Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 10:57:53 vasta tsitaadiga

Ma olen veidi üllatunud sellest plaadi lõpu teemast.
Mul on koguaeg olnud täismanuaalsed grammarid ja 5-10 minsa lasta tal plaadi lõpus keerelda pole probleem IMHO.

1000€ Koetsu't muidugi ei laseks icon_smile.gif - aga ka minu hinnaklass kordades väiksem. YOLO.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 05.08.2020 11:03:38 vasta tsitaadiga

Võimalik, et polegi häda. Olen lugenud, et pole nõelale hea. Mulle isiklikult ei meeldi see hääl mis kõlaritest ka tuleb. Eks see manual vs poolautomaatne vs täisautomaatne ongi maitse asi.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 05.08.2020 11:34:13 vasta tsitaadiga

Mis mõttega neid täismanuaale üldse tehakse? Isegi nõukaaegne odav Radiotehnika tõstis plaadi lõpus ise nõela üles. Kiiruse valiku lüliti oli ka.
_________________
Müüa 3D-printer
Hunnik DVD filme oksjonil: link
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 05.08.2020 12:53:43 vasta tsitaadiga

TT kirjutas:
Mul hakkab MP-100 väsima, olena neid ebay MP-110 piilunud, kuid hinna osas kahtlema löönud. Äkki tegu odavate koopiatega. Sul kogemus olemas, paistavad õiged asjad?

jaank kirjutas:
Mul on Nagaoka MP-110.
Asendus stylused on ebays ainult 40€, kui vintis peaga juhtud ära lõhkuma.... nende hindu tasub ka vaadata.


Ma tellisin jaapanist nüüd viimati paar aastat tagasi. tundub, et enam ei saagi nii odavalt.
Too oli küll aus kaup.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 13:26:25 vasta tsitaadiga

suur13 kirjutas:
Ma olen veidi üllatunud sellest plaadi lõpu teemast. Mul on koguaeg olnud täismanuaalsed grammarid ja 5-10 minsa lasta tal plaadi lõpus keerelda pole probleem


Sinu jaoks see võibolla ei ole probleem, aga nõelale on see ikka üsna valus. See, kui nõel peab kümme minutit seal üle radade krõpsutama, kulutab nõela tõenäoliselt vähemalt sama palju, kui mitmekümne plaadi normaalne läbi kuulamine icon_razz1.gif

SilQ kirjutas:
Lugesin su kogemused ja küsin? Kas sa ressi vahetusele ei mõelnud? Sa küll ei kirjutanud mis seadmega tegu on, aga üldiselt su kogu jutu põhjal tundub et pudelikaelaks võis olla ress


Mõtlesin ikka. Millalgi sai tuttava käest laenatud mingi Denoni stereo võim ja sellega katsetatud, aga ei saanud ma mingit vahet. Ress on mul Pioneer SC-LX73. Sa eeldad, et kuskil peab olema pudelikael, aga äkki pole mingit pudelikaela. Äkki tuhande eurine ja paari sotine grammer teevadki sama helipeaga sama häält icon_rolleyes.gif Kindlasti on võimalik heli veel paremaks saada ilgelt pappi kulutades, aga üldiselt ma ei viitsi enam midagi aretada. Olen igati rahul sellega, mis on icon_cool.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 05.08.2020 13:42:07 vasta tsitaadiga

Telex, Ei pea ole pudelikael, lihtsalt pakkusin välja, sest neid komponente sa oma vestluses ei maininud. Aga 100'ne mängija ja 1000 mängija teoreetiliselt teevatki sama häält. Olen seda ise saanud kogeda, mingid mikro vahed on. Hinna erinevus on ilmselt koostöökvaliteedis. Mulle isiklikud plastik korpusega mängijad ei meeldi, kõik puudutsed on kuulda. MDF meeldib isiklikult rohkem.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 14:03:21 vasta tsitaadiga

Eks see korpuse materjali teema on ka rohkem maitse asi. No ei sobiks mulle mingi antiikne puidust kolakas kohe mitte siia icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skorzeny
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 14:05:45 vasta tsitaadiga

Telex kirjutas:

Mõtlesin ikka. Millalgi sai tuttava käest laenatud mingi Denoni stereo võim ja sellega katsetatud, aga ei saanud ma mingit vahet. Ress on mul Pioneer SC-LX73. Sa eeldad, et kuskil peab olema pudelikael, aga äkki pole mingit pudelikaela. Äkki tuhande eurine ja paari sotine grammer teevadki sama helipeaga sama häält icon_rolleyes.gif Kindlasti on võimalik heli veel paremaks saada ilgelt pappi kulutades, aga üldiselt ma ei viitsi enam midagi aretada. Olen igati rahul sellega, mis on icon_cool.gif


No "häält" teebki ju helipea, nimigi siuke, icon_cool.gif
Kogu muu kompoti asi on seda mitte peeti keerata.
Isandad audioviiiiiilid käsivad "süsteemi" kokku panemist alustada üldse kõlaritest - et kõigepealt kõllid, siis vastav võim, siis vastav grammar, sellele vastav helipea ja eelvõim ...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 15:09:30 vasta tsitaadiga

Telex kirjutas:
Sinu jaoks see võibolla ei ole probleem, aga nõelale on see ikka üsna valus. See, kui nõel peab kümme minutit seal üle radade krõpsutama, kulutab nõela tõenäoliselt vähemalt sama palju, kui mitmekümne plaadi normaalne läbi kuulamine icon_razz1.gif


Just täna selle teema pärast lugesin netiavarust (tõsi, mitte ülemäära palju) ja üldine seisukoht paistab olevat, et ei kuluta rohkem kui tavaline kuulamine Ehk 10 minsa runout'i on 10 minsa helivagu...

Skorzeny kirjutas:
Isandad audioviiiiiilid käsivad "süsteemi" kokku panemist alustada üldse kõlaritest - et kõigepealt kõllid, siis vastav võim, siis vastav grammar, sellele vastav helipea ja eelvõim ...


Ei. On kaks vastandlikku kogukonda. Need kes alustavad kõlaritest on pigem objektivistid ja skeptikud. Ja need kel oluline helis tonaalsus ja dünaamika. Ka mina. Kuna kõlarite mõju helile (ja vahe kõlarite vahetusest) kõige paremini tuntav, on see alustamise koht. Samuti peab kõlar sobima ja kõlama hästi konkreetses ruumis. Tõsi DSP ja WAF icon_smile.gif natuke muudavad seda seisukohta, kuid füüsika on füüsika.
Teine koolkond on Source First. Tundub et rohkem neile kel tähtis helis lavapilt. Minu jaoks ajuvaba, et sa võid oma heli allikat lõpmatusei ju uuendada/täiendada aga võim ja kõlarid jäävad vaeslapseks... äärmuslikd näited on mehed 10-te tuhandeste Linn grammarite ja Naim streameritega, kuid kõllid on mõnesajaeurosed Linn Kan ja Naim IBL-id. Aga ise on jõle rahul.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 05.08.2020 15:50:24 vasta tsitaadiga

alustuseks tahaks normaalset tuba kuulamiseks icon_razz.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 05.08.2020 17:29:33 vasta tsitaadiga

MP-150 läheb ikkagi loosi. Uurisin ja puurisin ja seda ilmselt lähiajal välja vahetama ei pea.
_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rv30
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 17:58:04 vasta tsitaadiga

Helipead kasutavad erineva teritusega nõelasid ja sellel on vägagi suur mõju helile. Nagaoka MP-150 on elliptilise nõelaga. 100€ odavamalt saaks microline teritusega Audio Technica VM 540 ML helipea. Julgen soovitada.
https://www.thakker.eu/tonabnehmer/audio-technica-vm-540-ml-moving-magnet-tonabnehmer/a-9086
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 05.08.2020 20:27:41 vasta tsitaadiga

rv30 kirjutas:
Helipead kasutavad erineva teritusega nõelasid ja sellel on vägagi suur mõju helile. Nagaoka MP-150 on elliptilise nõelaga. 100€ odavamalt saaks microline teritusega Audio Technica VM 540 ML helipea. Julgen soovitada.
https://www.thakker.eu/tonabnehmer/audio-technica-vm-540-ml-moving-magnet-tonabnehmer/a-9086
Hetkel saaks 270.- eest uue MP-150
_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 20:48:15 vasta tsitaadiga

suur13 kirjutas:
üldine seisukoht paistab olevat, et ei kuluta rohkem kui tavaline kuulamine Ehk 10 minsa runout'i on 10 minsa helivagu...


Vaatasin siis ka netis ringi sel teemal... Põhiliselt on lihtsalt arvamused ja need on... Kuidas Clint Eastwood ütleski arvamuste kohta? No igalühel pidi üks olema icon_smile.gif Tundub, et need arvajad rahustavad lihtsalt ennast, et ei juhtu nende laiskuse tõttu nõelaga midagi. Kunagi nägin mingit testi, kus tüübid lasid nõelal plaadi lõpus käiata... Täpselt ei mäleta, kui kaua ja siis teise samasuguse nõelaga mängitasid plaate sama kaua, ning pärast uurisid nõelu mikroskoobiga. Sealt on meelde jäänud, et nõelale ei mõju hästi, kui lased seal plaadi lõpus käiata. Otsisin, aga kahjuks ei leia seda testi enam kuskilt üles icon_confused.gif Ja ise ma mõtlen, et huvitav kuidas mõjub selline lõpus ühe koha peal käiamine veel plaadile icon_rolleyes.gif Närib lõpuks plaadi vist läbi icon_razz1.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rv30
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 22:16:50 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
rv30 kirjutas:
Helipead kasutavad erineva teritusega nõelasid ja sellel on vägagi suur mõju helile. Nagaoka MP-150 on elliptilise nõelaga. 100€ odavamalt saaks microline teritusega Audio Technica VM 540 ML helipea. Julgen soovitada.
https://www.thakker.eu/tonabnehmer/audio-technica-vm-540-ml-moving-magnet-tonabnehmer/a-9086
Hetkel saaks 270.- eest uue MP-150

Veidi helipea nõelte teritustest: Kõige algelisem nõela teritus on kooniline, järgneb elliptiline ja seejärel tulevad erinevad spetsiaalteritused, näiteks Shibata, Fine Line (Ortofon), Superfine line (Nagaoka), hüperelliptiline, Linear Contact, ViVid Line Contact, MicroLine (Audio Technica) jne. Kõik viimased suudavad plaadi vagu paremini jälgida ja seetõttu ka põhimõtteliselt paremat heli esitada. Lisaks on nende tööiga umbes kaks korda pikem kui elliptilise teritusega nõelal.
Arvamusi Nagaoka MP-150'st: https://forums.stevehoffman.tv/threads/nagaoka-mp-150-opinions.751733/
Algteadmised nõeltest: https://www.micrographia.com/projec/projapps/viny/viny0300.htm
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.08.2020 22:34:56 vasta tsitaadiga

Ma ise kasutan (juba aastaid) neid: https://www.ortofon.com/club-p-813-n-1444

Kurta nagu ei oska millegi üle, helikvaliteet on piisavalt hea Nearfield Monitoridest kuulamiseks ja ka muuks... icon_rolleyes.gif
Nõelte hind ja saadavus on samuti hea.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 06.08.2020 08:45:55 vasta tsitaadiga

Go Kane!, Palju 110'ne eest lisa küsiti?
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 13.08.2020 00:15:36 vasta tsitaadiga

Täna sai mängija koju toodud. Kohapeal otsustasin hoopis legendaarse ja tootmisest maas oleva DJ helipea Shure M35X kasuks mis oli kõige soodsam variantidest ja säästetud raha eest sai ports plaate ostetud. Klipschidest tuli väga mõnus sound Systemdeck IIX + Shure M35x komboga. Helipea vahetan tulevikus kui reaalne soov tekib. Hetkel sound hea ühtlase tonaalsusega ja minu kõrva jaoks jagub kõike.
_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003




sõnum 13.08.2020 09:53:32 vasta tsitaadiga

Go Kane! kirjutas:
Täna sai mängija koju toodud. Kohapeal otsustasin hoopis legendaarse ja tootmisest maas oleva DJ helipea Shure M35X kasuks mis oli kõige soodsam variantidest ja säästetud raha eest sai ports plaate ostetud. Klipschidest tuli väga mõnus sound Systemdeck IIX + Shure M35x komboga. Helipea vahetan tulevikus kui reaalne soov tekib. Hetkel sound hea ühtlase tonaalsusega ja minu kõrva jaoks jagub kõike.

Lihtsalt uudishimulik- kas võluti sulle kuskilt laopõhjast originaal Shure või on see Tonar/Jico?

_________________
dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 13.08.2020 10:56:51 vasta tsitaadiga

ibndaud kirjutas:
Go Kane! kirjutas:
Täna sai mängija koju toodud. Kohapeal otsustasin hoopis legendaarse ja tootmisest maas oleva DJ helipea Shure M35X kasuks mis oli kõige soodsam variantidest ja säästetud raha eest sai ports plaate ostetud. Klipschidest tuli väga mõnus sound Systemdeck IIX + Shure M35x komboga. Helipea vahetan tulevikus kui reaalne soov tekib. Hetkel sound hea ühtlase tonaalsusega ja minu kõrva jaoks jagub kõike.

Lihtsalt uudishimulik- kas võluti sulle kuskilt laopõhjast originaal Shure või on see Tonar/Jico?


Helipea ise originaal Shure. Nõel uus Tonari asendus. Mängib väga mõnusalt, kuna hetkel helipeasse nii palju investeerida ei tahtnud. M44-7 oleks ka variant olnud aga kallim ja praegusel on bassi ka piisavalt.

thumbs_up.gif

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003




sõnum 13.08.2020 14:02:43 vasta tsitaadiga

Ja kuidas see sett tundub vs Stanton T60 misiganes nõelaga ta sul oli?
Ahjaa- paaris kohas soovitavad "match made in heaven" Systemdeck IIX + Sumiko Moonstone, nats eksootilisem elukas icon_lol.gif
Endal praegu odavam Sumiko Pearl, senini väga rahul, kah seinast seina muusika kuulaja.

_________________
dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 13.08.2020 16:09:35 vasta tsitaadiga

ibndaud kirjutas:
Ja kuidas see sett tundub vs Stanton T60 misiganes nõelaga ta sul oli?
Ahjaa- paaris kohas soovitavad "match made in heaven" Systemdeck IIX + Sumiko Moonstone, nats eksootilisem elukas icon_lol.gif
Endal praegu odavam Sumiko Pearl, senini väga rahul, kah seinast seina muusika kuulaja.

Tänan, panen info kõrvataha. thumbs_up.gif

Oluliselt pehmem, rikkalikum heli. Bassiosa mu meelest ka parem. Stantoni heli ei olnud ka kehv aga ta ei olnud nii audiofiilne kindlasti. Ja välimuselt ka meeldib see minimalistlik disain, sobib muu tehnikaga + kuna kass majas siis kaanega mängija oluliselt parem. Eks mängijaid palju erinevaid aga usun et kehv valik polnud. Helipea kindlasti vahetan ka tulevikus juba huvi pärast ära aga hetkel sai juba mõneks ajaks selle hobi peale kulutamisest isu täis.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 13.08.2020 16:57:28 vasta tsitaadiga

Go Kane!, Kust selline otsus. Kuulasid ernevaid nõelu või lihtsalt lähtusid hinnalipikust.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006




sõnum 13.08.2020 18:14:58 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Go Kane!, Kust selline otsus. Kuulasid ernevaid nõelu või lihtsalt lähtusid hinnalipikust.


Ikka vaatasin ülevaateid ja võrdlusi. Ja vaatasin ka Shure järelturuhinda, tundus õige otsus.

Kuulata ei saanud kuna kes võtab uusi asju testimiseks pakendist välja ja viitsib helipead 10x vahetada.

_________________
wuerth.ee. Vajad midagi, küsi julgelt 😉
Kommentaarid: 1839 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 13.08.2020 22:07:28 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Tellisin omale Ebayst eestlaetava plaadimängija. Transpordi käigus läksid sees mõned asjad katki, lasin ära parandada. Aga üks viga siiski jäi, nimelt see metallplaat, mis koos vinüüliga ringi käib, on pisut kõver ja käib iga tiiruga vastu mängija põhja.
Kas on kellelgi kogemusi, mida sellega teha? Kas annab sirgemaks painutada või tuleb õhemaks treida või mingi muu võimalus? Täpselt samasugust teist plaati müügis pole näinud, sarnased on Ebays hullude hindadega.


Leidsin vea üles. Taldriku kõverus oli nii väike, et asi polnud selles. Nimelt on masina sahtlisisu kate kaheosaline, tagaosa suhteliselt kitsas plastikuriba. Ja sinna oli remontija jätnud kruvi tagasi panemata, mistõttu hoidis keskelt kõrgemale. Sinna vastu see plate käiski.

Nüüd järgmine küsimus. Tuli tahtmine vana ressiiver kaasaegse vastu vahetada, et saada optilised ja HDMI sisendid ning Bluetooth. Kas peaks otsima sellist, kus on Phono eelvõimendi sees või oleks parem kasutada eraldi eelvõimu? Leidsin muidu ühe aparaadi, mis ideaalselt sobiks, aga see hind... https://www.noortehnik.ee/marantz-nr1200-stereoressiiver/
Kommentaarid: 865 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 653
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Vinüülplaadid, nende mängijad ja kõik nendega seonduv mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.