|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart88
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2010
|
26.02.2020 01:42:16
|
|
|
| Vietnaamist läks lappesse kohe esimene päev, telefon pandi rotti.. Hotelli töötaja lõi umbkeelse netipoe lahti ja tunniaja pärast toodi mulle seal hotelli uksele 120euri eest tutikas karbis Xiaomi cc9e.. Kuna seal piisas messengerist, google mapsist ja chromest siis õigeks seadistamiseks läks alles Eestisse tagasi jõudes.. Telefon töötab, ei jokuta, teeb täitsa OK pilti ja videot selle raha eest. Probleeme on 2 aint.. 800mhz 4g sagedust pole ja kurat veerand telefoni on ikka aasia tähtedega. Seda ma näiteks ei teadnud, et aasia regiooni telefonidele ei luba google väga kergelt syncida euroopa kasutaja kontakte, pidi korralikult jamama.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.03.2020 23:13:09
|
|
|
| Mi A2 Lite on hakanud Eestis Android 10 saama.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
09.03.2020 23:15:12
|
|
|
| Draqula, huvitav kas siis A1 saab kah? Ma sain aru, et need on põhimõtteliselt täpselt samad telefonid.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.03.2020 01:15:05
|
|
|
A1 minuteada ei saa
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.03.2020 10:06:00
|
|
|
Minu kogemus 2 koduse A2 Lite 64GB/4GB mudeliga, vahetult peale Android 10 uuenduse installimist:
- OTA update installeerus tõrgeteta
- Sisse ja välja saab helistada
- Kahest konfitud wifi võrgust üks tuli uuesti häälestada, et telefon ühenduks, teine töötas niisamagi
- Asukohta suudab tuvastada, st GPS lahendus katki ei läinud
- Helina hääl oli muutunud mingiks vaikimisi kummaliseks piiksuks
- Telefon küsis luba mingite anonüümsete riistvararaportite saatmiseks - keeldusin
Saab näha mis pikem kasutus toob.
Kui kellelegi jääb kuskilt uudistest silma konkreetseid probleeme (mitte lihtsalt üldine bricked), mis peale uuendust võiks esineda - palun jagage.
EDIT:
Mis puudutab A1 siis:
Vastavalt https://en.wikipedia.org/wiki/Android_One on Google lubanud:
2 aastat uuendusi ja vähemalt 3 aastat turvauuendusi.
Xiaomi A1 on välja lastud 2017-09 seega ma väga ei loodaks, et Android 10 tulemas on. Algselt oli Android 7.1.2, on saanud 8 ja 9 uuendused.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
11.03.2020 11:59:22
|
|
|
A2 Lite nüüd Android 10 24h kahe seadme peal jooksnud ning seni pole probleeme olnud.
Ka aku kulu oli viisakas - 16h jooksul 18% kasutatud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
11.03.2020 12:34:29
|
|
|
| tsitaat: |
Ka aku kulu oli viisakas - 16h jooksul 18% kasutatud
|
Istub niisama või kasutad telefoni ka?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.03.2020 09:37:29
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
Ka aku kulu oli viisakas - 16h jooksul 18% kasutatud
|
Istub niisama või kasutad telefoni ka?  |
Lapse telefon koolipäeval, peale kooli muud tegevused - polnud aega telefonis passida tol päeval
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
12.03.2020 21:57:44
|
|
|
| mart88 kirjutas: |
| Vietnaamist läks lappesse kohe esimene päev, telefon pandi rotti.. Hotelli töötaja lõi umbkeelse netipoe lahti ja tunniaja pärast toodi mulle seal hotelli uksele 120euri eest tutikas karbis Xiaomi cc9e.. Kuna seal piisas messengerist, google mapsist ja chromest siis õigeks seadistamiseks läks alles Eestisse tagasi jõudes.. Telefon töötab, ei jokuta, teeb täitsa OK pilti ja videot selle raha eest. Probleeme on 2 aint.. 800mhz 4g sagedust pole ja kurat veerand telefoni on ikka aasia tähtedega. Seda ma näiteks ei teadnud, et aasia regiooni telefonidele ei luba google väga kergelt syncida euroopa kasutaja kontakte, pidi korralikult jamama. |
Pane xiaomi.eu ROM peale ja asi korras: https://xiaomi.eu/community/forums/miui-11.202/
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.03.2020 00:58:19
|
|
|
Android One telefonide fännina soovitaks Xiaomi A3. Ainuke miinus kaasaegsetega võrreldes on madal ekraani reso, samas on see üsna sama mis 4X puhul.
Plussiks garanteeritud turvauuendused ja puhas kasutajaliides.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
19.03.2020 01:15:09
|
|
|
https://www.hinnavaatlus.ee/search/index/?query=xiaomi+mi+a3&min_price=&max_price=&sort=-offers
A3 maksab küll pisut rohkem, kuid aku peaks ka normaalselt vastu pidama. Samas AMOLED peaks ka vähem tarbima ja eriti selle 720p juures.
Samas see peaks kohe pea saama Android 10 uuenduse ja peaks veel saama Android 11 uuenduse ka ja kindlasti vähe tihedamini neid turva uuendusi.
Samas selle raha eest on vähemalt normaalne kaamera ka.
Kui liiga kalliks jääb ja liiga suureks, siis kindlasti Redmi 7A
Alla 200 euro jääb veel Samsung A40 mis on vähe pisem telefon. 144.4 x 69.2 x 7.9 mm
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
27.03.2020 21:51:25
|
|
|
Mi9 SE pakkus ükspäev imo android 10 update. lasin tal selle ära tõmmata, mõttega hiljem installida. Päeva lõpuks oli see update teavitus eest kadunud ja nüüd enam ei suuda kuidagi tekitada seda. Kust ma uuesti leian selle? uuendusi otsides väidab,et neid pole
viimati muutis Robska 31.03.2020 19:30:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
27.03.2020 22:40:48
|
|
|
| Robska kirjutas: |
| Mi6 SE pakkus ükspäev imo android 10 update. lasin tal selle ära tõmmata, mõttega hiljem installida. Päeva lõpuks oli see update teavitus eest kadunud ja nüüd enam ei suuda kuidagi tekitada seda. Kust ma uuesti leian selle? uuendusi otsides väidab,et neid pole |
Mi6 SE?
Vaata downloade_rom kataloogi. Kui laadis alla siis peaks olema seal olemas. Installeerida saad updater'is kolme täpi ja choose update package kaudu
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
30.03.2020 14:54:27
|
|
|
| Robska kirjutas: |
| Mi6 SE pakkus ükspäev imo android 10 update. lasin tal selle ära tõmmata, mõttega hiljem installida. Päeva lõpuks oli see update teavitus eest kadunud ja nüüd enam ei suuda kuidagi tekitada seda. Kust ma uuesti leian selle? uuendusi otsides väidab,et neid pole |
Xiaomi on osade mudelite puhul Android 10 uuendused niiöelda tagasi kutsunud seoses tuvastatud probleemidega.
Kui õigesti mäletan siis näiteks A3 puhul näiteks.
Seega tasub enne installeerimist uurida teiste kasutajate tagasisidet, kas on tegemist norm asjaga.
Mu tuttavate A2 Lite Android 10 on seni normaalselt toimetanud, kuid saan aru, et kõigil sama mudeliga pole nii hästi läinud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
31.03.2020 19:29:32
|
|
|
| Täna tuli uuesti droid 10, võtsin riski ja uuendasin. siiani toimib ja puudusi või üleüldse mingeid suuri muutusi pole täheldanud. mi9 SE siis
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
01.04.2020 12:02:58
|
|
|
| Robska kirjutas: |
| Täna tuli uuesti droid 10, võtsin riski ja uuendasin. siiani toimib ja puudusi või üleüldse mingeid suuri muutusi pole täheldanud. mi9 SE siis |
Siis loodetavasti on parandatud versioon.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
02.04.2020 22:29:28
|
|
|
| Realme 6 tundub vägev olevat, tuleb euroopasse ka.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.04.2020 21:13:21
|
|
|
Mi A2 Lite Android 10 lugu jätkub.
Sain oma laste telefonidel Android 10 õnnelikult peale mingi aeg tagasi ja siiani töötavad.
Kui nädala esimese pooles veel ühele A2 Litele uuendust otsisin siis enam ei pakutud 10't.
Nüüd eile proovisin laste telefonidel (need 10ga) uuendust otsida - leidis (natuke üle 1GB suur).
Aga peale lasta ei saa sest teatab, et see on mõeldud Android 9ga masinatele. Kes juba 10 peal, peab ootama.
Seega tundub, et ka A2 Lite puhul esimene A10 uuendus võeti tagasi ning nüüd saadaval parandatud uuem variant, mida aga need peale lasta ei saa kel esimene A10 ports peal.
Tark ei torma vms...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.04.2020 22:29:24
|
|
|
Ma mi a1-ga ootan uuendustega alati mingi 5 päeva enne kui lasen selga. Mitu korda juhtunud, kus esimese kahe päevaga maha võetud kuna vigane olnud
Et jah, tark ei torma
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
07.04.2020 10:23:18
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| Realme 6 tundub vägev olevat, tuleb euroopasse ka. |
Mediatek chipset. Ei, aitähh.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
07.04.2020 11:33:07
|
|
|
| Murdock kirjutas: |
| C1rca kirjutas: |
| Realme 6 tundub vägev olevat, tuleb euroopasse ka. |
Mediatek chipset. Ei, aitähh. |
Performance tundub hea, samas Pro versioonil on mingi kaamera lisavidin ja kasutas vist SD720G. Samas Mediatek Antutus skooris paremini, ehk odavam mudel oli kiirem kallimast.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
07.04.2020 21:44:39
|
|
|
Mediatek vs Snapdragon on pmst sama mis oli 20 aastat tagasi AMD vs Intel.
Samas Mediatek teeb juba päris enamvähem prosesid, kuigi jah neil pole sellist mida saaks võrrelda 8xx seeriaga.
Ma ei näe neil juba erilist vahet. Kui pole android one, siis uuendusi niikuinii ei saa. Nokia kasutab ka oma telefonidel neid Mediatek prosesid.
Põhi mure ongi nagu see, et uuendusi ei saa. Mis on millegipärast see suurim asi mida kõik taga ajavad.
viimati muutis lopes39 08.04.2020 12:44:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.04.2020 22:19:09
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Mis on millegipärast see suurim asi mida kõik taga ajavad. |
Muidu häkitakse armukesega vestlus lahti ja saadetakse naisele
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
08.04.2020 18:27:36
|
|
|
Mi A3 sai eile Android 10, no võttis aega.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
08.04.2020 20:23:53
|
|
|
| Olen ise kahte MT prosega telefoni omanud ja see peaks ikka väääga hea põhjus olema, et uuesti omada. Pealegi kapitalism on kapitalism. Kui MT prosega telo on ikka mitusada raha odavam kui võrdväärne SD prosega telo, siis peab ju kusagilt see kokkuhoid tulema.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.04.2020 12:45:47
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
Mi A3 sai eile Android 10, no võttis aega.  |
A3'e Android 10 uuendus vist võeti mitu korda tagasi.
Loodame, et siis nüüd sai parem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
30.04.2020 09:06:39
|
|
|
Teise Xiaomi Mi A1 aku hakkas nüüd punni minema, sellel küll nüüdseks garantii läbi (~2,5a vana).
Ja mu A3 pole siiani saanud Android 10-t, huvitav.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
01.05.2020 13:39:18
|
|
|
...
viimati muutis number 15.05.2020 03:57:19, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
01.05.2020 19:38:10
|
|
|
| Võrdluseks võiks tuua kuidas teiste suurematega on, nt Samsung, Sony? Iphone on vist paipoiss.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raetsep
HV kasutaja
liitunud: 30.09.2010
|
01.05.2020 20:11:56
|
|
|
| Mind huvitab oneplus, näpud sügelevad aga pärast seda uudist sügelevad natuke vähem.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.05.2020 21:00:16
|
|
|
Seniks kuni passworde ei varasta....kama3. Google teeb ju sama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
01.05.2020 22:18:31
|
|
|
kõik tänapäeva äppid enamvähem teevad sama. Ei lase sul juba kasutadagi, kui ei pane allow nendele tegevustele.
Pocophone F2 Pro on tulemas, mis on siis ümber nimetatud K30 Pro ja hakkab üle 600 euro maksma.
Peale seda uudist mis pragu Xiaomi-t maha teeb ei osta seda pocophone F2 Pro-d ka keegi ja niikuinii enamus ei ostaks, kuna see on
sellise hinnaga millel on suur konkurent igasugu muu brändidelt
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.05.2020 22:25:26
|
|
|
Seniks kuni illegaalse sitaga ei tegele ja logitud kontosi ei loe...ei huvita
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.05.2020 22:40:11
|
|
|
Ei saa lugeda, mingi värd sait mis adblockiga sisse ei lase
Aga ütleks suht kama. Samas eks siin HVs ole näha jah neid riigisaladuste tüüpe piisavalt. Google ka nuhib, so what. Mulle küll meeldib, et ta on suutnud selgeks õppida mis päevadel ma tööl ja kuna mitte ja oskab vastavalt sellele iga õhtu ilmaennustuse järgmiseks päevaks kuvada (nädala sees kuvab töökoha asukohaga, nädalavahetustel kodu). Ja ma pole seda kuskilt näppinud, puhas jälitustegevus
Tea kui käiks iga õhtu peale tööd poes, kas siis lõpuks hakkaks teavitama ka, kui poes palju rahvast Mugav oleks küll
viimati muutis salatoimik 01.05.2020 22:41:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.05.2020 22:41:19
|
|
|
salatoimik, no täpselt
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
number
külaline
|
01.05.2020 22:50:02
|
|
|
...
viimati muutis number 15.05.2020 03:57:34, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006

|
08.05.2020 17:02:06
|
|
|
mul kah uus xiaomi telefon, peale seda uudist isutab kohe väga mingit custom rommi peale panema, kuigi see huvi oli juba asja karbist välja võttes - telefonil on kaasas väga palju xiaomi enda paska bloatware'i, mida välja lülitada ei saa.
sisuliselt on neil täielik kontroll su telefoni üle - vajadusel kasutavad sind botnetis, sinu kulul, kommunistipartei huvides.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erxxx
HV kasutaja
liitunud: 20.09.2002
|
11.05.2020 15:57:29
|
|
|
| neljapäeval tuli 10 ota mi a3, siiani pole probleeme
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mati29
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
11.05.2020 17:16:22
|
|
|
Kel veel mi a 1 alles, visaku pilk korra võrguvaliku peale, *#*#4636#*#* , phone info all, mis ta peaks olema... Mingi asjaga on 1 asi valeks vist läinud mul...
_________________ Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.05.2020 18:26:33
|
|
|
mati29, preferred network type?
TD-SCDMA/CMDA/UMTS mul see
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
12.05.2020 15:50:44
|
|
|
Kas kellelgi on kogemusi ka Elephone mudeliga?
Või mis arvata Elephone E10?
pole nagu märganud et keegi sellest margist räägiks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
12.05.2020 19:32:51
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Kas kellelgi on kogemusi ka Elephone mudeliga?
Või mis arvata Elephone E10?
pole nagu märganud et keegi sellest margist räägiks. |
eks ta mingi hiinakas ole...pigem hoida eemale nendest vähem tuntud brändidest kui on odav v rahast kahju pole ,siis ehk küll
tundub et eestis ei müüda ka vist
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
14.05.2020 17:20:04
|
|
|
| Lauri76 kirjutas: |
Kas kellelgi on kogemusi ka Elephone mudeliga?
Või mis arvata Elephone E10?
pole nagu märganud et keegi sellest margist räägiks. |
Helio P22 ja alla 110 euro hinnaga. Mis sellest väga loota ? Ajab asja ära, kui on ainult helistamiseks ja netis käimiseks.
youtube-s on kindlasti sellele review videoid olemas.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
18.05.2020 14:15:18
|
|
|
pigem vast plusse rohkem...plaanin ise ka miskit paremat peale lasta,viimaste updatediga on akut kuidagi rohkm õgima hakand
ma ei tea miks ja kuidas aga eelmise xiaomiga oli nii et custom romiga oli igast reklaamipahna kõvasti vähem v polnudki seda
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|