|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Ostad? |
| Jah |
|
55% |
[ 53 ] |
| Ei |
|
16% |
[ 16 ] |
| Võibolla |
|
18% |
[ 18 ] |
| Ostetud/tellitud |
|
9% |
[ 9 ] |
|
| hääli kokku : 96 |
|
| autor |
|
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.06.2020 00:47:47
|
|
|
Dj-E, Sa tõesti ei saa aru mille poolest esimene osa oli erakordne ja miks teine osa on tüütu ja steretüüpe täis bullshit...
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.06.2020 00:50:26
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Dj-E, Sa tõesti ei saa aru mille poolest esimene osa oli erakordne ja miks teine osa on tüütu ja steretüüpe täis bullshit... |
Mulle meeldivad mõlema osa storyd. Ju siis on asi maitses.
Case closed!
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.06.2020 00:54:51
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
Haha, owned. Kellele stoori, kellele mitte.
Teeme nii et sel teemal te kaks võite PSi teel võidelda |
Et siis konkreetse mängu teemas ei tohi sinu arust oma arvamust sellest mängust avaldada?
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
24.06.2020 07:21:59
|
|
|
Arvamust võib avaldada, aga pikale veninud kusesõda - pigem ei.
Ka mina olen looga rahul, puhtalt maitse küsimus.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.06.2020 15:55:30
|
|
|
... kunagi sai tuttavaga aja parajaks tegemiseks koos korda-mööda mängides esimene osa läbi tehtud. Ma pole eriline konsoolimängur ja sellised diivanil lösutamiseks mõeldud mängu-lookesed mind väga kaasa ei tõmba. Samas midagi paha kah öelda ei saanud, lugu oli piisavalt, et üsna üksluist tegevust elus hoida ja see kandis kenasti algusest lõpuni välja. Nüüd sai siis ka teine osa ette võetud.
Mängitavuselt on teine osa praktiliselt sama, mis eelmine - tuimavõitu ja pidevalt korduv tegevusmuster läheb lihtsalt edasi. Ei midagi põhimõtteliselt uut, lihtsalt graafika on kaasaegsem ja muud tegevused siit-sealt natuke kohendatud. Visuaalis on üritatud maailma suuremana näidata, kui see tegelikult on, kuid võitlusstseenides mõjub maailm hoopis märksa klaustrofoobsemalt, kui esimene. Mis ei oleks tingimata paha, kui maailmaga toime tulemiseks oleks palju erinevaid võimalusi, see oleks piisvalt dünaamiline ja interaktiivne. Paraku reaalsuses on tegevused kohmakad, nüristumiseni korduvad, piiratud ja kokkuvõttes üsna igavad.
Mängisin raske raskusastmega ja üldiselt millestki väga puudust ei tundnud, kui mängu rahulikult võtta, enamjaolt luurata ja nurgatagused puhtaks teha, siis leiab kõike piisavalt ja millestki puudust väga ei teki. Mõistatused olid kõik väga lihtsad, nii palju kui neid üldse oli ja kui neid üldse mõistatusteks saab nimetada. Kuskil midagi väga mõtlema ei pidanud, sest kui oled vähegi selliseid mänge mänginud, siis juba üksnes vaistuga aimab ära, mida järgmiseks teha, suhteliselt lihtne koridorimaailm. AI intelligents on kah üsna piiratud ja õige pea tapad vastaseid nagu lihunikust liinitööline. Juba eelmise mängu puhul pani tapmisstseenide brutaalsus natuke nina kirtsutama, kuid selle mängu puhul on see lausa näkku karjuvalt verine ja kohati tundub ka tarbetult jõhker.
Loo kohta ei oska muud öelda, et see on ikka väga veider ja arusaamatu, miks keegi tundis vajadust selline kombinatsioon kokku panna. Oleks naiivne arvata, et paljud selle loo võtmemomendid on seal pelgalt kellegi siirast loomingulisest nägemusest. Pigem on tegemist ilmselgelt ühemõttelise ja peale sunnitud retoorikaga käsitleda kaasaegses maailmas käärivaid teemasid neid mängijale nina alla hõõrudes.
Mulle selline lähenemine ei istu, sest see on toodud meelevaldselt maailma, kuhu see ei sobi. Selles maailmas eksisteerib ilmselglet märksa eksistentsiaalsemaid probleeme, kui kellegi poliitiline maailmavaade, sooline määratlus või eelistus. Kättemaksuliin võiks idee poolest sobida, kuid see on teostatud nii veidral moel, et ei tekita hetkekski soovi sellele kaasa elada, rääkimata kaasa tundmisest.
Seega, kogu mäng sai läbi tehtud suhteliselt masinilkult ja kuigi esimesene osa polnud minu jaoks mingi kultusmäng, siis vähemalt jäi tollest järele päris positiivne mängukogemus. Teise osa kohta ma kohe kindlasti seda öelda ei saa ...
Spoiler 
_________________

viimati muutis DigeBeni 27.06.2020 18:33:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.06.2020 16:10:46
|
|
|
| euforia kirjutas: |
Arvamust võib avaldada, aga pikale veninud kusesõda - pigem ei.
Ka mina olen looga rahul, puhtalt maitse küsimus. |
Pikale veninud kusesõda? Kus sa seda nägid? Kaks ja pool lühikest postitust minu poolt pole küll mingi sõda, aga kui igav, kaootiliselt üles ehitatud ja LGBT probleeme igast asendist nina alla hõõruv seebiooper on "hea lugu", siis las ta olla, tõesti maitse asi. Kuidas suudeti kokku panna PS4 kohta päris muljetavaldav maailm ja seejärel see maailm stoorist ilma jätta, seda teab ainult Neil Druckmann... Mängu teine pool oli lausa valusalt igav ja ja tundus nagu osa mingist täiesti teisest mängust. Lõpp aga... nojah, isegi türgi seebikates lahendatakse sellised asjad ilmselt loogilisemalt.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.06.2020 17:24:18
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| euforia kirjutas: |
Arvamust võib avaldada, aga pikale veninud kusesõda - pigem ei.
Ka mina olen looga rahul, puhtalt maitse küsimus. |
Pikale veninud kusesõda? Kus sa seda nägid? Kaks ja pool lühikest postitust minu poolt pole küll mingi sõda, aga kui igav, kaootiliselt üles ehitatud ja LGBT probleeme igast asendist nina alla hõõruv seebiooper on "hea lugu", siis las ta olla, tõesti maitse asi. Kuidas suudeti kokku panna PS4 kohta päris muljetavaldav maailm ja seejärel see maailm stoorist ilma jätta, seda teab ainult Neil Druckmann... Mängu teine pool oli lausa valusalt igav ja ja tundus nagu osa mingist täiesti teisest mängust. Lõpp aga... nojah, isegi türgi seebikates lahendatakse sellised asjad ilmselt loogilisemalt. |
Mis sul lesbide vastu on?
Naughty Dog on ju tuntud LGBT toetaja. Mind häirib rohkem nende LGBT teemalised sots.meedia postitused kui see, et peategelane on lesbi.
Mulle just meeldib, et mängu teine pool on aeglasem ja rahulikum. Ma pole veel mängu läbi teinud. Hetkel lähen Abby-ga Owenit otsima. Võtan väga rahulikult seda mängu. Ei saa aru neist kes teevad mängu 2-3 päevaga läbi. Ghost of Tsushimani on veel natuke aega.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.06.2020 18:17:02
|
|
|
Dj-E, Kas teise Last of Us-i storyt ebaõnnestunuks pidamise eest saabki nüüd "homofoobi" märgi rinda? Mulle lesbid meeldivad, ma olen ise kah lesbi, sest eelistan naisi meestele. Mulle ei meeldi see kui mäng hakkab agressiivselt mingi teatud grupi sotsiaalset tellimust täitma ja seda igal võimalusel mängusiseselt esile tõstma. Kõik selle mängu põhiosalised on mingi seksuaalse või sotsiaalse kiiksuga ja selle LGBT vahu üleskloppimise tuhinas on unustatud muud teemad mis postapokalüptilises maailmas peaksid olema hoopis olulisemad... Ainult pimedad fänboyd ei näe selles mängus tõsiseid probleeme.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.06.2020 18:25:42
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
Dj-E, Kas teise Last of Us-i storyt ebaõnnestunuks pidamise eest saabki nüüd "homofoobi" märgi rinda? Mulle lesbid meeldivad, ma olen ise kah lesbi, sest eelistan naisi meestele. Mulle ei meeldi see kui mäng hakkab agressiivselt mingi teatud grupi sotsiaalset tellimust täitma ja seda igal võimalusel mängusiseselt esile tõstma. Kõik selle mängu põhiosalised on mingi seksuaalse või sotsiaalse kiiksuga ja selle LGBT vahu üleskloppimise tuhinas on unustatud muud teemad mis postapokalüptilises maailmas peaksid olema hoopis olulisemad... Ainult pimedad fänboyd ei näe selles mängus tõsiseid probleeme. |
Keegi pole sind veel homofoobiks kutsunud. No kui sa oled emane ja eelistad naisi siis tõesti oled lesbi. Ma mõtlesin, et ikka hetero oled.
Ma küll ei näe, et mängus LGBT-d kusagil peale surutakse. Siis ei oleks probleemi sinu jaoks kui Elli oleks hetero?
Ma arvan, et sul on teatud teemadel liiga radikaalsed vaated ja kütad end ilmaasjata üles. Mängus pole kordagi mainitud sõna lesbi. See, et mõnes kohas suudeldakse/musi tehakse on täiesti normaalne. Ju sa siis ei ole piisavalt fänn, et teatud asjade puhul silm lihtsalt kinni pigistada.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.06.2020 18:51:07
|
|
|
Dj-E, palun pidurda ennast natuke, isiklikult tasandil ilkumine ei ole hea toon!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.06.2020 19:05:30
|
|
|
Dj-E, Sa ei saa siis tõesti aru, et probleem pole selles, kas Elli on lesbi või mitte? See asi andis esimesele osale ainult juurde. Probleem on selles, et mängus on rõhk mitte heal lool ja ellujäämisel postapokalüptilises nmaailmas, vaid erinevate mittetraditsiooniliste tegelaste kõrvupidi sissevedamisel näpust välja imetud olukordadesse. Mängu story ise on aga äärmiselt lamedaks ja tühjaks jäetud. 90% mängust ei toimu peale poltide/kääride/riidelappide lootimise ja paari-kolme verd pritsiva animatsiooni mitte midagi. Mul oli mitu korda tõsine kiusatus see mäng üldse pooleli jätta, aga uudishimu sundis edasi uurima kui palju lollimaks mäng veel minna võib... ja ta läks aina lollimaks, kuni lõputiitriteni välja.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
24.06.2020 19:06:14
|
|
|
| Kui keegi arvab, et see asi oli 10/10 võib vabalt ignore listi panna, sest selle inimese arvamus on anyway irrelevant.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.06.2020 19:20:50
|
|
|
... isegi, kui lugu oleks enam-vähem välja kandnud, siis mänguna on tegemist ikkagi väga ühetaolise ja mitu gerneratsiooni vana mehhaanika peal liugu laskmisega, mis ei annaks mingi valemiga maksimaalset hinnet kokku ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
24.06.2020 19:23:03
|
|
|
| Paljudele meeldib, kõigil ei peagi üks maitse olema.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.06.2020 20:21:52
|
|
|
Neile kellele see story sobib/meeldib annabki 10/10-st. pots4t4j4 võib iseendale ignore panna. Eriline arvamusliider tuli siin välja.
Ma ei saa muidu sellistest Vonduri taolistest aru, kes nagu ikka veel loodavad ja ootavad, et iga järgnev AAA mäng teeb midagi esmakordset. Tänapäeval kõik mängud kopeerivad teineteist ja nii see jääbki olema. Ei erine paljude märg unenägu Cyberpunk 2077 kah nendest. Ma muidugi kahtlen tolle mängu storys kah.
Mulle meeldis Days Gone kah väga kuigi seda kritiseeriti metsikult.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
24.06.2020 20:43:01
|
|
|
... meeldimine ei peaks tähendama kriitikameele puudumist. Personaalselt võib igaüks arvata mida iganes, kuid avalikelt allikatelt ootaks ikka märsksa objektiivsemat hinnangut. Mis neist muidu kasu, kui palli ainult ühte väravasse taovad ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikisun
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
26.06.2020 11:34:38
|
|
|
Tähendab mäng sama nagu esimene aint, et stoori sitt?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dreamlover
HV Guru

liitunud: 21.02.2013
|
26.06.2020 12:52:25
|
|
|
krt, esimene osa oli hea story. Aga hetkel ei kipu asja ostam täis raha eest, et oma arvamus paika saada. ootan mõne järleturu pakkumise ära, ja vaatab oma silmaga asja üle
_________________ ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad |
|
| Kommentaarid: 1904 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
1327 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.06.2020 22:41:07
|
|
|
... täishinnaga on seda ikka väga raske soovitada mäng on suures plaanis more of the same, lugu pole tingimata sitt, aga selle süžee on usukumatult sitasti konstrueertud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
26.06.2020 23:02:30
|
|
|
... enamik ostab selle lihtsalt eelmise mängu valguses või siis pelgalt huvist tekkinud intriigi vastu. Kas see on piisavaks põhjuseks raha kulutada, seda võib muidugi igaüks ise otsustada ...
Spoiler 
_________________

viimati muutis DigeBeni 27.06.2020 18:38:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
27.06.2020 00:22:00
|
|
|
Kui sa väidad, et numbrid ei valeta, siis too ka Metacriticu numbrid välja. Need müüginumbrid millega hetkel lehvitatakse, on täielikult esimese osa teene. Väga tobe on otsustada mängu kvaliteedi üle müüginumbreid vaadates... sest ostjad pole ju veel mängu mänginud ja enne ostu ja mängima hakkamist on enamus ostjaid vältinud spoilerite kartuses igasugust infot mängu kohta, seega ostavad nad põrsast kotis, ajendiks vaid üks faktor - "esimene osa oli ju hea".
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
27.06.2020 11:26:40
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Kui sa väidad, et numbrid ei valeta, siis too ka Metacriticu numbrid välja. |
Okei, aga
| Vondur kirjutas: |
| sest ostjad pole ju veel mängu mänginud |
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.06.2020 15:20:36
|
|
|
Riddim, need on erineva taustaga numbrid, mis ei välista üksteist, vaid täiendavad ja annavad mõista, et kuigi tegemist on populaarse mänguga, siis ei ole selle mänguga ilmselgelt kõik korras.
Miks mulle see üldse nii korda läheb on tuttava kogemus, kellega koos seda mängu mängisin. Üsna kurb oli kõrvalt vaadata, kuidas mängu alustati siira entusiasmiga ja kuidas see pikkamööda pettumuseks ja frustratsiooniks moondus. Viimase otsa mängus pidin ise mängima, sest tema jaoks oli see juba nii vastumeelne, et ta ei tahtnud pulti enam kättegi võtta ...
_________________

viimati muutis DigeBeni 27.06.2020 15:38:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
27.06.2020 15:35:29
|
|
|
| võrdluseks võtke fallout 76....müüs meeletult aga meta on madalam kui muru
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.06.2020 18:30:30
|
|
|
... ei saaks just öelda, et F76 väga meeletult oleks müünud miks muidu taganeti kõigist neist monetiseerimise lubadustest, lisati tasuline liikmelisus ja selle otsa veel muud tasulised teenused. F76 allakäigu põhjused on natuke teised, sellest mängust pole siiamaani suudetud mängu teha ja see on ka praegu täiesti katkine pudru ja kapsad.
Antud mäng on aga mänguna täiesti toimiv lahendus ja olenemata, kas meeldib või mitte, sellel on siiski olemas lugu ja mängitavus, mis liigub algusest lõpuni nagu üks mäng seda tegema peab. Pole kindlasti 10/10 mäng ja süžee valmistab suure tõenäosusega pettumuse, kuid hea visuaal ja toimiv mängitavus on siiski üht-teist väärt.
Ma ei kahetse otseselt selle mängu mängimist, sest suure teleka taga ja korraliku heliga mängides oli see ikkagi korralik kogemus, aga väga tühi tunne jäi sellest loost küll. Raske lausa uskuda, et selle ajaga, mis eelmisest mängust lahutab ja kuuldes kõiki neid lugusid orjatööst, mida arendajad tegema pidid, just sellise tulemuseni jõuti ...
Spoiler 
_________________

viimati muutis DigeBeni 27.06.2020 20:42:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
27.06.2020 19:02:06
|
|
|
| Riddim kirjutas: |
| Vondur kirjutas: |
| Kui sa väidad, et numbrid ei valeta, siis too ka Metacriticu numbrid välja. |
Okei, aga
| Vondur kirjutas: |
| sest ostjad pole ju veel mängu mänginud |
|
Tee hindajate kommentaarid lahti ja sa näed, et lõviosa nullide/kolmede andjatest on mängu mänginud... või sina oled üks nende seast kes antud mängu kritiseerijaid homofoobideks ja bot'ideks peavad ja sa oled kindel, et ükski kriitiline hindaja pole tegelikult mängu mänginud?
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
27.06.2020 19:55:48
|
|
|
Vondur kui sulle restoranis mahlase lihatüki asemel koerajunn serveeritakse, saadad ka kokale sõna 10/10
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
27.06.2020 20:30:50
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Vondur kui sulle restoranis mahlase lihatüki asemel koerajunn serveeritakse, saadad ka kokale sõna 10/10  |
Meh? Sa vist ajad mind kellegagi segamini. Mina panin sellele mängule Metacriticus hindeks 3 ja see on puhtalt visuaalse poole loojate teene, sest lugu ise on minu jaoks null, lugu lihtsalt pole, on ainult üksteise otsa kuhjatud stereotüüpsete pisarakiskujate kogum.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
viimati muutis Vondur 27.06.2020 20:32:17, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
27.06.2020 20:31:09
|
|
|
| Lugu päris 0 küll pole. Selline 7/10st mäng.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
27.06.2020 20:50:53
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
Vondur kui sulle restoranis mahlase lihatüki asemel koerajunn serveeritakse, saadad ka kokale sõna 10/10  |
Meh? Sa vist ajad mind kellegagi segamini. Mina panin sellele mängule Metacriticus hindeks 3 ja see on puhtalt visuaalse poole loojate teene, sest lugu ise on minu jaoks null, lugu lihtsalt pole, on ainult üksteise otsa kuhjatud stereotüüpsete pisarakiskujate kogum. |
sorry ja ajasin selle 10/10 lambaga sassi (dje vms)
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
27.06.2020 22:05:47
|
|
|
| Mäng nädalaga läbi. 9/10
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
27.06.2020 22:47:21
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Vondur kirjutas: |
| pots4t4j4 kirjutas: |
Vondur kui sulle restoranis mahlase lihatüki asemel koerajunn serveeritakse, saadad ka kokale sõna 10/10  |
Meh? Sa vist ajad mind kellegagi segamini. Mina panin sellele mängule Metacriticus hindeks 3 ja see on puhtalt visuaalse poole loojate teene, sest lugu ise on minu jaoks null, lugu lihtsalt pole, on ainult üksteise otsa kuhjatud stereotüüpsete pisarakiskujate kogum. |
sorry ja ajasin selle 10/10 lambaga sassi (dje vms) |
Spoiler 
https://www.pushsquare.com/news/2020/06/the_last_of_us_2_is_germanys_biggest_physical_launch_of_2020
PS! DigeBeni äkki saab pots4t4j4 kah nüüd Aeg Maha? Või on ta su sõbranna, kes on looduskaitse all ja võib kõiki sõimata? Eks nüüd sinu otsusest saab selguse, et kas oled erapooletu ja tõsiseltvõetav mode.
Vondur sa ajad midagi väga sassi. Just need 0 mehed Metas ei ole mängu mänginud vaid annavad oma hinnangu lekete põhjal. Suurem osa on tunnistanud, et tegid just sellepärast accoundi Metasse, et mängule 0 panna.
https://www.pushsquare.com/news/2020/06/the_last_of_us_2_review_bombing_continues_online_discourse_increasingly_ugly
PPS! DigeBeni sa otsid vist ainult negatiivseid videosid siia. Positiivseid ignoreerid meelega, et õli tulle valada?
Igatahes kokkuvõtteks - te võite siin kiunuda palju tahate aga TLOU2 on kõige edukam PS4 mäng ever. Seda ei muuda enam miski. Neelake see mõru pill alla ja elage rahulikult edasi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
27.06.2020 23:16:05
|
|
|
Dj-E, ühe tõelise fänboi jaoks ongi kriitika tema iidolite suunas vingumine... Aga miks sa siin nii meeletult rapsid üldse? Mäng on ju edukas, milleks need sinu vihapuhangud ja valuline reaktsioon nende suunas kellele mäng ei istu? Rahune maha, sinule ju meeldib! Mida sa tõestada tahad? Et kui sinule meeldib, siis peab meeldima kõikidele? Sõbrake... päris elus asjad nii ei käi nagu videomängus, päriselus eksisteerivad erinevad inimesed ja erinevad maitsed mida sina oma tigeda lahmimise ja sildistamisega ei muuda.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
27.06.2020 23:19:58
|
|
|
Dj-E, hmm, ma ei tea mis ta siis nüüd nii väga valesti ütles, lammas on ju muidu igati tore loom, ainult natuke villane ja karjamentaliteediga ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
27.06.2020 23:28:04
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Dj-E, ühe tõelise fänboi jaoks ongi kriitika tema iidolite suunas vingumine... Aga miks sa siin nii meeletult rapsid üldse? Mäng on ju edukas, milleks need sinu vihapuhangud ja valuline reaktsioon nende suunas kellele mäng ei istu? Rahune maha, sinule ju meeldib! Mida sa tõestada tahad? Et kui sinule meeldib, siis peab meeldima kõikidele? Sõbrake... päris elus asjad nii ei käi nagu videomängus, päriselus eksisteerivad erinevad inimesed ja erinevad maitsed mida sina oma tigeda lahmimise ja sildistamisega ei muuda. |
Mis ta rapsib? Avaldab ju arvamust, et mäng meeldib. Miks sulle ei sobi, et osadele meeldib ja rahul mänguga?
Mingi metacritiku järgi avaldust avaldada ka no absurd. Tüübid lahmivad 0 seal, ise pole mänginudki.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
27.06.2020 23:45:29
|
|
|
Lambad on tõesti toredad loomad... Isegi TLOU2-hes kuulavad nad Elli sõna ja käituvad viisakalt... Oinastega on lugu veidi keerulisem, nad on kah toredad, aga kipuvad kogu aeg pusklema, isegi siis kui seda vaja pole.
hkurujo88r, ja nimetab neid kellele mäng ei meeldi kiunujateks ja sina ei "märka" seda... toredad poisid olete! Muide ma ei saanud hästi aru sinu lausest - "Metacriticu järgi avaldust avaldada" Mida see peaks tähendama? Aga jah, Metacriticu järgi on mängu sisu hinnata sama tobe kui esimese nädala ostunumbrite järgi. Ja enne mängu ilmumist eranditult 10/10 ajakirjanike poolt... see on üks põhjus miks hetkel mäng tuld ja tõrva saab. See mäng lihtsalt ei ole 10/10. mitte ühestki otsast ei ole... aga fänboidele seda selgeks ei tee nagu näha on....
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
27.06.2020 23:59:16
|
|
|
Mida te kraaklete siin lol. Ammu teada tõsisasi ,et arvamust ei ole võimalik hinnata. Potsataja saan aru täiesti mida mõtled aga see ajaraisk mõnega seda kaigast vedada. Tema jaoks on 10 ja lugu lõppenud. Mõnel mehel on kole naine (Sinu jaoks), kuigi ta näeb teda ilusana, siis lähen ja hakkan teda veenma, öeldes, et ma tean justkui paremini
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
29.06.2020 11:58:29
|
|
|
| vikisun kirjutas: |
Miks on see mäng halb?
Spoiler 
Karakterite vahelise konflikti põhjus ei ole proportsionaalne ja seega pole ka kogu süžee ning tegelas(t)e käitumine põhjendatud.
Mille tulemusena on sündmuste käik ja lõpptulemus ebainimlik ning sotsiaalselt vastuvõetamatu.
Abby ei näinud, kuidas tema isa tapetakse rääkimata julmusest, mida selleks kasutati ja mida oli minimaalselt.
Abby isegi teadis, et isa tapab teostatava operatsiooniga teise inimese.
Empaatiavõimeline inimene mõistaks ning leiaks andestuse, kui lapse isa, kellena Joel end Ellie osas tundis, siiski ei soovi, et tema tütar tapetakse ning oma armastatu päästmiseks on sunnitud tapma sinu lähedase.
Abby ei tundnud kaastunnet. Joel isegi päästis ta kindlasti surmast ja ikka Abby tappis ta nii julmal viisil.
Vahet ei ole kui palju üritatakse Abbyst sümpaatset ja inimlikku inimest maalida, see ei tööta arvestades tema sooritatud brutaalset mõrva.
Samas näeb seda julmust pealt Ellie. Ta näeb, kuidas põhjendamatult golfikepiga pekstes pritsitakse Joeli (keda Ellie pidas oma isaks) ajud mööda tuba laiali.
|
Spoiler 
IMO lähened asjale juba eos valesti, kui eeldad, et kõik inimesed (olgu nad siis virtuaalsed või mitte) mõtlevad ja tunnevad täpselt samamoodi või et raevu ja kättemaksu soovi on võimalik mingi mõõdupuu ja loogika järgi mõõta.
Ma julgeks öelda, et Abbyl oli peale seda, kui Joel ta päästis jõhkralt kahtlusi ning väike võitlus oma pea sees, aga lõpuks andis ta oma raevule järgi, sest teekond Joelini oli olnud niivõrd pikk ja ta oli oma isa surma (mida ta ei näinud, ent oli vihane sellegi poolest, sest ta isa oli *kõigest* tahtnud tervet inimkonda aidata ning üks isekas tüüp tuli ja laskis ta maha) seedinud niivõrd kaua, et see kõik(ehk valu ja kannatus) oleks olnud n-ö asjata.
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikisun
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005
|
29.06.2020 13:11:24
|
|
|
| Riddim kirjutas: |
| vikisun kirjutas: |
Miks on see mäng halb?
Spoiler 
Karakterite vahelise konflikti põhjus ei ole proportsionaalne ja seega pole ka kogu süžee ning tegelas(t)e käitumine põhjendatud.
Mille tulemusena on sündmuste käik ja lõpptulemus ebainimlik ning sotsiaalselt vastuvõetamatu.
Abby ei näinud, kuidas tema isa tapetakse rääkimata julmusest, mida selleks kasutati ja mida oli minimaalselt.
Abby isegi teadis, et isa tapab teostatava operatsiooniga teise inimese.
Empaatiavõimeline inimene mõistaks ning leiaks andestuse, kui lapse isa, kellena Joel end Ellie osas tundis, siiski ei soovi, et tema tütar tapetakse ning oma armastatu päästmiseks on sunnitud tapma sinu lähedase.
Abby ei tundnud kaastunnet. Joel isegi päästis ta kindlasti surmast ja ikka Abby tappis ta nii julmal viisil.
Vahet ei ole kui palju üritatakse Abbyst sümpaatset ja inimlikku inimest maalida, see ei tööta arvestades tema sooritatud brutaalset mõrva.
Samas näeb seda julmust pealt Ellie. Ta näeb, kuidas põhjendamatult golfikepiga pekstes pritsitakse Joeli (keda Ellie pidas oma isaks) ajud mööda tuba laiali.
|
Spoiler 
IMO lähened asjale juba eos valesti, kui eeldad, et kõik inimesed (olgu nad siis virtuaalsed või mitte) mõtlevad ja tunnevad täpselt samamoodi või et raevu ja kättemaksu soovi on võimalik mingi mõõdupuu ja loogika järgi mõõta.
Ma julgeks öelda, et Abbyl oli peale seda, kui Joel ta päästis jõhkralt kahtlusi ning väike võitlus oma pea sees, aga lõpuks andis ta oma raevule järgi, sest teekond Joelini oli olnud niivõrd pikk ja ta oli oma isa surma (mida ta ei näinud, ent oli vihane sellegi poolest, sest ta isa oli *kõigest* tahtnud tervet inimkonda aidata ning üks isekas tüüp tuli ja laskis ta maha) seedinud niivõrd kaua, et see kõik(ehk valu ja kannatus) oleks olnud n-ö asjata.
|
Jah, minu arvamus toetub eeldusel, et inimesed mõtlevad ja käituvad vähemal või suuremal määral sarnaselt. Need, kes ei käitu, ongi ühiskonnast eraldatud, võtavad retseptirsvimeid, elavad psühhiaatriahaiglas või vanglas.
Spoiler 
Abby käitumist tolereerida ja mõista oleks sama, kui mõista ja andestada kannibali õhtusöök, milleks oli sinu lähedane naine, laps isa, ema. Ehk siis mõista kannibali toiduvalikut.
Ellie käitumine ja ptsd on mõistetav. Ta nägi pealt kuidas põhjendamatult ja ülimalt brutaalselt tapeti tema lähedane.
Abby-l selline kogemus puudus. See ütleb juba kõik... Aga, tema isa oleks sooritanud mõrva, mis sest, et maailma päästmiseks, kuid sai hoopis ise mõrvatud. Wini-win Abby isa oleks võinud ju Ellie Joelile tagasi anda ja oleks ellu jäänud.
Ühesõnaga, ülimalt äärmuslik käitumine Abby poolt.
Ja ma tõesti ei soovi psühhopaadi maailmavaadet mõista.
Seda enam, et konkreetses mängus tegelikult polnudki mingit väga peent psühholoogilist alateemat vaid nagu keegi ütles, siis üksteisest sõltumatud pisarakiskumise tseenid kokku pandud, mis suuremat tervikut pilti ei loonud.
Seda enam, et manipuleeriti mängijaga, keda solgutati karakterite vahel, mille lõpptulemusena olid emotsionaalselt tühi ja tuim ning sügavalt ükskõik, mis Elliest või Abbyst saab/sai.
Muidu on mäng hea, kuid story mulle ei sobinud.
Hullumaja päevikud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
29.06.2020 19:54:48
|
|
|
Lammastel valus kindlasti, et mängu userscore Metas tõuseb iga päev, sest inimesed, kes on mängu reaalselt läbi teinud on kah hindama asunud.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
29.06.2020 22:00:52
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Lammastel valus kindlasti, et mängu userscore Metas tõuseb iga päev, sest inimesed, kes on mängu reaalselt läbi teinud on kah hindama asunud.  |
Mille üle sa rõõmustad? Peaaegu 100 000 hindajat ja hindeks 4.8... ja mäng on väljas peaaegu kaks nädalat. Ainult oinad ei saa aru, et mängul on tõsised probleemid. Numbrid ei valeta, nagu sa ise ütlesid, tegemist on kehva mänguga, tõmble nii palju kui tahad.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
29.06.2020 22:06:31
|
|
|
Kus ta kehva siis on. Pooled on seal 0 hinnanud, kuidas saab mäng 0 olla?
Pooled on ju üldse positiivsed hinded.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003

|
29.06.2020 23:50:53
|
|
|
Paar tundi sai mängitud, tundub mõnus
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
30.06.2020 00:16:53
|
|
|
mnjah, üks üritab ikka õli tulle valada.. mõttetu tõmblemine mingi meta hinnangu põhjal - kirjutage parem oma kogemustest, mitte kellegi teiste (pseudo) omadest
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
30.06.2020 02:09:09
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
mnjah, üks üritab ikka õli tulle valada.. mõttetu tõmblemine mingi meta hinnangu põhjal - kirjutage parem oma kogemustest, mitte kellegi teiste (pseudo) omadest |
Mäng on väga ilus, peensusteni viimistletud, muusika, relvade heli, relvade tunnetus, kõik on viimase peal, AI on üldiselt lollivõitu, jookseb võitluse ajal sulle relva ette ja ei näe sind isegi siis kui sa tema nina all roomad. Mängu teisest poolest alates läheb mäng ja eelkõige story väga nutuseks.
Spoiler 
Sa alustad mängu uuesti nullist tegelasega kes on sihilikult tehtud sinu jaoks ebameeldivaks ja mängu teine pool kukub kolinaga TLOU maailmast välja. Sa mängiksid nagu mingit spinoffi mis üritab näidata, et esimesest mängust paljudele "omaks" saanud Elli on psüühiliselt haige tapamasin, aga sinu jaoks võõras, külmavereliselt Joeli ajud golfikepiga välja tampinud mõrtsukas Abby on tegelikult hea ja hooliv inimene. Kõik, ongi kogu mäng... Kõik need sajad ja sajad ohvrid mis kättemaksutuhinas maha löödi on mängu lõpuks mõttetud, sest kättemaksu lihtsalt ei toimu. Et pisaraid ikka kõigilt lammastelt välja kiskuda, on mängus pihutäis rasedaid, isegi üks just sünnitanud sebra ja kõik nad saavad haiget. Lugu algab ja lõppeb eikusagil... Esimest TLOU-d meenutavad vaid paar flashbacki, mis on lootimise vahele surutud samuti vaid pisarakiskumiseks. Mäng on 35 tundi veristamist, luutimist ja türgi seebiooperit. Massilisest lootimisest pole pääsu, sest kõike jagatakse vaid näpuotsaga, laskemoona saad näiteks vaid ühe/kahe padruni kaupa ja külmrelvad lagunevad laiali paari kolme rünnaku jooksul. Lollusi on mängus uskumatult palju, näiteks juggernautidena esinevad paksud suure kirvega mammid või Resident Evilist jooksu pannud boss (haiglas)... Üldse on mängus sinu vastaste hulgas enneolematult palju sihilikult koledaks disainitud naisi, aga selle eest on nad kõik tugevad ja sõltumatud!  Minu jaoks on täiesti arusaamatu kuidas suudeti teha nii ilus ja eelmises osa järgi otsustades supermäng mõrvarite, usuhullude, rasedate ja vähemuste rasket elu kirjeldavaks seebiooperiks... väga stereotüüpseks ja igavaks seebiooperiks. Sellest on tohutult kahju. Nii võimsasse ja potentsiaale täis maailma suudeti sisse suruda vaid amatöörlik ja odav "näidend"...  Ning kuidas ei suuda mõned inimesed näha, et lookirjutajate puhul on tegemist absoluutse haltuuraga? Samas, ka Tommy Wiseaul, Neil Breenil ja nende filmidel on olemas andunud ja fanaatilsed austajad... Nüüd siis ka Neil Druckmannil kes suutis tasemel frantsiisi ära solkida.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.06.2020 09:59:13
|
|
|
OT:
Eks igaüks kujundab enda arvamused ja hinnangute kriteeriumid personaalselt; kuid minu jaoks on Metacritic'u kasutajate hinnangud üks paras "peldikusein"...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riddim
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2009
|
16.07.2020 00:10:58
|
|
|
Hei, Level1 salvestab reedel The Last of Us 2 Spoilercasti, ehk podcasti, kus võtame luubi alla mängu loo, selle möödalaskmised ja õnnestumised. Kel vähegi soovi sellele kaasa aidata, see võib saata sõnumitesse, millised olid teose suurimad plot hole'id, parimad/halvimad momendid ja muud säärast!
_________________ LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles! |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|