|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olavsu1
külaline
|
01.06.2020 22:01:29
|
|
|
| Leinö kirjutas: |
| Seletage lollile, mis see lõim on? |
kadri.ut.ee on tundmatu? lõim on punt kirju samal teemal, samade kirjavahetatega. mõnikord näitab ka hargnevusi.
see ongi peamiselt uudisgruppides kasutatav asi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
02.06.2020 10:26:51
|
|
|
Uudisgrupid on ju kadunud. Kadri läks ühel hetkel katki ja jäi. Kbfi oli sama lugu.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
02.06.2020 11:00:13
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Uudisgrupid on ju kadunud. Kadri läks ühel hetkel katki ja jäi. Kbfi oli sama lugu.  |
möhh? nntp.aioe.org seda isegi kasutatakse....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
02.06.2020 11:49:44
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Üks vanem probleem on ja mõtlesin sellest lõpuks kirjutada.
Kuidas kuvada lõimes eespool/ülevalpool alati uusimat sissetulnud kirja?
Seadete alt sellist sorteerimisvõimalust pole leidnud.
Alatasa on probleemid, et kuvatakse kirju läbisegi ja hea ülevaade puudub lõimedest. |
Pole mingit lisa installida vaja. Seadistustes olemas.
Spoiler 
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
02.06.2020 14:50:07
|
|
|
Betamax, loe mõttega mida küsiti.
See sinu soovitartud säte tõstab lihtsalt lõimed milles on uusi kirju ettepoole.
Tanel soovis kirjade järjekorra lõime siseselt vastupidiseks pöörata et uuemad oleksid eespool (üleval). Vaikimisi lisanduvad uued kirjad lõime lõppu (ehk ekraanil alla).
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
02.06.2020 15:21:49
|
|
|
Tüüpiline HV. "Nagunii kõik, ..."
Midagi ei pea välja lülitama, browseri add-on tuleb hoopis sisse lülitada. Tava meiliklientides on kõigis sarnane funktsionaalsus ju kenasti olemas.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
02.06.2020 15:27:07
|
|
|
Mis mõttes tüüpiline? Mul on see Conversation välja lülitatud nii GMailis kui ka Outlookis ning üldiselt Outlooki osas pöördutakse minu poole väga tihti, et see funktsioon välja lülitada. By default on see sees olnud siiani.
Mingit ühes tükis ahelkirja on päris õudne lugeda, kui vahepeal on vestlus edasi läinud ja keegi paneb Reply või Forwardi kaks päeva tagasi tulnud "lõimele" ning mingid tegelased hakkavad siis sellele vastama. Paras puder ja kapsad
Mõte on iseenesest hea, kui sul ainult paar inimest selles kirjavahetuses on. Kui juba rohkem, siis on täiesti tavaline, et keegi lendab vana"lõimega" sinna sisse.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
02.06.2020 15:27:57
|
|
|
| arvan, et lõime vaates pole kunagi sellist sortimist olnud. lõime loetakse ülevalt alla ja uued kirjad tulevad alla, kui muidugi pole hargnemisi olnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
02.06.2020 15:54:18
|
|
|
olavsu1, GMailis pole jah sellist sorteerimist kunagi olnud aga nagu näha, siis mõnel inimesel on selle järgi siiski vajadus olnud. Ega see add-on ka tühja koha peale ja igavusest ei tekkinud. Veidi googeldada siis leiab sarnast sooviga inimesi teisigi.
Betamax, tüüpiline HV selles suhtes et tehakse üldisi eeldusi omaenese käitumise põhjal -> " Nagunii kõik, kes vastavad, ...".
Mina nt. kustutan pikema jutu alati eest ära, absoluutselt ei salli mingeid lohisevaid kilomeetrisi e-maile.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
02.06.2020 16:03:01
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Betamax, tüüpiline HV selles suhtes et tehakse üldisi eeldusi omaenese käitumise põhjal -> " Nagunii kõik, kes vastavad, ...".
Mina nt. kustutan pikema jutu alati eest ära, absoluutselt ei salli mingeid lohisevaid kilomeetrisi e-maile. |
Kus siin see "omaenese käitumise põhjal" tehtud üldine eeldus on?
| Betamax kirjutas: |
| Nagunii kõik, kes vastavad, teevad seda Reply või Forwardiga ja viimases kirjas on eelnev vestlus olemas. |
Kas tead mõnda inimest, kes Reply ja Forwardi asemel vastab kirjale täiesti uut kirja kirjutades? See ei kõla isegi loogiliselt. Tundub, et pigem ise üldistad selle "tüüpilise HV-ga..."
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
02.06.2020 16:20:39
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kas tead mõnda inimest, kes Reply ja Forwardi asemel vastab kirjale täiesti uut kirja kirjutades? See ei kõla isegi loogiliselt. Tundub, et pigem ise üldistad selle "tüüpilise HV-ga..." |
Kurat, just vastasin ju sulle, et MINA EI VASTA KIRJALE EELNEVAT SISU ALLES HOIDES! Vajutan Reply ja kustutan eelneva vajadusel maha. Mitte alati aga enamasti.
Seega su üldistus, "Nagunii kõik..." on vale. "Kõik "tähendaks 100% inimesi kes niimoodi käituksid.
Korrektne oleks olnud öelda "Nagunii enamus...".
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
02.06.2020 16:26:20
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Kas tead mõnda inimest, kes Reply ja Forwardi asemel vastab kirjale täiesti uut kirja kirjutades? See ei kõla isegi loogiliselt. Tundub, et pigem ise üldistad selle "tüüpilise HV-ga..." |
Kurat, just vastasin ju sulle, et MINA EI VASTA KIRJALE EELNEVAT SISU ALLES HOIDES! Vajutan Reply ja kustutan eelneva vajadusel maha. Mitte alati aga enamasti.
Seega su üldistus, "Nagunii kõik..." on vale. "Kõik "tähendaks 100% inimesi kes niimoodi käituksid.
Korrektne oleks olnud öelda "Nagunii enamus...".  |
Loe uuesti, mida ma kirjutasin ja loe nüüd, mida sina kirjutasid.
Ei viitsi rohkem vaielda.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
02.06.2020 20:29:36
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Kas tead mõnda inimest, kes Reply ja Forwardi asemel vastab kirjale täiesti uut kirja kirjutades? See ei kõla isegi loogiliselt. Tundub, et pigem ise üldistad selle "tüüpilise HV-ga..." |
Mu naine teab ja neid on rohkem kui arvatagi võiks. Oli vaja teatud kirjale "replyga" vastata ja seda rõhutati eraldi. Kommenteeris mõni tund yiljem, et on juba väsinud sellest, et inimestele tuli kiri uuesti saata, et tuleb "reply" teha. Paljud vastasid uue kirjaga...
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.06.2020 23:14:17
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| kadri.ut.ee on tundmatu? |
Oli see news.ut.ee alias või hilisem asi? Enda jaoks jäi usenet paraku juba üle 10a tagasi ajalukku...
| Betamax kirjutas: |
| Mul on see Conversation välja lülitatud nii GMailis kui ka Outlookis ning üldiselt Outlooki osas pöördutakse minu poole väga tihti, et see funktsioon välja lülitada. By default on see sees olnud siiani. |
Rumala "tehisintellekti" musternäide. Segadust rohkem kui abi.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.06.2020 19:15:28
|
|
|
Google jätkab õngitsemist...
Kodune aadress neile? WTF?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.06.2020 19:20:21
|
|
|
| Ei kahtlegi, aga vabatahtlikult ka toimikut täitma / kinnitama ei tõtta.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.06.2020 20:21:03
|
|
|
| tsitaat: |
Ole mureta, see on neil nagunii olemas. Nüüd nad lihtsalt küsivad ametlikku luba andmete töötlemiseks.
|
kindlasti.
Google mapsis pane kodu asukoht ja voilaa. Lisaks muud lehed kus logid google kontoga sisse e-poes ja tellid kaupa samale adrele
Samas ega mida siin varjata....anna nii palju kui vaja ja nii vähe kui saad..legaalselt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
16.06.2020 13:39:18
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Ole mureta, see on neil nagunii olemas. Nüüd nad lihtsalt küsivad ametlikku luba andmete töötlemiseks.
|
kindlasti.
Google mapsis pane kodu asukoht ja voilaa. Lisaks muud lehed kus logid google kontoga sisse e-poes ja tellid kaupa samale adrele
Samas ega mida siin varjata....anna nii palju kui vaja ja nii vähe kui saad..legaalselt |
Ja kuidas Google need andmed sealt kolmandalt saidilt kätte peaks saama? See mis identity provideriga sa kusagile sisse logid ei oma nüüd küll mingit tähtsust. Ega identity provider ei saa sellega kolmanda osapoole saidilt sellepärast datat.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
16.06.2020 15:43:18
|
|
|
| Renka, google varastab arveid ja teeb järeldusi neist. parem on arved gmaili asemel kuhugi mujale suunata ja ostlemisel ei kasuta chrome brauserit.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
17.06.2020 11:17:15
|
|
|
olavsu1, mida sa varjad hirmsasti? Mida kardad paaniliselt? Pole veel midagi nende arvetega juhtunud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
17.06.2020 12:53:03
|
|
|
| ei meeldi see, et ilma minu teadmata ostetud asjades nimekirju kuhugi kolmandasse portaali koostatakse....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.06.2020 13:25:05
|
|
|
Kes koostab? Kuhu koostab?
Privaatsuse üle muretsemine on arusaadav aga vandenõuteooria levitamine tõe pähe on lauslollus.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
17.06.2020 13:53:34
|
|
|
Pealegi, näiteks enda ja pere turvalisuse huvides võin loobuda mingist osast privaatsusest, sest saadav hüve kaalub võimaliku kahju (?!) üles.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
17.06.2020 17:45:53
|
|
|
https://myaccount.google.com/purchases?gar=1
eks te vaadake ise, mis Teil seal listis on. mina küll pole soovinud, et keegi peaks minu eest sellist ülevaadet koostama. Võib vaid oletada kuhu veel selliseid nimekirju koostatakse.
nimekirja saab tühjaks vaid arve aluseks olevaid e-kirju kustutades.
igasuguseid "näen ainult mina" lubadusi ei usu mitte.
eestikeeles koostatud arved jätavad nad puutumata, sedasi kokkukogutud saavad aint inglisekeelsed arved.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
17.06.2020 18:01:12
|
|
|
Mida ma seal nägema peaks?
Ostnud nii Amazonist, Aliexpressist + veel N ingliskeelset kohta. Kõik kirjad GMaili kokku jooksnud.
Spoiler 
EDIT: typos.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
viimati muutis bladerunner 17.06.2020 18:02:57, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
17.06.2020 18:02:02
|
|
|
olavsu1, Poest saadud pabertšeki võid ju konspiratsiooni mõttes ära süüa või põlema panna, aga koopia jääb poe andmebaasi... kes teab kuhu see jõuab? Kõige lihtsam, ära osta midagi, tõmba kõik juhtmed seinast välja ja ole "peidus"... koos oma vandenõuteooriatega.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
17.06.2020 18:14:30
|
|
|
| te pole kiusamise ohvriks langenud ja te ei oska karta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.06.2020 20:48:45
|
|
|
Sama nagu need tüübid, kes kiruvad, et Windows on saast, aeglane, viiruseid täis jne. Kui Next-Next-Next installikaid läbi lased, siis pole ka ime.
Google'i konto, nagu kõikide e-maili teenusepakkujate kontod, vajab seadistamist. Kui seda ei tee, siis pole kedagi teist süüdistada. Ise tegi. Ja mingi keelebarjääri süüks seda ajada kah enam ei saa, sest Google on praktiliselt täies ulatuses eestikeelne by default. Kui just jälle mingeid Kreplakistani VPN ei kasutata, mis ei lase su asukohta normaalselt tuvastada vms.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
18.07.2020 02:49:05
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Sama nagu need tüübid, kes kiruvad, et Windows on saast, aeglane, viiruseid täis jne. Kui Next-Next-Next installikaid läbi lased, siis pole ka ime.
Google'i konto, nagu kõikide e-maili teenusepakkujate kontod, vajab seadistamist. Kui seda ei tee, siis pole kedagi teist süüdistada. Ise tegi. Ja mingi keelebarjääri süüks seda ajada kah enam ei saa, sest Google on praktiliselt täies ulatuses eestikeelne by default. Kui just jälle mingeid Kreplakistani VPN ei kasutata, mis ei lase su asukohta normaalselt tuvastada vms. |
Äkki väiksed näpunäited seadistamise osas?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
28.07.2020 19:00:57
|
|
|
Kas on olemas mingi häkk, et saadetavale e-mailile ei tekiks "Reply to all" võimalust? Vastata saab ainult saatjale (minule).
Tahan saata @googlegroups.com aadressile kirja ja sooviks, et vastused ei tuleks kogu listile.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
28.07.2020 21:20:29
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
Kas on olemas mingi häkk, et saadetavale e-mailile ei tekiks "Reply to all" võimalust? Vastata saab ainult saatjale (minule).
Tahan saata @googlegroups.com aadressile kirja ja sooviks, et vastused ei tuleks kogu listile. |
Pane kirja saajaks ennast, ülejäänud saajad/grupp lisa aga pimekoopiasse, mida teised ei näe. Nii saavad teised vastata isegi "Reply to all" klikkimise korral ainult sinule.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
16.10.2020 17:07:21
|
|
|
Ma selle juhendi järgi ei teeks, kui veidigi inglist ei oskaks. Enamikul on see eestikeelne.
Thunderbirdi või Outlookiga on see veelgi lihtsam.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.10.2020 22:10:52
|
|
|
Märt.,
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.10.2020 13:50:45
|
|
|
jeesus188, vanusest 40 ja edasi päris paljudel pole inglise rääkimise-lugemise oskust. Mul teine on, õnneks.
Ja siinkandis on Google kontot luues Gmail ja sõbrad vaikimisi eestikeeles. Nii et leidub inimesi, kellele see õpetus abiks pole. Lähemast ringkonnast tean laksust vähemalt kolme, kel see õpetus üle jõu käiks, mis siis, et nemad inglist õppisid ja mina saksat.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
14.12.2020 15:26:38
|
|
|
| Nope
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
16.12.2020 22:56:07
|
|
|
| Proovige siis edaspidi üle 2a järjest koomas, vanglas vms mitte olla, kuna uute guugli tingimuste järgi võivad muidu sisu kustutama hakata. Serverid hakkavad vist täis saama või tülpimus, et muudkui analüüsi seda massilist saasta, aga häid tulemusi nagu polegi...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kristjan*
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.12.2020 10:09:09
|
|
|
Pole ime ka, kui viimastel kuudel massiliselt spämmerid endale lambikontosid genereerivad Google'isse ja paistab et neid kas ei piirata üldse või on piiramise süsteemid ja sellega tegelejad tsunami alla mattunud ja suudavad tegeleda vaid murdosaga pahategijate kontodest. Lõpuks saab interneedus ka otsa.
Re-Captcha ja muud Turingi testilaadsed süsteemid paistavad murtud olevat vist, kuidas muidu nad nii vabalt tegutseda saavad.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.12.2020 14:32:23
|
|
|
| Omal ka vaja vahel mingi lambikonto teha mingi teenuse jaoks (kas ei taha spämmi või läheb hoopis kellegi teise jaoks kasutusse) ja ega gmaili kontot polegi ju viimasel ajal lihtne luua. Lisaks CAPTCHA-le küsiti vist kohe ka tel nr-i ja taheti konto aktiveerimiseks SMS-ga saadetud koodi. Peaks massilist ühest kohast regamist kõvasti pidurdama.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
17.12.2020 22:56:07
|
|
|
Noh, ei tea midagi. Professionaalsed spämmerid-botneti omanikud on ehk käima saanud re-captcha't piisavalt võimekalt lahendava süsteemi ja kas on kuidagi piiratud kontode arv, mida ühe ja sama moblanumbriga saab siduda? Juhul kui ongi piiratud, siis asi see lisanumbrite hankiminegi ära pole, kui vaid igalt kontolt piisavalt spämmi saab levitada, et see ennast ära tasuks.
Nendel vennikestel on nii raha kui nutti sellise operatsiooni püstipanekuks.
Samas ei ole ka välistatud, et on käima lükatud kontode loomise farmid kusagil kolmandas maailmas, kus enam-vähem orjastaatuses sajad või tuhanded vennikesed ööpäev läbi uusi kontosid registreerivad, mida farmiomanikud siis spämmeritele hulgi edasi müüa saavad.
Või on hakatud kasu lõikama spämmiga väljareklaamitud töökuulutustelt a'la teeni raha internetis, millega järjest uusi lollikesi enda heaks tööle pannakse.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
04.01.2021 20:36:23
|
|
|
| tsitaat: |
Teie sisselogimine ebaõnnestus
Teie kaitsmiseks ei saa te selles seadmes sisse logida.
Proovige hiljem uuesti või logige sisse teises seadmes.
|
Tänan Google. Telefonis toimib.
EDIT:
Paistab, et Google hakkab vanemaid brausereid välja praakima vist. Gmaili asemel Accounti sisse logides annab hoopis teise teate:
| tsitaat: |
This browser or app may not be secure. Learn more
Try using a different browser. If you’re already using a supported browser, you can refresh your screen and try again to sign in.
|
Youtube samas on veel sisselogitud.
EDIT 2:
Õnneks tundub, et lihtne User Agent muutmine aitas. Nüüd lasi sisse logida.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.01.2021 20:43:07
|
|
|
Tomorrow, Ma ei saa Opera browseriga moblas sisse logida....ei gmaili ega youtube
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|