Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1037, 1038, 1039 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 13:15:41 vasta tsitaadiga

Viisin boxi esindusse ja "trahv" tühistati. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevku
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2007




sõnum 06.07.2020 14:31:56 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mis sest uuest tulevasest kasu, sel boksil ju 4k support olemas, aga kanaleid on kõva 0.
Kiiruse kohapealt mingi 10% kiirem poleks argument


Netflix ja Dolby Vision pidi tulema ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2020 17:29:08 vasta tsitaadiga

kevku kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Mis sest uuest tulevasest kasu, sel boksil ju 4k support olemas, aga kanaleid on kõva 0.
Kiiruse kohapealt mingi 10% kiirem poleks argument


Netflix ja Dolby Vision pidi tulema ju icon_lol.gif


puldil pole ju netflixi nuppu, ei saa midagi.
kes netflixi tarbib, küllap on selle nupuga televiisor ka olemas.
hea, et YTgi on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.07.2020 22:23:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mis sest uuest tulevasest kasu, sel boksil ju 4k support olemas, aga kanaleid on kõva 0.
Kiiruse kohapealt mingi 10% kiirem poleks argument

E:

Pole süvenenud, aga kas selle boksi välja ostmiseks peab esindusse ronima või saab seda paari klikiga ka iseteeninduses teha?

Helistad Teliasse.
123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 07.07.2020 00:52:42 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Kas asi minus või miks ma pean salvestusi kerides ühe lisavajutuse tegema, et kerimiskiirust muuta? Hakkan reklaami edasi kerima ning kiirus 2x, vajutan korra veel, ikka 2x ja alles siis läheb 4x kiiruse peale, kahjuks kuni 16x peale ainult. Jube mõnus oleks, kui saaks ise seadistada, et näiteks vaikimisi keriks reklaamipause edasi 32x kiirusega, sest kõikidel eesti kanalitel on pausid reeglina 9 minutit. Iga edasiminek, et mitte mingeid pampersi ja tupeseene reklaame ei näeks.

Pean oma tsiteeritud sõnad tagasi võtma Telia suunas, sest see on mingi TV3 featuur hoopis. Ega ei tasu kohe Teliat süüdistama tormata.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 01:17:12 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
acer kirjutas:
Kas asi minus või miks ma pean salvestusi kerides ühe lisavajutuse tegema, et kerimiskiirust muuta? Hakkan reklaami edasi kerima ning kiirus 2x, vajutan korra veel, ikka 2x ja alles siis läheb 4x kiiruse peale, kahjuks kuni 16x peale ainult. Jube mõnus oleks, kui saaks ise seadistada, et näiteks vaikimisi keriks reklaamipause edasi 32x kiirusega, sest kõikidel eesti kanalitel on pausid reeglina 9 minutit. Iga edasiminek, et mitte mingeid pampersi ja tupeseene reklaame ei näeks.

Pean oma tsiteeritud sõnad tagasi võtma Telia suunas, sest see on mingi TV3 featuur hoopis. Ega ei tasu kohe Teliat süüdistama tormata.


Chill ja Relax, järelvaatamine ehk salvestus on ikka Telia majas. Kerimine kuni 16x on olemas ja ilmselt max sellepärast, et muidu läheb lappama, olgu siis üle kerimine või kogu visuaalse osa kiirus mida kasutaja jõuab veel hoomata.
Seega, su süüdistus on õiges suunas kuid antud juhul pole midagi teha. Kui tuleb midagi sujuvat plaani, siis miks mitte kiiremini.
Seni hoia kerimist all ja laseb nagu rakett 10min edasi reklaami lõpuni.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 08:57:58 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
Hakkan reklaami edasi kerima ning kiirus 2x, vajutan korra veel, ikka 2x ja alles siis läheb 4x kiiruse peale...

Ja selles osas pole samuti midagi teha? Sest tegelikult pole kerimine ainus koht, kus puldi nupukeste kasutus on p*** keeratud, peab mitu korda vajutama.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 07.07.2020 17:18:32 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:

Ja selles osas pole samuti midagi teha? Sest tegelikult pole kerimine ainus koht, kus puldi nupukeste kasutus on p*** keeratud, peab mitu korda vajutama.
 

Tuleb välja, et kui nuppu lihtsalt all hoida, siis kerib ka, ilma et peaks liikuvat pilti jälgima ning kiirust valima täiendavate nupuvajutustega.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 18:50:09 vasta tsitaadiga

Kerib-kerib, minumeelest alati on kerinud, paraku see pole vähemalt minu jaoks eriti mugav alternatiiv. Nagu ka OK nupu alt "Vaata alates" valik.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 09:43:06 vasta tsitaadiga

Sai võetud uus telekas, seekord samsung koos teliatv äpuga kohe. Pilt vahelduva eduga hakib (läbi digiboxi seda jama pole). Telekal LAN otse taga. Kas probleem võib olla selles, et ruuter ei tunne ära seda, et telekale peaks rohkem netti jagama? Kui õigesti mäletan on 100/100 ühendus.
Kas samsa enda puldiga ongi seda telia äppi vähe ebamugav juhtida?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 09:48:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Sai võetud uus telekas, seekord samsung koos teliatv äpuga kohe

Mis, mis?
Kus sa selle äpi said? icon_eek.gif
Teleka äppe pole enam ammu ju

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mocc
Kreisi kasutaja
mocc

liitunud: 21.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 10:07:53 vasta tsitaadiga

Krt, ise loll, kõik hakkas ise kuidagi jooksma ja teleka enda puldiga sai kanalid ka vahetatud jne aga ikkagi läbi boxi ikka jah. Aga eelmise telekaga seda "hakkimis" jama polnud. Peaks netti juurde keerama?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 10:29:45 vasta tsitaadiga

100/100 ühenduse taha või peotäiega diigiboxe taha toppida
Kala on kusagil sees.
Proovi teist hdmi auku, restart/reset ruuterile...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2020 15:18:44 vasta tsitaadiga

mocc kirjutas:
Krt, ise loll, kõik hakkas ise kuidagi jooksma ja teleka enda puldiga sai kanalid ka vahetatud jne aga ikkagi läbi boxi ikka jah. Aga eelmise telekaga seda "hakkimis" jama polnud. Peaks netti juurde keerama?

Ruuter on Inteno või kolmanda osapoole oma? Uue digiboksi hakkimist ja aeglust võib esineda, kui see pole Inteno küljes.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 22:21:52 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
olafsand kirjutas:
Tellin aegajalt 1000/1000 kiiruse (enam pole tellinud, sest siis on pildi hakkimine miskit tirides 10x hullem kui 500/500 puhul)ja arvel kajastub näiteks 0,2 päeva jne.


Sama seis siin, kui kunagi rääkisin siis keegi ei uskunud sellist jama.
Gigabitise ühendusega on kuskil 500 peal teleka pilt peaaegu olematu.


Ei usuta siiani. St vast isegi usutakse, aga teha pole vist midagi. Mul lisaseadmeid vahel pole Intenol. PC ja boks on otse Inteno küljes. Indrek siin jupp aega tagasi soovitas reseti teha ruuterile. Tehtud, kasu sellest pole kahjuks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2020 22:33:05 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
ufo56 kirjutas:
olafsand kirjutas:
Tellin aegajalt 1000/1000 kiiruse (enam pole tellinud, sest siis on pildi hakkimine miskit tirides 10x hullem kui 500/500 puhul)ja arvel kajastub näiteks 0,2 päeva jne.


Sama seis siin, kui kunagi rääkisin siis keegi ei uskunud sellist jama.
Gigabitise ühendusega on kuskil 500 peal teleka pilt peaaegu olematu.


Ei usuta siiani. St vast isegi usutakse, aga teha pole vist midagi. Mul lisaseadmeid vahel pole Intenol. PC ja boks on otse Inteno küljes. Indrek siin jupp aega tagasi soovitas reseti teha ruuterile. Tehtud, kasu sellest pole kahjuks.


PON võrgus on tehtud mõningaid muudatusi vahepeal. Tõesti ei tea kas see on antud teemat puudutanud aga proovida võite, kas on muutusi ka selles osas.
Kui leian hetke, panen ikkagi ise ka sama lahenduse lauale ja lasen linuxi isod laadima koos TV pildiga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 10:22:30 vasta tsitaadiga

indrpo, tänud info eest! Hea oleks küll kui saate ka ise korra proovida. PON võrgu muutused...aga kuidas seda testida, et kas on muutuseid? Või on jutt sellest, et kas hetkel ka veel pilt tökkama hakkab kui midagi alla laadida arvutiga?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 10:30:28 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
indrpo, tänud info eest! Hea oleks küll kui saate ka ise korra proovida. PON võrgu muutused...aga kuidas seda testida, et kas on muutuseid? Või on jutt sellest, et kas hetkel ka veel pilt tökkama hakkab kui midagi alla laadida arvutiga?


Just seda viimast võib uuesti proovida jah.
Katsetasin aga mu vana NUC i5 sureb torrentiga ise kusagil 60MB/s ära. Samal ajal käis TV sujuvalt.
https://youtu.be/L9kGf39BkmA
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AgentDeus
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2008




sõnum 10.07.2020 10:37:28 vasta tsitaadiga

Oot, Telial on jälle app Samsadele nagu Tele2 Go3'e oma?
_________________
kindel on see et miski pole kindel
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 10:48:50 vasta tsitaadiga

Miks see leht ei tööta https://www.teliatv.ee/
Spoiler Spoiler Spoiler


Moblas äpp töötab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 10:49:16 vasta tsitaadiga

No ma ei tea, töötab ju, arvutis vähemalt (XP + FF 51.0.1)

viimati muutis A.S. 10.07.2020 10:51:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 10:51:11 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
No ma ei tea, töötab ju, arvutis vähemalt.

No nii palju töötab jah, et viskab mulle sellise pildi nagu spoileris icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 10:51:45 vasta tsitaadiga

Proovi mõnd muud brauserit.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 10:56:12 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Proovi mõnd muud brauserit.

Hmm, tulirebasega töötab.
Chromel lasin kõik küpsised ka maha, ikka sama seis. Mingi 2 nädalat tagasi vaatasin viimati chromega ja ei mingeid probleeme pole kunagi olnud

Keegi võiks chromega proovida thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 11:00:41 vasta tsitaadiga

Igivana 49.0.2623.112 annab teate: Teie ühendus ei ole privaatne - NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 11:07:31 vasta tsitaadiga

Töötab.
Manus


_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 11:21:09 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Igivana 49.0.2623.112 annab teate: Teie ühendus ei ole privaatne - NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID

Mul viimane Versioon 83.0.4103.116 (Ametlik järk) (64-bitine)

No eks millalgi hakkab tööle, pakun, et pole minu poolne kamm. Ühel teisel kasutajal sama jama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 11:31:59 vasta tsitaadiga

Minul muidu ka viimane versioon ja töötab.
_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 11:37:04 vasta tsitaadiga

mega kirjutas:
Minul muidu ka viimane versioon ja töötab.

Ok, siis ei tea mis anomaalia. Ennem nagu töötas, adblokid ja muu värk maas
E:

Inkognito reziimis töötab.....mingid küpsised siis kusagil hapuks läinud

Tänud info eest kõigile

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 19:36:20 vasta tsitaadiga

Teleteenus hakib jälle rämedalt thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 19:40:03 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Teleteenus hakib jälle rämedalt thumbs_down.gif

Taustal channel2, ei haki

Huvitav, kodus sama chrome versioon ja ka ei saa teliatv.ee-d tööle
Inkognitos töötab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 20:26:42 vasta tsitaadiga

Proovisin uuesti igivana crome 49.0.2623.112 versiooni, mitu HTTPS aadressi tuli "turvaliseks" muuta, aga sisse lõpuks läks.

Seda ikka tead, et klaviatuuril on klahv F12. Kui sa seda litsud ja Network lipiku ette võtad, siis näed, mis toimub. Saad tavalist ja inkognito toimimist võrrelda.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 20:37:55 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Proovisin uuesti igivana crome 49.0.2623.112 versiooni, mitu HTTPS aadressi tuli "turvaliseks" muuta, aga sisse lõpuks läks.

Seda ikka tead, et klaviatuuril on klahv F12. Kui sa seda litsud ja Network lipiku ette võtad, siis näed, mis toimub. Saad tavalist ja inkognito toimimist võrrelda.
 

Mis ma seal nägema peaks, vasak inkognito ja töötab, parem tavaline ja mitte
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 20:42:17 vasta tsitaadiga

Vasakul pole ju midagi näha, ikka uuesti laadisid selle lehe? Ja üleval on "Disable cache", soovitan eelnevalt sinna linnukese panna.
Aga mida sealt näha oleks? Näed, mida inkognito korral alla laetakse ja mida tavalise ühenduse korral. Ega ei oskagi oletada, kas sealt midagi mõistlikku koorub (endal on FF kasutusel, seega kogemus chromega puudub).
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 20:44:25 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Vasakul pole ju midagi näha, ikka uuesti laadisid selle lehe? Ja üleval on "Disable cache", soovitan eelnevalt sinna linnukese panna.
Aga mida sealt näha oleks? Näed, mida inkognito korral alla laetakse ja mida tavalise ühenduse korral. Ega ei oskagi oletada, kas sealt midagi mõistlikku koorub (endal on FF kasutusel, seega kogemus chromega puudub).
 

Aga selline see ongi. All on 5 errorit paremal, ma ei oska nendega midagi teha icon_redface.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 21:32:22 vasta tsitaadiga

Ega mina ka ei oska selle vähese infoga (usun, et seda infot on seal siiski veidikene enam) midagi arvata, aga kui guugeldad näiteks "ERR_BLOKED_BY_CLIENT" vms, äkki siis tekib sul mingi mõte? Mina igatahes julgeksin järeldada, et ma ise sellisel juhul midagi blokeerin, mõne plugina (inkognito peaks need ju osaliselt välja lülitama?), viirustõrje vms. abil.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 11.07.2020 10:40:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Miks see leht ei tööta https://www.teliatv.ee/
Spoiler Spoiler Spoiler


Moblas äpp töötab


Chrome Version 83.0.4103.116 (Official Build) (64-bit) + uBlock Origin
Win 10 Pro ver.2004

Töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kamma
HV kasutaja
Kamma

liitunud: 19.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2020 15:41:36 vasta tsitaadiga

Ma ei tea palju see aidata võib aga mul "Privacy Badger" blokkis teatud cookie ära ja tuli sama error tekst. Privacy Badger välja lülitada siis töötab.

Chrome Version 84.0.4147.85 (Official Build) beta (64-bit)
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2020 08:13:12 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
olafsand kirjutas:
indrpo, tänud info eest! Hea oleks küll kui saate ka ise korra proovida. PON võrgu muutused...aga kuidas seda testida, et kas on muutuseid? Või on jutt sellest, et kas hetkel ka veel pilt tökkama hakkab kui midagi alla laadida arvutiga?


Just seda viimast võib uuesti proovida jah.
Katsetasin aga mu vana NUC i5 sureb torrentiga ise kusagil 60MB/s ära. Samal ajal käis TV sujuvalt.
https://youtu.be/L9kGf39BkmA


Proovinud nüüd mitu õhtut. Natuke oleks nagu parem. Ca 40MB/s hakkab pilt stoppkaadreid tegema.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 15.07.2020 20:25:10 vasta tsitaadiga

Kes see idioot pani salvestuse sisuleidja alla? icon_rolleyes.gif icon_evil.gif doh.gif
Väga ebamugav kasutada.

See sisuleidja on minu arust üldse ebamugav. Vana filmiriiul oli palju parem.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2020 21:39:23 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Kes see idioot pani salvestuse sisuleidja alla? icon_rolleyes.gif icon_evil.gif doh.gif
Väga ebamugav kasutada.

See sisuleidja on minu arust üldse ebamugav. Vana filmiriiul oli palju parem.


Ma justkui meenutan teemast, et salvestused ja kordustv olid ka väga ebamugavad scrollida ja leida sobivat saadet üles/alla.
Kavast käivitamine on samuti omamoodi teadus.

Nüüd kui boksis saab teha oma kasutaja ning avades sisuleidja on sul kohe oma vaadatuimad saated (ja ka muu) esireas.

Muidugi see protsess pole lõppenud, kuidas mugavamalt kasutajat vahetada kui teler juba töötab jne.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 15.07.2020 21:45:27 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Kes see idioot pani salvestuse sisuleidja alla? icon_rolleyes.gif icon_evil.gif doh.gif
Väga ebamugav kasutada.

See sisuleidja on minu arust üldse ebamugav. Vana filmiriiul oli palju parem.

Jep.
Kui varem vahel vaatasingi filmiriiulisse, siis sisuleidjat pole küll mingit tahtmist olnud kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kamma
HV kasutaja
Kamma

liitunud: 19.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2020 22:52:30 vasta tsitaadiga

Täitsa pekkis. Curiosity killed the cat. Endal oli salvestus õieti õigel kohal seega huvi pärast tõmbasin juhtme seinast.

Nüüd annab teate et salvestused sisuleidjas. Aga saab siiski veel "Jätka" vajutada ja normaalset salvestust kasutada. Aga eks see kaob mingi aja pärast ära.

See on kõige debiilsem muudatus Telia TVs. thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

Sisuleidja on kasutamatu. Pole näha mitu saadet on sarjal, mis kestus on... Ei saa vaadata kohe viimast saadet, või 1st vaatamata jne, jne.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murumuna
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2009




sõnum 16.07.2020 08:29:01 vasta tsitaadiga

Kamma kirjutas:
Täitsa pekkis. Curiosity killed the cat. Endal oli salvestus õieti õigel kohal seega huvi pärast tõmbasin juhtme seinast.

Nüüd annab teate et salvestused sisuleidjas. Aga saab siiski veel "Jätka" vajutada ja normaalset salvestust kasutada. Aga eks see kaob mingi aja pärast ära.

See on kõige debiilsem muudatus Telia TVs. thumbs_down.gif thumbs_down.gif thumbs_down.gif

Sisuleidja on kasutamatu. Pole näha mitu saadet on sarjal, mis kestus on... Ei saa vaadata kohe viimast saadet, või 1st vaatamata jne, jne.
tsitaat:
Nüüd tuleb tõesti teenusepakkujat vahetama hakata, mik see küll ära solgiti?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goga
HV kasutaja

liitunud: 30.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 09:07:59 vasta tsitaadiga

Täitsa pekki keeratud. Maksad salvestus teenuse eest eraldi 5€ ja siis otsi oma salvestusi tasulise filmiriiuli ja muu mudru vahelt. Kas jälle oli eelmine toimiv versioon beeta test, et see nüüd lihtsalt ära lõpetati
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
murumuna
HV vaatleja

liitunud: 03.06.2009




sõnum 16.07.2020 10:12:28 vasta tsitaadiga

goga kirjutas:
Täitsa pekki keeratud. Maksad salvestus teenuse eest eraldi 5€ ja siis otsi oma salvestusi tasulise filmiriiuli ja muu mudru vahelt. Kas jälle oli eelmine toimiv versioon beeta test, et see nüüd lihtsalt ära lõpetati
tsitaat:
Filmide pealkirjad on ka teised, salvestuses on Saladuste suvi, sisuleidjas Saladuste kevad.Teisi on ka seal selliseid segasid, üldiselt see värk ei kõlba kuhugi, peaks vähemalt jääma võimalus ikkagi salvestusse minna nagu praegus on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 16.07.2020 20:45:20 vasta tsitaadiga

Vanasti oli Teliatvs võimalus lauatelefoni postkasti jäetud sõnumit kuulata. Kas olen mina loll, et ma seda enam ei leia või on see võimalus kinni keeratud? Iseteenindusest kah ei saa, seal ilutseb kõnepostkasti all kiri "Tehniline viga!" icon_eek.gif icon_evil.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 20:53:16 vasta tsitaadiga

Numbrile 147 helistades lauatelefoni pealt saab seda endiselt teha. Iseteeninduses peituvat varianti pole testinud. Teenus endal ajutiselt suletud.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 21:14:17 vasta tsitaadiga

Mingi väga kahtlase asjaga on nende salvestustega hakkama saanud. Vanu asju saab vanat moodi vadata, aga uusi ei tea kust otsima. Selle asemel, et vanu vigu korda teha, mõeldakse uusi juurde.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 21:47:11 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
Vanasti oli Teliatvs võimalus lauatelefoni postkasti jäetud sõnumit kuulata. Kas olen mina loll, et ma seda enam ei leia või on see võimalus kinni keeratud?

Seal on kogu telefonivärk juba ammu kinni keeratud. Kas teadlikult või rumalusest, ei oska arvata.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1037, 1038, 1039 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.