Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 164, 165, 166  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ahvgust
HV vaatleja
Ahvgust

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 09:39:02 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kust võiks olla võimalik Eestisse ühte Founders Edition 3080 kaarti tellida?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2020 09:40:51 vasta tsitaadiga

FE müüb ainult nvidia ja Eestisse nad ei saada, üks variant kui sul keegi (usaldusväärne) soomlane on ja lased talle saata nvidia fi store kaudu.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahvgust
HV vaatleja
Ahvgust

liitunud: 09.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 09:45:44 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
FE müüb ainult nvidia ja Eestisse nad ei saada, üks variant kui sul keegi (usaldusväärne) soomlane on ja lased talle saata nvidia fi store kaudu.


Tänud, see oleks isegi tehtav variant. Arvutitargast eilse seisuga said kinnitada vaid Asus TUF kaartide müügiletulekut, aga kindlasti lisandub valikut.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 10:15:59 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Ei näe mingit põhjust miks see latency analyzer raud ei võiks olla tavalises compatible monitoris samuti

Raha teenimine polegi enam ettevõttel mingi põhjus? Tegemist on peamiselt GPU tootjaga, mitte vähivastase ravimi väljaarendajaga. See nišikas kus see 360Hz ja iga millisekund oluline on leitakse ka selle lisa sott välja käristada.

Ja ometi..vaatamata sellele on meil nüüd compatible monitorid mis teevad 95% sellest mille jaoks enne oli vaja gsync moodulit. Asi pole hinnas. Asi on ühilduvuses.
Sellised proprietary asjad võivad väljatuleku hetkel olla vägevad aga pikemas perspektiivis on see dead end selle toote ostja jaoks.

Report: NVIDIA GeForce RTX 30 GPUS To Be In Short Supply Until 2021
https://wccftech.com/report-nvidia-geforce-rtx-30-gpus-to-be-in-short-supply-until-2021/

Mitmed alliikad väidavad, et saab olema väga kehv saadavus. 3090 kohta ma ehk isegi usuks seda aga kindlasti mitte 3070 ja 3080 kohta. Väidetavalt olevat Samsungi yield kehva ja Nvidia olevat tellinud vähem vahvleid seetõttu.
Mis minumeelest on täiesti BS põhjendus. Samsungi 8nm kuulutatii välja 2017 ja on olnud masstootmises alates eelmisest aastast. Põhineb 10nm samamoodi nagu TSMC 12nm põhines vanemal 16nm techil. Seega see pole mingi uus revolutsiooniline 5nm EUV mis vajab aastast ramp upi et yieldid normaalseks saada.

Seega jutt et yieldid on kehvad ei kõla eriti usutavalt. Eriti arvestades seda, et GA102 on "ainult" 628mm². GA104 veel väiksem.
Ja see väide, et Nvidia tellis vähem vahvleid kuna ei teadnud yieldi on kah ajuvaba. Selliseid asju ei jäeta juhuse hooleks. See on teada enne tellimist.

Ainus põhjus miks 30 seeria saadavus võib kehva tulla on suur nõudlus. See on ainus legitiimne põhjus ja ka täiesti reaalne.

NVIDIA GeForce RTX 3090, RTX 3080, RTX 3070 Custom Model Prices Unveiled – Reference MSRP For Base Models, Slightly Higher For Premium Models
https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-3090-rtx-3080-rtx-3070-custom-model-prices-unveiled/

AIB mudelite hinnavõrdlus. Kõige kallimad on ASUS'e Strix. Gigabyte Master/Xtreme ja MSI Gaming X. Muidugi hiljem tulevad erimudelid nagu Kingpin, Lightning ja Matrix ilmselt.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 10:25:01 vasta tsitaadiga

samsungi 10nm oli ja selle järglase/teisendina 8nm peaks olema eelkõige mobiilisoc-idele suunatud tootmisprotsess. kahtlane, kas samsung nii suuri kive sellisel hulgal varem tootnud on.
neid agasid on praegu ikkagi palju - lisaks tootmisprotsessile näiteks covid ja praeguse kajastuse järgi igasugune mõistlikus suuruses laoseis ostetaks niiehknaa ära.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 10:26:35 vasta tsitaadiga

kus on 3080 hydro copper? icon_sad.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 10:37:43 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Mitmed alliikad väidavad, et saab olema väga kehv saadavus. 3090 kohta ma ehk isegi usuks seda aga kindlasti mitte 3070 ja 3080 kohta. Väidetavalt olevat Samsungi yield kehva ja Nvidia olevat tellinud vähem vahvleid seetõttu.
Mis minumeelest on täiesti BS põhjendus. Samsungi 8nm kuulutatii välja 2017 ja on olnud masstootmises alates eelmisest aastast. Põhineb 10nm samamoodi nagu TSMC 12nm põhines vanemal 16nm techil. Seega see pole mingi uus revolutsiooniline 5nm EUV mis vajab aastast ramp upi et yieldid normaalseks saada.

Seega jutt et yieldid on kehvad ei kõla eriti usutavalt. Eriti arvestades seda, et GA102 on "ainult" 628mm². GA104 veel väiksem.
Ja see väide, et Nvidia tellis vähem vahvleid kuna ei teadnud yieldi on kah ajuvaba. Selliseid asju ei jäeta juhuse hooleks. See on teada enne tellimist.

Eks yield sõltub ikka disainist ka ja ennegi on juhtunud, et proovipartii ja masstootmise kvaliteedi vahe on erinev.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2020 10:38:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kus on 3080 hydro copper?

Evga foorumist:
tsitaat:

HYBRID, HC, and KPE cards will come a bit later than the XC3 and FTW3 cards. No ETA to give you, which is probably your next question.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 11:13:38 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Vael, DF on hea tehnilise analüüsiga aga kahjuks jah suht Nvidia poole kaldu. Fakt, et nad said enne kõiki teisi 3080 omale testimiseks näitab nii mõndagi. Vaevalt teised reviewerid selle üle väga õnnelikud olid. Teistele antakse heal juhul nädal enne kaardid kätte testimiseks ja kui olid kriiitiline Turing suhtes a'la Hardware Unboxed siis ei saa võibolla üldse.

Ja DF ikka räägib kui hea ikka Turing on. Halb kuulata sellist juttu.
Intel vs AMD osas tunduvad olevat neutraalsemad.


Või siis on tegu kõige professionaalsema pundiga, kes hetkel teeb ülevaateid ja kelle materjal on de facto põhjapanev. Aga eks lihtsam on ju alati mingit tonti kusagil näha, et endal parem oleks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 12:00:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Vael, DF on hea tehnilise analüüsiga aga kahjuks jah suht Nvidia poole kaldu. Fakt, et nad said enne kõiki teisi 3080 omale testimiseks näitab nii mõndagi. Vaevalt teised reviewerid selle üle väga õnnelikud olid. Teistele antakse heal juhul nädal enne kaardid kätte testimiseks ja kui olid kriiitiline Turing suhtes a'la Hardware Unboxed siis ei saa võibolla üldse.

Ja DF ikka räägib kui hea ikka Turing on. Halb kuulata sellist juttu.
Intel vs AMD osas tunduvad olevat neutraalsemad.


Või siis on tegu kõige professionaalsema pundiga, kes hetkel teeb ülevaateid ja kelle materjal on de facto põhjapanev. Aga eks lihtsam on ju alati mingit tonti kusagil näha, et endal parem oleks thumbs_up.gif


Ahah... ütled, et kui oleks antud esmamulje ülevaate tegemine näiteks Gamers Nexusele siis sealt oleks ebaadekvaatne ülevaade tulnud ja ei oleks põhjapanev? icon_rolleyes.gif
Kuid vaevalt, sest GN on samuti Nvidia tooteid kritiseerinud. Ühesõnaga sinu jaoks on need ülevaadete tegijad usaldusväärsemad, kes ütlevad JUST BUY it! icon_biggrin.gif Peamine, et nende vaade klapib sinu omaga?

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mannatera
Kreisi kasutaja
mannatera

liitunud: 01.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 12:02:31 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Ahah... ütled, et kui oleks antud esmamulje ülevaate tegemine näiteks Gamers Nexusele siis sealt oleks ebaadekvaatne ülevaade tulnud ja ei oleks põhjapanev? icon_rolleyes.gif
Kuid vaevalt, sest GN on samuti Nvidia tooteid kritiseerinud. Ühesõnaga sinu jaoks on need ülevaadete tegijad usaldusväärsemad, kes ütlevad JUST BUY it! icon_biggrin.gif Peamine, et nende vaade klapib sinu omaga?

Ära feedi trolli. Scarti kommid on alati veits toksilised püüa lihtsalt mitte ärrituda.

Tea kas 24. sept tulevad Eestis ka jubinad müüki? Tahaks oma 980 3090 vastu välja vahetada, peaks "väike" hüpe olema icon_lol.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 12:20:21 vasta tsitaadiga

Ootab ära reaalsed testid ning mida AMD pakub, pole midagi mängida naguinii praegu. Jätan jälje maha, viimased 4 kaarti on AMD omad olnud probleemivabalt. Kui nüüd lõpuks hinna/perfi suhtes nvidia mööda läheb keskklassi kaardiga siis lihtne valik.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 12:31:03 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:

Ahah... ütled, et kui oleks antud esmamulje ülevaate tegemine näiteks Gamers Nexusele siis sealt oleks ebaadekvaatne ülevaade tulnud ja ei oleks põhjapanev? icon_rolleyes.gif
Kuid vaevalt, sest GN on samuti Nvidia tooteid kritiseerinud. Ühesõnaga sinu jaoks on need ülevaadete tegijad usaldusväärsemad, kes ütlevad JUST BUY it! icon_biggrin.gif Peamine, et nende vaade klapib sinu omaga?


Mul on täiesti kama sellest, kes sai esimesena või teisena või miks sai kanal A aga ei saanud kanal B. Mitte keegi ei tee selliseid ülevaateid nagu DF ja hetkel siin mingit draamat selle üle keerutada on lihtsalt lapsik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 14:40:22 vasta tsitaadiga

Ma ei tea muidugi, aga selle 3080 mälu 10Gb on suht nutt ju, mul 2080ti kasutab Valvega selle nagu nipsti ära Elite Dangerousis ja sellel on praegu 11Gb, tahaks neid teste juba näha enne kui selline kisa lahti on... 2080superi 8Gb tõmbas täiega kooma ED, isegi 1080ti oli parem ja jälle on mälu mahtu vähendatud.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 14:41:45 vasta tsitaadiga

Kui 2080Ti rahakotti ära ei tapnud siis nVidia müüb hea meelega väikse hinnalisaga 3090'ne icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m8markus
HV veteran
m8markus

liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 14:44:53 vasta tsitaadiga

2080ti sai alles soetatud ja väga hea hinnaga...lisaks on jälle see teema, et raud peab kõik olema viimase sõna peal, muidu läheb potentsiaal jälle kaduma pcie 1,4 uus proose 10700k ja ema muidugi icon_razz1.gif 2080ti SLI saab kohe, pea ilma rahata kokku panna
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 14:51:46 vasta tsitaadiga

https://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-rtx-3080-and-3090-what-we-know,1.html

tsitaat:
No benchmarks have leaked, how is that possible?
I'll let you in on that secret. The AIB partners have all been prepping their cards for months now. They have the products, engineering boards for a while. NVIDIA however, has not released a driver that works with anything other than the test software they supply. So get this, I am writing this article on September 1st, hours before the presentation, and still, the board partners have no idea what the performance is going to be like. We need to advance on that as the board partners even do not know the thermal capacity effect of their products. NVIDIA has provided them with test software that will work with the driver. Basically, these are DOS-like applications that run stress tests. No output is given other than PASS or FAIL. We know the names of these test applications: NVfulcrum test and NVUberstress test. For thermals, there is another unnamed stress test, but here again, the board partners can only see PASS or FAIL. Well, we assume they have tested with thermal probes. What this paragraph, well, to show you the secrecy that NVIDIA applied for this Ampere project.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 15:13:54 vasta tsitaadiga

3070 = 20 tflops
2080 Ti = 13 tflops (65% jõudlust 3070st)
Kui tutikas 3070 maksab $500 siis tutikas 2080 Ti on nüüdsest väärt umbes $325. Järelikult garantiita kasutatud 2080 Ti-d võiksid maksta $250 thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 03.09.2020 15:14:44 vasta tsitaadiga

DF 3080 eelvaade on üks kõige neutraalsemaid asju mida ma näinud olen.
Samuti saan ma Nvidiast aru miks nad neil selle teha lubasid. See mida Nvidia oma esitlusel räägib on üks asi. See mida interneti kogukonna poolt tunnustatud testijad näitavad on teine asi.
Põhimõtteliselt oli see Nvidia vastus nende inimeste küsimustele kes tahavad eeltellimist teha.
Arvestades kõiki piiranguid oli see hästi tehtud ja konkreetne ülevaade.

Ma vaatasin , et 3080 ja 3090 vahel oli suur tühimik. Loodame , et AMD aitab seda auku täita ... kuigi praegu tundub see kahtlane.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 15:16:27 vasta tsitaadiga

foorumis on järsku mingi msi 2080ti trio flood (kas just parim aga yks parimatest mudelitest) , enne 1 septembrit otsisid tikutulega taga icon_biggrin.gif
Ja GN vaevalt oleks saanud seda sama luba mis DF sai, keegi ei viitsi kuulata Steve möla, tal võiks mingi script olla soiiub mingite irrelevant detailide ümber koguaeg.


viimati muutis pots4t4j4 03.09.2020 15:23:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 15:23:36 vasta tsitaadiga

Mina ei ruttaks ostma RTX3070't, millel 8GB rami ja GDDR6. Teades, et Lenovo juba kogemata lekitas RTX3070Ti'd millel 16GB rami ja pole teada kas G6 või G6X. Ootaksin ennem AMD kaardid ära ja alles siis ostaks. Ise pole ka veel kindel, kas AMD või Nvidia.
RTX3080 tundub hea pakkumine olevat vaadates perfi tõusu, kuid samas olen kindel, et AMD suudab samasse auku kaarti pakkuda.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2020 15:27:30 vasta tsitaadiga

ot:
m8markus, GB - gigabait . Gb / Gbit - gigabit. GB <> Gb


Lenovo ennegi ajalooliselt sassi ajanud kaartide mudelinimesid.

Huvitavat lugemist ka siin - https://videocardz.com/newz/nvidia-provides-further-details-on-geforce-rtx-30-series

Nvidia vastanud osadele küsimustele
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 15:48:44 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
3070 = 20 tflops
2080 Ti = 13 tflops (65% jõudlust 3070st)
Kui tutikas 3070 maksab $500 siis tutikas 2080 Ti on nüüdsest väärt umbes $325. Järelikult garantiita kasutatud 2080 Ti-d võiksid maksta $250 thumbs_up.gif beer_yum.gif

Eile tahtis üks müüa Facebooki grupis 1080 Ti-d 445€ eest. icon_smile.gif Keegi ei viitsinud isegi mõnitada teda.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 16:15:24 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
samsungi 10nm oli ja selle järglase/teisendina 8nm peaks olema eelkõige mobiilisoc-idele suunatud tootmisprotsess. kahtlane, kas samsung nii suuri kive sellisel hulgal varem tootnud on.
neid agasid on praegu ikkagi palju - lisaks tootmisprotsessile näiteks covid ja praeguse kajastuse järgi igasugune mõistlikus suuruses laoseis ostetaks niiehknaa ära.

Minu point oli, et 8nm on piisavalt küps vaatamata sellele, et seal on seni toodetud ainult SoC tooteid. Lisaks avas Samsung just maailma suurima tootmisliini mis vähendab teiste vabrikute koormust.
sukelduja kirjutas:
Eks yield sõltub ikka disainist ka ja ennegi on juhtunud, et proovipartii ja masstootmise kvaliteedi vahe on erinev.

No väga erinev ei saa olla, sest proovipartii põhjal peab Nvidia paika panema kellad jms. Ma tean seda, et Nvidial oli ka Ampere proovipartii TSMC 7nm pealt mis tegid 2.2Ghz mitte 1.7Ghz ja seda sama või isegi väiksema voolutarbe juures.
Paraku kuna TSMC on hõivatud siis ka see poleks eriline valik hetkel.
Scart kirjutas:
Või siis on tegu kõige professionaalsema pundiga, kes hetkel teeb ülevaateid ja kelle materjal on de facto põhjapanev. Aga eks lihtsam on ju alati mingit tonti kusagil näha, et endal parem oleks thumbs_up.gif

Ülevaateid millest? Rauast? Loevad piksleid ja testivad konsoolid vs konsoolid või vs PC aga tehnilise testimise, mänguvaliku ja koostekvaliteeti jaoks on hetkel ikkagi GN ja HUB.
m8markus kirjutas:
2080ti sai alles soetatud ja väga hea hinnaga...lisaks on jälle see teema, et raud peab kõik olema viimase sõna peal, muidu läheb potentsiaal jälle kaduma pcie 1,4 uus proose 10700k ja ema muidugi icon_razz1.gif 2080ti SLI saab kohe, pea ilma rahata kokku panna

Alles ja hea hinnaga? Naljakoht. Juhul kui sa just 500€-ga ei saanud. Sa ikka tead, et 10700K sul PCI-E 4.0 ei tee eksole? Pead uuesti välja vahetama ja lootma, et sulle sattus Z490 plaat mis 4.0 üldse tegema hakkab icon_lol.gif . Sedagi alles uue aasta alguses kui 11 seeria prosed tulevad. Ja isegi siis on see võrdne ainult B550 implementatsiooniga kus 4.0 on toetatud ainult esimeses PCIe slotis ja esimeses M.2 slotiis.
SirAskAlot kirjutas:
DF 3080 eelvaade on üks kõige neutraalsemaid asju mida ma näinud olen.
Samuti saan ma Nvidiast aru miks nad neil selle teha lubasid. See mida Nvidia oma esitlusel räägib on üks asi. See mida interneti kogukonna poolt tunnustatud testijad näitavad on teine asi.

By design ei saa see olla neutraalne ülevaade kui sa oled ainuke testija maailmas kellele Nvidia saadab nädal-poolteist enne teisi kaardi. Kas keegi arvab, et ta oleks midagi negatiivset öelnud selles olukorras?
Ja ka tema tohtis näidata ainult % tõusu 2080 pealt. Ei temperatuure, ei teardowni ei fps numbreid.
Kui see on sinu meelest hea ülevaade siis on sul väga madalad standardid. Parimal juhul saab seda nimetada eelvaateks. Kindlasti mitte ülevaateks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2020 16:35:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minu point oli, et 8nm on piisavalt küps vaatamata sellele, et seal on seni toodetud ainult SoC tooteid. Lisaks avas Samsung just maailma suurima tootmisliini mis vähendab teiste vabrikute koormust.

Kas see oli vastuargument siis et tootmisraskustes asi olla ei saa hoolimata mobiili soc pealt liikuda peletise 35 miljardi transistoriga GPU peale kus die size metsikult suurem? Ma pakuks et see väheke keerukam situatsioon.

tsitaat:

Sa ikka tead, et 10700K sul PCI-E 4.0 ei tee eksole? Pead uuesti välja vahetama ja lootma, et sulle sattus Z490 plaat mis 4.0 üldse tegema hakkab .

Sa ikka tead et see 3.0 vs 4.0 pci-e siini vahe on protsent kaks ja see ka äärmisel juhul ? Prose ise mõjutab rohkem jõudlust kui see 3 vs 4 ja viimatise seisuga Inteli IPC on endiselt kõrgem AMD prosedega võrreldes, samamoodi ka taktsagedus. Selle loogika järgi peaksid ise ka AMD prose välja vahetama ja Inteli peale jooksma hoolimata (marginaalselt) vahest.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 16:43:22 vasta tsitaadiga


Link


Nüüd jääb LG OLED jalgu oma 4k@120 mitte videokaart icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2020 16:56:53 vasta tsitaadiga

No see räme ikka, alates tänasest ei saa ma enam väita et high refresh rate 4K gaming molu on mõttetu icon_lol.gif . Nüüd on olemas hardware mis suudab non indie mänge ka 4k resu piisavalt kaadreid sekundis joonistada.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 16:58:02 vasta tsitaadiga

realsest mängimist ei näidanud ! Vaheclipi fps-i võrreldi.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 16:59:20 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
No see räme ikka, alates tänasest ei saa ma enam väita et high refresh rate 4K gaming molu on mõttetu icon_lol.gif . Nüüd on olemas hardware mis suudab non indie mänge ka 4k resu piisavalt kaadreid sekundis joonistada.

Jah, aga monitorid võiks ka oma hindu langetada, 60+hz on ikka kohati jube kallid....õnneks on juba tulnud odavama hinnaga mudeleid turule thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2020 17:11:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jah, aga monitorid võiks ka oma hindu langetada, 60+hz on ikka kohati jube kallid....õnneks on juba tulnud odavama hinnaga mudeleid turule

Asuse XG27UQ 4K 144hz Adaptive Sync (G sync compatible) molu 9 sotti. Soodne ei ole aga ka pole ka ulme kõrge nagu varasem G sync 2.0 mooduliga asuse isend mis maksis midagi 2000€ auku.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 17:12:40 vasta tsitaadiga

nah neid 900 monitore osta kui 1k eest saab oledi millega neid võrrelda ei anna?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 17:15:19 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
nah neid 900 monitore osta kui 1k eest saab oledi millega neid võrrelda ei anna?

vähe suureks jääb, muud ei midagi

Aga positiivne see, et see peaks muid hindu alla tooma

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2020 17:16:36 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
nah neid 900 monitore osta kui 1k eest saab oledi millega neid võrrelda ei anna?


Kui just konsoolikontrolleriga diivanil ei mängi mida klavi/hiirega võimatu (dark souls vms) siis naljalt teleka ette ei roni mängima ja eelistan monitori taga mängida. Eelistuse küsimus lihtsalt.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 17:27:06 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Minu point oli, et 8nm on piisavalt küps vaatamata sellele, et seal on seni toodetud ainult SoC tooteid. Lisaks avas Samsung just maailma suurima tootmisliini mis vähendab teiste vabrikute koormust.

Kas see oli vastuargument siis et tootmisraskustes asi olla ei saa hoolimata mobiili soc pealt liikuda peletise 35 miljardi transistoriga GPU peale kus die size metsikult suurem? Ma pakuks et see väheke keerukam situatsioon.

28 miljardit mitte 35. Ja see on GA102 number. Teised on väiksemad. Vaadates eelmisi selle node peal toodetud mobiilseid kiipe, siis nt Exynos 9820 on 127mm² mis on päris suur mobiilse kiibi kohta. Transistorite hulka ei leidnud kuskilt hetkel aga arvestades, et Apple omad on 4+ miljardit siis võib arvata, et Samsungi oma on ehk 3 ringis.

heretic666 kirjutas:
tsitaat:

Sa ikka tead, et 10700K sul PCI-E 4.0 ei tee eksole? Pead uuesti välja vahetama ja lootma, et sulle sattus Z490 plaat mis 4.0 üldse tegema hakkab .

Sa ikka tead et see 3.0 vs 4.0 pci-e siini vahe on protsent kaks ja see ka äärmisel juhul ? Prose ise mõjutab rohkem jõudlust kui see 3 vs 4 ja viimatise seisuga Inteli IPC on endiselt kõrgem AMD prosedega võrreldes, samamoodi ka taktsagedus. Selle loogika järgi peaksid ise ka AMD prose välja vahetama ja Inteli peale jooksma hoolimata (marginaalselt) vahest.

Vahe on suurem kui paar protsenti ja käriseb suuremaks nagu iga PCIe põlvkonnaga. Seni pole olnud põhjust mängudes seda rohkem kasutada, sest 3.0 piir oli sama. 5700XT mis on ~3x aeglasem kui 3080 juba kaotab kuni 5% 3.0 peal. Ja sa arvad, et 3080 puhul jääb see number paigale ja ei kaota rohkem kui 5%? Ma arvan, et see on naiivne lootus.

Inteli kellad on kõrgemad. Mitte tingimata IPC. Kui Zen3 tuleb tõesti 5Ghz lähedale, siis pole enam küsimustki. Vahe on selles, et AMD peal saab inimene platet vahetamata uuendada 2000 seeria pealt 3000 ja nüüd 4000 peale. Iga kord saades juurde IPC ja taktsagedust. Inteli peal seda teha ei saa. Keegi ei peaks Intelit ostma tänasel päeval ja müügistatistika kinnitab seda. Eriti mingi taktsageduse või väidetava IPC eelise pärast mis kohe kadumas on.
Lisaks HUB testimisest ( https://www.youtube.com/watch?v=PAwIh1nSOQ8 ) selgub, et "framerate is the primary driver of PCIe bandwith". Eriti oluline kaartide kohta mis suudavad palju kaadreid joonistada sõltumata resost. A'la 30 seeria.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 17:29:56 vasta tsitaadiga

Sealt DOOM Eternal 4K videost oli näha, et 2080Ti'st on 3080 keskmiselt nii 40% kiirem minimum. Mis on hea tõus icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2020 17:31:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Inteli kellad on kõrgemad. Mitte tingimata IPC.

IPC on seni veel endiselt Intelil kõrgem, jeebus icon_lol.gif Zen 3 veel tuleb, seda ei ole sul kusagil. Samamoodi rocket lake tuleb ka kus 2 core arvelt suurendati per core die size mis rumorite järgi kergitab IPC 15-20% aga see juba kõik spekulatsioon.

tsitaat:

Vahe on suurem kui paar protsenti ja käriseb suuremaks nagu iga PCIe põlvkonnaga. Seni pole olnud põhjust mängudes seda rohkem kasutada, sest 3.0 piir oli sama. 5700XT mis on ~3x aeglasem kui 3080 juba kaotab kuni 5% 3.0 peal. Ja sa arvad, et 3080 puhul jääb see number paigale ja ei kaota rohkem kui 5%? Ma arvan, et see on naiivne lootus.

Millele see 5% ja enama jutt tugineb? Nvidia ise vastas Q&A redditis nagu all näha. Selle jutu peale peaks siis Inteli pikema jututa maha kandma ja kohe AMD ostma?
tsitaat:

PCI-Express 3.0 vs 4.0
Will PCIe 3.0 bottleneck the RTX 3090? Concerned because my Intel system does not support 4.0.

Tony Tamasi – System performance is impacted by many factors and the impact varies between applications. The impact is typically less than a few percent going from a x16 PCIE 4.0 to x16 PCIE 3.0. CPU selection often has a larger impact on performance.We look forward to new platforms that can fully take advantage of Gen4 capabilities for potential performance increases.


viimati muutis heretic666 03.09.2020 17:32:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 17:31:32 vasta tsitaadiga

Ei ole Intelil IPC suurem, AMD-l pole lihtsalt üle teatud MHz minnes enam klokist kasu, Intelil on.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2020 17:32:47 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Ei ole Intelil IPC suurem, AMD-l pole lihtsalt üle teatud MHz minnes enam klokist kasu, Intelil on.


Ok sel juhul siinkohal ise eksisin, aga kisub OTks ära mul.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 03.09.2020 17:45:40 vasta tsitaadiga

heretic666, https://www.youtube.com/watch?v=1L3Hz1d6Y9o ei tea, suht samasse auku.

Tõsi DF on raud ja tarkvara arhitektuuri süvitsi käsitlevad videod. Selle vastu ei saa keegi(pole vähemalt märganud). GN Steve esitlus mulle ka ei meeldi, samas metoodiliselt paistab kõige täpsem olevat ning valik ka suur testitavate CPU\GPU osas. Siiski satub DF videote hulka(nüüd juba vähem kui mõned aastad tagasi, kui sai täielikult ignoreeritud seda channelit) ka chill videosid ning selle eest nad ka RTX 3080 enne näpud külge said. Samas said nad sellest ise ka aru nagu videost nähtus ning mainis ka, et skripti järgi PEAB esitama Ampere andmeid. Samas oli video päris hea eellugu, pole midagi paha öelda.

Tibusid ma siiski loendama veel ei hakkaks kuna Pascali võrdlusest:

Spoiler Spoiler Spoiler


Võiks nagu öelda, et Pascal oli 90% kiirem, samas https://www.youtube.com/watch?v=D5r7151k2S0&t=584s nähtub, et päris nii lihtne pole lugu kui rohkem mänge arvesse võtta. Arvestan 980Ti 10% Furyst parem.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 17:46:31 vasta tsitaadiga

heretic666, See põhineb HUB videol. Kui 5700XT kaotab kuni 5% siis ma väga kahtlen, et kordades kiirem 3080 kaotab samapalju või isegi vähem. Tema testimisest paistab, et reso eriti ei mõjuta. Loeb fps. Mida kõrgem fps seda suurem liiklus on PCIe siinil.
Pealegi Nvidia vastus on non anser sest ei öelda konkreetselt, et 3.0 pidurdab aga viidatakse ka sellele, et 4.0 annab perf eelise. Pealegi ma ei saa aru mis "new platforms" seal vastuses on. Ilmselt viide Intelile. AMD'l juba on X570 mis on täielik 4.0 lahendus nii prosest kui ka kiibistikust ja B550 mis on osaline lahendus ainult prosest (nagu ka Inteli oma mis aastavahetusel peaks tulema).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 18:07:22 vasta tsitaadiga

Keegi on hästi öelnud
"They'll be giving away 2060's with Happy Meals by the end of the month"
icon_lol.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 03.09.2020 18:09:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

tsitaat:
Samuti saan ma Nvidiast aru miks nad neil selle teha lubasid. See mida Nvidia oma esitlusel räägib on üks asi. See mida interneti kogukonna poolt tunnustatud testijad näitavad on teine asi.

By design ei saa see olla neutraalne ülevaade kui sa oled ainuke testija maailmas kellele Nvidia saadab nädal-poolteist enne teisi kaardi. Kas keegi arvab, et ta oleks midagi negatiivset öelnud selles olukorras?
Ja ka tema tohtis näidata ainult % tõusu 2080 pealt. Ei temperatuure, ei teardowni ei fps numbreid.
Kui see on sinu meelest hea ülevaade siis on sul väga madalad standardid. Parimal juhul saab seda nimetada eelvaateks. Kindlasti mitte ülevaateks.


Kui ma Nvidias töötaks ja see probleem minu lahendada oleks olnud oleks ma samuti ainult ühe tegija valinud. Mitte mingil juhul ei oleks ma hakanud saatma näidiseid 10-le erinevale tesijale , et keegi neist oleks saanud vaikselt andmeid lekitada.
Nope
Ma oleks valinud ühe, keda ma usaldan, kes suudab ka väga piiratult lubatud tingimustel korraliku eelvaate teha ja kes omab ka mingit suhtlemis oskust.

Nagu ma eelnevalt mainisin oli see video lubatud Nvidia poolt ilmselt ainult ühe eesmärgiga. Näidata eeltellijatele kolmanda osapoole vahendusel milleks nende kaart võimeline on.
Süüdistada DF -t selles, et nad selle võimaluse vastu võtsid on omaette tase.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 18:18:07 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, See on revieweri ja revieweri vahe. Üks võtab vastu selle mis talle pakutakse ja testib ette antud dikteeritud tingimuste järgi. Teine paneb jala maha ja ütleb, et te ei saa mulle dikteerida kuidas ma teie toodet testin või mis tulemusi ma näitan. See näitab nii mõndagi revieweri enda kohta mida ja mis tingimustel on ta nõus testima. Fakt, et tootja kirjutab sulle ette mida sa tohid ja või ei tohi näidata läheb vastuollu sõltumatuse klausliga. Seetõttu pole see enam sõltumatu ülevaade, või antud juhul eelvaade.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 18:31:18 vasta tsitaadiga

Ükski reviewer olgu sul siis 50mil youtube subi ei dikteeri nvidiale mingeid tingimusi, sellest võiks ka aru saada, DF sai võimaluse ja see võeti vastu logish nagu. See ei pidandki mingi review olema lihtsalt kiire preview.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 18:36:59 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Reviewer muidugi ei dikteeri toote andjale tingimusi. Samas kehtib ka vastupidine. Kujuta nüüd ette, et tuleb välja uus Inteli prose ja Intel paneb NDA'sse kirja, et seda tohite testida ainult SysMarkis selle programmi versiooni ja nende sätetega. Kõik saadaks nad kuradile sellise NDA peale. Suuremad reviewerid saavad ka toote ise osta kui neile ei saadeta seda.

Ma ei saa küll süüdistada DF-i võimaluse kasutamises aga samas solidaarsusest teiste revieweritega oleks ehk pidanud kaaluma selle mitte vastuvõtmist.
Kuigi siis oleks Nvidia pakkunud seda kellelegi teisele ja lõpuks oleks keegi selle vastu võtnud niikuinii.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 18:43:48 vasta tsitaadiga

Selle eelvaatega ei kaota ei sina ega keegi teine midagi, nagu tavaliselt (vist?) tulevad sõltumatud reviewd enne launchi välja ja igaüks saab otsustada kas see perf on hinda v@@rt või mitte, neile kes kott peas preorderivad enne sõltumatuid ülevaateid on perf ja hind täiesti irrelevant ja lollidelt tulebki raha ju ära võtta.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 18:52:07 vasta tsitaadiga

Tomorrow, df-i lugu ei olnud ülevaade. aitab juba äkki sel teemal jahumisest.
kui sellist pakkumist vastu ei võeta, siis jääb ka see andmepunkt teadmata. df-i tegelased avaldasid üsna konkreetselt, millega tegu ja mis tingimustel.

ülevaated tulevad siiski peale nda kukkumist ja kõigi eelduste kohaselt kõigilt enam-vähem korraga.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 20:20:23 vasta tsitaadiga

foorumis tuli viies 2080ti trio myyki aint 750€ icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2020 20:22:20 vasta tsitaadiga

MSI ikka päris popp HVs
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2020 20:24:14 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
foorumis tuli viies 2080ti trio myyki aint 750€ icon_lol.gif


Küsida võib kõike, saamine on iseasi... icon_biggrin.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 164, 165, 166  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.