Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 561, 562, 563 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 24.03.2020 16:37:06 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Ära isegi mõtle neid arendada. Ajaraisk...


Hilja peremees, hilja!

Inglise masinatest jäänud välja arendamata veel kaks viimast lighti.
Lootsin, et asi läheb kunagi ehk paremaks icon_biggrin.gif

Ma ju ebanormaalne ja arendan välja kõik masinad.
Saksa, USA, poola ja itaalia valmis. Jaapan ja tsehhi jäänud 1-2 masinat, rootslased ka mingi viis viimast äkki. Ülejäänud tehtud kõvasti üle poole.
Selleks tuleb reaalset cashi välja käia eks? Sest osasid masinaid saab ainult kulla eest ja kulda vist ei saa kusagilt peale sularaha?
Endiselt sittagi aru ei saa icon_biggrin.gif


Tundub, et sa vist jah päris hästi ei saa aru.

Premium masinad on kulla eest ja neid ei ole vaja arendada!
Teed omale konto ja võid samal tunnil kõik prem masinad osta! Pole mingit expi vaja!

Mina aga räägin arendamisest, see tähendab kõik tankid peale preemiumite!
Need tuleb ikka läbi reaalsete mängutulemuste välja higistada.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 24.03.2020 16:48:37 vasta tsitaadiga

Noname, Algus on keeruline, jaa. Vanad olijad ütlevad, et kõike on liiga vähe, ruttu hakkab igav. Eks seda rohkem saad, seda rohkem tahad.
Kulla eest ostetavad tangid on premium tangid, need pole puu omad.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.03.2020 17:54:11 vasta tsitaadiga

Made in Germany premiumtangid thumbs_up.gif
Mingeid poola ja hiina mängutööriistu pole mõtet tõesti osta.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2020 19:54:52 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Selleks tuleb reaalset cashi välja käia eks? Sest osasid masinaid saab ainult kulla eest ja kulda vist ei saa kusagilt peale sularaha?
Endiselt sittagi aru ei saa icon_biggrin.gif

Nii on. Eks see ongi pay-to-win mängu võlu icon_wink.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2020 01:27:22 vasta tsitaadiga

Kuna E25 enam eriti ei edenenud, siis võtsin vana hea M44 arty kuuri alt välja. Ja tuli üks oma meelest päris põnev mäng ( põnevust lõpusekunditeni ):
http://wotreplays.eu/site/5288448?secret=2d829b466e8dae471278aacaa55fdef9

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 25.03.2020 10:11:43 vasta tsitaadiga

Madalamates tiirudes oli M44 ka minu lemmik.
Põhjustab palju peavalu oskaja mängija käes.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 25.03.2020 12:12:01 vasta tsitaadiga

FV215B 183 või Badger?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2020 16:12:26 vasta tsitaadiga

ühte saad arendada teist mitte. Millest selline küsimus.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2020 16:17:05 vasta tsitaadiga

FV215B 183 oli "mustal turul" ju müügis
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.03.2020 16:26:46 vasta tsitaadiga

ricom2ger mängib konsoolil. Sel juhul ütleks, et 183 for fun ja Badger siis kui tahad tulemusi taga ajada.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2020 09:39:13 vasta tsitaadiga

badgereid ei näegi enam lahingutes, algul kui tuli sai veits mängida siis armor oli nagu armor ja töötas. Hetkel suht kasutu masin, 183 on jah masin millega lähedki seda paari suurt dmg lasku jahtima ja see on masin mille toru ette keegi ei kipu ja see on teine kord lahe vaadata. Ma muidugi vaese rotina sda kuldset ei lase temaga vaid mõned ap ja ülejäänu he. Kunagi proovisin seda kuldset aga rng pani täiega näkku ja tava he tuli mõistlikum. Mingi aeg sai veel koos 183-tega sõidetud. Üks lasi kuldset ja mina he ja ma sain lõpuks palju rohkem dmg, pluss raha jäi ka alles.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.03.2020 14:49:27 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Tervitused skill4estile thumbs_up.gif See oli tema lemmikmasin kunagi vist. Kuna tuleb välja, et see masin mulle superhästi ei sobi oma kergelt vintis gun handlinguga, siis pidi ikkagi 264 mängu higistama...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2020 14:53:55 vasta tsitaadiga

erick, mis su lemmiktank?
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2020 16:13:12 vasta tsitaadiga

Pakuks et Leo PTA & TVP 50/51 ?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2020 18:06:43 vasta tsitaadiga

Miks ma ühe sama tankiga mängides saan 52k krediiti ja järgmine lahing 9k. Mõlemad lahingud imesin võrdselt icon_lol.gif icon_lol.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.03.2020 18:59:39 vasta tsitaadiga

Vaata tulemuste viimasesl leheküljel krediidi infot. Ilmselt said esimeses mingi missiooni tehtud mis andis a'la 50k krediiti auhinnaks...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 27.03.2020 00:13:18 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
erick, mis su lemmiktank?


Mul on neid palju olnud ajalooliselt - KV-1 (siis kui ta oli 152mm kahuriga tier 5s), Type 59 kui ta veel hea oli, Leopard PTA.

Aga hetkel on kolm lemmikut - Standard B, Progetto M46 ja T-44-100.

EDIT: selline mäng, kus tuli tõesti kõik ise ära teha enamvähem. Isegi tõsises kaotusseisus cappida, et saaks tehtud.



http://wotreplays.eu/site/5292000#stats
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2020 13:28:48 vasta tsitaadiga

Üks sõber sai sünnipäevaks lahedad sussid. icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 01:52:28 vasta tsitaadiga

Viimased 10 lahingut olid päris põnevad ja oli 91,9%, kas tuleb ära või siis kukub kolinal tagasi 85% peale)))

Spoiler Spoiler Spoiler

http://wotreplays.eu/site/5290952#stats
http://wotreplays.eu/site/5292582#stats
http://wotreplays.eu/site/5292599#stats
http://wotreplays.eu/site/5287094#stats
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 28.03.2020 18:04:52 vasta tsitaadiga

Keda huvitab selles mängus arengm siis soovitan vaadata sellist streamerit nagu: https://www.twitch.tv/iyouxin
See tüüp järjrest enam hämmastab mind enda taktikalise mõtlemisega. Viimane suurem saavutus oli tal 279e markimine ilma kuldmürskudeta.
Ta küll enamsti niiöelda goldnoob, aga nende sessioonidega kus ta ilma kullata markis ära 279e, siis saad aru, et asi pole pole kullas, vaid asi oskustes (no tegelikult see juba ammu teada, et ta EU's üks parimaid random mängijaid).
Väike klipp ka sellest kui ta rääkis sellest kui ta alles hakkas õppima seda mängu: https://clips.twitch.tv/FineCallousStorkKeepo
Nüüdseks tüübil wr 69% , see muidugi tema mingi 3-4 account. Tal vist tegelikult mänge tehtud kokku juba 100k.

Btw, kes tahab lihtsalt head meelelahutust saada, ning mitte midagi suurt õppida mängust, siis soovitan QB'd vaadata, sellest tüübilt tuleb ikka kulda: https://clips.twitch.tv/AbrasiveObeseApplePMSTwin
icon_biggrin.gif

Bunny hea töö, seda tanki kõige lihtsam pole markida icon_smile.gif [/b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 09:42:03 vasta tsitaadiga

baby on ikka ennast täis jah. Kas tal oli mingi aeg streamides mingi häda, et teine streamer tal seal kuskil oli. Viimasel ajal herr Claus narrib seda, et tal seal oli teine streamer jne. Mõtlen, et keda ta narrib pidevalt. Ise vaatan aegajalt Daki videosid, tal on seda taktikalist mõtlemist siin mängus korralikult.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 29.03.2020 14:35:21 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Keda huvitab selles mängus arengm siis soovitan vaadata sellist streamerit nagu: https://www.twitch.tv/iyouxin
See tüüp järjrest enam hämmastab mind enda taktikalise mõtlemisega. Viimane suurem saavutus oli tal 279e markimine ilma kuldmürskudeta.
Ta küll enamsti niiöelda goldnoob, aga nende sessioonidega kus ta ilma kullata markis ära 279e, siis saad aru, et asi pole pole kullas, vaid asi oskustes (no tegelikult see juba ammu teada, et ta EU's üks parimaid random mängijaid).
Väike klipp ka sellest kui ta rääkis sellest kui ta alles hakkas õppima seda mängu: https://clips.twitch.tv/FineCallousStorkKeepo
Nüüdseks tüübil wr 69% , see muidugi tema mingi 3-4 account. Tal vist tegelikult mänge tehtud kokku juba 100k.

Btw, kes tahab lihtsalt head meelelahutust saada, ning mitte midagi suurt õppida mängust, siis soovitan QB'd vaadata, sellest tüübilt tuleb ikka kulda: https://clips.twitch.tv/AbrasiveObeseApplePMSTwin
icon_biggrin.gif

Bunny hea töö, seda tanki kõige lihtsam pole markida icon_smile.gif [/b]


Asi polegi kullas icon_smile.gif Asi on lihtlabases rahas. Palju ta selle mängu eest maksnud on? Mida rohkem maksad, seda rohkem "oskusi" ka tankile peale pannakse (peamiselt parem RNG, näiteks mürsu läbistavus ja bouncitud lasud). Ma saan aru küll, et rahabossidele on see valus jutt kuulata, aga nii on. Ilmslet enamike - kui mitte kõikide - lillad WN8-d kukuksid kolinal, kui nad aasta aega wotile sentigi ei maksaks. Kogu see lilla WN8 majandus püsib suures osas ainult raha najal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 18:47:13 vasta tsitaadiga

Täna tuli IS7 väga hea lahing tänu vene tanki eripärale. Viimane lask vastaselt läheb ju ikka bouncie.
http://wotreplays.eu/site/5297325#mountain_pass-ahvikeest-is-7

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 30.03.2020 18:41:08 vasta tsitaadiga

Mõnikord on mängus ka liigutavaid momente..

Oli selline lahing 4 tieris, kus oli sisuliselt mängu lõpp. Meie poolt oli kolm tanki mängus, vastasel üks TD. Vastasest oli viimane jälg maha jäänud kuskil meie baasi lähedal. Meie vurasime kolmekesi vastase baasi poole ja kaks hakkasid cappima.. Mina mõtlesin, et lähen platsi keskele ja vaatan, kas vastane tuleb baasi decappima. Mul B2, binokkel ja skillid peal, wiewrange on suurepärane.

Ja tuligi. Spottisin ta juba kaugelt välja. Nii armas oli seda vaadata, kuidas ta oma T40-ga ruttas, täiskiirusel oma baasi poole.. Läbi puude, läbi võsa, kiiresti kiiresti, kiiresti.. Võimalikult otse, et kiiremini jõuaks. Õnnetuseks oli mul 5 tanki kutupiiluks tehtud ja tuli mul see raske otsus vastu võtta, ka kuues kill ära teha. Lasen teda, tema ikka kihutab edasi. Teise lasuga roomik maha, temalt kiire repair ja kihutab edasi, ei hakanud mind vastu laskma. Niivõrd sihikindel oma eesmärgiga! Kahju lausa oli tema pihta seda viimast lasku teha..

Pärast vaatasin tema statse - üsna kesised tulemused, ilmselt ikkagi laps. Aga kui tubli ta oli!

No seda ei saa siin kirjeldada nii nagu ma tol hetkel tundsin, aga mõnikord on mul isegi kahju, kus mängija (eriti lapsed) üritab kõigest väest midagi head ja kasulikku teha meeskonna heaks ja lihtsalt tema kogenematus ja kehv camo jms rikuvad tema esituse. Ta niiii püüdis oma meeskonda päästa.. Respect sellistele mängijatele - ei jäänud istuma kuskile põõsasse vaid üritas päästa mis päästa annab. Sellised inimesed löövad kindlasti ka päriselus läbi, pole kahtlustki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 18:51:23 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
thomak28 kirjutas:
Keda huvitab selles mängus arengm siis soovitan vaadata sellist streamerit nagu: https://www.twitch.tv/iyouxin
See tüüp järjrest enam hämmastab mind enda taktikalise mõtlemisega. Viimane suurem saavutus oli tal 279e markimine ilma kuldmürskudeta.
Ta küll enamsti niiöelda goldnoob, aga nende sessioonidega kus ta ilma kullata markis ära 279e, siis saad aru, et asi pole pole kullas, vaid asi oskustes (no tegelikult see juba ammu teada, et ta EU's üks parimaid random mängijaid).
Väike klipp ka sellest kui ta rääkis sellest kui ta alles hakkas õppima seda mängu: https://clips.twitch.tv/FineCallousStorkKeepo
Nüüdseks tüübil wr 69% , see muidugi tema mingi 3-4 account. Tal vist tegelikult mänge tehtud kokku juba 100k.

Btw, kes tahab lihtsalt head meelelahutust saada, ning mitte midagi suurt õppida mängust, siis soovitan QB'd vaadata, sellest tüübilt tuleb ikka kulda: https://clips.twitch.tv/AbrasiveObeseApplePMSTwin
icon_biggrin.gif

Bunny hea töö, seda tanki kõige lihtsam pole markida icon_smile.gif [/b]


Asi polegi kullas icon_smile.gif Asi on lihtlabases rahas. Palju ta selle mängu eest maksnud on? Mida rohkem maksad, seda rohkem "oskusi" ka tankile peale pannakse (peamiselt parem RNG, näiteks mürsu läbistavus ja bouncitud lasud). Ma saan aru küll, et rahabossidele on see valus jutt kuulata, aga nii on. Ilmslet enamike - kui mitte kõikide - lillad WN8-d kukuksid kolinal, kui nad aasta aega wotile sentigi ei maksaks. Kogu see lilla WN8 majandus püsib suures osas ainult raha najal.


Ma ei tea isegi enam mis lvl soe jutt see selline on. Igal juhul tekivad suured kahtlused selles osas, et kas sa iseseisvalt ikka ringi tohid liikuda üldse.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EESTISamur
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2016




sõnum 30.03.2020 20:52:17 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Tervitused skill4estile thumbs_up.gif See oli tema lemmikmasin kunagi vist. Kuna tuleb välja, et see masin mulle superhästi ei sobi oma kergelt vintis gun handlinguga, siis pidi ikkagi 264 mängu higistama...





Hea töö et sai tehtud sul erick icon_smile.gif tõesti oli mul amx 30 lemmik tank mingi aeg niikaua kuni sai mingi nerf...aga jah hetkel on t6esti standard B ülikõva..t9...sain 90 lahinguga gunmark kätte ja gun on väga hea icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 31.03.2020 15:29:37 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Asi polegi kullas icon_smile.gif Asi on lihtlabases rahas. Palju ta selle mängu eest maksnud on? Mida rohkem maksad, seda rohkem "oskusi" ka tankile peale pannakse (peamiselt parem RNG, näiteks mürsu läbistavus ja bouncitud lasud). Ma saan aru küll, et rahabossidele on see valus jutt kuulata, aga nii on. Ilmslet enamike - kui mitte kõikide - lillad WN8-d kukuksid kolinal, kui nad aasta aega wotile sentigi ei maksaks. Kogu see lilla WN8 majandus püsib suures osas ainult raha najal.


See on juba mitu korda eksperimentaalselt ümber lükatud. Juba 2014 üks toona vaevu uunikum soomlane mängis uuel kontol 900 mängu täiesti ilma sentigi maksmata, kusjuures veel vanavanemate juurest ja nende arvuti pealt, milleks oli mingi iidne läptop. Lõpetas superuunikumi peal 60,3% WRiga: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/460625-the-r-lion-now-f2peditedlion-f2p-experiment-midpoint-report/page__st__960__pid__10026127#entry10026127

Selliseid eksperimente on tehtud teisigi ja kordagi pole kukkunud nii välja, et inimesed, kes juba on uunikumid või superuunikumid, ei saavutaks seda sama taset uuesti.

Teiseks kui ikkagi jälgida tugevate mängijate livestreame, siis üsna kähku näed ju, et neil mingid lasud feilivad samamoodi või ootamatult õnnestuvad samamoodi nagu meilgi. Vaata seda sama iyouxini: https://www.twitch.tv/iyouxin/clip/SolidEasyPoultryChocolateRain?filter=clips&range=7d&sort=time

Kas see näeb välja nagu ta oleks selle RNG eest maksnud?
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2020 17:49:20 vasta tsitaadiga

täna leidsin mingi xvm pede kelle ego on ikka laes. Suva lahing randomis ja lasin artyga kogemata vastaste centur ax mingi 200dmg. Peale lahingut sain sõnumi, et realy, vastasin, et what, tuli vastus, et vahin xvm jah. Vaatasin siis wot ratingut kuna muud ei ole ja see oli korraliku üle 10000. Aga kui keegi sellisele teeb kogemata 200dmg ja tullakse halama, et näe kõva mees ja keegi laseb mind siis minge te kah peesse. Selline xvm pedede asi ajabki selle mängu eriti juraks. Võiks juba ükskord üle saada sellest xvm.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 01.04.2020 14:58:21 vasta tsitaadiga

Head aprilli teile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 16:17:45 vasta tsitaadiga

Midagi erilist homsest müügil
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 16:24:25 vasta tsitaadiga

Bunny, oleks oodanud EBRi baasil Jagdtigerit - sellel on ikka armorit ka. icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 17:40:48 vasta tsitaadiga

Need EBR-d võiksid olla umbes SPG elupunktidega, võibolla max 700-800 tier X peal ehk 1/3 vähem kui praegu.
Sihtimine on ka paras ulme, üks just ladus mingi 4k dmg, 16 lasku, 14 tabamust, 12 tabamust oli kaugemalt kui 300m!? Enamus TD-sid ei saa ka nii hästi pihta.
Lisaks WG endiselt ei suuda neid ühtlaselt tiimide vahel jagada, korduvalt olnud kui EBR vs <suvaline skaut> või pole nad muul viisil võrdselt jaotatud, a'la 3 vs 2.
Eile oli lahing kus oli 3x EBR 105, 2x AMX 105 + 3 artit. Nagu wtf. Tekkis tahtmine otse vette sõita aga seda ka krt polnud...

Aga muidu on mängus kõik hästi. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2020 19:25:14 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Lisaks WG endiselt ei suuda neid ühtlaselt tiimide vahel jagada, korduvalt olnud kui EBR vs <suvaline skaut> või pole nad muul viisil võrdselt jaotatud, a'la 3 vs 2.
Eile oli lahing kus oli 3x EBR 105, 2x AMX 105 + 3 artit. Nagu wtf. Tekkis tahtmine otse vette sõita aga seda ka krt polnud...

Nende elu läheb keerulisemaks uuenduses 1.9, enne lahinguse ei pääse kui on samasugune vastas. Seda juba testitakse RB (Ranked Battles) peal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 08:00:46 vasta tsitaadiga

Bunny kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Lisaks WG endiselt ei suuda neid ühtlaselt tiimide vahel jagada, korduvalt olnud kui EBR vs <suvaline skaut> või pole nad muul viisil võrdselt jaotatud, a'la 3 vs 2.
Eile oli lahing kus oli 3x EBR 105, 2x AMX 105 + 3 artit. Nagu wtf. Tekkis tahtmine otse vette sõita aga seda ka krt polnud...

Nende elu läheb keerulisemaks uuenduses 1.9, enne lahinguse ei pääse kui on samasugune vastas. Seda juba testitakse RB (Ranked Battles) peal.

Tõesti keeruliseks läheb nende elu...
tsitaat:
Wheeled vehicles can now turn at a sharper angle when driving in reverse upon releasing the "Forward" key and holding the "Right" or "Left" key.


https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/1-9-common-test-1/
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 02.04.2020 20:53:37 vasta tsitaadiga

zaG kirjutas:


https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/1-9-common-test-1/

.
Mõned low-tier sealclubberid saavad kah nerfi, Luchs, VK30.01P ja kõigi armastatud T67.
T54E1 tugev pene buff jäi kah veel silma.

_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2020 21:40:15 vasta tsitaadiga

T54E1 muudetakse ju üldse ringi MT -> HT
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 03.04.2020 02:22:34 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Asi polegi kullas icon_smile.gif Asi on lihtlabases rahas. Palju ta selle mängu eest maksnud on? Mida rohkem maksad, seda rohkem "oskusi" ka tankile peale pannakse (peamiselt parem RNG, näiteks mürsu läbistavus ja bouncitud lasud). Ma saan aru küll, et rahabossidele on see valus jutt kuulata, aga nii on. Ilmslet enamike - kui mitte kõikide - lillad WN8-d kukuksid kolinal, kui nad aasta aega wotile sentigi ei maksaks. Kogu see lilla WN8 majandus püsib suures osas ainult raha najal.


See on juba mitu korda eksperimentaalselt ümber lükatud. Juba 2014 üks toona vaevu uunikum soomlane mängis uuel kontol 900 mängu täiesti ilma sentigi maksmata, kusjuures veel vanavanemate juurest ja nende arvuti pealt, milleks oli mingi iidne läptop. Lõpetas superuunikumi peal 60,3% WRiga: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/460625-the-r-lion-now-f2peditedlion-f2p-experiment-midpoint-report/page__st__960__pid__10026127#entry10026127

Selliseid eksperimente on tehtud teisigi ja kordagi pole kukkunud nii välja, et inimesed, kes juba on uunikumid või superuunikumid, ei saavutaks seda sama taset uuesti.

Teiseks kui ikkagi jälgida tugevate mängijate livestreame, siis üsna kähku näed ju, et neil mingid lasud feilivad samamoodi või ootamatult õnnestuvad samamoodi nagu meilgi. Vaata seda sama iyouxini: https://www.twitch.tv/iyouxin/clip/SolidEasyPoultryChocolateRain?filter=clips&range=7d&sort=time

Kas see näeb välja nagu ta oleks selle RNG eest maksnud?



Kui ma vaatan selle soomlase mänge, siis tundub, et ta tegi T54 peal average XP ainult 628 mis jääb isegi Harju keskmisele alla, parimatele aga peaaegu kaks korda.
Ilmselge, et tema madal keskmine XP tulenes justnimelt tasuta tankist, ehk ta ei saanud enda tankile 100%-list meeskonda ja seega ka skille/perke kohe peale. Ükski uunikum ei saa ilmselt endale lubada 90% meeskonnaga tanki.

Lisaks, nagu Tehnocrat seal allpool küsib - aga milline oleks tema WN8 siis, kui ta mängiks, ütleme 200 tanki? Grindiks ilma kullata ka teisi tankiliine?

P.S. Hindan su argumenteerituid vastuseid ja näiteid ning ei eitagi, et see pole üldse võimalik (rahata mängida uunikumitasemel), vaid et see enamike puhul ilmselt siiski ei kehti. Ja nagu ka soomlane - lõpuks maksis ta wotile ikka, ja mitte vähe!

Aga mis juhtuks sinu WN8-ga, Erick, kui sa hakkaksid näiteks Hiina TD liini I tierist alates ja ilma ühegi kulutuseta grindima - vot see oleks huvitav test. Kas sa julgeksid seda proovida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 05:01:28 vasta tsitaadiga

WN8 meestele tabel, saate mõõta kellel suurem
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.04.2020 13:51:47 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler



Kui ma vaatan selle soomlase mänge, siis tundub, et ta tegi T54 peal average XP ainult 628 mis jääb isegi Harju keskmisele alla, parimatele aga peaaegu kaks korda.
Ilmselge, et tema madal keskmine XP tulenes justnimelt tasuta tankist, ehk ta ei saanud enda tankile 100%-list meeskonda ja seega ka skille/perke kohe peale. Ükski uunikum ei saa ilmselt endale lubada 90% meeskonnaga tanki.

Lisaks, nagu Tehnocrat seal allpool küsib - aga milline oleks tema WN8 siis, kui ta mängiks, ütleme 200 tanki? Grindiks ilma kullata ka teisi tankiliine?

P.S. Hindan su argumenteerituid vastuseid ja näiteid ning ei eitagi, et see pole üldse võimalik (rahata mängida uunikumitasemel), vaid et see enamike puhul ilmselt siiski ei kehti. Ja nagu ka soomlane - lõpuks maksis ta wotile ikka, ja mitte vähe!

Aga mis juhtuks sinu WN8-ga, Erick, kui sa hakkaksid näiteks Hiina TD liini I tierist alates ja ilma ühegi kulutuseta grindima - vot see oleks huvitav test. Kas sa julgeksid seda proovida?


Su teadmised selle mängu kohta on kahjuks taaskord auklikud. Kui sa mängid ilma premium kontota, siis su base XP ongi 1,5x väiksem WoTi statistikas (prem konto annab ju +50% ja WoT seda ka nii näitab overall statsis. Rumal WoT, aga mis teha.). Seepärast saab võrrelda ainult non-prem või prem kasutajatega omavahel seda. Kui talle anda see +50% boonus, siis tulemuseks on 942 avg XP, mis on ju täiesti tema tasemel, eriti kui arvesse võtta, et ta pidi palju low tier tanke mängima.

See Technocrat on ikka täielik tumba, kui ta küsib sedasi, sest mida rohkem mänge see vend teeks, seda paremad meeskonnad ta saab ja seda paremat varustust ta endale samuti lubada saab, seega on 100% kindel, et rohkemate mängude puhul tema WN8 tõuseks veelgi (nagu see muide tegi ka eksperimendi jooksul juba, lõpupoole hakkas korralikult tõusma võrreldes algusega).

WoT on selline mäng, kus balance on meelega kaldus - mingid perioodid on ühed tankid paremad, mingi periood teised. Seda tehakse, et mäng ei muutuks igavaks ja oleks motti uusi tanke proovida. Targad mängijad leiavad kiiresti üles need tankid, mis performivad hetke metas ja samas sobivad neile isiklikult ka. Loomulikult kui sa sunnid kedagi mängima ainult tankitüüpi mis neile isiklikult ei sobi, ja mõnda puud, mis ei ole konkurentsivõimeline, siis tulemused langevad võrreldes nendega, mida saaks vaba valiku korral.
Sel põhjusel ma ka kohe ütlen ära, et kuna ma pole masohhist, siis ma tornita TD'sid üldjuhul väldin ja kindlasti ei mõju atraktiivselt challenge mängida mingit viletsat tankipuud nagu Hiina oma seda on.

Sama hästi võiks paluda mul artyt mängida ja näidata, et kas saad superuunikumi WN8 overall ainult sellega või mitte - isegi parimad artilleristid maailmas ei ole seda suutnud (ajaloost võibolla 1-2 näidet oleks välja kaevata, ja needki enne 0.8.6 arta nerfe), ja neile see ikaldus veel meeldib sealjuures.


PS - võin kaaluda challenget, kus mingi aja vältel tuleks produtseerida nt parim 10-mänguline sessioon mõne TD'ga, mis meil mõlemal olemas on, aga pole E25 icon_biggrin.gif Nt JPE100 või Skorpion G.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2020 16:45:55 vasta tsitaadiga

Miks need hiina td nii halvad on. Alates t8 on jumala head. Mulle meeldis t9 viimase toruga väga ja t10 on ka hea. Mõlemad suudavad bouncida ja kahur on ok. See, et vahepeal ei saa mõne tankiga üldse mängida tuleb jah ette aga mingi aja pärast on jälle ok. Ma ei mänginud päris pikalt e100 ja mausiga sest no kahurid on ikka jurad neil. Nüüd viimasel ajal on kahurid nagu paremad, saavad pihta ja lähevad läbi ka. Ma siis see tavamoona kasutaja, paaril tankil on veel brute ajast premm moon kaasas cw ajast ja pole viitsinud ära tõsta.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 03.04.2020 19:23:56 vasta tsitaadiga

arny, ma vaatasin kuidas skill4ltu nendega striimis 3-markida juras ja tundus üsna valulik kogemus...
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 05.04.2020 04:43:33 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler



Kui ma vaatan selle soomlase mänge, siis tundub, et ta tegi T54 peal average XP ainult 628 mis jääb isegi Harju keskmisele alla, parimatele aga peaaegu kaks korda.
Ilmselge, et tema madal keskmine XP tulenes justnimelt tasuta tankist, ehk ta ei saanud enda tankile 100%-list meeskonda ja seega ka skille/perke kohe peale. Ükski uunikum ei saa ilmselt endale lubada 90% meeskonnaga tanki.

Lisaks, nagu Tehnocrat seal allpool küsib - aga milline oleks tema WN8 siis, kui ta mängiks, ütleme 200 tanki? Grindiks ilma kullata ka teisi tankiliine?

P.S. Hindan su argumenteerituid vastuseid ja näiteid ning ei eitagi, et see pole üldse võimalik (rahata mängida uunikumitasemel), vaid et see enamike puhul ilmselt siiski ei kehti. Ja nagu ka soomlane - lõpuks maksis ta wotile ikka, ja mitte vähe!

Aga mis juhtuks sinu WN8-ga, Erick, kui sa hakkaksid näiteks Hiina TD liini I tierist alates ja ilma ühegi kulutuseta grindima - vot see oleks huvitav test. Kas sa julgeksid seda proovida?


Su teadmised selle mängu kohta on kahjuks taaskord auklikud. Kui sa mängid ilma premium kontota, siis su base XP ongi 1,5x väiksem WoTi statistikas (prem konto annab ju +50% ja WoT seda ka nii näitab overall statsis. Rumal WoT, aga mis teha.). Seepärast saab võrrelda ainult non-prem või prem kasutajatega omavahel seda. Kui talle anda see +50% boonus, siis tulemuseks on 942 avg XP, mis on ju täiesti tema tasemel, eriti kui arvesse võtta, et ta pidi palju low tier tanke mängima.

See Technocrat on ikka täielik tumba, kui ta küsib sedasi, sest mida rohkem mänge see vend teeks, seda paremad meeskonnad ta saab ja seda paremat varustust ta endale samuti lubada saab, seega on 100% kindel, et rohkemate mängude puhul tema WN8 tõuseks veelgi (nagu see muide tegi ka eksperimendi jooksul juba, lõpupoole hakkas korralikult tõusma võrreldes algusega).

WoT on selline mäng, kus balance on meelega kaldus - mingid perioodid on ühed tankid paremad, mingi periood teised. Seda tehakse, et mäng ei muutuks igavaks ja oleks motti uusi tanke proovida. Targad mängijad leiavad kiiresti üles need tankid, mis performivad hetke metas ja samas sobivad neile isiklikult ka. Loomulikult kui sa sunnid kedagi mängima ainult tankitüüpi mis neile isiklikult ei sobi, ja mõnda puud, mis ei ole konkurentsivõimeline, siis tulemused langevad võrreldes nendega, mida saaks vaba valiku korral.
Sel põhjusel ma ka kohe ütlen ära, et kuna ma pole masohhist, siis ma tornita TD'sid üldjuhul väldin ja kindlasti ei mõju atraktiivselt challenge mängida mingit viletsat tankipuud nagu Hiina oma seda on.

Sama hästi võiks paluda mul artyt mängida ja näidata, et kas saad superuunikumi WN8 overall ainult sellega või mitte - isegi parimad artilleristid maailmas ei ole seda suutnud (ajaloost võibolla 1-2 näidet oleks välja kaevata, ja needki enne 0.8.6 arta nerfe), ja neile see ikaldus veel meeldib sealjuures.


PS - võin kaaluda challenget, kus mingi aja vältel tuleks produtseerida nt parim 10-mänguline sessioon mõne TD'ga, mis meil mõlemal olemas on, aga pole E25 icon_biggrin.gif Nt JPE100 või Skorpion G.



Eks ma sinult ju õpin, Erick. Pole seda kunagi varjanudki. Esimese asjana õppisin ära 30-kraadise nurga all ja tagurdades "piilumise". ja "anglingu" - B2 puhul on see väga tõhus, bouncib päris kenasti.

Aga ma loen siit tõesti üllatusena välja, et prem konto annab BAAS XP-d rohkem?? Ma sain aru, et baas XP on mängujärgselt fikseeritud ja läheb WN8 arvestusse ja Prem konto annab lihtsalt boonust, nagu ka need +300% XP-d ja muud XP kordajad..

Ühtlasi on siin ju ilmselge vastus siis, et raha eest saadki osta parema WN8? Et rahata saad baas XP ja baas WN8 aga raha eest saad 50% XP-d ja WN8 juurde? Sellepärast ma imestasingi, kuidas minust stabiilselt kehvema tulemusega E25 (platoonis) teeb kogu aeg minust paremat XP-d ja omab lillat WN8, kuigi ise mängib nagu paras tomat.

Aga - inimene õpib ju eluaeg, aga sureb ikka lollina.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 12:39:39 vasta tsitaadiga

FastPotty, prem konto ei anna BAAS XP-d rohkem, küll aga Wot-i stattidesse läheb BAAS XP x 1.5 kirja. Miks WG seda teeb ei oska öelda aga jah, tulemuseks on see et niisama lihtsalt sa erinevate kontode statte võrrelda ei saagi. Kumba meetodit XVM oma arvutustes kasutab ei tea.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 05.04.2020 15:54:28 vasta tsitaadiga

Ok, pisut baas exp + kordajate osas infot..

Baas xp on see mida sa näed pärast lahingut lahingu tulemustes, nagu siin: http://wotreplays.eu/site/5311040#teams (Cromwell B sai siin baas exp'd 1632)
Lisaks näitab wot imo mingit suvalist exo'i, see sama lahing sellises vaates: http://wotreplays.eu/site/5311040#stats , siin sees võib olla siis mida iganes:
-> 2x - 5x päevakordaja
-> premmkonto 1.5 kordaja
-> mingid boonused jne. tegurid mis siin mõjutavad on sisult lõpmatud (mitte päris, aga saate aru küll mida mõtlen).
Põhim. tolle vaate exp'i pole mõtet kunagi võrdlusarvestusse võtta. Ainult baas (raw) exp., sest see võrreldav, ning selle järgi on võimalik mängija impacti exp'i järgi hinnata.

Kui nüüd küsida, kus statsides või vaadetes veel kasutatakse (baas exp.) x (premm 1.5 kordaja), siis wot kliendis endas on tankide list, enamus 3rd party saitide tankide listid (exp'i veerg siis). Seetõttu pole mõtet ka keskmist exp'i võrdlusbaasiks vaadata.

Kus aga ei võeta arvesse seda, on wn8 valem (selles ei võeta üldse arvesse exp'i). Lisaks ei võeta ka wot'i enda personal ratingus (PR - http://i.imgur.com/a5WXTyT.jpg), see on see mida sa näed enda statside all suurelt kliendis. Parimatel mängijatel see 12k kandis.

Nii, et nii wn8 kui ka PR'i järgi on kõik mängijad võrreledavad omavahel. Küll jah, mööndustega, sest ilma premm kontoga mängijad saavad vähem kulda lasta, nende meeskonand vähem treenitumad, peavad sõitma pikemalt stock tankidega jne...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 05.04.2020 16:34:57 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Ok, pisut baas exp + kordajate osas infot..

Baas xp on see mida sa näed pärast lahingut lahingu tulemustes, nagu siin: http://wotreplays.eu/site/5311040#teams (Cromwell B sai siin baas exp'd 1632)
Lisaks näitab wot imo mingit suvalist exo'i, see sama lahing sellises vaates: http://wotreplays.eu/site/5311040#stats , siin sees võib olla siis mida iganes:
-> 2x - 5x päevakordaja
-> premmkonto 1.5 kordaja
-> mingid boonused jne. tegurid mis siin mõjutavad on sisult lõpmatud (mitte päris, aga saate aru küll mida mõtlen).
Põhim. tolle vaate exp'i pole mõtet kunagi võrdlusarvestusse võtta. Ainult baas (raw) exp., sest see võrreldav, ning selle järgi on võimalik mängija impacti exp'i järgi hinnata.

Kui nüüd küsida, kus statsides või vaadetes veel kasutatakse (baas exp.) x (premm 1.5 kordaja), siis wot kliendis endas on tankide list, enamus 3rd party saitide tankide listid (exp'i veerg siis). Seetõttu pole mõtet ka keskmist exp'i võrdlusbaasiks vaadata.

Kus aga ei võeta arvesse seda, on wn8 valem (selles ei võeta üldse arvesse exp'i). Lisaks ei võeta ka wot'i enda personal ratingus (PR - http://i.imgur.com/a5WXTyT.jpg), see on see mida sa näed enda statside all suurelt kliendis. Parimatel mängijatel see 12k kandis.

Nii, et nii wn8 kui ka PR'i järgi on kõik mängijad võrreledavad omavahel. Küll jah, mööndustega, sest ilma premm kontoga mängijad saavad vähem kulda lasta, nende meeskonand vähem treenitumad, peavad sõitma pikemalt stock tankidega jne...



Kas XP läheb siis arvesse WN8 arvestuses või ei lähe.. Vot on loll pea, kuidagi ei jõua kohale. Erick kirjutab, et Premkonto annab 1,5X XP-d juurde ja see tõstab WN8 samuti kõrgemaks, Thomak kirjutab, et WN8 jaoks XP ei lähe üldse arvesse..

Minu "probleem" mängus ongi peamiselt see, et mina mängin ainult võidu peale. See tähendab minu puhul spottimist ja mõnikord ka cappimist (näiteks, kui ma olen viimasena mängus ja vastase kaks aeglast rasketanki on meie baasi lähedal). Lihtsam on siis capiga võit koju tuua, kui riskida kaotusega. Aga WN8 ei arvesta vist ka baasi vallutust?

Olen teinud nullimänge, kus damage on 0 aga spotti tuleb 5-6K ja XP on 1400 ehk ülekaalukalt TOP. Kas WN8 arvestuses oli see siis täielik tomatimäng (0 dämmi)? Sisuliselt tuli aga võit pm just tänu minule - 10-12 spotti esimesel minutil ja vastastel on kogu aeg tegemist, et ennast varjata, nad on suhteliselt haavatavad sel ajal ja laskmisele väga ei keskendu. Paar-kolm spotitud killi kohe alguses, lisaks hoian ma ikka kogu aeg neid nähtaval ja võit hakkabki ilmet võtma. Ise aga ei saa piuksugi teha, sest istun vastastest 100 meetri kaugusel. Pole jah, ägedat võitlust ja näeb isegi natukene campi moodi välja, aga minu tanki puhul see töötab väga hästi (ülikõrge camoväärtus ja väga hea wiewrange).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 18:26:58 vasta tsitaadiga

FastPotty, WN8 arvestuses avastamise ja träkkimise kahju ei arvestata kuna WG API lihtsalt ei anna seda infot välja. Miks nii, seda teab ainult WG.
Ehk jah, 10k spotti võib anda WN8 arvestuses 0 ja samas Base XP 1600+ ja Ace tankeri. Ebaõiglane? Jah. Aga nii see on.

https://modxvm.com/en/faq/how-is-player-efficiency-rating-calculated/
WN8 ei arvesta mingil moel WG poolt antavat BAAS XP-d.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 05.04.2020 18:40:47 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:


Olen teinud nullimänge, kus damage on 0 aga spotti tuleb 5-6K ja XP on 1400 ehk ülekaalukalt TOP. Kas WN8 arvestuses oli see siis täielik tomatimäng (0 dämmi)? Sisuliselt tuli aga võit pm just tänu minule - 10-12 spotti esimesel minutil ja vastastel on kogu aeg tegemist, et ennast varjata, nad on suhteliselt haavatavad sel ajal ja laskmisele väga ei keskendu. Paar-kolm spotitud killi kohe alguses, lisaks hoian ma ikka kogu aeg neid nähtaval ja võit hakkabki ilmet võtma. Ise aga ei saa piuksugi teha, sest istun vastastest 100 meetri kaugusel. Pole jah, ägedat võitlust ja näeb isegi natukene campi moodi välja, aga minu tanki puhul see töötab väga hästi (ülikõrge camoväärtus ja väga hea wiewrange).


5-6k spotti, 10-12 first time spots, 0 killi, 0 dämmi mäng annab kõhutunde järgi mingi 100-150 wn8'sat, see optimistlik, võib isegi vähem saada. Dämmi ja killide osakaal massiivne seal. See ammu teada, et assist dämmi arvesse ei võta wn8, mis on minu arvates (paljude teiste ka) selle ratingu üks nõrk koht.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2020 19:37:40 vasta tsitaadiga

Keegi oskab kommenteerida, miks mul rida tanke puudu on nimekirjast. Logisin esimest korda üle 3a sisse ja tankid mida ma tean, et kindlasti ise maha ei müünud, järsku enam nimekirjas ei eksisteeri. Mäletan kuna arendusprotsessid olid poolikud nt, Crusaderiga teel Cromwellini, aga ka Kv-1 ja t-34 mida ma kindlasti ise maha ei müünud, kuna nendega mulle mängida meeldis.

E: Praegu mingi hea retardproof tank ka olemas on keskmistest tieridest?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 05.04.2020 20:02:47 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Kas XP läheb siis arvesse WN8 arvestuses või ei lähe.. Vot on loll pea, kuidagi ei jõua kohale. Erick kirjutab, et Premkonto annab 1,5X XP-d juurde ja see tõstab WN8 samuti kõrgemaks, Thomak kirjutab, et WN8 jaoks XP ei lähe üldse arvesse..


No palun tsiteeri kohta kus ma kirjutasin, et WN8sse läheb XP arvesse? Kindlasti mitte, ma arvasin, et see on nii põhitasemel teadmine, et milleks seda üldse mainidagi? Lihtsalt ütlesin, et on korrelatsioon (seos) - keskmiselt WN8 2900+ kandis kipub prem kontodega mängijate avg XP kah 950 lähedal istuma.

Tanel468, tier 6s winrate'i alusel parimad:

Cromwell B (premium)
Type 64 (premium)
KV-2 (R) (premium)
T78 (premium)

Non-premmidest - Cromwell, Hellcat, A-43, O-I, T21, SU-100.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 06.04.2020 08:36:25 vasta tsitaadiga

Viiruse karantiin on nagu üks endless weekend!
WG`l oleks viimane aeg tegelema hakata exp`i alusel mm kokkupanemisega.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 561, 562, 563 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.