|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
24.03.2020 16:37:06
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| pyroman11 kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
| Ära isegi mõtle neid arendada. Ajaraisk... |
Hilja peremees, hilja!
Inglise masinatest jäänud välja arendamata veel kaks viimast lighti.
Lootsin, et asi läheb kunagi ehk paremaks
Ma ju ebanormaalne ja arendan välja kõik masinad.
Saksa, USA, poola ja itaalia valmis. Jaapan ja tsehhi jäänud 1-2 masinat, rootslased ka mingi viis viimast äkki. Ülejäänud tehtud kõvasti üle poole. |
Selleks tuleb reaalset cashi välja käia eks? Sest osasid masinaid saab ainult kulla eest ja kulda vist ei saa kusagilt peale sularaha?
Endiselt sittagi aru ei saa  |
Tundub, et sa vist jah päris hästi ei saa aru.
Premium masinad on kulla eest ja neid ei ole vaja arendada!
Teed omale konto ja võid samal tunnil kõik prem masinad osta! Pole mingit expi vaja!
Mina aga räägin arendamisest, see tähendab kõik tankid peale preemiumite!
Need tuleb ikka läbi reaalsete mängutulemuste välja higistada.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
24.03.2020 16:48:37
|
|
|
Noname, Algus on keeruline, jaa. Vanad olijad ütlevad, et kõike on liiga vähe, ruttu hakkab igav. Eks seda rohkem saad, seda rohkem tahad.
Kulla eest ostetavad tangid on premium tangid, need pole puu omad.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
24.03.2020 17:54:11
|
|
|
Made in Germany premiumtangid
Mingeid poola ja hiina mängutööriistu pole mõtet tõesti osta.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
24.03.2020 19:54:52
|
|
|
| Noname kirjutas: |
Selleks tuleb reaalset cashi välja käia eks? Sest osasid masinaid saab ainult kulla eest ja kulda vist ei saa kusagilt peale sularaha?
Endiselt sittagi aru ei saa  |
Nii on. Eks see ongi pay-to-win mängu võlu
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
25.03.2020 10:11:43
|
|
|
Madalamates tiirudes oli M44 ka minu lemmik.
Põhjustab palju peavalu oskaja mängija käes.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
25.03.2020 12:12:01
|
|
|
FV215B 183 või Badger?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
25.03.2020 16:12:26
|
|
|
ühte saad arendada teist mitte. Millest selline küsimus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
25.03.2020 16:17:05
|
|
|
FV215B 183 oli "mustal turul" ju müügis
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
25.03.2020 16:26:46
|
|
|
| ricom2ger mängib konsoolil. Sel juhul ütleks, et 183 for fun ja Badger siis kui tahad tulemusi taga ajada.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
26.03.2020 09:39:13
|
|
|
badgereid ei näegi enam lahingutes, algul kui tuli sai veits mängida siis armor oli nagu armor ja töötas. Hetkel suht kasutu masin, 183 on jah masin millega lähedki seda paari suurt dmg lasku jahtima ja see on masin mille toru ette keegi ei kipu ja see on teine kord lahe vaadata. Ma muidugi vaese rotina sda kuldset ei lase temaga vaid mõned ap ja ülejäänu he. Kunagi proovisin seda kuldset aga rng pani täiega näkku ja tava he tuli mõistlikum. Mingi aeg sai veel koos 183-tega sõidetud. Üks lasi kuldset ja mina he ja ma sain lõpuks palju rohkem dmg, pluss raha jäi ka alles.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
26.03.2020 14:49:27
|
|
|
Spoiler 
Tervitused skill4estile See oli tema lemmikmasin kunagi vist. Kuna tuleb välja, et see masin mulle superhästi ei sobi oma kergelt vintis gun handlinguga, siis pidi ikkagi 264 mängu higistama...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
26.03.2020 16:13:12
|
|
|
Pakuks et Leo PTA & TVP 50/51 ?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
26.03.2020 18:06:43
|
|
|
Miks ma ühe sama tankiga mängides saan 52k krediiti ja järgmine lahing 9k. Mõlemad lahingud imesin võrdselt
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
26.03.2020 18:59:39
|
|
|
| Vaata tulemuste viimasesl leheküljel krediidi infot. Ilmselt said esimeses mingi missiooni tehtud mis andis a'la 50k krediiti auhinnaks...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
27.03.2020 00:13:18
|
|
|
| maty kirjutas: |
| erick, mis su lemmiktank? |
Mul on neid palju olnud ajalooliselt - KV-1 (siis kui ta oli 152mm kahuriga tier 5s), Type 59 kui ta veel hea oli, Leopard PTA.
Aga hetkel on kolm lemmikut - Standard B, Progetto M46 ja T-44-100.
EDIT: selline mäng, kus tuli tõesti kõik ise ära teha enamvähem. Isegi tõsises kaotusseisus cappida, et saaks tehtud.
http://wotreplays.eu/site/5292000#stats
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
27.03.2020 13:28:48
|
|
|
Üks sõber sai sünnipäevaks lahedad sussid.
Spoiler 
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
28.03.2020 18:04:52
|
|
|
Keda huvitab selles mängus arengm siis soovitan vaadata sellist streamerit nagu: https://www.twitch.tv/iyouxin
See tüüp järjrest enam hämmastab mind enda taktikalise mõtlemisega. Viimane suurem saavutus oli tal 279e markimine ilma kuldmürskudeta.
Ta küll enamsti niiöelda goldnoob, aga nende sessioonidega kus ta ilma kullata markis ära 279e, siis saad aru, et asi pole pole kullas, vaid asi oskustes (no tegelikult see juba ammu teada, et ta EU's üks parimaid random mängijaid).
Väike klipp ka sellest kui ta rääkis sellest kui ta alles hakkas õppima seda mängu: https://clips.twitch.tv/FineCallousStorkKeepo
Nüüdseks tüübil wr 69% , see muidugi tema mingi 3-4 account. Tal vist tegelikult mänge tehtud kokku juba 100k.
Btw, kes tahab lihtsalt head meelelahutust saada, ning mitte midagi suurt õppida mängust, siis soovitan QB'd vaadata, sellest tüübilt tuleb ikka kulda: https://clips.twitch.tv/AbrasiveObeseApplePMSTwin
Bunny hea töö, seda tanki kõige lihtsam pole markida [/b]
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
29.03.2020 09:42:03
|
|
|
baby on ikka ennast täis jah. Kas tal oli mingi aeg streamides mingi häda, et teine streamer tal seal kuskil oli. Viimasel ajal herr Claus narrib seda, et tal seal oli teine streamer jne. Mõtlen, et keda ta narrib pidevalt. Ise vaatan aegajalt Daki videosid, tal on seda taktikalist mõtlemist siin mängus korralikult.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
29.03.2020 14:35:21
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
Keda huvitab selles mängus arengm siis soovitan vaadata sellist streamerit nagu: https://www.twitch.tv/iyouxin
See tüüp järjrest enam hämmastab mind enda taktikalise mõtlemisega. Viimane suurem saavutus oli tal 279e markimine ilma kuldmürskudeta.
Ta küll enamsti niiöelda goldnoob, aga nende sessioonidega kus ta ilma kullata markis ära 279e, siis saad aru, et asi pole pole kullas, vaid asi oskustes (no tegelikult see juba ammu teada, et ta EU's üks parimaid random mängijaid).
Väike klipp ka sellest kui ta rääkis sellest kui ta alles hakkas õppima seda mängu: https://clips.twitch.tv/FineCallousStorkKeepo
Nüüdseks tüübil wr 69% , see muidugi tema mingi 3-4 account. Tal vist tegelikult mänge tehtud kokku juba 100k.
Btw, kes tahab lihtsalt head meelelahutust saada, ning mitte midagi suurt õppida mängust, siis soovitan QB'd vaadata, sellest tüübilt tuleb ikka kulda: https://clips.twitch.tv/AbrasiveObeseApplePMSTwin
Bunny hea töö, seda tanki kõige lihtsam pole markida [/b] |
Asi polegi kullas Asi on lihtlabases rahas. Palju ta selle mängu eest maksnud on? Mida rohkem maksad, seda rohkem "oskusi" ka tankile peale pannakse (peamiselt parem RNG, näiteks mürsu läbistavus ja bouncitud lasud). Ma saan aru küll, et rahabossidele on see valus jutt kuulata, aga nii on. Ilmslet enamike - kui mitte kõikide - lillad WN8-d kukuksid kolinal, kui nad aasta aega wotile sentigi ei maksaks. Kogu see lilla WN8 majandus püsib suures osas ainult raha najal.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
30.03.2020 18:41:08
|
|
|
Mõnikord on mängus ka liigutavaid momente..
Oli selline lahing 4 tieris, kus oli sisuliselt mängu lõpp. Meie poolt oli kolm tanki mängus, vastasel üks TD. Vastasest oli viimane jälg maha jäänud kuskil meie baasi lähedal. Meie vurasime kolmekesi vastase baasi poole ja kaks hakkasid cappima.. Mina mõtlesin, et lähen platsi keskele ja vaatan, kas vastane tuleb baasi decappima. Mul B2, binokkel ja skillid peal, wiewrange on suurepärane.
Ja tuligi. Spottisin ta juba kaugelt välja. Nii armas oli seda vaadata, kuidas ta oma T40-ga ruttas, täiskiirusel oma baasi poole.. Läbi puude, läbi võsa, kiiresti kiiresti, kiiresti.. Võimalikult otse, et kiiremini jõuaks. Õnnetuseks oli mul 5 tanki kutupiiluks tehtud ja tuli mul see raske otsus vastu võtta, ka kuues kill ära teha. Lasen teda, tema ikka kihutab edasi. Teise lasuga roomik maha, temalt kiire repair ja kihutab edasi, ei hakanud mind vastu laskma. Niivõrd sihikindel oma eesmärgiga! Kahju lausa oli tema pihta seda viimast lasku teha..
Pärast vaatasin tema statse - üsna kesised tulemused, ilmselt ikkagi laps. Aga kui tubli ta oli!
No seda ei saa siin kirjeldada nii nagu ma tol hetkel tundsin, aga mõnikord on mul isegi kahju, kus mängija (eriti lapsed) üritab kõigest väest midagi head ja kasulikku teha meeskonna heaks ja lihtsalt tema kogenematus ja kehv camo jms rikuvad tema esituse. Ta niiii püüdis oma meeskonda päästa.. Respect sellistele mängijatele - ei jäänud istuma kuskile põõsasse vaid üritas päästa mis päästa annab. Sellised inimesed löövad kindlasti ka päriselus läbi, pole kahtlustki.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
30.03.2020 18:51:23
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
| thomak28 kirjutas: |
Keda huvitab selles mängus arengm siis soovitan vaadata sellist streamerit nagu: https://www.twitch.tv/iyouxin
See tüüp järjrest enam hämmastab mind enda taktikalise mõtlemisega. Viimane suurem saavutus oli tal 279e markimine ilma kuldmürskudeta.
Ta küll enamsti niiöelda goldnoob, aga nende sessioonidega kus ta ilma kullata markis ära 279e, siis saad aru, et asi pole pole kullas, vaid asi oskustes (no tegelikult see juba ammu teada, et ta EU's üks parimaid random mängijaid).
Väike klipp ka sellest kui ta rääkis sellest kui ta alles hakkas õppima seda mängu: https://clips.twitch.tv/FineCallousStorkKeepo
Nüüdseks tüübil wr 69% , see muidugi tema mingi 3-4 account. Tal vist tegelikult mänge tehtud kokku juba 100k.
Btw, kes tahab lihtsalt head meelelahutust saada, ning mitte midagi suurt õppida mängust, siis soovitan QB'd vaadata, sellest tüübilt tuleb ikka kulda: https://clips.twitch.tv/AbrasiveObeseApplePMSTwin
Bunny hea töö, seda tanki kõige lihtsam pole markida [/b] |
Asi polegi kullas Asi on lihtlabases rahas. Palju ta selle mängu eest maksnud on? Mida rohkem maksad, seda rohkem "oskusi" ka tankile peale pannakse (peamiselt parem RNG, näiteks mürsu läbistavus ja bouncitud lasud). Ma saan aru küll, et rahabossidele on see valus jutt kuulata, aga nii on. Ilmslet enamike - kui mitte kõikide - lillad WN8-d kukuksid kolinal, kui nad aasta aega wotile sentigi ei maksaks. Kogu see lilla WN8 majandus püsib suures osas ainult raha najal. |
Ma ei tea isegi enam mis lvl soe jutt see selline on. Igal juhul tekivad suured kahtlused selles osas, et kas sa iseseisvalt ikka ringi tohid liikuda üldse.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EESTISamur
HV vaatleja
liitunud: 06.07.2016
|
30.03.2020 20:52:17
|
|
|
| erick kirjutas: |
Spoiler 
Tervitused skill4estile See oli tema lemmikmasin kunagi vist. Kuna tuleb välja, et see masin mulle superhästi ei sobi oma kergelt vintis gun handlinguga, siis pidi ikkagi 264 mängu higistama... |
Hea töö et sai tehtud sul erick tõesti oli mul amx 30 lemmik tank mingi aeg niikaua kuni sai mingi nerf...aga jah hetkel on t6esti standard B ülikõva..t9...sain 90 lahinguga gunmark kätte ja gun on väga hea
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
31.03.2020 15:29:37
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Asi polegi kullas Asi on lihtlabases rahas. Palju ta selle mängu eest maksnud on? Mida rohkem maksad, seda rohkem "oskusi" ka tankile peale pannakse (peamiselt parem RNG, näiteks mürsu läbistavus ja bouncitud lasud). Ma saan aru küll, et rahabossidele on see valus jutt kuulata, aga nii on. Ilmslet enamike - kui mitte kõikide - lillad WN8-d kukuksid kolinal, kui nad aasta aega wotile sentigi ei maksaks. Kogu see lilla WN8 majandus püsib suures osas ainult raha najal. |
See on juba mitu korda eksperimentaalselt ümber lükatud. Juba 2014 üks toona vaevu uunikum soomlane mängis uuel kontol 900 mängu täiesti ilma sentigi maksmata, kusjuures veel vanavanemate juurest ja nende arvuti pealt, milleks oli mingi iidne läptop. Lõpetas superuunikumi peal 60,3% WRiga: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/460625-the-r-lion-now-f2peditedlion-f2p-experiment-midpoint-report/page__st__960__pid__10026127#entry10026127
Selliseid eksperimente on tehtud teisigi ja kordagi pole kukkunud nii välja, et inimesed, kes juba on uunikumid või superuunikumid, ei saavutaks seda sama taset uuesti.
Teiseks kui ikkagi jälgida tugevate mängijate livestreame, siis üsna kähku näed ju, et neil mingid lasud feilivad samamoodi või ootamatult õnnestuvad samamoodi nagu meilgi. Vaata seda sama iyouxini: https://www.twitch.tv/iyouxin/clip/SolidEasyPoultryChocolateRain?filter=clips&range=7d&sort=time
Kas see näeb välja nagu ta oleks selle RNG eest maksnud?
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
31.03.2020 17:49:20
|
|
|
täna leidsin mingi xvm pede kelle ego on ikka laes. Suva lahing randomis ja lasin artyga kogemata vastaste centur ax mingi 200dmg. Peale lahingut sain sõnumi, et realy, vastasin, et what, tuli vastus, et vahin xvm jah. Vaatasin siis wot ratingut kuna muud ei ole ja see oli korraliku üle 10000. Aga kui keegi sellisele teeb kogemata 200dmg ja tullakse halama, et näe kõva mees ja keegi laseb mind siis minge te kah peesse. Selline xvm pedede asi ajabki selle mängu eriti juraks. Võiks juba ükskord üle saada sellest xvm.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
01.04.2020 14:58:21
|
|
|
| Head aprilli teile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
01.04.2020 16:17:45
|
|
|
Midagi erilist homsest müügil
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.04.2020 16:24:25
|
|
|
Bunny, oleks oodanud EBRi baasil Jagdtigerit - sellel on ikka armorit ka.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
01.04.2020 17:40:48
|
|
|
Need EBR-d võiksid olla umbes SPG elupunktidega, võibolla max 700-800 tier X peal ehk 1/3 vähem kui praegu.
Sihtimine on ka paras ulme, üks just ladus mingi 4k dmg, 16 lasku, 14 tabamust, 12 tabamust oli kaugemalt kui 300m!? Enamus TD-sid ei saa ka nii hästi pihta.
Lisaks WG endiselt ei suuda neid ühtlaselt tiimide vahel jagada, korduvalt olnud kui EBR vs <suvaline skaut> või pole nad muul viisil võrdselt jaotatud, a'la 3 vs 2.
Eile oli lahing kus oli 3x EBR 105, 2x AMX 105 + 3 artit. Nagu wtf. Tekkis tahtmine otse vette sõita aga seda ka krt polnud...
Aga muidu on mängus kõik hästi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
01.04.2020 19:25:14
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Lisaks WG endiselt ei suuda neid ühtlaselt tiimide vahel jagada, korduvalt olnud kui EBR vs <suvaline skaut> või pole nad muul viisil võrdselt jaotatud, a'la 3 vs 2.
Eile oli lahing kus oli 3x EBR 105, 2x AMX 105 + 3 artit. Nagu wtf. Tekkis tahtmine otse vette sõita aga seda ka krt polnud... |
Nende elu läheb keerulisemaks uuenduses 1.9, enne lahinguse ei pääse kui on samasugune vastas. Seda juba testitakse RB (Ranked Battles) peal.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
02.04.2020 08:00:46
|
|
|
| Bunny kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Lisaks WG endiselt ei suuda neid ühtlaselt tiimide vahel jagada, korduvalt olnud kui EBR vs <suvaline skaut> või pole nad muul viisil võrdselt jaotatud, a'la 3 vs 2.
Eile oli lahing kus oli 3x EBR 105, 2x AMX 105 + 3 artit. Nagu wtf. Tekkis tahtmine otse vette sõita aga seda ka krt polnud... |
Nende elu läheb keerulisemaks uuenduses 1.9, enne lahinguse ei pääse kui on samasugune vastas. Seda juba testitakse RB (Ranked Battles) peal. |
Tõesti keeruliseks läheb nende elu...
| tsitaat: |
| Wheeled vehicles can now turn at a sharper angle when driving in reverse upon releasing the "Forward" key and holding the "Right" or "Left" key. |
https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/1-9-common-test-1/
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
02.04.2020 20:53:37
|
|
|
.
Mõned low-tier sealclubberid saavad kah nerfi, Luchs, VK30.01P ja kõigi armastatud T67.
T54E1 tugev pene buff jäi kah veel silma.
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.04.2020 21:40:15
|
|
|
T54E1 muudetakse ju üldse ringi MT -> HT
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
03.04.2020 02:22:34
|
|
|
| erick kirjutas: |
| FastPotty kirjutas: |
Asi polegi kullas Asi on lihtlabases rahas. Palju ta selle mängu eest maksnud on? Mida rohkem maksad, seda rohkem "oskusi" ka tankile peale pannakse (peamiselt parem RNG, näiteks mürsu läbistavus ja bouncitud lasud). Ma saan aru küll, et rahabossidele on see valus jutt kuulata, aga nii on. Ilmslet enamike - kui mitte kõikide - lillad WN8-d kukuksid kolinal, kui nad aasta aega wotile sentigi ei maksaks. Kogu see lilla WN8 majandus püsib suures osas ainult raha najal. |
See on juba mitu korda eksperimentaalselt ümber lükatud. Juba 2014 üks toona vaevu uunikum soomlane mängis uuel kontol 900 mängu täiesti ilma sentigi maksmata, kusjuures veel vanavanemate juurest ja nende arvuti pealt, milleks oli mingi iidne läptop. Lõpetas superuunikumi peal 60,3% WRiga: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/460625-the-r-lion-now-f2peditedlion-f2p-experiment-midpoint-report/page__st__960__pid__10026127#entry10026127
Selliseid eksperimente on tehtud teisigi ja kordagi pole kukkunud nii välja, et inimesed, kes juba on uunikumid või superuunikumid, ei saavutaks seda sama taset uuesti.
Teiseks kui ikkagi jälgida tugevate mängijate livestreame, siis üsna kähku näed ju, et neil mingid lasud feilivad samamoodi või ootamatult õnnestuvad samamoodi nagu meilgi. Vaata seda sama iyouxini: https://www.twitch.tv/iyouxin/clip/SolidEasyPoultryChocolateRain?filter=clips&range=7d&sort=time
Kas see näeb välja nagu ta oleks selle RNG eest maksnud? |
Kui ma vaatan selle soomlase mänge, siis tundub, et ta tegi T54 peal average XP ainult 628 mis jääb isegi Harju keskmisele alla, parimatele aga peaaegu kaks korda.
Ilmselge, et tema madal keskmine XP tulenes justnimelt tasuta tankist, ehk ta ei saanud enda tankile 100%-list meeskonda ja seega ka skille/perke kohe peale. Ükski uunikum ei saa ilmselt endale lubada 90% meeskonnaga tanki.
Lisaks, nagu Tehnocrat seal allpool küsib - aga milline oleks tema WN8 siis, kui ta mängiks, ütleme 200 tanki? Grindiks ilma kullata ka teisi tankiliine?
P.S. Hindan su argumenteerituid vastuseid ja näiteid ning ei eitagi, et see pole üldse võimalik (rahata mängida uunikumitasemel), vaid et see enamike puhul ilmselt siiski ei kehti. Ja nagu ka soomlane - lõpuks maksis ta wotile ikka, ja mitte vähe!
Aga mis juhtuks sinu WN8-ga, Erick, kui sa hakkaksid näiteks Hiina TD liini I tierist alates ja ilma ühegi kulutuseta grindima - vot see oleks huvitav test. Kas sa julgeksid seda proovida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
03.04.2020 05:01:28
|
|
|
WN8 meestele tabel, saate mõõta kellel suurem
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.04.2020 13:51:47
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Spoiler 
| erick kirjutas: |
| FastPotty kirjutas: |
Asi polegi kullas Asi on lihtlabases rahas. Palju ta selle mängu eest maksnud on? Mida rohkem maksad, seda rohkem "oskusi" ka tankile peale pannakse (peamiselt parem RNG, näiteks mürsu läbistavus ja bouncitud lasud). Ma saan aru küll, et rahabossidele on see valus jutt kuulata, aga nii on. Ilmslet enamike - kui mitte kõikide - lillad WN8-d kukuksid kolinal, kui nad aasta aega wotile sentigi ei maksaks. Kogu see lilla WN8 majandus püsib suures osas ainult raha najal. |
See on juba mitu korda eksperimentaalselt ümber lükatud. Juba 2014 üks toona vaevu uunikum soomlane mängis uuel kontol 900 mängu täiesti ilma sentigi maksmata, kusjuures veel vanavanemate juurest ja nende arvuti pealt, milleks oli mingi iidne läptop. Lõpetas superuunikumi peal 60,3% WRiga: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/460625-the-r-lion-now-f2peditedlion-f2p-experiment-midpoint-report/page__st__960__pid__10026127#entry10026127
Selliseid eksperimente on tehtud teisigi ja kordagi pole kukkunud nii välja, et inimesed, kes juba on uunikumid või superuunikumid, ei saavutaks seda sama taset uuesti.
Teiseks kui ikkagi jälgida tugevate mängijate livestreame, siis üsna kähku näed ju, et neil mingid lasud feilivad samamoodi või ootamatult õnnestuvad samamoodi nagu meilgi. Vaata seda sama iyouxini: https://www.twitch.tv/iyouxin/clip/SolidEasyPoultryChocolateRain?filter=clips&range=7d&sort=time
Kas see näeb välja nagu ta oleks selle RNG eest maksnud? |
Kui ma vaatan selle soomlase mänge, siis tundub, et ta tegi T54 peal average XP ainult 628 mis jääb isegi Harju keskmisele alla, parimatele aga peaaegu kaks korda.
Ilmselge, et tema madal keskmine XP tulenes justnimelt tasuta tankist, ehk ta ei saanud enda tankile 100%-list meeskonda ja seega ka skille/perke kohe peale. Ükski uunikum ei saa ilmselt endale lubada 90% meeskonnaga tanki.
Lisaks, nagu Tehnocrat seal allpool küsib - aga milline oleks tema WN8 siis, kui ta mängiks, ütleme 200 tanki? Grindiks ilma kullata ka teisi tankiliine?
P.S. Hindan su argumenteerituid vastuseid ja näiteid ning ei eitagi, et see pole üldse võimalik (rahata mängida uunikumitasemel), vaid et see enamike puhul ilmselt siiski ei kehti. Ja nagu ka soomlane - lõpuks maksis ta wotile ikka, ja mitte vähe!
Aga mis juhtuks sinu WN8-ga, Erick, kui sa hakkaksid näiteks Hiina TD liini I tierist alates ja ilma ühegi kulutuseta grindima - vot see oleks huvitav test. Kas sa julgeksid seda proovida? |
Su teadmised selle mängu kohta on kahjuks taaskord auklikud. Kui sa mängid ilma premium kontota, siis su base XP ongi 1,5x väiksem WoTi statistikas (prem konto annab ju +50% ja WoT seda ka nii näitab overall statsis. Rumal WoT, aga mis teha.). Seepärast saab võrrelda ainult non-prem või prem kasutajatega omavahel seda. Kui talle anda see +50% boonus, siis tulemuseks on 942 avg XP, mis on ju täiesti tema tasemel, eriti kui arvesse võtta, et ta pidi palju low tier tanke mängima.
See Technocrat on ikka täielik tumba, kui ta küsib sedasi, sest mida rohkem mänge see vend teeks, seda paremad meeskonnad ta saab ja seda paremat varustust ta endale samuti lubada saab, seega on 100% kindel, et rohkemate mängude puhul tema WN8 tõuseks veelgi (nagu see muide tegi ka eksperimendi jooksul juba, lõpupoole hakkas korralikult tõusma võrreldes algusega).
WoT on selline mäng, kus balance on meelega kaldus - mingid perioodid on ühed tankid paremad, mingi periood teised. Seda tehakse, et mäng ei muutuks igavaks ja oleks motti uusi tanke proovida. Targad mängijad leiavad kiiresti üles need tankid, mis performivad hetke metas ja samas sobivad neile isiklikult ka. Loomulikult kui sa sunnid kedagi mängima ainult tankitüüpi mis neile isiklikult ei sobi, ja mõnda puud, mis ei ole konkurentsivõimeline, siis tulemused langevad võrreldes nendega, mida saaks vaba valiku korral.
Sel põhjusel ma ka kohe ütlen ära, et kuna ma pole masohhist, siis ma tornita TD'sid üldjuhul väldin ja kindlasti ei mõju atraktiivselt challenge mängida mingit viletsat tankipuud nagu Hiina oma seda on.
Sama hästi võiks paluda mul artyt mängida ja näidata, et kas saad superuunikumi WN8 overall ainult sellega või mitte - isegi parimad artilleristid maailmas ei ole seda suutnud (ajaloost võibolla 1-2 näidet oleks välja kaevata, ja needki enne 0.8.6 arta nerfe), ja neile see ikaldus veel meeldib sealjuures.
PS - võin kaaluda challenget, kus mingi aja vältel tuleks produtseerida nt parim 10-mänguline sessioon mõne TD'ga, mis meil mõlemal olemas on, aga pole E25 Nt JPE100 või Skorpion G.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
03.04.2020 16:45:55
|
|
|
Miks need hiina td nii halvad on. Alates t8 on jumala head. Mulle meeldis t9 viimase toruga väga ja t10 on ka hea. Mõlemad suudavad bouncida ja kahur on ok. See, et vahepeal ei saa mõne tankiga üldse mängida tuleb jah ette aga mingi aja pärast on jälle ok. Ma ei mänginud päris pikalt e100 ja mausiga sest no kahurid on ikka jurad neil. Nüüd viimasel ajal on kahurid nagu paremad, saavad pihta ja lähevad läbi ka. Ma siis see tavamoona kasutaja, paaril tankil on veel brute ajast premm moon kaasas cw ajast ja pole viitsinud ära tõsta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
03.04.2020 19:23:56
|
|
|
| arny, ma vaatasin kuidas skill4ltu nendega striimis 3-markida juras ja tundus üsna valulik kogemus...
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
05.04.2020 04:43:33
|
|
|
| erick kirjutas: |
| FastPotty kirjutas: |
Spoiler 
| erick kirjutas: |
| FastPotty kirjutas: |
Asi polegi kullas Asi on lihtlabases rahas. Palju ta selle mängu eest maksnud on? Mida rohkem maksad, seda rohkem "oskusi" ka tankile peale pannakse (peamiselt parem RNG, näiteks mürsu läbistavus ja bouncitud lasud). Ma saan aru küll, et rahabossidele on see valus jutt kuulata, aga nii on. Ilmslet enamike - kui mitte kõikide - lillad WN8-d kukuksid kolinal, kui nad aasta aega wotile sentigi ei maksaks. Kogu see lilla WN8 majandus püsib suures osas ainult raha najal. |
See on juba mitu korda eksperimentaalselt ümber lükatud. Juba 2014 üks toona vaevu uunikum soomlane mängis uuel kontol 900 mängu täiesti ilma sentigi maksmata, kusjuures veel vanavanemate juurest ja nende arvuti pealt, milleks oli mingi iidne läptop. Lõpetas superuunikumi peal 60,3% WRiga: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/460625-the-r-lion-now-f2peditedlion-f2p-experiment-midpoint-report/page__st__960__pid__10026127#entry10026127
Selliseid eksperimente on tehtud teisigi ja kordagi pole kukkunud nii välja, et inimesed, kes juba on uunikumid või superuunikumid, ei saavutaks seda sama taset uuesti.
Teiseks kui ikkagi jälgida tugevate mängijate livestreame, siis üsna kähku näed ju, et neil mingid lasud feilivad samamoodi või ootamatult õnnestuvad samamoodi nagu meilgi. Vaata seda sama iyouxini: https://www.twitch.tv/iyouxin/clip/SolidEasyPoultryChocolateRain?filter=clips&range=7d&sort=time
Kas see näeb välja nagu ta oleks selle RNG eest maksnud? |
Kui ma vaatan selle soomlase mänge, siis tundub, et ta tegi T54 peal average XP ainult 628 mis jääb isegi Harju keskmisele alla, parimatele aga peaaegu kaks korda.
Ilmselge, et tema madal keskmine XP tulenes justnimelt tasuta tankist, ehk ta ei saanud enda tankile 100%-list meeskonda ja seega ka skille/perke kohe peale. Ükski uunikum ei saa ilmselt endale lubada 90% meeskonnaga tanki.
Lisaks, nagu Tehnocrat seal allpool küsib - aga milline oleks tema WN8 siis, kui ta mängiks, ütleme 200 tanki? Grindiks ilma kullata ka teisi tankiliine?
P.S. Hindan su argumenteerituid vastuseid ja näiteid ning ei eitagi, et see pole üldse võimalik (rahata mängida uunikumitasemel), vaid et see enamike puhul ilmselt siiski ei kehti. Ja nagu ka soomlane - lõpuks maksis ta wotile ikka, ja mitte vähe!
Aga mis juhtuks sinu WN8-ga, Erick, kui sa hakkaksid näiteks Hiina TD liini I tierist alates ja ilma ühegi kulutuseta grindima - vot see oleks huvitav test. Kas sa julgeksid seda proovida? |
Su teadmised selle mängu kohta on kahjuks taaskord auklikud. Kui sa mängid ilma premium kontota, siis su base XP ongi 1,5x väiksem WoTi statistikas (prem konto annab ju +50% ja WoT seda ka nii näitab overall statsis. Rumal WoT, aga mis teha.). Seepärast saab võrrelda ainult non-prem või prem kasutajatega omavahel seda. Kui talle anda see +50% boonus, siis tulemuseks on 942 avg XP, mis on ju täiesti tema tasemel, eriti kui arvesse võtta, et ta pidi palju low tier tanke mängima.
See Technocrat on ikka täielik tumba, kui ta küsib sedasi, sest mida rohkem mänge see vend teeks, seda paremad meeskonnad ta saab ja seda paremat varustust ta endale samuti lubada saab, seega on 100% kindel, et rohkemate mängude puhul tema WN8 tõuseks veelgi (nagu see muide tegi ka eksperimendi jooksul juba, lõpupoole hakkas korralikult tõusma võrreldes algusega).
WoT on selline mäng, kus balance on meelega kaldus - mingid perioodid on ühed tankid paremad, mingi periood teised. Seda tehakse, et mäng ei muutuks igavaks ja oleks motti uusi tanke proovida. Targad mängijad leiavad kiiresti üles need tankid, mis performivad hetke metas ja samas sobivad neile isiklikult ka. Loomulikult kui sa sunnid kedagi mängima ainult tankitüüpi mis neile isiklikult ei sobi, ja mõnda puud, mis ei ole konkurentsivõimeline, siis tulemused langevad võrreldes nendega, mida saaks vaba valiku korral.
Sel põhjusel ma ka kohe ütlen ära, et kuna ma pole masohhist, siis ma tornita TD'sid üldjuhul väldin ja kindlasti ei mõju atraktiivselt challenge mängida mingit viletsat tankipuud nagu Hiina oma seda on.
Sama hästi võiks paluda mul artyt mängida ja näidata, et kas saad superuunikumi WN8 overall ainult sellega või mitte - isegi parimad artilleristid maailmas ei ole seda suutnud (ajaloost võibolla 1-2 näidet oleks välja kaevata, ja needki enne 0.8.6 arta nerfe), ja neile see ikaldus veel meeldib sealjuures.
PS - võin kaaluda challenget, kus mingi aja vältel tuleks produtseerida nt parim 10-mänguline sessioon mõne TD'ga, mis meil mõlemal olemas on, aga pole E25 Nt JPE100 või Skorpion G. |
Eks ma sinult ju õpin, Erick. Pole seda kunagi varjanudki. Esimese asjana õppisin ära 30-kraadise nurga all ja tagurdades "piilumise". ja "anglingu" - B2 puhul on see väga tõhus, bouncib päris kenasti.
Aga ma loen siit tõesti üllatusena välja, et prem konto annab BAAS XP-d rohkem?? Ma sain aru, et baas XP on mängujärgselt fikseeritud ja läheb WN8 arvestusse ja Prem konto annab lihtsalt boonust, nagu ka need +300% XP-d ja muud XP kordajad..
Ühtlasi on siin ju ilmselge vastus siis, et raha eest saadki osta parema WN8? Et rahata saad baas XP ja baas WN8 aga raha eest saad 50% XP-d ja WN8 juurde? Sellepärast ma imestasingi, kuidas minust stabiilselt kehvema tulemusega E25 (platoonis) teeb kogu aeg minust paremat XP-d ja omab lillat WN8, kuigi ise mängib nagu paras tomat.
Aga - inimene õpib ju eluaeg, aga sureb ikka lollina.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
05.04.2020 12:39:39
|
|
|
FastPotty, prem konto ei anna BAAS XP-d rohkem, küll aga Wot-i stattidesse läheb BAAS XP x 1.5 kirja. Miks WG seda teeb ei oska öelda aga jah, tulemuseks on see et niisama lihtsalt sa erinevate kontode statte võrrelda ei saagi. Kumba meetodit XVM oma arvutustes kasutab ei tea.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
05.04.2020 15:54:28
|
|
|
Ok, pisut baas exp + kordajate osas infot..
Baas xp on see mida sa näed pärast lahingut lahingu tulemustes, nagu siin: http://wotreplays.eu/site/5311040#teams (Cromwell B sai siin baas exp'd 1632)
Lisaks näitab wot imo mingit suvalist exo'i, see sama lahing sellises vaates: http://wotreplays.eu/site/5311040#stats , siin sees võib olla siis mida iganes:
-> 2x - 5x päevakordaja
-> premmkonto 1.5 kordaja
-> mingid boonused jne. tegurid mis siin mõjutavad on sisult lõpmatud (mitte päris, aga saate aru küll mida mõtlen).
Põhim. tolle vaate exp'i pole mõtet kunagi võrdlusarvestusse võtta. Ainult baas (raw) exp., sest see võrreldav, ning selle järgi on võimalik mängija impacti exp'i järgi hinnata.
Kui nüüd küsida, kus statsides või vaadetes veel kasutatakse (baas exp.) x (premm 1.5 kordaja), siis wot kliendis endas on tankide list, enamus 3rd party saitide tankide listid (exp'i veerg siis). Seetõttu pole mõtet ka keskmist exp'i võrdlusbaasiks vaadata.
Kus aga ei võeta arvesse seda, on wn8 valem (selles ei võeta üldse arvesse exp'i). Lisaks ei võeta ka wot'i enda personal ratingus (PR - http://i.imgur.com/a5WXTyT.jpg), see on see mida sa näed enda statside all suurelt kliendis. Parimatel mängijatel see 12k kandis.
Nii, et nii wn8 kui ka PR'i järgi on kõik mängijad võrreledavad omavahel. Küll jah, mööndustega, sest ilma premm kontoga mängijad saavad vähem kulda lasta, nende meeskonand vähem treenitumad, peavad sõitma pikemalt stock tankidega jne...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
05.04.2020 16:34:57
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
Ok, pisut baas exp + kordajate osas infot..
Baas xp on see mida sa näed pärast lahingut lahingu tulemustes, nagu siin: http://wotreplays.eu/site/5311040#teams (Cromwell B sai siin baas exp'd 1632)
Lisaks näitab wot imo mingit suvalist exo'i, see sama lahing sellises vaates: http://wotreplays.eu/site/5311040#stats , siin sees võib olla siis mida iganes:
-> 2x - 5x päevakordaja
-> premmkonto 1.5 kordaja
-> mingid boonused jne. tegurid mis siin mõjutavad on sisult lõpmatud (mitte päris, aga saate aru küll mida mõtlen).
Põhim. tolle vaate exp'i pole mõtet kunagi võrdlusarvestusse võtta. Ainult baas (raw) exp., sest see võrreldav, ning selle järgi on võimalik mängija impacti exp'i järgi hinnata.
Kui nüüd küsida, kus statsides või vaadetes veel kasutatakse (baas exp.) x (premm 1.5 kordaja), siis wot kliendis endas on tankide list, enamus 3rd party saitide tankide listid (exp'i veerg siis). Seetõttu pole mõtet ka keskmist exp'i võrdlusbaasiks vaadata.
Kus aga ei võeta arvesse seda, on wn8 valem (selles ei võeta üldse arvesse exp'i). Lisaks ei võeta ka wot'i enda personal ratingus (PR - http://i.imgur.com/a5WXTyT.jpg), see on see mida sa näed enda statside all suurelt kliendis. Parimatel mängijatel see 12k kandis.
Nii, et nii wn8 kui ka PR'i järgi on kõik mängijad võrreledavad omavahel. Küll jah, mööndustega, sest ilma premm kontoga mängijad saavad vähem kulda lasta, nende meeskonand vähem treenitumad, peavad sõitma pikemalt stock tankidega jne... |
Kas XP läheb siis arvesse WN8 arvestuses või ei lähe.. Vot on loll pea, kuidagi ei jõua kohale. Erick kirjutab, et Premkonto annab 1,5X XP-d juurde ja see tõstab WN8 samuti kõrgemaks, Thomak kirjutab, et WN8 jaoks XP ei lähe üldse arvesse..
Minu "probleem" mängus ongi peamiselt see, et mina mängin ainult võidu peale. See tähendab minu puhul spottimist ja mõnikord ka cappimist (näiteks, kui ma olen viimasena mängus ja vastase kaks aeglast rasketanki on meie baasi lähedal). Lihtsam on siis capiga võit koju tuua, kui riskida kaotusega. Aga WN8 ei arvesta vist ka baasi vallutust?
Olen teinud nullimänge, kus damage on 0 aga spotti tuleb 5-6K ja XP on 1400 ehk ülekaalukalt TOP. Kas WN8 arvestuses oli see siis täielik tomatimäng (0 dämmi)? Sisuliselt tuli aga võit pm just tänu minule - 10-12 spotti esimesel minutil ja vastastel on kogu aeg tegemist, et ennast varjata, nad on suhteliselt haavatavad sel ajal ja laskmisele väga ei keskendu. Paar-kolm spotitud killi kohe alguses, lisaks hoian ma ikka kogu aeg neid nähtaval ja võit hakkabki ilmet võtma. Ise aga ei saa piuksugi teha, sest istun vastastest 100 meetri kaugusel. Pole jah, ägedat võitlust ja näeb isegi natukene campi moodi välja, aga minu tanki puhul see töötab väga hästi (ülikõrge camoväärtus ja väga hea wiewrange).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
05.04.2020 18:26:58
|
|
|
FastPotty, WN8 arvestuses avastamise ja träkkimise kahju ei arvestata kuna WG API lihtsalt ei anna seda infot välja. Miks nii, seda teab ainult WG.
Ehk jah, 10k spotti võib anda WN8 arvestuses 0 ja samas Base XP 1600+ ja Ace tankeri. Ebaõiglane? Jah. Aga nii see on.
https://modxvm.com/en/faq/how-is-player-efficiency-rating-calculated/
WN8 ei arvesta mingil moel WG poolt antavat BAAS XP-d.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
05.04.2020 18:40:47
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Olen teinud nullimänge, kus damage on 0 aga spotti tuleb 5-6K ja XP on 1400 ehk ülekaalukalt TOP. Kas WN8 arvestuses oli see siis täielik tomatimäng (0 dämmi)? Sisuliselt tuli aga võit pm just tänu minule - 10-12 spotti esimesel minutil ja vastastel on kogu aeg tegemist, et ennast varjata, nad on suhteliselt haavatavad sel ajal ja laskmisele väga ei keskendu. Paar-kolm spotitud killi kohe alguses, lisaks hoian ma ikka kogu aeg neid nähtaval ja võit hakkabki ilmet võtma. Ise aga ei saa piuksugi teha, sest istun vastastest 100 meetri kaugusel. Pole jah, ägedat võitlust ja näeb isegi natukene campi moodi välja, aga minu tanki puhul see töötab väga hästi (ülikõrge camoväärtus ja väga hea wiewrange). |
5-6k spotti, 10-12 first time spots, 0 killi, 0 dämmi mäng annab kõhutunde järgi mingi 100-150 wn8'sat, see optimistlik, võib isegi vähem saada. Dämmi ja killide osakaal massiivne seal. See ammu teada, et assist dämmi arvesse ei võta wn8, mis on minu arvates (paljude teiste ka) selle ratingu üks nõrk koht.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel468
HV kasutaja
liitunud: 16.02.2014
|
05.04.2020 19:37:40
|
|
|
Keegi oskab kommenteerida, miks mul rida tanke puudu on nimekirjast. Logisin esimest korda üle 3a sisse ja tankid mida ma tean, et kindlasti ise maha ei müünud, järsku enam nimekirjas ei eksisteeri. Mäletan kuna arendusprotsessid olid poolikud nt, Crusaderiga teel Cromwellini, aga ka Kv-1 ja t-34 mida ma kindlasti ise maha ei müünud, kuna nendega mulle mängida meeldis.
E: Praegu mingi hea retardproof tank ka olemas on keskmistest tieridest?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
05.04.2020 20:02:47
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
| Kas XP läheb siis arvesse WN8 arvestuses või ei lähe.. Vot on loll pea, kuidagi ei jõua kohale. Erick kirjutab, et Premkonto annab 1,5X XP-d juurde ja see tõstab WN8 samuti kõrgemaks, Thomak kirjutab, et WN8 jaoks XP ei lähe üldse arvesse.. |
No palun tsiteeri kohta kus ma kirjutasin, et WN8sse läheb XP arvesse? Kindlasti mitte, ma arvasin, et see on nii põhitasemel teadmine, et milleks seda üldse mainidagi? Lihtsalt ütlesin, et on korrelatsioon (seos) - keskmiselt WN8 2900+ kandis kipub prem kontodega mängijate avg XP kah 950 lähedal istuma.
Tanel468, tier 6s winrate'i alusel parimad:
Cromwell B (premium)
Type 64 (premium)
KV-2 (R) (premium)
T78 (premium)
Non-premmidest - Cromwell, Hellcat, A-43, O-I, T21, SU-100.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
06.04.2020 08:36:25
|
|
|
Viiruse karantiin on nagu üks endless weekend!
WG`l oleks viimane aeg tegelema hakata exp`i alusel mm kokkupanemisega.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|