Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 11:30:02 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
kõik täiesti erinevad tooted. ainus asi, mis neid kõiki seob, on see, et põhitegelane on sama nimega ja sama ameti peal.

Sa pole raamatuid lugenud?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flavius
HV Guru

liitunud: 25.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 11:33:04 vasta tsitaadiga

Witcher seriaal on eellugu, kuidas tegelased kohtusid ja kus Ciri väike.
Witcher 3 mäng toimub väga palju hiljem, kus Ciri on täiskasvanud ja uute sündmustega. Mäng spoilib ära, mis vahepeal juhtus, aga suva kah, ongi huvitavam seriaali vaadata. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.12.2019 11:41:41 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
kõik täiesti erinevad tooted. ainus asi, mis neid kõiki seob, on see, et põhitegelane on sama nimega ja sama ameti peal.

Sa pole raamatuid lugenud?
last wish lugesin kunagi läbi. teisi pole aega olnd lugeda.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2019 15:32:10 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
sukelduja kirjutas:
NATAS999 kirjutas:
kõik täiesti erinevad tooted. ainus asi, mis neid kõiki seob, on see, et põhitegelane on sama nimega ja sama ameti peal.

Sa pole raamatuid lugenud?
last wish lugesin kunagi läbi. teisi pole aega olnd lugeda.

Arvata oli. Raamat(ud) on asi, mis seob nii seriaali kui mängu. Väga tugevalt. Kokku on neid 7. Esimesed kaks on lühijuttude kogud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.12.2019 18:34:21 vasta tsitaadiga

Esimese 3 seriaali osa põhjal ütleks jah, et eellugu mängudele. 1 osa mänguat pole teinud, nii et ei oska öelda palju seriaaliga kattub.
Aga seriaal enne vaadata, siis peaks vähemalt 3. osa parem olla mängida. Mängus on ka flashbackid, aga seriaali vaadates saab väga paljust aru, mis 3. osa mängus põgusalt puudutati.

Seriaal mulle meeldib, Caville on päris hästi rolli sisse elanud, ei oleks oodanudki. CGI mõnele ei ole piisavalt tasemel? Kõik koletised paistsid ikka päris ehtsad.
Võitlusstseenid on väga head, teades et Caville reaalse mõõgaga hoope jagab, siis tekib küsimus, et palju neil jäsemeteta statiste võttepäeva lõpuks oli?icon_wink.gif
Jutt on ka väga hea eellugu mängudele. Samas teades 3 mängu, siis on seriaali osade vaheline seos paremini mõistetav.
Yenneferi näitleja on enne-pärast tõesti sama? Tõsi, siis parim karakternäitlemine pärast Nero Wolfe ja Kevin Spacey Kayser Sozet thumbs_up.gif
Trissi tegelane on ainult arusaamatuks jäänud siiani...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.12.2019 21:56:00 vasta tsitaadiga

paluks mitte spoilida seriaali!!!! kasutage tage
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 24.12.2019 22:58:56 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
paluks mitte spoilida seriaali!!!! kasutage tage
kes siin spoilind on midagi?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 26.12.2019 13:00:05 vasta tsitaadiga

6&7 osa ei saanud enam ajajoonele pihta. Aga muidu neelas sari endasse, ei jõua 2021 ära oodata.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 26.12.2019 14:00:24 vasta tsitaadiga

Ma vaatasin ja mulle kokkuvõttes meeldis, aga oleks võinud kõvasti parem olla.
efektid ja olustik olid väga head, näitlejad olid väga head, ehk kogu teostus oli tegelikult suurepärane.
Mis ei olnud niivõrd hea, oli lugu ja karakterid.
Geralt oli sümpaatne, aga see oli ka peategelastest ainus. Yenniferi motivatsioonist ja tegevusest ei saanud vahepeal sotti. Kohati oli sümpaatne, aga siis jälle bitch. Muidu ilus vaadata. Ciri oli täiesti suvakas.
See tegelaste probleem kandus edasi ka nende stoorilinedesse.
Geralti stoori oli by far parim - rohkem kollitapmist ja võitlust poleks teinud paha. Yenni oma keskpärane - teine osa oli kogu sarja pikalt nõrgim. Saan aru, et vaja karakterit arendada, aga tehku see karakter vaataja jaoks vähemalt sümpaatseks, et oleks kellele kaasa elada. Ciri stoori oli lihtsalt igav, kus tegelikult miskit ei toimunud ka. Põgenes, jõudis kuhugi, põgenes jõudis kuhugi ja nii oligi.

Kokkuvõttes üle keskmise, suurt binge ja wow effekti kindlasti siin pole.

Neile kes karakteritega mängudes tutvunud pole, on seriaal veelgi rohkem suvakam ilmselt.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kapuuts
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2019 14:34:09 vasta tsitaadiga

Nüüd peale seriaali vaatamist hakkasid ka raamatud huvi pakkuma. Kui kellelgi pakkuda müügiks raamatut "Viimane soov" siis PM icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 26.12.2019 15:56:15 vasta tsitaadiga

camu, kommentaaridest üldse kumab läbi vastumeelsus Yenneferile. Raamatuid pole lugenud, aga niipalju kui mängudest muljetada, siis Yennefer oligi parajalt kalkuleeriv külm bitch witch. Kuidas ta selliseks arenes, on seriaalis mu meelest väga hästi pilt selgeks maalitud. Miks ta midagi tegi? Seriaalis on ta alles noor ja "roheline", ega ta ise ka aru saanud, viimane osa vast andis talle viimase tõuke tegutsemiseks ja suuna.
Ega Ciri Witcher 3s ka palju rohkem ei teinud, mängu lõpus alles loksus kõik paika.

Naljakas ongi lugeda, et GoT oli nii palju parem. Mida mu lemmik karakter Anya kogu 7 hooaja jooksul tegi, jooksis pmst mõttetult ringi ja midagi korda ei saatnud. Sama keskmiste vendade koha pealt, tuiasid kuskil puu all, siis jälle veeti kärul kuhugi põhja poole koopasse, ja oligi 5 hooaega läind:P Kogu GoT paistis mulle nagu suur tati venitamine, vb mõned kutsuvad seda karakterite arendamiseks, aga endale meeldisid Geralti võitlusstseenid rohkem.

Tõsi, lugu oleks võinud rohkem arendada, aga kuuldavasti selleks ongi 2 hooaeg, see oli sissejuhatus.

Ma just mõtlesin, et kas valida:
a) väga sisuka ja "karakterite arendamisele" keskendunud TV adaptsiooni vahel, mis õhustiku ja karakterite autentsusega paneks täiesti puusse.
b) tempokas adaptsioon kus peakaraterid on täppi ja õhustik ning maailm meenutavad väga selgelt Witcher maailma.

Iga kell valiks b) ja ma arvan et 8x1h seeria juures ei olnud sarja tegijatel ka väga palju rohkem valikuid. Oleks võinud parem olla? Tõsi. Kas sari väärib 33/100st nagu kriitikud hindavad- kindlasti mitte. Ennast tõmbas küll 2 osa korraga vaatama, samas kui Batmani viimaseid reboote sai 3 osas vaadatud. Ja 1 neist on kriitikute poolt rohkem kiidetud;)

b) variandi koha pealt tooks näite The Musketeers näol, see viimane 3 hooajane sari on mu meelest 1 parimaid adaptsioone. Tegelased on suuresti mööda, Porthost ei oska ükski produtsent õiget näitlejat valida kehastama, sama siin. Lugu on mööda, eriti Dartagnan ja ta pruudi elukäik. AGA kogu õhustik ja see miski on täppi läinud, karakterite vahelised seosed, eluolu, intriigid. Ainult 1 kord (oli see vist prantslaste endi 60ndate-70ndate adaptsioon) on suutnud veel paremini seda teha.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 26.12.2019 17:04:55 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
camu, kommentaaridest üldse kumab läbi vastumeelsus Yenneferile. Raamatuid pole lugenud, aga niipalju kui mängudest muljetada, siis Yennefer oligi parajalt kalkuleeriv külm bitch witch. Kuidas ta selliseks arenes, on seriaalis mu meelest väga hästi pilt selgeks maalitud. Miks ta midagi tegi? Seriaalis on ta alles noor ja "roheline", ega ta ise ka aru saanud, viimane osa vast andis talle viimase tõuke tegutsemiseks ja suuna.

No mängudes oli ta ikkagi ka kõrvaltegelane, samas mina ei mäleta, et oleks ebameeldiv olnud. Seriaalis aga on 6 osa tegemist ebasümpaatse mõrrana ja alles viimases osas saab talle kaasa tunda. Tema lugu ja karakterit oleks saanud paremini esitada.

Vael kirjutas:
camu

Tõsi, lugu oleks võinud rohkem arendada, aga kuuldavasti selleks ongi 2 hooaeg, see oli sissejuhatus.

Ma just mõtlesin, et kas valida:
a) väga sisuka ja "karakterite arendamisele" keskendunud TV adaptsiooni vahel, mis õhustiku ja karakterite autentsusega paneks täiesti puusse.
b) tempokas adaptsioon kus peakaraterid on täppi ja õhustik ning maailm meenutavad väga selgelt Witcher maailma.


Ma valiks loo iga kell.

Aga samas nõus 33 ta väärt ei ole. 90% ka kindlasti mitte.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.12.2019 18:51:42 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:


Naljakas ongi lugeda, et GoT oli nii palju parem. Mida mu lemmik karakter Anya kogu 7 hooaja jooksul tegi, jooksis pmst mõttetult ringi ja midagi korda ei saatnud. Sama keskmiste vendade koha pealt, tuiasid kuskil puu all, siis jälle veeti kärul kuhugi põhja poole koopasse, ja oligi 5 hooaega läind:P Kogu GoT paistis mulle nagu suur tati venitamine, vb mõned kutsuvad seda karakterite arendamiseks, aga endale meeldisid Geralti võitlusstseenid rohkem.


rofl.gif

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 01:47:58 vasta tsitaadiga

Mind häirib rämedalt Cavill-i madal hääl. icon_biggrin.gif
Kas peab kogu aeg selline bad-assi hääl olema. icon_razz.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.12.2019 06:56:01 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Mind häirib rämedalt Cavill-i madal hääl. icon_biggrin.gif
Kas peab kogu aeg selline bad-assi hääl olema. icon_razz.gif
jah, sest mäletamist järgi ei ole Geralt päris esimes nooruses tegelane ja ehk on nende võlujookidega ka kõrile kurja teind. seal teisi nõidureid ka on? need mingi porgandi häälega tüübid?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 11:13:34 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
Ma vaatasin ja mulle kokkuvõttes meeldis, aga oleks võinud kõvasti parem olla.
efektid ja olustik olid väga head, näitlejad olid väga head, ehk kogu teostus oli tegelikult suurepärane.
Mis ei olnud niivõrd hea, oli lugu ja karakterid.
Geralt oli sümpaatne, aga see oli ka peategelastest ainus. Yenniferi motivatsioonist ja tegevusest ei saanud vahepeal sotti. Kohati oli sümpaatne, aga siis jälle bitch. Muidu ilus vaadata. Ciri oli täiesti suvakas.
See tegelaste probleem kandus edasi ka nende stoorilinedesse.
Geralti stoori oli by far parim - rohkem kollitapmist ja võitlust poleks teinud paha. Yenni oma keskpärane - teine osa oli kogu sarja pikalt nõrgim. Saan aru, et vaja karakterit arendada, aga tehku see karakter vaataja jaoks vähemalt sümpaatseks, et oleks kellele kaasa elada. Ciri stoori oli lihtsalt igav, kus tegelikult miskit ei toimunud ka. Põgenes, jõudis kuhugi, põgenes jõudis kuhugi ja nii oligi.

Kokkuvõttes üle keskmise, suurt binge ja wow effekti kindlasti siin pole.

Neile kes karakteritega mängudes tutvunud pole, on seriaal veelgi rohkem suvakam ilmselt.


Kuna see on siiski raamatu baasil tehtud sari, siis selline see värk ongi. Geralt on kollitapja, kuid kollide tapmiseni eriti ei jõua, kuna tõmmatakse koguaeg mingitesse sekeldustesse, kus hoopis proovib inimesi mitte tappa.

Tundub, et siinsetel arvustajatel on koguemust ainult mänguga (ja tundub, et ainult kolmanda mänguga). Palun lugege raamatuid täispildi saamiseks. Mängud ei ole üks-ühele raamatutega.

kapuuts kirjutas:
Nüüd peale seriaali vaatamist hakkasid ka raamatud huvi pakkuma. Kui kellelgi pakkuda müügiks raamatut "Viimane soov" siis PM icon_smile.gif


Võta inglisekeelsed raamatud, need Apollos saadaval ja peaks olema kõigil hinnaks 5,99€.
Eesti keelde tõlgitud ainult 3 raamatut.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.12.2019 12:50:13 vasta tsitaadiga

Leinö, tegelikult mängudes teema sama- "witcherid poliitikasse ei sekku" kuid lõpetab ikka kuningate peade raiumisega. XP kogumiseks on mängus kõrvalülesanded ja open world kolle täis. Lugu ise ikka keerleb poliitika ümber.

Mõned "kriitikud/YTerid" arvavad, et Cirit oleks võind vähem olla. Ainuke kelle taustalugu palju mängudes ei puudutata ongi Ciri, seega väga hea oli õppida teda enne Kaer Morheni tundma.
Huvitav kuidas neil Vesimir'i näitleja leidmiaega läks? See peab ka täppi minema. Triss oli veel selline kõrvaline tegelane, aga Vesimir oli nii isa/looja kui võitluskaaslane.
3ndas mängus oli juba paras norskav vanaisa ehk väga raske ei tohiks olla, aga alati saab produtsent mööda panna.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 19:09:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav kuidas neil Vesimir'i näitleja leidmiaega läks?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 19:36:02 vasta tsitaadiga

ot:
Ei soovi olla nõme mees, aga hoidke TV-seriaali ja mängu teema eraldi. Kui eraldi teemat pole, siis looge icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.12.2019 20:50:11 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
ot:
Ei soovi olla nõme mees, aga hoidke TV-seriaali ja mängu teema eraldi. Kui eraldi teemat pole, siis looge icon_smile.gif



jaa ohh issand mõtlesin ja lootsin juba et uus witcheri mäng tuleb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 20:51:32 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Huvitav kuidas neil Vesimir'i näitleja leidmiaega läks?

Spoiler Spoiler Spoiler


pls no
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2019 01:32:19 vasta tsitaadiga

see wicther võib olla üks parimaid mänge küll aga mulle see mõõgavõitlus lihtsalt ei istu, wicther 2te tagusin natuke uninstall, kui teha rpg siis võiks saada valida erinevate karaterite vahel, gerald lihtsalt ei tõmba kuidagi käima + dark soulsi taolised boss võitlused thumbs_down.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2019 01:36:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

dark soulsi taolised boss võitlused

icon_eek.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2019 13:18:30 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

dark soulsi taolised boss võitlused

icon_eek.gif


Rääkides Dark Soulsist siis mõtlesin, et proovin ka seda mängu ja kiidetakse seda ju lausa parimate läbi aegade mängude hulka. See oli ausalt öeldes täielik ajudenuss, mis seal oli. Mängisin mingi 40 tundi, aga mida edasi, siis sain aru, et see on liiga VALUS mäng igas mõttes, mitte halb aga see oli lihtsalt frustreerivalt raske ja kohmakas mäng ja sai uninstall tehtud ja süda läks kergemaks kohe. Sai veel varasemalt listi Sekiro: Shadow Die Twice sebitud ja pult selle jaoks, aga peale Dark Soulsi tundub küll, et samasugust sadomaso kogemust enam ei taha icon_smile.gif

Ei võrdlegi raskuselt Witcherit DS-ga.

Pole 2 ja 3-ndat Witcherit proovinud, aga tundub, et nõustun eelkõnelejaga, et ei tõmba vist see maailm mind käima. Poeg mul mängib 2 osa Witcherit ja talle väga meeldib. Nii, et maitsed ongi erinevad.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 31.12.2019 13:33:05 vasta tsitaadiga

2. osa oli minu meelest kõige nõrgem igas mõttes. 1. ja 3. kõvasti paremad.

Meshboy28, surmasaamissimulaatorit tahad, siis võta hotline miami ette.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 31.12.2019 13:48:47 vasta tsitaadiga

W3 ja raske? Pmst kui viimasest puust võtta regen abilitid ja jooke varuda ning kõige kergema raskusastmega teha, siis peaks elusid rohkem taastuma kui sama lvl kollid lüüa jõuavad... Ise 3ndat korda tehes meelega neid võimeid ei aktiveerinud, oleks liiga igav olnud.
Ja Witcher 2 ongi väga puise võitlusega, W3 on juba rohkem lihvitud. Tuleb lihtsalt meeles pidada, et kolle tuleb karjatada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2019 13:51:08 vasta tsitaadiga

W3 Death Marchil on ka raskem ainult alguses, pärastpoole läheb leboks kätte ära. Laisaks ei lase muidugi minna aga DS3 Ringed City frustatsiooni Witcher 3s ei kohta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2019 15:06:25 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
ot:
Ei soovi olla nõme mees, aga hoidke TV-seriaali ja mängu teema eraldi. Kui eraldi teemat pole, siis looge icon_smile.gif

Ei näe nagu põhjust. Witcheri mängudega on kõik ja rohkem neid enam ei tule. Nii et võime seriaali ka sama hästi siin arutada. Hetkel on Witcher maailma populaarseim seriaal.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2019 15:41:35 vasta tsitaadiga

Seriaali oleks algajatele tublisti selgemaks saanud teha kui enne igat uut ajaliini/kolli oleks kasvõi 1 realine sellekohane selgitus kuvatud et mille/kellega parasjagu tegu.
Ja kohati oli mõnda raamatus olnud minilugu mõttetult pikendatud, teisi jälle sellisel viisil nuditud et sisu nagu üldse kadus ära.

Ehk vaadatav seriaal mille oleks minu silmis saanud paari lihtsa liigutusega (nii rahalises kui produktsiooni mõttes) veelgi paremaks teha.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2019 17:08:16 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
LKits kirjutas:
ot:
Ei soovi olla nõme mees, aga hoidke TV-seriaali ja mängu teema eraldi. Kui eraldi teemat pole, siis looge icon_smile.gif

Ei näe nagu põhjust. Witcheri mängudega on kõik ja rohkem neid enam ei tule. Nii et võime seriaali ka sama hästi siin arutada. Hetkel on Witcher maailma populaarseim seriaal.
ot:
Ei näe nagu põhjust TV seriaali arutamiseks kasutada ühe kindla mängu teemat... Aga kui nii arvate, siis andke minna.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 14:41:21 vasta tsitaadiga

https://www.windowscentral.com/cd-projekt-red-new-witcher-after-cyberpunk-2077-wont-be-witcher-4

BOOM beer_yum.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 12.03.2020 15:03:20 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
sai just veebruarikuus esimest korda läbi tehtud, paremini tehtud videomängu pole ma näinud.
ühest korrast jäi väheks, alustas teist korda uuesti icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 22:26:06 vasta tsitaadiga

rastaman, selle jaoks on new game+ icon_wink.gif
Expansionid tegid ka ikka läbi?

_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 12.03.2020 23:55:21 vasta tsitaadiga

kõik sai läbi käidud jah, newgame+ ei teinud, tahtsin rohkem nullist alustada icon_smile.gif
praegu ~40 modi peal, valgustuse jätan puutumata jms, midagi mängu kardinaalselt muutvat pole. peamised need -
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.03.2020 12:29:53 vasta tsitaadiga

rastaman, Marty RTGI modi ei ole proovinud?icon_wink.gif See oli küll viimati beetas ja tasuline.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 13.03.2020 14:59:12 vasta tsitaadiga

mkm, huvitav oleks proovida küll, aga raha maksma ei hakka. Kasutab praegugi 80-95% videot, raytracing juurde lisada enam pilt sujuv poleks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 20:51:48 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
sai just veebruarikuus esimest korda läbi tehtud, paremini tehtud videomängu pole ma näinud.
ühest korrast jäi väheks, alustas teist korda uuesti icon_biggrin.gif

Nii hästi tehtud parim videomäng mida peab ~40 MOD-ga fixima? icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 13.03.2020 21:00:16 vasta tsitaadiga

fixima ? ei. veel paremaks ja ilusamaks tegema icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2020 22:18:48 vasta tsitaadiga

fixida tuleb ainult Bethesda sitanikerdisi
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2020 15:40:45 vasta tsitaadiga

link :: The Witcher 3 is getting a free next-gen upgrade for PS5, Xbox Series X, and PC

With ray tracing and faster load times
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.09.2020 15:45:22 vasta tsitaadiga

Jälle põhjust ette võtta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 04.09.2020 18:07:44 vasta tsitaadiga

Kiiremad lugemisajad on siis konsoolidele ? Mälu järgi polnud PC peal lugemisaegadel häda midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.09.2020 20:16:06 vasta tsitaadiga

Huvitav et cyberpunki kõrvalt veel vabu arendajaid on kes witcherit timmida jõuavad, arvestades et projekti on korduvalt edasi lükatud
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eestim33s
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2020 21:20:57 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Huvitav et cyberpunki kõrvalt veel vabu arendajaid on kes witcherit timmida jõuavad, arvestades et projekti on korduvalt edasi lükatud

Cyberpunk probleem oli, et mängu mehhaanika ja bugid vajavad parandamist ja balanseerimist, mis nõuab väga palju testimist.
Witcher 3-le tehakse engine update ja visuaalne facelift.
Väga erinevad tegevused, kus on kindlasti vaja erinevaid spetsialiste.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 04.09.2020 21:45:46 vasta tsitaadiga

Just alustasin mängimist, 15 tundi läbitud. Ei teagi kas pooleli jätta või mitte icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 04.09.2020 21:55:29 vasta tsitaadiga

eestim33s kirjutas:
ertr2 kirjutas:
Huvitav et cyberpunki kõrvalt veel vabu arendajaid on kes witcherit timmida jõuavad, arvestades et projekti on korduvalt edasi lükatud

Cyberpunk probleem oli, et mängu mehhaanika ja bugid vajavad parandamist ja balanseerimist, mis nõuab väga palju testimist.
Witcher 3-le tehakse engine update ja visuaalne facelift.
Väga erinevad tegevused, kus on kindlasti vaja erinevaid spetsialiste.
visuaalne facelift kindlasti aga arvestades et kõik eelmised witcherid said enchanted editioni kus kogu engine-t timmiti siis ma kahtleks et samu mehi mõlemas tiimis vaja ei lähe. Samas endal mängude arenamisega 0 kogemust niiet võib vabalt olla
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 05.09.2020 10:30:47 vasta tsitaadiga

Palju witcher3-e üldse müüdud on. Arvestades, et see eksib vahel ikka veel steami top-i peaks see praeguseks üks enimmüüdud mänge olema.

Põhjuseid miks see ette võeti on ilsmelt mitmeid.
Äriliselt tasub see vist tänu seriaalile ja uuetele konsoolidele ära.
Initsiatiiv võis vabalt ka Nvidia poolt tulla. Varem on Nvidia ju Quake ja Minecraftile uue välimuse andnud. Reklaami kohalt oleks see igati arvestatav projekt.
Lõpuks ei tasu unustada, et Witcher-i seeria on ka CDprojekt-i lugu. Vanemad olijad on sinna pool oma elu sisse pannud ja nooremad on sellega ülesse kasvanud. Ma ei imestaks üldse kui kuskil õllekannu taga istudes otsustati "davai poisid see on hea mõte ja teeme ära".

Ma muidugi kahtlen kas nad vana mängu Controli-i tasemele suudavad viia. Ilmselt tuleb mingi kompromiss variant.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2020 11:27:51 vasta tsitaadiga

Tõotab huvitav tulla, mis nad suudavad välja pigistada ja ehk ületada E3 traileri visualid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2020 00:13:17 vasta tsitaadiga

Siiamaani parim mäng, mida tahan mingi hetk uuesti mängida. Enne oli ME 1 ja 2 siuksed.
Mäletan, kui viimast korda Witcherit pelasin. Ratsutasin läbi Toussaint DLC kaardi viimast korda, et ehk on mingi pragu veel avastamata jäänud icon_rolleyes.gif Üliäge, kui nad mingil viisil uut contenti ka lisaks, aga seda vist ei juhtu. Üldiselt tundus map veidi "surnud" kui kõik questid tehtud. Seda võiks olla, et saad NPC'del veel kuidagi külas käia vmt.

ECMadis kirjutas:
Just alustasin mängimist, 15 tundi läbitud. Ei teagi kas pooleli jätta või mitte icon_biggrin.gif


Pela miskit muud icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2020 11:42:31 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
Huvitav et cyberpunki kõrvalt veel vabu arendajaid on kes witcherit timmida jõuavad, arvestades et projekti on korduvalt edasi lükatud


https://www.tweaktown.com/news/74981/saber-interactive-is-developing-witcher-3s-ps5-xbox-series-port/index.html
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Witcher 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.