Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 07.05.2020 22:10:31 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
mul on kõik olemas ja istub ka 70 milli kontol, teha pole sellega suurt midagi
kuidas sa nii kähku kõik kokku ajasid? alles ostsid mängu icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2020 23:44:42 vasta tsitaadiga

alles? üle kuue kuu tagasi icon_smile.gif

vabandust, üks auto on puudu - Ford Capri FE
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2020 08:39:13 vasta tsitaadiga

Seda ka kindlasti ei ole: 2013 McLaren P1 'Owen's Edition'
Aga muidu omal ~80 milj credit.
Haruldasi autosi ka päris mitmeid veel mida võiks müüa, aga kuna rahhi pole rohkem vaja, siis pigem õhtuti mängin ca tunni-pooleteise kaupa, teen seasonale ja cruisin niisama.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2020 09:08:02 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
2013 McLaren P1 'Owen's Edition'


sa ikka tead, et seda ei saagi?
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.05.2020 15:20:58 vasta tsitaadiga

See ferrari 599xxe on xina ikka väga haige auto jah, Mis Klassi pilidega põhiliselt S1 ja A800 lasete?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2020 00:34:28 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Mis Klassi pilidega põhiliselt S1 ja A800 lasete?


küsimus on mööda, sest nii küsida lihtsalt ei saa

aga, nendes klassides:
4wd
moar power
less handling
no aero
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.05.2020 01:21:47 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Mõmmik123 kirjutas:
Mis Klassi pilidega põhiliselt S1 ja A800 lasete?


küsimus on mööda, sest nii küsida lihtsalt ei saa

aga, nendes klassides:
4wd
moar power
less handling
no aero
need klassid jäid mul segaseks icon_rolleyes.gif

endal a800 on asfaltil daytona ja väga hea juhitavusega mõnus kiire pill
s1 ei mäletagi, on see skyline eriversioon ja ilmselt midagi veel

ma muidugi ei ole väga competitive player, seega mingeid ajarekordeid ma taga ei aja ja ei otsi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2020 10:39:19 vasta tsitaadiga

ok, väljendasin ennast liiga lakooniliselt
nii a800 kui ka s900 klassis on mõistlik alati kasutada 4wd ja setup sättida nii, et kiirendus ja kiirus oleks juhitavusest olulisemad, aero juppe ning kõige paremaid rehve külge keerata ei ole mõtet. eriti vahet polegi, mis auto võtta, pea igast saab vastava klassi ja distsipliini väga kiire pilli teha. tune on ka muidugi oluline.

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2020 19:32:06 vasta tsitaadiga

Okei nd on mingi siuke kala mis värk on, ehk on see seotud kuidagi xboxi appis keelemuutusega?

https://www.upload.ee/image/11662934/123.png


Plin, seividest ma kül ilma jääda ei taha, ettepanekuid ?

Eeldan seda ,et ostsin mingu 100 euriga, olen siia alla tampinud mega aja... ja nd ole hea lase mäng üle lase seivid maha ja hakka otsast pihta ?
Pilve seive sellel mängul ei ole ega?
ehk siis on ehk mingi võimalus kuidas asja korda saada icon_biggrin.gif?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.05.2020 20:56:19 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Okei nd on mingi siuke kala mis värk on, ehk on see seotud kuidagi xboxi appis keelemuutusega?

https://www.upload.ee/image/11662934/123.png


Plin, seividest ma kül ilma jääda ei taha, ettepanekuid ?

Eeldan seda ,et ostsin mingu 100 euriga, olen siia alla tampinud mega aja... ja nd ole hea lase mäng üle lase seivid maha ja hakka otsast pihta ?
Pilve seive sellel mängul ei ole ega?
ehk siis on ehk mingi võimalus kuidas asja korda saada icon_biggrin.gif?
võid oma profiili arvutist ära kustutada ja on cloud save olemas, netist uuri, kuidas asi käib, ei mäleta - siingi teemas läbi räägitud, aga kiire otsinguga ei leidnud
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2020 21:02:47 vasta tsitaadiga

Keele sain korda aga pilve seiv on perses, logisin teises arvutis sisse enda kontoga ja laadis alla minu pilve seivi ja see ei toimind sama teade tuleb ette...
Sama vea teadet googeldada siis on selle seiviga ilmselt jokk ja supordistki kasu pole...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2020 21:04:49 vasta tsitaadiga

proovi kindlasti supporti
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 09.05.2020 21:04:53 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Keele sain korda aga pilve seiv on perses, logisin teises arvutis sisse enda kontoga ja laadis alla minu pilve seivi ja see ei toimind sama teade tuleb ette...
Sama vea teadet googeldada siis on selle seiviga ilmselt jokk ja supordistki kasu pole...
kuidas keele korda said?
võimali, kui keele tagasi vanaks muudad, siis save jälle toimib icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.05.2020 23:53:54 vasta tsitaadiga

Tegin winis kõik keeleasjadele reseti.
Saved ei tööta teises pcs kus kõik oli täiesti puhas synkis ära ja sama jama, kustutasin ka enda arvutis saved ja synikisin uuesti ja ikka fucktup. Polegi teist valikut kui support, samas vaadata eelnevaid vastuseid mis on inimestele antud pole just palju lubavad.
Seega järeldus, Otsast ma kohe kindlasti seda ei hakka ja kui tahaks järgnevat versiooni sellest mängust mängida ma seda ei tee tänu sellele xboxi teemale! Probleem,probleemi otsa täielik pa*k.
Lugesin mitmeid sarnaseid probleeme antud asja kohta ja mitte keegi pole abisaanud!
Palju õnne... Steamis pole mul kunagi ühtegi sarnast probleemi olnud aga seda mängu sinna mitte kunagi ei tule...
Täielik pettumus...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2020 12:29:26 vasta tsitaadiga

libe, sa räägid, et sa pole eriti kiire... ei saagi olla, kui abs ja tcs sees on. hea mees krt.
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 12.05.2020 20:24:16 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
libe, sa räägid, et sa pole eriti kiire... ei saagi olla, kui abs ja tcs sees on. hea mees krt.
ma sõidan vastavalt tervislikele oludele ja vastavalt sõidukile või siis sõltuvalt ülesandele, vahest lülitan sisse ja unustan, paljude sõitude puhul on jälle off

manuaal annab ka hulka juurde, forza motorsportis oli manuaal ikka kohe sekundites kiirem, eriti AI vastu.
lisaks olen täheldanud, et ka damage simulation annab juurde, ilmselt rehvitemperatuurid vms
olen saanud see on märksa paremaid tulemusi

aga ma ütlen ausalt, ma lihtsalt ei ole kiire icon_biggrin.gif
ja ega mul ei ole suurt motti ka teiste aegu üle sõita

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.05.2020 01:57:27 vasta tsitaadiga

Kogu vastus minu küsimusele ^^

https://www.upload.ee/image/11699426/123.jpg


Palju õnne, kirjutan neile ühe kirja veel järgi aga mina seda kül otsast mängima ei hakka, kahju aga ma ütlen ,et selle xboxi appi ja storega on mul ainult negatiivsed kogemused algusest peale.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.05.2020 18:08:23 vasta tsitaadiga

assigned to Nightmare-actual icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2020 12:04:51 vasta tsitaadiga

Selline küsimus kas kellegi teise seive ei ole kuidagi võimalik külge riputada ,et mul vähemalt autodki olemas oleks jälle ?

viimati muutis Mõmmik123 16.05.2020 13:30:23, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.05.2020 13:28:25 vasta tsitaadiga

ei saanud aru lausest icon_confused.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.05.2020 13:30:53 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ei saanud aru lausest icon_confused.gif



See tuli jah üsna segaselt välja, parandasin nüüd ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kratt1123
HV kasutaja
kratt1123

liitunud: 19.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2020 09:42:42 vasta tsitaadiga

Tere,on kellelgi selline probleem olnud,et mängu minnes suhteliselt kiiresti jookseb kokku ja viskab mängust välja?
Ostsin uue arvuti,installisin mängu ja nüüd mängida ei saagi.Ehk on kellelgi ideid mida võiks proovida.
Mängu installisin D kettale ja proovisin ka juba reinstalli,windowsi ja videokaardi driverid uuendasin kui tahtis.Või kas mäng tahab kindlasti C kettale installimist kus on ka windows ise? icon_lol.gif

Tänud
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2020 00:29:38 vasta tsitaadiga

Kokkuvõttes on nüüd nendejaoks probleem lahendatud ja kahjutasuks sain ma neilt 3 T särki ja paar wheel spinni juhtunu eest ^^. MIna jätan selle mänguga hüvasti!

https://www.upload.ee/image/11755676/1.png

https://www.upload.ee/image/11755679/2.png

https://www.upload.ee/image/11755681/3.png
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.05.2020 01:37:53 vasta tsitaadiga

kratt1123 kirjutas:
Tere,on kellelgi selline probleem olnud,et mängu minnes suhteliselt kiiresti jookseb kokku ja viskab mängust välja?
Ostsin uue arvuti,installisin mängu ja nüüd mängida ei saagi.Ehk on kellelgi ideid mida võiks proovida.
Mängu installisin D kettale ja proovisin ka juba reinstalli,windowsi ja videokaardi driverid uuendasin kui tahtis.Või kas mäng tahab kindlasti C kettale installimist kus on ka windows ise? icon_lol.gif

Tänud
windows event viewer on esimene asi mida vaadata
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 11:41:41 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Kokkuvõttes on nüüd nendejaoks probleem lahendatud ja kahjutasuks sain ma neilt 3 T särki ja paar wheel spinni juhtunu eest ^^. MIna jätan selle mänguga hüvasti!

https://www.upload.ee/image/11755676/1.png

https://www.upload.ee/image/11755679/2.png

https://www.upload.ee/image/11755681/3.png


icon_cry.gif
Horizon 5es naeb

dUUUmzz

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 11:48:26 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
Kokkuvõttes on nüüd nendejaoks probleem lahendatud ja kahjutasuks sain ma neilt 3 T särki ja paar wheel spinni juhtunu eest ^^. MIna jätan selle mänguga hüvasti!

https://www.upload.ee/image/11755676/1.png

https://www.upload.ee/image/11755679/2.png

https://www.upload.ee/image/11755681/3.png


jääb arusaamatuks, mis mõte sellel cloud save-l siis üldse on, ku supporti pakkuda ei suudeta. johhaidii.
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avar92
HV vaatleja
avar92

liitunud: 02.10.2015




sõnum 24.05.2020 14:02:30 vasta tsitaadiga

Huvitavaid disaine näeb kui teeb season challengeid icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 14:14:32 vasta tsitaadiga

see est4everi Impreza, mulle ka korduvalt ette sattunud thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 14:54:50 vasta tsitaadiga

See on nüüd küll tagantjärele tarkus, aga Forza mängude save'i kaustast tasub aeg-ajalt omale koopia teha (eriti enne uuenduste installimist). Mulle sai see selgeks juba FH3 aegadel.
Seni mul ei ole veel save'idega probleeme olnud, aga parem karta kui kahetseda.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.05.2020 15:04:32 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
See on nüüd küll tagantjärele tarkus, aga Forza mängude save'i kaustast tasub aeg-ajalt omale koopia teha (eriti enne uuenduste installimist). Mulle sai see selgeks juba FH3 aegadel.
Seni mul ei ole veel save'idega probleeme olnud, aga parem karta kui kahetseda.



Sellepärast ma küsingi ehk oleks mul võimalik kellegi teiste seive kasutada, ehk sama moodi sikutan seivid lasen üle offlines sisse... Siis nett järgi ja saaks nii üle kirjutada v ei veaks välja?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2020 16:38:11 vasta tsitaadiga

Ei, nii ei saa. Save on konkreetse kasutajaprofiiliga seotud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.05.2020 18:06:47 vasta tsitaadiga

Okei, ma vaatasin ära mis saab kui ma online lahti saan ja mis Giftid mulle siis anti.
Sain kõik enda mängus oleva raha, ja autod tagasi. Autode juures on naljakas muidugi see ,et kõiki on nüüd 2 v neid mida oli 2 on nüüd 4 tükki. Hea seegi ,et asjad on tagasi...
Nüüd on nii mõndagi oksjonile panna. Mängu Progress on nii öelda algusest sõidud ja asjad tuleb uuesti teha aga see suva, neid märke maha sõita tuleb ka uuesti... Aga siiski autod on tagasi.
Ehk siis mängus avaneb selline vaatepilt icon_biggrin.gif


https://www.upload.ee/image/11783868/100718372_253635189183535_1457126882767011840_n__2_.png
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2020 18:42:58 vasta tsitaadiga

täna saavad bugatti divo omanikud lihtsad 20mil. beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2020 23:35:40 vasta tsitaadiga

Peugeot 205 Rallye pidurituled ei tööta icon_razz.gif või noh, töötavad, aga see on nii õrn värelus, et ma pole kindel kas see päris nii peab olema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2020 18:49:30 vasta tsitaadiga

See season on neil kül pekki läinud icon_sad.gif Ei tea kas on lootust ,et miskit siiski muutub icon_razz.gif?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.06.2020 18:50:31 vasta tsitaadiga

Mõmmik123 kirjutas:
See season on neil kül pekki läinud icon_sad.gif Ei tea kas on lootust ,et miskit siiski muutub icon_razz.gif?
icon_question.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2020 18:50:33 vasta tsitaadiga

väike vaheaeg icon_smile.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.06.2020 19:04:57 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Mõmmik123 kirjutas:
See season on neil kül pekki läinud icon_sad.gif Ei tea kas on lootust ,et miskit siiski muutub icon_razz.gif?
icon_question.gif



Sisse logides esimest korda oli kohe vabandav teade ,et ei saanud seasoni valmis ja proovivad probleemi võimalikult kiiresti laehendada, vaata rewarde siis saad aru. Lisaks see on juba varem olnud panid varasema uuesti mitte uue.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2020 11:48:11 vasta tsitaadiga

kellelgi veel heli katkub?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõmmik123
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.07.2020 15:41:19 vasta tsitaadiga

Kuidas ma enda mängu kõige soodsamalt ultimateks saaks muuta, praegu on 50% ultimate muidu soodsam naljakas on see ,et orignaal poes on ultimate addon sama hinnaga mis terve mäng.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avar92
HV vaatleja
avar92

liitunud: 02.10.2015




sõnum 10.08.2020 12:10:13 vasta tsitaadiga

Kas keegi niisama grupi sõitudest oleks huvitatud?
Käin ise tihti peale ainult mängus sellejaoks, et lihtsalt ringi paarutada, oleks päris huvitav mingi satsiga seda teha.



Link
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2020 20:58:08 vasta tsitaadiga

pole suvel aega olnud mängida, sügisel oleks huvitatud küll

edit:
nii, suvi läbi ja ma paar päeva nüüd jälle online olnud
kõigepealt ostsin oksjonilt kõik uued autod, mis vahepeal juurde tulnud, lisaks õnnestus lõpuks saada ka Capri FE, ~80 milli niuhti läinud
positiivse poole pealt veel see, et vahepeal tõsteti ka garage cap-i, saab mõningaid lemmikuid mitu garages hoida erinevate konfidega

edit 2: või krt kas ikka tõsteti, enne oli 750, millalgi suvel korra jäi kuskil silma, et tõsteti, aga praegu ühtegi teemat selle kohta ei leia
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 20:17:39 vasta tsitaadiga

Poiss tahtis sünnipäevaks arvutisse Forzat, vaatasin et praegu näitab 50% alega, aga kehtib veel 1päev.Kas see tõene või nö jobutamine, et tegelt on selline kiri kogu aeg ees. Või lõppebki pakkumine ära ja oleks mõistlik ära osta praegu. Mis vahe neil eri versioonidel on üldse, standard, deluxe, ultimate!?
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 20:54:45 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Poiss tahtis sünnipäevaks arvutisse Forzat, vaatasin et praegu näitab 50% alega, aga kehtib veel 1päev.Kas see tõene või nö jobutamine, et tegelt on selline kiri kogu aeg ees. Või lõppebki pakkumine ära ja oleks mõistlik ära osta praegu. Mis vahe neil eri versioonidel on üldse, standard, deluxe, ultimate!?


Ultimate versiooniga saab kogu kama kaasa (car pack ja 2 expansioni), mida on tavaversioonile võimalik juurde osta. Selle mängu puhul on Ultimate versioon oma nime väärt (peaks odavam samuti tulema, kui eraldi kõik asjad osta).
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2020 20:58:02 vasta tsitaadiga

ultimate näitab praegu hinnaks 49.99 (vana hind 99.99)
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
november116
Kreisi kasutaja
november116

liitunud: 14.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2020 00:20:13 vasta tsitaadiga

Mina just võtsin deluxe editioni ära, dlc-d mind ei huvita. Ja microsofti puhul on tõene, et kestab 1 päev veel soodukas, horizon 3 ajal oli sarnane teema.
Guugeldades leiad üles, mis on deluxe, ultimate ja standardi vahe.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2020 15:03:07 vasta tsitaadiga

Lõppes ära jah soodukas, polnudki tüng icon_smile.gif Õnneks ostsin eile ära
ultimate versiooni poole hinnaga.

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rowley
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2020 00:01:47 vasta tsitaadiga

Ise võtsin mingi aeg Kinguinist Horizon 4 - Ultimate Add-Ons Bundle ~20 euri eest, saad kõik ultimate asjad, kui tavaline versioon juba olemas ja soovid lisasid juurde.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OltsPoiss
HV kasutaja

liitunud: 12.08.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2020 02:06:40 vasta tsitaadiga

Netist saad omale odavalt võtmed osta. Ma olen korduvalt ostnud erinevate mängude omi ja kunagi pole probleemi olnud. Praegu näitab "Eneba"'s ca 43 euro eest Ultimate versioon. "allkeyshop" lehelt saad vaadata.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avar92
HV vaatleja
avar92

liitunud: 02.10.2015




sõnum 26.09.2020 15:49:59 vasta tsitaadiga

Keegi Logitech G27 pole Forzat lasknud? Maru keeruline on settinguid paika saada, et drifti hoida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Forza Horizon 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.