|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
24.12.2019 11:30:02
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| kõik täiesti erinevad tooted. ainus asi, mis neid kõiki seob, on see, et põhitegelane on sama nimega ja sama ameti peal. |
Sa pole raamatuid lugenud?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flavius
HV Guru
liitunud: 25.12.2005
|
24.12.2019 11:33:04
|
|
|
Witcher seriaal on eellugu, kuidas tegelased kohtusid ja kus Ciri väike.
Witcher 3 mäng toimub väga palju hiljem, kus Ciri on täiskasvanud ja uute sündmustega. Mäng spoilib ära, mis vahepeal juhtus, aga suva kah, ongi huvitavam seriaali vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
24.12.2019 11:41:41
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| kõik täiesti erinevad tooted. ainus asi, mis neid kõiki seob, on see, et põhitegelane on sama nimega ja sama ameti peal. |
Sa pole raamatuid lugenud? |
last wish lugesin kunagi läbi. teisi pole aega olnd lugeda.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
24.12.2019 15:32:10
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| sukelduja kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| kõik täiesti erinevad tooted. ainus asi, mis neid kõiki seob, on see, et põhitegelane on sama nimega ja sama ameti peal. |
Sa pole raamatuid lugenud? |
last wish lugesin kunagi läbi. teisi pole aega olnd lugeda. |
Arvata oli. Raamat(ud) on asi, mis seob nii seriaali kui mängu. Väga tugevalt. Kokku on neid 7. Esimesed kaks on lühijuttude kogud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
24.12.2019 18:34:21
|
|
|
Esimese 3 seriaali osa põhjal ütleks jah, et eellugu mängudele. 1 osa mänguat pole teinud, nii et ei oska öelda palju seriaaliga kattub.
Aga seriaal enne vaadata, siis peaks vähemalt 3. osa parem olla mängida. Mängus on ka flashbackid, aga seriaali vaadates saab väga paljust aru, mis 3. osa mängus põgusalt puudutati.
Seriaal mulle meeldib, Caville on päris hästi rolli sisse elanud, ei oleks oodanudki. CGI mõnele ei ole piisavalt tasemel? Kõik koletised paistsid ikka päris ehtsad.
Võitlusstseenid on väga head, teades et Caville reaalse mõõgaga hoope jagab, siis tekib küsimus, et palju neil jäsemeteta statiste võttepäeva lõpuks oli?
Jutt on ka väga hea eellugu mängudele. Samas teades 3 mängu, siis on seriaali osade vaheline seos paremini mõistetav.
Yenneferi näitleja on enne-pärast tõesti sama? Tõsi, siis parim karakternäitlemine pärast Nero Wolfe ja Kevin Spacey Kayser Sozet
Trissi tegelane on ainult arusaamatuks jäänud siiani...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
24.12.2019 21:56:00
|
|
|
paluks mitte spoilida seriaali!!!! kasutage tage
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
24.12.2019 22:58:56
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| paluks mitte spoilida seriaali!!!! kasutage tage |
kes siin spoilind on midagi?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
26.12.2019 13:00:05
|
|
|
| 6&7 osa ei saanud enam ajajoonele pihta. Aga muidu neelas sari endasse, ei jõua 2021 ära oodata.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
26.12.2019 14:00:24
|
|
|
Ma vaatasin ja mulle kokkuvõttes meeldis, aga oleks võinud kõvasti parem olla.
efektid ja olustik olid väga head, näitlejad olid väga head, ehk kogu teostus oli tegelikult suurepärane.
Mis ei olnud niivõrd hea, oli lugu ja karakterid.
Geralt oli sümpaatne, aga see oli ka peategelastest ainus. Yenniferi motivatsioonist ja tegevusest ei saanud vahepeal sotti. Kohati oli sümpaatne, aga siis jälle bitch. Muidu ilus vaadata. Ciri oli täiesti suvakas.
See tegelaste probleem kandus edasi ka nende stoorilinedesse.
Geralti stoori oli by far parim - rohkem kollitapmist ja võitlust poleks teinud paha. Yenni oma keskpärane - teine osa oli kogu sarja pikalt nõrgim. Saan aru, et vaja karakterit arendada, aga tehku see karakter vaataja jaoks vähemalt sümpaatseks, et oleks kellele kaasa elada. Ciri stoori oli lihtsalt igav, kus tegelikult miskit ei toimunud ka. Põgenes, jõudis kuhugi, põgenes jõudis kuhugi ja nii oligi.
Kokkuvõttes üle keskmise, suurt binge ja wow effekti kindlasti siin pole.
Neile kes karakteritega mängudes tutvunud pole, on seriaal veelgi rohkem suvakam ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapuuts
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2004
|
26.12.2019 14:34:09
|
|
|
Nüüd peale seriaali vaatamist hakkasid ka raamatud huvi pakkuma. Kui kellelgi pakkuda müügiks raamatut "Viimane soov" siis PM
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
26.12.2019 15:56:15
|
|
|
camu, kommentaaridest üldse kumab läbi vastumeelsus Yenneferile. Raamatuid pole lugenud, aga niipalju kui mängudest muljetada, siis Yennefer oligi parajalt kalkuleeriv külm bitch witch. Kuidas ta selliseks arenes, on seriaalis mu meelest väga hästi pilt selgeks maalitud. Miks ta midagi tegi? Seriaalis on ta alles noor ja "roheline", ega ta ise ka aru saanud, viimane osa vast andis talle viimase tõuke tegutsemiseks ja suuna.
Ega Ciri Witcher 3s ka palju rohkem ei teinud, mängu lõpus alles loksus kõik paika.
Naljakas ongi lugeda, et GoT oli nii palju parem. Mida mu lemmik karakter Anya kogu 7 hooaja jooksul tegi, jooksis pmst mõttetult ringi ja midagi korda ei saatnud. Sama keskmiste vendade koha pealt, tuiasid kuskil puu all, siis jälle veeti kärul kuhugi põhja poole koopasse, ja oligi 5 hooaega läind:P Kogu GoT paistis mulle nagu suur tati venitamine, vb mõned kutsuvad seda karakterite arendamiseks, aga endale meeldisid Geralti võitlusstseenid rohkem.
Tõsi, lugu oleks võinud rohkem arendada, aga kuuldavasti selleks ongi 2 hooaeg, see oli sissejuhatus.
Ma just mõtlesin, et kas valida:
a) väga sisuka ja "karakterite arendamisele" keskendunud TV adaptsiooni vahel, mis õhustiku ja karakterite autentsusega paneks täiesti puusse.
b) tempokas adaptsioon kus peakaraterid on täppi ja õhustik ning maailm meenutavad väga selgelt Witcher maailma.
Iga kell valiks b) ja ma arvan et 8x1h seeria juures ei olnud sarja tegijatel ka väga palju rohkem valikuid. Oleks võinud parem olla? Tõsi. Kas sari väärib 33/100st nagu kriitikud hindavad- kindlasti mitte. Ennast tõmbas küll 2 osa korraga vaatama, samas kui Batmani viimaseid reboote sai 3 osas vaadatud. Ja 1 neist on kriitikute poolt rohkem kiidetud;)
b) variandi koha pealt tooks näite The Musketeers näol, see viimane 3 hooajane sari on mu meelest 1 parimaid adaptsioone. Tegelased on suuresti mööda, Porthost ei oska ükski produtsent õiget näitlejat valida kehastama, sama siin. Lugu on mööda, eriti Dartagnan ja ta pruudi elukäik. AGA kogu õhustik ja see miski on täppi läinud, karakterite vahelised seosed, eluolu, intriigid. Ainult 1 kord (oli see vist prantslaste endi 60ndate-70ndate adaptsioon) on suutnud veel paremini seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
26.12.2019 17:04:55
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| camu, kommentaaridest üldse kumab läbi vastumeelsus Yenneferile. Raamatuid pole lugenud, aga niipalju kui mängudest muljetada, siis Yennefer oligi parajalt kalkuleeriv külm bitch witch. Kuidas ta selliseks arenes, on seriaalis mu meelest väga hästi pilt selgeks maalitud. Miks ta midagi tegi? Seriaalis on ta alles noor ja "roheline", ega ta ise ka aru saanud, viimane osa vast andis talle viimase tõuke tegutsemiseks ja suuna. |
No mängudes oli ta ikkagi ka kõrvaltegelane, samas mina ei mäleta, et oleks ebameeldiv olnud. Seriaalis aga on 6 osa tegemist ebasümpaatse mõrrana ja alles viimases osas saab talle kaasa tunda. Tema lugu ja karakterit oleks saanud paremini esitada.
| Vael kirjutas: |
camu
Tõsi, lugu oleks võinud rohkem arendada, aga kuuldavasti selleks ongi 2 hooaeg, see oli sissejuhatus.
Ma just mõtlesin, et kas valida:
a) väga sisuka ja "karakterite arendamisele" keskendunud TV adaptsiooni vahel, mis õhustiku ja karakterite autentsusega paneks täiesti puusse.
b) tempokas adaptsioon kus peakaraterid on täppi ja õhustik ning maailm meenutavad väga selgelt Witcher maailma.
|
Ma valiks loo iga kell.
Aga samas nõus 33 ta väärt ei ole. 90% ka kindlasti mitte.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
26.12.2019 18:51:42
|
|
|
| Vael kirjutas: |
Naljakas ongi lugeda, et GoT oli nii palju parem. Mida mu lemmik karakter Anya kogu 7 hooaja jooksul tegi, jooksis pmst mõttetult ringi ja midagi korda ei saatnud. Sama keskmiste vendade koha pealt, tuiasid kuskil puu all, siis jälle veeti kärul kuhugi põhja poole koopasse, ja oligi 5 hooaega läind:P Kogu GoT paistis mulle nagu suur tati venitamine, vb mõned kutsuvad seda karakterite arendamiseks, aga endale meeldisid Geralti võitlusstseenid rohkem.
|
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
27.12.2019 01:47:58
|
|
|
Mind häirib rämedalt Cavill-i madal hääl.
Kas peab kogu aeg selline bad-assi hääl olema.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
27.12.2019 06:56:01
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Mind häirib rämedalt Cavill-i madal hääl.
Kas peab kogu aeg selline bad-assi hääl olema.  |
jah, sest mäletamist järgi ei ole Geralt päris esimes nooruses tegelane ja ehk on nende võlujookidega ka kõrile kurja teind. seal teisi nõidureid ka on? need mingi porgandi häälega tüübid?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
27.12.2019 11:13:34
|
|
|
| camu kirjutas: |
Ma vaatasin ja mulle kokkuvõttes meeldis, aga oleks võinud kõvasti parem olla.
efektid ja olustik olid väga head, näitlejad olid väga head, ehk kogu teostus oli tegelikult suurepärane.
Mis ei olnud niivõrd hea, oli lugu ja karakterid.
Geralt oli sümpaatne, aga see oli ka peategelastest ainus. Yenniferi motivatsioonist ja tegevusest ei saanud vahepeal sotti. Kohati oli sümpaatne, aga siis jälle bitch. Muidu ilus vaadata. Ciri oli täiesti suvakas.
See tegelaste probleem kandus edasi ka nende stoorilinedesse.
Geralti stoori oli by far parim - rohkem kollitapmist ja võitlust poleks teinud paha. Yenni oma keskpärane - teine osa oli kogu sarja pikalt nõrgim. Saan aru, et vaja karakterit arendada, aga tehku see karakter vaataja jaoks vähemalt sümpaatseks, et oleks kellele kaasa elada. Ciri stoori oli lihtsalt igav, kus tegelikult miskit ei toimunud ka. Põgenes, jõudis kuhugi, põgenes jõudis kuhugi ja nii oligi.
Kokkuvõttes üle keskmise, suurt binge ja wow effekti kindlasti siin pole.
Neile kes karakteritega mängudes tutvunud pole, on seriaal veelgi rohkem suvakam ilmselt. |
Kuna see on siiski raamatu baasil tehtud sari, siis selline see värk ongi. Geralt on kollitapja, kuid kollide tapmiseni eriti ei jõua, kuna tõmmatakse koguaeg mingitesse sekeldustesse, kus hoopis proovib inimesi mitte tappa.
Tundub, et siinsetel arvustajatel on koguemust ainult mänguga (ja tundub, et ainult kolmanda mänguga). Palun lugege raamatuid täispildi saamiseks. Mängud ei ole üks-ühele raamatutega.
| kapuuts kirjutas: |
Nüüd peale seriaali vaatamist hakkasid ka raamatud huvi pakkuma. Kui kellelgi pakkuda müügiks raamatut "Viimane soov" siis PM  |
Võta inglisekeelsed raamatud, need Apollos saadaval ja peaks olema kõigil hinnaks 5,99€.
Eesti keelde tõlgitud ainult 3 raamatut.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
27.12.2019 12:50:13
|
|
|
Leinö, tegelikult mängudes teema sama- "witcherid poliitikasse ei sekku" kuid lõpetab ikka kuningate peade raiumisega. XP kogumiseks on mängus kõrvalülesanded ja open world kolle täis. Lugu ise ikka keerleb poliitika ümber.
Mõned "kriitikud/YTerid" arvavad, et Cirit oleks võind vähem olla. Ainuke kelle taustalugu palju mängudes ei puudutata ongi Ciri, seega väga hea oli õppida teda enne Kaer Morheni tundma.
Huvitav kuidas neil Vesimir'i näitleja leidmiaega läks? See peab ka täppi minema. Triss oli veel selline kõrvaline tegelane, aga Vesimir oli nii isa/looja kui võitluskaaslane.
3ndas mängus oli juba paras norskav vanaisa ehk väga raske ei tohiks olla, aga alati saab produtsent mööda panna.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
27.12.2019 19:09:31
|
|
|
| tsitaat: |
Huvitav kuidas neil Vesimir'i näitleja leidmiaega läks?
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
27.12.2019 20:50:11
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| ot: |
Ei soovi olla nõme mees, aga hoidke TV-seriaali ja mängu teema eraldi. Kui eraldi teemat pole, siis looge  |
|
jaa ohh issand mõtlesin ja lootsin juba et uus witcheri mäng tuleb
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
27.12.2019 20:51:32
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
Huvitav kuidas neil Vesimir'i näitleja leidmiaega läks?
|
Spoiler 
|
pls no
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
31.12.2019 01:32:19
|
|
|
see wicther võib olla üks parimaid mänge küll aga mulle see mõõgavõitlus lihtsalt ei istu, wicther 2te tagusin natuke uninstall, kui teha rpg siis võiks saada valida erinevate karaterite vahel, gerald lihtsalt ei tõmba kuidagi käima + dark soulsi taolised boss võitlused
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
31.12.2019 01:36:51
|
|
|
| tsitaat: |
dark soulsi taolised boss võitlused
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007

|
31.12.2019 13:18:30
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
dark soulsi taolised boss võitlused
|
 |
Rääkides Dark Soulsist siis mõtlesin, et proovin ka seda mängu ja kiidetakse seda ju lausa parimate läbi aegade mängude hulka. See oli ausalt öeldes täielik ajudenuss, mis seal oli. Mängisin mingi 40 tundi, aga mida edasi, siis sain aru, et see on liiga VALUS mäng igas mõttes, mitte halb aga see oli lihtsalt frustreerivalt raske ja kohmakas mäng ja sai uninstall tehtud ja süda läks kergemaks kohe. Sai veel varasemalt listi Sekiro: Shadow Die Twice sebitud ja pult selle jaoks, aga peale Dark Soulsi tundub küll, et samasugust sadomaso kogemust enam ei taha
Ei võrdlegi raskuselt Witcherit DS-ga.
Pole 2 ja 3-ndat Witcherit proovinud, aga tundub, et nõustun eelkõnelejaga, et ei tõmba vist see maailm mind käima. Poeg mul mängib 2 osa Witcherit ja talle väga meeldib. Nii, et maitsed ongi erinevad.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
31.12.2019 13:33:05
|
|
|
2. osa oli minu meelest kõige nõrgem igas mõttes. 1. ja 3. kõvasti paremad.
Meshboy28, surmasaamissimulaatorit tahad, siis võta hotline miami ette.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
31.12.2019 13:48:47
|
|
|
W3 ja raske? Pmst kui viimasest puust võtta regen abilitid ja jooke varuda ning kõige kergema raskusastmega teha, siis peaks elusid rohkem taastuma kui sama lvl kollid lüüa jõuavad... Ise 3ndat korda tehes meelega neid võimeid ei aktiveerinud, oleks liiga igav olnud.
Ja Witcher 2 ongi väga puise võitlusega, W3 on juba rohkem lihvitud. Tuleb lihtsalt meeles pidada, et kolle tuleb karjatada.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
31.12.2019 13:51:08
|
|
|
W3 Death Marchil on ka raskem ainult alguses, pärastpoole läheb leboks kätte ära. Laisaks ei lase muidugi minna aga DS3 Ringed City frustatsiooni Witcher 3s ei kohta
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
31.12.2019 15:06:25
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| ot: |
Ei soovi olla nõme mees, aga hoidke TV-seriaali ja mängu teema eraldi. Kui eraldi teemat pole, siis looge  |
|
Ei näe nagu põhjust. Witcheri mängudega on kõik ja rohkem neid enam ei tule. Nii et võime seriaali ka sama hästi siin arutada. Hetkel on Witcher maailma populaarseim seriaal.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
31.12.2019 15:41:35
|
|
|
Seriaali oleks algajatele tublisti selgemaks saanud teha kui enne igat uut ajaliini/kolli oleks kasvõi 1 realine sellekohane selgitus kuvatud et mille/kellega parasjagu tegu.
Ja kohati oli mõnda raamatus olnud minilugu mõttetult pikendatud, teisi jälle sellisel viisil nuditud et sisu nagu üldse kadus ära.
Ehk vaadatav seriaal mille oleks minu silmis saanud paari lihtsa liigutusega (nii rahalises kui produktsiooni mõttes) veelgi paremaks teha.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mugman
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2015
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
12.03.2020 15:03:20
|
|
|
sai just veebruarikuus esimest korda läbi tehtud, paremini tehtud videomängu pole ma näinud.
ühest korrast jäi väheks, alustas teist korda uuesti
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
12.03.2020 23:55:21
|
|
|
kõik sai läbi käidud jah, newgame+ ei teinud, tahtsin rohkem nullist alustada
praegu ~40 modi peal, valgustuse jätan puutumata jms, midagi mängu kardinaalselt muutvat pole. peamised need -
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
13.03.2020 12:29:53
|
|
|
rastaman, Marty RTGI modi ei ole proovinud? See oli küll viimati beetas ja tasuline.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
13.03.2020 14:59:12
|
|
|
mkm, huvitav oleks proovida küll, aga raha maksma ei hakka. Kasutab praegugi 80-95% videot, raytracing juurde lisada enam pilt sujuv poleks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
13.03.2020 20:51:48
|
|
|
| rastaman kirjutas: |
sai just veebruarikuus esimest korda läbi tehtud, paremini tehtud videomängu pole ma näinud.
ühest korrast jäi väheks, alustas teist korda uuesti  |
Nii hästi tehtud parim videomäng mida peab ~40 MOD-ga fixima?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rastaman
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.02.2011
|
13.03.2020 21:00:16
|
|
|
fixima ? ei. veel paremaks ja ilusamaks tegema
|
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
13.03.2020 22:18:48
|
|
|
fixida tuleb ainult Bethesda sitanikerdisi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
04.09.2020 15:45:22
|
|
|
| Jälle põhjust ette võtta.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
04.09.2020 18:07:44
|
|
|
| Kiiremad lugemisajad on siis konsoolidele ? Mälu järgi polnud PC peal lugemisaegadel häda midagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
04.09.2020 20:16:06
|
|
|
| Huvitav et cyberpunki kõrvalt veel vabu arendajaid on kes witcherit timmida jõuavad, arvestades et projekti on korduvalt edasi lükatud
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eestim33s
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2011
|
04.09.2020 21:20:57
|
|
|
| ertr2 kirjutas: |
| Huvitav et cyberpunki kõrvalt veel vabu arendajaid on kes witcherit timmida jõuavad, arvestades et projekti on korduvalt edasi lükatud |
Cyberpunk probleem oli, et mängu mehhaanika ja bugid vajavad parandamist ja balanseerimist, mis nõuab väga palju testimist.
Witcher 3-le tehakse engine update ja visuaalne facelift.
Väga erinevad tegevused, kus on kindlasti vaja erinevaid spetsialiste.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ECMadis
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
04.09.2020 21:45:46
|
|
|
Just alustasin mängimist, 15 tundi läbitud. Ei teagi kas pooleli jätta või mitte
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ertr2
HV Guru

liitunud: 19.06.2008
|
04.09.2020 21:55:29
|
|
|
| eestim33s kirjutas: |
| ertr2 kirjutas: |
| Huvitav et cyberpunki kõrvalt veel vabu arendajaid on kes witcherit timmida jõuavad, arvestades et projekti on korduvalt edasi lükatud |
Cyberpunk probleem oli, et mängu mehhaanika ja bugid vajavad parandamist ja balanseerimist, mis nõuab väga palju testimist.
Witcher 3-le tehakse engine update ja visuaalne facelift.
Väga erinevad tegevused, kus on kindlasti vaja erinevaid spetsialiste. |
visuaalne facelift kindlasti aga arvestades et kõik eelmised witcherid said enchanted editioni kus kogu engine-t timmiti siis ma kahtleks et samu mehi mõlemas tiimis vaja ei lähe. Samas endal mängude arenamisega 0 kogemust niiet võib vabalt olla
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirAskAlot
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.03.2011
|
05.09.2020 10:30:47
|
|
|
Palju witcher3-e üldse müüdud on. Arvestades, et see eksib vahel ikka veel steami top-i peaks see praeguseks üks enimmüüdud mänge olema.
Põhjuseid miks see ette võeti on ilsmelt mitmeid.
Äriliselt tasub see vist tänu seriaalile ja uuetele konsoolidele ära.
Initsiatiiv võis vabalt ka Nvidia poolt tulla. Varem on Nvidia ju Quake ja Minecraftile uue välimuse andnud. Reklaami kohalt oleks see igati arvestatav projekt.
Lõpuks ei tasu unustada, et Witcher-i seeria on ka CDprojekt-i lugu. Vanemad olijad on sinna pool oma elu sisse pannud ja nooremad on sellega ülesse kasvanud. Ma ei imestaks üldse kui kuskil õllekannu taga istudes otsustati "davai poisid see on hea mõte ja teeme ära".
Ma muidugi kahtlen kas nad vana mängu Controli-i tasemele suudavad viia. Ilmselt tuleb mingi kompromiss variant.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
saihtam
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010
|
05.09.2020 11:27:51
|
|
|
| Tõotab huvitav tulla, mis nad suudavad välja pigistada ja ehk ületada E3 traileri visualid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
07.09.2020 00:13:17
|
|
|
Siiamaani parim mäng, mida tahan mingi hetk uuesti mängida. Enne oli ME 1 ja 2 siuksed.
Mäletan, kui viimast korda Witcherit pelasin. Ratsutasin läbi Toussaint DLC kaardi viimast korda, et ehk on mingi pragu veel avastamata jäänud Üliäge, kui nad mingil viisil uut contenti ka lisaks, aga seda vist ei juhtu. Üldiselt tundus map veidi "surnud" kui kõik questid tehtud. Seda võiks olla, et saad NPC'del veel kuidagi külas käia vmt.
| ECMadis kirjutas: |
Just alustasin mängimist, 15 tundi läbitud. Ei teagi kas pooleli jätta või mitte  |
Pela miskit muud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|