Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
olavsu1
külaline






sõnum 01.06.2020 22:01:29 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Seletage lollile, mis see lõim on?


kadri.ut.ee on tundmatu? lõim on punt kirju samal teemal, samade kirjavahetatega. mõnikord näitab ka hargnevusi.

see ongi peamiselt uudisgruppides kasutatav asi.
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 10:26:51 vasta tsitaadiga

Uudisgrupid on ju kadunud. Kadri läks ühel hetkel katki ja jäi. Kbfi oli sama lugu. icon_rolleyes.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 02.06.2020 11:00:13 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Uudisgrupid on ju kadunud. Kadri läks ühel hetkel katki ja jäi. Kbfi oli sama lugu. icon_rolleyes.gif


möhh? nntp.aioe.org seda isegi kasutatakse....
tagasi üles
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 11:49:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Üks vanem probleem on ja mõtlesin sellest lõpuks kirjutada.
Kuidas kuvada lõimes eespool/ülevalpool alati uusimat sissetulnud kirja?

Seadete alt sellist sorteerimisvõimalust pole leidnud.
Alatasa on probleemid, et kuvatakse kirju läbisegi ja hea ülevaade puudub lõimedest.

Pole mingit lisa installida vaja. Seadistustes olemas.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 14:50:07 vasta tsitaadiga

Betamax, loe mõttega mida küsiti.

See sinu soovitartud säte tõstab lihtsalt lõimed milles on uusi kirju ettepoole.
Tanel soovis kirjade järjekorra lõime siseselt vastupidiseks pöörata et uuemad oleksid eespool (üleval). Vaikimisi lisanduvad uued kirjad lõime lõppu (ehk ekraanil alla).

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 15:15:13 vasta tsitaadiga

Siis võiks selle Conversation funktsiooni välja lülitada. Nagunii kõik, kes vastavad, teevad seda Reply või Forwardiga ja viimases kirjas on eelnev vestlus olemas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 15:21:49 vasta tsitaadiga

Tüüpiline HV. "Nagunii kõik, ..." icon_lol.gif
Midagi ei pea välja lülitama, browseri add-on tuleb hoopis sisse lülitada. Tava meiliklientides on kõigis sarnane funktsionaalsus ju kenasti olemas.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 15:27:07 vasta tsitaadiga

Mis mõttes tüüpiline? Mul on see Conversation välja lülitatud nii GMailis kui ka Outlookis ning üldiselt Outlooki osas pöördutakse minu poole väga tihti, et see funktsioon välja lülitada. By default on see sees olnud siiani.
Mingit ühes tükis ahelkirja on päris õudne lugeda, kui vahepeal on vestlus edasi läinud ja keegi paneb Reply või Forwardi kaks päeva tagasi tulnud "lõimele" ning mingid tegelased hakkavad siis sellele vastama. Paras puder ja kapsad thumbs_down.gif
Mõte on iseenesest hea, kui sul ainult paar inimest selles kirjavahetuses on. Kui juba rohkem, siis on täiesti tavaline, et keegi lendab vana"lõimega" sinna sisse.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 02.06.2020 15:27:57 vasta tsitaadiga

arvan, et lõime vaates pole kunagi sellist sortimist olnud. lõime loetakse ülevalt alla ja uued kirjad tulevad alla, kui muidugi pole hargnemisi olnud
tagasi üles
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 15:54:18 vasta tsitaadiga

olavsu1, GMailis pole jah sellist sorteerimist kunagi olnud aga nagu näha, siis mõnel inimesel on selle järgi siiski vajadus olnud. Ega see add-on ka tühja koha peale ja igavusest ei tekkinud. Veidi googeldada siis leiab sarnast sooviga inimesi teisigi.

Betamax, tüüpiline HV selles suhtes et tehakse üldisi eeldusi omaenese käitumise põhjal -> " Nagunii kõik, kes vastavad, ...". icon_lol.gif
Mina nt. kustutan pikema jutu alati eest ära, absoluutselt ei salli mingeid lohisevaid kilomeetrisi e-maile.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 16:03:01 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Betamax, tüüpiline HV selles suhtes et tehakse üldisi eeldusi omaenese käitumise põhjal -> " Nagunii kõik, kes vastavad, ...". icon_lol.gif
Mina nt. kustutan pikema jutu alati eest ära, absoluutselt ei salli mingeid lohisevaid kilomeetrisi e-maile.

Kus siin see "omaenese käitumise põhjal" tehtud üldine eeldus on?
Betamax kirjutas:
Nagunii kõik, kes vastavad, teevad seda Reply või Forwardiga ja viimases kirjas on eelnev vestlus olemas.

Kas tead mõnda inimest, kes Reply ja Forwardi asemel vastab kirjale täiesti uut kirja kirjutades? See ei kõla isegi loogiliselt. Tundub, et pigem ise üldistad selle "tüüpilise HV-ga..."

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 16:20:39 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas tead mõnda inimest, kes Reply ja Forwardi asemel vastab kirjale täiesti uut kirja kirjutades? See ei kõla isegi loogiliselt. Tundub, et pigem ise üldistad selle "tüüpilise HV-ga..."
Kurat, just vastasin ju sulle, et MINA EI VASTA KIRJALE EELNEVAT SISU ALLES HOIDES! Vajutan Reply ja kustutan eelneva vajadusel maha. Mitte alati aga enamasti.

Seega su üldistus, "Nagunii kõik..." on vale. "Kõik "tähendaks 100% inimesi kes niimoodi käituksid.
Korrektne oleks olnud öelda "Nagunii enamus...". icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 16:26:20 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kas tead mõnda inimest, kes Reply ja Forwardi asemel vastab kirjale täiesti uut kirja kirjutades? See ei kõla isegi loogiliselt. Tundub, et pigem ise üldistad selle "tüüpilise HV-ga..."
Kurat, just vastasin ju sulle, et MINA EI VASTA KIRJALE EELNEVAT SISU ALLES HOIDES! Vajutan Reply ja kustutan eelneva vajadusel maha. Mitte alati aga enamasti.

Seega su üldistus, "Nagunii kõik..." on vale. "Kõik "tähendaks 100% inimesi kes niimoodi käituksid.
Korrektne oleks olnud öelda "Nagunii enamus...". icon_lol.gif

Loe uuesti, mida ma kirjutasin ja loe nüüd, mida sina kirjutasid.
Ei viitsi rohkem vaielda.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 20:29:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Kas tead mõnda inimest, kes Reply ja Forwardi asemel vastab kirjale täiesti uut kirja kirjutades? See ei kõla isegi loogiliselt. Tundub, et pigem ise üldistad selle "tüüpilise HV-ga..."


Mu naine teab ja neid on rohkem kui arvatagi võiks. Oli vaja teatud kirjale "replyga" vastata ja seda rõhutati eraldi. Kommenteeris mõni tund yiljem, et on juba väsinud sellest, et inimestele tuli kiri uuesti saata, et tuleb "reply" teha. Paljud vastasid uue kirjaga...

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2020 23:14:17 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
kadri.ut.ee on tundmatu?

Oli see news.ut.ee alias või hilisem asi? Enda jaoks jäi usenet paraku juba üle 10a tagasi ajalukku...

Betamax kirjutas:
Mul on see Conversation välja lülitatud nii GMailis kui ka Outlookis ning üldiselt Outlooki osas pöördutakse minu poole väga tihti, et see funktsioon välja lülitada. By default on see sees olnud siiani.

thumbs_up.gif
Rumala "tehisintellekti" musternäide. Segadust rohkem kui abi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2020 19:15:28 vasta tsitaadiga

Google jätkab õngitsemist...



Kodune aadress neile? WTF?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2020 19:18:44 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Google jätkab õngitsemist...



Kodune aadress neile? WTF?
Ole mureta, see on neil nagunii olemas. Nüüd nad lihtsalt küsivad ametlikku luba andmete töötlemiseks.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2020 19:20:21 vasta tsitaadiga

Ei kahtlegi, aga vabatahtlikult ka toimikut täitma / kinnitama ei tõtta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.06.2020 20:21:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ole mureta, see on neil nagunii olemas. Nüüd nad lihtsalt küsivad ametlikku luba andmete töötlemiseks.

kindlasti.

Google mapsis pane kodu asukoht ja voilaa. Lisaks muud lehed kus logid google kontoga sisse e-poes ja tellid kaupa samale adrele

Samas ega mida siin varjata....anna nii palju kui vaja ja nii vähe kui saad..legaalselt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2020 13:39:18 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ole mureta, see on neil nagunii olemas. Nüüd nad lihtsalt küsivad ametlikku luba andmete töötlemiseks.

kindlasti.

Google mapsis pane kodu asukoht ja voilaa. Lisaks muud lehed kus logid google kontoga sisse e-poes ja tellid kaupa samale adrele

Samas ega mida siin varjata....anna nii palju kui vaja ja nii vähe kui saad..legaalselt
Ja kuidas Google need andmed sealt kolmandalt saidilt kätte peaks saama? See mis identity provideriga sa kusagile sisse logid ei oma nüüd küll mingit tähtsust. Ega identity provider ei saa sellega kolmanda osapoole saidilt sellepärast datat.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 16.06.2020 15:43:18 vasta tsitaadiga

Renka, google varastab arveid ja teeb järeldusi neist. parem on arved gmaili asemel kuhugi mujale suunata ja ostlemisel ei kasuta chrome brauserit.
tagasi üles
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2020 11:17:15 vasta tsitaadiga

olavsu1, mida sa varjad hirmsasti? Mida kardad paaniliselt? Pole veel midagi nende arvetega juhtunud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olavsu1
külaline






sõnum 17.06.2020 12:53:03 vasta tsitaadiga

ei meeldi see, et ilma minu teadmata ostetud asjades nimekirju kuhugi kolmandasse portaali koostatakse....
tagasi üles
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2020 13:25:05 vasta tsitaadiga

Kes koostab? Kuhu koostab?

Privaatsuse üle muretsemine on arusaadav aga vandenõuteooria levitamine tõe pähe on lauslollus.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2020 13:53:34 vasta tsitaadiga

Pealegi, näiteks enda ja pere turvalisuse huvides võin loobuda mingist osast privaatsusest, sest saadav hüve kaalub võimaliku kahju (?!) üles.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2020 14:41:37 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
ei meeldi see, et ilma minu teadmata ostetud asjades nimekirju kuhugi kolmandasse portaali koostatakse....

Sinu teadmata on asju ostetud ja nimekiri sellest kolmandasse portaali tehtud? icon_eek.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 17.06.2020 17:45:53 vasta tsitaadiga

https://myaccount.google.com/purchases?gar=1

eks te vaadake ise, mis Teil seal listis on. mina küll pole soovinud, et keegi peaks minu eest sellist ülevaadet koostama. Võib vaid oletada kuhu veel selliseid nimekirju koostatakse.
nimekirja saab tühjaks vaid arve aluseks olevaid e-kirju kustutades.

igasuguseid "näen ainult mina" lubadusi ei usu mitte.

eestikeeles koostatud arved jätavad nad puutumata, sedasi kokkukogutud saavad aint inglisekeelsed arved.
tagasi üles
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2020 18:01:12 vasta tsitaadiga

Mida ma seal nägema peaks? icon_rolleyes.gif
Ostnud nii Amazonist, Aliexpressist + veel N ingliskeelset kohta. Kõik kirjad GMaili kokku jooksnud.
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT: typos.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.


viimati muutis bladerunner 17.06.2020 18:02:57, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2020 18:01:37 vasta tsitaadiga

Mul ei ole seal midagi icon_rolleyes.gif

Ja nagu ka kirjutatud siis eri teenuseid saab linkida mis su datat koguks. Ja saab ka eemaldada kui sa ei taha, et koguks: https://support.google.com/accounts/answer/7673989?p=orders&hl=et&visit_id=637280022855217125-4289389067&rd=1

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 17.06.2020 18:02:02 vasta tsitaadiga

olavsu1, Poest saadud pabertšeki võid ju konspiratsiooni mõttes ära süüa või põlema panna, aga koopia jääb poe andmebaasi... kes teab kuhu see jõuab? Kõige lihtsam, ära osta midagi, tõmba kõik juhtmed seinast välja ja ole "peidus"... koos oma vandenõuteooriatega.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 17.06.2020 18:14:30 vasta tsitaadiga

te pole kiusamise ohvriks langenud ja te ei oska karta.
tagasi üles
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2020 20:48:45 vasta tsitaadiga

Sama nagu need tüübid, kes kiruvad, et Windows on saast, aeglane, viiruseid täis jne. Kui Next-Next-Next installikaid läbi lased, siis pole ka ime.
Google'i konto, nagu kõikide e-maili teenusepakkujate kontod, vajab seadistamist. Kui seda ei tee, siis pole kedagi teist süüdistada. Ise tegi. Ja mingi keelebarjääri süüks seda ajada kah enam ei saa, sest Google on praktiliselt täies ulatuses eestikeelne by default. Kui just jälle mingeid Kreplakistani VPN ei kasutata, mis ei lase su asukohta normaalselt tuvastada vms.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 18.07.2020 02:49:05 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Sama nagu need tüübid, kes kiruvad, et Windows on saast, aeglane, viiruseid täis jne. Kui Next-Next-Next installikaid läbi lased, siis pole ka ime.
Google'i konto, nagu kõikide e-maili teenusepakkujate kontod, vajab seadistamist. Kui seda ei tee, siis pole kedagi teist süüdistada. Ise tegi. Ja mingi keelebarjääri süüks seda ajada kah enam ei saa, sest Google on praktiliselt täies ulatuses eestikeelne by default. Kui just jälle mingeid Kreplakistani VPN ei kasutata, mis ei lase su asukohta normaalselt tuvastada vms.


Äkki väiksed näpunäited seadistamise osas?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2020 10:45:23 vasta tsitaadiga

Võta lihtsalt Google'i turva- ja privaatsusseadistused lahti ja hakka lugema. Seal on asjad kõik kenasti nimekirjana ära toodud gruppidena. Google äsja saatis jälle meeldetuletuse, et kle, vaata oma turvaseadistused üle ja lisaks veel see, mida sa nendega jagad.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2020 19:00:57 vasta tsitaadiga

Kas on olemas mingi häkk, et saadetavale e-mailile ei tekiks "Reply to all" võimalust? Vastata saab ainult saatjale (minule).

Tahan saata @googlegroups.com aadressile kirja ja sooviks, et vastused ei tuleks kogu listile.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2020 21:20:29 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Kas on olemas mingi häkk, et saadetavale e-mailile ei tekiks "Reply to all" võimalust? Vastata saab ainult saatjale (minule).

Tahan saata @googlegroups.com aadressile kirja ja sooviks, et vastused ei tuleks kogu listile.

Pane kirja saajaks ennast, ülejäänud saajad/grupp lisa aga pimekoopiasse, mida teised ei näe. Nii saavad teised vastata isegi "Reply to all" klikkimise korral ainult sinule.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 15:40:51 vasta tsitaadiga

https://digi.geenius.ee/rubriik/uudis/lihtne-nipp-kuidas-gmailis-koik-lugemata-meilid-korraga-loetuks-markida/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2020 17:07:21 vasta tsitaadiga

Ma selle juhendi järgi ei teeks, kui veidigi inglist ei oskaks. Enamikul on see eestikeelne.
Thunderbirdi või Outlookiga on see veelgi lihtsam.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.10.2020 22:10:52 vasta tsitaadiga

Märt., icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 13:50:45 vasta tsitaadiga

jeesus188, vanusest 40 ja edasi päris paljudel pole inglise rääkimise-lugemise oskust. Mul teine on, õnneks.
Ja siinkandis on Google kontot luues Gmail ja sõbrad vaikimisi eestikeeles. Nii et leidub inimesi, kellele see õpetus abiks pole. Lähemast ringkonnast tean laksust vähemalt kolme, kel see õpetus üle jõu käiks, mis siis, et nemad inglist õppisid ja mina saksat.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 15:25:08 vasta tsitaadiga

Nuuh, terve Google maas? icon_rolleyes.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 15:26:38 vasta tsitaadiga

Nope
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2020 15:31:17 vasta tsitaadiga

https://www.neowin.net/news/google-services-face-outage-making-it-impossible-to-login
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2020 22:56:07 vasta tsitaadiga

Proovige siis edaspidi üle 2a järjest koomas, vanglas vms mitte olla, kuna uute guugli tingimuste järgi võivad muidu sisu kustutama hakata. Serverid hakkavad vist täis saama või tülpimus, et muudkui analüüsi seda massilist saasta, aga häid tulemusi nagu polegi...
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kristjan*
Kreisi kasutaja
kristjan*

liitunud: 18.08.2008




sõnum 17.12.2020 00:00:33 vasta tsitaadiga

Paari päeva tagune maasolek oli esmase info põhjal tingitud sellest, et ruum sai otsa. icon_biggrin.gif

https://status.cloud.google.com/incident/zall/20013
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 10:09:09 vasta tsitaadiga

Pole ime ka, kui viimastel kuudel massiliselt spämmerid endale lambikontosid genereerivad Google'isse ja paistab et neid kas ei piirata üldse või on piiramise süsteemid ja sellega tegelejad tsunami alla mattunud ja suudavad tegeleda vaid murdosaga pahategijate kontodest. Lõpuks saab interneedus ka otsa. icon_rolleyes.gif
Re-Captcha ja muud Turingi testilaadsed süsteemid paistavad murtud olevat vist, kuidas muidu nad nii vabalt tegutseda saavad.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 14:32:23 vasta tsitaadiga

Omal ka vaja vahel mingi lambikonto teha mingi teenuse jaoks (kas ei taha spämmi või läheb hoopis kellegi teise jaoks kasutusse) ja ega gmaili kontot polegi ju viimasel ajal lihtne luua. Lisaks CAPTCHA-le küsiti vist kohe ka tel nr-i ja taheti konto aktiveerimiseks SMS-ga saadetud koodi. Peaks massilist ühest kohast regamist kõvasti pidurdama.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2020 22:56:07 vasta tsitaadiga

Noh, ei tea midagi. Professionaalsed spämmerid-botneti omanikud on ehk käima saanud re-captcha't piisavalt võimekalt lahendava süsteemi ja kas on kuidagi piiratud kontode arv, mida ühe ja sama moblanumbriga saab siduda? Juhul kui ongi piiratud, siis asi see lisanumbrite hankiminegi ära pole, kui vaid igalt kontolt piisavalt spämmi saab levitada, et see ennast ära tasuks.
Nendel vennikestel on nii raha kui nutti sellise operatsiooni püstipanekuks.

Samas ei ole ka välistatud, et on käima lükatud kontode loomise farmid kusagil kolmandas maailmas, kus enam-vähem orjastaatuses sajad või tuhanded vennikesed ööpäev läbi uusi kontosid registreerivad, mida farmiomanikud siis spämmeritele hulgi edasi müüa saavad.

Või on hakatud kasu lõikama spämmiga väljareklaamitud töökuulutustelt a'la teeni raha internetis, millega järjest uusi lollikesi enda heaks tööle pannakse.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 20:36:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Teie sisselogimine ebaõnnestus
Teie kaitsmiseks ei saa te selles seadmes sisse logida.
Proovige hiljem uuesti või logige sisse teises seadmes.


Tänan Google. Telefonis toimib.

EDIT:
Paistab, et Google hakkab vanemaid brausereid välja praakima vist. Gmaili asemel Accounti sisse logides annab hoopis teise teate:

tsitaat:
This browser or app may not be secure. Learn more
Try using a different browser. If you’re already using a supported browser, you can refresh your screen and try again to sign in.


Youtube samas on veel sisselogitud.

EDIT 2:

Õnneks tundub, et lihtne User Agent muutmine aitas. Nüüd lasi sisse logida.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2021 20:43:07 vasta tsitaadiga

Tomorrow, Ma ei saa Opera browseriga moblas sisse logida....ei gmaili ega youtube
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Google Mail/GMail üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.