|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.03.2020 17:28:27
|
|
|
Ära nüüd jända - Fastpotty on oma ametilt analüütik ning kokkuvõtvalt - temast targemat tegelast statistika alal ei olla olemaski. Või kui kunagi oli, siis on too juba ammu looja karja läinud. Erick üritab konkurentsi pakkuda Fastpottyle, aga üsna tulutult - sinna tasemeni ta ei saa kunagi küündimagi.
| chatro kirjutas: |
| FastPotty kirjutas: |
| Umbes 100-150 roomiku mahalaskmist võis kokku olla, aga osa roomikuid ootasin lihtsalt ära, ma põhimõtteliselt ei kuluta ühes mängus üle ühe repair kiti, lasku või maha. |
See näitab ainult üht:
1) Kas sa oled tuutu-luutu
2) Sa ei tea mängust siiani suurt midagi
Mõlemal juhul ei ole üldse su argumentidesse mõtet süveneda. Ka Sa ikka tead, et kas või 10x mängus kiti kasutamine maksab ikka 1x kasutamise hinna? |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
17.03.2020 17:28:39
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
Võtsin paberi ja pliiatsi ja vedasin 50 mängu järel ristikesi, millist "kit"i kasutasin. 50 mängu, 50 repair ja 32 medic. Umbes 100-150 roomiku mahalaskmist võis kokku olla, aga osa roomikuid ootasin lihtsalt ära, ma põhimõtteliselt ei kuluta ühes mängus üle ühe repair kiti, lasku või maha. Tulekahju 6 korda (enamasti eest lastud). Kuna mul tulekustuti asemel on šokolaad ja roomik lastakse maha igas asendis ja igal ajal, siis põles 5 korda tank maha. Kõik 50 mängu oli vaja kasutada kas repairi, medicut või tulekustutit - või kõiki neid ka ühes mängus..
Sellist roomikute mahalaskmise, mootori purukslaskmise, ammo, komandöri, sihturi ja kahuri vigastamise pidu enne uut patchi ei olnud. Midagi muud mängus ei teegi, kui ainult lapi tanki või meeskonda. Ja see pole mingi vandenõuteooria. |
Mis kasu neist lisa asjadest on kui neid kasutata, wg ei teeni ju siis midagi. Ei imesta kui varsti tehakse kastikesi juurde, et saad lahingusse rohkem raha kaasa vedada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
17.03.2020 17:32:19
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| vlat kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
| vlat kirjutas: |
| öelge siis mulle, miks mäng ei luba mul kahurile teist triipu peale? Alati kui ma jõuan 84% hakkab näkku nu...kaotused ja s.tt rng kohe kallal? ja see pole esimene kord, selle tankiga olen pea 700 mängu teinud ja nii on juhtunud üle 5 korra, 84% ja tagasi 70 peale. Ei tea mis kokkulepe neil uunikumidel wg on aga asi haiseb s.ita järele. |
Teinekord proovi tankiga. tankiga ongi maru raske midagi lahinguväljal saavutada. World of Tongs. |
on ikka naljamees siin |
Ise oled naljamees, kui tankiga ringi sõidad. Gunmarkidega tegelased sõidavad siiski tankidega. |
said aru küll mida mõtlesin, tang on ka hea
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
17.03.2020 17:33:19
|
|
|
Tangained ei tee praegusel keerulisel ajal üldse paha tõesti
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
17.03.2020 18:06:14
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Tangained ei tee praegusel keerulisel ajal üldse paha tõesti  |
Tangust ei tule gunmarki samas...
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
17.03.2020 18:36:04
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
| Umbes 100-150 roomiku mahalaskmist võis kokku olla, aga osa roomikuid ootasin lihtsalt ära, ma põhimõtteliselt ei kuluta ühes mängus üle ühe repair kiti, lasku või maha. |
Kahtlemata kiire ja struktuurne mõtlemine.
Eespool juba öeldi ka seda, aga otse hobuse suust, 19. aprill 2017 WG kodukalt: https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/918-spg-revision/
| tsitaat: |
Multi-Use Consumables
Starting in 9.18 you can use as many Repair Kits, Fire Extinguishers, and First Aid Kits per battle as you require to keep the fun going. Let’s say you used the Repair Kit in the first few minutes of the battle. Then you were unlucky enough to take damage to your ammo rack right after that and used the First Aid Kit, only to take another hit to the gun. In the past, this would handicap you for the rest of a match. Now, you just need to find a safe spot and wait 90 seconds for the Repair Kit’s cooldown to end. You can then restore the damaged module and fight on with 100% effectiveness.
Multi-use consumables won’t make your spendings skyrocket. No matter how many times you activate any of the three in battle, when it ends, you’ll only have to pay its regular cost. Whether you used the Repair Kit just once or ten times, it’ll cost you 3,000 Credits. And they replenish automatically during the battle. Just keep in mind that once you use it, you’ll have to wait 90 second to get a new one. |
Muidugi kui sa inglise keelt ei oska, on seda infot raskem saada vist.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ece3n
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2005
|
17.03.2020 19:10:10
|
|
|
lisame tõrva tulekoldesse. Analüütik võiks ju seda märgata?! Teine asi on see, kui ei kauta tulekustutit, ssiis peaks olema su tankistidel ka vastavad skillid, mis tulekahju kahju minaliseerivad, vastasel juhul on see täiesti mõttetu üritus.
Enda tähele panek on see, et kui lükkan 1h või 2h reservid tööle, siis tulevad kehvemad mängud kui ilma nendeta. Aga, sellele on väga lihtne seletus - hakkan üle mõtlema ja üritan väga hästi mängida, kuid tavaliselt lõppeb see kaosega.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
17.03.2020 19:16:27
|
|
|
| ece3n, mul sama lugu, üritad reservide ajal ikka pressida maksimumi rohkem ja siis teed ise vigu.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
18.03.2020 09:59:46
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Ära nüüd jända - Fastpotty on oma ametilt analüütik ning kokkuvõtvalt - temast targemat tegelast statistika alal ei olla olemaski. Või kui kunagi oli, siis on too juba ammu looja karja läinud. Erick üritab konkurentsi pakkuda Fastpottyle, aga üsna tulutult - sinna tasemeni ta ei saa kunagi küündimagi.
| chatro kirjutas: |
| FastPotty kirjutas: |
| Umbes 100-150 roomiku mahalaskmist võis kokku olla, aga osa roomikuid ootasin lihtsalt ära, ma põhimõtteliselt ei kuluta ühes mängus üle ühe repair kiti, lasku või maha. |
See näitab ainult üht:
1) Kas sa oled tuutu-luutu
2) Sa ei tea mängust siiani suurt midagi
Mõlemal juhul ei ole üldse su argumentidesse mõtet süveneda. Ka Sa ikka tead, et kas või 10x mängus kiti kasutamine maksab ikka 1x kasutamise hinna? |
|
Ära nüüd ärritu. Ma rääkisin sellest, et mängumehhaanikat on muudetud. Et kriitiliste tabamuste osakaalu on suurendatud. Ka minu enda puhul - iga teise lasuga teen vastasele mingi "kriitilise" tabamuse. Varem see küll nii ei olnud.
Kusjuures see lause "sa ei tea mängust suurt midagi" on nii vana teema, et see on juba klišeeks saanud. Suht igav, väga ei eruta mind.
Ja miks ma pigem suren, aga rohkem "kiti" ei kasuta (teist korda), on seetõttu, et kuna see repair tiksub ikka väga aeglaselt täis mängus, olen ma selleks ajaks juba enam-vähem omadega läbi niikuinii ja kui ma siis viiest küljest tuld saan, ei hakka ma ennast enam alandama selle viimase lasu võimaluse nimel medicu ja repairi kasutamisega. Lõpp on niikuinii mõne sekundi jooksul käes. Mulle põhimõtteliselt selline alandamine ei istu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
18.03.2020 10:24:18
|
|
|
mina isiklikult ei teadnudki, et võid mitu korda kasutada. Ma ei vahi tulemusi nii põhjalikult, et oleks aru saanud. Miinuseid tuleb ikka kolinaga mul sest ilma premm kontota ja selle miinuste sees ei pane tähelegi kas see lisa asi midagi mõjutab. Kuigi see kriitiliste vigastuste hulk jah kergem tulema kui varem aga wg peabki ju kuidagi teenima midagi. Samas see kriiliste vigastuste osa on ka tiba reaalsem kui aus olla. Sai kunagi soomes parolas tanki muuseumis käidud ja seal oli väljas paar tanki ja kuplit mis olid pihta saanud ja aus olla siis ise selle raud kolaka see küll olla ei tahaks kui mürsuga pihta saab. Kui ikka mürsk tanki tabab siis sees olles saab päris valus olema, välised vigastused tankil on suht kerged tulema. Soovitan minna kui hullus läbi saab.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
18.03.2020 14:18:14
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
| Ja miks ma pigem suren, aga rohkem "kiti" ei kasuta (teist korda), on seetõttu, et kuna see repair tiksub ikka väga aeglaselt täis mängus, olen ma selleks ajaks juba enam-vähem omadega läbi niikuinii ja kui ma siis viiest küljest tuld saan, ei hakka ma ennast enam alandama selle viimase lasu võimaluse nimel medicu ja repairi kasutamisega. Lõpp on niikuinii mõne sekundi jooksul käes. Mulle põhimõtteliselt selline alandamine ei istu. |
Enamik mängijaid on võimelised leidma turvalise positsiooni või ka eesliinil vähem riske võtma see 90 sekundit mis ta tagasi tiksub. Pmst pikemas mängus jõuaks neid kasutada ju kuni 10x. Kuna see on peale esimest kasutust tasuta ja üks-kaks kiiret klõpsu siis tasub ikka kasutada, kasvõi selleks, et viimane lask damaget ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
18.03.2020 16:18:54
|
|
|
| ece3n kirjutas: |
lisame tõrva tulekoldesse. Analüütik võiks ju seda märgata?! Teine asi on see, kui ei kauta tulekustutit, ssiis peaks olema su tankistidel ka vastavad skillid, mis tulekahju kahju minaliseerivad, vastasel juhul on see täiesti mõttetu üritus.
Enda tähele panek on see, et kui lükkan 1h või 2h reservid tööle, siis tulevad kehvemad mängud kui ilma nendeta. Aga, sellele on väga lihtne seletus - hakkan üle mõtlema ja üritan väga hästi mängida, kuid tavaliselt lõppeb see kaosega. |
Mul ka sama teema aga erinev selle poolest, et ma unustan et mul need jooksevad, sest mul tegelikult pole vaja neid reserve jooksma panna aga siiski panen ja mul tulevad ikkagi kehvad mängud, rng läheb p--sse ja weak spotte läbi ei lase kullaga
edit: täna mul Pz-ga koguni nii halvad mängud et see % on langenud 75 peale 84-lt ühe korra üle 2k saanud kahju, enamus jäävad alla tuhande.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
18.03.2020 20:09:03
|
|
|
ei ole reeglitega kursis aga äkki keegi soovib osta korralikku WOt kontot, kus on üle 20 kümneised tanke ja premm tanke. kasutaja nimi on marko255
viimati muutis marko255 18.03.2020 20:27:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
18.03.2020 20:12:58
|
|
|
Koroona võttis töö ära?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
18.03.2020 20:30:01
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
Koroona võttis töö ära?  |
ei tea aga sellest WoT-i poolt peedistamisest on kõrini
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
18.03.2020 21:20:17
|
|
|
| marko255 kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
Koroona võttis töö ära?  |
ei tea aga sellest WoT-i poolt peedistamisest on kõrini  |
õige tegu, see mäng on võlts
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
18.03.2020 21:41:09
|
|
|
Alati saab arty võtta ja poolakaid veidi õpetada. Tänasel päeval on see veel eriti asjakohane.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vlat
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2005
|
18.03.2020 21:52:27
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Alati saab arty võtta ja poolakaid veidi õpetada. Tänasel päeval on see veel eriti asjakohane.  |
olen püüdnud 2 kuud chimera arty missioone teha, no ei saa tehtud, alati jääb kas 1 kill või 1 kahju puudu, lõpus lihtsdalt kuulid lendavad mööda. kaob nendega ka tahe mängida
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko255
HV vaatleja
liitunud: 19.09.2013
|
18.03.2020 22:02:49
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Alati saab arty võtta ja poolakaid veidi õpetada. Tänasel päeval on see veel eriti asjakohane.  |
viimati kui artid mäletasin siis sellel prantsuse artil X oli 1200 dämmi ja 8 sec (mida realsuses tegi 400-500) ja salves oli 4 mürsku ja nüüd on 200 dämmi ja 750 on keskmine ja veel laadimise aeg on 10 sec ja kolm kuuli on salves, r'me nõrhvimine
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
18.03.2020 23:25:40
|
|
|
| marko255 kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Alati saab arty võtta ja poolakaid veidi õpetada. Tänasel päeval on see veel eriti asjakohane.  |
viimati kui artid mäletasin siis sellel prantsuse artil X oli 1200 dämmi ja 8 sec (mida realsuses tegi 400-500) ja salves oli 4 mürsku ja nüüd on 200 dämmi ja 750 on keskmine ja veel laadimise aeg on 10 sec ja kolm kuuli on salves, r'me nõrhvimine  |
Need said mingi aeg parasjagu nerfi. Viimati kui mängisin, siis salvest läks alati vähemalt üks põõsasse ja kui läkski pihta, siis tegi ainult Ding või isegi hea õnne korral said ka dämmi tehtud. Nii umbes 100-150.
Nüüd pole juba mõnda aega neid puutunud.
Aga muidu ma jätan artyga mängud viimaseks, hea raiskadele kätte maksta, kui ise terve õhtu nende tule all oled
Või kui päev tõesti sant, siis hea närve rahustada ja vaadata kuidas sinu tule all kõik sebivad, tekib selline mõnus feeling, nagu mõnusas suveilmas kabrioletiga rahulikult ringi kruiisides
Kuni mõni wheeled cancer külje alla ujub.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.03.2020 00:31:04
|
|
|
Nonii, ostsin E25. Pole sellist elukat varem proovinudki, aga kirjelduste järgi tundub huvitav aparaat olema.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
19.03.2020 09:40:40
|
|
|
neid missioone pole ise juba ammu viitsinud jälgida kui saab midagi kogemata tehtus siis hea. Artyga on jah nagu on, hetkel ajan gc taga ja see fv on ikka suht piin seal. T92 mängin ka siis kui muidu lahingutes ei vea ja siis hakkan teistele närvidele käima sellega.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
19.03.2020 13:21:46
|
|
|
| Jube kus artyga statsid langevad, selle carry impact sõltub ikka koledal kombel n tegurist (kaart, meeskond ja rng). Mõne teise klassiga annab ikka väheke rohkem enda kasuks mängu kallutada. Samas kui tiim enam-vähem, siis on päris mõnus seda vaikselt toksida. Hakkan täiesti mõistma neid kes seda viitsivad mängida.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DelMar
HV vaatleja
liitunud: 29.12.2007
|
19.03.2020 13:29:46
|
|
|
| Nagu ma aru saan, siis ranki pole motet praegu enam alustada, kui varem pole mänginud. Olen peale mitme aastast pausi uuesti mängu ette võtnud ja see rank vist lõppeb kohe ära ning 10 münti kokku saada hetkeseisuga üliraske. Kui keegi platooni tahab teha või mingi casual eestlaste klann kusagil eksisteerib, siis mängus nimi Kindral.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
19.03.2020 16:49:27
|
|
|
Müts maha selliste meeste ees. Ma ei kujuta ette kui hea tunnetus ja kaardi tundmine peab olema selliste tulemuste saavutamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002

|
19.03.2020 18:52:57
|
|
|
Tal ikka aegajalt striimib kah, https://www.twitch.tv/19cahtumetpob/ olen ikka aegajalt jälginud.
Miskipärast pole küll Twitchis hetkel tema vanu videosid üleval. Mingi nädal-paar tagasi olid need veel kättesaadavad.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.03.2020 19:51:49
|
|
|
Päris lahe putukas on E25 - ca 20 mängu on nüüd tehtud ja natukene sõbramaks selle tankihävitajaga saadud. Väga viisakas kamo ning kiirtuli on selline, et maha lastud roomikuga vastane enam oma roomikuid ei jõuagi kokku lappida...
Mürsu kiirus on ka üllatavalt hea - kaugele tulistades ei pea suurt ette sihtima ( võrreldes Scorpion G-ga ) - mürsk lendab pea silmapilkselt ka kaugema sihtmärgini.
Aga tundub, et TD-8 missioon jääb ikkagi mul E25ga tegemata - pole lihtsalt nõnda palju mürske kaasas, et oma elupunktid x5 dam ära teha. Variant, et hakkaks paremini sihtima ja vähem möödalaske.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
20.03.2020 00:34:18
|
|
|
| See vend on tõesti üks vähestest kes artat valdab supertasemel. Aga ütleme ausalt, ta vaevu küünitab superuunikumi järele ja temasuguseid on maailmas ilmselt mingi 2-3 max.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueQ
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014
|
20.03.2020 13:13:17
|
|
|
| besafe2020 - 2näd premmi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
20.03.2020 13:35:56
|
|
|
tänud
_________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
20.03.2020 16:53:59
|
|
|
| BlueQ kirjutas: |
| besafe2020 - 2näd premmi. |
Aitehh.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
20.03.2020 19:56:18
|
|
|
Umb aasta tagasi oli mul sama teema, mul aitas ainult arvuti reboodist. Client loadint scriin jäi tavaliselt siis toppama, kui sama päeva käigus mitu korda mängu käivitatud ja suletud, ehk siis mitu mängu sessiooni puhul samal päeval.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
21.03.2020 15:45:31
|
|
|
Täna oli tore mäng, kus sõidan vinka-vonka üle platsi, lask tuli sisse, roomik maha. Kiire repair. Uus lask sisse, komandör kutu-piilu. Kiire medic-kit. Kolmas lask sisse, roomik maas. Passin lolli näoga suvalises suunas, vähemalt spotti saan teha, paar tanki tuli pöösast välja.
Järgmine lask, kahur rikkis, toru vahib taevasse. Veel üks lask, laadimine tuksis. Veel üks lask, sihtur pihtas ja viimase lasuga lihtsalt kärgatas kogu see lugu. Kuus lasku, kuus kriitilist vigastust. Nalja wotil nabani.
Kuidas teie seda ei märka, et viimase patchiga kriitilised tabamused mitmekordistusid, ei saa aru.
Ilmselgelt napib wotil mängijaid (ja raha) ja seetõttu otsustati võtta sealt, kust võtta annab - E25 puhul pole kulu suur, aga kuskil X tieris ja mitte premmtankiga on see hõbedakulu tänu kriitilistele vigastustele ilmselt suuremgi. Eriti irooniline, et sul võib küll olla repai kit ja sa ka kasutad seda, aga kontolt läheb ikka hõbedat maha - "remondi masin automaatselt". Pääsu pole.
Näiteks Type 64 puhul ma varem ei märganudki seda (30M juures lihtsalt ei pööra tähelepanu väikesele hõbedakõikumisele), et klannilahingutes, kus samuti loomulikult juba esimese lasuga kriitilise tabamuse saad, on see "masina automaatne remontimine" päris kulukas lõbu, vist oli mingi 20K hõbedat. Pluss repair kit 1,5K pluss medic kit 1,5K. Mingi 23-25K hõbedat paari kriitilise tabamuse eest. Ja nii igas mängus, absoluutselt igas mängus, kui vähegi platsi keskel oled. Minul on vaba raha jalaga segada ja jõuan selle kinni maksta reservidest, aga mingitel 10-aastastel poisikestel ju pole.. Tuleb osta Premiumkonto või kulda.. Raha, raha, raha..
Kui mul Premtanki ei oleks (E25 toob ikka väga hästi sisse), siis ka mina ilmselt Premiumkontota või kullaostuta kaua vastu ei peaks. Mis ilmselt ongi woti tagamõte sellele muudatusele.
P.S. Jah, see on vandenõuteooria. Tegelikult on see lihtsalt juhus, et mu tank igas mängus 3-4 kriitilist tabamust saab. Ja kindlasti juhtub see ainult minuga ja eks ma kujutan neid asju natuke ette ka..Tegelikult polegi roomik maas ja kahur tuksis..
viimati muutis FastPotty 21.03.2020 16:04:50, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
21.03.2020 15:52:09
|
|
|
| Mängi mingit teist tanki siis, mis ei lagune nii räigelt. Ei näe küll mingit probleemi selles.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
21.03.2020 16:01:13
|
|
|
Ära sõida üle platsi kus kümme matsi su pihta kohe tuld saavad anda
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
21.03.2020 16:09:11
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Mängi mingit teist tanki siis, mis ei lagune nii räigelt. Ei näe küll mingit probleemi selles. |
Asi pole ju tankis! Ma olen seda tanki mänginud kaks aastat, sellist jama pole kunagi olnud. Kuni siis nüüd viimase patchini. Ma ise lasen ka neid kriitilisi teistele nagu sulavõid, kuigi 400 meetri pealt pole mul õrna aimugi, kuhu see mürsk täpselt lendab. Mingit sihtimist ju 400 meetri pealt pole, pealegi sageli veel sõidu pealt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
21.03.2020 17:35:41
|
|
|
see ju wg wana tehnika, hetkel ka saad raha teha frontlines ja see raha vaja sul ära kulutada edetabelis või juhulahingus. Ma mängin ilma premm kontota ja nüüd sain premm konto tänu sellele koodile. Mis veider on on see, et kui ilma premmita teenin kokku 30000 ja saan 10000 miinust siis näitab, et premm kontoga oleks mingi 5000 plussi. Nüüd premm kontoga teenid 30000 ja jääd premm kontoga ka miinusesse 5000. Nagu selle premm kontoga oleks suuremad kulud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.03.2020 03:08:59
|
|
|
Arumaeisaa.
TD: E25
Stage 9 23/50
Ja nii on juba päris pikalt ees, kuigi olen kenasti oma tehtud expiga ka parima kolme seas mõni mäng.
Ei liigu see stage 9 täitmine enam edasi...
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
24.03.2020 08:10:09
|
|
|
Masinal on punktilimiit täis ehk?
Vaata seal all masinakarusellil täpselt masina kohale, seal on mingi punktide piirangu indikaator ja suure tõenäosusega pead mõne muu masinaga edasi tegema.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
24.03.2020 08:39:45
|
|
|
Valvejoodik, assa pagan. Seda ma ei ole vaadanud tõesti. Aitähh.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
24.03.2020 09:50:22
|
|
|
Kas keegi midagi head inglise lightide kohta ka midagi öelda oskab?
Noh jah, kahur on isegi ok, aga kõik muu on kõvasti alla keskmise.
Camo ka pole veel kõige hullem, aga tänase seisuga, kus kõik ajukääbikud kodus istuvad ja wot`i toksivad on scoutimine väga tänamatu töö.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
24.03.2020 12:15:31
|
|
|
| Ära isegi mõtle neid arendada. Ajaraisk...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
24.03.2020 14:12:51
|
|
|
Kunagi sada aastat tagasi sai mängitud (isegi enne kui WOT reaalselt välja tuli vist oli beta testimine), nüüd panin uuesti peale huvi pärast, konto isegi alles.
Garaaz on täis kingitusena saadud tanke mida tech trees polegi
Mäng natuke on huvitav aga sitaks palju ekraani peal asju vilgub ja enamus aega ei saamitte midagi aru, isegi kui väga üritada Megalt liiga keeruline ja liiga sitaks nuppe ja boonuseid. Valuutasid mida kulutada on ka nii palju et pole halli aimugi kust midagi saab
Random battled väga ebatasavägised, kas saad kohe sutti või sõidad kaardi teise otsa ja oledki võitnud. Arenguruumi sitaks
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
24.03.2020 14:57:36
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Ära isegi mõtle neid arendada. Ajaraisk... |
Hilja peremees, hilja!
Inglise masinatest jäänud välja arendamata veel kaks viimast lighti.
Lootsin, et asi läheb kunagi ehk paremaks
Ma ju ebanormaalne ja arendan välja kõik masinad.
Saksa, USA, poola ja itaalia valmis. Jaapan ja tsehhi jäänud 1-2 masinat, rootslased ka mingi viis viimast äkki. Ülejäänud tehtud kõvasti üle poole.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
24.03.2020 15:33:30
|
|
|
| pyroman11 kirjutas: |
| Valvejoodik kirjutas: |
| Ära isegi mõtle neid arendada. Ajaraisk... |
Hilja peremees, hilja!
Inglise masinatest jäänud välja arendamata veel kaks viimast lighti.
Lootsin, et asi läheb kunagi ehk paremaks
Ma ju ebanormaalne ja arendan välja kõik masinad.
Saksa, USA, poola ja itaalia valmis. Jaapan ja tsehhi jäänud 1-2 masinat, rootslased ka mingi viis viimast äkki. Ülejäänud tehtud kõvasti üle poole. |
Selleks tuleb reaalset cashi välja käia eks? Sest osasid masinaid saab ainult kulla eest ja kulda vist ei saa kusagilt peale sularaha?
Endiselt sittagi aru ei saa
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|