Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] The Last of Us Part II märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Ostad?
Jah
55%
 55%  [ 53 ]
Ei
16%
 16%  [ 16 ]
Võibolla
18%
 18%  [ 18 ]
Ostetud/tellitud
9%
 9%  [ 9 ]
hääli kokku : 96

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.06.2020 00:47:47 vasta tsitaadiga

Dj-E, Sa tõesti ei saa aru mille poolest esimene osa oli erakordne ja miks teine osa on tüütu ja steretüüpe täis bullshit...
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 00:50:26 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Dj-E, Sa tõesti ei saa aru mille poolest esimene osa oli erakordne ja miks teine osa on tüütu ja steretüüpe täis bullshit...

Mulle meeldivad mõlema osa storyd. Ju siis on asi maitses.
Case closed! icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.06.2020 00:54:51 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Haha, owned. Kellele stoori, kellele mitte.
Teeme nii et sel teemal te kaks võite PSi teel võidelda
Et siis konkreetse mängu teemas ei tohi sinu arust oma arvamust sellest mängust avaldada? icon_eek.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.06.2020 07:21:59 vasta tsitaadiga

Arvamust võib avaldada, aga pikale veninud kusesõda - pigem ei.
Ka mina olen looga rahul, puhtalt maitse küsimus.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 15:55:30 vasta tsitaadiga

... kunagi sai tuttavaga aja parajaks tegemiseks koos korda-mööda mängides esimene osa läbi tehtud. Ma pole eriline konsoolimängur ja sellised diivanil lösutamiseks mõeldud mängu-lookesed mind väga kaasa ei tõmba. Samas midagi paha kah öelda ei saanud, lugu oli piisavalt, et üsna üksluist tegevust elus hoida ja see kandis kenasti algusest lõpuni välja. Nüüd sai siis ka teine osa ette võetud.

Mängitavuselt on teine osa praktiliselt sama, mis eelmine - tuimavõitu ja pidevalt korduv tegevusmuster läheb lihtsalt edasi. Ei midagi põhimõtteliselt uut, lihtsalt graafika on kaasaegsem ja muud tegevused siit-sealt natuke kohendatud. Visuaalis on üritatud maailma suuremana näidata, kui see tegelikult on, kuid võitlusstseenides mõjub maailm hoopis märksa klaustrofoobsemalt, kui esimene. Mis ei oleks tingimata paha, kui maailmaga toime tulemiseks oleks palju erinevaid võimalusi, see oleks piisvalt dünaamiline ja interaktiivne. Paraku reaalsuses on tegevused kohmakad, nüristumiseni korduvad, piiratud ja kokkuvõttes üsna igavad.

Mängisin raske raskusastmega ja üldiselt millestki väga puudust ei tundnud, kui mängu rahulikult võtta, enamjaolt luurata ja nurgatagused puhtaks teha, siis leiab kõike piisavalt ja millestki puudust väga ei teki. Mõistatused olid kõik väga lihtsad, nii palju kui neid üldse oli ja kui neid üldse mõistatusteks saab nimetada. Kuskil midagi väga mõtlema ei pidanud, sest kui oled vähegi selliseid mänge mänginud, siis juba üksnes vaistuga aimab ära, mida järgmiseks teha, suhteliselt lihtne koridorimaailm. AI intelligents on kah üsna piiratud ja õige pea tapad vastaseid nagu lihunikust liinitööline. Juba eelmise mängu puhul pani tapmisstseenide brutaalsus natuke nina kirtsutama, kuid selle mängu puhul on see lausa näkku karjuvalt verine ja kohati tundub ka tarbetult jõhker.

Loo kohta ei oska muud öelda, et see on ikka väga veider ja arusaamatu, miks keegi tundis vajadust selline kombinatsioon kokku panna. Oleks naiivne arvata, et paljud selle loo võtmemomendid on seal pelgalt kellegi siirast loomingulisest nägemusest. Pigem on tegemist ilmselgelt ühemõttelise ja peale sunnitud retoorikaga käsitleda kaasaegses maailmas käärivaid teemasid neid mängijale nina alla hõõrudes.

Mulle selline lähenemine ei istu, sest see on toodud meelevaldselt maailma, kuhu see ei sobi. Selles maailmas eksisteerib ilmselglet märksa eksistentsiaalsemaid probleeme, kui kellegi poliitiline maailmavaade, sooline määratlus või eelistus. Kättemaksuliin võiks idee poolest sobida, kuid see on teostatud nii veidral moel, et ei tekita hetkekski soovi sellele kaasa elada, rääkimata kaasa tundmisest.

Seega, kogu mäng sai läbi tehtud suhteliselt masinilkult ja kuigi esimesene osa polnud minu jaoks mingi kultusmäng, siis vähemalt jäi tollest järele päris positiivne mängukogemus. Teise osa kohta ma kohe kindlasti seda öelda ei saa ...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________


viimati muutis DigeBeni 27.06.2020 18:33:06, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.06.2020 16:10:46 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Arvamust võib avaldada, aga pikale veninud kusesõda - pigem ei.
Ka mina olen looga rahul, puhtalt maitse küsimus.
Pikale veninud kusesõda? Kus sa seda nägid? Kaks ja pool lühikest postitust minu poolt pole küll mingi sõda, aga kui igav, kaootiliselt üles ehitatud ja LGBT probleeme igast asendist nina alla hõõruv seebiooper on "hea lugu", siis las ta olla, tõesti maitse asi. Kuidas suudeti kokku panna PS4 kohta päris muljetavaldav maailm ja seejärel see maailm stoorist ilma jätta, seda teab ainult Neil Druckmann... Mängu teine pool oli lausa valusalt igav ja ja tundus nagu osa mingist täiesti teisest mängust. Lõpp aga... nojah, isegi türgi seebikates lahendatakse sellised asjad ilmselt loogilisemalt.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 17:24:18 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
euforia kirjutas:
Arvamust võib avaldada, aga pikale veninud kusesõda - pigem ei.
Ka mina olen looga rahul, puhtalt maitse küsimus.
Pikale veninud kusesõda? Kus sa seda nägid? Kaks ja pool lühikest postitust minu poolt pole küll mingi sõda, aga kui igav, kaootiliselt üles ehitatud ja LGBT probleeme igast asendist nina alla hõõruv seebiooper on "hea lugu", siis las ta olla, tõesti maitse asi. Kuidas suudeti kokku panna PS4 kohta päris muljetavaldav maailm ja seejärel see maailm stoorist ilma jätta, seda teab ainult Neil Druckmann... Mängu teine pool oli lausa valusalt igav ja ja tundus nagu osa mingist täiesti teisest mängust. Lõpp aga... nojah, isegi türgi seebikates lahendatakse sellised asjad ilmselt loogilisemalt.

Mis sul lesbide vastu on? icon_biggrin.gif
Naughty Dog on ju tuntud LGBT toetaja. Mind häirib rohkem nende LGBT teemalised sots.meedia postitused kui see, et peategelane on lesbi.

Mulle just meeldib, et mängu teine pool on aeglasem ja rahulikum. Ma pole veel mängu läbi teinud. Hetkel lähen Abby-ga Owenit otsima. Võtan väga rahulikult seda mängu. Ei saa aru neist kes teevad mängu 2-3 päevaga läbi. Ghost of Tsushimani on veel natuke aega. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.06.2020 18:17:02 vasta tsitaadiga

Dj-E, Kas teise Last of Us-i storyt ebaõnnestunuks pidamise eest saabki nüüd "homofoobi" märgi rinda? Mulle lesbid meeldivad, ma olen ise kah lesbi, sest eelistan naisi meestele. icon_biggrin.gif Mulle ei meeldi see kui mäng hakkab agressiivselt mingi teatud grupi sotsiaalset tellimust täitma ja seda igal võimalusel mängusiseselt esile tõstma. Kõik selle mängu põhiosalised on mingi seksuaalse või sotsiaalse kiiksuga ja selle LGBT vahu üleskloppimise tuhinas on unustatud muud teemad mis postapokalüptilises maailmas peaksid olema hoopis olulisemad... Ainult pimedad fänboyd ei näe selles mängus tõsiseid probleeme.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 18:25:42 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Dj-E, Kas teise Last of Us-i storyt ebaõnnestunuks pidamise eest saabki nüüd "homofoobi" märgi rinda? Mulle lesbid meeldivad, ma olen ise kah lesbi, sest eelistan naisi meestele. icon_biggrin.gif Mulle ei meeldi see kui mäng hakkab agressiivselt mingi teatud grupi sotsiaalset tellimust täitma ja seda igal võimalusel mängusiseselt esile tõstma. Kõik selle mängu põhiosalised on mingi seksuaalse või sotsiaalse kiiksuga ja selle LGBT vahu üleskloppimise tuhinas on unustatud muud teemad mis postapokalüptilises maailmas peaksid olema hoopis olulisemad... Ainult pimedad fänboyd ei näe selles mängus tõsiseid probleeme.
Keegi pole sind veel homofoobiks kutsunud. No kui sa oled emane ja eelistad naisi siis tõesti oled lesbi. Ma mõtlesin, et ikka hetero oled. icon_razz.gif
Ma küll ei näe, et mängus LGBT-d kusagil peale surutakse. Siis ei oleks probleemi sinu jaoks kui Elli oleks hetero?
Ma arvan, et sul on teatud teemadel liiga radikaalsed vaated ja kütad end ilmaasjata üles. Mängus pole kordagi mainitud sõna lesbi. See, et mõnes kohas suudeldakse/musi tehakse on täiesti normaalne. Ju sa siis ei ole piisavalt fänn, et teatud asjade puhul silm lihtsalt kinni pigistada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 18:51:07 vasta tsitaadiga

Dj-E, palun pidurda ennast natuke, isiklikult tasandil ilkumine ei ole hea toon!
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 24.06.2020 19:05:30 vasta tsitaadiga

Dj-E, Sa ei saa siis tõesti aru, et probleem pole selles, kas Elli on lesbi või mitte? See asi andis esimesele osale ainult juurde. Probleem on selles, et mängus on rõhk mitte heal lool ja ellujäämisel postapokalüptilises nmaailmas, vaid erinevate mittetraditsiooniliste tegelaste kõrvupidi sissevedamisel näpust välja imetud olukordadesse. Mängu story ise on aga äärmiselt lamedaks ja tühjaks jäetud. 90% mängust ei toimu peale poltide/kääride/riidelappide lootimise ja paari-kolme verd pritsiva animatsiooni mitte midagi. Mul oli mitu korda tõsine kiusatus see mäng üldse pooleli jätta, aga uudishimu sundis edasi uurima kui palju lollimaks mäng veel minna võib... ja ta läks aina lollimaks, kuni lõputiitriteni välja.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 19:06:14 vasta tsitaadiga

Kui keegi arvab, et see asi oli 10/10 võib vabalt ignore listi panna, sest selle inimese arvamus on anyway irrelevant.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 19:20:50 vasta tsitaadiga

... isegi, kui lugu oleks enam-vähem välja kandnud, siis mänguna on tegemist ikkagi väga ühetaolise ja mitu gerneratsiooni vana mehhaanika peal liugu laskmisega, mis ei annaks mingi valemiga maksimaalset hinnet kokku ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 19:23:03 vasta tsitaadiga

Paljudele meeldib, kõigil ei peagi üks maitse olema.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 20:21:52 vasta tsitaadiga

Neile kellele see story sobib/meeldib annabki 10/10-st. pots4t4j4 võib iseendale ignore panna. Eriline arvamusliider tuli siin välja. icon_biggrin.gif

Ma ei saa muidu sellistest Vonduri taolistest aru, kes nagu ikka veel loodavad ja ootavad, et iga järgnev AAA mäng teeb midagi esmakordset. Tänapäeval kõik mängud kopeerivad teineteist ja nii see jääbki olema. Ei erine paljude märg unenägu Cyberpunk 2077 kah nendest. Ma muidugi kahtlen tolle mängu storys kah. icon_razz.gif

Mulle meeldis Days Gone kah väga kuigi seda kritiseeriti metsikult.

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2020 20:43:01 vasta tsitaadiga

... meeldimine ei peaks tähendama kriitikameele puudumist. Personaalselt võib igaüks arvata mida iganes, kuid avalikelt allikatelt ootaks ikka märsksa objektiivsemat hinnangut. Mis neist muidu kasu, kui palli ainult ühte väravasse taovad ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 26.06.2020 10:43:33 vasta tsitaadiga

Miks on see mäng halb?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 26.06.2020 11:34:38 vasta tsitaadiga

Tähendab mäng sama nagu esimene aint, et stoori sitt?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2020 12:52:25 vasta tsitaadiga

krt, esimene osa oli hea story. Aga hetkel ei kipu asja ostam täis raha eest, et oma arvamus paika saada. ootan mõne järleturu pakkumise ära, ja vaatab oma silmaga asja üle
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2020 22:41:07 vasta tsitaadiga

... täishinnaga on seda ikka väga raske soovitada icon_rolleyes.gif mäng on suures plaanis more of the same, lugu pole tingimata sitt, aga selle süžee on usukumatult sitasti konstrueertud ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2020 22:42:53 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
krt, esimene osa oli hea story. Aga hetkel ei kipu asja ostam täis raha eest, et oma arvamus paika saada. ootan mõne järleturu pakkumise ära, ja vaatab oma silmaga asja üle


Otsusta ise. icon_wink.gif
Numbrid ei valeta.

https://www.pushsquare.com/news/2020/06/the_last_of_us_2_is_the_fastest_selling_ps4_exclusive_ever_over_4_million_sold_in_three_days
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2020 23:02:30 vasta tsitaadiga

... enamik ostab selle lihtsalt eelmise mängu valguses või siis pelgalt huvist tekkinud intriigi vastu. Kas see on piisavaks põhjuseks raha kulutada, seda võib muidugi igaüks ise otsustada ...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________


viimati muutis DigeBeni 27.06.2020 18:38:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 27.06.2020 00:22:00 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Dreamlover kirjutas:
krt, esimene osa oli hea story. Aga hetkel ei kipu asja ostam täis raha eest, et oma arvamus paika saada. ootan mõne järleturu pakkumise ära, ja vaatab oma silmaga asja üle


Otsusta ise. icon_wink.gif
Numbrid ei valeta.

https://www.pushsquare.com/news/2020/06/the_last_of_us_2_is_the_fastest_selling_ps4_exclusive_ever_over_4_million_sold_in_three_days
Kui sa väidad, et numbrid ei valeta, siis too ka Metacriticu numbrid välja. icon_razz1.gif Need müüginumbrid millega hetkel lehvitatakse, on täielikult esimese osa teene. Väga tobe on otsustada mängu kvaliteedi üle müüginumbreid vaadates... sest ostjad pole ju veel mängu mänginud ja enne ostu ja mängima hakkamist on enamus ostjaid vältinud spoilerite kartuses igasugust infot mängu kohta, seega ostavad nad põrsast kotis, ajendiks vaid üks faktor - "esimene osa oli ju hea".
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 11:26:40 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Kui sa väidad, et numbrid ei valeta, siis too ka Metacriticu numbrid välja.

Okei, aga
Vondur kirjutas:
sest ostjad pole ju veel mängu mänginud

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 15:20:36 vasta tsitaadiga

Riddim, need on erineva taustaga numbrid, mis ei välista üksteist, vaid täiendavad ja annavad mõista, et kuigi tegemist on populaarse mänguga, siis ei ole selle mänguga ilmselgelt kõik korras.

Miks mulle see üldse nii korda läheb on tuttava kogemus, kellega koos seda mängu mängisin. Üsna kurb oli kõrvalt vaadata, kuidas mängu alustati siira entusiasmiga ja kuidas see pikkamööda pettumuseks ja frustratsiooniks moondus. Viimase otsa mängus pidin ise mängima, sest tema jaoks oli see juba nii vastumeelne, et ta ei tahtnud pulti enam kättegi võtta ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 27.06.2020 15:38:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 15:35:29 vasta tsitaadiga

võrdluseks võtke fallout 76....müüs meeletult aga meta on madalam kui muru
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 18:30:30 vasta tsitaadiga

... ei saaks just öelda, et F76 väga meeletult oleks müünud icon_rolleyes.gif miks muidu taganeti kõigist neist monetiseerimise lubadustest, lisati tasuline liikmelisus ja selle otsa veel muud tasulised teenused. F76 allakäigu põhjused on natuke teised, sellest mängust pole siiamaani suudetud mängu teha ja see on ka praegu täiesti katkine pudru ja kapsad.

Antud mäng on aga mänguna täiesti toimiv lahendus ja olenemata, kas meeldib või mitte, sellel on siiski olemas lugu ja mängitavus, mis liigub algusest lõpuni nagu üks mäng seda tegema peab. Pole kindlasti 10/10 mäng ja süžee valmistab suure tõenäosusega pettumuse, kuid hea visuaal ja toimiv mängitavus on siiski üht-teist väärt.

Ma ei kahetse otseselt selle mängu mängimist, sest suure teleka taga ja korraliku heliga mängides oli see ikkagi korralik kogemus, aga väga tühi tunne jäi sellest loost küll. Raske lausa uskuda, et selle ajaga, mis eelmisest mängust lahutab ja kuuldes kõiki neid lugusid orjatööst, mida arendajad tegema pidid, just sellise tulemuseni jõuti ...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________


viimati muutis DigeBeni 27.06.2020 20:42:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 27.06.2020 19:02:06 vasta tsitaadiga

Riddim kirjutas:
Vondur kirjutas:
Kui sa väidad, et numbrid ei valeta, siis too ka Metacriticu numbrid välja.

Okei, aga
Vondur kirjutas:
sest ostjad pole ju veel mängu mänginud
Tee hindajate kommentaarid lahti ja sa näed, et lõviosa nullide/kolmede andjatest on mängu mänginud... või sina oled üks nende seast kes antud mängu kritiseerijaid homofoobideks ja bot'ideks peavad ja sa oled kindel, et ükski kriitiline hindaja pole tegelikult mängu mänginud?
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 19:55:48 vasta tsitaadiga

Vondur kui sulle restoranis mahlase lihatüki asemel koerajunn serveeritakse, saadad ka kokale sõna 10/10 icon_question.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 27.06.2020 20:30:50 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Vondur kui sulle restoranis mahlase lihatüki asemel koerajunn serveeritakse, saadad ka kokale sõna 10/10 icon_question.gif
Meh? Sa vist ajad mind kellegagi segamini. Mina panin sellele mängule Metacriticus hindeks 3 ja see on puhtalt visuaalse poole loojate teene, sest lugu ise on minu jaoks null, lugu lihtsalt pole, on ainult üksteise otsa kuhjatud stereotüüpsete pisarakiskujate kogum.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...


viimati muutis Vondur 27.06.2020 20:32:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 20:31:09 vasta tsitaadiga

Lugu päris 0 küll pole. Selline 7/10st mäng.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 20:50:53 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Vondur kui sulle restoranis mahlase lihatüki asemel koerajunn serveeritakse, saadad ka kokale sõna 10/10 icon_question.gif
Meh? Sa vist ajad mind kellegagi segamini. Mina panin sellele mängule Metacriticus hindeks 3 ja see on puhtalt visuaalse poole loojate teene, sest lugu ise on minu jaoks null, lugu lihtsalt pole, on ainult üksteise otsa kuhjatud stereotüüpsete pisarakiskujate kogum.


sorry ja ajasin selle 10/10 lambaga sassi (dje vms)
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 22:05:47 vasta tsitaadiga

Mäng nädalaga läbi. 9/10
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 22:47:21 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Vondur kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Vondur kui sulle restoranis mahlase lihatüki asemel koerajunn serveeritakse, saadad ka kokale sõna 10/10 icon_question.gif
Meh? Sa vist ajad mind kellegagi segamini. Mina panin sellele mängule Metacriticus hindeks 3 ja see on puhtalt visuaalse poole loojate teene, sest lugu ise on minu jaoks null, lugu lihtsalt pole, on ainult üksteise otsa kuhjatud stereotüüpsete pisarakiskujate kogum.


sorry ja ajasin selle 10/10 lambaga sassi (dje vms)

Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.pushsquare.com/news/2020/06/the_last_of_us_2_is_germanys_biggest_physical_launch_of_2020

PS! DigeBeni äkki saab pots4t4j4 kah nüüd Aeg Maha? Või on ta su sõbranna, kes on looduskaitse all ja võib kõiki sõimata? Eks nüüd sinu otsusest saab selguse, et kas oled erapooletu ja tõsiseltvõetav mode.

Vondur sa ajad midagi väga sassi. Just need 0 mehed Metas ei ole mängu mänginud vaid annavad oma hinnangu lekete põhjal. Suurem osa on tunnistanud, et tegid just sellepärast accoundi Metasse, et mängule 0 panna.
https://www.pushsquare.com/news/2020/06/the_last_of_us_2_review_bombing_continues_online_discourse_increasingly_ugly

PPS! DigeBeni sa otsid vist ainult negatiivseid videosid siia. Positiivseid ignoreerid meelega, et õli tulle valada?

Igatahes kokkuvõtteks - te võite siin kiunuda palju tahate aga TLOU2 on kõige edukam PS4 mäng ever. Seda ei muuda enam miski. Neelake see mõru pill alla ja elage rahulikult edasi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 27.06.2020 23:16:05 vasta tsitaadiga

Dj-E, ühe tõelise fänboi jaoks ongi kriitika tema iidolite suunas vingumine... Aga miks sa siin nii meeletult rapsid üldse? Mäng on ju edukas, milleks need sinu vihapuhangud ja valuline reaktsioon nende suunas kellele mäng ei istu? Rahune maha, sinule ju meeldib! Mida sa tõestada tahad? Et kui sinule meeldib, siis peab meeldima kõikidele? Sõbrake... päris elus asjad nii ei käi nagu videomängus, päriselus eksisteerivad erinevad inimesed ja erinevad maitsed mida sina oma tigeda lahmimise ja sildistamisega ei muuda.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 23:19:58 vasta tsitaadiga

Dj-E, hmm, ma ei tea eusa_think.gif mis ta siis nüüd nii väga valesti ütles, lammas on ju muidu igati tore loom, ainult natuke villane ja karjamentaliteediga ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 23:28:04 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Dj-E, ühe tõelise fänboi jaoks ongi kriitika tema iidolite suunas vingumine... Aga miks sa siin nii meeletult rapsid üldse? Mäng on ju edukas, milleks need sinu vihapuhangud ja valuline reaktsioon nende suunas kellele mäng ei istu? Rahune maha, sinule ju meeldib! Mida sa tõestada tahad? Et kui sinule meeldib, siis peab meeldima kõikidele? Sõbrake... päris elus asjad nii ei käi nagu videomängus, päriselus eksisteerivad erinevad inimesed ja erinevad maitsed mida sina oma tigeda lahmimise ja sildistamisega ei muuda.

Mis ta rapsib? Avaldab ju arvamust, et mäng meeldib. Miks sulle ei sobi, et osadele meeldib ja rahul mänguga?

Mingi metacritiku järgi avaldust avaldada ka no absurd. Tüübid lahmivad 0 seal, ise pole mänginudki.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 27.06.2020 23:45:29 vasta tsitaadiga

Lambad on tõesti toredad loomad... Isegi TLOU2-hes kuulavad nad Elli sõna ja käituvad viisakalt... Oinastega on lugu veidi keerulisem, nad on kah toredad, aga kipuvad kogu aeg pusklema, isegi siis kui seda vaja pole.

hkurujo88r, ja nimetab neid kellele mäng ei meeldi kiunujateks ja sina ei "märka" seda... toredad poisid olete! Muide ma ei saanud hästi aru sinu lausest - "Metacriticu järgi avaldust avaldada" Mida see peaks tähendama? Aga jah, Metacriticu järgi on mängu sisu hinnata sama tobe kui esimese nädala ostunumbrite järgi. Ja enne mängu ilmumist eranditult 10/10 ajakirjanike poolt... see on üks põhjus miks hetkel mäng tuld ja tõrva saab. See mäng lihtsalt ei ole 10/10. mitte ühestki otsast ei ole... aga fänboidele seda selgeks ei tee nagu näha on....

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.06.2020 23:59:16 vasta tsitaadiga

Mida te kraaklete siin lol. Ammu teada tõsisasi ,et arvamust ei ole võimalik hinnata. Potsataja saan aru täiesti mida mõtled aga see ajaraisk mõnega seda kaigast vedada. Tema jaoks on 10 ja lugu lõppenud. Mõnel mehel on kole naine (Sinu jaoks), kuigi ta näeb teda ilusana, siis lähen ja hakkan teda veenma, öeldes, et ma tean justkui paremini icon_smile.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2020 11:58:29 vasta tsitaadiga

vikisun kirjutas:
Miks on see mäng halb?

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 29.06.2020 13:11:24 vasta tsitaadiga

Riddim kirjutas:
vikisun kirjutas:
Miks on see mäng halb?

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Jah, minu arvamus toetub eeldusel, et inimesed mõtlevad ja käituvad vähemal või suuremal määral sarnaselt. Need, kes ei käitu, ongi ühiskonnast eraldatud, võtavad retseptirsvimeid, elavad psühhiaatriahaiglas või vanglas.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2020 19:54:48 vasta tsitaadiga

Lammastel valus kindlasti, et mängu userscore Metas tõuseb iga päev, sest inimesed, kes on mängu reaalselt läbi teinud on kah hindama asunud. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 29.06.2020 22:00:52 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Lammastel valus kindlasti, et mängu userscore Metas tõuseb iga päev, sest inimesed, kes on mängu reaalselt läbi teinud on kah hindama asunud. icon_razz.gif
Mille üle sa rõõmustad? Peaaegu 100 000 hindajat ja hindeks 4.8... ja mäng on väljas peaaegu kaks nädalat. Ainult oinad ei saa aru, et mängul on tõsised probleemid. Numbrid ei valeta, nagu sa ise ütlesid, tegemist on kehva mänguga, tõmble nii palju kui tahad.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2020 22:06:31 vasta tsitaadiga

Kus ta kehva siis on. Pooled on seal 0 hinnanud, kuidas saab mäng 0 olla?
Pooled on ju üldse positiivsed hinded.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2020 23:50:53 vasta tsitaadiga

Paar tundi sai mängitud, tundub mõnus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2020 00:16:53 vasta tsitaadiga

mnjah, üks monkey.gif üritab ikka õli tulle valada.. mõttetu tõmblemine mingi meta hinnangu põhjal - kirjutage parem oma kogemustest, mitte kellegi teiste (pseudo) omadest
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 30.06.2020 02:09:09 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
mnjah, üks monkey.gif üritab ikka õli tulle valada.. mõttetu tõmblemine mingi meta hinnangu põhjal - kirjutage parem oma kogemustest, mitte kellegi teiste (pseudo) omadest
Mäng on väga ilus, peensusteni viimistletud, muusika, relvade heli, relvade tunnetus, kõik on viimase peal, AI on üldiselt lollivõitu, jookseb võitluse ajal sulle relva ette ja ei näe sind isegi siis kui sa tema nina all roomad. Mängu teisest poolest alates läheb mäng ja eelkõige story väga nutuseks.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2020 09:59:13 vasta tsitaadiga

OT:
Eks igaüks kujundab enda arvamused ja hinnangute kriteeriumid personaalselt; kuid minu jaoks on Metacritic'u kasutajate hinnangud üks paras "peldikusein"...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2020 17:03:28 vasta tsitaadiga

Sai ka läbitud:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.07.2020 00:10:58 vasta tsitaadiga

Hei, Level1 salvestab reedel The Last of Us 2 Spoilercasti, ehk podcasti, kus võtame luubi alla mängu loo, selle möödalaskmised ja õnnestumised. Kel vähegi soovi sellele kaasa aidata, see võib saata sõnumitesse, millised olid teose suurimad plot hole'id, parimad/halvimad momendid ja muud säärast!
_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] The Last of Us Part II mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.