Seda ka kindlasti ei ole: 2013 McLaren P1 'Owen's Edition'
Aga muidu omal ~80 milj credit.
Haruldasi autosi ka päris mitmeid veel mida võiks müüa, aga kuna rahhi pole rohkem vaja, siis pigem õhtuti mängin ca tunni-pooleteise kaupa, teen seasonale ja cruisin niisama.
ok, väljendasin ennast liiga lakooniliselt
nii a800 kui ka s900 klassis on mõistlik alati kasutada 4wd ja setup sättida nii, et kiirendus ja kiirus oleks juhitavusest olulisemad, aero juppe ning kõige paremaid rehve külge keerata ei ole mõtet. eriti vahet polegi, mis auto võtta, pea igast saab vastava klassi ja distsipliini väga kiire pilli teha. tune on ka muidugi oluline. _________________ !!
Plin, seividest ma kül ilma jääda ei taha, ettepanekuid ?
Eeldan seda ,et ostsin mingu 100 euriga, olen siia alla tampinud mega aja... ja nd ole hea lase mäng üle lase seivid maha ja hakka otsast pihta ?
Pilve seive sellel mängul ei ole ega?
ehk siis on ehk mingi võimalus kuidas asja korda saada ?
Plin, seividest ma kül ilma jääda ei taha, ettepanekuid ?
Eeldan seda ,et ostsin mingu 100 euriga, olen siia alla tampinud mega aja... ja nd ole hea lase mäng üle lase seivid maha ja hakka otsast pihta ?
Pilve seive sellel mängul ei ole ega?
ehk siis on ehk mingi võimalus kuidas asja korda saada ?
võid oma profiili arvutist ära kustutada ja on cloud save olemas, netist uuri, kuidas asi käib, ei mäleta - siingi teemas läbi räägitud, aga kiire otsinguga ei leidnud _________________ ☠
Keele sain korda aga pilve seiv on perses, logisin teises arvutis sisse enda kontoga ja laadis alla minu pilve seivi ja see ei toimind sama teade tuleb ette...
Sama vea teadet googeldada siis on selle seiviga ilmselt jokk ja supordistki kasu pole...
Keele sain korda aga pilve seiv on perses, logisin teises arvutis sisse enda kontoga ja laadis alla minu pilve seivi ja see ei toimind sama teade tuleb ette...
Sama vea teadet googeldada siis on selle seiviga ilmselt jokk ja supordistki kasu pole...
kuidas keele korda said?
võimali, kui keele tagasi vanaks muudad, siis save jälle toimib _________________ ☠
Tegin winis kõik keeleasjadele reseti.
Saved ei tööta teises pcs kus kõik oli täiesti puhas synkis ära ja sama jama, kustutasin ka enda arvutis saved ja synikisin uuesti ja ikka fucktup. Polegi teist valikut kui support, samas vaadata eelnevaid vastuseid mis on inimestele antud pole just palju lubavad.
Seega järeldus, Otsast ma kohe kindlasti seda ei hakka ja kui tahaks järgnevat versiooni sellest mängust mängida ma seda ei tee tänu sellele xboxi teemale! Probleem,probleemi otsa täielik pa*k.
Lugesin mitmeid sarnaseid probleeme antud asja kohta ja mitte keegi pole abisaanud!
Palju õnne... Steamis pole mul kunagi ühtegi sarnast probleemi olnud aga seda mängu sinna mitte kunagi ei tule...
Täielik pettumus...
libe, sa räägid, et sa pole eriti kiire... ei saagi olla, kui abs ja tcs sees on. hea mees krt.
ma sõidan vastavalt tervislikele oludele ja vastavalt sõidukile või siis sõltuvalt ülesandele, vahest lülitan sisse ja unustan, paljude sõitude puhul on jälle off
manuaal annab ka hulka juurde, forza motorsportis oli manuaal ikka kohe sekundites kiirem, eriti AI vastu.
lisaks olen täheldanud, et ka damage simulation annab juurde, ilmselt rehvitemperatuurid vms
olen saanud see on märksa paremaid tulemusi
aga ma ütlen ausalt, ma lihtsalt ei ole kiire
ja ega mul ei ole suurt motti ka teiste aegu üle sõita _________________ ☠
Palju õnne, kirjutan neile ühe kirja veel järgi aga mina seda kül otsast mängima ei hakka, kahju aga ma ütlen ,et selle xboxi appi ja storega on mul ainult negatiivsed kogemused algusest peale.
Tere,on kellelgi selline probleem olnud,et mängu minnes suhteliselt kiiresti jookseb kokku ja viskab mängust välja?
Ostsin uue arvuti,installisin mängu ja nüüd mängida ei saagi.Ehk on kellelgi ideid mida võiks proovida.
Mängu installisin D kettale ja proovisin ka juba reinstalli,windowsi ja videokaardi driverid uuendasin kui tahtis.Või kas mäng tahab kindlasti C kettale installimist kus on ka windows ise?
Kokkuvõttes on nüüd nendejaoks probleem lahendatud ja kahjutasuks sain ma neilt 3 T särki ja paar wheel spinni juhtunu eest ^^. MIna jätan selle mänguga hüvasti!
Tere,on kellelgi selline probleem olnud,et mängu minnes suhteliselt kiiresti jookseb kokku ja viskab mängust välja?
Ostsin uue arvuti,installisin mängu ja nüüd mängida ei saagi.Ehk on kellelgi ideid mida võiks proovida.
Mängu installisin D kettale ja proovisin ka juba reinstalli,windowsi ja videokaardi driverid uuendasin kui tahtis.Või kas mäng tahab kindlasti C kettale installimist kus on ka windows ise?
Tänud
windows event viewer on esimene asi mida vaadata _________________ ☠
Kokkuvõttes on nüüd nendejaoks probleem lahendatud ja kahjutasuks sain ma neilt 3 T särki ja paar wheel spinni juhtunu eest ^^. MIna jätan selle mänguga hüvasti!
Kokkuvõttes on nüüd nendejaoks probleem lahendatud ja kahjutasuks sain ma neilt 3 T särki ja paar wheel spinni juhtunu eest ^^. MIna jätan selle mänguga hüvasti!
See on nüüd küll tagantjärele tarkus, aga Forza mängude save'i kaustast tasub aeg-ajalt omale koopia teha (eriti enne uuenduste installimist). Mulle sai see selgeks juba FH3 aegadel.
Seni mul ei ole veel save'idega probleeme olnud, aga parem karta kui kahetseda.
See on nüüd küll tagantjärele tarkus, aga Forza mängude save'i kaustast tasub aeg-ajalt omale koopia teha (eriti enne uuenduste installimist). Mulle sai see selgeks juba FH3 aegadel.
Seni mul ei ole veel save'idega probleeme olnud, aga parem karta kui kahetseda.
Sellepärast ma küsingi ehk oleks mul võimalik kellegi teiste seive kasutada, ehk sama moodi sikutan seivid lasen üle offlines sisse... Siis nett järgi ja saaks nii üle kirjutada v ei veaks välja?
Okei, ma vaatasin ära mis saab kui ma online lahti saan ja mis Giftid mulle siis anti.
Sain kõik enda mängus oleva raha, ja autod tagasi. Autode juures on naljakas muidugi see ,et kõiki on nüüd 2 v neid mida oli 2 on nüüd 4 tükki. Hea seegi ,et asjad on tagasi...
Nüüd on nii mõndagi oksjonile panna. Mängu Progress on nii öelda algusest sõidud ja asjad tuleb uuesti teha aga see suva, neid märke maha sõita tuleb ka uuesti... Aga siiski autod on tagasi.
Ehk siis mängus avaneb selline vaatepilt
See season on neil kül pekki läinud Ei tea kas on lootust ,et miskit siiski muutub ?
Sisse logides esimest korda oli kohe vabandav teade ,et ei saanud seasoni valmis ja proovivad probleemi võimalikult kiiresti laehendada, vaata rewarde siis saad aru. Lisaks see on juba varem olnud panid varasema uuesti mitte uue.
Kuidas ma enda mängu kõige soodsamalt ultimateks saaks muuta, praegu on 50% ultimate muidu soodsam naljakas on see ,et orignaal poes on ultimate addon sama hinnaga mis terve mäng.
Kas keegi niisama grupi sõitudest oleks huvitatud?
Käin ise tihti peale ainult mängus sellejaoks, et lihtsalt ringi paarutada, oleks päris huvitav mingi satsiga seda teha.
pole suvel aega olnud mängida, sügisel oleks huvitatud küll
edit:
nii, suvi läbi ja ma paar päeva nüüd jälle online olnud
kõigepealt ostsin oksjonilt kõik uued autod, mis vahepeal juurde tulnud, lisaks õnnestus lõpuks saada ka Capri FE, ~80 milli niuhti läinud
positiivse poole pealt veel see, et vahepeal tõsteti ka garage cap-i, saab mõningaid lemmikuid mitu garages hoida erinevate konfidega
edit 2: või krt kas ikka tõsteti, enne oli 750, millalgi suvel korra jäi kuskil silma, et tõsteti, aga praegu ühtegi teemat selle kohta ei leia
Poiss tahtis sünnipäevaks arvutisse Forzat, vaatasin et praegu näitab 50% alega, aga kehtib veel 1päev.Kas see tõene või nö jobutamine, et tegelt on selline kiri kogu aeg ees. Või lõppebki pakkumine ära ja oleks mõistlik ära osta praegu. Mis vahe neil eri versioonidel on üldse, standard, deluxe, ultimate!? _________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus
Poiss tahtis sünnipäevaks arvutisse Forzat, vaatasin et praegu näitab 50% alega, aga kehtib veel 1päev.Kas see tõene või nö jobutamine, et tegelt on selline kiri kogu aeg ees. Või lõppebki pakkumine ära ja oleks mõistlik ära osta praegu. Mis vahe neil eri versioonidel on üldse, standard, deluxe, ultimate!?
Ultimate versiooniga saab kogu kama kaasa (car pack ja 2 expansioni), mida on tavaversioonile võimalik juurde osta. Selle mängu puhul on Ultimate versioon oma nime väärt (peaks odavam samuti tulema, kui eraldi kõik asjad osta).
Mina just võtsin deluxe editioni ära, dlc-d mind ei huvita. Ja microsofti puhul on tõene, et kestab 1 päev veel soodukas, horizon 3 ajal oli sarnane teema.
Guugeldades leiad üles, mis on deluxe, ultimate ja standardi vahe.
Lõppes ära jah soodukas, polnudki tüng Õnneks ostsin eile ära
ultimate versiooni poole hinnaga. _________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus
Ise võtsin mingi aeg Kinguinist Horizon 4 - Ultimate Add-Ons Bundle ~20 euri eest, saad kõik ultimate asjad, kui tavaline versioon juba olemas ja soovid lisasid juurde.
Netist saad omale odavalt võtmed osta. Ma olen korduvalt ostnud erinevate mängude omi ja kunagi pole probleemi olnud. Praegu näitab "Eneba"'s ca 43 euro eest Ultimate versioon. "allkeyshop" lehelt saad vaadata.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.