|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.07.2020 19:17:42
|
|
|
| eckh kirjutas: |
Galaxy S7 edge, must.
Ekraan sai kunagi ammu kukkudes mõrad aga töötas, nüüd ei võta enam üldse pilti ette. Telefon sisse lülitub ja taustal tundub toimivat märguannete helide järgi.
Annaks sellega miskit teha? |
Hei
Kasutatud originaal, kriimudega 115eur
Kasutatud originaal väiksemate kasutusjälgedega 130eur
Hinnad sisaldavad tööd.
Tarne ca nädal poolteist
Jaksu,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
22.07.2020 16:13:32
|
|
|
| Sony Xperia 10 II-le esiklaasi vahetuse hind?
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
22.07.2020 16:48:35
|
|
|
| ampsu kirjutas: |
| Sony Xperia 10 II-le esiklaasi vahetuse hind? |
Hei
Kui tekib saadavus, anname märku. Hetkel ladudes tühjus paneelidele veel.
Vabandame,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.07.2020 23:20:53
|
|
|
S9+ antennikaablite vahetus..... 800mhz levi väiksemaks muutunud, kiirused tapvalt olematud, eriti upload. Wifi ka sitemaks läinud.
Palju ja kaua?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.07.2020 07:18:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
S9+ antennikaablite vahetus..... 800mhz levi väiksemaks muutunud, kiirused tapvalt olematud, eriti upload. Wifi ka sitemaks läinud.
Palju ja kaua? |
Hei.
On seade kukkunud? On seadet avatud?
Levi probleemide taga ei pruugi olla antennikaabel, terve sisu on antennimoodulitega kaetud, lõpetades telefoni enda raamiga ka väliselt.
Isiklikult kruviks ma seadme lahti, ühendaks antennid lahti ja siis paneks kõik uuesti kinni nagu kord ja kohus ning vaataks, mis see tulemus siis teeb. Ma väga kahtlen, et sisu, sh antennide vahetus aitab, kui pole füüsiloselt näha vigastusi.
Kuid küsimusele vastus
Tarne , jupid mis võimad kõik seda mõjitada :
Töö 15eur
Tööaeg ca 2h et oleks aega ka pressi all hoida.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.07.2020 10:16:57
|
|
|
mteachx, sa ise vahetasid mu telol tagakaane ära, aga see oli veebruaris äkki, probleemid tekkisid ca kuu tagasi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.07.2020 10:29:23
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
mteachx, sa ise vahetasid mu telol tagakaane ära, aga see oli veebruaris äkki, probleemid tekkisid ca kuu tagasi  |
Küllap vahetasingi.
aga kukkus või lambist?
Too mõni päev, ma kakun ta lahti, vaataks ennem sisu üle, teeks kiire kruvimise ja siis vaataks , kasutaks, testiks mõned päevad või kuniks viga ilmneb ja siis kaalub, kas ja mis edasi teha. Millal tuua saad?
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.07.2020 10:36:14
|
|
|
| tsitaat: |
aga kukkus või lambist?
|
Täiesti lambist, sel hetkel kukkumist küll nagu ei mäleta.
Toomisega on nagu on, ma ei ole Tartus. Saaks saata smartpostiga.
Peab telo tühjaks tegema?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.07.2020 11:00:57
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
aga kukkus või lambist?
|
Täiesti lambist, sel hetkel kukkumist küll nagu ei mäleta.
Toomisega on nagu on, ma ei ole Tartus. Saaks saata smartpostiga.
Peab telo tühjaks tegema? |
Ei pea. Siis on võimalik, et ka saan kohapeal ise demo kaardiga testida ja wifit kontrollida.
Jäta vaid ekraanilukk mulle või eemalda see.
Smartpost Tartu Raadi maxima
Number sama, 555 66 163
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.07.2020 11:56:43
|
|
|
mteachx, homme panen teele
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weeder
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005
|
30.07.2020 16:02:41
|
|
|
Tere, mul on Huawei P Smart 2019, mis kukkus metsas nii õnnetult vastu kivi, et ekraani klaasis on suured augud, samuti LCD pooleldi ei tööta, kuid aru on saada, et telefon ise seal taga funtsioneerib. Kas seda saab ja on mõtet vahetada? Telefon ise on ju võrdlemisi odav... Mis oleks orienteeruv hind? Ette tänades.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
30.07.2020 16:18:08
|
|
|
| weeder kirjutas: |
Tere, mul on Huawei P Smart 2019, mis kukkus metsas nii õnnetult vastu kivi, et ekraani klaasis on suured augud, samuti LCD pooleldi ei tööta, kuid aru on saada, et telefon ise seal taga funtsioneerib. Kas seda saab ja on mõtet vahetada? Telefon ise on ju võrdlemisi odav... Mis oleks orienteeruv hind? Ette tänades.  |
Hei
Analoog ekraan 45€ - tarne ca 3-4 nädalat
Analoog ekraan 55€ - KOHAPEAL
Originaal ekraan 85€ - tarne ca 5-9tp
Tööajaks ca 1-2h
Hinnad koos tööga.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
weeder
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005
|
30.07.2020 16:25:12
|
|
|
| On seal analoogil ja originaalil mingi oluline vahe ka muidu? Kasutuse mõttes.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
30.07.2020 16:28:24
|
|
|
| weeder kirjutas: |
| On seal analoogil ja originaalil mingi oluline vahe ka muidu? Kasutuse mõttes. |
Toimib enamvähem nagu originaal, võib olla natuke tundlikub/vähem tundlikum aga ei pruugi. Värvide kontrastsus võib olla "lahjem" aga ei pruugi. Kasutada saab igal juhul.
Pigem nõrgem järgmisele obadusele. Samas õnnetult kukkudes nagu näha- läks ka originaal.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markol
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2005
|
06.08.2020 21:19:41
|
|
|
| Sony xperia Z2 ekraan ja vahetus - hind?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.08.2020 00:50:53
|
|
|
| markol kirjutas: |
| Sony xperia Z2 ekraan ja vahetus - hind? |
Hei,
Analoog ekraan koos tööga 45€ ca 3-4 nädalat
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
09.08.2020 09:07:32
|
|
|
Tere,
Galaxy S8 esimene ning tagumine klaas koos vahetusega?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lnxab
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2006
|
09.08.2020 20:16:53
|
|
|
| Huawei P30 ekraani vahetuse hind?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaotaja
HV vaatleja
liitunud: 26.08.2005
|
10.08.2020 16:57:36
Mi Note 10 Pro |
|
|
| Mi Note 10 Pro tagumise osa vahetus koos varuosadega. Uus värv on savi.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.08.2020 18:04:41
Re: Mi Note 10 Pro |
|
|
| markedmen kirjutas: |
Tere,
Galaxy S8 esimene ning tagumine klaas koos vahetusega? |
Kasutatud originaal ekraan 140€ - Kohapeal
Uus originaal ekraan - tarne ca 165 1-2nädalat
Uus originaal tagaklaas - 29€ Kohapeal
Hinnad sisaldavad tööd.
Parimat,
| lnxab kirjutas: |
| Huawei P30 ekraani vahetuse hind? |
Originaal uus ekraan (sh aku ja raamiga) 170€ - tarne ca 1-2 nädalat
Kvaliteet analoog ekraan (raamiga) - 110€ - tarne ca 3 nädalat
Kvaliteet analoog ekraan raamita - 100€ - tarne ca 3 nädalat
Odavaim TFT ekraan 80€ - tarne ca 3 nädalat
Hinnad koos tööga.
Parimat,
| kaotaja kirjutas: |
| Mi Note 10 Pro tagumise osa vahetus koos varuosadega. Uus värv on savi. |
Hei
Originaal kõik värvid 45€ - tarne ca 2 nädalat
Analoog kõik värvid 19€ - tarne ca 3-4 nädalat
Hinnad tööga.
PS, kaamera klaas ei kajastu selles, on vaid tagaklaas.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
10.08.2020 18:42:53
|
|
|
Proua Iphone 11 kukkus maha ja tulemuseks lainurkkaamera ämblik (eeldavasti seest lääts katki), kas vahetatakse eraldi klaase seal sees ka v mis oleks uue mooduli maksumus?
_________________ Everybody dies, but not everyone gets to live! |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
F00ked
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.11.2006
|
10.08.2020 21:21:24
|
|
|
| Samsung Galaxy A50 ekraani vahetuse hind?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.08.2020 23:06:18
|
|
|
| rauli kirjutas: |
Proua Iphone 11 kukkus maha ja tulemuseks lainurkkaamera ämblik (eeldavasti seest lääts katki), kas vahetatakse eraldi klaase seal sees ka v mis oleks uue mooduli maksumus?
 |
Hei
1. pealmine klaas terve?
1.2. kui jah, siis pinsettidega ülejäänud klaas maha võtta ja teha pilt. Kuidas tulemus?
1.3 kui ei, siis terve kaamera mooduli vahetus, läätse eraldi ei vahetata.
1.2.1 kui klaas katki, testitud, siis auk kinni katta, kasvõi teibiga, et jumala eest mustust sisse ei läheks.
Kaamera klaas 20€
Kaamera moodul 99€
Tarne ca paar nädalat. Hind sisaldab vahetust.
Tervisi!
| F00ked kirjutas: |
| Samsung Galaxy A50 ekraani vahetuse hind? |
Hei
Originaal uus ekraan 75€ koos tööga. Tarne ca paar nädalat
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mercury1
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007
|
28.08.2020 10:20:18
|
|
|
Eelmises teemas suunasite siia. Et siis Samsung Galaxy S9 SM-G960F vajaks uut ekraani. Korpus on sinine.
_________________ By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it. |
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
28.08.2020 13:46:47
|
|
|
| mercury1 kirjutas: |
| Eelmises teemas suunasite siia. Et siis Samsung Galaxy S9 SM-G960F vajaks uut ekraani. Korpus on sinine. |
Hei
Originaal kasutatud ekraan kriimudega/täketega (ekraanil/raamil) aga terve 144€ koos tööga. Kohapeal. Tööajaks ca 2-4h (soovil saab antud paneelist pildi saata, edastage email)
Vähekasutatud ekraan (violet, mis raami värvilt enim sinakaim, sinist pole saada) -165€ koos tööga - Tarne ca 5-9tp
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.09.2020 20:54:33
|
|
|
| iPhone 7-l on riistvaraline emaplaadi rike. Kas on võimalik kuidagi andmeid (pilte) telefonist taastada?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
02.09.2020 21:06:16
|
|
|
| _marek kirjutas: |
| iPhone 7-l on riistvaraline emaplaadi rike. Kas on võimalik kuidagi andmeid (pilte) telefonist taastada? |
Hei
Kirjeldad viga, milles ilmneb? Ideeliselt on kõik võimalik aga kui palju see kõik maksma võib minna, see sõltib seadme veast ja siis saab otsustada, kas jätkata protsessiga.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.09.2020 22:41:02
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| _marek kirjutas: |
| iPhone 7-l on riistvaraline emaplaadi rike. Kas on võimalik kuidagi andmeid (pilte) telefonist taastada? |
Hei
Kirjeldad viga, milles ilmneb? Ideeliselt on kõik võimalik aga kui palju see kõik maksma võib minna, see sõltib seadme veast ja siis saab otsustada, kas jätkata protsessiga. |
Telefon enam ei bootinud üles ühel päeval. Jäi Apple logo juures laadima. Sai viidud Valge Klaari, sealt öeldi, et tegu riistvaralise emaplaadi rikkega ning operatsioonisüsteemi taaslaadimine ei toimi. Nende sõnul tarkvaralistest lahendustest andmete taastamisel abi ei ole. Muid lahendusi nemad pakkuda ei tohi.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Schwe
HV vaatleja
liitunud: 24.02.2018
|
03.09.2020 10:54:20
|
|
|
Samsung s10 must
Ekraan, tagaklaas ja kaamera klaas ja võibolla ka kaameramoodul.
Palju maksma läheks?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
03.09.2020 14:22:25
|
|
|
| _marek kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| _marek kirjutas: |
| iPhone 7-l on riistvaraline emaplaadi rike. Kas on võimalik kuidagi andmeid (pilte) telefonist taastada? |
Hei
Kirjeldad viga, milles ilmneb? Ideeliselt on kõik võimalik aga kui palju see kõik maksma võib minna, see sõltib seadme veast ja siis saab otsustada, kas jätkata protsessiga. |
Telefon enam ei bootinud üles ühel päeval. Jäi Apple logo juures laadima. Sai viidud Valge Klaari, sealt öeldi, et tegu riistvaralise emaplaadi rikkega ning operatsioonisüsteemi taaslaadimine ei toimi. Nende sõnul tarkvaralistest lahendustest andmete taastamisel abi ei ole. Muid lahendusi nemad pakkuda ei tohi. |
Ku itarkvara on proovitud juba uuesti peale panna, siis andmeid kätte tõenäoliselt ma ei saa sealt. Kui on vaid jäänud bootloopi, siis võib emaplaadi remondiga proovida seade elustada. 25/75 , kas õnnestub.
| Schwe kirjutas: |
Samsung s10 must
Ekraan, tagaklaas ja kaamera klaas ja võibolla ka kaameramoodul.
Palju maksma läheks? |
Hei
Ekraan:
Originaal kasutatud ekraan 175€
Uus originaal ekraan 225€
Ekraanid kohapeal
Tagaklaas
Originaal uus 46€ - tarne ca 5-15tp
Analoog 15€ - tarne ca 3 nädalat
Kaamera 115€ - tarne ca 5-15tp - seega oleks mõistlik see üle ennem kontrollida.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joogivesi
HV vaatleja
liitunud: 26.06.2019
|
04.09.2020 13:57:37
|
|
|
Seadme mudel: iPhone 8 plus
Seadme värv: SPACE GREY
Mure/Muu info: Ekraan on eest ning tagant katki. Ekraan üldiselt töötab, see ei ole probleem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
05.09.2020 09:36:35
|
|
|
| joogivesi kirjutas: |
Seadme mudel: iPhone 8 plus
Seadme värv: SPACE GREY
Mure/Muu info: Ekraan on eest ning tagant katki. Ekraan üldiselt töötab, see ei ole probleem.
 |
Hei
Tagus 85€ koos vahetusega (B varuosa) - tarne ca 2-3 nädalat
Ekraan originaal uus - kohapeal 85€ koos vahetusega.
Kvaliteet analoog uus - 70€ koos vahetusega
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rowley
HV vaatleja
liitunud: 09.09.2011
|
13.09.2020 20:26:19
|
|
|
Seadme mudel: Oneplus 5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan pooleldi must, palju maksaks vahetus koos uue ekraaniga? Ei pea olema originaal ekraan
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
14.09.2020 08:44:57
|
|
|
| rowley kirjutas: |
Seadme mudel: Oneplus 5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan pooleldi must, palju maksaks vahetus koos uue ekraaniga? Ei pea olema originaal ekraan |
Hei
Kohapeal analoog valge ekraan 55€ koos tööga
Tellimisega analoog ekraan must koos tööga 55€ - tarne ca 3 nädalat
Kohapeal mõradega originaal ekraan, kuid mis töötab täies ulatuses 30€ koos tööga.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
14.09.2020 21:16:44
|
|
|
| a71 ja Huawei Mate 10 Pro klaasivahetus?
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.09.2020 07:56:12
|
|
|
| delef kirjutas: |
| a71 ja Huawei Mate 10 Pro klaasivahetus? |
Hei
A71
Originaal ekraan koos vahetusega 110€ - tarne ca 5-9tp
Mate 10
Originaal ekraan koos raami ja akuga - 195€ (must) , kuldne 205€, sinine 235€ - tarne ca 5-9tp
Analoog ekraan 95€ - tarne ca 3 nädalat
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rizski
HV vaatleja
liitunud: 09.03.2018
|
15.09.2020 20:08:30
|
|
|
| Samsung Galaxy S8 - ekraani mooduli + tagumise klaasi vahetus. Ei pea olema originaal tagumine klaas kuna kate läheb niikuinii peale.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
16.09.2020 07:03:25
|
|
|
| rizski kirjutas: |
| Samsung Galaxy S8 - ekraani mooduli + tagumise klaasi vahetus. Ei pea olema originaal tagumine klaas kuna kate läheb niikuinii peale. |
Hei,
Originaal kasutatud ekraan 129€ must kohapeal
Originaal uus 169€ - tarne ca 5-9tp
Analoog uus tagaklaas sinine 9.90€ Kohapeal
Originaal uus must 39€ / hall 39€ / Violet 25€ Kohapeal
Hinnad koos tööga.
Tööajaks ca 1h
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kercc1
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2008
|
19.09.2020 08:13:43
|
|
|
| Samsung A5 (mudel: SM-A500FU) ekraani vahetus või siis palju maksma läheks, et kõik andmed kätte saada? Kas kui ekraan ära vahetada jäävad kõik andmed alles sh pildid, äpid jms? Kuna teha saaks ?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.09.2020 09:03:27
|
|
|
| kercc1 kirjutas: |
| Samsung A5 (mudel: SM-A500FU) ekraani vahetus või siis palju maksma läheks, et kõik andmed kätte saada? Kas kui ekraan ära vahetada jäävad kõik andmed alles sh pildid, äpid jms? Kuna teha saaks ? |
Hei
Kõige odavam ekraan , mida pakkuda saan on kasutatud originaal musta värvi. Kriimuline aga toimiv. Hiljem vajadusel saab kasutada ka asendustelefonina.
Hind koos tööga 45€ - ekraani tarne ca 1-2 nädalat, siis ka saaks töösse võtta.
Andmed kõik säilivad seadmes.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kercc1
HV vaatleja
liitunud: 28.04.2008
|
19.09.2020 14:58:01
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| kercc1 kirjutas: |
| Samsung A5 (mudel: SM-A500FU) ekraani vahetus või siis palju maksma läheks, et kõik andmed kätte saada? Kas kui ekraan ära vahetada jäävad kõik andmed alles sh pildid, äpid jms? Kuna teha saaks ? |
Hei
Kõige odavam ekraan , mida pakkuda saan on kasutatud originaal musta värvi. Kriimuline aga toimiv. Hiljem vajadusel saab kasutada ka asendustelefonina.
Hind koos tööga 45€ - ekraani tarne ca 1-2 nädalat, siis ka saaks töösse võtta.
Andmed kõik säilivad seadmes.
Meeldivat, |
Sobib.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.09.2020 15:19:47
|
|
|
| kercc1 kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| kercc1 kirjutas: |
| Samsung A5 (mudel: SM-A500FU) ekraani vahetus või siis palju maksma läheks, et kõik andmed kätte saada? Kas kui ekraan ära vahetada jäävad kõik andmed alles sh pildid, äpid jms? Kuna teha saaks ? |
Hei
Kõige odavam ekraan , mida pakkuda saan on kasutatud originaal musta värvi. Kriimuline aga toimiv. Hiljem vajadusel saab kasutada ka asendustelefonina.
Hind koos tööga 45€ - ekraani tarne ca 1-2 nädalat, siis ka saaks töösse võtta.
Andmed kõik säilivad seadmes.
Meeldivat, |
Sobib. |
Panen Sind kirja, annan märku, kui paneel kohal.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-PEA-
HV vaatleja
liitunud: 20.09.2020
|
20.09.2020 10:40:23
S9 ekraan |
|
|
Tere!
Mis variante oleks pakkuda S9 (G960F) ekraanidele. Heameelega vahetaks ise ja võtaks ainult ekraani koos esikorpusega. Telefon on lilla, aga värv ei ole kõige olulisem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
20.09.2020 18:43:25
Re: S9 ekraan |
|
|
| -PEA- kirjutas: |
Tere!
Mis variante oleks pakkuda S9 (G960F) ekraanidele. Heameelega vahetaks ise ja võtaks ainult ekraani koos esikorpusega. Telefon on lilla, aga värv ei ole kõige olulisem. |
Tere
Kasutatud ekraan ilma vahetuseta 130eur, lilla. (kriimulisem)
Vähekasutatud ekraan ilma vahetuseta 145eur, lilla
Tarne kui täna homme tellida, siis ca kuni nädal.
Muul juhul must kasutatud ekraan kohapeal. Hinnad samad.
Meeldivat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
addynol
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2015
|
21.09.2020 14:00:32
|
|
|
| Oneplus 6 ei võta pilti ette kindlat põhjust ei tea, on kunagi maha kukkunud. Nuppudele reageerib. Kas on lootust et asi ekraanis ja vahetusega saab tööle? Kui jah, siis hind?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
21.09.2020 14:38:57
|
|
|
| addynol kirjutas: |
| Oneplus 6 ei võta pilti ette kindlat põhjust ei tea, on kunagi maha kukkunud. Nuppudele reageerib. Kas on lootust et asi ekraanis ja vahetusega saab tööle? Kui jah, siis hind? |
Tere
Jah tüüpviga, kukub pildituks. Tõenäoliselt ekraanivahetus toob pildi tagasi.
Odavaim ekraan, mis saada koos tööga 85eur
Kvaliteet analoog 125eur
Originaal 218eur
Analoogidele tarne ca 3 nädalat
Originaalile ca nädal poolteist tänase seisuga.
Hinnad sisaldavad tööd.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003
|
24.09.2020 11:43:50
|
|
|
Seadme mudel: iPhone 5S, SE, 6S
Mure/Muu info: 5S ning SE kukkumise tagajärjel ekraanid katki. 5S pilt ees, ekraaniklaas ämblik. SE pilti pole/säbruline, ekraaniklaas terve. 6S akuvahetus
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
24.09.2020 19:42:49
|
|
|
| ajuNolk kirjutas: |
Seadme mudel: iPhone 5S, SE, 6S
Mure/Muu info: 5S ning SE kukkumise tagajärjel ekraanid katki. 5S pilt ees, ekraaniklaas ämblik. SE pilti pole/säbruline, ekraaniklaas terve. 6S akuvahetus |
Hei
5S ja SE
Kasutatud originaal ekraan koos tööga 35€
Uus originaal ekraan koos tööga 45€
Ekraanid kohapeal. Tööajaks ca 1h
6s aku koos vahetusega 27.5€
Aku kohapeal. Tööajaks ca 30min
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infiltrant
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2004
|
25.09.2020 19:58:12
|
|
|
LG G6 ekraaniklaas katki astutud,
muidu toimib ja pildi osa on ok.
Telefon ise hõbedane. Kas tuleb vahetada kogu ekraan ja palju maksab?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
26.09.2020 04:15:04
|
|
|
| infiltrant kirjutas: |
LG G6 ekraaniklaas katki astutud,
muidu toimib ja pildi osa on ok.
Telefon ise hõbedane. Kas tuleb vahetada kogu ekraan ja palju maksab? |
Tere
Mis värvi seadmega tegu?
Aga jah, klaasi eraldi ei vahetata antud seadmel.
Originaal ekraan 145€ koos tööga- tarne ca 5-15tp
Analoog ekraan 75€ koos tööga, tarne ca 3-4 nädalat
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|