|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
19.11.2019 12:12:09
|
|
|
| HV's kuskil Coop IPO teema ka eksisteerib?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.11.2019 14:51:47
|
|
|
COOP IPO pole ICO, seega pole justkui selle alafoorumi teema
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
19.11.2019 15:06:55
|
|
|
| pole jah, aga kiire otsinguga ei leidnud, arvasin et siin sellised investeerimisjutud, siis ehk osatakse õigesse alafoorumisse suunata aga.....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
luhtaru
HV kasutaja
liitunud: 02.07.2008
|
19.11.2019 15:09:56
|
|
|
investeerimisjutud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Elpex
HV veteran
liitunud: 13.07.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
19.11.2019 15:21:40
|
|
|
| tänan
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lewis
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Lewis
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005
|
19.11.2019 22:26:27
|
|
|
Kes ütles, et ma ei guugeldanud? Lootsin, et siin ehk keegi teab lihtsalt natuke rohkem kommenteerida, kui pelgalt googlest artiklite otsimine, et mis tõsi ja mis mitte...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
20.11.2019 22:02:43
|
|
|
Sooja tootmisel pole krüptopetuskeemidega eriti pistmist.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
21.11.2019 01:05:41
|
|
|
Selle scami käigus toodeti sooja ikka lava peal jmt.
Klassikaline Ponzi. Pigem krüpto huumori teema
"olematu krüptoraha OneCoin juhtidele"
"«OneCoini krüptovaluuta eksisteeriski ainult nende loojate ja kaasaaitajate endi peades,» ütles FBI New Yorgi osakonna asedirektor William Sweeney Jr."
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
21.11.2019 09:03:24
|
|
|
Hirmus on see et neid skeeme kinni ei panda kuigi esimesest hetkest on näha et tegu pettusega.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
21.11.2019 10:16:08
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Hirmus on see et neid skeeme kinni ei panda kuigi esimesest hetkest on näha et tegu pettusega. |
Äkki teeb keegi siia listi, kus välja toodud "esimesest hetkest arusaadavate" pettus coinidega ?
Selline arv lolle coini taga, äkki säästate sellise listiga vähemalt armastatud lolle eestimaallaseid raha kaotamast ?
Olen üpris kindel, et selliseid skeeme on ja tuleb veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
21.11.2019 10:39:39
|
|
|
| OPollo, kusjuures vägagi mõistlik ettepanek. Tekitasin alafoorumisse uue teema kuhu võiks üles märkida erinevad krüpto-petuskeemid. Kui asjal jumet, siis võiks sticky'da ja aitaks ehk uutel tulijatel paremini tundmatutes vetes karidest hoiduda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
21.11.2019 13:01:28
|
|
|
Mul oli ka üks tuttav Rootslasest ullike, kes küsis minult, et kas ma ei taha investeerida
Ma naersin ta kohapeal välja, et see pole krüpto ja hoidku sealt ise eemale. Kuid tüüp oli nii veendunud, et see on õige asi ja toob talle kasu.
Sellised inimesed, kes selliste skeemida õnge lähevad on need samad inimesed, kes samasuguste pakkumiste õnge Eestis lähevad kui neile helistatakse ja pakutakse 100% rikastumist!
Hiljuti oli Ekspressis pikk jutt, kus üks "ärikas" kümneid neisi kepitas ja nende vara pihta pani. Paljud olid edukad firmajuhid ning paljud olid tavalised inimesed kuid ikka andsid oma kogutud vara ära.
Krüptoga pole kummalgi juhul midagi tegemist, 100% lihtsalt tüssamise skeemid. Ning neid on olnud aegade algusest alates ning erinevate sisuga.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
21.11.2019 23:00:43
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| elukaz kirjutas: |
| Hirmus on see et neid skeeme kinni ei panda kuigi esimesest hetkest on näha et tegu pettusega. |
Äkki teeb keegi siia listi, kus välja toodud "esimesest hetkest arusaadavate" pettus coinidega ?
Selline arv lolle coini taga, äkki säästate sellise listiga vähemalt armastatud lolle eestimaallaseid raha kaotamast ?
Olen üpris kindel, et selliseid skeeme on ja tuleb veel |
On lihtsad tunnused kuidas taolised skeemid ära tunda.
Sa pead liituma.
Sa pead päris raha käest ära andma millegi eest mida sa ei saa maha müüa.
Kasum on 100+% aastas.
Mille arvelt raha kasvab pole teada, võid ainult uskuda.
Leia uusi liitujaid et sissetulekut suurendada.
Krüptomüntidel on enamasti mõned sellised omadused:
Omab vabalt ligipääsetavat plokiahelt.
Kui on kaevandatav siis tavalise arvutiga vabavaraliste programmidega mis ei nõua mingit liitumist. Kasumlikkust kõrvale jättes.
Omab walletit kus saab piiramatult münti sisse ja välja kanda, mida saab suvalises arvutis privaatvõtmega kasutada ja ei nõua liitumist.
On piiranguteta kaubeldav btc vastu mõnes suuremas krüptoexchanges.
On teema bitcointalk foorumis.
On need omadused kunagi olnud aga on surnud ja siis ei püüta suure raha eest müüa.
Onecoinil olid kõik esimesed omadused ja ei ühtegi tagumistest. Krüptoraha oli see ainult nime poolest.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
22.11.2019 16:24:26
|
|
|
coinid on droppinud räigelt 24h jooksul. Bititus coin lausa 9+prossa.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
24.11.2019 19:03:24
|
|
|
WTF ma just telekas nägin, dagcoini reklaam
Opollo pane kirja, seda ei tasu osta.
Lisaks eelpoolmainitule, päris krüptoraha on suurima tõenäosusega listitud coinmarketcap.com lehel 4000+ teise mündi hulgas.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
XT
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
24.11.2019 19:29:07
|
|
|
| Black Friday tulemas, vaja igast sodi kokku osta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
18.12.2019 23:17:57
|
|
|
Change-i sisuturundust:
https://arileht.delfi.ee/news/kruptoraha/bitcoini-progressiivselt-vahenev-inflatsioon?id=88402655
"Inflatsioon on paratamatu osa meie valuutavahetusel põhinevast majandusest. Seetõttu ei saa sinu eurod, dollarid ega jeenid mitte kunagi olla sama palju väärt kui eile. Keskpankade üks eesmärk on majanduse stabiliseerimine rahapoliitika kaudu ja sellest tulenevalt hoitakse valuutade aastast inflatsiooni 2% juures. Keskmise eurooplase jaoks väheneb iga aasta lõikes iga euro ostujõud 2%, sest ringluses oleva raha kogus suureneb. "
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
27.12.2019 17:40:29
|
|
|
| rmc kirjutas: |
Change-i sisuturundust:
https://arileht.delfi.ee/news/kruptoraha/bitcoini-progressiivselt-vahenev-inflatsioon?id=88402655
"Inflatsioon on paratamatu osa meie valuutavahetusel põhinevast majandusest. Seetõttu ei saa sinu eurod, dollarid ega jeenid mitte kunagi olla sama palju väärt kui eile. Keskpankade üks eesmärk on majanduse stabiliseerimine rahapoliitika kaudu ja sellest tulenevalt hoitakse valuutade aastast inflatsiooni 2% juures. Keskmise eurooplase jaoks väheneb iga aasta lõikes iga euro ostujõud 2%, sest ringluses oleva raha kogus suureneb. " |
Piiratud ressurssidega keskonnas nagu seda on meie planeet, ei saa inflatsioon progressiivselt väheneda. Olenemata toimivast rahasüsteemist. See on puhas utoopia. Kui suureneb nõudlus mingi teatud ressursi järele ning vähenevad selle looduslikud varud (näiteks nafta, maagaas), tõuseb tahes-tahtmata ka sellle hind rahalises vääringus, sest ei eksisteeri sellist põhjatut auku, kust oleks kõike üha enam ja enam ammutada. Inflatsioon/deflatsioon sõltub alati kahest tegurist, kus kaalukausi ühel poolel on ringluses olev rahamass, ja teisel poolel turul saadaolevad kaubad-teenused.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
27.12.2019 18:39:13
|
|
|
infarkt, no inflatsiooni all mõeldakse ikka valuuta ostujõu vähenemist, mitte üldist nõudlus/pakkumise nihet...
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
infarkt
HV kasutaja
liitunud: 26.10.2009
|
21.06.2020 12:43:40
|
|
|
| jnt kirjutas: |
| infarkt, no inflatsiooni all mõeldakse ikka valuuta ostujõu vähenemist, mitte üldist nõudlus/pakkumise nihet... |
Mida? Kuidas on võimalik mitte aru saada, et mingi kauba või teenuse hinnatõus, sest turu nõudlus ületab pakkumist, ongi teisest otsast vaadates valuuta ostujõu vähenemine. Kusjuures iseesnesest pole sellises majanduskeskkonnas, kus nõudlus ületab pakkumist, mitte midagi halba, sest see aitab ettevõtlusel ja äritegevusel areneda. Ja justnimelt see ongi ekspansiivse rahapoliitika eesmärk, hoida turu nõudlust stabiilselt natuke kõrgemal turu pakkumisest. Loomulikult kaasneb sellega ka inflatsioon ehk üleüldine hinnatõus ja valuuta ostujõu vähenemnie.
Minu jaoks on ikka täielik müstika, kuidas kõik koinijad saavad aru sellest, et krütptovaluuta hind peaks pikas perspektiivis tõusma kuna müntide arv on piiratud. Aga sellest ei taha aru saada mitte üks, et kõikide kaupade ja teenuste pakkumine on piiratud, sest meie planeedi ressursid on piiratud. Seetõttu on ka hinnatõus ja raha väärtuse langus pikas perspektiivis vältimatu. Koinidega või koinideta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
29.07.2020 13:14:07
|
|
|
| Midagi on toimumas jälle turul, Mcap on paari päevaga päris jõudsalt kasvanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
31.07.2020 02:44:18
|
|
|
coolmode, oli juba toimumas peale koroona crashi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kunglao
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
06.08.2020 23:11:57
|
|
|
| Igaksjuhuks maini ka, et pettusega tegu. Lolle leidub küllaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kunglao
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2007
|
06.08.2020 23:20:05
|
|
|
| See on see, kui miski näib liiga hea
|
|
| tagasi üles |
|
 |
homm
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2011
|
01.09.2020 11:47:34
|
|
|
Kui krüptohuvilisi siin HV's ikka veel jätkub, siis ma shillin veidike veel meie Tallina krüptomeetupe.
https://www.meetup.com/Blockchain-Ethereum-Tallinn -
Praeguse plaani järgi iga kuu üritused, üks online meetup (järgmine "discovering DeFi"), ja üks baaris-kokkusaamise-offline-meetup ("Bitcoin and Beer").
Järgmine kokkusaamine 18 september, vanalinnas baaris Sessel, kell 19:00 (7pm).
Hope to catch at least one or two AHV's from here. See ya!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Launger
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.07.2010
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.09.2020 15:10:54
|
|
|
Mingi dump toimus kogu krüptorahas jah.
opportunity
|
|
| tagasi üles |
|
 |
coolmode
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
04.09.2020 11:52:47
|
|
|
Sarnaseid sõõrikuid saab mitu tükki ühe graafiku peale joonistada, miks just 2017 võrdlus?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
meeri29
HV vaatleja
liitunud: 15.07.2016
|
17.09.2020 18:04:31
|
|
|
aga kust seda võtad, et krüptoraha seal kaevandati seal?äkki hostis mingeid web lehekülgi seal või midagi muud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
homm
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2011
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
25.09.2020 18:46:55
|
|
|
Siin on tõenäoliselt juttu olnud aga kuna kordamine on tarkuse ema siis küsin kogenumatelt.
Kui teha kanne Krakenist Eesti panka, näiteks LHVsse siis mis selgitusi, kui põhjalikult nad tahavad saada et see raha Sulle vabastada?
Kas küsivad krüptode tehinguajalugu? Algusest peale. Või piisab väljavõttest kuidas ja mis raha krüptosse panin.
Pimesi tundub rumal teha näiteks 30 000 euri kanne ja siis vahtida kuidas pank selle endale hoiab rahapesu vms kahtlusega.
Või jätta krüptosse ja oodata kuni regulatsioonid selle kohta selgemaks muutuvad aastatega?
Ehk on kellelgi viimasel ajal kogemusi, oskab neid jagada siin või privaatsemalt postkastis ?
-
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
25.09.2020 19:30:15
|
|
|
Selliste summade puhul tuleb jagelemist vast, paarituhandestega on kuuldavasti okei olnud, ent ka erinevalt on asjadega olnud.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
25.09.2020 19:47:39
|
|
|
Ei tohiks probleemi olla nii, kui kannad panga kontolt 30k Krakenisse ja siis hiljem sealt täpselt sama summa korraga välja või tilgutad jupi kaupa. Nad võivad siis neid küsimusi rohkem küsida, kui kannad 30k välja ja siis 100k tagasi. Aga jah üldiselt kõik summad alates 5900+ jõuavad rahapesu osakonna lauale ülevaatamiseks. Seega soovitan võtta see summa eeskujuks. Kindlasti tõstab neil lipu püsti ka see, kui konto keskmine kuu käive on nii 5000 ja siis äkki liigutatakse 5x rohkem raha seal peal.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
25.09.2020 20:18:14
|
|
|
Iseenesest küsimuste vastu pole mul midagi ja võin ka mingit ajalugu näidata
aga kuna ajalugu mitu aastat ja suur osa on eksperimenteerimine, siis
ei ole raamatupidamise seisukohalt enam võimalik kindlat joont ajada,
kuidas päris algusest praegusesse hetke jõudsin.
Osa turgusid kadunud, osa rahakotte kadunud ja ligipääs puudub. Lülid puuduvad.
--
Kui kannan kellelegi nt. bitcoini ja tema kannab mulle 30k pangakontole selgitusega "bitcoini eest", kas seda on ka vaja selgitada pangale?
See läheb juba teemasse et kui teha pankadevahelisi suuri kandeid eraisikutelt, kas pank paneb oma näpu vahele?
--
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ipp
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2005
|
25.09.2020 20:55:15
|
|
|
| murka390 kirjutas: |
See läheb juba teemasse et kui teha pankadevahelisi suuri kandeid eraisikutelt, kas pank paneb oma näpu vahele?
|
Jah
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
25.09.2020 21:05:37
|
|
|
| murka390 kirjutas: |
Kui kannan kellelegi nt. bitcoini ja tema kannab mulle 30k pangakontole selgitusega "bitcoini eest", kas seda on ka vaja selgitada pangale?
See läheb juba teemasse et kui teha pankadevahelisi suuri kandeid eraisikutelt, kas pank paneb oma näpu vahele?
-- |
Sinu käest ei küsita midagi. Tema peab maksma maksud ja võibolla ka selgitusi andma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
murka390
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2005
|
25.09.2020 21:14:39
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| murka390 kirjutas: |
Kui kannan kellelegi nt. bitcoini ja tema kannab mulle 30k pangakontole selgitusega "bitcoini eest", kas seda on ka vaja selgitada pangale?
See läheb juba teemasse et kui teha pankadevahelisi suuri kandeid eraisikutelt, kas pank paneb oma näpu vahele?
-- |
Sinu käest ei küsita midagi. Tema peab maksma maksud ja võibolla ka selgitusi andma. |
Mis makse tema peab maksma? Ei mõista
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
25.09.2020 21:25:56
|
|
|
Krüptoraha -> EUR teisendamisel (EUR laekumisel pangakontole) tuleb maksta tulumaks. Kui kannad talle ja tema teeb selle EUR-ideks, siis temal 100% tulu ja kogu summa pealt.
Kui ise teisendad, siis müügihinna ja ostuhinna vahe pealt.
Pm näiteks sama kui sa kingid talle maatüki ja ta selle maha müüb, siis tuleb tal kogu summalt tulumaks maksta.
viimati muutis DVDRW 25.09.2020 21:26:56, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
|