Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 12:12:09 vasta tsitaadiga

HV's kuskil Coop IPO teema ka eksisteerib?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 14:51:47 vasta tsitaadiga

COOP IPO pole ICO, seega pole justkui selle alafoorumi teema icon_razz.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 15:06:55 vasta tsitaadiga

pole jah, aga kiire otsinguga ei leidnud, arvasin et siin sellised investeerimisjutud, siis ehk osatakse õigesse alafoorumisse suunata aga.....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luhtaru
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2008




sõnum 19.11.2019 15:09:56 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif investeerimisjutud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elpex
HV veteran

liitunud: 13.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 15:10:09 vasta tsitaadiga

Kristocfc kirjutas:
pole jah, aga kiire otsinguga ei leidnud, arvasin et siin sellised investeerimisjutud, siis ehk osatakse õigesse alafoorumisse suunata aga.....

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=727834&start=25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 15:21:40 vasta tsitaadiga

tänan
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 19.11.2019 20:28:36 vasta tsitaadiga

Oskab keegi midagi lähemalt kommenteerida? https://insidebitcoins.com/bitcoin-robot/bitcoin-era
_________________
Mu ainumas Twitch kanal: https://www.twitch.tv/m6hh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2019 21:20:20 vasta tsitaadiga

Lewis, soovitan veidi guugeldada: https://scamcryptorobots.com/bitcoin-era-review-scam/
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 19.11.2019 22:26:27 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Lewis, soovitan veidi guugeldada: https://scamcryptorobots.com/bitcoin-era-review-scam/


Kes ütles, et ma ei guugeldanud? Lootsin, et siin ehk keegi teab lihtsalt natuke rohkem kommenteerida, kui pelgalt googlest artiklite otsimine, et mis tõsi ja mis mitte...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2019 21:33:56 vasta tsitaadiga

https://majandus24.postimees.ee/6830959/eestlasi-hullutanud-kruptorahaskeem-ahvardab-kokku-variseda
Paljud siinsed ka suviti sooja tootsid ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2019 22:02:43 vasta tsitaadiga

Sooja tootmisel pole krüptopetuskeemidega eriti pistmist.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2019 01:05:41 vasta tsitaadiga

Selle scami käigus toodeti sooja ikka lava peal jmt.
Klassikaline Ponzi. Pigem krüpto huumori teema icon_biggrin.gif
"olematu krüptoraha OneCoin juhtidele"
"«OneCoini krüptovaluuta eksisteeriski ainult nende loojate ja kaasaaitajate endi peades,» ütles FBI New Yorgi osakonna asedirektor William Sweeney Jr."

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2019 08:29:55 vasta tsitaadiga

Hirmus kole lugu, et inimesi nii lihtne ninapidi vedada on. 3 miljardit....
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2019 09:03:24 vasta tsitaadiga

Hirmus on see et neid skeeme kinni ei panda kuigi esimesest hetkest on näha et tegu pettusega.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2019 10:16:08 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Hirmus on see et neid skeeme kinni ei panda kuigi esimesest hetkest on näha et tegu pettusega.

Äkki teeb keegi siia listi, kus välja toodud "esimesest hetkest arusaadavate" pettus coinidega ?
Selline arv lolle coini taga, äkki säästate sellise listiga vähemalt armastatud lolle eestimaallaseid raha kaotamast ?

Olen üpris kindel, et selliseid skeeme on ja tuleb veel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2019 10:39:39 vasta tsitaadiga

OPollo, kusjuures vägagi mõistlik ettepanek. Tekitasin alafoorumisse uue teema kuhu võiks üles märkida erinevad krüpto-petuskeemid. Kui asjal jumet, siis võiks sticky'da ja aitaks ehk uutel tulijatel paremini tundmatutes vetes karidest hoiduda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2019 13:01:28 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
https://majandus24.postimees.ee/6830959/eestlasi-hullutanud-kruptorahaskeem-ahvardab-kokku-variseda
Paljud siinsed ka suviti sooja tootsid ?


Mul oli ka üks tuttav Rootslasest ullike, kes küsis minult, et kas ma ei taha investeerida icon_smile.gif
Ma naersin ta kohapeal välja, et see pole krüpto ja hoidku sealt ise eemale. Kuid tüüp oli nii veendunud, et see on õige asi ja toob talle kasu.

Sellised inimesed, kes selliste skeemida õnge lähevad on need samad inimesed, kes samasuguste pakkumiste õnge Eestis lähevad kui neile helistatakse ja pakutakse 100% rikastumist! icon_smile.gif
Hiljuti oli Ekspressis pikk jutt, kus üks "ärikas" kümneid neisi kepitas ja nende vara pihta pani. Paljud olid edukad firmajuhid ning paljud olid tavalised inimesed kuid ikka andsid oma kogutud vara ära.

Krüptoga pole kummalgi juhul midagi tegemist, 100% lihtsalt tüssamise skeemid. Ning neid on olnud aegade algusest alates ning erinevate sisuga.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2019 23:00:43 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
elukaz kirjutas:
Hirmus on see et neid skeeme kinni ei panda kuigi esimesest hetkest on näha et tegu pettusega.

Äkki teeb keegi siia listi, kus välja toodud "esimesest hetkest arusaadavate" pettus coinidega ?
Selline arv lolle coini taga, äkki säästate sellise listiga vähemalt armastatud lolle eestimaallaseid raha kaotamast ?

Olen üpris kindel, et selliseid skeeme on ja tuleb veel


On lihtsad tunnused kuidas taolised skeemid ära tunda.

Sa pead liituma.
Sa pead päris raha käest ära andma millegi eest mida sa ei saa maha müüa.
Kasum on 100+% aastas.
Mille arvelt raha kasvab pole teada, võid ainult uskuda.
Leia uusi liitujaid et sissetulekut suurendada.

Krüptomüntidel on enamasti mõned sellised omadused:

Omab vabalt ligipääsetavat plokiahelt.
Kui on kaevandatav siis tavalise arvutiga vabavaraliste programmidega mis ei nõua mingit liitumist. Kasumlikkust kõrvale jättes.
Omab walletit kus saab piiramatult münti sisse ja välja kanda, mida saab suvalises arvutis privaatvõtmega kasutada ja ei nõua liitumist.
On piiranguteta kaubeldav btc vastu mõnes suuremas krüptoexchanges.
On teema bitcointalk foorumis.
On need omadused kunagi olnud aga on surnud ja siis ei püüta suure raha eest müüa.

Onecoinil olid kõik esimesed omadused ja ei ühtegi tagumistest. Krüptoraha oli see ainult nime poolest.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2019 16:24:26 vasta tsitaadiga

coinid on droppinud räigelt 24h jooksul. Bititus coin lausa 9+prossa.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 19:03:24 vasta tsitaadiga

WTF ma just telekas nägin, dagcoini reklaam icon_eek.gif

Opollo pane kirja, seda ei tasu osta.

Lisaks eelpoolmainitule, päris krüptoraha on suurima tõenäosusega listitud coinmarketcap.com lehel 4000+ teise mündi hulgas.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XT
HV kasutaja
XT

liitunud: 04.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2019 19:29:07 vasta tsitaadiga

Black Friday tulemas, vaja igast sodi kokku osta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2019 11:00:39 vasta tsitaadiga

https://www.securityweek.com/hackers-steal-49-million-ethereum-cryptocurrency-exchange-upbit
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2019 12:27:28 vasta tsitaadiga

https://www.zdnet.com/article/cryptocurrency-expert-arrested-for-giving-talk-to-north-korea-about-avoiding-sanctions/
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 23:17:57 vasta tsitaadiga

Change-i sisuturundust:
https://arileht.delfi.ee/news/kruptoraha/bitcoini-progressiivselt-vahenev-inflatsioon?id=88402655
"Inflatsioon on paratamatu osa meie valuutavahetusel põhinevast majandusest. Seetõttu ei saa sinu eurod, dollarid ega jeenid mitte kunagi olla sama palju väärt kui eile. Keskpankade üks eesmärk on majanduse stabiliseerimine rahapoliitika kaudu ja sellest tulenevalt hoitakse valuutade aastast inflatsiooni 2% juures. Keskmise eurooplase jaoks väheneb iga aasta lõikes iga euro ostujõud 2%, sest ringluses oleva raha kogus suureneb. "

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 17:40:29 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Change-i sisuturundust:
https://arileht.delfi.ee/news/kruptoraha/bitcoini-progressiivselt-vahenev-inflatsioon?id=88402655
"Inflatsioon on paratamatu osa meie valuutavahetusel põhinevast majandusest. Seetõttu ei saa sinu eurod, dollarid ega jeenid mitte kunagi olla sama palju väärt kui eile. Keskpankade üks eesmärk on majanduse stabiliseerimine rahapoliitika kaudu ja sellest tulenevalt hoitakse valuutade aastast inflatsiooni 2% juures. Keskmise eurooplase jaoks väheneb iga aasta lõikes iga euro ostujõud 2%, sest ringluses oleva raha kogus suureneb. "


Piiratud ressurssidega keskonnas nagu seda on meie planeet, ei saa inflatsioon progressiivselt väheneda. Olenemata toimivast rahasüsteemist. See on puhas utoopia. Kui suureneb nõudlus mingi teatud ressursi järele ning vähenevad selle looduslikud varud (näiteks nafta, maagaas), tõuseb tahes-tahtmata ka sellle hind rahalises vääringus, sest ei eksisteeri sellist põhjatut auku, kust oleks kõike üha enam ja enam ammutada. Inflatsioon/deflatsioon sõltub alati kahest tegurist, kus kaalukausi ühel poolel on ringluses olev rahamass, ja teisel poolel turul saadaolevad kaubad-teenused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 18:39:13 vasta tsitaadiga

infarkt, no inflatsiooni all mõeldakse ikka valuuta ostujõu vähenemist, mitte üldist nõudlus/pakkumise nihet...
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2020 03:12:44 vasta tsitaadiga

https://decrypt.co/25225/venezuelans-have-new-way-send-crypto-without-internet "A Venezuelan crypto exchange has developed a service that supports crypto payments via SMS text messages. The hope is to spur broader mainstream adoption."
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2020 11:08:18 vasta tsitaadiga

https://www.zdnet.com/article/hackers-steal-25-million-worth-of-cryptocurrency-from-uniswap-and-lendf-me/
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infarkt
HV kasutaja

liitunud: 26.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2020 12:43:40 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
infarkt, no inflatsiooni all mõeldakse ikka valuuta ostujõu vähenemist, mitte üldist nõudlus/pakkumise nihet...


Mida? Kuidas on võimalik mitte aru saada, et mingi kauba või teenuse hinnatõus, sest turu nõudlus ületab pakkumist, ongi teisest otsast vaadates valuuta ostujõu vähenemine. Kusjuures iseesnesest pole sellises majanduskeskkonnas, kus nõudlus ületab pakkumist, mitte midagi halba, sest see aitab ettevõtlusel ja äritegevusel areneda. Ja justnimelt see ongi ekspansiivse rahapoliitika eesmärk, hoida turu nõudlust stabiilselt natuke kõrgemal turu pakkumisest. Loomulikult kaasneb sellega ka inflatsioon ehk üleüldine hinnatõus ja valuuta ostujõu vähenemnie.

Minu jaoks on ikka täielik müstika, kuidas kõik koinijad saavad aru sellest, et krütptovaluuta hind peaks pikas perspektiivis tõusma kuna müntide arv on piiratud. Aga sellest ei taha aru saada mitte üks, et kõikide kaupade ja teenuste pakkumine on piiratud, sest meie planeedi ressursid on piiratud. Seetõttu on ka hinnatõus ja raha väärtuse langus pikas perspektiivis vältimatu. Koinidega või koinideta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 29.07.2020 13:14:07 vasta tsitaadiga

Midagi on toimumas jälle turul, Mcap on paari päevaga päris jõudsalt kasvanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2020 02:44:18 vasta tsitaadiga

coolmode, oli juba toimumas peale koroona crashi icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kunglao
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2020 22:33:59 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=pMtU0zwhw28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2020 23:11:57 vasta tsitaadiga

Igaksjuhuks maini ka, et pettusega tegu. Lolle leidub küllaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kunglao
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2020 23:20:05 vasta tsitaadiga

See on see, kui miski näib liiga hea
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homm
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2020 11:47:34 vasta tsitaadiga

Kui krüptohuvilisi siin HV's ikka veel jätkub, siis ma shillin veidike veel meie Tallina krüptomeetupe. icon_smile.gif

https://www.meetup.com/Blockchain-Ethereum-Tallinn -

Praeguse plaani järgi iga kuu üritused, üks online meetup (järgmine "discovering DeFi"), ja üks baaris-kokkusaamise-offline-meetup ("Bitcoin and Beer").

Järgmine kokkusaamine 18 september, vanalinnas baaris Sessel, kell 19:00 (7pm).

Hope to catch at least one or two AHV's from here. icon_smile.gif See ya!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Launger
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2020 13:50:07 vasta tsitaadiga

ETH väga järsk tõus transaction fee's...ja seeläbi mining profitabilitys ka.
Mis toimub ja miks?
https://cointelegraph.com/news/huge-ethereum-buy-wall-sends-eth-to-a-19-month-high-against-bitcoin

_________________
https://store.simracing.ee/eval-lounge-simulaatori-rent


viimati muutis Launger 02.09.2020 16:28:36, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2020 15:10:54 vasta tsitaadiga

Mingi dump toimus kogu krüptorahas jah.
opportunity thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
coolmode
HV kasutaja
coolmode

liitunud: 24.12.2003




sõnum 04.09.2020 10:53:31 vasta tsitaadiga

Keegi juhuslikult on võrrelnud 2017a vs 2020 marketcapi ? Väga väga sarnaselt joonistuvad patternid välja praegu ehk on loota samasugust bullruni aasta lõpuks nagu 2017. Selle patterni järgi ootaks veel langust nädal-kaks ning siis paneks turg ülesse kuni aasta lõpuni välja

Spoiler Spoiler Spoiler


lisaks selline asi ka

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2020 11:52:47 vasta tsitaadiga

Sarnaseid sõõrikuid saab mitu tükki ühe graafiku peale joonistada, miks just 2017 võrdlus?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2020 09:41:58 vasta tsitaadiga

Kellel siis nüüd kaevandus kärssama läks Tabasalus?
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/tabasalu-oli-eile-suitsu-tais-poles-kuur-arvutiserveriga?id=91012735

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meeri29
HV vaatleja

liitunud: 15.07.2016




sõnum 17.09.2020 18:04:31 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Kellel siis nüüd kaevandus kärssama läks Tabasalus?
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/tabasalu-oli-eile-suitsu-tais-poles-kuur-arvutiserveriga?id=91012735


aga kust seda võtad, et krüptoraha seal kaevandati seal?äkki hostis mingeid web lehekülgi seal või midagi muud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
homm
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 21:44:43 vasta tsitaadiga

Veidike mainin veel see reede toimuvat online üritust - kui oled decentralized finance'st (DeFi) huvitatud siis tule meie Blockchain Tallinn septembrikuu meetupile!

Online üritus (Zoomi kaudu) ja külalisesineja on väga pädev DeFi professionaal ning Cointelligence asutaja. See reede, 25 september, kell 19:00. icon_smile.gif

Meetup link: https://www.meetup.com/Blockchain-Ethereum-Tallinn/events/273460243/
Kui ei soovi mujal registreerida, Zoomi lingi saavad HV'lased niisama ka: https://us02web.zoom.us/j/81744462960?pwd=NTZrTnVFK0lsaE9URVN2MTVLcEpJQT09

Kui kellelgi siin on ürituste korraldamise või krüptoraha suhtes küsimusi siis võin nendele hea meelega vastata.
Tänud. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 18:46:55 vasta tsitaadiga

Siin on tõenäoliselt juttu olnud aga kuna kordamine on tarkuse ema siis küsin kogenumatelt.
Kui teha kanne Krakenist Eesti panka, näiteks LHVsse siis mis selgitusi, kui põhjalikult nad tahavad saada et see raha Sulle vabastada?
Kas küsivad krüptode tehinguajalugu? Algusest peale. Või piisab väljavõttest kuidas ja mis raha krüptosse panin.

Pimesi tundub rumal teha näiteks 30 000 euri kanne ja siis vahtida kuidas pank selle endale hoiab rahapesu vms kahtlusega.
Või jätta krüptosse ja oodata kuni regulatsioonid selle kohta selgemaks muutuvad aastatega?

Ehk on kellelgi viimasel ajal kogemusi, oskab neid jagada siin või privaatsemalt postkastis ?

-
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 19:30:15 vasta tsitaadiga

Selliste summade puhul tuleb jagelemist vast, paarituhandestega on kuuldavasti okei olnud, ent ka erinevalt on asjadega olnud.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 19:47:39 vasta tsitaadiga

Ei tohiks probleemi olla nii, kui kannad panga kontolt 30k Krakenisse ja siis hiljem sealt täpselt sama summa korraga välja või tilgutad jupi kaupa. Nad võivad siis neid küsimusi rohkem küsida, kui kannad 30k välja ja siis 100k tagasi. Aga jah üldiselt kõik summad alates 5900+ jõuavad rahapesu osakonna lauale ülevaatamiseks. Seega soovitan võtta see summa eeskujuks. Kindlasti tõstab neil lipu püsti ka see, kui konto keskmine kuu käive on nii 5000 ja siis äkki liigutatakse 5x rohkem raha seal peal.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 20:18:14 vasta tsitaadiga

Iseenesest küsimuste vastu pole mul midagi ja võin ka mingit ajalugu näidata
aga kuna ajalugu mitu aastat ja suur osa on eksperimenteerimine, siis
ei ole raamatupidamise seisukohalt enam võimalik kindlat joont ajada,
kuidas päris algusest praegusesse hetke jõudsin.

Osa turgusid kadunud, osa rahakotte kadunud ja ligipääs puudub. Lülid puuduvad.

--
Kui kannan kellelegi nt. bitcoini ja tema kannab mulle 30k pangakontole selgitusega "bitcoini eest", kas seda on ka vaja selgitada pangale?
See läheb juba teemasse et kui teha pankadevahelisi suuri kandeid eraisikutelt, kas pank paneb oma näpu vahele?
--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipp
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 20:55:15 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:


See läheb juba teemasse et kui teha pankadevahelisi suuri kandeid eraisikutelt, kas pank paneb oma näpu vahele?


Jah
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 21:05:37 vasta tsitaadiga

murka390 kirjutas:
Kui kannan kellelegi nt. bitcoini ja tema kannab mulle 30k pangakontole selgitusega "bitcoini eest", kas seda on ka vaja selgitada pangale?
See läheb juba teemasse et kui teha pankadevahelisi suuri kandeid eraisikutelt, kas pank paneb oma näpu vahele?
--

Sinu käest ei küsita midagi. Tema peab maksma maksud ja võibolla ka selgitusi andma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murka390
Kreisi kasutaja
murka390

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 21:14:39 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
murka390 kirjutas:
Kui kannan kellelegi nt. bitcoini ja tema kannab mulle 30k pangakontole selgitusega "bitcoini eest", kas seda on ka vaja selgitada pangale?
See läheb juba teemasse et kui teha pankadevahelisi suuri kandeid eraisikutelt, kas pank paneb oma näpu vahele?
--

Sinu käest ei küsita midagi. Tema peab maksma maksud ja võibolla ka selgitusi andma.



Mis makse tema peab maksma? Ei mõista
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2020 21:25:56 vasta tsitaadiga

Krüptoraha -> EUR teisendamisel (EUR laekumisel pangakontole) tuleb maksta tulumaks. Kui kannad talle ja tema teeb selle EUR-ideks, siis temal 100% tulu ja kogu summa pealt.
Kui ise teisendad, siis müügihinna ja ostuhinna vahe pealt.

Pm näiteks sama kui sa kingid talle maatüki ja ta selle maha müüb, siis tuleb tal kogu summalt tulumaks maksta.


viimati muutis DVDRW 25.09.2020 21:26:56, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 83, 84, 85 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.