Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 12:55:38 vasta tsitaadiga

See "Destination" on mingi vahe transiitmaa kuhu see saabus ja sealt läheb Eestisse edasi. Juhul, kui Omniva lehel ei ole infot, et see Eestis on.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.07.2020 13:07:12 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
See "Destination" on mingi vahe transiitmaa kuhu see saabus ja sealt läheb Eestisse edasi. Juhul, kui Omniva lehel ei ole infot, et see Eestis on.


dhl'i puhul küll jah. see annab asja juba leedus teisele firmale üle.

Aga siis on trackingu infos vihje, kelle kaudu asi edasi liigub.
tagasi üles
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 13:16:13 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
aga kuidas see "Arrived at destination country" staatus tekib? mina arvan et see tekib siis kui transamees võtab paki lennukiga saabunud konteinerist ja kõnnib sellega scanneri alt läbi.

Võib vabalt olla ka vastupidi. Ehk siis transamees viskab paki Hiina lennujaama konteinerisse.
Ehk siis meie mätta otsast vaadates pole asi veel liikuma hakanudki.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.07.2020 13:25:28 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
aga kuidas see "Arrived at destination country" staatus tekib? mina arvan et see tekib siis kui transamees võtab paki lennukiga saabunud konteinerist ja kõnnib sellega scanneri alt läbi.

Võib vabalt olla ka vastupidi. Ehk siis transamees viskab paki Hiina lennujaama konteinerisse.
Ehk siis meie mätta otsast vaadates pole asi veel liikuma hakanudki.
 


siis on teine saatus: "handed over to airline for transportation" saabuv ja väljuv terminal on eri asjad, mõnikord eri hooned.
tagasi üles
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 16:27:22 vasta tsitaadiga

08 Jun 2020 17:07 Accepted by carrier - Cainiao
12 Jun 2020 09:36 Airline arrive at destination country - Cainiao
15 Jun 2020 02:07 Acceptance of packet from client - Estonia Post
18 Jun 2020 07:26 Shipment from country of departure - Estonia Post
25 Jun 2020 14:31 The item has arrived in the country of destination Estonia - PostNL - Netherlands Post
25 Jun 2020 17:24 Arrival to destination country - Estonia Post
25 Jun 2020 17:24 Arrive at destination country - Cainiao
26 Jun 2020 13:32 Dispatching Sorteerimiskeskus - Estonia Post
02 Jul 2020 08:54 Arrival at delivery office ... pakiautomaat - Estonia Post

Ehk selgelt näha et "destination country" võib teinekord siiski mitut erinevat riiki tähendada.
IMHO 8->16.06 liikus asi Hiina -> Holland, 12-18.06 laagerdus see Hollandis laos, 18-26.06 liikus pakk Holland -> Tallinn, 26.06-02.07 siis istus pakk Eestis laos kuniks kohale toodi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 18:24:52 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
A.S. kirjutas:
olavsu1 kirjutas:
aga kuidas see "Arrived at destination country" staatus tekib? mina arvan et see tekib siis kui transamees võtab paki lennukiga saabunud konteinerist ja kõnnib sellega scanneri alt läbi.

Võib vabalt olla ka vastupidi. Ehk siis transamees viskab paki Hiina lennujaama konteinerisse.
Ehk siis meie mätta otsast vaadates pole asi veel liikuma hakanudki.
 


siis on teine saatus: "handed over to airline for transportation" saabuv ja väljuv terminal on eri asjad, mõnikord eri hooned.


Seal ei ole mingit loogikat. Teevad mida tahavad, trackingusse kirjutavad mida tahavad.


Alles oli isegi uudis selle teema kohta.

https://raha.geenius.ee/rubriik/uudis/omniva-selgitab-miks-annab-aliexpress-saadetise-kohta-valeinfot-ja-kui-kaua-praegu-pakke-ootama-peab/


tsitaat:
Lisaks on Omniva selgituste järgi tavapärane see, et Aliexpressis antakse tellijale jälgimiskood, mis ei anna kauba asukohast täielikult tõest infot.

Ehk et kui tracking-keskkonda tekib paki kohta esimene sündmus, mille asukohaks kuvatakse “Eesti”, tähendab see sageli seda, et saadetis on alles väljunud saatjariigi eksporditerminalist Eesti poole ja saabumise kuupäev on eelduslik.

“See tähendab, et füüsiliselt Eesti pinnale jõudmiseks võib kuluda lennutranspordi puhul veel mitmeid päevi, laeva- või raudteetranspordi puhul nädalaid või isegi kuid,” kirjutas Kaiv.

“Just eksitav tracking-info loob klientidele sageli mulje, justkui pakid viibiks pikemat aega Eestis ootel. Tegelikkuses tekib viivitus kõige sagedamini just rahvusvahelises tarneahelas, kus Omnival on saadetise mõjutamiseks vähe võimalusi.”

AliExpressi jälgimisinfos esineb ka olukordi, kus saadetise kohta on üleval märge „teele pandud“ või „shipped“, kuigi tegelikult pole kaup veel Hiinast lahkunud ning on alles sihtriiki jõudmiseks sobiva transpordilahenduse ootel.

“Eksitava info kuvamine on tingitud sellest, et AliExpress on mittejälgitavate saadetiste puhul (saadetise koodialgus on sel juhul enamasti U või S täht) arendanud oma jälgimissüsteemi selliselt, et teatud aja möödumisel uuendatakse automaatselt saadetise staatust vastavalt sellele, millisesse tarneprotsessi etappi saadetis peaks olema jõudnud,” rääkis Kaiv.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 06.07.2020 22:47:41 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, no seda plära, millega omniva ennast õigustab tean mina ka. ma tuginen dokumentaal-filmidele, mida discovery sience vahest näitab.
tagasi üles
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 23:01:19 vasta tsitaadiga

Idee sulle, mine omnivasse tööle, ja siis paljasta need meeletud pakihunnikud mis kuuaega lihtsalt seisavad seal laos. Hea raha eest müü oma dokk pärast delfile maha.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 07.07.2020 00:47:10 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, ega see omniva teistmoodi ole:

Spoiler Spoiler Spoiler


töötajad võiks samasugused olla, siis kannataks aegluse välja.
tagasi üles
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 18:24:06 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/news/valeinfo/uudised/tuhandetele-eestlastele-valetati-et-latis-ruustati-nende-aliexpressi-pakke-vedanud-autot-tegelikult-juhtus-onnetus-belgias?id=90395749
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 19:19:29 vasta tsitaadiga

Tundub et on vist uus tropp tekkinud. Seekord asukohaga Euroopas - Aliexpressi logistikakeskus Liege-s (Belgias). Sain täna kaks emaili sisuga "Hurraa, sinu pakk jõudis sihtriiki". Täpsemalt uurides siis trackingu lõpus on NL ning pakk jõudis Liege-i. Mis seal pakkidega toimub saab lugeda siit: https://www.chinapostaltracking.com/qa/my-package-is-already-10-days-stuck-in-liege-linehaul-arrival-52229/ Vihjeks - paljud pakid seisavad seal kuu ja rohkem icon_sad.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 19:28:48 vasta tsitaadiga

2020-06-06 16:00:00 [GMT+8] Hangzhou - Hand over to airline: Hand over to airline
2020-06-09 00:21:00 [GMT+1] Liege - Linehaul Arrival: Arrived Liege
...

Samas teine pakk liikus sealt enamvähem kenasti läbi:
2020-06-10 16:00:00 [GMT+8] Hangzhou - Hand over to airline: Hand over to airline
2020-06-12 09:36:00 [GMT+1] Liege - Linehaul Arrival: Arrived Liege
2020-06-25 17:24:00 [GMT+1] EE - Item received at OE in the destination country: The item has been processed in the country of destination

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 09.07.2020 00:35:48 vasta tsitaadiga

kris, bladerunner, loeme nüüd Taneli antud linki, pärast sellist sündmust on kindlasti töörütm häiritud.
tagasi üles
Hents3
HV vaatleja
Hents3

liitunud: 05.09.2009




sõnum 10.07.2020 21:25:05 vasta tsitaadiga

Minule jõudis täna SG lõpuga pakk pärast 126 päevast ootamist kohale ja seda tasuta, sest Ali/müüja andis juba refundi. Seega on lootust ka teiste taoliste pakkide saabumisele.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 07:58:29 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

See tähendab, et saan raha tagasi?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 08:30:22 vasta tsitaadiga

Mitte mingil juhul ära katkesta "vaidlust" (dispute), sest sellisel juhul oled sina nõustunud vaidlusest taganemisega ja müüja ei ole kohustatud väga midagi tegema.
Aga tundub, et Aliexpress võttis otsuse vastu ja minu arust nüüd Aliexpress kannab sulle raha tagasi ja nõuab müüjalt välja.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 08:38:55 vasta tsitaadiga

Mina panin ka saamata kauba eest raha tagasi. Ma ei oska ingliskeelt ja seepärast ei hakka kirjavahetust pidama. Kui kaupa ei saanud lubatud aja jooksul, siis kohe raha tagasi sisse.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 11:08:32 vasta tsitaadiga

Seda dispute juttu on korduvalt kästiletud ei mingit müüja hala ei tasu arvesse võtta see on müüja asi saata eesti nii et see kah kohale jõuaks. Ali standardiga jõuab kuu ajaga või rutem ärge ostke sealt kes standardit ei paku. Kui asi dispuudiks läks siis ei mingit paypali see on müüja pääsemine karistusest. Kui ikkagi hakkab kahju siis see raha mis nad paypali kannvad on väiksem summa. Dsipuudiga saad ,aga kõik tagasi. Kui müüja keeldub extendimast kohe dispuut kui on nulli lähedal. Extendi tasub küsida 10päeva enne nulli. Kui kaheksa päevaga pole müüja extendinud tasuks dispuut käsile võtta. Kui lasta lõdvaks näed koroona ja kõik ja äkki ikka tuleb siis omad vitsad peksavad kui ei tulegi pakki. Kui omniva traking ikkagi näitab et väljus asukoha riigist siis on lootust ,et see ka jõuab. Kui omniva leht ei tea pakist midagi ja müüja keeldub extendimast. Siis seal ei tasu kaua oodata. Kui müüja extendib siis on ta kah paki teele pannud ja kui ta seda ei tee ja träking puudulik siis seal pole mõtet oodata.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kris
HV kasutaja

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2020 09:37:34 vasta tsitaadiga

Tundub et müüjast sõltub ka päris palju, kuigi transport on kõigil AE Standard Shipping. Olen koroona ajal ühe müüja käest 2 tellimust teinud, üks mais ja teine juunis. Tracking mõlemal korral algab RO-ga ja lõppeb EE-ga ning mõlemad pakid on tulnud 14/16 päevaga kohale. Samal ajal tellitud teised pakid ringlevad jumal teab kus ning enamuse trackingust ei tea Omniva midagi.
Lihtsalt selline tähelepanek ...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2020 10:00:43 vasta tsitaadiga

Panin tellimuse teele, autosse juhtmevaba laadija ja ports juhtmeid lisaks. Pakun, et tavalised 2-3 nädalat läheb icon_cool.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2020 11:34:33 vasta tsitaadiga

2 ja 3 juulil tehtud tellimused (Choetech ametlikust poest, Aliexpress Standard Shipping):

Esimene jõudis täna sihtpunkti.
Teine peaks homme jõudma thumbs_up.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina777
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2020 12:20:01 vasta tsitaadiga

märtsi tellimused jõuvad kohale tasapisi, 8st on 5 kohal, kõige vanem oli 3.03 mis nädal tagasi jõudis
_________________
O sancta simplicitas.
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 00:09:58 vasta tsitaadiga

Tegin ka mõned tellimused, vaatasin special üle veel, et kõigil transa AE Standard Shipping oleks. Saame näha siis
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 00:14:00 vasta tsitaadiga

ROxxxxxxxxEE, peaks õige värk olema
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 13:10:46 vasta tsitaadiga

02.07 tellitud kahest pakist jõudis üks eile ja teine täna kohale. Paistab et asjad on liikuma hakanud jälle.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2020 19:25:42 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal on aliexpress hakanud suunama venekeelsele lehele thumbs_down.gif
Esiteks on see häiriv, et peab pidevalt keelt valima.
Venekeelsest ei saa ka sisse logida, peab global versiooni enne valima.
Tüütu ja häiriv thumbs_down.gif Mingi kuradi venestamine täies hoos. icon_mad.gif
Avaldasin ka arvamust Facebooki Aliexpressi supportis.
Üldiselt aga, kui see nii jääbki, siis loobun Aliexpressist ja kutsun teisigi boikoteerima.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2020 19:42:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kutsun teisigi boikoteerima.

see venevärk ka varem häirinud, aga rohkem häirib mind viimasel ajal see, et 10st pakist 10 jäävad tulemata icon_lol.gif icon_mad.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2020 20:30:19 vasta tsitaadiga

Mul pigem rootsikeelne olnud mõningad korrad. Vene keelt pole kordagi veel näinud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2020 20:36:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Viimasel ajal on aliexpress hakanud suunama venekeelsele lehele thumbs_down.gif
Esiteks on see häiriv, et peab pidevalt keelt valima.
Venekeelsest ei saa ka sisse logida, peab global versiooni enne valima.
Tüütu ja häiriv thumbs_down.gif Mingi kuradi venestamine täies hoos. icon_mad.gif
Avaldasin ka arvamust Facebooki Aliexpressi supportis.
Üldiselt aga, kui see nii jääbki, siis loobun Aliexpressist ja kutsun teisigi boikoteerima.

Nagu jumal juhatab on see vene keel....loogikale pole pihta saanud. Samas kui logitud(eellogitud nende mõistes), peaks english olema.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2020 21:14:03 vasta tsitaadiga

Mul on browseri seadetes esimene keele valik inglise. Pole veel venekeelsele suunanud. Tõsi, mõni Eesti leht mis üritab ka keele eelistust austada on by default inglise keelne, aga see keele muutmine pole keeruline ja õnneks suurem osa lehti jätab selle siis küpsises meelde icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 19.07.2020 09:39:42 vasta tsitaadiga

orderite alt sisse minnes on login korras ja minna tuleb muidugi tulirebasega. operale visatakse tublisti igasugu tõkkeid ette.
tagasi üles
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2020 11:44:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Mul pigem rootsikeelne olnud mõningad korrad. Vene keelt pole kordagi veel näinud


Kui kasutad Tele2 internetti siis küllaltki tõenäoline.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puuriit
Kreisi kasutaja
Puuriit

liitunud: 22.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2020 13:43:36 vasta tsitaadiga

Kevadised pakid saabusid enam-vähem inimliku ajaga, kuid nüüd on kogu asi kummaliseks muutunud:

Tellimus #1 - valisin tasulise AE Standard, teele pandi Cainiaoga (tasuta variant). Küsisin, et wtf ja vastati - Mistake in the warehouse, we will refund after the package arrives icon_lol.gif

Tellimus #2 - Air China, müüja võttis järsku ühendust, et kas võib saata AE Standardiga, et Air China tarnekanal Eestisse on kinni pandud beer_yum.gif Olin nõus, nüüd on pakk juba nädal aega waiting for pickup.

Tellimus #3 - istub vist max aja ära ja viimasel võimalikul hetkel ilmselt märgitakse "shipped".

Lisaks sellele kas keegi oskaks seletada mis pagan nende tranpordihindadega juhtus, et vähegi suurematel asjadel on tarnehinnad 100+€ icon_eek.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2020 15:33:55 vasta tsitaadiga

Hiina valitsus ei viitsi enam peale maksta, sp ka transahinnad tõusnud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2020 16:33:09 vasta tsitaadiga

Transa hinna on tõusnud jah. Ka DHL saadetise puhul. Eelmine aasta üks hiina partner saatis neli kasti kraami. Igasse kasti oli laotud mitu kihti kummimatti, et saadetis raskem oleks. Hiinlane ise veel rõhutas, et ära pabista, nii saan ma odavama transpordi, sest riik maksab teatud kaalus alates kinni icon_lol.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 20.07.2020 18:56:55 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Hiina valitsus ei viitsi enam peale maksta, sp ka transahinnad tõusnud


kust seda võtad?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2020 19:01:35 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas see Hiina kaupmehe jaoks saatmise hinda muutis, aga hiljuti ju Omniva ka oma hindu tõstis.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2020 19:08:42 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Hiina valitsus ei viitsi enam peale maksta, sp ka transahinnad tõusnud


kust seda võtad?

No midagi seal peab olema, sest absoluutselt kõik on hinda tõstnud alis. Või siis on tegu hästi toimiva kartelliga thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2020 20:26:07 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ma ei tea kas see Hiina kaupmehe jaoks saatmise hinda muutis, aga hiljuti ju Omniva ka oma hindu tõstis.


Muutis ikka, hiinast paki saatmise hind arvutakakse arvestades ka kohaliku postihinda.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 20.07.2020 22:26:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lisaks sellele kas keegi oskaks seletada mis pagan nende transpordihindadega juhtus, et vähegi suurematel asjadel on tarnehinnad 100+€



kartell, olen ise ka märganud pakkumisi. asi mõnekümne eurone, aga saatmine paarsada eurot. lihtsalt saatmise hind ja kauba hind vahetatakse omavahel.
tagasi üles
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2020 22:37:43 vasta tsitaadiga

Aga tegelikult oli see ju ajuvaba. Eurone asi tuli mulle tasuta omniva pakikasse. Kui Tallinnast tuleb, siis on hind 2-3 eurot+asja hind.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 20.07.2020 22:55:01 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
napoleon kirjutas:
... hiljuti ju Omniva ka oma hindu tõstis.
... arvutakakse arvestades ka kohaliku postihinda.
tõusnud jah. mitmed pakkumised justkui freeshiping, aga mingi moment tabab kuhu pakk läheb, siis kohe hind juures

mul ali eriti loll viimased päevad, ei näita enam tavaotsinguga saatmiskulu ...
praegu ( ja ka enamasti FF private window) mingi suva järgi lehe uuesti laadimisel näitab,
vahel ei näita ka android apis, kus pidevalt ju sisselogitud

midagi oleks nagu muutunud ka otsingutulemustega, väga palju tuleb kaasa prügi, mis vaevu kuidagi seotud
icon_question.gif kas mingi trikk seal, kuidas täpseid otsinguvasteid saaks ?

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2020 11:07:12 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Aga tegelikult oli see ju ajuvaba. Eurone asi tuli mulle tasuta omniva pakikasse. Kui Tallinnast tuleb, siis on hind 2-3 eurot+asja hind.
Oleksid nõus ootama nädala, kaks, kuni piisavalt pakke laeva peal, et asi liikuma hakkaks?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2020 19:48:31 vasta tsitaadiga

Ma ei näe erilist tõusu vähemalt mida ise tellin.
https://www.aliexpress.com/item/4000469524447.html?spm=a2g0s.12269583.0.0.127c70f1dU9POX FREE
link FREE
link FREE
link FREE
Jne

Sain oma ~50€ ostu raha tagasi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2020 20:36:01 vasta tsitaadiga

FREE https://www.aliexpress.com/item/32794186005.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.14d04c4dvB19Fl
FREE palju asju https://www.aliexpress.com/item/32885720385.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dk54jtU
FREE https://www.aliexpress.com/item/33050355694.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4d9kaeEX Need on 8mm jaoks ok
FREE https://www.aliexpress.com/item/32986643583.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dQsFWzj PARIM POOD TEHNIKA JAOKS fan discountiga on ok osta

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2020 21:02:50 vasta tsitaadiga

kiirelt käib beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.07.2020 22:30:50 vasta tsitaadiga

Käib jah thumbs_up.gif
09 Jul 2020 17:01 Accepted by carrier
21 Jul 2020 08:13 SMS to receiver

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 22.07.2020 11:55:11 vasta tsitaadiga

Huvitav mis teema Gearbestil nüüd järsku Eestisse saatmisega on? Pooli asju siia ei saadeta, aga näiteks Läti on ilusti listis olemas. Näide https://www.gearbest.com/cables/pp_3003821396624629.html?wid=2000001
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2020 13:12:35 vasta tsitaadiga

ilmselt osad hakanud boikottima meie ju huwa seadmeid ei luba 5g võrku igasugune hiina jupskin luurab kui ta ei ole tehtud tuntud tootja nime all hiinas. Koopia otsa või piraat vuffel peale on kerge sattuda kui ei osta kohalikust tarnest. Gearbest muidugi vuffleid ei müü nagu ons seda ali või ebay. Alles siin ülikool ohkis midagi hiina vastu. Me ise oleme ka kommunistid olnud kuigi me pole seda tahtnud siis kõik peaksid teadma kuidas need asjad käivad.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 22.07.2020 13:41:14 vasta tsitaadiga

Margus, see spioonivärk on muidugi põnev ja puha, aga ilmselt on siiski põhjus palju lihtsam, Eestisse saadetavad pakid lähevad massiliselt kaotsi ja enam ei viitsi hiinlased refundidega tegeleda või ei rahulda neid Omniva poolt küsitav hind.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 85, 86, 87 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.