Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 02:31:31 vasta tsitaadiga

https://www.techradar.com/news/xiaomi-mi-10-and-mi-10-pro-release-date-price-specs-and-all-you-need-to-know

tundub killer....kahjukska hind on vastav icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 01:42:16 vasta tsitaadiga

Vietnaamist läks lappesse kohe esimene päev, telefon pandi rotti.. Hotelli töötaja lõi umbkeelse netipoe lahti ja tunniaja pärast toodi mulle seal hotelli uksele 120euri eest tutikas karbis Xiaomi cc9e.. Kuna seal piisas messengerist, google mapsist ja chromest siis õigeks seadistamiseks läks alles Eestisse tagasi jõudes.. Telefon töötab, ei jokuta, teeb täitsa OK pilti ja videot selle raha eest. Probleeme on 2 aint.. 800mhz 4g sagedust pole ja kurat veerand telefoni on ikka aasia tähtedega. Seda ma näiteks ei teadnud, et aasia regiooni telefonidele ei luba google väga kergelt syncida euroopa kasutaja kontakte, pidi korralikult jamama.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 23:13:09 vasta tsitaadiga

Mi A2 Lite on hakanud Eestis Android 10 saama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2020 23:15:12 vasta tsitaadiga

Draqula, huvitav kas siis A1 saab kah? Ma sain aru, et need on põhimõtteliselt täpselt samad telefonid.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 01:15:05 vasta tsitaadiga

A1 minuteada ei saa icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 09:13:38 vasta tsitaadiga

https://www.androidpolice.com/2020/03/09/xiaomi-mi-a2-lite-android-10-update-is-reportedly-bricking-handsets/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2020 10:06:00 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
https://www.androidpolice.com/2020/03/09/xiaomi-mi-a2-lite-android-10-update-is-reportedly-bricking-handsets/


Minu kogemus 2 koduse A2 Lite 64GB/4GB mudeliga, vahetult peale Android 10 uuenduse installimist:
- OTA update installeerus tõrgeteta
- Sisse ja välja saab helistada
- Kahest konfitud wifi võrgust üks tuli uuesti häälestada, et telefon ühenduks, teine töötas niisamagi
- Asukohta suudab tuvastada, st GPS lahendus katki ei läinud
- Helina hääl oli muutunud mingiks vaikimisi kummaliseks piiksuks
- Telefon küsis luba mingite anonüümsete riistvararaportite saatmiseks - keeldusin

Saab näha mis pikem kasutus toob.

Kui kellelegi jääb kuskilt uudistest silma konkreetseid probleeme (mitte lihtsalt üldine bricked), mis peale uuendust võiks esineda - palun jagage.

EDIT:
Mis puudutab A1 siis:
Vastavalt https://en.wikipedia.org/wiki/Android_One on Google lubanud:
2 aastat uuendusi ja vähemalt 3 aastat turvauuendusi.

Xiaomi A1 on välja lastud 2017-09 seega ma väga ei loodaks, et Android 10 tulemas on. Algselt oli Android 7.1.2, on saanud 8 ja 9 uuendused.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 11:19:21 vasta tsitaadiga

https://www.gizmochina.com/2020/03/10/xiaomi-rolls-out-android-10-stable-update-for-poco-f1-with-february-2020-patch/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2020 11:59:22 vasta tsitaadiga

A2 Lite nüüd Android 10 24h kahe seadme peal jooksnud ning seni pole probleeme olnud.
Ka aku kulu oli viisakas - 16h jooksul 18% kasutatud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.03.2020 12:34:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ka aku kulu oli viisakas - 16h jooksul 18% kasutatud

Istub niisama või kasutad telefoni ka? icon_eek.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 09:37:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Ka aku kulu oli viisakas - 16h jooksul 18% kasutatud

Istub niisama või kasutad telefoni ka? icon_eek.gif


Lapse telefon koolipäeval, peale kooli muud tegevused - polnud aega telefonis passida tol päeval icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2020 21:57:44 vasta tsitaadiga

mart88 kirjutas:
Vietnaamist läks lappesse kohe esimene päev, telefon pandi rotti.. Hotelli töötaja lõi umbkeelse netipoe lahti ja tunniaja pärast toodi mulle seal hotelli uksele 120euri eest tutikas karbis Xiaomi cc9e.. Kuna seal piisas messengerist, google mapsist ja chromest siis õigeks seadistamiseks läks alles Eestisse tagasi jõudes.. Telefon töötab, ei jokuta, teeb täitsa OK pilti ja videot selle raha eest. Probleeme on 2 aint.. 800mhz 4g sagedust pole ja kurat veerand telefoni on ikka aasia tähtedega. Seda ma näiteks ei teadnud, et aasia regiooni telefonidele ei luba google väga kergelt syncida euroopa kasutaja kontakte, pidi korralikult jamama.


Pane xiaomi.eu ROM peale ja asi korras: https://xiaomi.eu/community/forums/miui-11.202/ icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2020 14:20:03 vasta tsitaadiga

Ühel viiekümnendates inimesel kadus Redmi 4X ära. Milline oleks mõistlik asendus? Telefon võiks olla veidi suurem, ent muus osas nagu see 4X.
Kaalun: https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8608&idPhone3=9217&idPhone2=9716

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2020 00:58:19 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ühel viiekümnendates inimesel kadus Redmi 4X ära. Milline oleks mõistlik asendus? Telefon võiks olla veidi suurem, ent muus osas nagu see 4X.
Kaalun: https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8608&idPhone3=9217&idPhone2=9716


Android One telefonide fännina soovitaks Xiaomi A3. Ainuke miinus kaasaegsetega võrreldes on madal ekraani reso, samas on see üsna sama mis 4X puhul.
Plussiks garanteeritud turvauuendused ja puhas kasutajaliides.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.03.2020 01:15:09 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/search/index/?query=xiaomi+mi+a3&min_price=&max_price=&sort=-offers

A3 maksab küll pisut rohkem, kuid aku peaks ka normaalselt vastu pidama. Samas AMOLED peaks ka vähem tarbima ja eriti selle 720p juures.
Samas see peaks kohe pea saama Android 10 uuenduse ja peaks veel saama Android 11 uuenduse ka ja kindlasti vähe tihedamini neid turva uuendusi.
Samas selle raha eest on vähemalt normaalne kaamera ka.

Kui liiga kalliks jääb ja liiga suureks, siis kindlasti Redmi 7A

Alla 200 euro jääb veel Samsung A40 mis on vähe pisem telefon. 144.4 x 69.2 x 7.9 mm
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2020 21:51:25 vasta tsitaadiga

Mi9 SE pakkus ükspäev imo android 10 update. lasin tal selle ära tõmmata, mõttega hiljem installida. Päeva lõpuks oli see update teavitus eest kadunud ja nüüd enam ei suuda kuidagi tekitada seda. Kust ma uuesti leian selle? uuendusi otsides väidab,et neid pole

viimati muutis Robska 31.03.2020 19:30:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2020 22:40:48 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
Mi6 SE pakkus ükspäev imo android 10 update. lasin tal selle ära tõmmata, mõttega hiljem installida. Päeva lõpuks oli see update teavitus eest kadunud ja nüüd enam ei suuda kuidagi tekitada seda. Kust ma uuesti leian selle? uuendusi otsides väidab,et neid pole


Mi6 SE?

Vaata downloade_rom kataloogi. Kui laadis alla siis peaks olema seal olemas. Installeerida saad updater'is kolme täpi ja choose update package kaudu
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 14:54:27 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
Mi6 SE pakkus ükspäev imo android 10 update. lasin tal selle ära tõmmata, mõttega hiljem installida. Päeva lõpuks oli see update teavitus eest kadunud ja nüüd enam ei suuda kuidagi tekitada seda. Kust ma uuesti leian selle? uuendusi otsides väidab,et neid pole


Xiaomi on osade mudelite puhul Android 10 uuendused niiöelda tagasi kutsunud seoses tuvastatud probleemidega.
Kui õigesti mäletan siis näiteks A3 puhul näiteks.

Seega tasub enne installeerimist uurida teiste kasutajate tagasisidet, kas on tegemist norm asjaga.

Mu tuttavate A2 Lite Android 10 on seni normaalselt toimetanud, kuid saan aru, et kõigil sama mudeliga pole nii hästi läinud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2020 19:29:32 vasta tsitaadiga

Täna tuli uuesti droid 10, võtsin riski ja uuendasin. siiani toimib ja puudusi või üleüldse mingeid suuri muutusi pole täheldanud. mi9 SE siis
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 12:02:58 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
Täna tuli uuesti droid 10, võtsin riski ja uuendasin. siiani toimib ja puudusi või üleüldse mingeid suuri muutusi pole täheldanud. mi9 SE siis


Siis loodetavasti on parandatud versioon.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 22:29:28 vasta tsitaadiga

Realme 6 tundub vägev olevat, tuleb euroopasse ka.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 21:13:21 vasta tsitaadiga

Mi A2 Lite Android 10 lugu jätkub.
Sain oma laste telefonidel Android 10 õnnelikult peale mingi aeg tagasi ja siiani töötavad.
Kui nädala esimese pooles veel ühele A2 Litele uuendust otsisin siis enam ei pakutud 10't.

Nüüd eile proovisin laste telefonidel (need 10ga) uuendust otsida - leidis (natuke üle 1GB suur).
Aga peale lasta ei saa sest teatab, et see on mõeldud Android 9ga masinatele. Kes juba 10 peal, peab ootama.

Seega tundub, et ka A2 Lite puhul esimene A10 uuendus võeti tagasi ning nüüd saadaval parandatud uuem variant, mida aga need peale lasta ei saa kel esimene A10 ports peal.

Tark ei torma vms...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 22:29:24 vasta tsitaadiga

Ma mi a1-ga ootan uuendustega alati mingi 5 päeva enne kui lasen selga. Mitu korda juhtunud, kus esimese kahe päevaga maha võetud kuna vigane olnud icon_biggrin.gif
Et jah, tark ei torma

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 07.04.2020 10:23:18 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Realme 6 tundub vägev olevat, tuleb euroopasse ka.

Mediatek chipset. Ei, aitähh.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 11:33:07 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
C1rca kirjutas:
Realme 6 tundub vägev olevat, tuleb euroopasse ka.

Mediatek chipset. Ei, aitähh.


Performance tundub hea, samas Pro versioonil on mingi kaamera lisavidin ja kasutas vist SD720G. Samas Mediatek Antutus skooris paremini, ehk odavam mudel oli kiirem kallimast. icon_lol.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.04.2020 21:44:39 vasta tsitaadiga

Mediatek vs Snapdragon on pmst sama mis oli 20 aastat tagasi AMD vs Intel.
Samas Mediatek teeb juba päris enamvähem prosesid, kuigi jah neil pole sellist mida saaks võrrelda 8xx seeriaga.
Ma ei näe neil juba erilist vahet. Kui pole android one, siis uuendusi niikuinii ei saa. Nokia kasutab ka oma telefonidel neid Mediatek prosesid.
Põhi mure ongi nagu see, et uuendusi ei saa. Mis on millegipärast see suurim asi mida kõik taga ajavad.


viimati muutis lopes39 08.04.2020 12:44:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 22:19:09 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mis on millegipärast see suurim asi mida kõik taga ajavad.
Muidu häkitakse armukesega vestlus lahti ja saadetakse naisele icon_wink.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 08.04.2020 18:27:36 vasta tsitaadiga

Mi A3 sai eile Android 10, no võttis aega. thumbs_up.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 08.04.2020 20:23:53 vasta tsitaadiga

Olen ise kahte MT prosega telefoni omanud ja see peaks ikka väääga hea põhjus olema, et uuesti omada. Pealegi kapitalism on kapitalism. Kui MT prosega telo on ikka mitusada raha odavam kui võrdväärne SD prosega telo, siis peab ju kusagilt see kokkuhoid tulema.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2020 12:45:47 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Mi A3 sai eile Android 10, no võttis aega. thumbs_up.gif


A3'e Android 10 uuendus vist võeti mitu korda tagasi.
Loodame, et siis nüüd sai parem.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.04.2020 09:06:39 vasta tsitaadiga

Teise Xiaomi Mi A1 aku hakkas nüüd punni minema, sellel küll nüüdseks garantii läbi (~2,5a vana).

Ja mu A3 pole siiani saanud Android 10-t, huvitav.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 01.05.2020 13:39:18 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 15.05.2020 03:57:19, muudetud 1 kord
tagasi üles
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 19:38:10 vasta tsitaadiga

Võrdluseks võiks tuua kuidas teiste suurematega on, nt Samsung, Sony? Iphone on vist paipoiss.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raetsep
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 20:11:56 vasta tsitaadiga

Mind huvitab oneplus, näpud sügelevad aga pärast seda uudist sügelevad natuke vähem.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2020 21:00:16 vasta tsitaadiga

Seniks kuni passworde ei varasta....kama3. Google teeb ju sama icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.05.2020 22:18:31 vasta tsitaadiga

kõik tänapäeva äppid enamvähem teevad sama. Ei lase sul juba kasutadagi, kui ei pane allow nendele tegevustele.

Pocophone F2 Pro on tulemas, mis on siis ümber nimetatud K30 Pro ja hakkab üle 600 euro maksma.
Peale seda uudist mis pragu Xiaomi-t maha teeb ei osta seda pocophone F2 Pro-d ka keegi ja niikuinii enamus ei ostaks, kuna see on
sellise hinnaga millel on suur konkurent igasugu muu brändidelt
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2020 22:25:26 vasta tsitaadiga

Seniks kuni illegaalse sitaga ei tegele ja logitud kontosi ei loe...ei huvita
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2020 22:40:11 vasta tsitaadiga

number kirjutas:
Xiaomi recording millions of peoples private web and phone use.
Ei saa lugeda, mingi värd sait mis adblockiga sisse ei lase icon_rolleyes.gif

Aga ütleks suht kama. Samas eks siin HVs ole näha jah neid riigisaladuste tüüpe piisavalt. icon_rolleyes.gif Google ka nuhib, so what. Mulle küll meeldib, et ta on suutnud selgeks õppida mis päevadel ma tööl ja kuna mitte ja oskab vastavalt sellele iga õhtu ilmaennustuse järgmiseks päevaks kuvada (nädala sees kuvab töökoha asukohaga, nädalavahetustel kodu). Ja ma pole seda kuskilt näppinud, puhas jälitustegevus icon_lol.gif
Tea kui käiks iga õhtu peale tööd poes, kas siis lõpuks hakkaks teavitama ka, kui poes palju rahvast icon_rolleyes.gif Mugav oleks küll


viimati muutis salatoimik 01.05.2020 22:41:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2020 22:41:19 vasta tsitaadiga

salatoimik, no täpselt thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 01.05.2020 22:50:02 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 15.05.2020 03:57:34, muudetud 1 kord
tagasi üles
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2020 11:11:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:
All of the data was being packaged up and sent to remote servers in Singapore and Russia, though the Web domains they hosted were registered in Beijing.

Nice icon_confused.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2020 17:02:06 vasta tsitaadiga

mul kah uus xiaomi telefon, peale seda uudist isutab kohe väga mingit custom rommi peale panema, kuigi see huvi oli juba asja karbist välja võttes - telefonil on kaasas väga palju xiaomi enda paska bloatware'i, mida välja lülitada ei saa.
sisuliselt on neil täielik kontroll su telefoni üle - vajadusel kasutavad sind botnetis, sinu kulul, kommunistipartei huvides.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erxxx
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2002




sõnum 11.05.2020 15:57:29 vasta tsitaadiga

neljapäeval tuli 10 ota mi a3, siiani pole probleeme
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati29
Kreisi kasutaja
mati29

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2020 17:16:22 vasta tsitaadiga

Kel veel mi a 1 alles, visaku pilk korra võrguvaliku peale, *#*#4636#*#* , phone info all, mis ta peaks olema... Mingi asjaga on 1 asi valeks vist läinud mul...
_________________
Number profiili! Keskmine EKRE valija toetab Eesti alkotootjaid ja Soome riiki maksudega, meie riiki ka laevapiletite kaudu.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2020 18:26:33 vasta tsitaadiga

mati29, preferred network type?

TD-SCDMA/CMDA/UMTS mul see icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 12.05.2020 15:50:44 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemusi ka Elephone mudeliga?

Või mis arvata Elephone E10?

pole nagu märganud et keegi sellest margist räägiks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2020 19:32:51 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Kas kellelgi on kogemusi ka Elephone mudeliga?

Või mis arvata Elephone E10?

pole nagu märganud et keegi sellest margist räägiks.


eks ta mingi hiinakas ole...pigem hoida eemale nendest vähem tuntud brändidest icon_rolleyes.gif kui on odav v rahast kahju pole ,siis ehk küll
tundub et eestis ei müüda ka vist
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.05.2020 17:20:04 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Kas kellelgi on kogemusi ka Elephone mudeliga?

Või mis arvata Elephone E10?

pole nagu märganud et keegi sellest margist räägiks.


Helio P22 ja alla 110 euro hinnaga. Mis sellest väga loota ? Ajab asja ära, kui on ainult helistamiseks ja netis käimiseks.
youtube-s on kindlasti sellele review videoid olemas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 17.05.2020 11:10:19 vasta tsitaadiga

Kui Xiaomi Mi 9T lasta peale lineage-os,kas on rohkem plusse või miinuseid?

https://www.getdroidtips.com/lineage-os-17-xiaomi-mi-9t/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2020 14:15:18 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Kui Xiaomi Mi 9T lasta peale lineage-os,kas on rohkem plusse või miinuseid?

https://www.getdroidtips.com/lineage-os-17-xiaomi-mi-9t/


pigem vast plusse rohkem...plaanin ise ka miskit paremat peale lasta,viimaste updatediga on akut kuidagi rohkm õgima hakand icon_rolleyes.gif

ma ei tea miks ja kuidas aga eelmise xiaomiga oli nii et custom romiga oli igast reklaamipahna kõvasti vähem v polnudki seda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 164, 165, 166 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.