Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 562, 563, 564 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 06.04.2020 09:30:08 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Viiruse karantiin on nagu üks endless weekend!
WG`l oleks viimane aeg tegelema hakata exp`i alusel mm kokkupanemisega.


Mis sa selle all mõtled?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 11:10:10 vasta tsitaadiga

pyroman11, selleks on erinevad turniiriformaadid. PR alusel ei hakata kunagi MM tegema. Või peaks siis hakkama tiimide suurusega ka mängima, a'la 5 vs 5 vms, 7 vs 7, 10 vs 10, 15 vs 15. Vastasel korral ei pruugi meeskondi kokku saada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 06.04.2020 13:21:22 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Viiruse karantiin on nagu üks endless weekend!
WG`l oleks viimane aeg tegelema hakata exp`i alusel mm kokkupanemisega.


Mis sa selle all mõtled?


Mõtlen et algajad algajatega, keskmised keskmistega ja profid proffidega. Muidugi viimaste osas võib tiimide kokkusaamine keeruline olla.

Või teine variant, et mõlemas tiimis jaguks enam-vähem võrdselt punaseid-rohelisi-siniseid.


Bladerunner. Ma arvan, et praegu vast isegi saaks. Mängijaid hetkel igast masti ja rohkem kui muidu. Tavalisel tööpäeval (karantiini lõppedes) siis võib küll probleeme olla. Aga siis klapitaks tiimi kokku kättesaadavatest mängijatest.

Praegu torkab eriti silma tiimide mängijate ebavõrdne tase. Väga raske on teha mingitki tulemust, kui esimese kolme minutiga on 2/3 tiimist ennast surnuks jooksnud. Samuti ei paku pinget 15:1 võidud, nagu lapselt kommi ära võtmine. Võrdsema expiga oleks mäng rohkem nauditavam. Heale vaenlasele peale pingelist lahingut ei ole nii frustreeriv kaotada.

Jah nüüd nii mõnigi võib siin väita, et ära virise! Jääbki sulle rohkem dämmi jne, aga olgem ausad, kui sul tiimi pole, siis 2-3 normaalse mängijaga on ülekaaluka vastasega raske midagi korda saata.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 06.04.2020 13:56:39 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
FastPotty, WN8 arvestuses avastamise ja träkkimise kahju ei arvestata kuna WG API lihtsalt ei anna seda infot välja. Miks nii, seda teab ainult WG.
Ehk jah, 10k spotti võib anda WN8 arvestuses 0 ja samas Base XP 1600+ ja Ace tankeri. Ebaõiglane? Jah. Aga nii see on.

https://modxvm.com/en/faq/how-is-player-efficiency-rating-calculated/
WN8 ei arvesta mingil moel WG poolt antavat BAAS XP-d.


Sellepärast siis mu WN8 ei olegi kuidagi korrelatsioonis WR-ga? Ja mina ei saanud kuidagi aru, kuidas oluliselt kehvem mängija minu kõrval omab palju paremat WN8. Aga et seda reaalsuses kontrollida, ostan järelejäänud kulla eest ühe Prempäeva ja teen 50 mängu ühe tankiga. Ja siis teine päev veel 50 mängu, aga Premkontota. Vaatan, kas näen mingit vahet, kuigi kaks päeva võib ka subjektiivne tulemus olla. Aga mingi pildi ehk annab?

Aga Gunmark? Mille alusel arvestatakse Gunmarki? Kas Gunmarki arvestuses läheb XP arvesse? Või samuti ainult dämm?


viimati muutis FastPotty 06.04.2020 14:06:33, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 14:06:09 vasta tsitaadiga

FastPotty, WN8 sõltub ainult niipalju Premium kontost et tolle omanik saab arvatavasti lubada omale paremat varustust, rohkem lasta "kulda", kiiremini arendada mooduleid, treenida mehi.
Muus osas vahet pole, loevad ennekõike oskused. Jutt paremast RNG-st, parematest tiimidest vms on BS.

MoE (gunmark) puhul loeb puhtalt DMG + MAXIMUM(spotting dmg, tracking dmg). Ehk pmst saad ka puhtalt spottimisega oma gunmarke tõsta.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 06.04.2020 15:53:50 vasta tsitaadiga

FastPotty, WN8 ei arvesta spotting ega tracking dämmi. Mitte et valemi tegijad seda ei hindaks, vaid Wargaming ise ei andnud neid andmeid välja kui see valem loodi. Seega kui sa oled mingi superspotter siis on võimalik sul saavutada nii keskmisest kõrgem WR% kui ka Gun Markid, aga WN8 jääb väga lahjaks. bladerunner seletas väga hästi, aga igaks juhuks kordan sulle lihtsamalt üle - Gun Marke antakse valemi alusel damage + spot VÕI tracking dam, ükskõik kumb number on suurem, teine assist arvesse ei lähe. Võid teha mängu kus saad nt 2000 dam, 2000 spot dam ja 1999 track dam ja kogusummaks tuleb 2000+2000.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 17:01:39 vasta tsitaadiga

tiimid on jah lahedad. Eile tegin 10 mängu jutti 15-4 15-5 kaotused, max 3min pikad ja seda inglise tankidega. Peale 10 kaotust võtsin saksa tankid ja kohe võidud. Muidugi jälle 15-3 15-5 võidud, aeglase räbalaga ei jõua järgi kiirematele kes ees kõik ära notivad. Veider kuidas 3min mängud on popid.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2020 21:20:59 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
arny, ma vaatasin kuidas skill4ltu nendega striimis 3-markida juras ja tundus üsna valulik kogemus...


skillile ei meeldi rasketankid, sest need ei sobi tema mängu stiiliga.

QB striime võib vaadata siis, kui ta mängib free to play kontoga - mis on sammmuti uunikum. ja ta on ka öelnud, et suurim vahe free to paly ja pay to win vahel wot-is on see, et meeskonda treenib palju aeglasemalt. "kulla" laskmine ei ole probleemiks, sest "kuld" moona saad osta mängu raha eest ja kui mängida oskad, siis rahas küsimus ei ole.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 07.04.2020 04:09:33 vasta tsitaadiga

Nii. Tegin siis täna esimese osa katsest, kas Premkonto ja tavakonto vahel on ka mingeid erisusi. Ükskõik siis, millised.

Ostsin siis lõpuks ometi "Premiumkonto". Tervelt üheks päevaks. Kasutasin objektiivsuse huvides ainult ühte, enimmängitud tanki, E25 ja et juhuslikkuse printsiip võimalikult madalale viia, tegin ka päris väsitava sessiooni, 50 mängu. Mängisin täiesti tavalist, igapäevast mängu. Paar mängu ebaõnnestusid täielikult, kui sain kohe alguses spotitud, aga üldiselt olid mängud keskpärased.

Tulemused on siis 50 mängu põhjal sellised (Wot-Life.com):

WR 60%. Kusjuures üllatuslikult oli lausa 8% viike (32% kaotused).
Survived 48%
Tanks destroyed 1,84
Spotted 2,72
Destruction ratio 3,54
Damage 1575
XP 1049
WN8 2895

Kui ma homme veel jaksan, siis teen ilma Premiumkontota uuesti 50-mängulise sessiooni ja võrdlen tulemusi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 09:36:11 vasta tsitaadiga

Wot jagab ju aegajalt niigi tasuta premium päevi, viimati lausa 14p, kas sa neid pole siis kasutanud et oma teooriaid testida?
nt kasvõi käimasolev https://anniversary.worldoftanks.eu/en/ annab järjestikku 1p, 2p, 3p.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 09:38:54 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:

...Kui ma homme veel jaksan, siis teen ilma Premiumkontota uuesti 50-mängulise sessiooni ja võrdlen tulemusi.


Sina kui "analüütik" peaks ometigi aru saama, et nii väikese valimi puhul ei saa sa mitte mingit analüüsi teha, sest muutujaid on liiga palju. Paar halba otsust mõnes lahingus või matchmaker paneb sind mitu korda võitmatusse tiimi jne jne ja ongi tulemused pea peale keeratud. Nagu öeldakse, päevad ei ole vennad...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DamienDK
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2005




sõnum 07.04.2020 20:57:40 vasta tsitaadiga

Premium päevi saab veel lisaks Battle Passist ja tankrewards.eu . Imo ei tohiks praegu ükski f2p mängija kurta, kui vähegi tahta, saaks vabalt iga kuu ca 10 päeva jagu premium aega ka niisama mängides.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 08.04.2020 05:15:19 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:
FastPotty kirjutas:

...Kui ma homme veel jaksan, siis teen ilma Premiumkontota uuesti 50-mängulise sessiooni ja võrdlen tulemusi.


Sina kui "analüütik" peaks ometigi aru saama, et nii väikese valimi puhul ei saa sa mitte mingit analüüsi teha, sest muutujaid on liiga palju. Paar halba otsust mõnes lahingus või matchmaker paneb sind mitu korda võitmatusse tiimi jne jne ja ongi tulemused pea peale keeratud. Nagu öeldakse, päevad ei ole vennad...



Pole mingit põhjust panna sõna "analüütik" jutumärkidesse - wotis on 50 mängu tõepärase pildi saamiseks üsna adekvaatne number. Võimalik, et 50 või 100 mängu on WoT-is mingi baasmetoodika aluseks, mida ei saa kindlasti öelda näiteks kolme või viie mängu kohta.

Auto puhul arvutad sa ju keskmist kütusekulu samuti kõigest 100 km läbimise järgi? Aga kui palju muutujaid on kütusekulus miljoni kilomeetri läbimisel..

Katse eesmärk ei ole ju mitte keskmist tulemust korrata, vaid näha, millise muutuja annab Premiumkonto. Kas üldse annab. Piisab sarnasest tulemusest. Paar vääratust mängus seda ei muuda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 08.04.2020 11:46:20 vasta tsitaadiga

FastPotty, üldiselt ma olen nõus, et 50 mänguga ikkagi mingi pildi saab ette. Aga teisalt, WoTi serverid muudavad iga päev map pooli (kaarte, mida saad rohkem ja mida vähem). Seega kui sa said too päev juhuslikult palju avatud kaarte, ja nüüd justkui ilma premm kontota hakkad linnakaarte saama, siis loomulikult see mõjutab su tulemusi kohe. Väga suur vahe ju kas mängid 50 mängu E25ga peamiselt Prokhorovkal ja Malinovkal, või Himmelsdorfis ja Enskis.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 17:23:38 vasta tsitaadiga

50 mängu võib mingi pildi ette anda jah aga mitte siis kui sa teed seda ühe päeva jooksul. Nagu erick ütles, map pool võib olla nii kardinaalselt erinev eri päevadel, mis mõjutab tulemust väga palju. Samuti võid ühel päeval enamik mänge võita ja saada normaalseid tiime, teisel päeval on jälle 10 mängu järjest täielik ülejooks, kus sa ei jõua isegi dmg teha jne jne. Pakun, et kui sa teeksid seda testi nädal premm konto, nädal ilma - iga päev 10-20 mängu siis saaksid mingi adekvaatsema tulemuse.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 08.04.2020 19:03:14 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty, üldiselt ma olen nõus, et 50 mänguga ikkagi mingi pildi saab ette. Aga teisalt, WoTi serverid muudavad iga päev map pooli (kaarte, mida saad rohkem ja mida vähem). Seega kui sa said too päev juhuslikult palju avatud kaarte, ja nüüd justkui ilma premm kontota hakkad linnakaarte saama, siis loomulikult see mõjutab su tulemusi kohe. Väga suur vahe ju kas mängid 50 mängu E25ga peamiselt Prokhorovkal ja Malinovkal, või Himmelsdorfis ja Enskis.


Täiesti nõus sinu mõlema väitega, Erick. 50 mängu on piisav alus statistikaks, sest sain nüüd eilse sessiooni tulemused wot-lifest kätte ja need on väga sarnased üleeilsega. Üsna sarnased ka sinu eelmise nädala statistikaga icon_smile.gif

Mõtlesin ka ise neile linnakaartidele, kus E25 väga suurt dämmi ei tee. Kuna Premkonto andis võimaluse välistada kaks linnakaarti, siis oli tõepoolest esimese (Premsessiooni) puhul linnakaartide osakaal väiksem ja see mõjutas ka natuke dämmi (mida kogunes rohkem). Küll aga ei mõjutanud see teisi näitajaid.

Katsest selgus ka tõsiasi, et spottimine (spotdamage) ei mõjuta WN8 statistikat. Mis on minu jaoks halb uudis, sest just seda taktikat ma palju kasutan. Aktiivse spottimise ajal palju dämmi ei tee ja seega WN8 kannatab.

Katse eesmärk oli välja selgitada, kas Premiumkonto mõjutab WN8 statistikat - Premiumkonto mõjutab vähesel määral WN8 statistikat, andes võimaluse välistada kaks ebameeldivat kaarti (tavakonto ühe kaardi vastu). Võttes aluseks kahe mängusessiooni statistika, siis Premiumkonto annab siiski väikese eelise, kuid see on suhteliselt marginaalne. Premiumkonto EI MÕJUTA teisi WN8 väärtuseid. Vähese valimi tõttu ei ole need ka usaldusväärsed ja lõplikud väärtused.

Premiumkonto:

WR 60%.
Survived 48%
Tanks destroyed 1,84
Spotted 2,72
Destruction ratio 3,54
Damage 1575
XP 1049
WN8 2895

Tavakonto:

WR58%
Survived 48%
Tanks destroyed 1,82
Spotted 3,44
Destruvtion ratio 3,44
Damage 1486
XP 674
WN2690


viimati muutis FastPotty 10.04.2020 18:15:59, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 08.04.2020 21:21:29 vasta tsitaadiga

T-34-1 ongi üks õnnetu masin? No ei tule teisega mängud välja.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.04.2020 21:28:19 vasta tsitaadiga

Torn on megatugev. Leia mingi kivi ja pauguta sealt tagant, siis saad küll häid mänge teha. Ega Hiinaka medid ongi sellised keskpärased. Kergetankid on samas aga päris head kui mängida osata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 09.04.2020 11:56:52 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Katse eesmärk oli välja selgitada, kas Premiumkonto mõjutab WN8 statistikat - Premiumkonto mõjutab vähesel määral WN8 statistikat, andes võimaluse välistada kaks ebameeldivat kaarti (tavakonto ühe kaardi vastu). Võttes aluseks kahe mängusessiooni statistika, siis Premiumkonto annab siiski väikese eelise, kuid see on suhteliselt marginaalne. Vähese valimi tõttu ei ole need ka usaldusväärsed ja lõplikud väärtused.

Premiumkonto:

WR 60%.
Survived 48%
Tanks destroyed 1,84
Spotted 2,72
Destruction ratio 3,54
Damage 1575
XP 1049
WN8 2895

Tavakonto:

WR58%
Survived 48%
Tanks destroyed 1,82
Spotted 3,44
Destruvtion ratio 3,44
Damage 1486
XP 674
WN2690


Ütleks, et see erinevus siin on nii väike, et mul tavaliselt kahe järjestikuse sessiooni erinevused ka suuremad kui siin. Täiesti mõõtevea piires.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2020 22:21:55 vasta tsitaadiga

sain oma esimese kolobanov medali kätte icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 10.04.2020 01:32:29 vasta tsitaadiga

maty, thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 10.04.2020 18:02:46 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
sain oma esimese kolobanov medali kätte icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kolobanovi medal on palju magusam kui Pool`i medal. Üks "ilusaimaid" medaleid mängus üldse. Kuigi Kolobanov tuleb kergemini kui Pool, on see viimase mängijana, viie-kuue vastase ülemängimine, kuidagi magusam.

Kujutan küllalt elavalt ette, kuidas vastasmeeskonna mängijad juba omavahel "good game", "good job" räägivad ja siis.. oops..

Väärt medal, näitab sisu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 11.04.2020 17:41:08 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
maty kirjutas:
sain oma esimese kolobanov medali kätte icon_cool.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Kolobanovi medal on palju magusam kui Pool`i medal. Üks "ilusaimaid" medaleid mängus üldse. Kuigi Kolobanov tuleb kergemini kui Pool, on see viimase mängijana, viie-kuue vastase ülemängimine, kuidagi magusam.

Kujutan küllalt elavalt ette, kuidas vastasmeeskonna mängijad juba omavahel "good game", "good job" räägivad ja siis.. oops..

Väärt medal, näitab sisu!


Kolobanoveid kolm aga vot Pool`i pole veel siiani kätte saanud....

Täna natuke huumorit ka!

Artyga mängides ma ikka markeerin ära kuhu tulistan ja siis on ka teistele näha kaua laeb jne.
Oma tiimi punane arty hakkas hädadama, et miks ma spämmin kogu aeg, et see segab teda icon_biggrin.gif
Lubas ära reportida ja replay saata! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Lapsed on vahel ikka nii naljakad!!!!

Tainas! Ma alles sain eile jälle kolmenädalasest chatbannist välja icon_biggrin.gif

See umbes sama, kui 15 aastat kinni istunud retsi ähvardada 15 päevase arestiga!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2020 21:10:42 vasta tsitaadiga

Jagan ka natukene oma tagasihoidliuku uhket tulemust. Mulle jätkuvalt meeldib Tiger I mängida.
Manus

Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 14.04.2020 01:07:55 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
thomak28 kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Viiruse karantiin on nagu üks endless weekend!
WG`l oleks viimane aeg tegelema hakata exp`i alusel mm kokkupanemisega.


Mis sa selle all mõtled?


Mõtlen et algajad algajatega, keskmised keskmistega ja profid proffidega. Muidugi viimaste osas võib tiimide kokkusaamine keeruline olla.

Või teine variant, et mõlemas tiimis jaguks enam-vähem võrdselt punaseid-rohelisi-siniseid.


Bladerunner. Ma arvan, et praegu vast isegi saaks. Mängijaid hetkel igast masti ja rohkem kui muidu. Tavalisel tööpäeval (karantiini lõppedes) siis võib küll probleeme olla. Aga siis klapitaks tiimi kokku kättesaadavatest mängijatest.

Praegu torkab eriti silma tiimide mängijate ebavõrdne tase. Väga raske on teha mingitki tulemust, kui esimese kolme minutiga on 2/3 tiimist ennast surnuks jooksnud. Samuti ei paku pinget 15:1 võidud, nagu lapselt kommi ära võtmine. Võrdsema expiga oleks mäng rohkem nauditavam. Heale vaenlasele peale pingelist lahingut ei ole nii frustreeriv kaotada.

Jah nüüd nii mõnigi võib siin väita, et ära virise! Jääbki sulle rohkem dämmi jne, aga olgem ausad, kui sul tiimi pole, siis 2-3 normaalse mängijaga on ülekaaluka vastasega raske midagi korda saata.


See (balanced MM) ei muutu ilmselt mitte kunagi, sest nii hoitakse WR tasakaalu. Õnnetuseks ei viitsi wot enam suurt vaeva näha tasakaalus mängudega, lihtsam on 3-15 mänge pakkuda ja asi tahe.

Jah, ma tean, see on vandenõuteooria ja lihtsalt juhus, et minu WR on püsinud kolm aastat täpselt samal tasemel. Viimasel ajal lausa kümnendiku täpsusega. Täpselt sama juhuslik, kui woti stabiilne WR, on ka näiteks kütusehindade muutumine. Te ju kõik teate, et järgmine kütuse hinnatõus on kõikides tanklates sendipealt sama? Aga kuidas te seda teate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2020 12:20:22 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Jah, ma tean, see on vandenõuteooria ja lihtsalt juhus, et minu WR on püsinud kolm aastat täpselt samal tasemel. Viimasel ajal lausa kümnendiku täpsusega. Täpselt sama juhuslik, kui woti stabiilne WR, on ka näiteks kütusehindade muutumine. Te ju kõik teate, et järgmine kütuse hinnatõus on kõikides tanklates sendipealt sama? Aga kuidas te seda teate?


FastPotty, pelu mõned t8 platoonid (pädevate kaasvõitlejatega) ja wr tõuseb mühinal. Jah, ka sellisel juhul on neid 3-15 mänge, aga kõvasti vähem.
Näiteks minu pelud on enamasti lastud soolos, WR suhteliselt stabiilne, ja ma ei tunne, et mingi vandenõuteooria kaasatud on.

_________________
-_-
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 14.04.2020 12:24:51 vasta tsitaadiga

25. detsember 2019

FastPotty kirjutas:
P.S. Ära solvu Erick, aga ma põhimõtteliselt vaatan sinu statse aeg-ajalt. Kord kuus. Et kuidas su WR ka edeneb. Ma ütlesin sulle aasta tagasi, et su WR jääb 60,10% peale. Sina olid optimistlik, rääkisid oma edust, kuidas nüüd WR tõuseb, kõik on jube hästi ja üldse, pole mingit probleemi WR tõsta. Palju su WR on tõusnud aastaga? Kas sa oled kehvemaks muutunud?
Ja tead mis? Su WR on täpselt sama ka aasta pärast. Sest sa võid muuta oma WN8, aga sa ei sa ei suuda muuta oma WR. WOT-i ei huvita sinu WN8, tema mängib WR peale. See on tema äri alus. Nii lihtsalt on. Ei saa ju olla seda raske mõista?




Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2020 13:27:28 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.04.2020 14:01:19 vasta tsitaadiga

Ma olen suht kindel, et Erik ostis omale 365 päeva premmi ja siis veel samapalju otsa. Sellepärst nüüd WG talle sellise protsendi kinkiski thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2020 16:52:13 vasta tsitaadiga

Jep 365p premmi+3 items ja jättis teise sama palju raha tipiks thumbs_up.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 14.04.2020 18:19:27 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et seal tsitaadis oli tegelikult tal trükiviga ja ta mõtles 61,10%. Aga ikkagi +0,01% icon_exclaim.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko255
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2013




sõnum 14.04.2020 18:49:00 vasta tsitaadiga

mida see kiri tähendab, et võttis viis aastat aega ...?
Manus

Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2020 18:51:37 vasta tsitaadiga

Tee (sünni)päevamissioone, kui 100% peale see kerkib, saad teada. % sõltiub kasutajate arvust kel need tehtud.
Arvatavasti lõpptulemusena tuleb mingi kood kokku mille alusel midagi jagatakse...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko255
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2013




sõnum 14.04.2020 19:38:53 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Tee päevamissioone, kui 100% peale see kerkib, saad teada.
Arvatavasti tuleb mingi kood kokku mille aluisel midagi jagatakse...


peale seda kirja mängisin nii IS-4 ja 183-ga mitu lahingut aga % ei liigu?

isegi sihukese tulemusega ei muutu midagi, käigu WoT persse oma kapaaniatega, isegi minu sünna puhul ei halasta icon_sad.gif kui se üldse oli mu sünnaga seoses. igal juhul kasutasin krõbetamat roppsõna aga foorum muutis ümber.
Manus

Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 14.04.2020 19:49:37 vasta tsitaadiga

Protsent muutub päevadega icon_wink.gif Kui see 15% praegu muutuks, siis läheks küsimus katki ju. See 15 on osa tanki nimest.

Need tekstid on muidu selline triviaalne viktoriin woti 10. juubeli puhul.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 15.04.2020 03:35:06 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
25. detsember 2019

FastPotty kirjutas:
P.S. Ära solvu Erick, aga ma põhimõtteliselt vaatan sinu statse aeg-ajalt. Kord kuus. Et kuidas su WR ka edeneb. Ma ütlesin sulle aasta tagasi, et su WR jääb 60,10% peale. Sina olid optimistlik, rääkisid oma edust, kuidas nüüd WR tõuseb, kõik on jube hästi ja üldse, pole mingit probleemi WR tõsta. Palju su WR on tõusnud aastaga? Kas sa oled kehvemaks muutunud?
Ja tead mis? Su WR on täpselt sama ka aasta pärast. Sest sa võid muuta oma WN8, aga sa ei sa ei suuda muuta oma WR. WOT-i ei huvita sinu WN8, tema mängib WR peale. See on tema äri alus. Nii lihtsalt on. Ei saa ju olla seda raske mõista?







Kas ma mitte ei eksinud seal numbriga? icon_rolleyes.gif

Sul on see 61,10 püsinud viimased pool aastat, nagu minugi 59,10 püsib nagu raudnael. Kaks protsenti olen ma sinust kogu aeg maas olnud. Ei lähe see vahe suuremaks ega väiksemaks. Ei nüüd ega edaspidi.
Ja ma arvan, et pigem rõhud sa siin hoopis oma suurepärasele WN8 sessioonile. On nii? Ja nagu ma ütlesingi - WN8 jaoks ei tee WoT mingeid takistusi. Ka minu WN8 kipub juba kogu aeg lilla olema, aga WR püsib nagu raudnael 59,10% peal. Aastaid juba.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2020 13:59:48 vasta tsitaadiga

Uskumatu. Rõhuti sinu lollile jutule, et "nii on ja jääb" aga selgelt eksisid. Selle peale tegid uue postituse, et nii on ja jääb. Tüüpiline oma sõnade eest mitte vastutav tola icon_rolleyes.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2020 14:56:51 vasta tsitaadiga

FastPotty, ei püsi see WR niisama heast peast midagi paigal. Üldiselt kui sa just väga hea mängija pole, siis kõrgemates tierides kukub see kolinal kui kehvasti mängida.

Mul on see WR nii poole aastaga -0.50% allapoole tulnud. Kui mängida õhtuti, pere kõrvalt, hajevil olles, poole silmaga ümbritsevat elu jälgides siis on ka tulemus vastav. Maksa sa WG-le või ära maksa. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 15.04.2020 16:45:51 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Uskumatu. Rõhuti sinu lollile jutule, et "nii on ja jääb" aga selgelt eksisid. Selle peale tegid uue postituse, et nii on ja jääb. Tüüpiline oma sõnade eest mitte vastutav tola icon_rolleyes.gif


Millises osas ma siis "selgelt" eksisin? 0,01% osas?

Kas WR 0,01% muutus pooleteist aasta jooksul annab põhjust nimetada minu juttu lolliks ja mind ennast tolaks? Saad ikka aru, et jutt käib ühest sajandikust?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2020 17:46:10 vasta tsitaadiga

Kas kusagilt saab vaadata pikema perioodi muutust? Olen suht kindel, et alustades oli mul wr 48, siis pikalt 53 ja nüüd 55,2% ja vaikselt läheb ülespoole.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.04.2020 18:14:43 vasta tsitaadiga

chatro kirjutas:
Kas kusagilt saab vaadata pikema perioodi muutust? Olen suht kindel, et alustades oli mul wr 48, siis pikalt 53 ja nüüd 55,2% ja vaikselt läheb ülespoole.

Noobmeter.com

Spoiler Spoiler Spoiler

Mul on isegi üllatavalt stabiilne olnud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ece3n
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2020 19:13:04 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Noname kirjutas:
Uskumatu. Rõhuti sinu lollile jutule, et "nii on ja jääb" aga selgelt eksisid. Selle peale tegid uue postituse, et nii on ja jääb. Tüüpiline oma sõnade eest mitte vastutav tola icon_rolleyes.gif


Millises osas ma siis "selgelt" eksisin? 0,01% osas?

Kas WR 0,01% muutus pooleteist aasta jooksul annab põhjust nimetada minu juttu lolliks ja mind ennast tolaks? Saad ikka aru, et jutt käib ühest sajandikust?



Matemaatika ei tohiks olla su nõrgim külg, seega küsimus: kui palju muutub SenpaiErick WR kui ta teeb 1000 mängu, millest 65% võidab. kui sa saad selle protsendi teada, siis jaga seda kõigiga. Arvutamise algarvud võid võtta SenpaiErick 04/13/2020 09:15 PM GMT+3 lahingute seisuga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2020 20:57:32 vasta tsitaadiga

ece3n kirjutas:

Matemaatika ei tohiks olla su nõrgim külg, seega küsimus: kui palju muutub SenpaiErick WR kui ta teeb 1000 mängu, millest 65% võidab. kui sa saad selle protsendi teada, siis jaga seda kõigiga. Arvutamise algarvud võid võtta SenpaiErick 04/13/2020 09:15 PM GMT+3 lahingute seisuga.

thumbs_up.gif
Ma arvan, et mitte vähem kui mingi ..,.89% icon_lol.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 16.04.2020 08:20:03 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
chatro kirjutas:
Kas kusagilt saab vaadata pikema perioodi muutust? Olen suht kindel, et alustades oli mul wr 48, siis pikalt 53 ja nüüd 55,2% ja vaikselt läheb ülespoole.

Noobmeter.com

Spoiler Spoiler Spoiler

Mul on isegi üllatavalt stabiilne olnud...


Hea leht. Sain ka targemaks icon_smile.gif

Kui ma alustasin supertomatina (200 mängu), oli mu WN8 150 ja WR 58.15%. Peale 3 aastat ja 30K mänge on WN8 1800 ja WR 59.15%. WN8 tõusis 1200%, WR 1%.

P.S. Leidsin ühe päris humoorika video, kuidas "poolakad" mängivad, aga seekord vastasmeeskonnas https://www.youtube.com/watch?v=PLra91Ltz90
Sest alati on ju kaotuses süüdi poolakad, mitte MM või RNG..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.04.2020 14:20:27 vasta tsitaadiga

Oot mida sa räägid. Ise ostsid ju konto (kui mitte mitu). Kuidas sa saad siis statistikat selliselt teha?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2020 14:57:02 vasta tsitaadiga

Jagdpanzer E 100
Pz.Kpfw. VII

K-91

Foch B
AMX M4 54
AMX 30 B

Manticore
Centurion AX

WZ-113G FT
WZ-132-1
121

Mõni eelpoolmainitud tankidest ka arendamist tasub nii et nendest veidi lõbu ka pärast oleks?
Või on mõnele neist eelnev tier 8/9 niivõrd hea et tasuks seda garaazis hoida? Mõeldes ennekõike missioonide täitmisel abiks olemise peale.
Mul on mingi 50 x5 boonust mida saaksin arenduses kasutada.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2020 15:39:31 vasta tsitaadiga

Jagdpanzer E 100 & Pz.Kpfw. VII on OK, neid võib ikka arendada. Manticore suht mõttetu kergtank.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 16.04.2020 17:27:31 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Oot mida sa räägid. Ise ostsid ju konto (kui mitte mitu). Kuidas sa saad siis statistikat selliselt teha?


Ta lihtsalt rerollis. Esimene konto oli ehk 1-2K mängu ja WN8 oli ca 120 vms, WR oli 44% vist. Rerollitud konto kõrge WR on tingitud kümnete tuhandete mängude kaupa Pz Jg I (tier 2 TD) mängimisest, ehk siis pmst seal clubbing - istud seal oma max skilled crewga, binod, camo net, gun rammer, ja niidad neid vendi kellel meeskonnad 50% ja kes pole kuulnudki lisavarustusest veel. icon_smile.gif

mirko28 oli see, kes ostis neid kontosid. icon_wink.gif

bladerunner kirjutas:


Jagdpanzer E 100
Pz.Kpfw. VII

K-91

Foch B
AMX M4 54
AMX 30 B

Manticore
Centurion AX

WZ-113G FT
WZ-132-1
121


Foch B võiks olla päris hea. AMX M4 54 heavy liinis on tier 9 väga hea, AMX 30B liinis samuti tier 9 päris hea. Kõik mis on enne JPE100 on suht halb, aga JPE100 ise päris fun asi kui ringisiblimisest medikate ja lightidega kõrini saab. Hästi lihtne gameplay, nina nurga tagant välja ja 1000 HP dämmi sisse kellelegi.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.04.2020 20:23:39 vasta tsitaadiga

Ahjaa, mul juba need siinsed spetsialistid nii segi icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko255
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2013




sõnum 16.04.2020 20:24:17 vasta tsitaadiga

huvitav alati tõmmatakse esimese laksuga sul roomik maha (mitte kunagi teise või kolmadal laksul) ja siis tõmmatakse su tank maha.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 562, 563, 564 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.