Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad Call of Duty Modern Warfare'i?
Olen teinud eeltellimuse.
6%
 6%  [ 9 ]
Ostan, kui mäng on väljas.
17%
 17%  [ 24 ]
Ootan enne ostu, et selguks ... (täpsustan teemas) ja siis võib-olla ostan.
23%
 23%  [ 32 ]
Ei osta.
46%
 46%  [ 63 ]
Sain mängu videokaardiga, plaanin mängida.
4%
 4%  [ 6 ]
Sain mängu videokaardiga, ei plaani mängida.
1%
 1%  [ 2 ]
hääli kokku : 136

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 11:12:16 vasta tsitaadiga

Uus MP7 on rahwal tehtud juba icon_razz.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Peale tiba proovimist sain eile kätte koos sõpsidega.
Kerge ei olnud ja head ajastamist vajab 100%.
Läks 3-4 õhtut proovimist paar tunnikest haaval ja eile 5-da katsega saime tehtud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 26.05.2020 12:02:10 vasta tsitaadiga

Korralik jooksmine tundub.
Kellelgi huvi on võiks proovida. Aga peaks teadma kuhu täpselt minna.
Keegi ehk kes ennem teinud.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 12:26:51 vasta tsitaadiga

SMG-d suht jamad. Vaevalt seegi hea on. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.05.2020 13:08:51 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
SMG-d suht jamad. Vaevalt seegi hea on. icon_razz.gif


kui ma su P90 v mp7-ga maha niidan kui sa põõsas oma snipriga kämpad siis ikka on head küll icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 13:18:01 vasta tsitaadiga

Mp7 lõikab nagu soe nuga võid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.05.2020 14:01:56 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Mp7 lõikab nagu soe nuga võid thumbs_up.gif


HC mängus tõesti, muidu on see väga lamp relv.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 15:08:31 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Dj-E kirjutas:
SMG-d suht jamad. Vaevalt seegi hea on. icon_razz.gif


kui ma su P90 v mp7-ga maha niidan kui sa põõsas oma snipriga kämpad siis ikka on head küll icon_razz.gif
Ma ei ole camperi tüüpi. Pigem rushin oma M4A1-ga millel Socom Roundsid kõik teepealt eest. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 16:49:56 vasta tsitaadiga

Ise vaatasin ka seda videot. Peab päris hea tiimitöö olema ja kopteriga lendama. Muidu suht võimatu.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 17:41:48 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Ise vaatasin ka seda videot. Peab päris hea tiimitöö olema ja kopteriga lendama. Muidu suht võimatu.
Kõik on äge ja cool, et selliseid asju mängu peidetud aga kui seda relva spetsiifiliselt taga ajada siis minujaoks tundub see rewardina suht kesine. Ehk siis maakeeli sellist jauramist ei motiveeri see reward.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 17:57:53 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Ise vaatasin ka seda videot. Peab päris hea tiimitöö olema ja kopteriga lendama. Muidu suht võimatu.
Kõik on äge ja cool, et selliseid asju mängu peidetud aga kui seda relva spetsiifiliselt taga ajada siis minujaoks tundub see rewardina suht kesine. Ehk siis maakeeli sellist jauramist ei motiveeri see reward.


Ma pakun, et see on nendele, kellel max rank käes ja tahavad mingit challengit...

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.05.2020 18:21:34 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Viilutaja kirjutas:
Ise vaatasin ka seda videot. Peab päris hea tiimitöö olema ja kopteriga lendama. Muidu suht võimatu.
Kõik on äge ja cool, et selliseid asju mängu peidetud aga kui seda relva spetsiifiliselt taga ajada siis minujaoks tundub see rewardina suht kesine. Ehk siis maakeeli sellist jauramist ei motiveeri see reward.


Ma pakun, et see on nendele, kellel max rank käes ja tahavad mingit challengit...

Mul on kah max rank käes. Teen igapäevaselt vaid Daily Challengeid, et end vormis hoida uue seasoni ajaks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 09:46:04 vasta tsitaadiga

Mul ka max rank ja sain ka season 3 maxed out, samas nüüd mõned paar üksikut mttetut relva veel vaja upgradeda nii et ei usu et season 4 enam nii grind tuleb.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aspiriin
HV kasutaja
Aspiriin

liitunud: 28.11.2010




sõnum 27.05.2020 13:21:46 vasta tsitaadiga

Mis kõige lihtsam moodus on Grau relva kätte saada?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 27.05.2020 14:42:25 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal toksime Plunderit, õpetab koguma, loobuma ja kätte maksma.
Mõnikord lõppeb eelmine round väga suure valuga ja vahest ei tee terve round suurt midagi, siis korraldad röövi ja võidad ikkagi. Korralik meeskonnatöö on väga tähtis. Saab ka üksi möllata aga see ei ole nii huvitav.

Shipment on tagasi. Saab ehk viimaks mk9 lahti. Tasuta mängus on seda päris keeruline avada. Hea on teha seda kahekesi, ühe toss laskekohta ja teine visata vastase alasse. Ei tea, kas peab seda selle seasoni ajal tegema või saab ka hiljem avada?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 14:58:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hea on teha seda kahekesi, ühe toss laskekohta ja teine visata vastase alasse. Ei tea, kas peab seda selle seasoni ajal tegema või saab ka hiljem avada?

Ennast pole vaja tossu sisse matta, vastane peab olema tossu ääres.
Ära ei kao, tee millal tahad, kui sõber kaasas katate koos suurema osa vastase spwanist ära ja anna aga kuuma.
HC läks suht ludinal ja eriti kui Shippment on võtta.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 27.05.2020 15:12:04 vasta tsitaadiga

Mitmed videod räägivad just, et tossust tossu. Ja mitte tossu ääres, vaid tossu seest tossu sisse.
https://www.youtube.com/watch?v=Qk0YifBrwKU
https://www.youtube.com/watch?v=Xd7_hIgAX_8
See orikas avamise jutt on seal mängus ebatäpne.
Seda saaks ka Marketis teha kui kahekesi kontorist saali tossutada ja lasta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.05.2020 15:17:10 vasta tsitaadiga

Mk9 saab lahti kui vastane tossu sees on. Vähemalt mul läks nii.
Seda saab ju mängude vahel kontrollida, milles küss.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.05.2020 15:36:35 vasta tsitaadiga

busta, Eestis ei olnud Plunderi mängijaid, kust need nii järsku välja on tulnud!?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 16:08:48 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Mk9 saab lahti kui vastane tossu sees on. Vähemalt mul läks nii.
Seda saab ju mängude vahel kontrollida, milles küss.

x2 kuna mul läks samamoodi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 27.05.2020 16:34:24 vasta tsitaadiga

virx, Mingi rahvaga vahest öösiti teeme. Veidike rahulikum kui Warzone, kuigi ega seal annab ka korralikku clusterit korraldada. Meeldib see küll, kunagi ei tea, kuidas minema hakkab.

Hardcore ei ole ammu mänginud ja ei saagi kahjuks hardcore multiplayeris mängu teha. Filtrites ei saa tavalisi mappe välja lülitada ega selectida hardcore tabi peale, otsima panna siis on vanad filtrid tagasi. Peab uurima, milles on probleemid, ei ole read only linnukest ka thumbs_down.gif

WäntWõll kirjutas:
softis kirjutas:
Mk9 saab lahti kui vastane tossu sees on. Vähemalt mul läks nii.
Seda saab ju mängude vahel kontrollida, milles küss.

x2 kuna mul läks samamoodi thumbs_up.gif


Proovitud küll seda ja üksinda tossu visates ei toimi, tossust tossu sisse või tossu sees siis saab kindlalt kirja.
Kui shipmenti lasta siis saab jah varem või hiljem ikkagi tehtud. Mul 10 korda veel vaja. Shipment oli pikalt maas ka, muidu oleks ammu tehtud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 20:06:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hardcore ei ole ammu mänginud ja ei saagi kahjuks hardcore multiplayeris mängu teha. Filtrites ei saa tavalisi mappe välja lülitada ega selectida hardcore tabi peale, otsima panna siis on vanad filtrid tagasi.

R täht vist selectis seda
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 27.05.2020 21:40:58 vasta tsitaadiga

heretic666, Aitäh.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.05.2020 22:09:04 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 28.05.2020 15:29:33 vasta tsitaadiga

Mk9 tuli hardcore Shipment'is kiiresti lahti. Igas mängus sai ühe kirja. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 31.05.2020 12:40:29 vasta tsitaadiga

Mängu käivitades muutub windowsi brightness või värvid erksamaks. Pole varem tähele pannud, kas see peabki nii olema, Nvidia kaart muidu?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2020 16:57:44 vasta tsitaadiga

cummel kirjutas:
Mängu käivitades muutub windowsi brightness või värvid erksamaks. Pole varem tähele pannud, kas see peabki nii olema, Nvidia kaart muidu?
Pole sellist asja küll COD-ga näinud aga mul oli AC:Odyssey-ga analoogne teema, et muutis kontrasti ja peale mängu sulgemist pidin arvutile restardi tegema, et settingud taas paika läheks. Ei tea mis jama oli aga see kadus ise ära. Maybe mingi driverite bug.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2020 19:55:30 vasta tsitaadiga

cummel, vaata üle hdr settingud windowsis ja mängus.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lx122
HV vaatleja
lx122

liitunud: 03.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2020 13:57:08 V2 vasta tsitaadiga

Niih. Sain natuke tagasisidet ja hakkasin nüüd korralikult editima kah videosid. Äkki nüüd on parem. Kui veel tagasisidet siis aga palun andke andke icon_smile.gif


Link
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.06.2020 18:32:40 vasta tsitaadiga

Kas keegi seletaks mis mõte on Ghost pergil kui endiselt oled vastaste sensoril nähtav?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2020 18:51:14 vasta tsitaadiga

Ei olegi siin pointi, vast Warzones veel keegi kasutab.
Liikumise pealt oeld UAV eest peidus. Möödunud mängude vari on jäänud Ghostist. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2020 21:07:22 vasta tsitaadiga

Ma pole näinud et keegi heartbeat seonsorit kasutaks, vähemalt hardcores küll mitte.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 06:59:47 vasta tsitaadiga

Südamelööke jälgitakse rohkem jah Warzones kus eksimuseks pole ruumi.

Aina paremaks läheb.



Kurat vihaseks ajab, et ühe neegri pärast kõik edasi lükatakse. Hong Kongi rahutustest oli kõigil pohhui.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 09:28:31 vasta tsitaadiga

Järjest lükatakse jah stuffi edasi, pleiss 5 reveal event vms ka lükati edasi. Eks see PR teema ole - suur osa klientuurist ühes regioonis kus momendil rahutused ning samal ajal ise hõisata et tormake ostlema uut stuffi võib koleda pildi jätta ettevõttest.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 10:11:16 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Järjest lükatakse jah stuffi edasi, pleiss 5 reveal event vms ka lükati edasi. Eks see PR teema ole - suur osa klientuurist ühes regioonis kus momendil rahutused ning samal ajal ise hõisata et tormake ostlema uut stuffi võib koleda pildi jätta ettevõttest.

Ega need vaesed märatsevad neegrid nagunii mingi eriti suur turuosa ole. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 10:27:20 vasta tsitaadiga

No ega see ainult neid mõjuta. kui linnas üle 80 hoone põlema pistetakse ja toidupoed üle linna uksed kinni panevad rüüstamise hirmus siis inimeste tähelepanu on suunatud elulisemate vaajduste järele.
Aga overall nõme situatsioon jah ja mõjutab meid kõiki pika kaarega, kas või edasilükatud reliisid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.06.2020 11:28:03 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Kas keegi seletaks mis mõte on Ghost pergil kui endiselt oled vastaste sensoril nähtav?


Ei tohiks olla küll sensoril nähtav.
Ghost + Cold Blooded on hea combo.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2020 21:19:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Cold Blooded

thumbs_up.gif must have ja ainus mõttekas perk MW-s + paar erandit veel sõltuvalt style & loadout
tsitaat:

Ghost

thumbs_down.gif ei anna midagi juurde isegi HC-s
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.06.2020 21:47:35 vasta tsitaadiga

softis, killcam-i bug ilmselt, seal näitab.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.06.2020 22:22:36 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:

thumbs_down.gif ei anna midagi juurde isegi HC-s


Õpi seda kasutama thumbs_up.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2020 10:59:04 vasta tsitaadiga

Ghost pole ju heartbeat sensoril näha, või miski bug liikvel? Ning heartbeat sensor mängu alguses-keskfaasis ülihea asi(warzone, trios-quads).
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 03.06.2020 14:57:57 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
virx kirjutas:
Kas keegi seletaks mis mõte on Ghost pergil kui endiselt oled vastaste sensoril nähtav?


Ei tohiks olla küll sensoril nähtav.
Ghost + Cold Blooded on hea combo.


Ei näegi vastast sest paljud kasutavad seda.
Ghost perk töötab warzones ja plunderis ilusti.
Sellega on palju rahulikum mängida.

Warzone-Plunder kasutan: Cold-blooded, Ghost ja Tracker.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 03.06.2020 15:55:52 vasta tsitaadiga

Gost on pigem end game kasulik, kus vaja viimase hetkeni peidus püsida.
Algul eelistan isegi High Alert rohkem, ainuke hit marker, mis päriselt ka töötab. Ja kui raha vähe, siis 25% allahindlus ka kasulik. UAV pealt saab juba Armor Plate seti juurde pmst.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2020 12:33:59 vasta tsitaadiga

Asi läheb juba idiootseks kuidas seda jama peale surutakse nagu koolis usuõpetust. thumbs_down.gif icon_confused.gif icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Dj-E 05.06.2020 15:08:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.06.2020 12:50:55 vasta tsitaadiga

Mhm, selline jama tekitab vastupidise reaksiooni icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2020 12:56:20 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mhm, selline jama tekitab vastupidise reaksiooni icon_lol.gif
Täpselt nii.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.06.2020 13:12:31 vasta tsitaadiga

Muidu oleks suht pohh aga sa pead seda jama vahtima iga sessi alguses icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2020 13:55:06 vasta tsitaadiga

Dj-E, pane spoila tagid ikka ümber, nii hull see asi ka ei ole, et terve ekraan seda sitta peab täis olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2020 18:30:29 vasta tsitaadiga

Kuidas on võimalik arendajaga kontakti saada või anda tagasisidet?

Ükski valik contact us alt ei anna valikut "tagasiside/ideed/probleemid".

Ainult kui account banned, report a player etc.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2020 19:20:05 vasta tsitaadiga

https://support.activision.com/contact-us
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.06.2020 19:32:50 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
https://support.activision.com/contact-us


Just tulin sealt aga nüüd leidsin ka koha üles kus täpsemalt asus.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: Modern Warfare mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.