|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
13.07.2003 12:34:35
telefoniaku vastpidavuse tõstmine |
|
|
Mul üks sõber näppis ka oma Nokiat, pani mingi koodi siisse ja peale seda aku pidas vastu kaks nädalat. Oleks veelgi pidanud, aga imelikuks muutus see, et keegi ei helistanud.
Nuh! Mees hakkas siis asja uurima. Selgus, et see kood oli antenni välja lülinud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
14.07.2003 15:24:42
|
|
|
Arvan et veel parem moodus aku kestvuse tõstmiseks on telefon välja lülitada ja
aku eemaldada. Ja uskumatu, aku peab ikka hullult kaua vastu, ei ühtegi kriimu ja kuu aja
pärast on ikka akus vähemalt 50% powerit
_________________ Just see vidin, mida sa oled otsinud... |
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeoR
HV veteran

liitunud: 07.06.2002
|
16.07.2003 12:39:32
|
|
|
Veel parem moodus on mobla üldse mitte laadija tagant 2ra v6tta
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
16.07.2003 12:43:26
|
|
|
| MeoR kirjutas: |
Veel parem moodus on mobla üldse mitte laadija tagant 2ra v6tta  |
kas aku peesse ei lähe nii ve?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sour
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
16.07.2003 12:46:35
|
|
|
| ikka läheb
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MeoR
HV veteran

liitunud: 07.06.2002
|
16.07.2003 13:13:51
|
|
|
Aku võib persse minna kuid alati saab sinuga kontakti..Need teised juhused kasutud miks hoida mobla kui inimene ei saa kontakti võtta
|
|
| Kommentaarid: 160 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.07.2003 15:35:56
|
|
|
Kõige lihtsam moodus aku vastupidavust pikendada on (vähemalt Nokiate puhul) telefoni heli kvaliteedi langetada. Selle koodi leiab arvatavasti igaüks ise netist.
Ise pole küll proovinud - aku vastupidavus pole veel närvidele hakanud käima.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
17.07.2003 15:42:55
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Kõige lihtsam moodus aku vastupidavust pikendada on (vähemalt Nokiate puhul) telefoni heli kvaliteedi langetada. Selle koodi leiab arvatavasti igaüks ise netist.
Ise pole küll proovinud - aku vastupidavus pole veel närvidele hakanud käima. |
Et langetada seda, mida niigi vähe on?
Mnjaa, hea mõte!
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MC Riot
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
17.07.2003 22:42:13
|
|
|
3330'l panin ka Low peale kvaliteedi- ei säästa see akut suurt midagi, kvaliteeti langetab küll, aga mitte märgatavalt...
_________________ MC Riot |
|
| tagasi üles |
|
 |
pennu
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.11.2002
|
17.07.2003 22:58:31
|
|
|
| kunagi sai 5110-ga proovotud seda poolt pauerit- kõne kvaliteet muutus võimatuks ja levimuresid tuli juurde...
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZorroZip
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
18.07.2003 03:06:59
|
|
|
Eee mu aku peab hetkel vastu täislaetuna umb 40sek kõnet ja 1 päev ooteaega.
3310 vananenud originaalaku siis.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
18.07.2003 03:13:49
|
|
|
| ZorroZip kirjutas: |
Eee mu aku peab hetkel vastu täislaetuna umb 40sek kõnet ja 1 päev ooteaega.
3310 vananenud originaalaku siis. |
kas vägagi pasasti formeeritud, vigane aku või väga vana telefon?
Muidu mind hakkas see kood täitsa huvitama juba....kuna sõidan vahepeal ära siis oleks kasulik vahepeal see antenn kinni keerata aga äratust ja kella tahaks küll kasutada nii et suht sobiv lahendus ööseks. Äkki keegi kuskilt tuleb tark inimene välja ja leiab selle koodi siiski, kahtlen et mulle mõni mobiilitöökoda seda koodi tahab öelda...
Väike küsimus kah, kuda ta siis telefoni jälle töökorda sai? pani kinni ja siis tagasi tööle või oli mingi imenipp jälle?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcung13
HV vaatleja
liitunud: 09.11.2001
|
18.07.2003 03:28:03
|
|
|
To KillerXP: *3370# - langetab heli kvaliteeti (Half Rate)
#3370# - normaalseks tagasi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
18.07.2003 03:29:12
|
|
|
| mcung13 kirjutas: |
To KillerXP: *3370# - langetab heli kvaliteeti (Half Rate)
#3370# - normaalseks tagasi  |
seda ma tean juba ammusest ajast, olen isegi kunagi kasutanud kui akuga vägagi kriitiliseks läks (sellist asja nagu kvaliteetne heli küll enam nimetada ei saand ). Aga hetkel nagu mainisin olen huvitatud sellest antenni välja lülitamise koodist
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatiKala
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.06.2002
|
18.07.2003 13:38:01
|
|
|
| Pange aku ööpäevaks sügavkülma...Mõne vananenud aku puhul toimib...
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MC Riot
HV kasutaja
liitunud: 25.01.2003
|
18.07.2003 22:20:59
|
|
|
Tuleb meelde, et kella/mikimunakorjaja patakaid sai kunagi "laetud" just vastupidi- päikse kätte aknalauale pannes...
Veidi aega ikka töötasidki teised... Ainus mure oli, et liiga kauaks ei tohtinud jätta- lendasid lõhki...
_________________ MC Riot |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
18.07.2003 23:55:22
|
|
|
ja Poolikut aerosoolpuriki saab "täita" lõkkese visates...
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur_
HV vaatleja

liitunud: 26.04.2004
|
16.06.2004 14:01:18
|
|
|
| MC Riot kirjutas: |
Tuleb meelde, et kella/mikimunakorjaja patakaid sai kunagi "laetud" just vastupidi- päikse kätte aknalauale pannes...
Veidi aega ikka töötasidki teised... Ainus mure oli, et liiga kauaks ei tohtinud jätta- lendasid lõhki... |
See asi töötab lihtsalt sooja mõjul, sai ka kunagi patareisid radika peale mingiks ajaks pandud ja peale seda töötasid ka natuke aega.
_________________ M: Canon EP-A (LBP-460/465/660) tahmakasset UUS! |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sour
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2003
|
16.06.2004 16:01:29
|
|
|
| see päikse asi töötab vanade akudega (NiCd ?). juba NiMH omadega seda ei saa teha
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TULNUK
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2003
|
16.06.2004 17:03:50
|
|
|
| Kunagi 3. klassis sai katsetatud sellist asja, et kui patareid natuke haamriga mõlgistada, siis andis see tibake võimu juurde tühjale patakale.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keios
HV vaatleja

liitunud: 17.05.2004
|
16.06.2004 20:20:28
|
|
|
see küll siia alla ei käi aga küsin ikkagi.
Mis juhtub kui panna kood *135*<kellegi nr># yes ?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
16.06.2004 23:20:22
|
|
|
| Artur_ kirjutas: |
| See asi töötab lihtsalt sooja mõjul, sai ka kunagi patareisid radika peale mingiks ajaks pandud ja peale seda töötasid ka natuke aega. |
no soojuse mõjul ta küll ei tööta;)
ta lihtsalt kiirendab seda protsessi mis toimub akudel kui nad seisavad---- saab natuke veel kasutada sest nad koondavad endasse jäänud energia.
soojuse peal siin küll asi ei tööta, sest neid kasutades on nad juba maga jahtund;)
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
16.06.2004 23:25:47
|
|
|
| Keios kirjutas: |
see küll siia alla ei käi aga küsin ikkagi.
Mis juhtub kui panna kood *135*<kellegi nr># yes ? |
mul ütles, et arusaamatu vastus(Nokia 6210) ja unknown application(Motorola C350)
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red evil
HV kasutaja
liitunud: 10.01.2003
|
17.06.2004 05:42:54
|
|
|
| See on ZEN-i laadimise number...
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
20.06.2004 21:33:45
|
|
|
võite mulle siis raha juurde laadida
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RMasta
HV kasutaja
liitunud: 22.12.2003
|
20.06.2004 22:39:49
|
|
|
| X kirjutas: |
võite mulle siis raha juurde laadida  |
ok, kas 500 EEK piisab? ütle number
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ihv
HV Guru
liitunud: 17.12.2001
|
20.06.2004 22:52:43
|
|
|
| RMasta kirjutas: |
| X kirjutas: |
võite mulle siis raha juurde laadida  |
ok, kas 500 EEK piisab? ütle number  |
üle 400 eeku kuus ei saa kajuks laadida
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
20.06.2004 23:07:28
|
|
|
| mcung13 kirjutas: |
To KillerXP: *3370# - langetab heli kvaliteeti (Half Rate)
#3370# - normaalseks tagasi  |
heh...see kood peaks nagu just tõstma seda heli kvaliteeti selle saidi sõnul-
http://nokia.nigelcoldwell.co.uk/nokiacodes.html
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mika
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 23:21:10
|
|
|
jah, see kood tõstab helikvaliteeti, mul 3310l see peal ja ega midagi erilit aru saa aga natuke vist ikka teeb paremaks. TELE2 võrgus lihtsalt peab selle aktiveerima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
20.06.2004 23:34:09
|
|
|
Nendest half ja full rate koodidest ei ole mingit kasu kui võrgu tarkvara neid ei toeta ja minu teada, Tele2 küll ei toeta.
_________________ ------------
IMHO |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
20.06.2004 23:38:45
|
|
|
| plugger kirjutas: |
| Nendest half ja full rate koodidest ei ole mingit kasu kui võrgu tarkvara neid ei toeta ja minu teada, Tele2 küll ei toeta. |
Kas nad siiski telefonipõhised ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mika
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 23:46:07
|
|
|
| Seda ma igatahes julgen väita, et EMT toetab Full Rate ja võimalusel töötab telefon sellega- lugesin kuskilt voldikust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
20.06.2004 23:48:00
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| plugger kirjutas: |
| Nendest half ja full rate koodidest ei ole mingit kasu kui võrgu tarkvara neid ei toeta ja minu teada, Tele2 küll ei toeta. |
Kas nad siiski telefonipõhised ei ole?  |
Nah, võrgupõhised ikka. Koodiga saad valida seda, kumba telefon eelistab. Kui võrk on full-rate peale ehitatud siis telefon kasutab ikka fulli.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
25.06.2004 16:21:54
|
|
|
patareidest rääkides:
kunagi ostsin endale laetava patarei, arvasin et lihtsalt on hea patakas et nii kallis, karoona oli veel...
no m2ngisin siis oma puldiautoga p2eva, ja kurat... 50 eeki läinud, patakas tyhi, vaatan siis et rechargeable,
mul laadijat ei olnud... võtsin siis maki tagant juhtme, lõikasin pooleks, tegin otsad puhtaks, yhendasin patareiga.
ise endal oli sitt seda stepslisse panna, vend siis hoidis juhtmeid vastu patareid, panin otsa stepslisse....
kolakas k2is, vend hyppas patareist eemale, toas lambid pimedad, korgid läbi, patarei tulikuum aga elektrit oli seal
rohkem kui vaja... panin puldiautosse, uskuge või mitte... k2ima ei pannuid aga auto sõitis ise ringi, ja päris pikalt veel
auto sai sellest juhtumist ylepaugu ja katki ta oligi
no rääkisin ka oma lapsepõlve lolluse ära
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
25.06.2004 23:08:17
|
|
|
irff...loodan et vend terveks jäi
elektriga ei tasu eriti mässata.ise mäletan et kunagi sai sõbraga ka igast elektroonikat surgitud.võttis ta siis lahti ühe vana vene kalkulaatori mis oli üpris pirakas,toppis siis mingid juhtmed mis olid ühendatud stepslisse sinna kalkulaatori juhtmetesse-edasi käis pauk ja korgid läbi 8) mingi toss oli ka juures
aga selle pauguga läks süda saapasäärde igati tore sündmus 8)
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.06.2004 18:49:41
|
|
|
leidur Leo?
jah... eks meist igaüks ole midagi säärast teinud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003

|
28.06.2004 04:39:24
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
| ZorroZip kirjutas: |
Eee mu aku peab hetkel vastu täislaetuna umb 40sek kõnet ja 1 päev ooteaega.
3310 vananenud originaalaku siis. |
kas vägagi pasasti formeeritud, vigane aku või väga vana telefon?
Muidu mind hakkas see kood täitsa huvitama juba....kuna sõidan vahepeal ära siis oleks kasulik vahepeal see antenn kinni keerata aga äratust ja kella tahaks küll kasutada nii et suht sobiv lahendus ööseks. Äkki keegi kuskilt tuleb tark inimene välja ja leiab selle koodi siiski, kahtlen et mulle mõni mobiilitöökoda seda koodi tahab öelda...
Väike küsimus kah, kuda ta siis telefoni jälle töökorda sai? pani kinni ja siis tagasi tööle või oli mingi imenipp jälle? |
Nokia mobladel see asi suht lihtne muidu... tuleb mõnel tuttaval vanal kellel datakaabel on lasta netmonitor ära aktiviseerida (või ise kaabel osta või meisterdada), eniveiz netmonitori all on test 45 see mille abil siis antennat kinni ja lahti kruttida annab
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tryku
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2003
|
30.06.2004 16:59:48
|
|
|
üks vend laadis oma telefoni autoaku pealt juhtmed külge korraks ja veidi voolu juures, telefoniks oli sisi vana hea 623. Ise kah kunagi nii patakaid laadinud et otse pistikust käis mats ära ja üks must laik oli tekkinud aga patakas ikka täis ei saanud
_________________ Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel". |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anti tiib
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2004
|
13.07.2004 10:56:39
|
|
|
see *3370# ei muutnud mul mitte midagi , telefon läks kinni aga heli tundus täpselt samasugune
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
18.07.2004 02:14:34
|
|
|
| tryku kirjutas: |
üks vend laadis oma telefoni autoaku pealt juhtmed külge korraks ja veidi voolu juures, telefoniks oli sisi vana hea 623. Ise kah kunagi nii patakaid laadinud et otse pistikust käis mats ära ja üks must laik oli tekkinud aga patakas ikka täis ei saanud  |
olid need ikka laetavad patareid?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tHE maD
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
02.09.2004 21:49:29
|
|
|
väiksest peast oli mul mingi mänguauto,noh patareid said tühjaks ja olin kuskil küla pealt kuulnud et kui patarei pliidi peale paned siis laeb ka.. ja jah,niikaua laadis kunni patarei lendas köögis õhku kena kitakas käis..aga mu sõbrad tahtsid kellapatareisi laadida ja andsid sellele voolujuhtmega 220 volti vedas et keegi pole laksu saand
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.09.2004 23:13:09
|
|
|
Väike mittelaadimisega seotud asi ka.
Sõber tahtis pirni põlema panna.
Nii, võttis siis elektripirni, tavaline 60w pirn. Võttis vanalt triikraualt juhtme ka, ma ei mäleta kuidas ta need juhtmed ümber pirni selle kontaktiosa pani, a igastahes valesti. Ja nii kui seina torkas juhtme, siis käis pauk, korgid läbi ja toas pime.
Algul ei julgend isegi arvutit seina panna.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tHE maD
HV kasutaja

liitunud: 01.08.2004
|
03.09.2004 15:54:09
|
|
|
| sõbral oli siis mänguauto ja patareid tühjad,laadija oli aga laetavaid patareisi polnud,pani siis tavalised laadjasse patareid ja laadis veits aega,kui välja võttis siis olid patareid kõik mingi lõgaga koos,ja pani siis autosse ja tohoh tonti,masin pani ikka sellist ketsi...
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|