Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 29.07.2020 19:21:58 vasta tsitaadiga

Mitte peputki ei näe.

Okei, ajasin vast asjad ise sassi. Ilmselt tegu pole järelmaksuga.
Mäletan seda, et sai võetud telefonid, tahvel 0 intressiga ja öeldi, et saab alati vajadusel varem välja osta.
Huvitabki, et mis summa ulatuses tahvel, telefon 1, telefon 2 on. Saab ehk kuuarved näiteks väiksemaks, kui üks nendest esialgugi välja osta.

Igatahes sealt lehelt, telia või diili lehelt ma ei leia selle kohta infot.
Varasemalt kunagi vist leidsin, aga Telia suudab alati tekitada olukorra, et inimesed salongi külastaks tihedamini.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.07.2020 19:27:44 vasta tsitaadiga

kui järelmaks ei ole siis on seadmeüür. need on ka tähtajalised.
tagasi üles
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 20:28:51 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Mitte peputki ei näe.

Okei, ajasin vast asjad ise sassi. Ilmselt tegu pole järelmaksuga.
Mäletan seda, et sai võetud telefonid, tahvel 0 intressiga ja öeldi, et saab alati vajadusel varem välja osta.
Huvitabki, et mis summa ulatuses tahvel, telefon 1, telefon 2 on. Saab ehk kuuarved näiteks väiksemaks, kui üks nendest esialgugi välja osta.

Igatahes sealt lehelt, telia või diili lehelt ma ei leia selle kohta infot.
Varasemalt kunagi vist leidsin, aga Telia suudab alati tekitada olukorra, et inimesed salongi külastaks tihedamini.


Kas sul arvel on järelmaks? Kui ei siis tegu pole järemaksuga.
Sul vōib vabalt olla telefoninumbriga seotud komplekt ehk siis arvel on su numbri paketi kuutasu sisse arvestatud seadme kuumakse.
Viimasel juhul rakendub lōpetamisele käsitlustasu seadme jääkväärtuse ulatuses, oma küsimusele saad vastuse telefoni ja meili teel vōi esindust külastades.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 29.07.2020 21:34:39 vasta tsitaadiga

Inspiro kirjutas:
Viimasel juhul rakendub lōpetamisele käsitlustasu seadme jääkväärtuse ulatuses, oma küsimusele saad vastuse telefoni ja meili teel vōi esindust külastades.

Jah vist nii ongi.
Suudavad kuvada seda: Sinu kauba krediidilimiit on 3200 €, millest kasutatud on 381.83 €, vaba 2818.17 €.
Tõesti pean minema salongi, et infot saada. Nii aasta 2000 icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 21:41:12 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Inspiro kirjutas:
Viimasel juhul rakendub lōpetamisele käsitlustasu seadme jääkväärtuse ulatuses, oma küsimusele saad vastuse telefoni ja meili teel vōi esindust külastades.

Jah vist nii ongi.
Suudavad kuvada seda: Sinu kauba krediidilimiit on 3200 €, millest kasutatud on 381.83 €, vaba 2818.17 €.
Tõesti pean minema salongi, et infot saada. Nii aasta 2000 icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Alusta paketivahetust ja saad summa teada ka iseteeninduses. Ei pea ju kohale minema, vōid ju helistada ka icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2020 22:30:11 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Inspiro kirjutas:
Viimasel juhul rakendub lōpetamisele käsitlustasu seadme jääkväärtuse ulatuses, oma küsimusele saad vastuse telefoni ja meili teel vōi esindust külastades.

Jah vist nii ongi.
Suudavad kuvada seda: Sinu kauba krediidilimiit on 3200 €, millest kasutatud on 381.83 €, vaba 2818.17 €.
Tõesti pean minema salongi, et infot saada. Nii aasta 2000 icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


Mingit paberit siis tehingu tegemisel ei saanud? Mäletan vanasti oli mitu lehekülge kus iga ajahetke kohta ka lõpetamise hind kirjas.
Iseteeninduses on küll midagi ehitatud aga no ma ei tea kui detailselt seal hetke summasid kuvatakse eri lepingute kohta. See pole ju su raamatupidamistarkvara, et server sulle summasid mingite järelmaksude kohta kalkuleerib.

Pealegi, tehingu tegid sa Telia poes, ehk peaksid sirvima Telia e-poodi ja tehingute ajalugu?

Ei oponeeri absoluutselt, mul pole ühegi järelmaksuga tegemist olnud ja puuduvad kogemused/vajadused.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 29.07.2020 22:52:35 vasta tsitaadiga

terve müriaad .pdf faile saadtekse kus on kõik vajalik info kirjas.
tagasi üles
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2020 09:55:07 vasta tsitaadiga

Nüüdsest Telia1 kliendile järelmaksu intress 0% https://www.telia.ee/era/pakkumised/telia1

Shoppama, shoppama! icon_cool.gif icon_evil.gif icon_biggrin.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2020 10:22:15 vasta tsitaadiga

Õnneks sain laupäeval sama intressiga, kuigi ei saanud perioodi muuta. Ei olnud ka aega esmaspäevani oodata icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2020 18:10:40 vasta tsitaadiga

Kas telia on oma maili värgis jälle midagi muutunud?

2 neti.ee lõpuga emaili, eelmine nädal veel töötasid ja online veebist saab ka lugeda.

Koduleht on nii pazk, et ei saa täpselt aru kes mis serverit peab kasutama.

Online lehel on kirjas: Telia e-postide puhul on see mail.suhtlus.ee

Telia lehel selline jutt.

tsitaat:
. Telia halduses olevate e-postide puhul on siseneva e-posti server (incoming mail server) mail.suhtlus.ee (port 993) või äri e-posti ja isikliku domeeni puhul mail.neti.ee (port 993).

5. Väljuva e-posti server (outgoing mail server) @online.ee, @hot.ee, @suhtlus.ee, @solo.ee ja @neti.ee aadresside jaoks on mail.hot.ee (port 587 STARTTLS).

Väljuva e-posti server äri e-posti ja isikliku domeeni jaoks on mail.neti.ee (port 465 SSL või port 587 STARTTLS).


Vaatasin konfi, mõlemad serverid olid mail.neti.ee, SSL ei olnud kasutusel.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2020 18:50:17 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Iseteeninduses lepingute alt näeb ju. Vähemalt varem nägi. Seal on näha täpselt palju kohe kinnimakstes summa on.
Igatahes see asi mis töötab... icon_lol.gif

Näeb küll. Kõik korrektne thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 03.08.2020 18:54:28 vasta tsitaadiga

KillFrenzy,
telia.ee kirjutas:
4. Siseneva e-posti server (incoming mail server) @online.ee, @hot.ee, @suhtlus.ee ja @solo.ee aadresside jaoks on mail.suhtlus.ee. Äri e-posti, isikliku domeeni ja @neti.ee puhul mail.neti.ee

https://www.telia.ee/abi/juhend/203

SSL võiks igal juhul kasutusel olla. (pordid: 993/IMAP, 995/POP3, 465/SMTP)
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2020 19:08:08 vasta tsitaadiga

Mis vahe on Telial ja Telija 1-el?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
estdata
Kreisi kasutaja
estdata

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2020 19:30:27 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Mis vahe on Telial ja Telija 1-el?

Telia1 - kliendile lisasoodustus programm , kes kasutab mobiilteenused Telias . Nagu kolmikpakett icon_smile.gif

tsitaat:
. Telia halduses olevate e-postide puhul on siseneva e-posti server (incoming mail server) mail.suhtlus.ee (port 993) või äri e-posti ja isikliku domeeni puhul mail.neti.ee (port 993).

5. Väljuva e-posti server (outgoing mail server) @online.ee, @hot.ee, @suhtlus.ee, @solo.ee ja @neti.ee aadresside jaoks on mail.hot.ee (port 587 STARTTLS).

Väljuva e-posti server äri e-posti ja isikliku domeeni jaoks on mail.neti.ee (port 465 SSL või port 587 STARTTLS).


mail.neti.ee - peamine väljuv server Telia võrgus . Kõik teised ikkagi suhtlevad mail.neti.ee serveriga
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 07:52:54 vasta tsitaadiga

äkki keegi teab öelda, et kas/kuidas DG200 ruuteril saab seadetes vpn ja dns ka seadistada? nii, et ühendus ruuterist edasi oleks juba teise VPN aadressiga?

viimati muutis firemark 09.08.2020 08:57:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 08:14:55 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
äkki keegi teab öelda, et kas DG200 ruuteril saab seadetes vpn ja dns ka seadistada? nii, et ühendus ruuterist edasi oleks juba teise VPN aadressiga?


Kui keegi juba vastab, siis keegi võiks juba öelda, milline on selline odavamat sorti vpn ruuter, Intenodega ja igasuguste "odavruuteritega" minuteada üldse ei saa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 09:34:33 vasta tsitaadiga

Näiteks MikroTik hEX S.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 11:19:26 vasta tsitaadiga

Mul AVM oskas VPNi teha - väga hea oli. Inteno aga ei oska. Oli samasugune "odavruuter"

Kuigi küsiti vist VPN kliendi mitte serveri kohta? Ma nutan siiani taga VPN serveri funktsionaalsust, et suvakohtades oma koduvõrku kasutada.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 12:31:49 vasta tsitaadiga

Intenole custom fw. peale ja saab ka VPN teha.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 12:53:40 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Intenole custom fw. peale ja saab ka VPN teha.

inteno dg200 on custom fm üldse olemas?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2020 13:17:31 vasta tsitaadiga

firemark, ei mäleta. Vaata inteno teemast. 301 ja 400 jaoks oli küll. Alati võimalus ka ise soft kokku lasta. Keskmine it huviline laseks ka selle õhtu poolikuga kokku.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 11:10:58 telia muneb vasta tsitaadiga

Kusagil Tallinnas on Telia keskladu. Kes teab selle aadressi ja/või telefoninumbrit öelge palun?

Ära on tüüdanud see jama, et kõigepealt nad ütlevad ühe telefoni kättetoimetamise kuupäeva, mina arvestan sellega ja siis paar päeva hiljem saadavad info et pakk tuleb hoopis teisel päeva ja sina lähed lennukile ilma uue telefonita, nägu viltu peas. Ma mõtlesin et lähen ise kesklattu kohale ja vaatan mida perset nad seal munevad ja inimesele antud lubadust ei täida.

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 11:17:21 vasta tsitaadiga

Enne lennukile minemist mine käi telia poest läbi ja võta kaup kaasa icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 11:28:05 vasta tsitaadiga

Tegin kolmapäeval e-poest tellimuse ja näitas, et kätte saab täna, 14. augustil. Eile siis tuli kiri, et jõuab kohale 15. augustil. E-poest sama toodet vaadates oli selle juures aga tekst "Kohe ostes kaup kätte homme!". Vähemalt teine kord juba kus lubatakse kauba juures ühte kuupäeva, aga tegelikult tuleb hiljem. Klienditeenindusest küsides öeldakse, et tuleb hiljem, sest kaup vaja ära pakkida. WTF!
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 11:59:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Enne lennukile minemist mine käi telia poest läbi ja võta kaup kaasa icon_rolleyes.gif


Kas erakliendile võimaldatakse seda?
Ärikliendile igatahes mitte. Tellid ära, aga esindusse ise järgi minna ei tohi. Pead ootama, kuni postiga ära tuleb icon_rolleyes.gif
#absurd
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2020 12:07:55 vasta tsitaadiga

See reklaam "Kohe ostes kaup kätte täna!" ei tööta kindlasti. Mobla sai nii ostetud, tuli 2 päeva hiljem.
Ehk ei kehti ka erakliendi puhul.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 12:22:44 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Tegin kolmapäeval e-poest tellimuse ja näitas, et kätte saab täna, 14. augustil. Eile siis tuli kiri, et jõuab kohale 15. augustil. E-poest sama toodet vaadates oli selle juures aga tekst "Kohe ostes kaup kätte homme!". Vähemalt teine kord juba kus lubatakse kauba juures ühte kuupäeva, aga tegelikult tuleb hiljem. Klienditeenindusest küsides öeldakse, et tuleb hiljem, sest kaup vaja ära pakkida. WTF!


Ma saan aru et suur kompanii ja paindlikkust vähe, aga niipalju võiks neil kretiinsust vähem ja rohkem kreatiivsust ikka olla, et tuleksid VIP eraklientidele vastu ja teeksid seda mis lubatud. Selline ajuvaba olukord et päevi varem telefoni tellinud saavad selle hiljem kätte kui see, kes tellib täna! Ja siis aetakse 123 teenindaja poolt ülemuse käsul veel mingit ajuvaba käojaani, et "tuleb homme kuna kaup vaja ära pakkida". Võtsin veelkord Teliaga ühendust, lubas järele uurida et kas saab nii et tulen võtan poest telefoni ja nad ei saada välja või kui on saatnud, siis kutsuvad paki tagasi.

Edit, üheski esinduses veel telefone ei olevat. Laos on. Lao numbrit keeldus väljastamast, aga lubas rääkida logistikaosakonnaga et äkki võin ma minna sinna kohale ja sealt saada telefoni...

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.


viimati muutis tumbuser 14.08.2020 12:30:48, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 12:23:04 vasta tsitaadiga

reklaam töötab väga hästi. te ju ostate sealt. see ongi eesmärk. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 12:23:13 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Enne lennukile minemist mine käi telia poest läbi ja võta kaup kaasa icon_rolleyes.gif


Kas erakliendile võimaldatakse seda?
Ärikliendile igatahes mitte. Tellid ära, aga esindusse ise järgi minna ei tohi. Pead ootama, kuni postiga ära tuleb icon_rolleyes.gif
#absurd

vaatasin, erakas ka ei saa nii.
Aga mine siis kohale ja osta kohapealt, saadavust näidatakse ju. Aja saad ka bronnida kui elavas järjekorras ei viitsi oodata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 12:33:33 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Killer85 kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Enne lennukile minemist mine käi telia poest läbi ja võta kaup kaasa icon_rolleyes.gif


Kas erakliendile võimaldatakse seda?
Ärikliendile igatahes mitte. Tellid ära, aga esindusse ise järgi minna ei tohi. Pead ootama, kuni postiga ära tuleb icon_rolleyes.gif
#absurd

vaatasin, erakas ka ei saa nii.
Aga mine siis kohale ja osta kohapealt, saadavust näidatakse ju. Aja saad ka bronnida kui elavas järjekorras ei viitsi oodata


Eks ma nüüd tean muidugi paremini.
Esmakordselt endal ette tuli, siis ei osanud aimatagi, et kõikjal meedias oma "tarbijasõbralikkusega" hooplev suurfirma midagi nii lihtsat ei võimalda..
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 13:32:04 Re: telia muneb vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Kusagil Tallinnas on Telia keskladu. Kes teab selle aadressi ja/või telefoninumbrit öelge palun?


Isegi kui sa teaksid, kus see keskladu asub siis sinna järgi sa oma kaubale minna ikka ei saaks. Esita oma pretensioonid, küsimused ja mured Teliale:

info@telia.ee
123 või 6397130

Killer85 kirjutas:
Tellid ära, aga esindusse ise järgi minna ei tohi. Pead ootama, kuni postiga ära tuleb icon_rolleyes.gif
#absurd


Kaup mida sa tellid e-poest esindusse tuleb kesklaost, mitte esinduse laost.

Magic kirjutas:
See reklaam "Kohe ostes kaup kätte täna!" ei tööta kindlasti. Mobla sai nii ostetud, tuli 2 päeva hiljem.
Ehk ei kehti ka erakliendi puhul.


Minu senine kogemus näitab seda, et e-poest kauba tellimisel Tallinnas asuvasse DPD pakiautomaati saab kauba kätte pea alati samal päeval, hiljemalt 23:00.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 13:33:06 vasta tsitaadiga

Ei, mul polnud tegelikult ühtegi küsimust.
Pigem võiks rõhk üleüldse sellel olla, kuidas midagi paremaks teha, mitte et miks asi selline on.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 13:39:40 vasta tsitaadiga

Seal vist sõltub ka sellest, mis kell tellida. Pole küll 100% kindel. Olen lihtsalt täheldanud, et kui enne keskpäeva tellimus teha ja kohe ka ära maksta, siis tuleb tõesti järgmiseks päevaks kohale. Kui õhtupoole tellida, siis tuleb ülejärgmisel päeval. Tuttavatel sama kogemus.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 13:40:22 vasta tsitaadiga

See Telia e-poe loogika on ajuvaba tõesti (Euronicsil oli vist sama).

Lähed e-poodi, vaatad sealt, et ohoo - väga hea see on x poes kohapeal olemas, teostad ostu ja siis avastad, et mingit võimalust ei ole, et sa lähed kohe sellele sinnasamasse poodi järele - ainuke variant on lasta see kulleriga saata (võib lasta ka poodi saata - kuid see oli vist lausa lisatasu eest ja võtab ka sama aja).
Vabanduseks on see, et pood ja e-pood on erinevad asutused ja seetõttu ei saa e-poest ostetud kaupa poe laost kätte anda. Mis on tarbija jaoks ikka täiesti ajuvaba. Krt tegu ju sama ettevõttega. See kuidas nad oma ladu majandavad ei peaks olema tarbija mure.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 13:42:52 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Vabanduseks on see, et pood ja e-pood on erinevad asutused ja seetõttu ei saa e-poest ostetud kaupa poe laost kätte anda. Mis on tarbija jaoks ikka täiesti ajuvaba. Krt tegu ju sama ettevõttega. See kuidas nad oma ladu majandavad ei peaks olema tarbija mure.

Mitmel suurel poeketil on sama teema. K-Rauta üks neist.

Üldiselt on suhteliselt mõttetu lubada mingit "järgmiseks päevaks käes" asja. Seal võib tulla ja tuleb tavaliselt nii palju muutujaid sisse, et see lubatud tähtaeg ei lähe suurel osal ajast täppi.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2020 13:46:25 vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi vähemalt kui kell umbes 12:30 sai siis muutus ka tarve aeg. Nüüd näitab veel kell 13:45, et kui kohe ostad saad täna kätte. Päevi varem tellinudki ei saa, nii et...
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2020 00:02:44 vasta tsitaadiga

Ma ostsin P30 pro omal ajal nii, et kaup "täna kätte". Peale maksmist oli aga esmaspäevaks muutunud (ostsin reede hommikul kell 9). Kättesaamine oli esindusest valitud (2,5€ wth :O). Läksin siiski esindusse ja peale pikka vaidlust anti seade poe varudest ja mulle mõeldud seade jäeti siis poe varudesse hiljem. Pood väitis esialgu, et nemad ei saa oma varudest anda, sest äkki keegi tuleb poodi ja soovib kohapeal osta. Nagu ma oleks tasuta tahtnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2020 11:28:34 vasta tsitaadiga

Lõid Exceli tabeli nüüd süsteemis sassi icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2020 11:37:28 vasta tsitaadiga

Igaüks , kes jaekaubanduses töötanud, teab, et kauba laoseisu korrigeerimine tagantjärgi on võrdlemisi keeruline tegevus. Jah, ilmselt saaks parendada tarneaja lubadusi, kuid paradoks on asjaolu, et tarbija ostab suure tõenäosusega mujalt, kui seal parem hind või kiiremini kätte saadakse.

Ma tunnen, et olen kannatlikum, kui keskmine Telia VIP klient, kes ei saa lennuki peale minna ilma uue telefonita. icon_cool.gif

Tõenäosus on suur, et ma ei osta kaupa edasimüüjatelt , kes Eestis tegutsevad, vaid mujalt.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2020 11:38:07 vasta tsitaadiga

Niipea, kui vana telefoni välja võtab, suunab lennusaatja viisakalt tavaklassi...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2020 20:51:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Lõid Exceli tabeli nüüd süsteemis sassi icon_eek.gif


See tabel mind ei koti. Kui enne ostu on, et saad kätte "täna" ja peale ostu on 2-3 päeva, siis ExceliKutt las higistab. Kui mu toodetele kunde soovib tänast kättesaamist ja ma talle seda luban, siis ta saab ka täna oma kauba kätte icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 15.08.2020 22:09:56 vasta tsitaadiga

Eelistan viimasel ajal netipoodidest ostes otsesuhtlust sealse töötajaga. Algul oli väga võõras, kui need jutumullid ilmusid ja katsusin nad eest ära saada, et mida te pagan segate mind, tean ise paremini mida ja kuidas. icon_biggrin.gif Nüüd olen nii harjuud, et ei oskagi enam teisiti. Infole lisaks olen enamasti ka tunduvalt soodsama hinna saanud. Soovitan teilegi – rääkige inimestega 😎
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 13:45:12 Re: telia muneb vasta tsitaadiga

tumbuser kirjutas:
Kusagil Tallinnas on Telia keskladu. Kes teab selle aadressi ja/või telefoninumbrit öelge palun?

Ära on tüüdanud see jama, et kõigepealt nad ütlevad ühe telefoni kättetoimetamise kuupäeva, mina arvestan sellega ja siis paar päeva hiljem saadavad info et pakk tuleb hoopis teisel päeva ja sina lähed lennukile ilma uue telefonita, nägu viltu peas. Ma mõtlesin et lähen ise kesklattu kohale ja vaatan mida perset nad seal munevad ja inimesele antud lubadust ei täida.


Kesklaei? Hmm, valge Galaxy A51 ja läbipaistva kesta tellisin-üks tuli Pärnu esindusest, teine Paidest.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 13:56:00 vasta tsitaadiga

Lõpumüügi tooted.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 14:00:03 vasta tsitaadiga

Asja lahendaks ka see, et võimalusel tellida asi varem. Mitte samaks päevaks kui ära minek on.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2020 14:06:45 vasta tsitaadiga

Seda enam, et võid avamata karbist saada vigase või praagiga toote. Siis saad kogu reisi seda telefoni härdusega karbis silmitseda.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 21.08.2020 22:06:44 vasta tsitaadiga

selline küsimus,et kui mu telefonil on mõra taga klassil sees,kas nad võivad keelduda telefonil uut akut panemast,kui mull aasta voi kahe pärast jampsima hakkab?teiseks kas mull on õiguse uue korpuse vahetusest,kui ma tahan ainult akut vahetada,aga mõra on taga-klaasil sees?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2020 22:11:51 vasta tsitaadiga

Võivad. Füüsiline kahjustus. Võta Telia kindlustus ja lase ära parandada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2020 22:39:51 vasta tsitaadiga

Telia ise remondiga ei tegele, edastab hoolduspartnerile kes vastava tootja seadmega tegeleb. Nemad arvatavasti vastavad, et viska lutsu.

Telia kindlustust saab sõlmida uue telefoni ostul ainult ja siis pole vahet mis kahjustused.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2020 22:59:14 vasta tsitaadiga

jake28 kirjutas:
selline küsimus,et kui mu telefonil on mõra taga klassil sees,kas nad võivad keelduda telefonil uut akut panemast,kui mull aasta voi kahe pärast jampsima hakkab?teiseks kas mull on õiguse uue korpuse vahetusest,kui ma tahan ainult akut vahetada,aga mõra on taga-klaasil sees?


Jah, vōidakse keelduda, oleneb kahjustuse ulatusest. Üldiselt keeldutakse nt. Apple telefonide puhul siis kui ekraani klaas on katki, oleneb muidugi ka taguklaasi kahjustuse ulatusest, kui keeldutakse siis saad sellekohase teavituse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 114, 115, 116 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.