Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 19:42:16 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Early Access kirjutas:
Lotharius kirjutas:
Tollele 19€ Piiramatule Netivabadusele ka keegi mingit eripakkumist välja kaubelnud?
novembris pakuti ilma küsimata aastase soodustusega 11€/kuus


Jalutasid esindusse või tehti telefonitsi lampi pakkumine?
sorasin postkastis.. üks konks siiski oli, kui naisele tel.paketi pakkumist küsisin
tsitaat:
Liitudes ühe numbriga Tele2 pakun Teile kampaaniahinnaga kodust internetilahendust:
aga ehk antakse ka niisama kui ilusti küsida
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 20:01:00 vasta tsitaadiga

Kuu tagasi küll ei antud icon_cool.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 11.03.2020 11:14:54 vasta tsitaadiga

Niisama ei anta jah, läbi käidud tee mul.
Peavad helistama ja pakkuma.
Kui tahad saada uut paketti siis pane telefoni nr liikuma teise operaatori juurde ja siis nad peaksid sulle hea pakkumise tegema icon_smile.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 16:07:44 vasta tsitaadiga

Mul sai siin just soodustus läbi ja keevitati kohe 3€ otsa.
Kirjutasin vastu, tehti miskine säästukas, sest viimasel ajal tarbimised all.

Panin vastu ära, et kui see nende viimane pakkumine, siis võtan konkurendilt nende arvamuse ja edasi tagasi tilkuma ei hakka.
Sellele sain oma vana sooduka 1 aastaks ilma siduva kohustuseta.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2020 22:20:43 vasta tsitaadiga

Märkamatult on iseteenindusse sisselogimiseks Smart-ID tekkinud. Aega võttis, aga asja sai!
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taur1
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2009




sõnum 20.04.2020 16:30:23 vasta tsitaadiga

Keegi mingit head paketti näinud viimasel ajal? Kas on veel mingeid pakette lisaks nendele:
https://tele2.ee/paketid/mobiilipaketid ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 20.04.2020 20:05:00 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 26.04.2020 20:01:11, muudetud 1 kord
tagasi üles
lcriz
HV vaatleja

liitunud: 06.10.2004




sõnum 21.04.2020 15:11:05 vasta tsitaadiga

Kas on mingit meetodit, et kuidas saada Tele2-e pakkumist tegema? Siin mingi periood ikka aegajalt helistati ja pakuti, aga siis oli tähtajaline leping kaelas ja ei saanud ses osas midagi ette võtta. Praeguseks on tähtaeg möödas ja tahaks liikuda (ja või siis praeguse teenusepakkuja käest pistu paremat hinda kätte saada, sest et olemasolev summa, mis iga kuu kulub, on üsna naeruväärne).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2020 16:11:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas on mingit meetodit, et kuidas saada Tele2-e pakkumist tegema?

https://tele2.ee/liitu-tele2ga
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2020 22:43:20 vasta tsitaadiga

Märkasin, et tele2 ka hakanud 500 / 1gbit netti pakkuma - aga tundub, et ainult Elektrilevi valguskaablitele?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2020 10:48:47 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Märkasin, et tele2 ka hakanud 500 / 1gbit netti pakkuma - aga tundub, et ainult Elektrilevi valguskaablitele?


Käis vist üsna ammu juba teemast läbi, iseasi palju elektrilevi võrgust juba töösse on rakendunud. Lisaks sellel võrgul siis ka STV, Elisa ja Telia.
https://tele2.ee/internet/internet/pusiuhendus
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2020 13:09:35 vasta tsitaadiga

https://tele2.ee/perekaart
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 24.05.2020 18:38:17 vasta tsitaadiga

Tere

Oskab keegi öelda, kas Tele2 poolt pakutavatel Huawei ruuteritel (B535-232) on nat reeglite isetegemise võimalus ära võetud?
Veebiliidesest ei paista kusagilt
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans89
HV vaatleja
hans89

liitunud: 08.12.2009




sõnum 24.05.2020 21:32:50 vasta tsitaadiga

Ei ole küll Tele2-ga kuidagi seotud (Huawei tooteid müüvad kõik), aga vähemalt B525-s saab valida ainult cone/symmetric vahel:
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 24.05.2020 22:15:07 vasta tsitaadiga

Seal paistis ka sama pilt vastu.
Leidsin nüüd google'st, et kusagil "Virtual server" all saab dst-nat'i laadset produkti teha äkki.
Proovin järgmine kord sealt õnne leida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 22:58:13 vasta tsitaadiga

Just, pordisuunamist teed "virtual server" kaudu. Samuti "special applications" alt. DMZ alt soovi korral kõik korraga, aga siis on küljes olev seade tervenisti välja nähtav. Kogu asja eelduseks muidugi, et pordid on avatud - seda saad ainult koos püsi-IP-ga ja maksad igakuiselt 6,39 lisatasu. Vaikimisi on kõikidel mobiil-ISP-del kinni.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 07:37:16 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kogu asja eelduseks muidugi, et pordid on avatud - seda saad ainult koos püsi-IP-ga ja maksad igakuiselt 6,39 lisatasu. Vaikimisi on kõikidel mobiil-ISP-del kinni.

Mitte kõikidel.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sekeldaja
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 09:49:30 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
rex kirjutas:
Kogu asja eelduseks muidugi, et pordid on avatud - seda saad ainult koos püsi-IP-ga ja maksad igakuiselt 6,39 lisatasu. Vaikimisi on kõikidel mobiil-ISP-del kinni.

Mitte kõikidel.

Nii, tekkis huvi. Väidad, et mõni operaator lubab veel mobiilinterneti teenusel avatud porte ilma püsi-IP lisatasuta? Teine T-tähega operaator?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 10:41:23 vasta tsitaadiga

Sekeldaja kirjutas:
indrpo kirjutas:
rex kirjutas:
Kogu asja eelduseks muidugi, et pordid on avatud - seda saad ainult koos püsi-IP-ga ja maksad igakuiselt 6,39 lisatasu. Vaikimisi on kõikidel mobiil-ISP-del kinni.

Mitte kõikidel.

Nii, tekkis huvi. Väidad, et mõni operaator lubab veel mobiilinterneti teenusel avatud porte ilma püsi-IP lisatasuta? Teine T-tähega operaator?


Jah, sellel teisel Koduinternet 4G teenusel vaikimisi avalik dünaamiline IP avatud portidega.
kohe kaugelt ftp, turvakaamerad, torrent, mänguserver jms olemas. vajadusel saab mõnes seadmes dyndns püsti panna kui ka vahel ip muutuma peaks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sekeldaja
HV vaatleja

liitunud: 06.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 12:17:30 vasta tsitaadiga

Tänud, see oli väärt info.
Mobiilse elu internetiseadme paketile see siiski ei laiene?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 13:22:15 vasta tsitaadiga

Sekeldaja kirjutas:
Tänud, see oli väärt info.
Mobiilse elu internetiseadme paketile see siiski ei laiene?

Ühelgi mobiiltelefonis asetseval simil ja ka mobiilses wifi ruuteris või tahvlis avatud porte pole ja ei peakski olema.
Kui keegi just kavatseb suvilat valvata mobiilse interneti simiga siis jah, on vaja staatilist ja saab ka pordid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 15:10:17 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Jah, sellel teisel Koduinternet 4G teenusel vaikimisi avalik dünaamiline IP avatud portidega.

Kas ikka on vaikimisi avatud? Isegi kaabliga oli minu mälu järgi juba ADSL-i aegadest vaikimisi kinni, kuna kliendi jaoks ju nii turvalisem, aga said avatuks küsida. Suur asi seegi muidugi, kui küsides lisatasuta avatuks saab.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2020 15:21:17 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
indrpo kirjutas:
Jah, sellel teisel Koduinternet 4G teenusel vaikimisi avalik dünaamiline IP avatud portidega.

Kas ikka on vaikimisi avatud? Isegi kaabliga oli minu mälu järgi juba ADSL-i aegadest vaikimisi kinni, kuna kliendi jaoks ju nii turvalisem, aga said avatuks küsida. Suur asi seegi muidugi, kui küsides lisatasuta avatuks saab.


Kaablil vaikimisi suletud aga teleris/iseteeninduses saab tasuta avada, F4G puhul aga kõikidel avatud. (esimesel aastal kui teenus tuli, siis võis veel olla emt süsteemidest vormistatud teenuseid kus oli kinni, nüüdseks need vist juba uues süsteemis)
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.05.2020 15:12:38 vasta tsitaadiga

https://forte.delfi.ee/news/tarkvara/tele2-asus-eestis-vahendama-uut-tv-appi?id=89974975

tsitaat:
Tele2 asus Eestis vahendama uut TV-äppi
Kõnealune teleteenus on äpina saadaval nii telerites kui Androidi ja iOSi mobiiltelefonides ja tahvelarvutites. Televiisoritest sobivad vaatamiseks Android TV platvormiga nutitelerid ning LG webOS 2 ja Samsung SmartTV platvormiga telerid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 26.05.2020 22:42:36 vasta tsitaadiga

Tele2 pakub nüüd uut kaablivaba teleteenust, hinnad algavad 5 eurost kuus
https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/tele2-toob-turule-uue-kaablivaba-teleteenuse/

Peaks ka vist seda 2 euri soodukat proovima.
Nt. TV1000 -ed aasta lõpuni 2 euri eest kuus koos järgivaatamisega polegi nii paha testimise mõttes.
https://digi.geenius.ee/app/uploads/sites/7/2020/05/c9a1fdac6e082dd89e7173244f34d7b3.jpg
paketid
https://tele2.ee/files/media/wysiwyg/Tele2-TV-KanaliteNimekiri-EST_08.05.pdf
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 27.05.2020 00:15:30 vasta tsitaadiga

Najakas, kuidas tele2 reklaamib seda justkui oma teenust. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 08:01:41 vasta tsitaadiga

Kas see on see sama Go3 mis juba mõned kuud tagasi välja tuli? Mille teleka sisene app ei toimunud korralikult? Naljakas kuidas vana uudis muudetakse uueks uudiseks.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 11:00:33 vasta tsitaadiga

Oskab keegi android tv boxi või sticki soovitada go3 jaoks?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2020 20:29:55 vasta tsitaadiga

Sai lapse Samsung S4-le ostetud Tele2 kõnekart ning selgus, et see ei töötagi seal. Telefonil on 4G bands: 1, 3, 5, 7, 8, 20. Muud kaardid on siiani toiminud. Kas telefon on liiga vana või tuleb miskit Tele2 jaoks seadistada?
Teistes telefonides see kõnekaart töötab.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2020 20:56:15 vasta tsitaadiga

Äkki võrgulukus või mustas nimekirjas?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2020 22:29:31 vasta tsitaadiga

SIM kaart võib ka katki olla.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 16:48:24 vasta tsitaadiga

ARVAMUS. Ranno Pajuri: Eesti seadused on täitmiseks nii Läti reklaamiagentuurile kui ka rahvusvahelisele ettevõttele

https://turundajateliit.ee/uudised/arvamus-ranno-pajuri-telia-tele2/

tsitaat:
Seda teravamalt riivas silma Tele2 üheksakümnendate stiilis reklaamikampaania, mis laseb laias kaares reklaamiseaduse üldpõhimõtete peale ja isegi ei püüa varjata soovi rikkuda seadust. Reklaamiseaduse paragrahv 4 kirjeldab seaduse üht olulisemat põhimõtet: reklaam ei tohi olla eksitav.

tsitaat:
Samuti keelab reklaamiseadus teiste kaubamärkide alavääristamise ja halvustamise. Kui Tele2 reklaami eesmärk ei ole halvustada teist brändi, siis mis see on? Teine variant oleks ebakompetentsus, aga selle ma esialgu siiski välistaksin. Konkurenti halvustama kipuvad tavaliselt need turuosalised, kellel pole endal midagi öelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 22:49:58 vasta tsitaadiga

Jumala hea reklaam üle tüki aja.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 25.06.2020 13:51:51 vasta tsitaadiga

Liitusin tele2-ga sellise pakkumise raames: https://tele2.ee/piiramatu -> üks kaart telefoni, teine ruuteris.
Esimesed sammud selles võrgus, mida kunagi ikka isuga sai maha tehtud, on olnud ainult positiivsed.

Proloog: koduinternetiks oli eelnevalt iidvana Elioni "kodulahendus" vaskkaablil 12/1. No jäi ilmselgelt aeglaseks tänapäeva nutiplutimaailmas, eriti kui kahest telekast korraga HD tv-teenust tarbida, oli interneti kasutamine võimatu.
Tele2-s olid kiirused testimisel päris kobedad. Telefoniga stabiilselt 150-200 alla ja 40-50 üles. Kui aga proovin ruuteriga, mis nad andsid (miski odavam huawei pläust), siis saab napilt 30-40 alla ja üles 5-10. Nende viimaste kiiruste kohta öeldu klienditeeninduses, et see on isegi hästi. No kurat ei ole, kui telefonis saan 3-4x kiiremalt. Tegemist siis sama operaatori kaartidega ja ka pakettidega ja testid tehtud samas paigas, maja teisel korrusel suunaga tele2 sidemastile.

pika sissejuhatuse järel küsimus: millise seadmega võiks koduse 4g kiirust parandada? Kruvida seinale miski antenn ja kas see siis võtta tele2-st või tellida kuskilt mujalt. Nende lisantennid tunduvad tsipa kallid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2020 14:12:26 vasta tsitaadiga

Ehk ikka kõrgema kategooria seadmega, mis oskab mitut kanalit/sagedust korraga kasutada. Lisaantenn paraku mustvalgesse telerisse värve ei too. On praegusel odaval huawei pläustil mingi liignimi ka?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 25.06.2020 14:14:49 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ehk ikka kõrgema kategooria seadmega, mis oskab mitut kanalit/sagedust korraga kasutada. Lisaantenn paraku mustvalgesse telerisse värve ei too. On praegusel odaval huawei pläustil mingi liignimi ka?

miski kotikese sees ulatati esindusest kasutatud huawei b525.
mõistatus selles ongi, et telefoniga saan ühe kiirusega, ruuteriga teise. mõlema seadme positsioonid ja paketid samad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2020 14:16:36 vasta tsitaadiga

keilast, proovisid ruuteri sim kaarti telefonis ka?
Plaanisin kunagi ruuteri jaoks ka ligi võta, kuid selgus, et sellel oli mingeid asju kinni keeratud (üks saatuslikuks saanu oli p2p) ning jätsin selle sinnapaika, sest nende EU paketis sama hinnaga oli see avatud.
Tollal oli Nutikas ja Koduinternet vmt nende nimi.

Sellel b525 seadetes.force 4G ka sees? Kasutab/pendeldab sitema otsas äkki?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.06.2020 14:18:14 vasta tsitaadiga

Ei ole mingit mõistatust, kuna seade ise peab ka toetama võrgu poolt pakutavaid kiiruseid. Too huewei plönn järelikult ei toeta. Vaja on võimekamat karpi.
Tehnilise suutlikkuse kohta on paremat infot siin. https://www.4gltemall.com/blog/tag/huawei-b525-specifications/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2020 14:19:54 vasta tsitaadiga

B525 iseenesest kõige nirum seade ei ole, ma olen mustakal 100+ mega kätte saanud. Cat20 tipptelefonidega paraku võrrelda ei tasu.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.06.2020 14:19:55 vasta tsitaadiga

Ei ole mingit mõistatust, kuna seade ise peab ka toetama võrgu poolt pakutavaid kiiruseid. Too huewei plönn järelikult ei toeta. Vaja on võimekamat karpi.
Tehnilise suutlikkuse kohta on paremat infot siin. https://www.4gltemall.com/blog/tag/huawei-b525-specifications/

* The theoretical maximum speed of the LTE network: DL 300 Mbit/s/ UL 50 Mbit/s

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 25.06.2020 14:21:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 25.06.2020 14:22:22 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Ei ole mingit mõistatust, kuna seade ise peab ka toetama võrgu poolt pakutavaid kiiruseid. Too huewei plönn järelikult ei toeta. Vaja on võimekamat karpi.
Tehnilise suutlikkuse kohta on paremat infot siin. https://www.4gltemall.com/blog/tag/huawei-b525-specifications/

mõtlesin isegi ühel hetkel sama, aga ka sinu jagatud lingil on ju lause, mis selle müüdi murrab:
tsitaat:
Huawei B525 Specifications:
* Max. Transfer speed: 300 Mbps (DL) / 50 Mbps (UL)

Ehk et nagu teoorias b525 toetaks neid kiiruseid, mis ma telefoniga sain?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.06.2020 14:23:11 vasta tsitaadiga

keilast, parendasin eelmist postitust
Ka siin räägitakse teoreetilisest maksimumist. https://www.4gltemall.com/blog/huawei-b525-4g-lte-cat6-router-review/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 25.06.2020 14:25:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
keilast, parendasin eelmist postitust
Ka siin räägitakse teoreetilisest maksimumist. https://www.4gltemall.com/blog/huawei-b525-4g-lte-cat6-router-review/

okei. ehk et siis oleks loogilisem esmalt mõnd muud ruuterit proovida? Kellelgi kogemusi, millist neist tellida netiavarustest?
Et ruuterikobakas aknalauale tolmu koguma ei jääks oleks see plaan kuhugi ära peita (laua alla vms), elik kehvemasse levipiirkonda tõsta. Siis ikkagi antenni/võimendita ei pääseks?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2020 14:27:12 vasta tsitaadiga

Cat6 seadme teoreetiline max pole siiski 1:1 võrreldav Cat20 seadme reaalse keskmisega. Millise telefoniga võrdled?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 25.06.2020 14:30:39 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Cat6 seadme teoreetiline max pole siiski 1:1 võrreldav Cat20 seadme reaalse keskmisega. Millise telefoniga võrdled?

iphone xr
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2020 14:39:13 vasta tsitaadiga

keilast, tõsta kaardid ümber ja proovi siis ka.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2020 14:44:19 vasta tsitaadiga

Ruuterite turg on paraku nutusem ja stagneerunum kui telefonide oma. Huaweil vist hetkel parim Cat11 B618 600-se teoreetilise maksimumiga. Telia pakub Zyxeleid karmi kirjaga "NB! Ruuter xxx on konfigureeritud ainult Telia 4G mahupiiranguta püsiühenduse kasutamiseks ega sobi muude teenuste või teiste operaatorite teenuste kasutamiseks!"

Kõige eesrindlikum paistab hetkel olevat Nighthawk, aga hind ka vastav...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 25.06.2020 15:24:05 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
keilast, tõsta kaardid ümber ja proovi siis ka.

Praegu pole see ruuter läheduses ,aga proovin selle nipi kindlasti läbi
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2020 16:24:04 vasta tsitaadiga

Võimalik, et vigane 525 ning CA ei toimi. Vaheta esinduses välja, asemele annavad tõenäoliselt uuema 535.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilast
HV vaatleja
keilast

liitunud: 25.05.2006




sõnum 25.06.2020 17:22:45 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Võimalik, et vigane 525 ning CA ei toimi. Vaheta esinduses välja, asemele annavad tõenäoliselt uuema 535.

on sul kogemust, kas nad niisama minu kobisemise peale annavad kohe uue riistvara? nagu ennegi mainisin, siis klienditeeninduse info põhjal minu interneti isegi hea, et miks ma 100 megast netti neilt tahan?
ehk neil plaan, et nende võrku üle ei hakataks koormama, kui liiga palju selliseid kliente tekib, kes tahavad oma vabaduse paketi kiirusest maksimumi välja venitada.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.