Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimeja Xiaomi jne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2020 11:24:37 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Kellele ema, kellele tütar icon_biggrin.gif
Nüüd mul neid siin 3 tükki paar kuud ringi siblinud, kokku koristatud pea 10000m2 ning aega kulunud selleks üle 150h. Üldiselt võib väga rahule jääda. Ainsaks miinuseks on tarkvara apsakad. Põhiline häda on sellega, et kui keegi natukene nügib või robotil endal ratas libiseb, siis teinekord viskab juba salvestatud mapi segaseks, ehk siis joonistab mõne toa või nurgakese juurde. Kahjuks ei saa sundida(või vähemalt ma ei oska) jätma meelde ühte kindlat mapi. Ehk siis kui avastab sealt uue toa või nurgakese(kuna libises) siis tuleb kogu map uuesti salvestada ja sellega seoses ka keelualad. Tõstes ja liigutades üldiselt ei lähe map sassi, aga mõnikord kui näiteks jääb mõne asja peale kinni ja jalaga pealt maha lükata, siis map sassis. II korrusel on ühes nurgas roboti dock ja kui see sealt saata nüüd mõnda magamistuppa, siis valib kõige otsema tee sinna, aga kuna on avatud planeering siis peab tiiruga minema. Robotil mapis kenasti sees, et otse teed pole ta kunagi minna saanud, aga egas see teda väga huvita, käib sentimeeter haaval kogu II korruse rõdu ääre üle, üritades end alla kukutada ja lõpuks jõuab magamistuppa koristama ka. Eks need asjad ole tarkvaraliselt parandatavad muidugi.


Kuidas hooldamise, kulujuppide vahetamisega? Ehk kui palju hoolt masin vajab?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2020 22:07:08 vasta tsitaadiga

Mis seal euronicsis 300€ eest müügil on? Kunagi sai nagu põhja alt mudelit vaadatud ja tundus nagu S5-ga tegu. Samas pildi järgi pole nagu päris see.

https://www.euronics.ee/t/97580/kodumasinad/robottolmuimeja-xiaomi-mi/229154

Ja kui polegi sama asi, siis on neil mingit erinevust ka?

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mugman
HV kasutaja
Mugman

liitunud: 25.12.2015




sõnum 26.01.2020 00:31:55 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Mis seal euronicsis 300€ eest müügil on? Kunagi sai nagu põhja alt mudelit vaadatud ja tundus nagu S5-ga tegu. Samas pildi järgi pole nagu päris see.

https://www.euronics.ee/t/97580/kodumasinad/robottolmuimeja-xiaomi-mi/229154

Ja kui polegi sama asi, siis on neil mingit erinevust ka?


https://youtu.be/AW6REzDm2EI

https://youtu.be/FmXFOHPDfjg
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 26.01.2020 03:10:30 vasta tsitaadiga

The_Boss kirjutas:
Mis seal euronicsis 300€ eest müügil on? Kunagi sai nagu põhja alt mudelit vaadatud ja tundus nagu S5-ga tegu. Samas pildi järgi pole nagu päris see.

https://www.euronics.ee/t/97580/kodumasinad/robottolmuimeja-xiaomi-mi/229154

Ja kui polegi sama asi, siis on neil mingit erinevust ka?


First gen Euronicsis. Pigem ostaks ikka 2nd geni ehk S5.

Erinevus on päris suur ja 2nd geni kasuks.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.01.2020 07:14:26 vasta tsitaadiga

Okei, tänud! Nüüd asi selgem.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 347 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2020 13:25:01 vasta tsitaadiga

https://bigbox.ee/tolmuimejad/robottolmuimeja-xiaomi-roborock-s5-max-1055969.html Lõpuks ka mõistliku hinnaga s5 max Eestis olemas. Loodetavasti võtab arvutitark ka ligi varsti
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2020 15:03:49 vasta tsitaadiga

Kes veel ei teadnud, siis Xiaomi andis välja S5 firmware (...2008 lõpuga), mis võimaldab tube segmenteerida ja siis robotit ainult sinna tuppa saata, seda ka schedulega. MI Home äpp seda küll mulle ise ei pakkunud, aga kes tahab siis Flolevac nimeline androidi äpp võimaldab selle FW peale lasta.
Kui nüüd saaks ruume nimetada, siis saakski google assitantile öelda "korista köök" vms.

Üle prahi toode.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 03.02.2020 08:44:44 vasta tsitaadiga

aX kirjutas:
Kes veel ei teadnud, siis Xiaomi andis välja S5 firmware (...2008 lõpuga), mis võimaldab tube segmenteerida ja siis robotit ainult sinna tuppa saata, seda ka schedulega. MI Home äpp seda küll mulle ise ei pakkunud, aga kes tahab siis Flolevac nimeline androidi äpp võimaldab selle FW peale lasta.
Kui nüüd saaks ruume nimetada, siis saakski google assitantile öelda "korista köök" vms.

Üle prahi toode.


Sellest fw uuendamisest ma paar postitust tagasi rääkisin juba. FloleVac äpi kaudu sai uuendada alguses

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xman2009
HV kasutaja
xman2009

liitunud: 13.12.2009




sõnum 06.02.2020 10:42:50 vasta tsitaadiga

Sai ka lõpuks S55 ära ostetud, kuigi teema algatamisest on mul möödas 1,5 aastat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2020 10:46:40 vasta tsitaadiga

Selle õige valimine võtabki kaua aega icon_razz.gif

xman2009 kirjutas:
Sai ka lõpuks S55 ära ostetud, kuigi teema algatamisest on mul möödas 1,5 aastat icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.02.2020 11:00:44 vasta tsitaadiga

No siis võib teema lukku panna ära beer_yum.gif
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vester1
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2020 15:09:52 vasta tsitaadiga

Bigboxist Roborock s5 max kohal, Tellimuse esitasin 04.02 õhtul, kinnitati 05.02 ja täna 07.02 hommiku kell 9 kuller juba tirises. Tuli isegi vist väljastpoolt Eestit.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 21.02.2020 14:10:40 vasta tsitaadiga

Kas S50'l saab ka kuidagi neid tsoone eraldi nimetada, et mine korista see tuba jne?
FloVac äpiga olen uuendanud kõige uuemale Firmwarele, sellega sain seda korteri kaarti sektsioonideks jagada (eraldi värvid tubadel). Kuid hetkel küll kuskilt ei näe seda kohta, kus saaks tube eraldi nimetada.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2020 12:54:00 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kas S50'l saab ka kuidagi neid tsoone eraldi nimetada, et mine korista see tuba jne?
FloVac äpiga olen uuendanud kõige uuemale Firmwarele, sellega sain seda korteri kaarti sektsioonideks jagada (eraldi värvid tubadel). Kuid hetkel küll kuskilt ei näe seda kohta, kus saaks tube eraldi nimetada.


ise ka seda ei leindud .See viimane uuendus oli vist beta?
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2020 08:58:36 vasta tsitaadiga

Ruumide nimetamist veel pole, aga see on kordades triviaalsem arendus kui näiteks ruumide segmenteerimine, niiet küllap varsti tuleb.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 09.03.2020 11:58:04 vasta tsitaadiga

Peale viimast uuendust - 3.5.7_002008 - ei oska S5 enam kaarti joonistada icon_sad.gif. Äpp teatab "loading map..." aga kaarti ei teki. Seade on selgelt segaduses ilma kaardita. Sõidab ja imeb aga ei käi kogu pinda läbi. Viimane sõnum "unable to reach dock nor return to starting point. Help!" - isegi alguspunkti ei leia üles kohati. Saatsin äpi kaudu vearaporti aga kas neid keegi ka loeb... Seadme regioon on Eesti.

Telefon peos ringi kõndides vilksatas äpis paar korda "network anomaly". Seda pole varem näinud. Wifi osas midagi muutunud ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2020 12:28:58 vasta tsitaadiga

Soetasin ka S5, mina rahul ja naine ka. Tarkvarauuenduse pakkus MI Home äpi kaudu ning peale uuendust oskab ruumi tubadeks jagada ja saab saata ka ainult üht tuba koristama.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2020 13:20:09 vasta tsitaadiga

Soetasin mudeli S5 Max. Kuskohast oleks mõistlik varuks originaaltarvikuid osta? Mopp, hari jne
Või töötab Aliexpressi kaup ka normaalselt?

_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uhmer
HV kasutaja

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2020 13:25:25 vasta tsitaadiga

freddys kirjutas:
Soetasin mudeli S5 Max. Kuskohast oleks mõistlik varuks originaaltarvikuid osta? Mopp, hari jne
Või töötab Aliexpressi kaup ka normaalselt?


Tellisin omale Aliexpressist. Kätte pole veel saanud.....hinnavahe on päris korralik võrreldes meie turul pakutavaga.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aero
HV vaatleja

liitunud: 25.08.2008




sõnum 09.03.2020 13:25:31 vasta tsitaadiga

uhmer kirjutas:
Soetasin ka S5, mina rahul ja naine ka. Tarkvarauuenduse pakkus MI Home äpi kaudu ning peale uuendust...

Millisele versioonile uuendas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trib3
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2005




sõnum 09.03.2020 14:09:13 vasta tsitaadiga

aero kirjutas:
uhmer kirjutas:
Soetasin ka S5, mina rahul ja naine ka. Tarkvarauuenduse pakkus MI Home äpi kaudu ning peale uuendust...

Millisele versioonile uuendas?


3.5.7_002008 tuli see sisse, jah päris huvitav. Lisaks uuendusele hakkas tube erinevalt koristama, kui enne tegi kogu majas toad horisontaalselt läbi siin nüüd mul yhte tuba teeb vertikaalselt. Mitte et see kuidagi puhtamaks teeks vms icon_smile.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 09.03.2020 15:55:44 vasta tsitaadiga

freddys kirjutas:
Soetasin mudeli S5 Max. Kuskohast oleks mõistlik varuks originaaltarvikuid osta? Mopp, hari jne
Või töötab Aliexpressi kaup ka normaalselt?


Mul siiani orig mopi lapp alles, paar korda 3.a. jooksul kasutanud.
Kuid harjased ja filtri tellisin Aliexpressist. Harjased on korralikud, mina vahet ei teinud originaaliga.
Filtriga oli see lugu, et see AliExpressi filtri kinnituskõrv on vist nats teise kujuga ning ei tahtnud prügikasti pessa kinnituda tugevalt ning hüppas aegajalt justkui lahti...
Võtsin siis välgumihkli ja soojendasin seda kinnitusnaga ja paintusasin natuke eemale (1mm jagu), et oleks tugevam surve kinnituskohale. Peale seda on filter korralikult sodikarbi küljes.

Võimalik, et see probleem on mul ainult 1 filtriga neid oli rohkem ja pole teisi proovinud.
Kommentaarid: 222 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aX
Kreisi kasutaja
aX

liitunud: 03.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2020 17:59:42 vasta tsitaadiga

Varuharjad Alist ja ei näe mingit vahet originaaliga. Filtrid istuvad veatult.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redart
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2020 16:01:03 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi sellist olukorda ka on, et on köögilaud ja seal all 6-7 tooli? Mul nimelt on köögis selline setup. Lisaks veel avatud ja keerulise kujuga ruum elutoa, köögi ja esikuga. Alguses ma kasutasin "rumalat" robotimejat mis lihtsalt ringi põrkas. Kuna ruumi kuju oli keeruline, ei olnud alati tagatud, et ta igale poole sattus, kuid üldiselt oli koristustulemus enamvähem. Välja arvatud see, et ma pidin enne koristamist alati toolid laua alt ära tõstma, kuna neist jalgadest moodustus labürint, kuhu bot ennast sisse kammis ja alati teed välja ei leidnud. Tegelikult lõpuks ikka leidis, aga ta kulutas seal all tihti nii palju aega, et akut enam muuks ei jätkunud.
Lõppkokkuvõttes leidsin, et see toolide tõstmine on pea sama tüütu kui lihtsalt suure ehitustolmuimejaga terve korruse käsitsi puhastamine.
Siis ostsin neato targa masina. Selle jaoks oli ruum liiga keeruline ja ta eksis tihti ära. Toolidesse takerdus vähemalt sama hästi kui tema rumalam liigikaaslane. Lisaks oli ta lidari torni võrra täpselt liiga kõrge ja kiilus ennast kogu aeg kapi ja diivani alla kinni. Lõppkokkuvõttes koristangi ikkagi käsitsi, rumal-looma saadan aegajalt ainult magamistoa voodi alla, kuhu ise ei viitsi ronida.
Kas kellelgi on veel sarnane olukord? Kas xiaomi bot on targem selles olukorras? Kuna ma olen laisk, siis ma nii tahaks uskuda, et robotitest ühel hetkel saab abiline, aga senised kogemused kinnitavad küll pigem, et skynet sureb abitusse oma eksistentsi neljandal minutil ja toolijalgadest labürint jääb ületamatuks takistuseks veel aastakümneteks. Tõenäoliselt paneks mu köögilaua alune ka Tesla ajud plahvatama icon_smile.gif
Või on mul lihtsalt halb õnn seni olnud?
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 12.03.2020 16:04:47 vasta tsitaadiga

Mul ta küll pole ära eksinud toolide rägastikku, toolid täpselt nii laiad, et ta mahub vahelt läbi.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Robottolmuimeja Xiaomi jne mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.