Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 501, 502, 503  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millised rehvid lähevad suveks alla?
Uued suverehvid
33%
 33%  [ 3 ]
Vähekasutatud suverehvid
55%
 55%  [ 5 ]
Viimase lubatud piirini kasutatud suverehvid
11%
 11%  [ 1 ]
Uued lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
Kasutatud lamellrehvid
0%
 0%  [ 0 ]
hääli kokku : 9

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 17:10:47 vasta tsitaadiga

Allrait kirjutas:
Odavam on lennutakso võtta


Viljandi stiilis icon_lol.gif ?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 18:11:28 vasta tsitaadiga

Kui ilma valida, on võimalik paarikümne euro eest lennuelamusi võimalik saada ka kohalikult liinilt. icon_smile.gif
GPS'i pilti ei leidnud.
Esimesel videol heli pole.

phpBB [media]

phpBB [media]
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 19:49:33 vasta tsitaadiga

Lennukoolis ei õpetata, et mõlemad käed peavad lenksul olema w? Nagu autol. 10 ja 14
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.05.2020 20:24:14 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Lennukoolis ei õpetata, et mõlemad käed peavad lenksul olema w? Nagu autol. 10 ja 14
lennukil on lenkse veits rohkem ka, kui autol
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ronny25
HV kasutaja

liitunud: 27.04.2007




sõnum 19.05.2020 20:24:33 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Pean esindusest uurima, kas neil sellele värvitoonile paranduskomplekti on pakkuda. Kunagi Fabiale sai küll Arctic Green värvipudelikese koos lakiga. Vast prantslastel on kah.
Oskad mõne viite pahtlile ja krundile anda?

Värvikoodi järgi saad Motipilt ka sobiva vaste. Lähevad kokku küll

_________________
Ma olen täiesti normaalne. Hääled peas ütlesid seda mulle...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 20:46:16 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
yerba kirjutas:
Markos, ma olen lennukooli jaoks liiga vana ja pime juba. icon_smile.gif


No mis, viiekümnesedki käivad. Eks tervis peab korras olema, prillid ei ole takistuseks, kui just pudelipõhjad pole. Aga igasugused vere ja muud rõhud peavad ponks olema, kõrvad vaigust puhtad jne. Teooria jaoks peab muidugi pea võtma ja seda on oi, kui palju icon_smile.gif Nutt tuleb peale.

Tehti motalube, osteti lohesid, tehti paadilube, nüüd tehakse kopteripabeteid..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 19.05.2020 21:22:50 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Lennukoolis ei õpetata, et mõlemad käed peavad lenksul olema w? Nagu autol. 10 ja 14


Nagu sa näed, siis on mõlemad käed tööd täis. Ühe käega rool ja teisega gaasihoob + maandumisel/õhkutõusul veel telik, tagatiivad, pedaalidega tüür. Hüdraulika ja trim/balance tabid hoolitsevad selle eest, et juhised oleksid kerged ja täpsed. Kahe piloodiga on töö ära jaotatud reegel on see, et üks on piloteerib ja teine tegeleb kõige muuga. Tavalennu faasis on juhtimine lihtne, saab ka ühe käega toimetada, lennuk tahab lennata ja, kui on hästi balansis, siis võib ka käed lahtigi lennata, erinevalt helikopterist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 21:27:42 vasta tsitaadiga

multitaskiga kekutamine vä? tavalised kepikastid. vasak käsi kella 9 peal, vasak jalg sidur või vedeleb. parem käsi käigukangil vajadusel või vedeleb. parem jalg gaasile. 1 käsi ja 1 jalg on enamasti vaba. "tavalennufaasis onjuhtiminelihtne.. " või kuidas see oli.. mõned siin vist juba ei saa mitmete käte ja jalgadega tavalise kepikastiga sõitmisest sotti ning kui veel ise hoogi ja rada hoidma peab, ongi kosmos..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 21:29:40 vasta tsitaadiga

Markos, miks pole kiirusekontrolli ja muid jubinaid lenksule pandud? Või peavad nad kindlalt mingil põhjusel olema eraldi kangi all?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 22:10:00 vasta tsitaadiga

icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=696206
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 19.05.2020 22:31:03 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Markos, miks pole kiirusekontrolli ja muid jubinaid lenksule pandud? Või peavad nad kindlalt mingil põhjusel olema eraldi kangi all?


Erinvalt autost, peavad olulised juhtseadmed olema eraldi, eri suuruse ja kujuga, et poleks võimalik segi ajada (vahel ikka aetakse ja tekitatakse katastroof). Mul on juhisel lisaks tangentile autopiloodi nupp, hüdraulika on/off ja starter (ainult eriolukorras õhus käivitamiseks) + raadiosagedused +/-. Käivitamiseks on vaja kahte kätt, paremat ei saa lahti lasta, seega on ainuke võimalus nupp juhisele viia.

tsitaat:
tavalennufaasis onjuhtiminelihtne.. " või kuidas see oli..


Palju sa autoga maanteesõidul multitaskid ? Proovid äkki multitaskimata maanduda ka. Jutt oli ka lennukist, kopteriga on sul kõik ihuliikmed töös. Erinevalt autost on lennumasinal primaarefekt ja sekundaarefekt, iga liigutus ühe juhisega eeldab kohe vastuliigutust teisega, et kompenseerida, seda, mida tegid.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 22:44:45 vasta tsitaadiga

Lennukite ja kopterite teema on seal.
sakinaga kirjutas:
icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=696206
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 23:35:37 vasta tsitaadiga

Ma küll kasutan auto GPSi, iga aasta tehakse kenasti ka kaardiuuendus ära.
Kia näitab olulist infot vajadusel ka spido kõrval ekraanil.
Kuskil Soomes või Baltikumis ringi tuiates on sellest piisav olnud. Liiklusinfo ja kiiruskaamerate võimalus on ka kui telefonist hotspot teha,
aga pole seda pea üldse viitsinud katsetada.
Mis see Waze mulle annaks? Tallinnast kaugemal ummikuid pole, kiirust reeglina huviäratavalt ei ületa. Autol on 8" ekraan olemas, telefoni ei tahaks
küll kuskile eraldi toppida. Android Auto tugi on olemas, aga jälle mingi kaabliga ühendamine ja värki. Tüütu ju.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 23:42:02 vasta tsitaadiga

Mul samuti android auto aga waze ei kasuta seal pea kunagi. Lihtsalt seda on jõle porno seal vaadata.Eks kihutajad mentide pärast ilmselt kasuta aga see läbu mis seal rakenduses on - ikka annab luua.
Google maps või Kia enda navi tõesti parem icon_smile.gif beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 00:20:06 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Ma küll kasutan auto GPSi, iga aasta tehakse kenasti ka kaardiuuendus ära.
Kia näitab olulist infot vajadusel ka spido kõrval ekraanil.
Kuskil Soomes või Baltikumis ringi tuiates on sellest piisav olnud. Liiklusinfo ja kiiruskaamerate võimalus on ka kui telefonist hotspot teha,
aga pole seda pea üldse viitsinud katsetada.
Mis see Waze mulle annaks? Tallinnast kaugemal ummikuid pole, kiirust reeglina huviäratavalt ei ületa. Autol on 8" ekraan olemas, telefoni ei tahaks
küll kuskile eraldi toppida. Android Auto tugi on olemas, aga jälle mingi kaabliga ühendamine ja värki. Tüütu ju.
thumbs_up.gif
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 00:28:48 vasta tsitaadiga

Uuendasin autonavi ära, enam pole ACC jaoks Tehnika tänaval suunaga Narva poole Filtri tee ristis seina ees thumbs_up.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.05.2020 09:02:55 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Lennukite ja kopterite teema on seal.
sakinaga kirjutas:
icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=696206


Pole mana ringi tõsta, samas, võib ka kustutada, huvitatud said oma küsimustele vastused.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 09:05:25 vasta tsitaadiga

Kõige uuem info jookseb telos icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 09:14:39 vasta tsitaadiga

Mingi vale auto, rool valel pool
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.05.2020 10:01:52 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kõige uuem info jookseb telos icon_razz.gif


Mõistlik. Tegelikult võikski keskkonsooli lahmaka ekraani asemel olla dock meelepärase tahvli kinnitamiseks, siis võib igaüks leida endale sobiva ja kogu vajaliku mudru äppi viia. Autotootja mureks oleks vaid vajalike adapterite tagamine auto elukaare jooksul.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 10:06:05 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Kõige uuem info jookseb telos icon_razz.gif


Mõistlik. Tegelikult võikski keskkonsooli lahmaka ekraani asemel olla dock meelepärase tahvli kinnitamiseks, siis võib igaüks leida endale sobiva ja kogu vajaliku mudru äppi viia. Autotootja mureks oleks vaid vajalike adapterite tagamine auto elukaare jooksul.


Selles meelepärases tahvlis hakatakse näpuga nii järge ajama sõidu ajal, et avariid on kerged tulema.
Škodal on kenasti asi äpi tasemel ära filtreeritud - ekraanile saabki oma telefonist google mapsi, muud navi tarkvarad, spotify ja helistamise. Mingit browsweri värki ja HinnaVaatlust suurel ekraanil sõidu ajal näppida ei saa ja hea ongi.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.05.2020 10:29:23 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Markos kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Kõige uuem info jookseb telos icon_razz.gif


Mõistlik. Tegelikult võikski keskkonsooli lahmaka ekraani asemel olla dock meelepärase tahvli kinnitamiseks, siis võib igaüks leida endale sobiva ja kogu vajaliku mudru äppi viia. Autotootja mureks oleks vaid vajalike adapterite tagamine auto elukaare jooksul.


Selles meelepärases tahvlis hakatakse näpuga nii järge ajama sõidu ajal, et avariid on kerged tulema.
Škodal on kenasti asi äpi tasemel ära filtreeritud - ekraanile saabki oma telefonist google mapsi, muud navi tarkvarad, spotify ja helistamise. Mingit browsweri värki ja HinnaVaatlust suurel ekraanil sõidu ajal näppida ei saa ja hea ongi.
kas sellesse adaptrisse mingit tarkust pole võimalik teha, et muu mudru ära keelab?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 10:33:55 vasta tsitaadiga

yerba, Sa räägid ju android autost?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 20.05.2020 10:34:45 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Markos kirjutas:
Oisu. kirjutas:
Kõige uuem info jookseb telos icon_razz.gif


Mõistlik. Tegelikult võikski keskkonsooli lahmaka ekraani asemel olla dock meelepärase tahvli kinnitamiseks, siis võib igaüks leida endale sobiva ja kogu vajaliku mudru äppi viia. Autotootja mureks oleks vaid vajalike adapterite tagamine auto elukaare jooksul.


Selles meelepärases tahvlis hakatakse näpuga nii järge ajama sõidu ajal, et avariid on kerged tulema.
Škodal on kenasti asi äpi tasemel ära filtreeritud - ekraanile saabki oma telefonist google mapsi, muud navi tarkvarad, spotify ja helistamise. Mingit browsweri värki ja HinnaVaatlust suurel ekraanil sõidu ajal näppida ei saa ja hea ongi.


Seda saab tarkvaraliselt lahendada, samas häkitakse ära nagunii, see on selge. Samas, seda tehakse ka built in asjadega. Mul on autol blokeering, et sõidu ajal disabletakse videosisend. Selle elimineerimiseks on eraldi blokk saadaval, aga pole viitsinud jännata, selleks tuleb kogu keskkonsool laiali lammutada, nagunii ei kasuta.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 10:37:02 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
yerba, Sa räägid ju android autost?


Ma ei tea. Ühendan telefoni ära ja siis kuvab pildi kenasti navi ekraanile. Iphone SE on.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 10:39:53 vasta tsitaadiga

Apple carplay siis.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 20.05.2020 11:19:16 vasta tsitaadiga

Hiinamaal ja meilgi müüakse autodele erinevate DIN mõõtudega täisväärtuslikke android bokse tehaseraadio asemele, mudelispetsiifilise ekraani raami-äärise saavat kaasa. Väidetavalt nendega olevat sõidu aeg võimalik filmi või IP telekanaleid vaadata icon_smile.gif
Eks see kõik peab arenenud juhiabide ja isesõitvate autode arenguga kaasas käima.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.05.2020 11:24:13 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Hiinamaal ja meilgi müüakse autodele erinevate DIN mõõtudega täisväärtuslikke android bokse tehaseraadio asemele, mudelispetsiifilise ekraani raami-äärise saavat kaasa. Väidetavalt nendega olevat sõidu aeg võimalik filmi või IP telekanaleid vaadata icon_smile.gif
Eks see kõik peab arenenud juhiabide ja isesõitvate autode arenguga kaasas käima.
jah, aga tehase kliima ja parkimisandurid/kaamerad ja igast auto info selle hiina telekaga jällegi ei ühildu.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antikondor
Kreisi kasutaja
antikondor

liitunud: 18.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 11:27:37 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Hiinamaal ja meilgi müüakse autodele erinevate DIN mõõtudega täisväärtuslikke android bokse tehaseraadio asemele, mudelispetsiifilise ekraani raami-äärise saavat kaasa. Väidetavalt nendega olevat sõidu aeg võimalik filmi või IP telekanaleid vaadata icon_smile.gif
Eks see kõik peab arenenud juhiabide ja isesõitvate autode arenguga kaasas käima.


Youtube ja twitch striimimine täitsa töötab, aga pole seda funktsionaalsust reaalselt kasutanud. Waze, Spotify ja Torque on suht ainukesed äppid mis kasutust leiavad.

_________________
Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 11:40:30 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
H_K kirjutas:
Hiinamaal ja meilgi müüakse autodele erinevate DIN mõõtudega täisväärtuslikke android bokse tehaseraadio asemele, mudelispetsiifilise ekraani raami-äärise saavat kaasa. Väidetavalt nendega olevat sõidu aeg võimalik filmi või IP telekanaleid vaadata icon_smile.gif
Eks see kõik peab arenenud juhiabide ja isesõitvate autode arenguga kaasas käima.
jah, aga tehase kliima ja parkimisandurid/kaamerad ja igast auto info selle hiina telekaga jällegi ei ühildu.


Kusjuures, Golf MkV'sse sai originaalraadio koolemise tõttu hiinaraadio pandud. Kuvas lahtiseid uksi, tagurduskaamerat ja kõike muud prügi, mida raadio kuvada võiks autoga koostöös.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 11:45:02 vasta tsitaadiga

Ilmselt paljulevinud mudelitele on selliseid asju lihtsam leida.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 14:02:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Jah, miks mitte, pereauto ju.


Yeah... right icon_biggrin.gif

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2020 14:05:43 vasta tsitaadiga

Aga nii on, 4 ust, laste turvatoolid sees, käin poes piima järel jne icon_razz.gif
Võrreldes vana M5-ga võrreldes palju rahulikuma iseloomuga auto. icon_cool.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 14:40:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Aga nii on, 4 ust, laste turvatoolid sees, käin poes piima järel jne icon_razz.gif
Võrreldes vana M5-ga võrreldes palju rahulikuma iseloomuga auto. icon_cool.gif


kahe lapsega võivad pea kõik autod "pereautod" olla.
Aastaid tagasi vedasin last hobimasinaga ka, pereautoks ei söandanud kutsuda icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Tee lapsi juurde ja siis vaata, mis pereauto tegelikult on icon_razz.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2020 14:47:22 vasta tsitaadiga

Pereauto ikka selline, kus saab vajadusel ämma vedada.
Kupeesse ei hakka ju tagaistmele ronima icon_razz.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 14:54:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Pereauto ikka selline, kus saab vajadusel ämma vedada.
Kupeesse ei hakka ju tagaistmele ronima icon_razz.gif


Ämmal on oma auto ju doh.gif
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 16:55:15 vasta tsitaadiga

H_K kirjutas:
Hiinamaal ja meilgi müüakse autodele erinevate DIN mõõtudega täisväärtuslikke android bokse tehaseraadio asemele, mudelispetsiifilise ekraani raami-äärise saavat kaasa. Väidetavalt nendega olevat sõidu aeg võimalik filmi või IP telekanaleid vaadata icon_smile.gif
Eks see kõik peab arenenud juhiabide ja isesõitvate autode arenguga kaasas käima.
tead tegelikult vähemalt kia sisseehitatud süsteemiga saab ka nii youtube, twitchi vahtida kui HV foorumit külastada ja ei pea isegi midagi erilist häkkima ning telo pole ka vaja ühendada kuna sisseehitatud süsteem jookseb juba ise androidil icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 17:20:59 vasta tsitaadiga

Pereauto on selline, millega saad ämmia, prussi ja boilerit vedada.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 17:23:16 vasta tsitaadiga

9kohaline.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 18:23:58 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
9kohaline.


No kui ämm on vähe suurem siis jah 9 kohaline icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2020 18:29:07 vasta tsitaadiga

Uut BMW ALPINA XB7 saab tellida 7-kohalisena icon_razz.gif Aga noh, hapud viinamarjad icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 20.05.2020 18:50:06 vasta tsitaadiga

Käisin sõbral külas. Tal vedeleb garaažis laua all DKW 2-pütane mootor-käigukast. Õhupuhasti ja aknatõstukid leiduvad kah.
Auto ise oli vist puust ja papist, mädanes ümbert ära.
Äiast jäänud, paarkümmend aastat juba vedelevad.
Kas keegi teab kedagi, kes ...
Tasuta ära ei anna.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 19:02:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Uut BMW ALPINA XB7 saab tellida 7-kohalisena icon_razz.gif Aga noh, hapud viinamarjad icon_razz1.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Isegi x7 kohta need neerud seal ees way suured.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2020 19:06:23 vasta tsitaadiga

Pätu, oh, ära räägi icon_biggrin.gif
Škodast palgatud disaineri üllitis. icon_mad.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 19:27:16 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Pätu, oh, ära räägi icon_biggrin.gif
Škodast palgatud disaineri üllitis. icon_mad.gif


See seletab, miks uued škodad ilusamaks on läinud ja uued buumerid koledamaks 😄
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.05.2020 19:31:43 vasta tsitaadiga

Nojah, true dat icon_lol.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 19:40:05 vasta tsitaadiga

Uute autode esituled on kuidagi kitsad pilud.
LED?
Kaugtuled ikka valgustavad piisavalt?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 19:41:20 vasta tsitaadiga

ykshuntka, mu octavial ledid. Nii lähi kui kaug valgustavad ülihästi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 19:48:25 vasta tsitaadiga

p2ep kirjutas:
Käisin sõbral külas. Tal vedeleb garaažis laua all DKW 2-pütane mootor-käigukast. Õhupuhasti ja aknatõstukid leiduvad kah.
Auto ise oli vist puust ja papist, mädanes ümbert ära.
Äiast jäänud, paarkümmend aastat juba vedelevad.
Kas keegi teab kedagi, kes ...
Tasuta ära ei anna.


1 tagadi restauraatorid
2. mingid vanavara kommuunid..

see on üsna specjell kraam.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Albert52
HV kasutaja
Albert52

liitunud: 05.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 21:17:50 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Uute autode esituled on kuidagi kitsad pilud.
LED?
Kaugtuled ikka valgustavad piisavalt?


G seeria BMW-del enamasti laserid ees. Ledidest hüpe ikka edasi ja näitavad päris mõnusalt. icon_cool.gif
Muudest automarkidest ei oska kaasa rääkida.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.6 (Küsitlus: Millised rehvid lähevad suveks alla?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 135, 136, 137 ... 501, 502, 503  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.