Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 564, 565, 566 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Lewis
HV kasutaja
Lewis

liitunud: 09.01.2005




sõnum 29.04.2020 21:44:11 vasta tsitaadiga

Pole juba väga ammu WoT'i aktiivselt mänginud. Aga nüüd tuli mingi isu jälle peale ja kui keegi tahab ennast välja elada kuidas tomat mängida ei oska, siis võib läbi lennata. Või lihtsalt nippe jagada mida valesti teen ja võibolla paremaks saada icon_wink.gif Aitäh!

Edit: Ahjaa link jäi mainimata icon_lol.gif

https://www.twitch.tv/m6hh
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 30.04.2020 12:19:23 vasta tsitaadiga

Wot'is paremaks saada on tegelikult päris lihtne. Esmajärgus suurenda enda minimap'i vähemalt 2x korda (+ nupp peaks seda võimaldama)
Ning seadete alt muuda ära paar asja:

Mis on asja mõte, nimelt wot on üsna taktikaline mäng, eriti kui liigud üles kõrgematesse tier'idesse. Soovitan hakata jälgima minimap'i. Kuhu vastased kogunenud on, kas teil on ülekaal, või oled ise vähemuses. Sellest tulenevalt enda positsioneerimine ja agressiivsus lahingus.

Teine väga oluline asi on sihiku pen marker, kui see on punane, siis pole isegi mõtet vastast lasta. Marker näitab värvi järgi, arvestades kahuri keskmist penetratsiooni, kas lask võib soomust läbistada sihitud kohast või mitte. Sa võid seda ise testida, kasvõi treeningruumis sõbraga või randomis.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2020 16:27:45 vasta tsitaadiga

Take the Road to Berlin and Reap the Rewards! https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/road-to-berlin-regulations/
Пройдите путь до Берлина и получите награду! https://worldoftanks.ru/ru/news/game-events/road-to-berlin-regulations/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 01.05.2020 02:05:27 vasta tsitaadiga

Midagi selle 1.9 patchiga ikka muutus ja mitte vähe. Nii suurt muutust ei ole ma küll kunagi ühelgi patchiuuendusel märganud. WR kasvab nagu muru kevadel (saan ehk oma 60% kätte) ja WN8 sessioonid küündivad juba 5000 ligi (27 mängu, WN8 4910) icon_smile.gif
70% WR ja WN8 4910 päevase sessiooniga on minu jaoks midagi täiesti uut. Küll mitte üllatav, sest XP panus on kogu aeg mul meeskonna parimaid.

Erick, sa ju märkad ka, et WR tõuseb uljalt? Poolteist aastat seisis nagu naelutatult..Sa ju isegi tegid huumorit, et pooleteise aastaga tervelt 0,01% tõusnud icon_smile.gif Seisid sina oma 61,10% peal ja mina oma 58,10% peal, poolteist aastat. Aga nüüd? Nagu pärm kerkib. Ja mõlemil korraga.

Tundub, et nüüd on meie hetk käes, kus tuleb võimalust ära kasutada, enne kui "viga" avastatakse icon_smile.gif

P.S. Rääkisin siin ühest botist, grawot26042020. Nagu ma pakkusingi, pandi selle boti konto kinni. Jõudis teha 4 päevaga 656 mängu ja täpselt südaööl pandi konto kinni. Võin kihla vedada, et sellelt kontolt ei tehta enam mitte ühtegi mängu. 5000 kulda, kui mai lõpuks pole sellelt kontolt tehtud ühtegi mängu? Vandenõuteoreetikutega peaks ju olema lihtne kihla vedada, nad ju kõik opakad ja panevad täiega mööda?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2020 02:06:44 vasta tsitaadiga

Vaata tech-tree'd ja mõtle kui kiiresti algajad nüüd kõrgema tieri tankid omale saavad. Nüüd mõtle veidi millega sa ise peamiselt sõidad ja milline varustus sul tankidel on.

erick juba soovitas eespool sulle, et tee mingi 50..100 mängu oma Skorpion G-ga ja räägi siis kuidas WR tõuseb.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 01.05.2020 04:50:55 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Vaata tech-tree'd ja mõtle kui kiiresti algajad nüüd kõrgema tieri tankid omale saavad. Nüüd mõtle veidi millega sa ise peamiselt sõidad ja milline varustus sul tankidel on.

erick juba soovitas eespool sulle, et tee mingi 50..100 mängu oma Skorpion G-ga ja räägi siis kuidas WR tõuseb.


Ära nüüd solvu, bladerunner, aga me räägime siin intelligentselt. See tähendab, et mõtestatult, loogiliselt. Kas vead minuga kihla? Mõtle nüüd loogiliselt - grawot26042020, 656 mängu nelja päevaga, mis keelab tal teha veel ÜHTE mängu? Terve maikuu jooksul ÜHTE mängu? Mängib ju kogu tema suguvõsa seal! Tõenäosus võita on ju 1:4500!
Mõtle, kui lihtne kihlvedu vandenõuteooria hulluga 5000 kulla peale..

Aga sa ei kasuta seda lihtsalt võimalust isegi suhtes 1:4500 vastu, sest sul on teatavad kahtlused minu hulluses ja vandenõuteooriates.. Tunnistad seda või vead avalikult kihla?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 08:41:45 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Vaata tech-tree'd ja mõtle kui kiiresti algajad nüüd kõrgema tieri tankid omale saavad. Nüüd mõtle veidi millega sa ise peamiselt sõidad ja milline varustus sul tankidel on.

erick juba soovitas eespool sulle, et tee mingi 50..100 mängu oma Skorpion G-ga ja räägi siis kuidas WR tõuseb.


Ära nüüd solvu, bladerunner, aga me räägime siin intelligentselt. See tähendab, et mõtestatult, loogiliselt. Kas vead minuga kihla? Mõtle nüüd loogiliselt - grawot26042020, 656 mängu nelja päevaga, mis keelab tal teha veel ÜHTE mängu? Terve maikuu jooksul ÜHTE mängu? Mängib ju kogu tema suguvõsa seal! Tõenäosus võita on ju 1:4500!
Mõtle, kui lihtne kihlvedu vandenõuteooria hulluga 5000 kulla peale..

Aga sa ei kasuta seda lihtsalt võimalust isegi suhtes 1:4500 vastu, sest sul on teatavad kahtlused minu hulluses ja vandenõuteooriates.. Tunnistad seda või vead avalikult kihla?



väga intelligentne su jutt küll ei ole. Skorpion G on liiga OP tank, et sellega mängida. sul peaks olema piisavalt vaba kogemust ja tankide Blueprinte, et mõni T8 asjandus lahti osta ja sellega mängida. ja siis tule rääkima suurest WR tõusust. Samuti on kummaline su jutt WR seismisest ja suurest tõusust.

WR (võidumäär ) = tehtud mängud - kaotatud mängud. nii lihtne see ongi. selle jaoks ei pea olema analüütik, et lihtsalt matemaatikat teha.

ma võiks vabalt kihla vedada, kui saaks aru mile üle sa tahad kihla vedada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.05.2020 11:01:23 vasta tsitaadiga

FastPotty jutul on oma teatav tera sees - ehk WR on tõesti tõusma hakanud, ma olen umbes kuu ajaga selle tõstnud 61,10% pealt 61,15% peale. Viimase kuu keskmine WR on 69.41%. Soolos on see päris arvestatav tulemus. Küll aga, nagu ikka, paneb ta mööda põhjusega. Võibolla olete märganud isegi, et väga palju mängijaid on karantiini ajal WoTis, paljud neist need, kes on selle "taasleidnud". Keset nädalat olen näinud siin 190K mängijat online, mis oleks aasta tagasi täiesti mõeldamatu olnud, isegi nädalavahetustel oli toona tipp seal 140K juures. Mängu sisemine loogika taktikate osas ehk meta on kuidagi muutunud, mängijate keskmine kvaliteet on küll nõrgem, aga nad mängivad taktikaliselt õigemini kui varem, võetakse ilusasti standardpositsioone, tehakse kaardil koostööd, ja mängu alguses tehtud agressiivsetel liigutustel on väga tihti kohene tagajärg lumepalliefekti liikuma panemisel võidu suunas.

Minu teooria on see, et WoT, kust vahepeal paljud sellised 30-50 eluaasta vahemikus inimesed lahkuma kippusid, jättes mängima peamiselt noored agrod tomatid ja vanad tomatkämperid, näeb hetkel selle kõige parema ajukapatsiteediga mängijasegmendi sissevoolu tänu kodusttöötamisele. Ja kuigi nad on tomatid, siis nad siiski saavad aru, mida oleks vaja teha, et tiim võidaks. Meta on hetkel väga tugev minu hinnangul, mängusisesed reeglid kehtivad ja neist peetakse hästi kinni. Näiteks arty taga campivat top tier heavy tanki pole tükk aega näinud. Sellistel tingimustel on lihtsalt lust mängida.

Näiteks võiks tuua mu selle kuu Progetto mod 46 WRi:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2020 11:37:24 vasta tsitaadiga

FastPotty, katsu ikka kirjutatust aru ka saada. Ma rääkisin sinu WR-st ja põhjustest, miks see peale patch 1.9 veidi tõusma on hakanud.
Niiet aja aga mõni oma tier 8...X garaazist välja, tee 100 mängu ja räägi siis edasi.

ece3n, FastPotty räägib ühest nö botist kelle ta avastas - https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10427998#10427998

erick, teooria on sul hea aga siis peaks mul siin hoopis teine pilt olema:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuu algul sõitsin pmst ainult tier X, nüüd viimased 2 nädalat teinud tier 8 peal krediiti (TD, LT, HT). Ja täitsa kaine peaga. Ja üldse mitte artyt mängides. icon_lol.gif
WR viisid alla sellised ülepäeviti sisse tulnud a'la 1/9 või 1/6 kaotusteseeriad mõne tankiga. Ma saan aru et sa viskad tavaliselt peale 2-3 järjestikust kaotust püssi nurka (ALT-F4) ja "see you next day" aga ma üritan alati ikka võidu kätte saada. Halvimal juhul juhtus see alles 11-ndas lahingus. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.05.2020 12:44:46 vasta tsitaadiga

bladerunner, raske öelda, ma peaksin vaatama täpsemalt, mida sa mänginud oled. Kui off-meta tanke mängida siis oleks see seletatav.

Muidu on ka mul olnud selliseid päevi, kus kohe alguses saad aru, et ei performi. Väga raske on, aga olen õppinud tolleks päevaks mängu kinni viskama, tavaliselt 3-5 lahingut piisav, et saada aru, kuhu suunda sessioon tüürib.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 01.05.2020 19:03:50 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty jutul on oma teatav tera sees - ehk WR on tõesti tõusma hakanud, ma olen umbes kuu ajaga selle tõstnud 61,10% pealt 61,15% peale. Viimase kuu keskmine WR on 69.41%. Soolos on see päris arvestatav tulemus. Küll aga, nagu ikka, paneb ta mööda põhjusega. Võibolla olete märganud isegi, et väga palju mängijaid on karantiini ajal WoTis, paljud neist need, kes on selle "taasleidnud". Keset nädalat olen näinud siin 190K mängijat online, mis oleks aasta tagasi täiesti mõeldamatu olnud, isegi nädalavahetustel oli toona tipp seal 140K juures. Mängu sisemine loogika taktikate osas ehk meta on kuidagi muutunud, mängijate keskmine kvaliteet on küll nõrgem, aga nad mängivad taktikaliselt õigemini kui varem, võetakse ilusasti standardpositsioone, tehakse kaardil koostööd, ja mängu alguses tehtud agressiivsetel liigutustel on väga tihti kohene tagajärg lumepalliefekti liikuma panemisel võidu suunas.

Minu teooria on see, et WoT, kust vahepeal paljud sellised 30-50 eluaasta vahemikus inimesed lahkuma kippusid, jättes mängima peamiselt noored agrod tomatid ja vanad tomatkämperid, näeb hetkel selle kõige parema ajukapatsiteediga mängijasegmendi sissevoolu tänu kodusttöötamisele. Ja kuigi nad on tomatid, siis nad siiski saavad aru, mida oleks vaja teha, et tiim võidaks. Meta on hetkel väga tugev minu hinnangul, mängusisesed reeglid kehtivad ja neist peetakse hästi kinni. Näiteks arty taga campivat top tier heavy tanki pole tükk aega näinud. Sellistel tingimustel on lihtsalt lust mängida.

Näiteks võiks tuua mu selle kuu Progetto mod 46 WRi:

Spoiler Spoiler Spoiler


Sa jätad ühe väikese nüansi tähelepanuta, loogikaviga, Erick - need "30-50 eluaasta vahemikus" mängijad mängivad ka vastastiimides. Miks sa arvad, et nad ülekaalukalt just sinu tiimis on, et just sinu WR tõuseb? Ja millegipärast satuvad nad ka ainult minu tiimi, mitte vastastiimi?

Ma pakun, et WR ja WN8 on seotud hetkel ka XP-ga ja seega oletan, et su XP on üsna hea mängus - ilmselt väga sageli TOP 3 hulgas, kui mitte TOP1. Muud seletust on raske leida - ma olen üsna kindel, et minu XP on sinu XP-ga kindlasti sarnane, kui mitte kõrgemgi. Ja just seetõttu tõusis mu WN8 lakke ja kuna WN8 on osaliselt seotud WR-ga, siis tõuseb ka WR. See on loogika pealt pakutud, muud võimalust lihtsalt ei näe.

Praegu on nende võimalus, kes teenivad head XP-d, nende WR tõuseb. Kuni järgmise patchini see ei muutu, nii et anna tuld, Erick icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2020 20:20:33 vasta tsitaadiga

Üks lihtne põhjus mis XP tõusta võib on veel - kuna tier 1...6 HP tõusis siis seega on võimalik kogukahju mida vastastele teha saad ka sellevõrra suurem.
Ma pole sugugi kindel kas WG ja/või XVM selle muutumisega hetkel arvestavad. Loodetavasti siiski arvestavad.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 20:36:14 vasta tsitaadiga

FastPotty WR ei ole mitte kuidagi seotud XVM või WN8-ga. WR on WIN RATE, ehk siis sinu mänguda võidu protsent. sa võid tehsa mängu, kus upudad ennast kohe alguses ära (0 xp, 0 dmg), kuid kui sinu tiim võidab lahingu, siis sinu WR tõuseb ikkagi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 01.05.2020 21:04:05 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
erick kirjutas:
FastPotty jutul on oma teatav tera sees - ehk WR on tõesti tõusma hakanud, ma olen umbes kuu ajaga selle tõstnud 61,10% pealt 61,15% peale. Viimase kuu keskmine WR on 69.41%. Soolos on see päris arvestatav tulemus. Küll aga, nagu ikka, paneb ta mööda põhjusega. Võibolla olete märganud isegi, et väga palju mängijaid on karantiini ajal WoTis, paljud neist need, kes on selle "taasleidnud". Keset nädalat olen näinud siin 190K mängijat online, mis oleks aasta tagasi täiesti mõeldamatu olnud, isegi nädalavahetustel oli toona tipp seal 140K juures. Mängu sisemine loogika taktikate osas ehk meta on kuidagi muutunud, mängijate keskmine kvaliteet on küll nõrgem, aga nad mängivad taktikaliselt õigemini kui varem, võetakse ilusasti standardpositsioone, tehakse kaardil koostööd, ja mängu alguses tehtud agressiivsetel liigutustel on väga tihti kohene tagajärg lumepalliefekti liikuma panemisel võidu suunas.

Minu teooria on see, et WoT, kust vahepeal paljud sellised 30-50 eluaasta vahemikus inimesed lahkuma kippusid, jättes mängima peamiselt noored agrod tomatid ja vanad tomatkämperid, näeb hetkel selle kõige parema ajukapatsiteediga mängijasegmendi sissevoolu tänu kodusttöötamisele. Ja kuigi nad on tomatid, siis nad siiski saavad aru, mida oleks vaja teha, et tiim võidaks. Meta on hetkel väga tugev minu hinnangul, mängusisesed reeglid kehtivad ja neist peetakse hästi kinni. Näiteks arty taga campivat top tier heavy tanki pole tükk aega näinud. Sellistel tingimustel on lihtsalt lust mängida.

Näiteks võiks tuua mu selle kuu Progetto mod 46 WRi:

Spoiler Spoiler Spoiler


Sa jätad ühe väikese nüansi tähelepanuta, loogikaviga, Erick - need "30-50 eluaasta vahemikus" mängijad mängivad ka vastastiimides. Miks sa arvad, et nad ülekaalukalt just sinu tiimis on, et just sinu WR tõuseb? Ja millegipärast satuvad nad ka ainult minu tiimi, mitte vastastiimi?

Ma pakun, et WR ja WN8 on seotud hetkel ka XP-ga ja seega oletan, et su XP on üsna hea mängus - ilmselt väga sageli TOP 3 hulgas, kui mitte TOP1. Muud seletust on raske leida - ma olen üsna kindel, et minu XP on sinu XP-ga kindlasti sarnane, kui mitte kõrgemgi. Ja just seetõttu tõusis mu WN8 lakke ja kuna WN8 on osaliselt seotud WR-ga, siis tõuseb ka WR. See on loogika pealt pakutud, muud võimalust lihtsalt ei näe.

Praegu on nende võimalus, kes teenivad head XP-d, nende WR tõuseb. Kuni järgmise patchini see ei muutu, nii et anna tuld, Erick icon_smile.gif


Ma pidasin silmas, et 30-50 vanusevahemikus mängijad stabiliseerivad meta ära - mängud muutuvad prognoositavamateks ja kui tiimikaaslased võtavad standardpositsioone, on enda tegevuste mõju märksa rohkem tunda, kui siis, kui mingid idioodid ringi lalisevad mööda kaarti kus jumal juhatab. XP mõnes mõttes on hea näidik küll - ta mõõdab kõigi su mängusiseste tegevuste koondefekti. Aga WN8-ga tal pole eriti seost kuna WN8 ei loe assist dämmi, aga XP loeb. WRi ja XP vahel on küll tugev seos - nimelt mida rohkem sa võidad mänge, seda kõrgem su avg XP on, sest võidetud mäng annab +50% XP-d kohe matši eest. Muidugi ma saan tihti full XP ka kaotuste eest, kui saad mõne tõsise medali siis loetakse su tulemusi, nagu sa oleksid võitvas tiimis olnud.

Sa ilmselt tunned seda sama efekti muide meta osas, sest mu mälu järgi sa rõhud hästi palju spottimisele ja mida tugevam meta on, seda rohkem lastakse seda, mida sa spotid. Tagajärg ongi kõrgem XP ja WR.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 02.05.2020 13:47:08 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:
FastPotty WR ei ole mitte kuidagi seotud XVM või WN8-ga. WR on WIN RATE, ehk siis sinu mänguda võidu protsent. sa võid tehsa mängu, kus upudad ennast kohe alguses ära (0 xp, 0 dmg), kuid kui sinu tiim võidab lahingu, siis sinu WR tõuseb ikkagi.


Päris nii see asi ikka pole icon_smile.gif

Uputamisega seoses toon sulle paar näidet:


1) Kui uputad ennast ära olles top tier 3-5-7 MM'is, siis team'i võidutõenasus tänu selle kahaneb keskmiselt 20%. Sest üks top tier vähem teamis on tohutu erinevus 3-7-5 template'is.
2) Kui oled botton tieri, siis näiteks halvimas MM'is 3-5-7, sisi keskmiselt sa väga palju enda WR'i sellega ei mõjuta, äkki team'i kaotab keskmiselt läbi sinu enda uputamise 2-3%

Kui nüüd küsida kuidas wn8 on seotud WR'iga. Siis vastus selle, et üsnagi palju, samas seal on omad trikid. Nimelt tihti peale on võimalik kaotusega teenida rohkem wn8'sat kui võitvas steamrollis. Mida selle all mõtlen? Seda, et surnud dämmi kaotavas teamis on lihtsam teha, kui olles dämmi tagaajaja tugevalt võitvas teamis. Kokkvõttes on teatud mängustiilid ning tankid sellised, kus sa saad näidata väga kõrget wn8'sat, samas üsnagi madalt keskmist wr'i.

Kui sa võtad näiteks top klannide mängijate statsid lahti, siis sa näed ühte väga selget korrelatsiooni. Neil kõigil on kõrge wn8 ja neil on ka kõrge winrate. See on eelkõige seetõttu, et nad suudavad teha ka supporttankidega eesliinis tugevat tööd. Lisaks omavad suurt võimekust hilisemas mängus carryda nappe mänge. Ning mis puudutab late game clean up, siis nad suudavad alati sellest viimase võtta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 02.05.2020 15:42:52 vasta tsitaadiga

https://www.twitch.tv/tonn600 eesti striim vaadake icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lollipop
HV vaatleja

liitunud: 04.05.2020




sõnum 05.05.2020 00:13:49 vasta tsitaadiga

No mida te jahute oma statsidest, teie statsid on ju kõik kuldmoona statsid. Kui imelik inimene peab olema? Kui sa spämmid kulda kõigi nende vastu, kes sinu vastu kulda ei spämmi, siis see pole sport ega võidu mäng. (WG maksab iga kuul QB 4000 eurot selle eest et ta kulda pritsiks, SKill saab 2000 eurot)
See on petumäng, pay2win. Maksad selleks, et võita. Keda? Randomis suvalisi mängijaid ja siis tuled kekkad oma mingi võidureidiga, kui ajupuudeline isik peab selleks olema????????

WG kaotas e-spordi õigused juba 2016 aastal, sest nende mäng polnud läbipaistev ja siiani 2020 veel keegi jahub siin mingitest WR ja WN8? Kui lollid te olete? Okei, teie mänguoskus ongi spämmida kulda, ilma kullata olete mitte keegi.
No pange üks mäng, kus teete tulemust ja teie tankil pole ühtegi kuldmoona peal. Teil pole selliseid mänge. Nõme on lugeda täisealiste, mõni on juba üle 30 eluaasta ja ikka kekkab kuidas suudab kuldmoona pritsides 10 aastaseid võita.
Ajupeetus kas pole? WOT pole kunagi olnud spordimäng.

No pange mõni replay kus te ei spämmi kulda!!!!!!!!!!!!! Oleks mida vaadata.
kulla spämmimine on sama mis imikule jalaga näkku peksmine - ma olen sinust parem
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2020 00:37:52 vasta tsitaadiga

lollipop, Vipu, Sina vä? icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.05.2020 15:12:29 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
ece3n kirjutas:
FastPotty WR ei ole mitte kuidagi seotud XVM või WN8-ga. WR on WIN RATE, ehk siis sinu mängude võidu protsent. sa võid teha mängu, kus upudad ennast kohe alguses ära (0 xp, 0 dmg), kuid kui sinu tiim võidab lahingu, siis sinu WR tõuseb ikkagi.


Päris nii see asi ikka pole icon_smile.gif

Uputamisega seoses toon sulle paar näidet:


1) Kui uputad ennast ära olles top tier 3-5-7 MM'is, siis team'i võidutõenasus tänu selle kahaneb keskmiselt 20%. Sest üks top tier vähem teamis on tohutu erinevus 3-7-5 template'is.
2) Kui oled botton tieri, siis näiteks halvimas MM'is 3-5-7, sisi keskmiselt sa väga palju enda WR'i sellega ei mõjuta, äkki team'i kaotab keskmiselt läbi sinu enda uputamise 2-3%

Kui nüüd küsida kuidas wn8 on seotud WR'iga. Siis vastus selle, et üsnagi palju, samas seal on omad trikid. Nimelt tihti peale on võimalik kaotusega teenida rohkem wn8'sat kui võitvas steamrollis. Mida selle all mõtlen? Seda, et surnud dämmi kaotavas teamis on lihtsam teha, kui olles dämmi tagaajaja tugevalt võitvas teamis. Kokkvõttes on teatud mängustiilid ning tankid sellised, kus sa saad näidata väga kõrget wn8'sat, samas üsnagi madalt keskmist wr'i.

Kui sa võtad näiteks top klannide mängijate statsid lahti, siis sa näed ühte väga selget korrelatsiooni. Neil kõigil on kõrge wn8 ja neil on ka kõrge winrate. See on eelkõige seetõttu, et nad suudavad teha ka supporttankidega eesliinis tugevat tööd. Lisaks omavad suurt võimekust hilisemas mängus carryda nappe mänge. Ning mis puudutab late game clean up, siis nad suudavad alati sellest viimase võtta.


ses suhtes on sul õigus, kuid top tier ei uputa ennast üldiselt, seda teevad ikka bottom tier tankid, kes ei taha/julga/oska endast tugevamate vastu mängida.
ja olgem ausad, hetkel on T8 tanke kõige *&%/* mängida, sest oled 90% low tier. ja vastu on mingid über T10 tankid.

Ja noh, FastPotty mängib üldiselt low tier tankidega (T6?), need peaksid hetke meta juures olema suht OP tankid. T8 masinatega juhtuvad harva kokku.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.05.2020 21:57:27 vasta tsitaadiga

lollipop kirjutas:
No mida te jahute oma statsidest, teie statsid on ju kõik kuldmoona statsid. Kui imelik inimene peab olema? Kui sa spämmid kulda kõigi nende vastu, kes sinu vastu kulda ei spämmi, siis see pole sport ega võidu mäng. (WG maksab iga kuul QB 4000 eurot selle eest et ta kulda pritsiks, SKill saab 2000 eurot)
See on petumäng, pay2win. Maksad selleks, et võita. Keda? Randomis suvalisi mängijaid ja siis tuled kekkad oma mingi võidureidiga, kui ajupuudeline isik peab selleks olema????????

WG kaotas e-spordi õigused juba 2016 aastal, sest nende mäng polnud läbipaistev ja siiani 2020 veel keegi jahub siin mingitest WR ja WN8? Kui lollid te olete? Okei, teie mänguoskus ongi spämmida kulda, ilma kullata olete mitte keegi.
No pange üks mäng, kus teete tulemust ja teie tankil pole ühtegi kuldmoona peal. Teil pole selliseid mänge. Nõme on lugeda täisealiste, mõni on juba üle 30 eluaasta ja ikka kekkab kuidas suudab kuldmoona pritsides 10 aastaseid võita.
Ajupeetus kas pole? WOT pole kunagi olnud spordimäng.

No pange mõni replay kus te ei spämmi kulda!!!!!!!!!!!!! Oleks mida vaadata.
kulla spämmimine on sama mis imikule jalaga näkku peksmine - ma olen sinust parem


Esiteks, võta rohud ikka ilusti ära eks.

Teiseks, lihtsalt et näidata sulle, lasin siis täna puhast standardmoona Standard B-ga. 51 standard APCRi, 9 HESHi oli loadout. 16 mängu jutti, et oleks ikkagi esinduslik valim. Soolos, nagu tavaliselt.

Halvimad 5 mängu dämmi järgi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Parimad 5 mängu dämmi järgi:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kogutulemus:


Ma ei tea, mulle tundub et nagu ei pidurda see kuldmoona puudumine väga tulemusi kui aus olla, gunmarkid läksid 93% pealt 95.44% peale (ära muretse, 3s oli ennem olemas juba). Kõigi aegade avg dam mul muidu 3050 kandis selle masinaga senimaani, seda sai ületatud. Eks osa söödi ülekaalukate võitude tõttu eest ära ka. Aga superuunikumi märki vist keegi rinnast ära sikutama ei tule.
Ja et värk oleks kontrollitav - kõik replayd:
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 05.05.2020 22:41:25 vasta tsitaadiga

Kui keegi veel aru ei saanud, milline WoT tulevikus välja hakkab nägema või kes bottide olemasolu ei tunnista, siis "Tee Berliini" on WoT-i visioon tuleviku WoT-ist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.05.2020 10:19:05 vasta tsitaadiga

FastPotty, see on juba mingi kolmas või neljas event, kus on botid. See pole midagi uut ja kui mängid neid siis saad aru ka, et randomi "botid" on täiesti teistsugused.

Muide, kuulda oli ka infot, et EU3 avati tänu sellele, et Road to Berlin tõstis serverite koormust ca 3x sama arvu mängijate juures. Veel üks põhjus, miks pole alust arvata, et WG on serverid salaja botte täis toppinud - jõudlus, mida see vajaks, on lihtsalt liiga kõrge.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.05.2020 21:31:37 vasta tsitaadiga

See tee berliini on küll mõttetu. Oma tiimis hullemad botid kui vastastel. Ise teed T1-ga 9k dmg vähemalt, siis nemad 1-2k dmg.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2020 17:44:15 vasta tsitaadiga

Üks ilus ja raske lahing
Spoiler Spoiler Spoiler

http://wotreplays.eu/site/5373512
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 09.05.2020 15:07:54 vasta tsitaadiga

https://www.twitch.tv/skill4est teen ka üle pika aja mõned mängud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 11.05.2020 09:46:53 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
Üks ilus ja raske lahing
Spoiler Spoiler Spoiler

http://wotreplays.eu/site/5373512


Hea tulemus tõesti. Mõned pisiapsud ikka sattusid vahele teatud laskude puhul ja paar küsitavat taktikalist valikut oli, aga kokkuvõttes kõva mäng thumbs_up.gif


EDIT
Miks ma arvan, et randomi "botid" on lihtsalt tomatid ja mitte WG botid - viimased teevad ikka selliseid pixel shot'e et anna olla. PS - ei juhtunud minuga icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.05.2020 01:03:02 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:


P.S. Rääkisin siin ühest botist, grawot26042020. Nagu ma pakkusingi, pandi selle boti konto kinni. Jõudis teha 4 päevaga 656 mängu ja täpselt südaööl pandi konto kinni. Võin kihla vedada, et sellelt kontolt ei tehta enam mitte ühtegi mängu. 5000 kulda, kui mai lõpuks pole sellelt kontolt tehtud ühtegi mängu? Vandenõuteoreetikutega peaks ju olema lihtne kihla vedada, nad ju kõik opakad ja panevad täiega mööda?


Piinlik lugu, kui vandenõuteooriad osutuvad puhtloogiliseks mõttekäiguks..Aga mai lõpuni on muidugi veel aega.. Kihlvedugi on veel avatud. Erick näiteks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.05.2020 01:29:23 vasta tsitaadiga

Aga miks need WG botid olema peaks? Mingi suva Ain teenib raha selliselt mingi botiga kontosid "ehitades" ja siis neid kontosid ebays müües. Samamoodi saab ka neid värbamisprogrammi auhindu "osta".
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.05.2020 18:14:50 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Aga miks need WG botid olema peaks? Mingi suva Ain teenib raha selliselt mingi botiga kontosid "ehitades" ja siis neid kontosid ebays müües. Samamoodi saab ka neid värbamisprogrammi auhindu "osta".


Ma pakun, et neil ei jätku enam füüsilisi mängijaid ja botid siis leevendavad seda põuda, eriti madalamates tierides, aga ilmselt varsti ka kõrgemates. Nagu näiteks "Tee Berliini", seal on juba 7 tieri botid sisse toodud. Kas sa teed üldse botil ja inimesel enam mängus vahet?

Teiseks - see on odavam. Kindlasti on odavam. Ma pole küll mingi arvutispets, aga ma oletan, et reaalset inimest on mängus kulukam hoida kui suvalist algoritmi/programmi.

Aga kui sa tõsiselt arvad, et mingi suva Ain suudab müüa kontot, millel on 5 tanki ja 500 mängu, WR 44% ja WN8 150, siis oled sa ärigeenius. Võiksid ju ise selle "äriga" algust teha? Palju sinu arvates selline konto maksab ka? Mis summa eest sina sellise konto e-bayst ostaksid? Euro-kaks? Isegi see tundub liiast sellise armetu konto eest.

P.S. Kusjuures, vaatasin, et kõige kallim hetkel müügis olev wot-konto maksab 951 eurot ja mis seal siis on.. On küll kõik X-tieri tankid, aga see on ehk ka ainuke ja viimane argument.. Aga kui viletsad need on. Ilmselgelt ainult müügiks tehtud - pole skille, pole perke, pole isegi camo peal. Plank. WN8 1391, WR 51% icon_smile.gif Lisaks 600 kulda ja paar miljonit krediiti ehk mitte midagi. 950 eurot selle eest?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.05.2020 20:35:47 vasta tsitaadiga

FastPotty, eespool juba ütlesin sulle, et selleks, et botte ära teenindada, avati terve uus server nimega EU3. Põhjus selles, et botid võtavad ca 3x rohkem serveriressurssi kui inimmängija.

Ja kalleid WoT kontosid on müügil, sa lihtsalt ei oska neid leida. Kalleim seal on 2699 USD, PC versioon EU serveris: https://www.playerauctions.com/wot-account/?SortField=highest-price-act&Serverid=4102&PageIndex=1
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.05.2020 23:05:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty, eespool juba ütlesin sulle, et selleks, et botte ära teenindada, avati terve uus server nimega EU3. Põhjus selles, et botid võtavad ca 3x rohkem serveriressurssi kui inimmängija.

Ja kalleid WoT kontosid on müügil, sa lihtsalt ei oska neid leida. Kalleim seal on 2699 USD, PC versioon EU serveris: https://www.playerauctions.com/wot-account/?SortField=highest-price-act&Serverid=4102&PageIndex=1


Botte ei pidanud ju üldse olema mängus? Mäletan väga hästi seda, sest kui ma kolm aastat tagasi seda täistomatina julgesin arvata, siis naerdi mind päris viisakalt välja - "loll" oli vist üks sõna. Milleks neil nüüd lausa uut serverit bottide jaoks vaja on?

Ja oled sa kindel, et bot võtab 3X rohkem ressurssi kui online mängija? Online mängija kasutab chatti, 30 sek ooteaega, klikib erinevatel lehtedel, ostab varustust jms - ta liigub päris palju erinevate programmide vahel. Mõni teeb ka mingeid reporte, seda siis ehk uuritakse.. Ja mängija, vähemalt kogenum mängija, kasutab ka mängusisest ressurssi oluliselt rohkem - vahetab mürske, kasutab repairkite ja ilmselt liigub palju rohkem ja aktiivsemalt kui bot. Bot, mida bot teeb? Peamiselt seisab kuskil kurva näoga, keerutab natukene kahuritoru ja teeb kaks pauku.
Sorry, ma ei ole arvutimaailma serveripoolega väga kodus, aga see kolmekordne ressurssivahe ei tundu usutav.

P.S. Nüüd on seal isegi hinnaga $3000 konto müügis icon_smile.gif Mõelda vaid, kui palju maksab piksel. Ülehomme ütleb wot, et sorry, me paneme nüüd oma äri kinni, oli tore ja olge tublid..


viimati muutis FastPotty 16.05.2020 23:31:42, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.05.2020 23:19:32 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
erick kirjutas:
FastPotty, eespool juba ütlesin sulle, et selleks, et botte ära teenindada, avati terve uus server nimega EU3. Põhjus selles, et botid võtavad ca 3x rohkem serveriressurssi kui inimmängija.

Ja kalleid WoT kontosid on müügil, sa lihtsalt ei oska neid leida. Kalleim seal on 2699 USD, PC versioon EU serveris: https://www.playerauctions.com/wot-account/?SortField=highest-price-act&Serverid=4102&PageIndex=1


Oota, botte ei pidanud ju üldse olema mängus? Mingi vandenõuteooria värk ja mis see kõik oli..


Tsiteerin enda postitust, mis on hetkeks juba 10 päeva vana:

erick kirjutas:
FastPotty, see on juba mingi kolmas või neljas event, kus on botid. See pole midagi uut ja kui mängid neid siis saad aru ka, et randomi "botid" on täiesti teistsugused.

Muide, kuulda oli ka infot, et EU3 avati tänu sellele, et Road to Berlin tõstis serverite koormust ca 3x sama arvu mängijate juures. Veel üks põhjus, miks pole alust arvata, et WG on serverid salaja botte täis toppinud - jõudlus, mida see vajaks, on lihtsalt liiga kõrge.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.05.2020 23:37:42 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty kirjutas:
erick kirjutas:
FastPotty, eespool juba ütlesin sulle, et selleks, et botte ära teenindada, avati terve uus server nimega EU3. Põhjus selles, et botid võtavad ca 3x rohkem serveriressurssi kui inimmängija.

Ja kalleid WoT kontosid on müügil, sa lihtsalt ei oska neid leida. Kalleim seal on 2699 USD, PC versioon EU serveris: https://www.playerauctions.com/wot-account/?SortField=highest-price-act&Serverid=4102&PageIndex=1


Oota, botte ei pidanud ju üldse olema mängus? Mingi vandenõuteooria värk ja mis see kõik oli..


Tsiteerin enda postitust, mis on hetkeks juba 10 päeva vana:

erick kirjutas:
FastPotty, see on juba mingi kolmas või neljas event, kus on botid. See pole midagi uut ja kui mängid neid siis saad aru ka, et randomi "botid" on täiesti teistsugused.

Muide, kuulda oli ka infot, et EU3 avati tänu sellele, et Road to Berlin tõstis serverite koormust ca 3x sama arvu mängijate juures. Veel üks põhjus, miks pole alust arvata, et WG on serverid salaja botte täis toppinud - jõudlus, mida see vajaks, on lihtsalt liiga kõrge.


Puhtalt loogika pealt on selles väites mingi kala. Ma ei väida, et see on tõsi, aga ma pakun, et see Road to Berlin nokitseti valmis paari kuuga ja paisati letti, nagu igasugused muud eventid, aga serverite tellimine ei käi nii, et oops, täna tundus, et jõudlust jääb väheks, tellime homseks uue serveri. Ma ei tea muidugi, kui võimsad serverid WG peakontoril hallata on, aga kindlasti ei mahu need laua alla ja kindlasti ei osta neid esimesest ettejuhtuvast elektrooonikapoest. Ma pakun, et alates projekteerimisest, tellimisest, seadistamisest kuni töösseandmiseni võib see olla ka poole aasta töö.
Mul on õnnestunud külastada ühe korra, USA mõistes üsna keskpärase suurusega panga serveriruumi, ja see ruum võis olla oma 100m2 suur. Kilesussidega sai käidud pikkades koridorides, mõlemal pool maast laeni serverid töötamas, oma kümnete tuhandete kaablite, jahutite ja vilkuvate tulukestega. See pole mingi ühe-kahe päeva töö, neid paika panna.

Lisaks sellele on serverid ilmselgelt väga kallis lõbu ja ainult mingi ühe eventi pärast tellida täiesti uued serverid? Jah, selles mõttes on sul küll õigus, et plaan oli neil juba ammu paigas. Aga see ei ole kuidagi seotud selle bBrliiniga.


viimati muutis FastPotty 16.05.2020 23:54:31, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.05.2020 23:44:29 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, mida sa mõtled, aga EU3 tehti lahti samal päeval kui Road to Berlin, niiet nad teadsid väga hästi, et seda läheb vaja.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 17.05.2020 10:08:39 vasta tsitaadiga

FastPotty, Päris nii see ei ole. Tegelen selliste asjadega igapäev ja mingit poolt aastat ei lähe vaja sellise serveri avamiseks, samuti ei lähe mängu serveri jaoks vaja 100m2'te. Isegi mitte poolt räkki.
Miks seal pangas nii palju seadmeid oli, pole õrna aimugi, aga kõlab nagu vale.
Tänapäeval ei ehita vähegi teadlikum inimene ühte ruumi kõike seadmeid. Teiseks ma ei kujuta ette miks on vaja nii palju servereid? Tänapäeva seadmed on väga võimekad ja mass storage kettad väga suured. Isegi kui tegu oli räkkide viisi switchide ja patchpaneelidega siis seda ei ehitata ka tänapäeval enam ühte ruumi. Rahaliselt ei oleks see mõttekas ja suure hoone puhul lähevad ka kaabli meetrid lõhki.
Pakun puusalt, mängu serveri ost seadistamine ja tööle panek võtaks aega suurusjärgult nädal-kaks.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.05.2020 18:56:27 vasta tsitaadiga

Teoreetiliselt võib ju kuu-kaks ka serverit rentida kuskilt serveripargist?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2020 22:15:03 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Teoreetiliselt võib ju kuu-kaks ka serverit rentida kuskilt serveripargist?


Mitte teoreetiliselt, vaid lausa praktiliselt. icon_smile.gif

Aastaid tagasi alustasin oma uues ametikohas sellega, et rookisin kõik kohapealse serverite vanaraua välja, uut asemele ei hankinud ja kogu värk ( AD, exchange, võrgukettad ) kolis pilve ära. Kohapeale jäid vaid ca 80 võrguseadet ja kogu lugu.
Igasugused raudvara hanked ja errorid on kadunud, kõik töötab kenasti ja murevabalt. Igasugune kohapealne raud on tänapäeval üsna mõttetu olemuselt. Kui just midagi ekstra salajast ja põnevat ei taha kohapeal juurutada ja punuda.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 17.05.2020 23:18:48 vasta tsitaadiga

35 mängulise sessiooni average WN8 4433 icon_smile.gif

Mis iganes viimase patchiga muutus, muutus see hästi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2020 18:47:58 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
35 mängulise sessiooni average WN8 4433 icon_smile.gif

Tõesti tubli tulemus beer_yum.gif
Las ma arvan.. käid madalas tieris oma Pz.B2 tankiga karantiiniaja uustulnukaid rappimas?
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 20.05.2020 04:42:02 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
FastPotty kirjutas:
35 mängulise sessiooni average WN8 4433 icon_smile.gif

Tõesti tubli tulemus beer_yum.gif
Las ma arvan.. käid madalas tieris oma Pz.B2 tankiga karantiiniaja uustulnukaid rappimas?


Tundub siiski niimoodi olevat, et lõpuks ikkagi hakati ka XP-d WN8 sisse arvestama. "Viimase 112 lahingu XP on kõrgem kui 96% mängijatel" ja minu XP tuleb suurem osa spottimisest/spotdämmist. E25 on selleks ideaalne tank.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 11:29:46 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
"Viimase 112 lahingu XP on kõrgem kui 96% mängijatel"

Ja mis on nende lahingute keskmine tier?
(4,41)
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.05.2020 12:48:17 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
FastPotty kirjutas:
"Viimase 112 lahingu XP on kõrgem kui 96% mängijatel"

Ja mis on nende lahingute keskmine tier?
(4,41)


Sellele küsimusele Sa vastust ei saa. icon_smile.gif
Aga eks ta ole kõgile teada, et keskmine on 2.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.05.2020 14:06:37 vasta tsitaadiga

Kohtasin täna randomis sellist mängijat - tal oli avg dam Tier 8 premmidega 500 kandis ja WR 43%. FastPotty arvaks, et tegu on botiga: https://wot-life.com/eu/player/farwot-563514291/

Hakkasin uurima, miks nii - tuli välja, et mingi Hispaania pensionär, kes 65+. Seega kui näete neid lowperformereid siis võtke arvesse, et vanadel käed tudisevad (nii ta rääkis).


FastPotty kirjutas:
Ahto kirjutas:
FastPotty kirjutas:
35 mängulise sessiooni average WN8 4433 icon_smile.gif

Tõesti tubli tulemus beer_yum.gif
Las ma arvan.. käid madalas tieris oma Pz.B2 tankiga karantiiniaja uustulnukaid rappimas?


Tundub siiski niimoodi olevat, et lõpuks ikkagi hakati ka XP-d WN8 sisse arvestama. "Viimase 112 lahingu XP on kõrgem kui 96% mängijatel" ja minu XP tuleb suurem osa spottimisest/spotdämmist. E25 on selleks ideaalne tank.


Loomulikult seda ei ole juhtunud.

yerba kirjutas:
Ahto kirjutas:
FastPotty kirjutas:
"Viimase 112 lahingu XP on kõrgem kui 96% mängijatel"

Ja mis on nende lahingute keskmine tier?
(4,41)


Sellele küsimusele Sa vastust ei saa. icon_smile.gif
Aga eks ta ole kõgile teada, et keskmine on 2.


Mitte päris, aga close - 4.41. Üks pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna:

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 20.05.2020 18:24:54 vasta tsitaadiga

Ma ei saa hästi aru, mis mõnu on nühkida koguaeg ühte tanki? Eriti veel low tieri omasid? WN8 nii oluline elus?
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 21.05.2020 05:13:44 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Ma ei saa hästi aru, mis mõnu on nühkida koguaeg ühte tanki? Eriti veel low tieri omasid? WN8 nii oluline elus?


Ma saan aru, et koroonaajastu depressioon vaevab, aga mis see üks tank või WN8 siia puutub? Mina mängin seda mängu enese pärast. Pole kunagi WN8-st hoolinud. II tieri mängin poolakast sõbraga pea igal õhtul - see on mõnus suhtlus. Siis mängin platooni IV tieris - teise sõbraga. See on ka mõnus suhtlus ja lobisemine. Väike vein ja juust kõrval.
E25 toksin üksinda, sest seal enam väga lobiseda ei ole aega. Ja see ongi minu jaoks piir. Mind see X tieris rassimine ei huvita ja ma ei hakka seda ka tegema. Ei nüüd ega hiljem. Miks peakski?

Võiks juba üle saada sellest alaväärsuskompleksist, madal tier - kõrge tier. Tank on tank, mäng on mäng. Mina mängin seda tanki mis mulle meeldib, mitte seda, mis kuidagi macholik on. Kui kellelgi midagi suure tankiga kompenseerida on vaja, siis see on tema probleem, mitte minu.

Ja viimane lause on sul sulatõsi - elus on palju olulisemaid ja põnevamaid asju kui tankimäng. Loodan, et sul samuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 06:21:32 vasta tsitaadiga

FastPotty, kui omasuguste mängijate vastu ei saa, siis on ikka ju tore algajaid rappida. Tank on ju tank.
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 16:43:12 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
FastPotty, kui omasuguste mängijate vastu ei saa, siis on ikka ju tore algajaid rappida. Tank on ju tank.


Kas sul õnnestub mingit tier (peale t10 obv) tanki mängides olla ainult topis?
Minu kogemus t8 mängides on see, et enamasti olen vs sama tier, ülejäänud mängudest on 50/50 top ja bottom tier.

_________________
-_-
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 21.05.2020 17:42:02 vasta tsitaadiga

Edgar kirjutas:
yerba kirjutas:
FastPotty, kui omasuguste mängijate vastu ei saa, siis on ikka ju tore algajaid rappida. Tank on ju tank.


Kas sul õnnestub mingit tier (peale t10 obv) tanki mängides olla ainult topis?
Minu kogemus t8 mängides on see, et enamasti olen vs sama tier, ülejäänud mängudest on 50/50 top ja bottom tier.


Mängides Pz.Kpfw. B2 740 (f) oled alati topis... Samas seal madalates tierides mängides peab olema ikka eriti korralik närvikava või tarbima ohtralt tugevatoimelisi rahusteid. Muidugi mängu kohta nendes tierides mängides pole kindlasti mõistlik mingeid järeldusi või üldistusi teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 21.05.2020 18:07:27 vasta tsitaadiga

FastPotty, Ole rahulik, ma mängin ikka väga harva. Elus ongi mul palju muud põnevat, sellepärast ka nii vähe mänging. 5 aastaga 6000 lahingut, sellegi poolest ma ei viitsiks koguaeg ühe tankiga sõita, olgu ta lemmik või ei. Kordaja on tehtud siis harva teen veel ühe. B2'ega on eriti piin, aga eks see olegi maitse asi. Lihtsalt tundsin huvi, mis see põhjus on. Üldiselt ma väldin alla T5 tanke, aga kui peab siis peab.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 22.05.2020 01:30:40 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
Edgar kirjutas:
yerba kirjutas:
FastPotty, kui omasuguste mängijate vastu ei saa, siis on ikka ju tore algajaid rappida. Tank on ju tank.


Kas sul õnnestub mingit tier (peale t10 obv) tanki mängides olla ainult topis?
Minu kogemus t8 mängides on see, et enamasti olen vs sama tier, ülejäänud mängudest on 50/50 top ja bottom tier.


Mängides Pz.Kpfw. B2 740 (f) oled alati topis... Samas seal madalates tierides mängides peab olema ikka eriti korralik närvikava või tarbima ohtralt tugevatoimelisi rahusteid. Muidugi mängu kohta nendes tierides mängides pole kindlasti mõistlik mingeid järeldusi või üldistusi teha.


Närvikava on korras. Rahusteid ei tarbi - kui õhtuti paar pokaali punast veini välja arvata -, aga see ei ole wotiga seotud. Ei kiru mängus kedagi poolakateks, lollideks, noobideks ega idiootideks. Mängin tõesti oma lõbuks ja ei ole kunagi väitnudki, et olen hea mängija. Täiesti keskpärane olen ja ei tunne ka piinlikkust. Ei ole võimalik elus kõike osata. Oma tööd ma oskan ja sellega ma teenin endale elatist, saan hakkama. Wot-i toksin tõepoolest lõbu pärast - ei aja ma seal midagi taga, kuigi jah, WR 60% mingi "idee fix" on. Mingi siht peab ikkagi olema.

Kõrgemaid tiere ei mängi ma puhtloogilisel kaalutlusel - ma ei maksa wotile juba peaaegu aasta sentigi. Võib olla tõesti solvumisest, vahet pole, aga ei maksa. Ja X tieris ilma rahata, kullata - on see üldse pikemas perspektiivis võimalik? Kui paljud teist suudavad mängida stabiilselt X tieris ilma rahata aasta aega? Ma mõtlen konkreetselt, ilma sentigi maksmata?

Ja nii jääbki mulle ainult paar tanki, paar head sõpra. Chat. Neid tanke ma mängin ja neid ma kasutan, kuniks ma viitsin. Koroonaajastul ma veel viitsin, aga kui kogu see jama läbi saab ja piirid jälle lahti lähevad, siis on jälle aeg reisimiseks. See on minu peamine hobi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 564, 565, 566 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.