|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele? |
| Tellin vähem. |
|
74% |
[ 659 ] |
| Tellin rohkem. |
|
6% |
[ 57 ] |
| Ei lase end sellest häirida. |
|
13% |
[ 116 ] |
| Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku. |
|
5% |
[ 47 ] |
|
| hääli kokku : 879 |
|
| autor |
|
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
06.07.2020 12:55:38
|
|
|
| See "Destination" on mingi vahe transiitmaa kuhu see saabus ja sealt läheb Eestisse edasi. Juhul, kui Omniva lehel ei ole infot, et see Eestis on.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
06.07.2020 13:07:12
|
|
|
| Terror kirjutas: |
| See "Destination" on mingi vahe transiitmaa kuhu see saabus ja sealt läheb Eestisse edasi. Juhul, kui Omniva lehel ei ole infot, et see Eestis on. |
dhl'i puhul küll jah. see annab asja juba leedus teisele firmale üle.
Aga siis on trackingu infos vihje, kelle kaudu asi edasi liigub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
06.07.2020 13:16:13
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| aga kuidas see "Arrived at destination country" staatus tekib? mina arvan et see tekib siis kui transamees võtab paki lennukiga saabunud konteinerist ja kõnnib sellega scanneri alt läbi. |
Võib vabalt olla ka vastupidi. Ehk siis transamees viskab paki Hiina lennujaama konteinerisse.
Ehk siis meie mätta otsast vaadates pole asi veel liikuma hakanudki.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
06.07.2020 13:25:28
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| aga kuidas see "Arrived at destination country" staatus tekib? mina arvan et see tekib siis kui transamees võtab paki lennukiga saabunud konteinerist ja kõnnib sellega scanneri alt läbi. |
Võib vabalt olla ka vastupidi. Ehk siis transamees viskab paki Hiina lennujaama konteinerisse.
Ehk siis meie mätta otsast vaadates pole asi veel liikuma hakanudki.
|
siis on teine saatus: "handed over to airline for transportation" saabuv ja väljuv terminal on eri asjad, mõnikord eri hooned.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.07.2020 16:27:22
|
|
|
08 Jun 2020 17:07 Accepted by carrier - Cainiao
12 Jun 2020 09:36 Airline arrive at destination country - Cainiao
15 Jun 2020 02:07 Acceptance of packet from client - Estonia Post
18 Jun 2020 07:26 Shipment from country of departure - Estonia Post
25 Jun 2020 14:31 The item has arrived in the country of destination Estonia - PostNL - Netherlands Post
25 Jun 2020 17:24 Arrival to destination country - Estonia Post
25 Jun 2020 17:24 Arrive at destination country - Cainiao
26 Jun 2020 13:32 Dispatching Sorteerimiskeskus - Estonia Post
02 Jul 2020 08:54 Arrival at delivery office ... pakiautomaat - Estonia Post
Ehk selgelt näha et "destination country" võib teinekord siiski mitut erinevat riiki tähendada.
IMHO 8->16.06 liikus asi Hiina -> Holland, 12-18.06 laagerdus see Hollandis laos, 18-26.06 liikus pakk Holland -> Tallinn, 26.06-02.07 siis istus pakk Eestis laos kuniks kohale toodi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.07.2020 18:24:52
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| A.S. kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| aga kuidas see "Arrived at destination country" staatus tekib? mina arvan et see tekib siis kui transamees võtab paki lennukiga saabunud konteinerist ja kõnnib sellega scanneri alt läbi. |
Võib vabalt olla ka vastupidi. Ehk siis transamees viskab paki Hiina lennujaama konteinerisse.
Ehk siis meie mätta otsast vaadates pole asi veel liikuma hakanudki.
|
siis on teine saatus: "handed over to airline for transportation" saabuv ja väljuv terminal on eri asjad, mõnikord eri hooned. |
Seal ei ole mingit loogikat. Teevad mida tahavad, trackingusse kirjutavad mida tahavad.
Alles oli isegi uudis selle teema kohta.
https://raha.geenius.ee/rubriik/uudis/omniva-selgitab-miks-annab-aliexpress-saadetise-kohta-valeinfot-ja-kui-kaua-praegu-pakke-ootama-peab/
| tsitaat: |
Lisaks on Omniva selgituste järgi tavapärane see, et Aliexpressis antakse tellijale jälgimiskood, mis ei anna kauba asukohast täielikult tõest infot.
Ehk et kui tracking-keskkonda tekib paki kohta esimene sündmus, mille asukohaks kuvatakse “Eesti”, tähendab see sageli seda, et saadetis on alles väljunud saatjariigi eksporditerminalist Eesti poole ja saabumise kuupäev on eelduslik.
“See tähendab, et füüsiliselt Eesti pinnale jõudmiseks võib kuluda lennutranspordi puhul veel mitmeid päevi, laeva- või raudteetranspordi puhul nädalaid või isegi kuid,” kirjutas Kaiv.
“Just eksitav tracking-info loob klientidele sageli mulje, justkui pakid viibiks pikemat aega Eestis ootel. Tegelikkuses tekib viivitus kõige sagedamini just rahvusvahelises tarneahelas, kus Omnival on saadetise mõjutamiseks vähe võimalusi.”
AliExpressi jälgimisinfos esineb ka olukordi, kus saadetise kohta on üleval märge „teele pandud“ või „shipped“, kuigi tegelikult pole kaup veel Hiinast lahkunud ning on alles sihtriiki jõudmiseks sobiva transpordilahenduse ootel.
“Eksitava info kuvamine on tingitud sellest, et AliExpress on mittejälgitavate saadetiste puhul (saadetise koodialgus on sel juhul enamasti U või S täht) arendanud oma jälgimissüsteemi selliselt, et teatud aja möödumisel uuendatakse automaatselt saadetise staatust vastavalt sellele, millisesse tarneprotsessi etappi saadetis peaks olema jõudnud,” rääkis Kaiv. |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
06.07.2020 22:47:41
|
|
|
| KillFrenzy, no seda plära, millega omniva ennast õigustab tean mina ka. ma tuginen dokumentaal-filmidele, mida discovery sience vahest näitab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
06.07.2020 23:01:19
|
|
|
Idee sulle, mine omnivasse tööle, ja siis paljasta need meeletud pakihunnikud mis kuuaega lihtsalt seisavad seal laos. Hea raha eest müü oma dokk pärast delfile maha.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
07.07.2020 00:47:10
|
|
|
KillFrenzy, ega see omniva teistmoodi ole:
Spoiler 
töötajad võiks samasugused olla, siis kannataks aegluse välja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.07.2020 19:28:48
|
|
|
2020-06-06 16:00:00 [GMT+8] Hangzhou - Hand over to airline: Hand over to airline
2020-06-09 00:21:00 [GMT+1] Liege - Linehaul Arrival: Arrived Liege
...
Samas teine pakk liikus sealt enamvähem kenasti läbi:
2020-06-10 16:00:00 [GMT+8] Hangzhou - Hand over to airline: Hand over to airline
2020-06-12 09:36:00 [GMT+1] Liege - Linehaul Arrival: Arrived Liege
2020-06-25 17:24:00 [GMT+1] EE - Item received at OE in the destination country: The item has been processed in the country of destination
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
09.07.2020 00:35:48
|
|
|
| kris, bladerunner, loeme nüüd Taneli antud linki, pärast sellist sündmust on kindlasti töörütm häiritud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hents3
HV vaatleja

liitunud: 05.09.2009
|
10.07.2020 21:25:05
|
|
|
| Minule jõudis täna SG lõpuga pakk pärast 126 päevast ootamist kohale ja seda tasuta, sest Ali/müüja andis juba refundi. Seega on lootust ka teiste taoliste pakkide saabumisele.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.07.2020 07:58:29
|
|
|
Spoiler 
See tähendab, et saan raha tagasi?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
11.07.2020 08:38:55
|
|
|
| Mina panin ka saamata kauba eest raha tagasi. Ma ei oska ingliskeelt ja seepärast ei hakka kirjavahetust pidama. Kui kaupa ei saanud lubatud aja jooksul, siis kohe raha tagasi sisse.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
11.07.2020 11:08:32
|
|
|
Seda dispute juttu on korduvalt kästiletud ei mingit müüja hala ei tasu arvesse võtta see on müüja asi saata eesti nii et see kah kohale jõuaks. Ali standardiga jõuab kuu ajaga või rutem ärge ostke sealt kes standardit ei paku. Kui asi dispuudiks läks siis ei mingit paypali see on müüja pääsemine karistusest. Kui ikkagi hakkab kahju siis see raha mis nad paypali kannvad on väiksem summa. Dsipuudiga saad ,aga kõik tagasi. Kui müüja keeldub extendimast kohe dispuut kui on nulli lähedal. Extendi tasub küsida 10päeva enne nulli. Kui kaheksa päevaga pole müüja extendinud tasuks dispuut käsile võtta. Kui lasta lõdvaks näed koroona ja kõik ja äkki ikka tuleb siis omad vitsad peksavad kui ei tulegi pakki. Kui omniva traking ikkagi näitab et väljus asukoha riigist siis on lootust ,et see ka jõuab. Kui omniva leht ei tea pakist midagi ja müüja keeldub extendimast. Siis seal ei tasu kaua oodata. Kui müüja extendib siis on ta kah paki teele pannud ja kui ta seda ei tee ja träking puudulik siis seal pole mõtet oodata.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kris
HV kasutaja
liitunud: 24.09.2003
|
15.07.2020 09:37:34
|
|
|
Tundub et müüjast sõltub ka päris palju, kuigi transport on kõigil AE Standard Shipping. Olen koroona ajal ühe müüja käest 2 tellimust teinud, üks mais ja teine juunis. Tracking mõlemal korral algab RO-ga ja lõppeb EE-ga ning mõlemad pakid on tulnud 14/16 päevaga kohale. Samal ajal tellitud teised pakid ringlevad jumal teab kus ning enamuse trackingust ei tea Omniva midagi.
Lihtsalt selline tähelepanek ...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.07.2020 10:00:43
|
|
|
Panin tellimuse teele, autosse juhtmevaba laadija ja ports juhtmeid lisaks. Pakun, et tavalised 2-3 nädalat läheb
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
15.07.2020 11:34:33
|
|
|
2 ja 3 juulil tehtud tellimused (Choetech ametlikust poest, Aliexpress Standard Shipping):
Esimene jõudis täna sihtpunkti.
Teine peaks homme jõudma
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina777
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2001
|
15.07.2020 12:20:01
|
|
|
märtsi tellimused jõuvad kohale tasapisi, 8st on 5 kohal, kõige vanem oli 3.03 mis nädal tagasi jõudis
_________________ O sancta simplicitas. |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.07.2020 00:09:58
|
|
|
Tegin ka mõned tellimused, vaatasin special üle veel, et kõigil transa AE Standard Shipping oleks. Saame näha siis
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.07.2020 00:14:00
|
|
|
ROxxxxxxxxEE, peaks õige värk olema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
16.07.2020 13:10:46
|
|
|
| 02.07 tellitud kahest pakist jõudis üks eile ja teine täna kohale. Paistab et asjad on liikuma hakanud jälle.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.07.2020 19:42:45
|
|
|
| tsitaat: |
kutsun teisigi boikoteerima.
|
see venevärk ka varem häirinud, aga rohkem häirib mind viimasel ajal see, et 10st pakist 10 jäävad tulemata
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.07.2020 20:30:19
|
|
|
Mul pigem rootsikeelne olnud mõningad korrad. Vene keelt pole kordagi veel näinud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.07.2020 20:36:12
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Viimasel ajal on aliexpress hakanud suunama venekeelsele lehele
Esiteks on see häiriv, et peab pidevalt keelt valima.
Venekeelsest ei saa ka sisse logida, peab global versiooni enne valima.
Tüütu ja häiriv Mingi kuradi venestamine täies hoos.
Avaldasin ka arvamust Facebooki Aliexpressi supportis.
Üldiselt aga, kui see nii jääbki, siis loobun Aliexpressist ja kutsun teisigi boikoteerima. |
Nagu jumal juhatab on see vene keel....loogikale pole pihta saanud. Samas kui logitud(eellogitud nende mõistes), peaks english olema.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
18.07.2020 21:14:03
|
|
|
Mul on browseri seadetes esimene keele valik inglise. Pole veel venekeelsele suunanud. Tõsi, mõni Eesti leht mis üritab ka keele eelistust austada on by default inglise keelne, aga see keele muutmine pole keeruline ja õnneks suurem osa lehti jätab selle siis küpsises meelde
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
19.07.2020 09:39:42
|
|
|
| orderite alt sisse minnes on login korras ja minna tuleb muidugi tulirebasega. operale visatakse tublisti igasugu tõkkeid ette.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
19.07.2020 11:44:00
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Mul pigem rootsikeelne olnud mõningad korrad. Vene keelt pole kordagi veel näinud |
Kui kasutad Tele2 internetti siis küllaltki tõenäoline.
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puuriit
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2004
|
20.07.2020 13:43:36
|
|
|
Kevadised pakid saabusid enam-vähem inimliku ajaga, kuid nüüd on kogu asi kummaliseks muutunud:
Tellimus #1 - valisin tasulise AE Standard, teele pandi Cainiaoga (tasuta variant). Küsisin, et wtf ja vastati - Mistake in the warehouse, we will refund after the package arrives
Tellimus #2 - Air China, müüja võttis järsku ühendust, et kas võib saata AE Standardiga, et Air China tarnekanal Eestisse on kinni pandud Olin nõus, nüüd on pakk juba nädal aega waiting for pickup.
Tellimus #3 - istub vist max aja ära ja viimasel võimalikul hetkel ilmselt märgitakse "shipped".
Lisaks sellele kas keegi oskaks seletada mis pagan nende tranpordihindadega juhtus, et vähegi suurematel asjadel on tarnehinnad 100+€
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.07.2020 15:33:55
|
|
|
Hiina valitsus ei viitsi enam peale maksta, sp ka transahinnad tõusnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
20.07.2020 16:33:09
|
|
|
Transa hinna on tõusnud jah. Ka DHL saadetise puhul. Eelmine aasta üks hiina partner saatis neli kasti kraami. Igasse kasti oli laotud mitu kihti kummimatti, et saadetis raskem oleks. Hiinlane ise veel rõhutas, et ära pabista, nii saan ma odavama transpordi, sest riik maksab teatud kaalus alates kinni
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
20.07.2020 18:56:55
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Hiina valitsus ei viitsi enam peale maksta, sp ka transahinnad tõusnud |
kust seda võtad?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.07.2020 19:01:35
|
|
|
| Ma ei tea kas see Hiina kaupmehe jaoks saatmise hinda muutis, aga hiljuti ju Omniva ka oma hindu tõstis.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.07.2020 19:08:42
|
|
|
| jaank kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| Hiina valitsus ei viitsi enam peale maksta, sp ka transahinnad tõusnud |
kust seda võtad? |
No midagi seal peab olema, sest absoluutselt kõik on hinda tõstnud alis. Või siis on tegu hästi toimiva kartelliga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.07.2020 20:26:07
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Ma ei tea kas see Hiina kaupmehe jaoks saatmise hinda muutis, aga hiljuti ju Omniva ka oma hindu tõstis. |
Muutis ikka, hiinast paki saatmise hind arvutakakse arvestades ka kohaliku postihinda.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
20.07.2020 22:26:54
|
|
|
| tsitaat: |
Lisaks sellele kas keegi oskaks seletada mis pagan nende transpordihindadega juhtus, et vähegi suurematel asjadel on tarnehinnad 100+€
|
kartell, olen ise ka märganud pakkumisi. asi mõnekümne eurone, aga saatmine paarsada eurot. lihtsalt saatmise hind ja kauba hind vahetatakse omavahel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
20.07.2020 22:37:43
|
|
|
| Aga tegelikult oli see ju ajuvaba. Eurone asi tuli mulle tasuta omniva pakikasse. Kui Tallinnast tuleb, siis on hind 2-3 eurot+asja hind.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
20.07.2020 22:55:01
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| ... hiljuti ju Omniva ka oma hindu tõstis. |
... arvutakakse arvestades ka kohaliku postihinda. |
tõusnud jah. mitmed pakkumised justkui freeshiping, aga mingi moment tabab kuhu pakk läheb, siis kohe hind juures
mul ali eriti loll viimased päevad, ei näita enam tavaotsinguga saatmiskulu ...
praegu ( ja ka enamasti FF private window) mingi suva järgi lehe uuesti laadimisel näitab,
vahel ei näita ka android apis, kus pidevalt ju sisselogitud
midagi oleks nagu muutunud ka otsingutulemustega, väga palju tuleb kaasa prügi, mis vaevu kuidagi seotud
kas mingi trikk seal, kuidas täpseid otsinguvasteid saaks ?
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
21.07.2020 21:02:50
|
|
|
kiirelt käib
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
21.07.2020 22:30:50
|
|
|
Käib jah
09 Jul 2020 17:01 Accepted by carrier
21 Jul 2020 08:13 SMS to receiver
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
22.07.2020 13:12:35
|
|
|
ilmselt osad hakanud boikottima meie ju huwa seadmeid ei luba 5g võrku igasugune hiina jupskin luurab kui ta ei ole tehtud tuntud tootja nime all hiinas. Koopia otsa või piraat vuffel peale on kerge sattuda kui ei osta kohalikust tarnest. Gearbest muidugi vuffleid ei müü nagu ons seda ali või ebay. Alles siin ülikool ohkis midagi hiina vastu. Me ise oleme ka kommunistid olnud kuigi me pole seda tahtnud siis kõik peaksid teadma kuidas need asjad käivad.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
22.07.2020 13:41:14
|
|
|
Margus, see spioonivärk on muidugi põnev ja puha, aga ilmselt on siiski põhjus palju lihtsam, Eestisse saadetavad pakid lähevad massiliselt kaotsi ja enam ei viitsi hiinlased refundidega tegeleda või ei rahulda neid Omniva poolt küsitav hind.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|