|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millised rehvid lähevad suveks alla? |
| Uued suverehvid |
|
33% |
[ 3 ] |
| Vähekasutatud suverehvid |
|
55% |
[ 5 ] |
| Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid |
|
11% |
[ 1 ] |
| Uued lamellrehvid |
|
0% |
[ 0 ] |
| Kasutatud lamellrehvid |
|
0% |
[ 0 ] |
|
| hääli kokku : 9 |
|
| autor |
|
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
19.05.2020 17:10:47
|
|
|
| Allrait kirjutas: |
| Odavam on lennutakso võtta |
Viljandi stiilis ?
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.05.2020 18:11:28
|
|
|
Kui ilma valida, on võimalik paarikümne euro eest lennuelamusi võimalik saada ka kohalikult liinilt.
GPS'i pilti ei leidnud.
Esimesel videol heli pole.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
19.05.2020 19:49:33
|
|
|
| Lennukoolis ei õpetata, et mõlemad käed peavad lenksul olema w? Nagu autol. 10 ja 14
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
19.05.2020 20:24:14
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Lennukoolis ei õpetata, et mõlemad käed peavad lenksul olema w? Nagu autol. 10 ja 14 |
lennukil on lenkse veits rohkem ka, kui autol
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ronny25
HV kasutaja
liitunud: 27.04.2007
|
19.05.2020 20:24:33
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Pean esindusest uurima, kas neil sellele värvitoonile paranduskomplekti on pakkuda. Kunagi Fabiale sai küll Arctic Green värvipudelikese koos lakiga. Vast prantslastel on kah.
Oskad mõne viite pahtlile ja krundile anda? |
Värvikoodi järgi saad Motipilt ka sobiva vaste. Lähevad kokku küll
_________________ Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle... |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.05.2020 20:46:16
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
Markos, ma olen lennukooli jaoks liiga vana ja pime juba.  |
No mis, viiekümnesedki käivad. Eks tervis peab korras olema, prillid ei ole takistuseks, kui just pudelipõhjad pole. Aga igasugused vere ja muud rõhud peavad ponks olema, kõrvad vaigust puhtad jne. Teooria jaoks peab muidugi pea võtma ja seda on oi, kui palju Nutt tuleb peale. |
Tehti motalube, osteti lohesid, tehti paadilube, nüüd tehakse kopteripabeteid..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
19.05.2020 21:22:50
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Lennukoolis ei õpetata, et mõlemad käed peavad lenksul olema w? Nagu autol. 10 ja 14 |
Nagu sa näed, siis on mõlemad käed tööd täis. Ühe käega rool ja teisega gaasihoob + maandumisel/õhkutõusul veel telik, tagatiivad, pedaalidega tüür. Hüdraulika ja trim/balance tabid hoolitsevad selle eest, et juhised oleksid kerged ja täpsed. Kahe piloodiga on töö ära jaotatud reegel on see, et üks on piloteerib ja teine tegeleb kõige muuga. Tavalennu faasis on juhtimine lihtne, saab ka ühe käega toimetada, lennuk tahab lennata ja, kui on hästi balansis, siis võib ka käed lahtigi lennata, erinevalt helikopterist.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.05.2020 21:27:42
|
|
|
multitaskiga kekutamine vä? tavalised kepikastid. vasak käsi kella 9 peal, vasak jalg sidur või vedeleb. parem käsi käigukangil vajadusel või vedeleb. parem jalg gaasile. 1 käsi ja 1 jalg on enamasti vaba. "tavalennufaasis onjuhtiminelihtne.. " või kuidas see oli.. mõned siin vist juba ei saa mitmete käte ja jalgadega tavalise kepikastiga sõitmisest sotti ning kui veel ise hoogi ja rada hoidma peab, ongi kosmos..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
19.05.2020 21:29:40
|
|
|
| Markos, miks pole kiirusekontrolli ja muid jubinaid lenksule pandud? Või peavad nad kindlalt mingil põhjusel olema eraldi kangi all?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
19.05.2020 22:31:03
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Markos, miks pole kiirusekontrolli ja muid jubinaid lenksule pandud? Või peavad nad kindlalt mingil põhjusel olema eraldi kangi all? |
Erinvalt autost, peavad olulised juhtseadmed olema eraldi, eri suuruse ja kujuga, et poleks võimalik segi ajada (vahel ikka aetakse ja tekitatakse katastroof). Mul on juhisel lisaks tangentile autopiloodi nupp, hüdraulika on/off ja starter (ainult eriolukorras õhus käivitamiseks) + raadiosagedused +/-. Käivitamiseks on vaja kahte kätt, paremat ei saa lahti lasta, seega on ainuke võimalus nupp juhisele viia.
| tsitaat: |
| tavalennufaasis onjuhtiminelihtne.. " või kuidas see oli.. |
Palju sa autoga maanteesõidul multitaskid ? Proovid äkki multitaskimata maanduda ka. Jutt oli ka lennukist, kopteriga on sul kõik ihuliikmed töös. Erinevalt autost on lennumasinal primaarefekt ja sekundaarefekt, iga liigutus ühe juhisega eeldab kohe vastuliigutust teisega, et kompenseerida, seda, mida tegid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
19.05.2020 22:44:45
|
|
|
| Lennukite ja kopterite teema on seal.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
19.05.2020 23:35:37
|
|
|
Ma küll kasutan auto GPSi, iga aasta tehakse kenasti ka kaardiuuendus ära.
Kia näitab olulist infot vajadusel ka spido kõrval ekraanil.
Kuskil Soomes või Baltikumis ringi tuiates on sellest piisav olnud. Liiklusinfo ja kiiruskaamerate võimalus on ka kui telefonist hotspot teha,
aga pole seda pea üldse viitsinud katsetada.
Mis see Waze mulle annaks? Tallinnast kaugemal ummikuid pole, kiirust reeglina huviäratavalt ei ületa. Autol on 8" ekraan olemas, telefoni ei tahaks
küll kuskile eraldi toppida. Android Auto tugi on olemas, aga jälle mingi kaabliga ühendamine ja värki. Tüütu ju.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.05.2020 23:42:02
|
|
|
Mul samuti android auto aga waze ei kasuta seal pea kunagi. Lihtsalt seda on jõle porno seal vaadata.Eks kihutajad mentide pärast ilmselt kasuta aga see läbu mis seal rakenduses on - ikka annab luua.
Google maps või Kia enda navi tõesti parem
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
20.05.2020 00:20:06
|
|
|
| oliver. kirjutas: |
Ma küll kasutan auto GPSi, iga aasta tehakse kenasti ka kaardiuuendus ära.
Kia näitab olulist infot vajadusel ka spido kõrval ekraanil.
Kuskil Soomes või Baltikumis ringi tuiates on sellest piisav olnud. Liiklusinfo ja kiiruskaamerate võimalus on ka kui telefonist hotspot teha,
aga pole seda pea üldse viitsinud katsetada.
Mis see Waze mulle annaks? Tallinnast kaugemal ummikuid pole, kiirust reeglina huviäratavalt ei ületa. Autol on 8" ekraan olemas, telefoni ei tahaks
küll kuskile eraldi toppida. Android Auto tugi on olemas, aga jälle mingi kaabliga ühendamine ja värki. Tüütu ju. |
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
20.05.2020 00:28:48
|
|
|
Uuendasin autonavi ära, enam pole ACC jaoks Tehnika tänaval suunaga Narva poole Filtri tee ristis seina ees
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
20.05.2020 09:02:55
|
|
|
| sakinaga kirjutas: |
| Lennukite ja kopterite teema on seal.
|
Pole mana ringi tõsta, samas, võib ka kustutada, huvitatud said oma küsimustele vastused.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
20.05.2020 09:05:25
|
|
|
Kõige uuem info jookseb telos
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.05.2020 09:14:39
|
|
|
Mingi vale auto, rool valel pool
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
20.05.2020 10:01:52
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
Kõige uuem info jookseb telos
 |
Mõistlik. Tegelikult võikski keskkonsooli lahmaka ekraani asemel olla dock meelepärase tahvli kinnitamiseks, siis võib igaüks leida endale sobiva ja kogu vajaliku mudru äppi viia. Autotootja mureks oleks vaid vajalike adapterite tagamine auto elukaare jooksul.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
20.05.2020 10:06:05
|
|
|
| Markos kirjutas: |
| Oisu. kirjutas: |
Kõige uuem info jookseb telos
 |
Mõistlik. Tegelikult võikski keskkonsooli lahmaka ekraani asemel olla dock meelepärase tahvli kinnitamiseks, siis võib igaüks leida endale sobiva ja kogu vajaliku mudru äppi viia. Autotootja mureks oleks vaid vajalike adapterite tagamine auto elukaare jooksul. |
Selles meelepärases tahvlis hakatakse näpuga nii järge ajama sõidu ajal, et avariid on kerged tulema.
Škodal on kenasti asi äpi tasemel ära filtreeritud - ekraanile saabki oma telefonist google mapsi, muud navi tarkvarad, spotify ja helistamise. Mingit browsweri värki ja HinnaVaatlust suurel ekraanil sõidu ajal näppida ei saa ja hea ongi.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
20.05.2020 10:29:23
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Markos kirjutas: |
| Oisu. kirjutas: |
Kõige uuem info jookseb telos
 |
Mõistlik. Tegelikult võikski keskkonsooli lahmaka ekraani asemel olla dock meelepärase tahvli kinnitamiseks, siis võib igaüks leida endale sobiva ja kogu vajaliku mudru äppi viia. Autotootja mureks oleks vaid vajalike adapterite tagamine auto elukaare jooksul. |
Selles meelepärases tahvlis hakatakse näpuga nii järge ajama sõidu ajal, et avariid on kerged tulema.
Škodal on kenasti asi äpi tasemel ära filtreeritud - ekraanile saabki oma telefonist google mapsi, muud navi tarkvarad, spotify ja helistamise. Mingit browsweri värki ja HinnaVaatlust suurel ekraanil sõidu ajal näppida ei saa ja hea ongi. |
kas sellesse adaptrisse mingit tarkust pole võimalik teha, et muu mudru ära keelab?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
20.05.2020 10:33:55
|
|
|
yerba, Sa räägid ju android autost?
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
20.05.2020 10:34:45
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Markos kirjutas: |
| Oisu. kirjutas: |
Kõige uuem info jookseb telos
 |
Mõistlik. Tegelikult võikski keskkonsooli lahmaka ekraani asemel olla dock meelepärase tahvli kinnitamiseks, siis võib igaüks leida endale sobiva ja kogu vajaliku mudru äppi viia. Autotootja mureks oleks vaid vajalike adapterite tagamine auto elukaare jooksul. |
Selles meelepärases tahvlis hakatakse näpuga nii järge ajama sõidu ajal, et avariid on kerged tulema.
Škodal on kenasti asi äpi tasemel ära filtreeritud - ekraanile saabki oma telefonist google mapsi, muud navi tarkvarad, spotify ja helistamise. Mingit browsweri värki ja HinnaVaatlust suurel ekraanil sõidu ajal näppida ei saa ja hea ongi. |
Seda saab tarkvaraliselt lahendada, samas häkitakse ära nagunii, see on selge. Samas, seda tehakse ka built in asjadega. Mul on autol blokeering, et sõidu ajal disabletakse videosisend. Selle elimineerimiseks on eraldi blokk saadaval, aga pole viitsinud jännata, selleks tuleb kogu keskkonsool laiali lammutada, nagunii ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003

|
20.05.2020 10:37:02
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| yerba, Sa räägid ju android autost? |
Ma ei tea. Ühendan telefoni ära ja siis kuvab pildi kenasti navi ekraanile. Iphone SE on.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.05.2020 10:39:53
|
|
|
| Apple carplay siis.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
20.05.2020 11:19:16
|
|
|
Hiinamaal ja meilgi müüakse autodele erinevate DIN mõõtudega täisväärtuslikke android bokse tehaseraadio asemele, mudelispetsiifilise ekraani raami-äärise saavat kaasa. Väidetavalt nendega olevat sõidu aeg võimalik filmi või IP telekanaleid vaadata
Eks see kõik peab arenenud juhiabide ja isesõitvate autode arenguga kaasas käima.
_________________ --------------- |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
20.05.2020 11:24:13
|
|
|
| H_K kirjutas: |
Hiinamaal ja meilgi müüakse autodele erinevate DIN mõõtudega täisväärtuslikke android bokse tehaseraadio asemele, mudelispetsiifilise ekraani raami-äärise saavat kaasa. Väidetavalt nendega olevat sõidu aeg võimalik filmi või IP telekanaleid vaadata
Eks see kõik peab arenenud juhiabide ja isesõitvate autode arenguga kaasas käima. |
jah, aga tehase kliima ja parkimisandurid/kaamerad ja igast auto info selle hiina telekaga jällegi ei ühildu.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
antikondor
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
20.05.2020 11:27:37
|
|
|
| H_K kirjutas: |
Hiinamaal ja meilgi müüakse autodele erinevate DIN mõõtudega täisväärtuslikke android bokse tehaseraadio asemele, mudelispetsiifilise ekraani raami-äärise saavat kaasa. Väidetavalt nendega olevat sõidu aeg võimalik filmi või IP telekanaleid vaadata
Eks see kõik peab arenenud juhiabide ja isesõitvate autode arenguga kaasas käima. |
Youtube ja twitch striimimine täitsa töötab, aga pole seda funktsionaalsust reaalselt kasutanud. Waze, Spotify ja Torque on suht ainukesed äppid mis kasutust leiavad.
_________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
20.05.2020 11:40:30
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| H_K kirjutas: |
Hiinamaal ja meilgi müüakse autodele erinevate DIN mõõtudega täisväärtuslikke android bokse tehaseraadio asemele, mudelispetsiifilise ekraani raami-äärise saavat kaasa. Väidetavalt nendega olevat sõidu aeg võimalik filmi või IP telekanaleid vaadata
Eks see kõik peab arenenud juhiabide ja isesõitvate autode arenguga kaasas käima. |
jah, aga tehase kliima ja parkimisandurid/kaamerad ja igast auto info selle hiina telekaga jällegi ei ühildu. |
Kusjuures, Golf MkV'sse sai originaalraadio koolemise tõttu hiinaraadio pandud. Kuvas lahtiseid uksi, tagurduskaamerat ja kõike muud prügi, mida raadio kuvada võiks autoga koostöös.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.05.2020 11:45:02
|
|
|
| Ilmselt paljulevinud mudelitele on selliseid asju lihtsam leida.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
20.05.2020 14:02:18
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Jah, miks mitte, pereauto ju. |
Yeah... right
_________________ Rakvere parasiit |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.05.2020 14:40:23
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Aga nii on, 4 ust, laste turvatoolid sees, käin poes piima järel jne
Võrreldes vana M5-ga võrreldes palju rahulikuma iseloomuga auto.  |
kahe lapsega võivad pea kõik autod "pereautod" olla.
Aastaid tagasi vedasin last hobimasinaga ka, pereautoks ei söandanud kutsuda
Spoiler 
Tee lapsi juurde ja siis vaata, mis pereauto tegelikult on
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
20.05.2020 14:54:12
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Pereauto ikka selline, kus saab vajadusel ämma vedada.
Kupeesse ei hakka ju tagaistmele ronima  |
Ämmal on oma auto ju
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.05.2020 16:55:15
|
|
|
| H_K kirjutas: |
Hiinamaal ja meilgi müüakse autodele erinevate DIN mõõtudega täisväärtuslikke android bokse tehaseraadio asemele, mudelispetsiifilise ekraani raami-äärise saavat kaasa. Väidetavalt nendega olevat sõidu aeg võimalik filmi või IP telekanaleid vaadata
Eks see kõik peab arenenud juhiabide ja isesõitvate autode arenguga kaasas käima. |
tead tegelikult vähemalt kia sisseehitatud süsteemiga saab ka nii youtube, twitchi vahtida kui HV foorumit külastada ja ei pea isegi midagi erilist häkkima ning telo pole ka vaja ühendada kuna sisseehitatud süsteem jookseb juba ise androidil
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
20.05.2020 17:20:59
|
|
|
| Pereauto on selline, millega saad ämmia, prussi ja boilerit vedada.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
20.05.2020 18:23:58
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| 9kohaline. |
No kui ämm on vähe suurem siis jah 9 kohaline
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
20.05.2020 18:50:06
|
|
|
Käisin sõbral külas. Tal vedeleb garaažis laua all DKW 2-pütane mootor-käigukast. Õhupuhasti ja aknatõstukid leiduvad kah.
Auto ise oli vist puust ja papist, mädanes ümbert ära.
Äiast jäänud, paarkümmend aastat juba vedelevad.
Kas keegi teab kedagi, kes ...
Tasuta ära ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
20.05.2020 19:02:11
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Uut BMW ALPINA XB7 saab tellida 7-kohalisena Aga noh, hapud viinamarjad
Spoiler 
| tsitaat: |
| tsitaat: |
Technical Data
BMW ALPINA XB7
Weight unladen (EU) 2655 kg
Cylinders V8 90°
Capacity 4395 cm³
Max output 457 kW (621 hp)
at 5,500 - 6,500 rpm
Max torque 800 Nm / 590 lb-ft
at 2,000 - 5,000 rpm
Fuel type 98-octane
Emission classification Euro 6d-ISC-FCM
8-Speed Sport-Automatic Transmission ZF 8HP76 with ALPINA SWITCH-TRONIC
Acceleration 0-100 km/h / 0-62 mph 4.2 s
Top Speed * 290 km/h / 180 mph |
https://xb7.alpina.de/en/
https://www.alpina-automobiles.com/en/models/xb7/highlights/ |
|
Isegi x7 kohta need neerud seal ees way suured.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
20.05.2020 19:27:16
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Pätu, oh, ära räägi
Škodast palgatud disaineri üllitis.  |
See seletab, miks uued škodad ilusamaks on läinud ja uued buumerid koledamaks 😄
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
20.05.2020 19:40:05
|
|
|
Uute autode esituled on kuidagi kitsad pilud.
LED?
Kaugtuled ikka valgustavad piisavalt?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
20.05.2020 19:41:20
|
|
|
| ykshuntka, mu octavial ledid. Nii lähi kui kaug valgustavad ülihästi.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.05.2020 19:48:25
|
|
|
| p2ep kirjutas: |
Käisin sõbral külas. Tal vedeleb garaažis laua all DKW 2-pütane mootor-käigukast. Õhupuhasti ja aknatõstukid leiduvad kah.
Auto ise oli vist puust ja papist, mädanes ümbert ära.
Äiast jäänud, paarkümmend aastat juba vedelevad.
Kas keegi teab kedagi, kes ...
Tasuta ära ei anna. |
1 tagadi restauraatorid
2. mingid vanavara kommuunid..
see on üsna specjell kraam.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Albert52
HV kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
20.05.2020 21:17:50
|
|
|
| ykshuntka kirjutas: |
Uute autode esituled on kuidagi kitsad pilud.
LED?
Kaugtuled ikka valgustavad piisavalt? |
G seeria BMW-del enamasti laserid ees. Ledidest hüpe ikka edasi ja näitavad päris mõnusalt.
Muudest automarkidest ei oska kaasa rääkida.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|