Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 331, 332, 333  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2020 12:07:55 vasta tsitaadiga

See reklaam "Kohe ostes kaup kätte täna!" ei tööta kindlasti. Mobla sai nii ostetud, tuli 2 päeva hiljem.
Ehk ei kehti ka erakliendi puhul.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 14.08.2020 12:22:44 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Tegin kolmapäeval e-poest tellimuse ja näitas, et kätte saab täna, 14. augustil. Eile siis tuli kiri, et jõuab kohale 15. augustil. E-poest sama toodet vaadates oli selle juures aga tekst "Kohe ostes kaup kätte homme!". Vähemalt teine kord juba kus lubatakse kauba juures ühte kuupäeva, aga tegelikult tuleb hiljem. Klienditeenindusest küsides öeldakse, et tuleb hiljem, sest kaup vaja ära pakkida. WTF!


Ma saan aru et suur kompanii ja paindlikkust vähe, aga niipalju võiks neil kretiinsust vähem ja rohkem kreatiivsust ikka olla, et tuleksid VIP eraklientidele vastu ja teeksid seda mis lubatud. Selline ajuvaba olukord et päevi varem telefoni tellinud saavad selle hiljem kätte kui see, kes tellib täna! Ja siis aetakse 123 teenindaja poolt ülemuse käsul veel mingit ajuvaba käojaani, et "tuleb homme kuna kaup vaja ära pakkida". Võtsin veelkord Teliaga ühendust, lubas järele uurida et kas saab nii et tulen võtan poest telefoni ja nad ei saada välja või kui on saatnud, siis kutsuvad paki tagasi.

Edit, üheski esinduses veel telefone ei olevat. Laos on. Lao numbrit keeldus väljastamast, aga lubas rääkida logistikaosakonnaga et äkki võin ma minna sinna kohale ja sealt saada telefoni...

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.


viimati muutis tumbuser 14.08.2020 12:30:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 14.08.2020 12:23:04 vasta tsitaadiga

reklaam töötab väga hästi. te ju ostate sealt. see ongi eesmärk. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2020 12:23:13 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Enne lennukile minemist mine käi telia poest läbi ja võta kaup kaasa icon_rolleyes.gif


Kas erakliendile võimaldatakse seda?
Ärikliendile igatahes mitte. Tellid ära, aga esindusse ise järgi minna ei tohi. Pead ootama, kuni postiga ära tuleb icon_rolleyes.gif
#absurd

vaatasin, erakas ka ei saa nii.
Aga mine siis kohale ja osta kohapealt, saadavust näidatakse ju. Aja saad ka bronnida kui elavas järjekorras ei viitsi oodata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 14.08.2020 12:33:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Killer85 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Enne lennukile minemist mine käi telia poest läbi ja võta kaup kaasa icon_rolleyes.gif


Kas erakliendile võimaldatakse seda?
Ärikliendile igatahes mitte. Tellid ära, aga esindusse ise järgi minna ei tohi. Pead ootama, kuni postiga ära tuleb icon_rolleyes.gif
#absurd

vaatasin, erakas ka ei saa nii.
Aga mine siis kohale ja osta kohapealt, saadavust näidatakse ju. Aja saad ka bronnida kui elavas järjekorras ei viitsi oodata


Eks ma nüüd tean muidugi paremini.
Esmakordselt endal ette tuli, siis ei osanud aimatagi, et kõikjal meedias oma "tarbijasõbralikkusega" hooplev suurfirma midagi nii lihtsat ei võimalda..
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 14.08.2020 13:32:04 Re: telia muneb vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Kusagil Tallinnas on Telia keskladu. Kes teab selle aadressi ja/või telefoninumbrit öelge palun?


Isegi kui sa teaksid, kus see keskladu asub siis sinna järgi sa oma kaubale minna ikka ei saaks. Esita oma pretensioonid, küsimused ja mured Teliale:

info@telia.ee
123 või 6397130

Killer85 kirjutas:
Tellid ära, aga esindusse ise järgi minna ei tohi. Pead ootama, kuni postiga ära tuleb icon_rolleyes.gif
#absurd


Kaup mida sa tellid e-poest esindusse tuleb kesklaost, mitte esinduse laost.

Magic kirjutas:
See reklaam "Kohe ostes kaup kätte täna!" ei tööta kindlasti. Mobla sai nii ostetud, tuli 2 päeva hiljem.
Ehk ei kehti ka erakliendi puhul.


Minu senine kogemus näitab seda, et e-poest kauba tellimisel Tallinnas asuvasse DPD pakiautomaati saab kauba kätte pea alati samal päeval, hiljemalt 23:00.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 14.08.2020 13:33:06 vasta tsitaadiga

Ei, mul polnud tegelikult ühtegi küsimust.
Pigem võiks rõhk üleüldse sellel olla, kuidas midagi paremaks teha, mitte et miks asi selline on.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2020 13:39:40 vasta tsitaadiga

Seal vist sõltub ka sellest, mis kell tellida. Pole küll 100% kindel. Olen lihtsalt täheldanud, et kui enne keskpäeva tellimus teha ja kohe ka ära maksta, siis tuleb tõesti järgmiseks päevaks kohale. Kui õhtupoole tellida, siis tuleb ülejärgmisel päeval. Tuttavatel sama kogemus.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2020 13:40:22 vasta tsitaadiga

See Telia e-poe loogika on ajuvaba tõesti (Euronicsil oli vist sama).

Lähed e-poodi, vaatad sealt, et ohoo - väga hea see on x poes kohapeal olemas, teostad ostu ja siis avastad, et mingit võimalust ei ole, et sa lähed kohe sellele sinnasamasse poodi järele - ainuke variant on lasta see kulleriga saata (võib lasta ka poodi saata - kuid see oli vist lausa lisatasu eest ja võtab ka sama aja).
Vabanduseks on see, et pood ja e-pood on erinevad asutused ja seetõttu ei saa e-poest ostetud kaupa poe laost kätte anda. Mis on tarbija jaoks ikka täiesti ajuvaba. Krt tegu ju sama ettevõttega. See kuidas nad oma ladu majandavad ei peaks olema tarbija mure.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2020 13:42:52 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Vabanduseks on see, et pood ja e-pood on erinevad asutused ja seetõttu ei saa e-poest ostetud kaupa poe laost kätte anda. Mis on tarbija jaoks ikka täiesti ajuvaba. Krt tegu ju sama ettevõttega. See kuidas nad oma ladu majandavad ei peaks olema tarbija mure.

Mitmel suurel poeketil on sama teema. K-Rauta üks neist.

Üldiselt on suhteliselt mõttetu lubada mingit "järgmiseks päevaks käes" asja. Seal võib tulla ja tuleb tavaliselt nii palju muutujaid sisse, et see lubatud tähtaeg ei lähe suurel osal ajast täppi.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.08.2020 13:46:25 vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi vähemalt kui kell umbes 12:30 sai siis muutus ka tarve aeg. Nüüd näitab veel kell 13:45, et kui kohe ostad saad täna kätte. Päevi varem tellinudki ei saa, nii et...
Kommentaarid: 456 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 386
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 15.08.2020 00:02:44 vasta tsitaadiga

Ma ostsin P30 pro omal ajal nii, et kaup "täna kätte". Peale maksmist oli aga esmaspäevaks muutunud (ostsin reede hommikul kell 9). Kättesaamine oli esindusest valitud (2,5€ wth :O). Läksin siiski esindusse ja peale pikka vaidlust anti seade poe varudest ja mulle mõeldud seade jäeti siis poe varudesse hiljem. Pood väitis esialgu, et nemad ei saa oma varudest anda, sest äkki keegi tuleb poodi ja soovib kohapeal osta. Nagu ma oleks tasuta tahtnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2020 11:28:34 vasta tsitaadiga

Lõid Exceli tabeli nüüd süsteemis sassi icon_eek.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 15.08.2020 11:37:28 vasta tsitaadiga

Igaüks , kes jaekaubanduses töötanud, teab, et kauba laoseisu korrigeerimine tagantjärgi on võrdlemisi keeruline tegevus. Jah, ilmselt saaks parendada tarneaja lubadusi, kuid paradoks on asjaolu, et tarbija ostab suure tõenäosusega mujalt, kui seal parem hind või kiiremini kätte saadakse.

Ma tunnen, et olen kannatlikum, kui keskmine Telia VIP klient, kes ei saa lennuki peale minna ilma uue telefonita. icon_cool.gif

Tõenäosus on suur, et ma ei osta kaupa edasimüüjatelt , kes Eestis tegutsevad, vaid mujalt.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2020 11:38:07 vasta tsitaadiga

Niipea, kui vana telefoni välja võtab, suunab lennusaatja viisakalt tavaklassi...
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 15.08.2020 20:51:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Lõid Exceli tabeli nüüd süsteemis sassi icon_eek.gif


See tabel mind ei koti. Kui enne ostu on, et saad kätte "täna" ja peale ostu on 2-3 päeva, siis ExceliKutt las higistab. Kui mu toodetele kunde soovib tänast kättesaamist ja ma talle seda luban, siis ta saab ka täna oma kauba kätte icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 15.08.2020 22:09:56 vasta tsitaadiga

Eelistan viimasel ajal netipoodidest ostes otsesuhtlust sealse töötajaga. Algul oli väga võõras, kui need jutumullid ilmusid ja katsusin nad eest ära saada, et mida te pagan segate mind, tean ise paremini mida ja kuidas. icon_biggrin.gif Nüüd olen nii harjuud, et ei oskagi enam teisiti. Infole lisaks olen enamasti ka tunduvalt soodsama hinna saanud. Soovitan teilegi – rääkige inimestega 😎
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 17.08.2020 13:45:12 Re: telia muneb vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Kusagil Tallinnas on Telia keskladu. Kes teab selle aadressi ja/või telefoninumbrit öelge palun?

Ära on tüüdanud see jama, et kõigepealt nad ütlevad ühe telefoni kättetoimetamise kuupäeva, mina arvestan sellega ja siis paar päeva hiljem saadavad info et pakk tuleb hoopis teisel päeva ja sina lähed lennukile ilma uue telefonita, nägu viltu peas. Ma mõtlesin et lähen ise kesklattu kohale ja vaatan mida perset nad seal munevad ja inimesele antud lubadust ei täida.


Kesklaei? Hmm, valge Galaxy A51 ja läbipaistva kesta tellisin-üks tuli Pärnu esindusest, teine Paidest.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2020 13:56:00 vasta tsitaadiga

Lõpumüügi tooted.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006




sõnum 17.08.2020 14:00:03 vasta tsitaadiga

Asja lahendaks ka see, et võimalusel tellida asi varem. Mitte samaks päevaks kui ära minek on.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2020 14:06:45 vasta tsitaadiga

Seda enam, et võid avamata karbist saada vigase või praagiga toote. Siis saad kogu reisi seda telefoni härdusega karbis silmitseda.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 21.08.2020 22:06:44 vasta tsitaadiga

selline küsimus,et kui mu telefonil on mõra taga klassil sees,kas nad võivad keelduda telefonil uut akut panemast,kui mull aasta voi kahe pärast jampsima hakkab?teiseks kas mull on õiguse uue korpuse vahetusest,kui ma tahan ainult akut vahetada,aga mõra on taga-klaasil sees?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2020 22:11:51 vasta tsitaadiga

Võivad. Füüsiline kahjustus. Võta Telia kindlustus ja lase ära parandada.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 21.08.2020 22:39:51 vasta tsitaadiga

Telia ise remondiga ei tegele, edastab hoolduspartnerile kes vastava tootja seadmega tegeleb. Nemad arvatavasti vastavad, et viska lutsu.

Telia kindlustust saab sõlmida uue telefoni ostul ainult ja siis pole vahet mis kahjustused.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
HV kasutaja

liitunud: 28.05.2012




sõnum 21.08.2020 22:59:14 vasta tsitaadiga

jake28 kirjutas:
selline küsimus,et kui mu telefonil on mõra taga klassil sees,kas nad võivad keelduda telefonil uut akut panemast,kui mull aasta voi kahe pärast jampsima hakkab?teiseks kas mull on õiguse uue korpuse vahetusest,kui ma tahan ainult akut vahetada,aga mõra on taga-klaasil sees?


Jah, vōidakse keelduda, oleneb kahjustuse ulatusest. Üldiselt keeldutakse nt. Apple telefonide puhul siis kui ekraani klaas on katki, oleneb muidugi ka taguklaasi kahjustuse ulatusest, kui keeldutakse siis saad sellekohase teavituse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 229, 230, 231 ... 331, 332, 333  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.