|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
13.02.2020 19:42:16
|
|
|
| Lotharius kirjutas: |
| Early Access kirjutas: |
| Lotharius kirjutas: |
| Tollele 19€ Piiramatule Netivabadusele ka keegi mingit eripakkumist välja kaubelnud? |
novembris pakuti ilma küsimata aastase soodustusega 11€/kuus |
Jalutasid esindusse või tehti telefonitsi lampi pakkumine? |
sorasin postkastis.. üks konks siiski oli, kui naisele tel.paketi pakkumist küsisin
| tsitaat: |
| Liitudes ühe numbriga Tele2 pakun Teile kampaaniahinnaga kodust internetilahendust: |
aga ehk antakse ka niisama kui ilusti küsida
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
13.02.2020 20:01:00
|
|
|
Kuu tagasi küll ei antud
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
11.03.2020 11:14:54
|
|
|
Niisama ei anta jah, läbi käidud tee mul.
Peavad helistama ja pakkuma.
Kui tahad saada uut paketti siis pane telefoni nr liikuma teise operaatori juurde ja siis nad peaksid sulle hea pakkumise tegema
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
11.03.2020 16:07:44
|
|
|
Mul sai siin just soodustus läbi ja keevitati kohe 3€ otsa.
Kirjutasin vastu, tehti miskine säästukas, sest viimasel ajal tarbimised all.
Panin vastu ära, et kui see nende viimane pakkumine, siis võtan konkurendilt nende arvamuse ja edasi tagasi tilkuma ei hakka.
Sellele sain oma vana sooduka 1 aastaks ilma siduva kohustuseta.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.04.2020 22:20:43
|
|
|
| Märkamatult on iseteenindusse sisselogimiseks Smart-ID tekkinud. Aega võttis, aga asja sai!
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taur1
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2009
|
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
20.04.2020 20:05:00
|
|
|
...
viimati muutis number 26.04.2020 20:01:11, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
lcriz
HV vaatleja
liitunud: 06.10.2004
|
21.04.2020 15:11:05
|
|
|
| Kas on mingit meetodit, et kuidas saada Tele2-e pakkumist tegema? Siin mingi periood ikka aegajalt helistati ja pakuti, aga siis oli tähtajaline leping kaelas ja ei saanud ses osas midagi ette võtta. Praeguseks on tähtaeg möödas ja tahaks liikuda (ja või siis praeguse teenusepakkuja käest pistu paremat hinda kätte saada, sest et olemasolev summa, mis iga kuu kulub, on üsna naeruväärne).
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
27.04.2020 22:43:20
|
|
|
| Märkasin, et tele2 ka hakanud 500 / 1gbit netti pakkuma - aga tundub, et ainult Elektrilevi valguskaablitele?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.04.2020 10:48:47
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| Märkasin, et tele2 ka hakanud 500 / 1gbit netti pakkuma - aga tundub, et ainult Elektrilevi valguskaablitele? |
Käis vist üsna ammu juba teemast läbi, iseasi palju elektrilevi võrgust juba töösse on rakendunud. Lisaks sellel võrgul siis ka STV, Elisa ja Telia.
https://tele2.ee/internet/internet/pusiuhendus
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
24.05.2020 18:38:17
|
|
|
Tere
Oskab keegi öelda, kas Tele2 poolt pakutavatel Huawei ruuteritel (B535-232) on nat reeglite isetegemise võimalus ära võetud?
Veebiliidesest ei paista kusagilt
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans89
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2009
|
24.05.2020 21:32:50
|
|
|
Ei ole küll Tele2-ga kuidagi seotud (Huawei tooteid müüvad kõik), aga vähemalt B525-s saab valida ainult cone/symmetric vahel:
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helseth
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2012
|
24.05.2020 22:15:07
|
|
|
Seal paistis ka sama pilt vastu.
Leidsin nüüd google'st, et kusagil "Virtual server" all saab dst-nat'i laadset produkti teha äkki.
Proovin järgmine kord sealt õnne leida.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
24.05.2020 22:58:13
|
|
|
| Just, pordisuunamist teed "virtual server" kaudu. Samuti "special applications" alt. DMZ alt soovi korral kõik korraga, aga siis on küljes olev seade tervenisti välja nähtav. Kogu asja eelduseks muidugi, et pordid on avatud - seda saad ainult koos püsi-IP-ga ja maksad igakuiselt 6,39 lisatasu. Vaikimisi on kõikidel mobiil-ISP-del kinni.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.05.2020 07:37:16
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kogu asja eelduseks muidugi, et pordid on avatud - seda saad ainult koos püsi-IP-ga ja maksad igakuiselt 6,39 lisatasu. Vaikimisi on kõikidel mobiil-ISP-del kinni. |
Mitte kõikidel.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sekeldaja
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2009
|
25.05.2020 09:49:30
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Kogu asja eelduseks muidugi, et pordid on avatud - seda saad ainult koos püsi-IP-ga ja maksad igakuiselt 6,39 lisatasu. Vaikimisi on kõikidel mobiil-ISP-del kinni. |
Mitte kõikidel. |
Nii, tekkis huvi. Väidad, et mõni operaator lubab veel mobiilinterneti teenusel avatud porte ilma püsi-IP lisatasuta? Teine T-tähega operaator?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.05.2020 10:41:23
|
|
|
| Sekeldaja kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Kogu asja eelduseks muidugi, et pordid on avatud - seda saad ainult koos püsi-IP-ga ja maksad igakuiselt 6,39 lisatasu. Vaikimisi on kõikidel mobiil-ISP-del kinni. |
Mitte kõikidel. |
Nii, tekkis huvi. Väidad, et mõni operaator lubab veel mobiilinterneti teenusel avatud porte ilma püsi-IP lisatasuta? Teine T-tähega operaator? |
Jah, sellel teisel Koduinternet 4G teenusel vaikimisi avalik dünaamiline IP avatud portidega.
kohe kaugelt ftp, turvakaamerad, torrent, mänguserver jms olemas. vajadusel saab mõnes seadmes dyndns püsti panna kui ka vahel ip muutuma peaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sekeldaja
HV vaatleja
liitunud: 06.04.2009
|
25.05.2020 12:17:30
|
|
|
Tänud, see oli väärt info.
Mobiilse elu internetiseadme paketile see siiski ei laiene?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.05.2020 13:22:15
|
|
|
| Sekeldaja kirjutas: |
Tänud, see oli väärt info.
Mobiilse elu internetiseadme paketile see siiski ei laiene? |
Ühelgi mobiiltelefonis asetseval simil ja ka mobiilses wifi ruuteris või tahvlis avatud porte pole ja ei peakski olema.
Kui keegi just kavatseb suvilat valvata mobiilse interneti simiga siis jah, on vaja staatilist ja saab ka pordid.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.05.2020 15:10:17
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Jah, sellel teisel Koduinternet 4G teenusel vaikimisi avalik dünaamiline IP avatud portidega. |
Kas ikka on vaikimisi avatud? Isegi kaabliga oli minu mälu järgi juba ADSL-i aegadest vaikimisi kinni, kuna kliendi jaoks ju nii turvalisem, aga said avatuks küsida. Suur asi seegi muidugi, kui küsides lisatasuta avatuks saab.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.05.2020 15:21:17
|
|
|
| rex kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Jah, sellel teisel Koduinternet 4G teenusel vaikimisi avalik dünaamiline IP avatud portidega. |
Kas ikka on vaikimisi avatud? Isegi kaabliga oli minu mälu järgi juba ADSL-i aegadest vaikimisi kinni, kuna kliendi jaoks ju nii turvalisem, aga said avatuks küsida. Suur asi seegi muidugi, kui küsides lisatasuta avatuks saab. |
Kaablil vaikimisi suletud aga teleris/iseteeninduses saab tasuta avada, F4G puhul aga kõikidel avatud. (esimesel aastal kui teenus tuli, siis võis veel olla emt süsteemidest vormistatud teenuseid kus oli kinni, nüüdseks need vist juba uues süsteemis)
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
26.05.2020 15:12:38
|
|
|
https://forte.delfi.ee/news/tarkvara/tele2-asus-eestis-vahendama-uut-tv-appi?id=89974975
| tsitaat: |
Tele2 asus Eestis vahendama uut TV-äppi
Kõnealune teleteenus on äpina saadaval nii telerites kui Androidi ja iOSi mobiiltelefonides ja tahvelarvutites. Televiisoritest sobivad vaatamiseks Android TV platvormiga nutitelerid ning LG webOS 2 ja Samsung SmartTV platvormiga telerid. |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
monomakk
HV kasutaja
liitunud: 18.01.2012
|
27.05.2020 00:15:30
|
|
|
Najakas, kuidas tele2 reklaamib seda justkui oma teenust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
27.05.2020 08:01:41
|
|
|
| Kas see on see sama Go3 mis juba mõned kuud tagasi välja tuli? Mille teleka sisene app ei toimunud korralikult? Naljakas kuidas vana uudis muudetakse uueks uudiseks.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
27.05.2020 11:00:33
|
|
|
| Oskab keegi android tv boxi või sticki soovitada go3 jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
28.05.2020 20:29:55
|
|
|
Sai lapse Samsung S4-le ostetud Tele2 kõnekart ning selgus, et see ei töötagi seal. Telefonil on 4G bands: 1, 3, 5, 7, 8, 20. Muud kaardid on siiani toiminud. Kas telefon on liiga vana või tuleb miskit Tele2 jaoks seadistada?
Teistes telefonides see kõnekaart töötab.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.05.2020 20:56:15
|
|
|
| Äkki võrgulukus või mustas nimekirjas?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
28.05.2020 22:29:31
|
|
|
| SIM kaart võib ka katki olla.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
04.06.2020 16:48:24
|
|
|
ARVAMUS. Ranno Pajuri: Eesti seadused on täitmiseks nii Läti reklaamiagentuurile kui ka rahvusvahelisele ettevõttele
https://turundajateliit.ee/uudised/arvamus-ranno-pajuri-telia-tele2/
| tsitaat: |
Seda teravamalt riivas silma Tele2 üheksakümnendate stiilis reklaamikampaania, mis laseb laias kaares reklaamiseaduse üldpõhimõtete peale ja isegi ei püüa varjata soovi rikkuda seadust. Reklaamiseaduse paragrahv 4 kirjeldab seaduse üht olulisemat põhimõtet: reklaam ei tohi olla eksitav.
|
| tsitaat: |
| Samuti keelab reklaamiseadus teiste kaubamärkide alavääristamise ja halvustamise. Kui Tele2 reklaami eesmärk ei ole halvustada teist brändi, siis mis see on? Teine variant oleks ebakompetentsus, aga selle ma esialgu siiski välistaksin. Konkurenti halvustama kipuvad tavaliselt need turuosalised, kellel pole endal midagi öelda. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.06.2020 22:49:58
|
|
|
| Jumala hea reklaam üle tüki aja.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
25.06.2020 13:51:51
|
|
|
Liitusin tele2-ga sellise pakkumise raames: https://tele2.ee/piiramatu -> üks kaart telefoni, teine ruuteris.
Esimesed sammud selles võrgus, mida kunagi ikka isuga sai maha tehtud, on olnud ainult positiivsed.
Proloog: koduinternetiks oli eelnevalt iidvana Elioni "kodulahendus" vaskkaablil 12/1. No jäi ilmselgelt aeglaseks tänapäeva nutiplutimaailmas, eriti kui kahest telekast korraga HD tv-teenust tarbida, oli interneti kasutamine võimatu.
Tele2-s olid kiirused testimisel päris kobedad. Telefoniga stabiilselt 150-200 alla ja 40-50 üles. Kui aga proovin ruuteriga, mis nad andsid (miski odavam huawei pläust), siis saab napilt 30-40 alla ja üles 5-10. Nende viimaste kiiruste kohta öeldu klienditeeninduses, et see on isegi hästi. No kurat ei ole, kui telefonis saan 3-4x kiiremalt. Tegemist siis sama operaatori kaartidega ja ka pakettidega ja testid tehtud samas paigas, maja teisel korrusel suunaga tele2 sidemastile.
pika sissejuhatuse järel küsimus: millise seadmega võiks koduse 4g kiirust parandada? Kruvida seinale miski antenn ja kas see siis võtta tele2-st või tellida kuskilt mujalt. Nende lisantennid tunduvad tsipa kallid.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.06.2020 14:12:26
|
|
|
| Ehk ikka kõrgema kategooria seadmega, mis oskab mitut kanalit/sagedust korraga kasutada. Lisaantenn paraku mustvalgesse telerisse värve ei too. On praegusel odaval huawei pläustil mingi liignimi ka?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
25.06.2020 14:14:49
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Ehk ikka kõrgema kategooria seadmega, mis oskab mitut kanalit/sagedust korraga kasutada. Lisaantenn paraku mustvalgesse telerisse värve ei too. On praegusel odaval huawei pläustil mingi liignimi ka? |
miski kotikese sees ulatati esindusest kasutatud huawei b525.
mõistatus selles ongi, et telefoniga saan ühe kiirusega, ruuteriga teise. mõlema seadme positsioonid ja paketid samad.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
25.06.2020 14:16:36
|
|
|
keilast, proovisid ruuteri sim kaarti telefonis ka?
Plaanisin kunagi ruuteri jaoks ka ligi võta, kuid selgus, et sellel oli mingeid asju kinni keeratud (üks saatuslikuks saanu oli p2p) ning jätsin selle sinnapaika, sest nende EU paketis sama hinnaga oli see avatud.
Tollal oli Nutikas ja Koduinternet vmt nende nimi.
Sellel b525 seadetes.force 4G ka sees? Kasutab/pendeldab sitema otsas äkki?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.06.2020 14:18:14
|
|
|
Ei ole mingit mõistatust, kuna seade ise peab ka toetama võrgu poolt pakutavaid kiiruseid. Too huewei plönn järelikult ei toeta. Vaja on võimekamat karpi.
Tehnilise suutlikkuse kohta on paremat infot siin. https://www.4gltemall.com/blog/tag/huawei-b525-specifications/
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.06.2020 14:19:54
|
|
|
| B525 iseenesest kõige nirum seade ei ole, ma olen mustakal 100+ mega kätte saanud. Cat20 tipptelefonidega paraku võrrelda ei tasu.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.06.2020 14:19:55
|
|
|
Ei ole mingit mõistatust, kuna seade ise peab ka toetama võrgu poolt pakutavaid kiiruseid. Too huewei plönn järelikult ei toeta. Vaja on võimekamat karpi.
Tehnilise suutlikkuse kohta on paremat infot siin. https://www.4gltemall.com/blog/tag/huawei-b525-specifications/
* The theoretical maximum speed of the LTE network: DL 300 Mbit/s/ UL 50 Mbit/s
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 25.06.2020 14:21:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
25.06.2020 14:22:22
|
|
|
mõtlesin isegi ühel hetkel sama, aga ka sinu jagatud lingil on ju lause, mis selle müüdi murrab:
| tsitaat: |
Huawei B525 Specifications:
* Max. Transfer speed: 300 Mbps (DL) / 50 Mbps (UL) |
Ehk et nagu teoorias b525 toetaks neid kiiruseid, mis ma telefoniga sain?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
25.06.2020 14:25:19
|
|
|
okei. ehk et siis oleks loogilisem esmalt mõnd muud ruuterit proovida? Kellelgi kogemusi, millist neist tellida netiavarustest?
Et ruuterikobakas aknalauale tolmu koguma ei jääks oleks see plaan kuhugi ära peita (laua alla vms), elik kehvemasse levipiirkonda tõsta. Siis ikkagi antenni/võimendita ei pääseks?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.06.2020 14:27:12
|
|
|
| Cat6 seadme teoreetiline max pole siiski 1:1 võrreldav Cat20 seadme reaalse keskmisega. Millise telefoniga võrdled?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
25.06.2020 14:30:39
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Cat6 seadme teoreetiline max pole siiski 1:1 võrreldav Cat20 seadme reaalse keskmisega. Millise telefoniga võrdled? |
iphone xr
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
25.06.2020 14:39:13
|
|
|
keilast, tõsta kaardid ümber ja proovi siis ka.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.06.2020 14:44:19
|
|
|
Ruuterite turg on paraku nutusem ja stagneerunum kui telefonide oma. Huaweil vist hetkel parim Cat11 B618 600-se teoreetilise maksimumiga. Telia pakub Zyxeleid karmi kirjaga "NB! Ruuter xxx on konfigureeritud ainult Telia 4G mahupiiranguta püsiühenduse kasutamiseks ega sobi muude teenuste või teiste operaatorite teenuste kasutamiseks!"
Kõige eesrindlikum paistab hetkel olevat Nighthawk, aga hind ka vastav...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
25.06.2020 15:24:05
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
| keilast, tõsta kaardid ümber ja proovi siis ka. |
Praegu pole see ruuter läheduses ,aga proovin selle nipi kindlasti läbi
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T1000
HV kasutaja

liitunud: 19.03.2007
|
25.06.2020 16:24:04
|
|
|
| Võimalik, et vigane 525 ning CA ei toimi. Vaheta esinduses välja, asemele annavad tõenäoliselt uuema 535.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilast
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2006
|
25.06.2020 17:22:45
|
|
|
| T1000 kirjutas: |
| Võimalik, et vigane 525 ning CA ei toimi. Vaheta esinduses välja, asemele annavad tõenäoliselt uuema 535. |
on sul kogemust, kas nad niisama minu kobisemise peale annavad kohe uue riistvara? nagu ennegi mainisin, siis klienditeeninduse info põhjal minu interneti isegi hea, et miks ma 100 megast netti neilt tahan?
ehk neil plaan, et nende võrku üle ei hakataks koormama, kui liiga palju selliseid kliente tekib, kes tahavad oma vabaduse paketi kiirusest maksimumi välja venitada.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|