Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2020 19:17:42 vasta tsitaadiga

eckh kirjutas:
Galaxy S7 edge, must.
Ekraan sai kunagi ammu kukkudes mõrad aga töötas, nüüd ei võta enam üldse pilti ette. Telefon sisse lülitub ja taustal tundub toimivat märguannete helide järgi.

Annaks sellega miskit teha?


Hei
Kasutatud originaal, kriimudega 115eur
Kasutatud originaal väiksemate kasutusjälgedega 130eur

Hinnad sisaldavad tööd.
Tarne ca nädal poolteist

Jaksu,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2020 16:13:32 vasta tsitaadiga

Sony Xperia 10 II-le esiklaasi vahetuse hind?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2020 16:48:35 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Sony Xperia 10 II-le esiklaasi vahetuse hind?

Hei
Kui tekib saadavus, anname märku. Hetkel ladudes tühjus paneelidele veel.

Vabandame,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2020 23:20:53 vasta tsitaadiga

S9+ antennikaablite vahetus..... 800mhz levi väiksemaks muutunud, kiirused tapvalt olematud, eriti upload. Wifi ka sitemaks läinud.
Palju ja kaua?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2020 07:18:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
S9+ antennikaablite vahetus..... 800mhz levi väiksemaks muutunud, kiirused tapvalt olematud, eriti upload. Wifi ka sitemaks läinud.
Palju ja kaua?

Hei.
On seade kukkunud? On seadet avatud?
Levi probleemide taga ei pruugi olla antennikaabel, terve sisu on antennimoodulitega kaetud, lõpetades telefoni enda raamiga ka väliselt.

Isiklikult kruviks ma seadme lahti, ühendaks antennid lahti ja siis paneks kõik uuesti kinni nagu kord ja kohus ning vaataks, mis see tulemus siis teeb. Ma väga kahtlen, et sisu, sh antennide vahetus aitab, kui pole füüsiloselt näha vigastusi.

Kuid küsimusele vastus
Tarne , jupid mis võimad kõik seda mõjitada :


Töö 15eur
Tööaeg ca 2h et oleks aega ka pressi all hoida.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2020 10:16:57 vasta tsitaadiga

mteachx, sa ise vahetasid mu telol tagakaane ära, aga see oli veebruaris äkki, probleemid tekkisid ca kuu tagasi icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2020 10:29:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mteachx, sa ise vahetasid mu telol tagakaane ära, aga see oli veebruaris äkki, probleemid tekkisid ca kuu tagasi icon_biggrin.gif


Küllap vahetasingi. icon_biggrin.gif
aga kukkus või lambist?

Too mõni päev, ma kakun ta lahti, vaataks ennem sisu üle, teeks kiire kruvimise ja siis vaataks , kasutaks, testiks mõned päevad või kuniks viga ilmneb ja siis kaalub, kas ja mis edasi teha. Millal tuua saad?

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2020 10:36:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga kukkus või lambist?

Täiesti lambist, sel hetkel kukkumist küll nagu ei mäleta.
Toomisega on nagu on, ma ei ole Tartus. Saaks saata smartpostiga.
Peab telo tühjaks tegema?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2020 11:00:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

aga kukkus või lambist?

Täiesti lambist, sel hetkel kukkumist küll nagu ei mäleta.
Toomisega on nagu on, ma ei ole Tartus. Saaks saata smartpostiga.
Peab telo tühjaks tegema?

Ei pea. Siis on võimalik, et ka saan kohapeal ise demo kaardiga testida ja wifit kontrollida.

Jäta vaid ekraanilukk mulle või eemalda see.

Smartpost Tartu Raadi maxima
Number sama, 555 66 163 thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2020 11:56:43 vasta tsitaadiga

mteachx, homme panen teele thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weeder
Kreisi kasutaja
weeder

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 16:02:41 vasta tsitaadiga

Tere, mul on Huawei P Smart 2019, mis kukkus metsas nii õnnetult vastu kivi, et ekraani klaasis on suured augud, samuti LCD pooleldi ei tööta, kuid aru on saada, et telefon ise seal taga funtsioneerib. Kas seda saab ja on mõtet vahetada? Telefon ise on ju võrdlemisi odav... Mis oleks orienteeruv hind? Ette tänades. beer_yum.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 16:18:08 vasta tsitaadiga

weeder kirjutas:
Tere, mul on Huawei P Smart 2019, mis kukkus metsas nii õnnetult vastu kivi, et ekraani klaasis on suured augud, samuti LCD pooleldi ei tööta, kuid aru on saada, et telefon ise seal taga funtsioneerib. Kas seda saab ja on mõtet vahetada? Telefon ise on ju võrdlemisi odav... Mis oleks orienteeruv hind? Ette tänades. beer_yum.gif


Hei
Analoog ekraan 45€ - tarne ca 3-4 nädalat
Analoog ekraan 55€ - KOHAPEAL
Originaal ekraan 85€ - tarne ca 5-9tp

Tööajaks ca 1-2h
Hinnad koos tööga.


Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
weeder
Kreisi kasutaja
weeder

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 16:25:12 vasta tsitaadiga

On seal analoogil ja originaalil mingi oluline vahe ka muidu? Kasutuse mõttes.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2020 16:28:24 vasta tsitaadiga

weeder kirjutas:
On seal analoogil ja originaalil mingi oluline vahe ka muidu? Kasutuse mõttes.

Toimib enamvähem nagu originaal, võib olla natuke tundlikub/vähem tundlikum aga ei pruugi. Värvide kontrastsus võib olla "lahjem" aga ei pruugi. Kasutada saab igal juhul.
Pigem nõrgem järgmisele obadusele. Samas õnnetult kukkudes nagu näha- läks ka originaal.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
markol
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2005




sõnum 06.08.2020 21:19:41 vasta tsitaadiga

Sony xperia Z2 ekraan ja vahetus - hind?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 00:50:53 vasta tsitaadiga

markol kirjutas:
Sony xperia Z2 ekraan ja vahetus - hind?

Hei,

Analoog ekraan koos tööga 45€ ca 3-4 nädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 09:07:32 vasta tsitaadiga

Tere,

Galaxy S8 esimene ning tagumine klaas koos vahetusega?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 20:16:53 vasta tsitaadiga

Huawei P30 ekraani vahetuse hind?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaotaja
HV vaatleja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 10.08.2020 16:57:36 Mi Note 10 Pro vasta tsitaadiga

Mi Note 10 Pro tagumise osa vahetus koos varuosadega. Uus värv on savi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 18:04:41 Re: Mi Note 10 Pro vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
Tere,

Galaxy S8 esimene ning tagumine klaas koos vahetusega?


Kasutatud originaal ekraan 140€ - Kohapeal
Uus originaal ekraan - tarne ca 165 1-2nädalat
Uus originaal tagaklaas - 29€ Kohapeal

Hinnad sisaldavad tööd.

Parimat,



lnxab kirjutas:
Huawei P30 ekraani vahetuse hind?


Originaal uus ekraan (sh aku ja raamiga) 170€ - tarne ca 1-2 nädalat
Kvaliteet analoog ekraan (raamiga) - 110€ - tarne ca 3 nädalat
Kvaliteet analoog ekraan raamita - 100€ - tarne ca 3 nädalat
Odavaim TFT ekraan 80€ - tarne ca 3 nädalat

Hinnad koos tööga.
Parimat,



kaotaja kirjutas:
Mi Note 10 Pro tagumise osa vahetus koos varuosadega. Uus värv on savi.

Hei

Originaal kõik värvid 45€ - tarne ca 2 nädalat
Analoog kõik värvid 19€ - tarne ca 3-4 nädalat
Hinnad tööga.

PS, kaamera klaas ei kajastu selles, on vaid tagaklaas.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 18:42:53 vasta tsitaadiga

Proua Iphone 11 kukkus maha ja tulemuseks lainurkkaamera ämblik (eeldavasti seest lääts katki), kas vahetatakse eraldi klaase seal sees ka v mis oleks uue mooduli maksumus? beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif


_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
F00ked
Kreisi kasutaja
F00ked

liitunud: 13.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 21:21:24 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy A50 ekraani vahetuse hind?
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2020 23:06:18 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
Proua Iphone 11 kukkus maha ja tulemuseks lainurkkaamera ämblik (eeldavasti seest lääts katki), kas vahetatakse eraldi klaase seal sees ka v mis oleks uue mooduli maksumus? beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif



Hei

1. pealmine klaas terve?
1.2. kui jah, siis pinsettidega ülejäänud klaas maha võtta ja teha pilt. Kuidas tulemus?
1.3 kui ei, siis terve kaamera mooduli vahetus, läätse eraldi ei vahetata.
1.2.1 kui klaas katki, testitud, siis auk kinni katta, kasvõi teibiga, et jumala eest mustust sisse ei läheks.

Kaamera klaas 20€
Kaamera moodul 99€
Tarne ca paar nädalat. Hind sisaldab vahetust.

Tervisi!



F00ked kirjutas:
Samsung Galaxy A50 ekraani vahetuse hind?

Hei
Originaal uus ekraan 75€ koos tööga. Tarne ca paar nädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mercury1
HV kasutaja
mercury1

liitunud: 20.03.2007




sõnum 28.08.2020 10:20:18 vasta tsitaadiga

Eelmises teemas suunasite siia. Et siis Samsung Galaxy S9 SM-G960F vajaks uut ekraani. Korpus on sinine.
_________________
By the time you realise this signature does not say anything it will be too late to stop reading it.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2020 13:46:47 vasta tsitaadiga

mercury1 kirjutas:
Eelmises teemas suunasite siia. Et siis Samsung Galaxy S9 SM-G960F vajaks uut ekraani. Korpus on sinine.

Hei
Originaal kasutatud ekraan kriimudega/täketega (ekraanil/raamil) aga terve 144€ koos tööga. Kohapeal. Tööajaks ca 2-4h (soovil saab antud paneelist pildi saata, edastage email)
Vähekasutatud ekraan (violet, mis raami värvilt enim sinakaim, sinist pole saada) -165€ koos tööga - Tarne ca 5-9tp


Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2020 20:54:33 vasta tsitaadiga

iPhone 7-l on riistvaraline emaplaadi rike. Kas on võimalik kuidagi andmeid (pilte) telefonist taastada?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2020 21:06:16 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
iPhone 7-l on riistvaraline emaplaadi rike. Kas on võimalik kuidagi andmeid (pilte) telefonist taastada?

Hei
Kirjeldad viga, milles ilmneb? Ideeliselt on kõik võimalik aga kui palju see kõik maksma võib minna, see sõltib seadme veast ja siis saab otsustada, kas jätkata protsessiga.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2020 22:41:02 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
_marek kirjutas:
iPhone 7-l on riistvaraline emaplaadi rike. Kas on võimalik kuidagi andmeid (pilte) telefonist taastada?

Hei
Kirjeldad viga, milles ilmneb? Ideeliselt on kõik võimalik aga kui palju see kõik maksma võib minna, see sõltib seadme veast ja siis saab otsustada, kas jätkata protsessiga.


Telefon enam ei bootinud üles ühel päeval. Jäi Apple logo juures laadima. Sai viidud Valge Klaari, sealt öeldi, et tegu riistvaralise emaplaadi rikkega ning operatsioonisüsteemi taaslaadimine ei toimi. Nende sõnul tarkvaralistest lahendustest andmete taastamisel abi ei ole. Muid lahendusi nemad pakkuda ei tohi.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schwe
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 10:54:20 vasta tsitaadiga

Samsung s10 must
Ekraan, tagaklaas ja kaamera klaas ja võibolla ka kaameramoodul.
Palju maksma läheks?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 14:22:25 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
mteachx kirjutas:
_marek kirjutas:
iPhone 7-l on riistvaraline emaplaadi rike. Kas on võimalik kuidagi andmeid (pilte) telefonist taastada?

Hei
Kirjeldad viga, milles ilmneb? Ideeliselt on kõik võimalik aga kui palju see kõik maksma võib minna, see sõltib seadme veast ja siis saab otsustada, kas jätkata protsessiga.


Telefon enam ei bootinud üles ühel päeval. Jäi Apple logo juures laadima. Sai viidud Valge Klaari, sealt öeldi, et tegu riistvaralise emaplaadi rikkega ning operatsioonisüsteemi taaslaadimine ei toimi. Nende sõnul tarkvaralistest lahendustest andmete taastamisel abi ei ole. Muid lahendusi nemad pakkuda ei tohi.

Ku itarkvara on proovitud juba uuesti peale panna, siis andmeid kätte tõenäoliselt ma ei saa sealt. Kui on vaid jäänud bootloopi, siis võib emaplaadi remondiga proovida seade elustada. 25/75 , kas õnnestub.


Schwe kirjutas:
Samsung s10 must
Ekraan, tagaklaas ja kaamera klaas ja võibolla ka kaameramoodul.
Palju maksma läheks?

Hei

Ekraan:
Originaal kasutatud ekraan 175€
Uus originaal ekraan 225€
Ekraanid kohapeal

Tagaklaas
Originaal uus 46€ - tarne ca 5-15tp
Analoog 15€ - tarne ca 3 nädalat

Kaamera 115€ - tarne ca 5-15tp - seega oleks mõistlik see üle ennem kontrollida.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
joogivesi
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2019



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2020 13:57:37 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: iPhone 8 plus
Seadme värv: SPACE GREY
Mure/Muu info: Ekraan on eest ning tagant katki. Ekraan üldiselt töötab, see ei ole probleem.


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2020 09:36:35 vasta tsitaadiga

joogivesi kirjutas:
Seadme mudel: iPhone 8 plus
Seadme värv: SPACE GREY
Mure/Muu info: Ekraan on eest ning tagant katki. Ekraan üldiselt töötab, see ei ole probleem.




Hei
Tagus 85€ koos vahetusega (B varuosa) - tarne ca 2-3 nädalat
Ekraan originaal uus - kohapeal 85€ koos vahetusega.
Kvaliteet analoog uus - 70€ koos vahetusega

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rowley
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2020 20:26:19 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Oneplus 5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan pooleldi must, palju maksaks vahetus koos uue ekraaniga? Ei pea olema originaal ekraan
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2020 08:44:57 vasta tsitaadiga

rowley kirjutas:
Seadme mudel: Oneplus 5
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraan pooleldi must, palju maksaks vahetus koos uue ekraaniga? Ei pea olema originaal ekraan

Hei
Kohapeal analoog valge ekraan 55€ koos tööga
Tellimisega analoog ekraan must koos tööga 55€ - tarne ca 3 nädalat
Kohapeal mõradega originaal ekraan, kuid mis töötab täies ulatuses 30€ koos tööga.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 14.09.2020 21:16:44 vasta tsitaadiga

a71 ja Huawei Mate 10 Pro klaasivahetus?
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2020 07:56:12 vasta tsitaadiga

delef kirjutas:
a71 ja Huawei Mate 10 Pro klaasivahetus?


Hei
A71
Originaal ekraan koos vahetusega 110€ - tarne ca 5-9tp

Mate 10
Originaal ekraan koos raami ja akuga - 195€ (must) , kuldne 205€, sinine 235€ - tarne ca 5-9tp
Analoog ekraan 95€ - tarne ca 3 nädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rizski
HV vaatleja

liitunud: 09.03.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2020 20:08:30 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy S8 - ekraani mooduli + tagumise klaasi vahetus. Ei pea olema originaal tagumine klaas kuna kate läheb niikuinii peale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2020 07:03:25 vasta tsitaadiga

rizski kirjutas:
Samsung Galaxy S8 - ekraani mooduli + tagumise klaasi vahetus. Ei pea olema originaal tagumine klaas kuna kate läheb niikuinii peale.

Hei,

Originaal kasutatud ekraan 129€ must kohapeal
Originaal uus 169€ - tarne ca 5-9tp

Analoog uus tagaklaas sinine 9.90€ Kohapeal
Originaal uus must 39€ / hall 39€ / Violet 25€ Kohapeal

Hinnad koos tööga.

Tööajaks ca 1h

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kercc1
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 08:13:43 vasta tsitaadiga

Samsung A5 (mudel: SM-A500FU) ekraani vahetus või siis palju maksma läheks, et kõik andmed kätte saada? Kas kui ekraan ära vahetada jäävad kõik andmed alles sh pildid, äpid jms? Kuna teha saaks ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 09:03:27 vasta tsitaadiga

kercc1 kirjutas:
Samsung A5 (mudel: SM-A500FU) ekraani vahetus või siis palju maksma läheks, et kõik andmed kätte saada? Kas kui ekraan ära vahetada jäävad kõik andmed alles sh pildid, äpid jms? Kuna teha saaks ?

Hei
Kõige odavam ekraan , mida pakkuda saan on kasutatud originaal musta värvi. Kriimuline aga toimiv. Hiljem vajadusel saab kasutada ka asendustelefonina.

Hind koos tööga 45€ - ekraani tarne ca 1-2 nädalat, siis ka saaks töösse võtta.

Andmed kõik säilivad seadmes. thumbs_up.gif

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kercc1
HV vaatleja

liitunud: 28.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 14:58:01 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
kercc1 kirjutas:
Samsung A5 (mudel: SM-A500FU) ekraani vahetus või siis palju maksma läheks, et kõik andmed kätte saada? Kas kui ekraan ära vahetada jäävad kõik andmed alles sh pildid, äpid jms? Kuna teha saaks ?

Hei
Kõige odavam ekraan , mida pakkuda saan on kasutatud originaal musta värvi. Kriimuline aga toimiv. Hiljem vajadusel saab kasutada ka asendustelefonina.

Hind koos tööga 45€ - ekraani tarne ca 1-2 nädalat, siis ka saaks töösse võtta.

Andmed kõik säilivad seadmes. thumbs_up.gif

Meeldivat,



Sobib.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2020 15:19:47 vasta tsitaadiga

kercc1 kirjutas:
mteachx kirjutas:
kercc1 kirjutas:
Samsung A5 (mudel: SM-A500FU) ekraani vahetus või siis palju maksma läheks, et kõik andmed kätte saada? Kas kui ekraan ära vahetada jäävad kõik andmed alles sh pildid, äpid jms? Kuna teha saaks ?

Hei
Kõige odavam ekraan , mida pakkuda saan on kasutatud originaal musta värvi. Kriimuline aga toimiv. Hiljem vajadusel saab kasutada ka asendustelefonina.

Hind koos tööga 45€ - ekraani tarne ca 1-2 nädalat, siis ka saaks töösse võtta.

Andmed kõik säilivad seadmes. thumbs_up.gif

Meeldivat,



Sobib.

Panen Sind kirja, annan märku, kui paneel kohal. thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-PEA-
HV vaatleja

liitunud: 20.09.2020




sõnum 20.09.2020 10:40:23 S9 ekraan vasta tsitaadiga

Tere!

Mis variante oleks pakkuda S9 (G960F) ekraanidele. Heameelega vahetaks ise ja võtaks ainult ekraani koos esikorpusega. Telefon on lilla, aga värv ei ole kõige olulisem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 18:43:25 Re: S9 ekraan vasta tsitaadiga

-PEA- kirjutas:
Tere!

Mis variante oleks pakkuda S9 (G960F) ekraanidele. Heameelega vahetaks ise ja võtaks ainult ekraani koos esikorpusega. Telefon on lilla, aga värv ei ole kõige olulisem.


Tere
Kasutatud ekraan ilma vahetuseta 130eur, lilla. (kriimulisem)
Vähekasutatud ekraan ilma vahetuseta 145eur, lilla

Tarne kui täna homme tellida, siis ca kuni nädal.
Muul juhul must kasutatud ekraan kohapeal. Hinnad samad.

Meeldivat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
addynol
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 14:00:32 vasta tsitaadiga

Oneplus 6 ei võta pilti ette kindlat põhjust ei tea, on kunagi maha kukkunud. Nuppudele reageerib. Kas on lootust et asi ekraanis ja vahetusega saab tööle? Kui jah, siis hind?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 14:38:57 vasta tsitaadiga

addynol kirjutas:
Oneplus 6 ei võta pilti ette kindlat põhjust ei tea, on kunagi maha kukkunud. Nuppudele reageerib. Kas on lootust et asi ekraanis ja vahetusega saab tööle? Kui jah, siis hind?

Tere
Jah tüüpviga, kukub pildituks. Tõenäoliselt ekraanivahetus toob pildi tagasi.

Odavaim ekraan, mis saada koos tööga 85eur
Kvaliteet analoog 125eur
Originaal 218eur

Analoogidele tarne ca 3 nädalat
Originaalile ca nädal poolteist tänase seisuga.

Hinnad sisaldavad tööd.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 24.09.2020 11:43:50 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: iPhone 5S, SE, 6S
Mure/Muu info: 5S ning SE kukkumise tagajärjel ekraanid katki. 5S pilt ees, ekraaniklaas ämblik. SE pilti pole/säbruline, ekraaniklaas terve. 6S akuvahetus
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2020 19:42:49 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
Seadme mudel: iPhone 5S, SE, 6S
Mure/Muu info: 5S ning SE kukkumise tagajärjel ekraanid katki. 5S pilt ees, ekraaniklaas ämblik. SE pilti pole/säbruline, ekraaniklaas terve. 6S akuvahetus


Hei
5S ja SE
Kasutatud originaal ekraan koos tööga 35€
Uus originaal ekraan koos tööga 45€
Ekraanid kohapeal. Tööajaks ca 1h

6s aku koos vahetusega 27.5€
Aku kohapeal. Tööajaks ca 30min

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
infiltrant
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2004




sõnum 25.09.2020 19:58:12 vasta tsitaadiga

LG G6 ekraaniklaas katki astutud,
muidu toimib ja pildi osa on ok.
Telefon ise hõbedane. Kas tuleb vahetada kogu ekraan ja palju maksab?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2020 04:15:04 vasta tsitaadiga

infiltrant kirjutas:
LG G6 ekraaniklaas katki astutud,
muidu toimib ja pildi osa on ok.
Telefon ise hõbedane. Kas tuleb vahetada kogu ekraan ja palju maksab?


Tere
Mis värvi seadmega tegu?

Aga jah, klaasi eraldi ei vahetata antud seadmel.

Originaal ekraan 145€ koos tööga- tarne ca 5-15tp
Analoog ekraan 75€ koos tööga, tarne ca 3-4 nädalat

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.