Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  telefoniaku vastpidavuse tõstmine märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2003 12:34:35 telefoniaku vastpidavuse tõstmine vasta tsitaadiga

Mul üks sõber näppis ka oma Nokiat, pani mingi koodi siisse ja peale seda aku pidas vastu kaks nädalat. Oleks veelgi pidanud, aga imelikuks muutus see, et keegi ei helistanud. icon_lol.gif
Nuh! Mees hakkas siis asja uurima. Selgus, et see kood oli antenni välja lülinud. icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2003 15:24:42 vasta tsitaadiga

Arvan et veel parem moodus aku kestvuse tõstmiseks on telefon välja lülitada ja
aku eemaldada. Ja uskumatu, aku peab ikka hullult kaua vastu, ei ühtegi kriimu ja kuu aja
pärast on ikka akus vähemalt 50% powerit icon_smile.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2003 12:39:32 vasta tsitaadiga

Veel parem moodus on mobla üldse mitte laadija tagant 2ra v6tta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2003 12:43:26 vasta tsitaadiga

MeoR kirjutas:
Veel parem moodus on mobla üldse mitte laadija tagant 2ra v6tta icon_biggrin.gif

kas aku peesse ei lähe nii ve?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sour
Kreisi kasutaja
Sour

liitunud: 25.03.2003




sõnum 16.07.2003 12:46:35 vasta tsitaadiga

ikka läheb
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MeoR
HV veteran


liitunud: 07.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2003 13:13:51 vasta tsitaadiga

Aku võib persse minna kuid alati saab sinuga kontakti..Need teised juhused kasutud miks hoida mobla kui inimene ei saa kontakti võtta icon_smile.gif
Kommentaarid: 160 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2003 15:35:56 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam moodus aku vastupidavust pikendada on (vähemalt Nokiate puhul) telefoni heli kvaliteedi langetada. Selle koodi leiab arvatavasti igaüks ise netist.

Ise pole küll proovinud - aku vastupidavus pole veel närvidele hakanud käima.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2003 15:42:55 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Kõige lihtsam moodus aku vastupidavust pikendada on (vähemalt Nokiate puhul) telefoni heli kvaliteedi langetada. Selle koodi leiab arvatavasti igaüks ise netist.

Ise pole küll proovinud - aku vastupidavus pole veel närvidele hakanud käima.

Et langetada seda, mida niigi vähe on? icon_rolleyes.gif
Mnjaa, hea mõte! icon_lol.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 17.07.2003 22:42:13 vasta tsitaadiga

3330'l panin ka Low peale kvaliteedi- ei säästa see akut suurt midagi, kvaliteeti langetab küll, aga mitte märgatavalt...
_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pennu
Kreisi kasutaja
pennu

liitunud: 23.11.2002




sõnum 17.07.2003 22:58:31 vasta tsitaadiga

kunagi sai 5110-ga proovotud seda poolt pauerit- kõne kvaliteet muutus võimatuks ja levimuresid tuli juurde...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZorroZip
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2002




sõnum 18.07.2003 03:06:59 vasta tsitaadiga

Eee mu aku peab hetkel vastu täislaetuna umb 40sek kõnet ja 1 päev ooteaega.
3310 vananenud originaalaku siis.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2003 03:13:49 vasta tsitaadiga

ZorroZip kirjutas:
Eee mu aku peab hetkel vastu täislaetuna umb 40sek kõnet ja 1 päev ooteaega.
3310 vananenud originaalaku siis.

kas vägagi pasasti formeeritud, vigane aku või väga vana telefon? icon_confused.gif
Muidu mind hakkas see kood täitsa huvitama juba....kuna sõidan vahepeal ära siis oleks kasulik vahepeal see antenn kinni keerata aga äratust ja kella tahaks küll kasutada nii et suht sobiv lahendus ööseks. Äkki keegi kuskilt tuleb tark inimene välja ja leiab selle koodi siiski, kahtlen et mulle mõni mobiilitöökoda seda koodi tahab öelda...
Väike küsimus kah, kuda ta siis telefoni jälle töökorda sai? pani kinni ja siis tagasi tööle või oli mingi imenipp jälle?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcung13
HV vaatleja

liitunud: 09.11.2001




sõnum 18.07.2003 03:28:03 vasta tsitaadiga

To KillerXP: *3370# - langetab heli kvaliteeti (Half Rate)
#3370# - normaalseks tagasi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2003 03:29:12 vasta tsitaadiga

mcung13 kirjutas:
To KillerXP: *3370# - langetab heli kvaliteeti (Half Rate)
#3370# - normaalseks tagasi icon_biggrin.gif

seda ma tean juba ammusest ajast, olen isegi kunagi kasutanud kui akuga vägagi kriitiliseks läks (sellist asja nagu kvaliteetne heli küll enam nimetada ei saand icon_lol.gif ). Aga hetkel nagu mainisin olen huvitatud sellest antenni välja lülitamise koodist icon_wink.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatiKala
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.06.2002




sõnum 18.07.2003 13:38:01 vasta tsitaadiga

Pange aku ööpäevaks sügavkülma...Mõne vananenud aku puhul toimib...
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 18.07.2003 22:20:59 vasta tsitaadiga

Tuleb meelde, et kella/mikimunakorjaja patakaid sai kunagi "laetud" just vastupidi- päikse kätte aknalauale pannes...
Veidi aega ikka töötasidki teised... Ainus mure oli, et liiga kauaks ei tohtinud jätta- lendasid lõhki...

_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 18.07.2003 23:55:22 vasta tsitaadiga

ja Poolikut aerosoolpuriki saab "täita" lõkkese visates... icon_lol.gif
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur_
HV vaatleja
Artur_

liitunud: 26.04.2004




sõnum 16.06.2004 14:01:18 vasta tsitaadiga

MC Riot kirjutas:
Tuleb meelde, et kella/mikimunakorjaja patakaid sai kunagi "laetud" just vastupidi- päikse kätte aknalauale pannes...
Veidi aega ikka töötasidki teised... Ainus mure oli, et liiga kauaks ei tohtinud jätta- lendasid lõhki...

See asi töötab lihtsalt sooja mõjul, sai ka kunagi patareisid radika peale mingiks ajaks pandud ja peale seda töötasid ka natuke aega.

_________________
M: Canon EP-A (LBP-460/465/660) tahmakasset UUS!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2004 14:30:26 vasta tsitaadiga

ma ei ole kindel, aga äkki siit midagi:
http://nokia.nigelcoldwell.co.uk/nokiacodes.html
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sour
Kreisi kasutaja
Sour

liitunud: 25.03.2003




sõnum 16.06.2004 16:01:29 vasta tsitaadiga

see päikse asi töötab vanade akudega (NiCd ?). juba NiMH omadega seda ei saa teha
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TULNUK
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2003




sõnum 16.06.2004 17:03:50 vasta tsitaadiga

Kunagi 3. klassis sai katsetatud sellist asja, et kui patareid natuke haamriga mõlgistada, siis andis see tibake võimu juurde tühjale patakale.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keios
HV vaatleja
Keios

liitunud: 17.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2004 20:20:28 vasta tsitaadiga

see küll siia alla ei käi aga küsin ikkagi.
Mis juhtub kui panna kood *135*<kellegi nr># yes ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 16.06.2004 23:20:22 vasta tsitaadiga

Artur_ kirjutas:
See asi töötab lihtsalt sooja mõjul, sai ka kunagi patareisid radika peale mingiks ajaks pandud ja peale seda töötasid ka natuke aega.


no soojuse mõjul ta küll ei tööta;)
ta lihtsalt kiirendab seda protsessi mis toimub akudel kui nad seisavad---- saab natuke veel kasutada sest nad koondavad endasse jäänud energia.
soojuse peal siin küll asi ei tööta, sest neid kasutades on nad juba maga jahtund;)

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2004 23:25:47 vasta tsitaadiga

Keios kirjutas:
see küll siia alla ei käi aga küsin ikkagi.
Mis juhtub kui panna kood *135*<kellegi nr># yes ?

mul ütles, et arusaamatu vastus(Nokia 6210) ja unknown application(Motorola C350)
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red evil
HV kasutaja

liitunud: 10.01.2003




sõnum 17.06.2004 05:42:54 vasta tsitaadiga

See on ZEN-i laadimise number...
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 21:33:45 vasta tsitaadiga

võite mulle siis raha juurde laadida icon_lol.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RMasta
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 22:39:49 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
võite mulle siis raha juurde laadida icon_lol.gif

ok, kas 500 EEK piisab? ütle number icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 22:52:43 vasta tsitaadiga

RMasta kirjutas:
X kirjutas:
võite mulle siis raha juurde laadida icon_lol.gif

ok, kas 500 EEK piisab? ütle number icon_rolleyes.gif


üle 400 eeku kuus ei saa kajuks laadida icon_confused.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 23:07:28 vasta tsitaadiga

mcung13 kirjutas:
To KillerXP: *3370# - langetab heli kvaliteeti (Half Rate)
#3370# - normaalseks tagasi icon_biggrin.gif

heh...see kood peaks nagu just tõstma seda heli kvaliteeti selle saidi sõnul-
http://nokia.nigelcoldwell.co.uk/nokiacodes.html
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mika
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.06.2004 23:21:10 vasta tsitaadiga

jah, see kood tõstab helikvaliteeti, mul 3310l see peal ja ega midagi erilit aru saa aga natuke vist ikka teeb paremaks. TELE2 võrgus lihtsalt peab selle aktiveerima icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 20.06.2004 23:34:09 vasta tsitaadiga

Nendest half ja full rate koodidest ei ole mingit kasu kui võrgu tarkvara neid ei toeta ja minu teada, Tele2 küll ei toeta.
_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2004 23:38:45 vasta tsitaadiga

plugger kirjutas:
Nendest half ja full rate koodidest ei ole mingit kasu kui võrgu tarkvara neid ei toeta ja minu teada, Tele2 küll ei toeta.

Kas nad siiski telefonipõhised ei ole? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mika
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 20.06.2004 23:46:07 vasta tsitaadiga

Seda ma igatahes julgen väita, et EMT toetab Full Rate ja võimalusel töötab telefon sellega- lugesin kuskilt voldikust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remi
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2003




sõnum 20.06.2004 23:48:00 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
plugger kirjutas:
Nendest half ja full rate koodidest ei ole mingit kasu kui võrgu tarkvara neid ei toeta ja minu teada, Tele2 küll ei toeta.

Kas nad siiski telefonipõhised ei ole? icon_rolleyes.gif

Nah, võrgupõhised ikka. Koodiga saad valida seda, kumba telefon eelistab. Kui võrk on full-rate peale ehitatud siis telefon kasutab ikka fulli.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 25.06.2004 16:21:54 vasta tsitaadiga

patareidest rääkides:
kunagi ostsin endale laetava patarei, arvasin et lihtsalt on hea patakas et nii kallis, karoona oli veel...
no m2ngisin siis oma puldiautoga p2eva, ja kurat... 50 eeki läinud, patakas tyhi, vaatan siis et rechargeable,
mul laadijat ei olnud... võtsin siis maki tagant juhtme, lõikasin pooleks, tegin otsad puhtaks, yhendasin patareiga.
ise endal oli sitt seda stepslisse panna, vend siis hoidis juhtmeid vastu patareid, panin otsa stepslisse....
kolakas k2is, vend hyppas patareist eemale, toas lambid pimedad, korgid läbi, patarei tulikuum aga elektrit oli seal
rohkem kui vaja... panin puldiautosse, uskuge või mitte... k2ima ei pannuid aga auto sõitis ise ringi, ja päris pikalt veel icon_smile.gif
auto sai sellest juhtumist ylepaugu ja katki ta oligi icon_sad.gif

no rääkisin ka oma lapsepõlve lolluse ära beer_yum.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2004 23:08:17 vasta tsitaadiga

irff...loodan et vend terveks jäi icon_biggrin.gif
elektriga ei tasu eriti mässata.ise mäletan et kunagi sai sõbraga ka igast elektroonikat surgitud.võttis ta siis lahti ühe vana vene kalkulaatori mis oli üpris pirakas,toppis siis mingid juhtmed mis olid ühendatud stepslisse sinna kalkulaatori juhtmetesse-edasi käis pauk ja korgid läbi 8) mingi toss oli ka juures thumbs_up.gif
aga selle pauguga läks süda saapasäärde icon_smile.gif igati tore sündmus 8)
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.06.2004 18:49:41 vasta tsitaadiga

leidur Leo?
jah... eks meist igaüks ole midagi säärast teinud icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2004 04:39:24 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
ZorroZip kirjutas:
Eee mu aku peab hetkel vastu täislaetuna umb 40sek kõnet ja 1 päev ooteaega.
3310 vananenud originaalaku siis.

kas vägagi pasasti formeeritud, vigane aku või väga vana telefon? icon_confused.gif
Muidu mind hakkas see kood täitsa huvitama juba....kuna sõidan vahepeal ära siis oleks kasulik vahepeal see antenn kinni keerata aga äratust ja kella tahaks küll kasutada nii et suht sobiv lahendus ööseks. Äkki keegi kuskilt tuleb tark inimene välja ja leiab selle koodi siiski, kahtlen et mulle mõni mobiilitöökoda seda koodi tahab öelda...
Väike küsimus kah, kuda ta siis telefoni jälle töökorda sai? pani kinni ja siis tagasi tööle või oli mingi imenipp jälle?


Nokia mobladel see asi suht lihtne muidu... icon_smile.gif tuleb mõnel tuttaval vanal kellel datakaabel on lasta netmonitor ära aktiviseerida (või ise kaabel osta või meisterdada), eniveiz netmonitori all on test 45 see mille abil siis antennat kinni ja lahti kruttida annab beer_yum.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tryku
HV kasutaja
tryku

liitunud: 01.02.2003




sõnum 30.06.2004 16:59:48 vasta tsitaadiga

üks vend laadis oma telefoni autoaku pealt juhtmed külge korraks ja veidi voolu juures, telefoniks oli sisi vana hea 623. Ise kah kunagi nii patakaid laadinud et otse pistikust käis mats ära ja üks must laik oli tekkinud aga patakas ikka täis ei saanud icon_sad.gif
_________________
Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel".
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anti tiib
HV vaatleja
anti tiib

liitunud: 27.02.2004




sõnum 13.07.2004 10:56:39 vasta tsitaadiga

see *3370# ei muutnud mul mitte midagi , telefon läks kinni aga heli tundus täpselt samasugune icon_sad.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 18.07.2004 02:14:34 vasta tsitaadiga

tryku kirjutas:
üks vend laadis oma telefoni autoaku pealt juhtmed külge korraks ja veidi voolu juures, telefoniks oli sisi vana hea 623. Ise kah kunagi nii patakaid laadinud et otse pistikust käis mats ära ja üks must laik oli tekkinud aga patakas ikka täis ei saanud icon_sad.gif

olid need ikka laetavad patareid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tHE maD
HV kasutaja
tHE maD

liitunud: 01.08.2004




sõnum 02.09.2004 21:49:29 vasta tsitaadiga

väiksest peast oli mul mingi mänguauto,noh patareid said tühjaks ja olin kuskil küla pealt kuulnud et kui patarei pliidi peale paned siis laeb ka.. icon_biggrin.gif ja jah,niikaua laadis kunni patarei lendas köögis õhku icon_biggrin.gif kena kitakas käis..aga mu sõbrad tahtsid kellapatareisi laadida ja andsid sellele voolujuhtmega 220 volti icon_razz1.gif vedas et keegi pole laksu saand icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2004 23:13:09 vasta tsitaadiga

Väike mittelaadimisega seotud asi ka.icon_razz.gif

Sõber tahtis pirni põlema panna.icon_razz.gif

Nii, võttis siis elektripirni, tavaline 60w pirn. Võttis vanalt triikraualt juhtme ka, ma ei mäleta kuidas ta need juhtmed ümber pirni selle kontaktiosa pani, a igastahes valesti. Ja nii kui seina torkas juhtme, siis käis pauk, korgid läbi ja toas pime.

Algul ei julgend isegi arvutit seina panna.icon_razz.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tHE maD
HV kasutaja
tHE maD

liitunud: 01.08.2004




sõnum 03.09.2004 15:54:09 vasta tsitaadiga

sõbral oli siis mänguauto ja patareid tühjad,laadija oli aga laetavaid patareisi polnud,pani siis tavalised laadjasse patareid ja laadis veits aega,kui välja võttis siis olid patareid kõik mingi lõgaga koos,ja pani siis autosse ja tohoh tonti,masin pani ikka sellist ketsi...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  telefoniaku vastpidavuse tõstmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.