Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 11:36:21 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Bigbox-is praegu OLED65C9 1544€ sooduskoodiga 5STARS. Märge juures (uuendatud), aga täpsustus, mida see tähendab, puudub.

On ju kirjas
tsitaat:
Toode on uus ja kasutamata. Garantii 24 kuud.

Toode oli esialgselt saanud transpordi käigus kannatada ning selle tõttu vahetati toote ekraan ära autoriseeritud hoolduskeskuses.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 12:39:59 vasta tsitaadiga

No mis probleeme seal olla saab, paneel vahetatakse täies mahus välja lihtsalt ja paneeli hind moodustab ~75% teleri enda hinnast OLED puhul.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 15:07:21 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Rauno266 kirjutas:
Bigbox-is praegu OLED65C9 1544€ sooduskoodiga 5STARS. Märge juures (uuendatud), aga täpsustus, mida see tähendab, puudub.

On ju kirjas
tsitaat:
Toode on uus ja kasutamata. Garantii 24 kuud.

Toode oli esialgselt saanud transpordi käigus kannatada ning selle tõttu vahetati toote ekraan ära autoriseeritud hoolduskeskuses.


Ju ei pannud seda täpsustust nii hilja eile õhtul tähele enam.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2020 17:17:27 vasta tsitaadiga

Unustage MicroLed ära....samsung ei suuda seda väiksemaks teha..... 2023 tulevad QNED telekad icon_biggrin.gif

Link

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 17:17:35 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
Bigbox-is praegu OLED65C9 1544€ sooduskoodiga 5STARS. Märge juures (uuendatud), aga täpsustus, mida see tähendab, puudub. Tõenäoliselt otsetõlge "refurbished"-ist, aga kellel aega ja viitsimist võib garantiiga vaielda, kui peaks probleeme ilmnema.

https://bigbox.ee/televiisorid/teler-lg-oled65c9pla-oled-65-smart-uuendatud-1034982.html


See järelmaks mis seal pakutakse on korralik röövimine icon_biggrin.gif
Max 48 kuud ja 58 eurot kuus. 4 aasta peale maksad 2800 eurot kokku.
Hind on hea (1550 euri), kuid ainult siis kui kohe välja ostad.

Telia järelmaksul oli 38 eurot 48 kuud ehk ei maksnud tootele peale. 1900 eurot on küll nii 350 eurot kallim, kuid kokkuvõttes siiski soodsam...

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2020 18:17:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Unustage MicroLed ära....samsung ei suuda seda väiksemaks teha..... 2023 tulevad QNED telekad icon_biggrin.gif
quantum that emits nano?
aga tõsisemalt rääkides nanorod ledid võivad tõesti olla parem lahendus kui blue oled. neist on viimased paar aastat juttu olnud aga pigem oli jäänud mulje, et need on veel algjärgus.
see peaks hea kirjeldus olema: https://www.displaydaily.com/article/display-daily/are-quantum-nano-emitting-diodes-qneds-the-next-big-thing

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2020 00:03:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:

QNED

QNyet
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2020 12:28:56 vasta tsitaadiga

Enne kiirgas diood valgust, nüüd nanosid.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.06.2020 14:44:21 vasta tsitaadiga

8K vs 4k...vs 4k OLED

Link

Kes ei viitsi vaadata, siis 8k telerit pole vaja ja 2-3K daala eest võta oled kui jutt kuni 65" teleritest[/spoiler]

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 15:14:29 vasta tsitaadiga

See 8K on sama üle haibitud jura nagu varasemal ajal 3D telerid. Aga eks marketing teeb oma töö sest dumbuser vaatab mida suurem arv seda parem on (kas või megapikslite ja kaamerate arv juustudel hiina mobiiltelefonidel või ajalooliselt videomälu hulk kartuli jõudlusega videokaartidel).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2020 20:26:03 vasta tsitaadiga

Vaatan endale madalamas-keskmises 600€ hinnaklassis 65" 4K LCD telkut. Peaasjalikult valin Samsungi ja LG vahel. Ülevaated ütlevad, et LG on oma IPS paneelidega kehvema kontrastiga ja paremate vaatenurkadega aga Samsung VA paneeliga on kõvasti parema kontrastiga aga kehvemate vaatenurkadega. Eelmine telku oli Samsung UE48H5500 VA paneeliga ja vaatenurkade üle ei saanud nuriseda. Telekas saab olema kasutuses arvuti taga lisamonitorina filmide vaatamiseks ja couch gaminguks.

LG 2020 mudeleid vist pole üldse veel siiamaale jõudnud? Samsungil üks 2020 odavam mudel vaid on - UE65TU7072UXXH 580-620€ eest. Kas sellele on mingeid vastunäidustusi?
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 17.06.2020 11:54:31 vasta tsitaadiga

bjorn17 kirjutas:
p3000 kirjutas:
b9 on hea hinnaga küll, 899
https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-video/televisiot/153755/lg-55-b9s-4k-oled-tv-oled55b9s

c9 1199


Pidin juba tagumentile kukkuma, aga siis sain aru, et 55" hinnad.
65" C9 hinda ei ole väljas, 65" B9 on 1999 eur, mis on kõvasti kallim kui Eestis C9


Kas Gigantti puhul saab kuidagi veebilehe kaudu Eestisse tellida? Konto registreerimisel näib küll asukoha kitsalt Soomele lukustavat.

Eesmärk soetada LG OLED 48" CX. Selgus, et LG Baltikumi turule seda mudelit ei too. 55" jääks monitorina siiski minu jaoks liiga suureks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.06.2020 11:58:36 vasta tsitaadiga

aphextwin kirjutas:
Kas Gigantti puhul saab kuidagi veebilehe kaudu Eestisse tellida? Konto registreerimisel näib küll asukoha kitsalt Soomele lukustavat.
Eesmärk soetada LG OLED 48" CX. Selgus, et LG Baltikumi turule seda mudelit ei too. 55" jääks monitorina siiski minu jaoks liiga suureks.
kui hea variandi leiad, pingi mind ka.
gigantti hetke 1399 hind on juba seal söödava piiril icon_biggrin.gif
hakka või ise järgi minema...

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2020 00:07:05 vasta tsitaadiga

aphextwin kirjutas:
Eesmärk soetada LG OLED 48" CX. Selgus, et LG Baltikumi turule seda mudelit ei too.

See on küll kurb uudis icon_sad.gif Oleks olnud just hea monitori upgrade ja lootsin Euronicsist laiendatud garantiiga soetada. Hetkel siis parim võimalus see saada läbi Galadori.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2020 00:12:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hetkel siis parim võimalus see saada läbi Galadori

https://www.hinnavaatlus.ee/1810763/lg-48-oled48cx8/ digidelis 300 odavam
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2020 10:11:24 vasta tsitaadiga

Sain oma allikatest ka kinnituse, et LG 48" Baltikumi pole mõeldud.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2020 10:22:20 vasta tsitaadiga

Miks nad raha ei taha? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
exile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2020 13:05:37 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
tsitaat:

Hetkel siis parim võimalus see saada läbi Galadori

https://www.hinnavaatlus.ee/1810763/lg-48-oled48cx8/ digidelis 300 odavam


Indeed, veel parem thumbs_up.gif. Huvitav kas on mingit source'i ka mis on mudelite vahed CX8 vs CX6. vs CX3 - või ainuke vahe on, mis keeles manual karpi on pistetud? CX3 tundub just ida-eurooplastele? Hind on igastahes juba väga ok!
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2020 20:26:11 vasta tsitaadiga

Miks väiksemaid <48" OLEDe pole? raskem toota?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.06.2020 20:45:55 vasta tsitaadiga

On olemas, aga mitte LG kaubamärgiga. Lisaks ka mitte siinse regiooni jaoks.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.06.2020 21:35:26 vasta tsitaadiga

Ma ei saa sest regiooni poliitikast aru...ok, oleks siis mingi teise nimega mudel...aga no üldse ei tooda siia
Mitte et ma kohe ostma läheks, aga lihtsalt ei salli seda kräppi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.06.2020 00:10:32 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
aphextwin kirjutas:
Kas Gigantti puhul saab kuidagi veebilehe kaudu Eestisse tellida? Konto registreerimisel näib küll asukoha kitsalt Soomele lukustavat.
Eesmärk soetada LG OLED 48" CX. Selgus, et LG Baltikumi turule seda mudelit ei too. 55" jääks monitorina siiski minu jaoks liiga suureks.
kui hea variandi leiad, pingi mind ka.
gigantti hetke 1399 hind on juba seal söödava piiril icon_biggrin.gif
hakka või ise järgi minema...


mis siis sai, keegi läks järgi? Ideepoolest mahub ju kaubikusse 5 telekat ikka 900 eest 55b9 hea diil küll, 65b9 ka 1499€
Huvitav hinnapoliitika neil seal 55 ja 65" b9 on sott odavam kui meil samas 77cx on 2k kallim icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2020 00:15:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

65b9 ka 1499€

seda on siin ka odavamalt müüdud https://www.hinnavaatlus.ee/product/graph/1453177/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2020 07:52:09 vasta tsitaadiga

Early Access, pseudo hinnad ei maksa midagi - nagu sa ka enne jagasid siin linki, kus saadavust ei olnud. Ise paari monitori ootasin siis samuti aeg ajalt tekkisid olematu saadavusega hea hinnaga "müüki", aga kui reaalselt saadavale tuli siis tõusis ka hind korralikult.
Samamoodi need võlts hinnad kajastuvad seal graafikus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2020 08:04:13 vasta tsitaadiga

No praegune kõige odavam hind on 'saadaval' ; mis seis reaalselt kuu tagasi oli, 🤷‍♂️
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aphextwin
HV vaatleja

liitunud: 06.08.2005




sõnum 19.06.2020 18:04:56 vasta tsitaadiga

DigiDeli vastas, et ei tea, millal tuleb. MTShop kostis, et miinimum tarnaeg 3-4 nädalat. Minu teada seni reaalselt keegi siin ühtki eksemplari müünud pole. Ja et keegi seda Baltikumi turule mitte mõeldud mudelit siiski siin päriselt pakkuda suudab - pole kindel. Saab ainult loota. Kui keegi on valmis ootama - ja võib-olla määramatult kaua.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2020 18:06:37 vasta tsitaadiga

Mõistlik siis juba Soomes järgi käia.
https://www.verkkokauppa.com/fi/product/24134/nkfdh/LG-OLED48CX-48-4K-Ultra-HD-OLED-televisio
Verkkokauppa asub otse Helsingi D-terminalis.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2020 12:59:09 vasta tsitaadiga

Mõttes mõlgub millalgi 4k upgrade ära teha.
Kas vaadata pigem 55” või 65” poole?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2020 13:05:41 vasta tsitaadiga

Kui vähegi kannatab ja toas ruumi on, siis ikka 65" thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.06.2020 13:55:44 vasta tsitaadiga

Muidugi, 70+" on juba suurus, mida hoomad ka, et on ikka suur thumbs_up.gif Neidki on säästupille, alla tuhande ka ja siis muidugi OLEDi enamusele vastuvõetamatu hinnaga mudelid.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.06.2020 14:10:44 vasta tsitaadiga

Ilmselt tuleb OLED, üle 65 ei raatsi jah väga võtta. Praegu silma jäänud siingi kiita saanud LG C9. Samas väga kiiret selle ostuga pole - tõenäoliselt nii jõuludeks vaja - eks näis, mis vahepeal juurde tulnud.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.06.2020 14:12:53 vasta tsitaadiga

C9 saab üsna kindlalt laost otsa jõulude ajaks. Aga mine sa tea, äkki teevad vana mudelit juurdegi.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetumees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 19:20:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Sain oma allikatest ka kinnituse, et LG 48" Baltikumi pole mõeldud.


Meie kandi hulgiladudesse on igatahes 48 tolline LG OLED tekkinud. Aga selle LG -ga ongi asjad imelikud. Kunagi nad "lahkusid" mobiilidega Baltikumi turult, samas igast arvutipoest sai LG telefone osta.
Kommentaarid: 659 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 534
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.06.2020 21:46:57 vasta tsitaadiga

Ametlikku esindatust lihtsalt pole, kuid keegi ei keela ärimeestel kusagilt hulgilaost telefone osta ja neid siin müüki panna.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhvits
HV vaatleja

liitunud: 01.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2020 17:58:42 vasta tsitaadiga

Samsa saab hagu alla:
https://www.oled-info.com/joled-sues-samsung-over-oled-patents
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2K
HV kasutaja
H2K

liitunud: 15.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2020 21:56:11 vasta tsitaadiga

Tere!

Kas uuemat tüüpi paneelid enam üldse vastu ei pea.. ? Hiljuti läks ca 2,5a vana Sony paneel pekki ja nüüd tundub, et uus LG ka kergelt õhtal. Vaevu 3 kuud kasutatud on vist surnud pikslid/burn in?
Mida ise sel hetkel tegin on see, et konsool oli taga, mängisin, mäng jäi käima all, liikumist ei olnud, vajutasin home nupu peale, et youtubet korraks vaadata.
Ja siis näen, et üleval nurgas terve ekraani ulatuses rida täppe, mis vilguvad, näha on neid heledama vävidega taustade peal, tumedal taustal ei näe.
Pausi peal pilt ei olnud kaua ega miskit. Mudel on LG UM7600
Oli plaanis LG OLED48CX seeria hankida, aga no kurja, saan aru, kui kuni 500€ teler viskab vigast, aga TV mis maksab 1,3K, siis ei oleks see enam küll tore, kui 1,3K läheb kaotsi.
Kas siis inputi/reziimi vms ei tohigi vahetada kui mingi asi all käib ja nii lihtsalt ongi telekas vigane? Ja kas selline täppide vilkumine läheb garantii alla üldse?
Sai proovitud vooluvõrgust ära hoida mõnda aega, restarti teha, tehaseseadete taaste, miski ei aidanud. Hirm juba, garantii/uue teleka ees. icon_razz.gif



phpBB [media]
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sama123
HV veteran

liitunud: 20.03.2009




sõnum 29.06.2020 08:18:10 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Garantii on pussydele, mees võtab riski.

Kohvimasina näitel olen saanud juba 2-e masina ja ja see on 3-ndat korda remondis! Ei vea nende kohvimasinatega! Telekad on aastast 2004 ja kestavad siiani, kuna kestavad pole vahetusega väga kiiret. Lisagarantii on nii ja naa, kui ei joppa siis on vajalik.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2020 10:21:05 vasta tsitaadiga

Laigud jms asjad võivad olla seotud LED taustavalgustusega. Mul mingi Philips 4K 43PUSblahblah
Valge laik ekraanil. Pidi mingi "LED tuleb liimist lahti" probleem olema.
https://konkludenz.de/en/fixing-white-halo-spots-on-philips-pus-tv/
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 29.06.2020 10:23:56 vasta tsitaadiga

LG C9 üldiselt igalt poolt otsas kus vähegi mõistlik hind. Mis alterantiiv võiks olla - B9? Philipsi Oled umbes samas hinnaklassis mis C9?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2020 16:18:43 vasta tsitaadiga

https://www.notebookcheck.net/Xiaomi-TV-Master-Series-specs-leak-65-inch-OLED-TV-with-HDMI-2-1-variable-refresh-rate-MEMC-and-quad-core-A73-custom-chip.478687.0.html
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2020 16:31:02 vasta tsitaadiga

bjorn17 kirjutas:
LG C9 üldiselt igalt poolt otsas kus vähegi mõistlik hind. Mis alterantiiv võiks olla - B9? Philipsi Oled umbes samas hinnaklassis mis C9?


kui c9 pole saada uuri jah b9
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.07.2020 19:30:52 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
https://www.notebookcheck.net/Xiaomi-TV-Master-Series-specs-leak-65-inch-OLED-TV-with-HDMI-2-1-variable-refresh-rate-MEMC-and-quad-core-A73-custom-chip.478687.0.html
65" ja üsna selgelt lg paneel. $1.4k või rohkem hiinsa on usutav pricepoint ka - 65" oledid liiguvad tänagi sarnases hinnaklassis.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2020 21:15:16 vasta tsitaadiga

Expertis on c9 ka veel olemas - https://www.expert.ee/et/a/55-uhd-4k-oled-teler-lg-oled55c9pla
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2020 21:28:48 vasta tsitaadiga

HV-s sama hinnapakkumine: https://www.hinnavaatlus.ee/1453173/lg-55-oled55c9/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bjorn17
HV kasutaja


liitunud: 02.11.2003




sõnum 02.07.2020 08:08:31 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
HV-s sama hinnapakkumine: https://www.hinnavaatlus.ee/1453173/lg-55-oled55c9/


Otsisin 65", sellega nukram seis.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkel7
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 08:28:39 vasta tsitaadiga

Kas Onoffi vaatasid? https://onoff.ee/televiisorid-ja-kodukinod/televiisorid/panasonic-tx65fz800e-4k-oled/
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 10:00:48 vasta tsitaadiga

mihkel7 kirjutas:
Kas Onoffi vaatasid? https://onoff.ee/televiisorid-ja-kodukinod/televiisorid/panasonic-tx65fz800e-4k-oled/


Kas see mitte 2018a mudel pole. Töötundide arvu oleks tore vaadata, kaua see näidis seal ketranud on.

55" C9 on siin-seal veel saadaval, aga kahtlen, et kellelgi reaalselt 65" varianti pakkuda on.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 02.07.2020 10:23:21 vasta tsitaadiga

Telia e-pood näitab, et saad täna kätte (kahjuks küll Telia kombe kohaselt premium hinnaga)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.07.2020 11:01:11 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
mihkel7 kirjutas:
Kas Onoffi vaatasid? https://onoff.ee/televiisorid-ja-kodukinod/televiisorid/panasonic-tx65fz800e-4k-oled/


Kas see mitte 2018a mudel pole. Töötundide arvu oleks tore vaadata, kaua see näidis seal ketranud on.


Sellise hinnaga kasutatud kraami ma ei ostaks, eriti veel poe demo. Ja suure tõenäosusega see on demo, sest vaevalt keegi viimast isendit laos ja karbis hoiab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2020 11:03:39 vasta tsitaadiga

Kui kohe vaja on, siis B9 või philips oled804. Philipsil on kõik HDR formaadid ja ambilight ja qwerty klaviatuuriga pult, aga android philipsi kastmes, LG-l webos, ilmselt sujuvam ja kiirem. HDMI2.1 on mõlemal puudu, aga kas on vajagi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.