Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  53 protsenti nutitelerite omanikest ei ole oma teleri võimalustest teadlikud (küsitlus: Kas kasutad nutiteleri võimalusi?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kasutad nutiteleri erinevaid lisavõimalusi?
Jah, igapäevaselt aktiivselt
4%
 4%  [ 6 ]
Jah, aeg-ajalt
20%
 20%  [ 28 ]
Korra olen kasutanud, aga enam mitte
6%
 6%  [ 9 ]
Ei, kasutan eraldiseisvat meediaseadet telerisse sisu edastamiseks
13%
 13%  [ 19 ]
Ei, kasutan arvutit telerisse sisu edastamiseks
13%
 13%  [ 19 ]
Ei, kasutan telerit vaid telekanalite vaatamiseks
8%
 8%  [ 12 ]
Ei oma (nuti)telerit
33%
 33%  [ 47 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 23.04.2014 15:42:04 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Palju mugavam ja kiirem on kasutada arvutit läbi teleka kui juhtmeta klaver ja hiir olemas thumbs_up.gif
Telekat enda äppid jne värk on ikka jube uimane ja kohmetu võrreldes arvutiga. Youtube olen kasutanud, aga nuh, suht porr
See on küll Samsungil jama, et klaviatuur youtubes ei toimi. Youtube äpp on täiesti kasutuskõlbmatu.

see on enamustel telekatel vist nii. mu Philipsil ka. äppitreialid on lihtsalt laisad ja ei viitsi klaverituge külge pookida.
mõni, kel klaver-puldiga Philips, võiks kommenteerida kuidas neil (kuigi kahtlen, et neilgi töötab...).

enda telekal näppisin ka nutifunktsioone ainult algul. viimasel ajal ainult nii palju menüüs toimetanud, et softiuuendusi kontrollida, muul ajal kuvab ainult arvutit.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riff
HV kasutaja
riff

liitunud: 19.05.2003




sõnum 24.04.2014 09:18:32 vasta tsitaadiga

Enam kasutust leiab YouTube (enda kanal) ning DLNA võimalused koduvõrgust filme/pilte vaadata. Peamiselt saab küll filme vaadatud USB pulgalt.

Peamine põhjus nende nutikuste mitte kasutamise juures on halb kasutajaliides. Väga tüütu on YouTube äppi sisse toksida noolte ja ok nupu abil otsingu sõnu, sama on ka teiste äppidega. TV-ga saab küll ühendada hiire, klaviatuuri, kuid ma ei ole veel leidnud äppi, mille juures need töötavad, TV (Philips) ise aga tunneb need ära...
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2014 09:33:18 vasta tsitaadiga

USB-pesasid olen üpris tihti kasutanud ja Miracasti. YouTube'i äpp oli nii valusalt aeglane, et viskas kopa ette. Spotify panin ka korraks tööle, aga see tahtis raha ja sinnapaika need äpid jäidki.
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korsten
HV veteran

liitunud: 07.10.2005




sõnum 24.04.2014 09:58:31 vasta tsitaadiga

Kogu see smardi juhtimine on mu meelest nagu kurgumandlite operatsioon läbi pe.eaugu. Kui midagi tahan siis käib pilt arvutist telekasse ja asja juhib arvuti. Kui miski mõistlik juhtimine läbi telefoni võimalik oleks siis ...vist ikkagi ei kasutaks, pigem juhiks arvutit icon_smile.gif
E: samas uus põlvond kasvab peale kes on harjunud kannatlikult igasugu ebamugavaid operatsioone tegema...

_________________
Ma ei kuuluta jumalikku tõde vaid avaldan oma isiklikku subjektiivset arvamust.
God Hates Us All
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 24.04.2014 10:01:40 vasta tsitaadiga

riff kirjutas:
TV-ga saab küll ühendada hiire, klaviatuuri, kuid ma ei ole veel leidnud äppi, mille juures need töötavad, TV (Philips) ise aga tunneb need ära...

brauseris töötavad icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2014 10:03:26 vasta tsitaadiga

Kysitluse viimane vastus ei kõlba kuhugile, see ei anna adekvaatset pilti. Peab natukene arvutama, et tõene vastus selguks
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2014 10:05:36 vasta tsitaadiga

jeesus188, seda paraku nõuti
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8147767#8147767

Ja nagu küsitlusest selgub, kolmandikul kasutajatest pole üldse telerit icon_eek.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 24.04.2014 10:11:54 vasta tsitaadiga

korsten kirjutas:
Kui miski mõistlik juhtimine läbi telefoni võimalik oleks siis ...vist ikkagi ei kasutaks, pigem juhiks arvutit icon_smile.gif

kusjuures mul telefoniga juhtimine-liikumine on märksa kiirem kui puldiga. aga tülikas millegi tegemiseks hakata äppi käivitama, kiirem pult haarata ja need paar vajalikku liigutust ära teha.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 24.04.2014 10:48:30 vasta tsitaadiga

Kasutan ainult Netflixi, DLNAd ja isegi youtube lasen läbi telefoni otse kuna see sirvimine seal telekas on ikka jube tüütu.
Netflixiga kaob küll võimalus kasutada Samsungi Elioni äppi aga see on nagunii nii perses teema, et ajab lausa ropendama.

Aga DLNAga olen ikka mega rahul. Kui külla tuleb keegi kes ostab endale midagi nutikat ainult vända pikenduseks (näit Note 3, et käia FB) ja siis ma talle näitan, et mul kõvaketas otse ruuteri järgi ja valin mis filmi mida tahan või siis valin läbi telefoni arvutist filmi, mis asub küll samas võrgus aga hoopis teisel korrusel telekate suhtes.
Viimati oli ikka mugav näidata sünnipäeva ajal külalistele telefonist-telekasse viimaseid reisipilte.
Siis muidugi järgneb "küll sul on ikka huvi/viitsimist tegeleda sellise asjaga". Ei saagi täpselt aru mida seal viitsida, kõik on äppi kaugusel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 24.04.2014 10:54:19 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Ja nagu küsitlusest selgub, kolmandikul kasutajatest pole üldse telerit :o
Mõistliku kvaliteediga ekraanile on (minu jaoks ebavajalik) "nutikus" külge poogitud. Kui telekas ei ole väga nutikas (ehk on odavam) siis on ka ekraani kvaliteet (pilt siis) kehvem. Nokk kinni, saba lahti. Pole ka ime, et tehnikateadlikud inimesed endale telekaid ei osta.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 24.04.2014 11:15:57 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
USB-pesasid olen üpris tihti kasutanud ja Miracasti. YouTube'i äpp oli nii valusalt aeglane, et viskas kopa ette. Spotify panin ka korraks tööle, aga see tahtis raha ja sinnapaika need äpid jäidki.


see telekapuldiga trükkimine on jah mõttetus. Sel ajal kui telekast selle puldiga jõuad 2 tähte "trükkida" on moblaga juba asi juutuubist välja valitud ja telkusse striimitud icon_lol.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2014 11:33:46 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Kasutan ainult Netflixi, DLNAd ja isegi youtube lasen läbi telefoni otse kuna see sirvimine seal telekas on ikka jube tüütu.
Netflixiga kaob küll võimalus kasutada Samsungi Elioni äppi aga see on nagunii nii <b>piixus</b> teema, et ajab lausa ropendama.

Aga DLNAga olen ikka mega rahul. Kui külla tuleb keegi kes ostab endale midagi nutikat ainult vända pikenduseks (näit Note 3, et käia FB) ja siis ma talle näitan, et mul kõvaketas otse ruuteri järgi ja valin mis filmi mida tahan või siis valin läbi telefoni arvutist filmi, mis asub küll samas võrgus aga hoopis teisel korrusel telekate suhtes.
Viimati oli ikka mugav näidata sünnipäeva ajal külalistele telefonist-telekasse viimaseid reisipilte.
Siis muidugi järgneb "küll sul on ikka huvi/viitsimist tegeleda sellise asjaga". Ei saagi täpselt aru mida seal viitsida, kõik on äppi kaugusel icon_rolleyes.gif
sul otse telekasse või ress ka taga?
Ma ei tea, kas mu denon suht lammas, aga yle dlna mina igatahes korraliku heli kätte ei saa. Lihtsam ja kiirem yle hdmi arvutist lasta, lisaks kõvasti mugavam ja võimalusterohkem

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 24.04.2014 12:20:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Kasutan ainult Netflixi, DLNAd ja isegi youtube lasen läbi telefoni otse kuna see sirvimine seal telekas on ikka jube tüütu.
Netflixiga kaob küll võimalus kasutada Samsungi Elioni äppi aga see on nagunii nii <b>piixus</b> teema, et ajab lausa ropendama.

Aga DLNAga olen ikka mega rahul. Kui külla tuleb keegi kes ostab endale midagi nutikat ainult vända pikenduseks (näit Note 3, et käia FB) ja siis ma talle näitan, et mul kõvaketas otse ruuteri järgi ja valin mis filmi mida tahan või siis valin läbi telefoni arvutist filmi, mis asub küll samas võrgus aga hoopis teisel korrusel telekate suhtes.
Viimati oli ikka mugav näidata sünnipäeva ajal külalistele telefonist-telekasse viimaseid reisipilte.
Siis muidugi järgneb "küll sul on ikka huvi/viitsimist tegeleda sellise asjaga". Ei saagi täpselt aru mida seal viitsida, kõik on äppi kaugusel icon_rolleyes.gif
sul otse telekasse või ress ka taga?
Ma ei tea, kas mu denon suht lammas, aga yle dlna mina igatahes korraliku heli kätte ei saa. Lihtsam ja kiirem yle hdmi arvutist lasta, lisaks kõvasti mugavam ja võimalusterohkem

No majapidamises olevad telekad on kaabliga ruuteri taga ja telefonist lasen siis läbi wifi. Mul kulub filmi mängima panemiseks 1-2min telefoni kaudu see arvutist välja otsida ja käima panna. Samsungi telekal viskab kohe ikooni "Alienware mediaserver" aga selle kaudu pole just eriti mugav otsida.
Võimaluste rohkust ei oska kommida, mida seal siis rohkem on mida DLNA ei paku?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2014 14:49:35 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
Betamax kirjutas:
USB-pesasid olen üpris tihti kasutanud ja Miracasti. YouTube'i äpp oli nii valusalt aeglane, et viskas kopa ette. Spotify panin ka korraks tööle, aga see tahtis raha ja sinnapaika need äpid jäidki.


see telekapuldiga trükkimine on jah mõttetus. Sel ajal kui telekast selle puldiga jõuad 2 tähte "trükkida" on moblaga juba asi juutuubist välja valitud ja telkusse striimitud icon_lol.gif

Trükkimiseni jõudmine on juba piinarikkalt aeglane.
Kommentaarid: 690 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003




sõnum 24.04.2014 14:52:30 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
degreal kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Palju mugavam ja kiirem on kasutada arvutit läbi teleka kui juhtmeta klaver ja hiir olemas thumbs_up.gif
Telekat enda äppid jne värk on ikka jube uimane ja kohmetu võrreldes arvutiga. Youtube olen kasutanud, aga nuh, suht porr
See on küll Samsungil jama, et klaviatuur youtubes ei toimi. Youtube äpp on täiesti kasutuskõlbmatu.

see on enamustel telekatel vist nii. mu Philipsil ka. äppitreialid on lihtsalt laisad ja ei viitsi klaverituge külge pookida.
mõni, kel klaver-puldiga Philips, võiks kommenteerida kuidas neil (kuigi kahtlen, et neilgi töötab...).

enda telekal näppisin ka nutifunktsioone ainult algul. viimasel ajal ainult nii palju menüüs toimetanud, et softiuuendusi kontrollida, muul ajal kuvab ainult arvutit.


Puldi klaver toimib youtube apiga.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.04.2014 20:55:09 vasta tsitaadiga

USB mälupulgalt filmide vaatamiseks kasutatav teler käib ka nutiteleri kategooriasse? eusa_think.gif
Või "nuti-" eeldab internetile ligipääsu kaabli või WiFi kaudu?

_________________
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 25.04.2014 12:37:06 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
USB mälupulgalt filmide vaatamiseks kasutatav teler käib ka nutiteleri kategooriasse? eusa_think.gif
Või "nuti-" eeldab internetile ligipääsu kaabli või WiFi kaudu?

Nutiteler on monitorarvuti, kuhu saad omal soovil opsüsteemi ning programme installida.

USB-i olemasolu küll nüüd midagi nutikaks ei tee. Denver CAD-350 pole nutikas automakk. Parrot Asteroid automakk on nutikas.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.04.2014 13:24:27 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
USB mälupulgalt filmide vaatamiseks kasutatav teler käib ka nutiteleri kategooriasse? eusa_think.gif
Või "nuti-" eeldab internetile ligipääsu kaabli või WiFi kaudu?

Nutiteler on monitorarvuti, kuhu saad omal soovil opsüsteemi ning programme installida.

Op süsteemi küll ise paigaldada ei saa. Ainult tarkvara võib uuendada ja programme installida. Arvuti tarkust see küll välja ei anna. Erinevalt nutitelefonidest.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002




sõnum 25.04.2014 14:09:46 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
degreal kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
USB mälupulgalt filmide vaatamiseks kasutatav teler käib ka nutiteleri kategooriasse? eusa_think.gif
Või "nuti-" eeldab internetile ligipääsu kaabli või WiFi kaudu?

Nutiteler on monitorarvuti, kuhu saad omal soovil opsüsteemi ning programme installida.

Op süsteemi küll ise paigaldada ei saa. Ainult tarkvara võib uuendada ja programme installida. Arvuti tarkust see küll välja ei anna. Erinevalt nutitelefonidest.

Mis asi arvuti tarkust välja ei anna? Kas telekas olev arvuti riistvara või praegune linuxi versioon/distributsioon mis telekal tehasest peal on?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 25.04.2014 20:36:09 vasta tsitaadiga

degreal, Mõlemad. Riistvara pole üldiselt seal vahetatav vaid on tervikuna nagu nutitelefonides ja see OS mis enamus telekatel on annab välja ca ~2005 aasta Symbiani mõõdu selles osas mida seal üldse teha saab. Ja see on veel Symbiani pärandi solvamine icon_lol.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003




sõnum 25.04.2014 20:58:11 vasta tsitaadiga

ei krt Symbian oli ikka oluliselt võimekam. tegelikult jäävad nutitelekad ju kohati isegi lolltelefonidele alla.
natuke müstiline, et miks nad ikkagi nii mannetud on, eriti jõudluse osas. raud ei tohiks ju über-vilets olla (sellest juba tükk aega möödas kui Samsung kekutas, et mingitel nende telekatel dual-core prose ja puha).

edit: tuleb välja, et ka Philipsi 2013a 6000-seeria telekad dual-core-dega...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008




sõnum 25.04.2014 21:00:35 vasta tsitaadiga

No enda võrdluseks võiks tuua 2011 aastal ostetud LG LW5500 on ikka täielik uim võrreldes eesmise aasta lõpus ostetud samsung F5300 (dual core) nii, et kiiremad on nad küll. Küla peal sain ühte uut philipsit ka näpitud mis jättis ka jube hädise mulje.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2014 12:03:42 vasta tsitaadiga

... kui mõtlema hakata, siis päris palju kasutan icon_rolleyes.gif
- Elioni app, salvestuste vaatamiseks;
- Plex, kogu kohalik meedia on sellega hallatav;
- YouTube, üsna mugav tellitud kanaleid jälgida ja hiljem vaatamise funktsiooni abil päeval saadetud videosid vaadata;
- Spotify, käib muist ajast taustaks;
- browser, valvekaamera pildi vaatamiseks;
- Skype, kuna telekal on olemas täitsa aktsepteeritav mikrofon ja kaamera ning toas sobivalt positsioneeritud, siis eelistan sellega (video)kõnesid teha;
... multitasking võiks ainult parem olla n. lehitseja kasutamise ajal võiks ka Spotify toimida jne. ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SMS+
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2015




sõnum 16.07.2020 22:45:26 Küsimus aga ikka endine vasta tsitaadiga

Milliseid äppe siis tirida nutitelerisse omale
millest midagi ka kasu oleks selle kasutajale

või polegi selliseid ikka ?

küsisin poes müüjalt ühte konkreetset asja, millest endal ka abi oleks olnud - kas saab teha nutiteleris ekraani screenshoti mingist telesaate promost või tulemasoleva filmi eelreklaamist, mida hiljem vaadata reaalselt ka tahaks, aga muidu ei meenuks kuidagi

ja siis kasvõi kõige harilikum Gallery äpp meenutab pärast sulle seda uuesti üle, kui loobib offline modes piltidena neid ekraanile laiali screensaverina või midagi sellist

Vastused olid kuidagi ebalevad-põiklevad, aga screenshoti saavat teha küll telekaga, nüüd selgub et ikkagi ei saa tegelikult ja

just mingist telesaatest screenshoti tehes teeb ta selle üleni mustana ja midagi sellel näha ei jää, hea et müüja jura parasjagu olevast soodukast kõrvust mööda lasksin
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  53 protsenti nutitelerite omanikest ei ole oma teleri võimalustest teadlikud (küsitlus: Kas kasutad nutiteleri võimalusi?) mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.