Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S20 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 26.02.2020 11:22:36 vasta tsitaadiga

Ma tulin S7 pealt tavalise S20 peale. Vahe on metsik. 120hz on väga kena. Iseenesest see, et reso on veits väiksem ei häiri mind. Ei näe kuskil karvaseid servu või piksliäärt. Avastamist on veel palju. Android autoga ühendab koheselt, eelmisega oli iga kord veits jamamist. Küll oli aeglane või ei saanud ühendust kohe vms. Peal oli kohe tehasest ekraanikaitsekile, tundub päris hea, võtab ka näpujälge läbi ekraani. Näpujälje lugeja töötab täitsa okeilt.
Kaamera on ikka väga väga hea, ka võrreldes naise s9-ga. Makro ja lainurk on huvitavad, zoomS20 suurus on meeldiv, saab ühe käega kasutada, samas kahega on ka mugav.
Ümber läks Spigeni Tough Armor. Zoomi mõttes on kõik üle 10x gimmic. 3x on veel native kvaliteet, 64mp pildi saab teha kuni 6x zoomiga. Ilmselt lainurgast teleni on see 6x, mis on hästi kasutatav. Seda siis siseruumis kasutades. Ultraga peaks see parem olema, seal neid läätsesid rohkem peal.
Värina feedback tundub väga hea. Tavaliselt olen selle väljas hoidnud. Kaameraga asjade mõõtmine, screen record jne. on asjad, mis uuemate telodega ilmselt tavalised juba.
Kogu telo majandus on usb c peal, mis mulle natuke raske, sest nii micro kui tavalisi otsi on palju. Sellel on seinalaadija ka c, kaasas oli c-c kaabel ja AKG kõrvaklapid. Peab mõned kaablid juurde ostma ja ilmselt selle akupank-laadija või lihtsalt võimsama juhtmevaba laadimisaluse. Spigeni kestaga juhtmevaba laadimine töötas autos. Otterbox stradaga ei töötanud S7'l.


viimati muutis Smati 26.02.2020 17:22:25, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 11:50:30 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Ma tulin S7 pealt tavalise S20 peale. Vahe on metsik. 120hz on väga kena. Iseenesest see, et reso on veits väiksem ei häiri mind. Ei näe kuskil karvaseid servu või piksliäärt. Avastamist on veel palju. Android autoga ühendab koheselt, eelmisega oli iga kord veits jamamist. Küll oli aeglane või ei saanud ühendust kohe vms. Peal oli kohe tehasest ekraanikaitsekile, tundub päris hea, võtab ka näpujälge läbi ekraani. Näpujälje lugeja töötab täitsa okeilt.
Kaamera on ikka väga väga hea, ka võrreldes naise s9-ga. Makro ja lainurk on huvitavad, zoomS20 suurus on meeldiv, saab ühe käega kasutada, samas kahega on ka mugav.
Ümber läks Spigeni Tough Armor. Zoomi mõttes on kõik üle 10x gimmic. 3x on veel native kvaliteet, 64mp pildi saab teha kuni 10x zoomiga. Ilmselt lainurgast teleni on see 6x, mis on hästi kasutatav. Seda siis siseruumis kasutades. Ultraga peaks see parem olema, seal neid läätsesid rohkem peal.
Värina feedback tundub väga hea. Tavaliselt olen selle väljas hoidnud. Kaameraga asjade mõõtmine, screen record jne. on asjad, mis uuemate telodega ilmselt tavalised juba.
Kogu telo majandus on usb c peal, mis mulle natuke raske, sest nii micro kui tavalisi otsi on palju. Sellel on seinalaadija ka c, kaasas oli c-c kaabel ja AKG kõrvaklapid. Peab mõned kaablid juurde ostma ja ilmselt selle akupank-laadija või lihtsalt võimsama juhtmevaba laadimisaluse. Spigeni kestaga juhtmevaba laadimine töötas autos. Otterbox stradaga ei töötanud S7'l.


Tänud sulle, kui telefon mõnda aega olnud siis võid akupidavust ka arvustada. Mul endal s10+ ja ei tea, kas oleks vahetusel pointi. Just s20 suuruse poolest. Akud on enamvähe samasse auku, 4000 vs 4100 vist
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 12:12:21 vasta tsitaadiga

keimps1, https://www.techradar.com/news/the-samsung-galaxy-s20-ultras-120hz-display-is-a-huge-battery-hog
tsitaat:

The team conducted a series of tests that compared the beastly 6.9-inch handset’s battery life in both 60Hz and 120Hz refresh rate modes, measuring how long it would last on average while continuously surfing the web with a screen brightness of 150 nits.

Tom’s Guide found that the phone’s massive 5,000mAh cell would last on average about 12 hours in the 60Hz mode, but when the same was done in the 120Hz mode, the test results weighed in at just over 9 hours, representing almost 3 hours (or 25%) less battery life than in the default 60Hz mode

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 26.02.2020 12:15:11 vasta tsitaadiga

Smati, mis laadija see sul autos on? Auto enda oma?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 26.02.2020 12:39:07 vasta tsitaadiga

Sisse ehitatud, jah.

E. ilma kestata oleks see kaameramügarik häirivalt suur.
Minu jaoks on suur pluss ka ekraanikumerus või õigemini selle puudumine.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 12:39:48 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Telia arvas, et saab mulle selle 25.02 tarnida, aga siis selgus, et ikka ei saa. Jälgimise leht jääbki näitama 25.02 nüüd. Küsimise peale, et miks kuupäev õigeks ei lähe, öeldi, et saad 02.03. Kui küsisin, et vale kuupäeva kuvamisega (mineviku kuupäev nüüd juba) on see leht kasutu ju. Vastati, et tarne on 02.03. Küsisin, et kui 02.03 äkki ei tule ja muudate näiteks 06.03 peale, et kuidas ma siis teada saan. Öeldi, et kui 02.03 pole saabumud, siis helistada neile ja uus tarnekuupäev küsida icon_lol.gif
Kasutu leht see jälgimise leht hetkel thumbs_down.gif


Ma tellisin otse Samsungist, seal veel parem info juba algusest peale tehingu kohta- "Teostamisel" ja ei ühtki kuupäeva vms.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A5DK
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 26.02.2020 12:48:47 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
Ma tellisin otse Samsungist, seal veel parem info juba algusest peale tehingu kohta- "Teostamisel" ja ei ühtki kuupäeva vms.

Ma tellisin Euronicsist. Tellimise hetkel oli kirjas, et kulleriga jõuab kohale 26.02. Vaadates Euronicsist tellimuse infot näen ikka "Planeerimisel".
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 26.02.2020 12:55:22 vasta tsitaadiga

Telial tuli kõige täpsem info sealt meilist, mille nad tellimuse päeval saatsid. Jälgi oma tellimust siin oli kirjas seal. Ja lingil andis smardi numbri.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 17:51:33 vasta tsitaadiga

Ei ole see 5000mAh aku miskit nii head. Ekraan sees olnud 1h31min ja aku järel 58%
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 26.02.2020 18:59:13 vasta tsitaadiga

Kas super fast charging võiks töötada ka macbooki USB-C laadijaga või peab ikkagi Samsung 45W laadija ostma?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 19:07:59 vasta tsitaadiga

Tavaline S20 siis enam servade taha kumerduva ekraaniga pole?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 26.02.2020 19:54:27 vasta tsitaadiga

Selline hästi väike kumerus on servades. Aga mitte midagi väga suurt. Umbes nagu kui kaitseklaas oleks ekraanil.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 20:11:05 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Kas super fast charging võiks töötada ka macbooki USB-C laadijaga või peab ikkagi Samsung 45W laadija ostma?
Ei oska nende hüperdupergigalaadimiste kohta ütelda aga üldiselt on suvalise korraliku läpaka USB-C laadijaga saanud mobiile kiirelt laadida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 20:14:14 vasta tsitaadiga

Guugeldasin juba ise ka, väidetavalt mida suurem, seda kumeram, aga isegi Ultra pole enam nii kumer kui S10 oli:

https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-S20-series-curved-displays-done-right_id122313

Hea uudis!
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 26.02.2020 20:54:39 vasta tsitaadiga

S9-ga võrreldes pole pea üldse, S7 võrreldes veits on.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 09:36:28 vasta tsitaadiga

Samas kumerus on piisav, et sinna tervenisti katvat kaitseklaasi ei pane.
Juba S10E mis väidetavalt täitsa lame, on tegelt kerge kurv servades ja sellest tulenevalt klaasist ekraani kaitsed ka täpselt OLED-ekraani servani mitte üle terve ekraani katavad.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 10:26:11 vasta tsitaadiga

S7 ja S10e kumerduvat klaasiserva ma siiski kumeraks ekraaniks ei loeks. iPhone 6 oli vist esimene, mille klaas oli niiviisi korpuse pinnale liimitud ja servad ümardatud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.02.2020 11:25:53 vasta tsitaadiga

rex, S7E oli ikka väga kumer S10'ga võrreldes. Tegin selle vahetuse ja väga selgelt on vahet näha. Oluliselt lihtsam on fullscreenis telefoni hoida.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 27.02.2020 11:57:26 vasta tsitaadiga

Mulle lubati telefoni "alates 08.03" aga praeguseks hetkeks on telefon pakiautomaadis ootamas. Heal juhul jõuab täna DHL'i ja saab paari päevaga Maltale.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 27.02.2020 12:01:42 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
rex, S7E oli ikka väga kumer S10'ga võrreldes. Tegin selle vahetuse ja väga selgelt on vahet näha. Oluliselt lihtsam on fullscreenis telefoni hoida.


Ma oma võrdluses mõtlesin tavalist S7, sest see mul kodus olemas. See oli ikka täitsa flat.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 12:07:14 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
rex, S7E oli ikka väga kumer S10'ga võrreldes. Tegin selle vahetuse ja väga selgelt on vahet näha. Oluliselt lihtsam on fullscreenis telefoni hoida.

Ei ole S7 Edge-ist mingit juttu olnud! Ilmselgelt on see puhas kumer-föön!
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 17:15:44 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Ei ole see 5000mAh aku miskit nii head. Ekraan sees olnud 1h31min ja aku järel 58%


Äkki võrgusätete all on 5g/4g/3g otsing sees. Saab valida võibolla 4g/3g only ka? Siis ei otsi 5g saatjaid ja aku säilib paremini?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 17:30:52 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Ei ole see 5000mAh aku miskit nii head. Ekraan sees olnud 1h31min ja aku järel 58%


Äkki võrgusätete all on 5g/4g/3g otsing sees. Saab valida võibolla 4g/3g only ka? Siis ei otsi 5g saatjaid ja aku säilib paremini?

Tõsi, panin lte3g2g peale. vaatan mis nüüd saab.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 17:31:13 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Jann1 kirjutas:
Ei ole see 5000mAh aku miskit nii head. Ekraan sees olnud 1h31min ja aku järel 58%


Äkki võrgusätete all on 5g/4g/3g otsing sees. Saab valida võibolla 4g/3g only ka? Siis ei otsi 5g saatjaid ja aku säilib paremini?

Mingit 5G saatjate otsimist ei toimu. Kogu praegune 5G on 4G võrgu peal ja 5g lisatakse telefonile ainult siis kui see on saadaval konkreetses mastis(vihje: eestis ei ole).

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 18:06:04 vasta tsitaadiga

Liitiumaku mahtuvuse üle ei saa päris esimese tühjenemistsükli järgi otsustada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 12:34:10 vasta tsitaadiga

Sain esimest korda päevavalges ka pildistama. 108mpix teeb ikka ebanormaalselt head pildid.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2020 12:51:34 vasta tsitaadiga

Näita pilti ka siis, niisama ei tasu flexida icon_lol.gif Hea oleks samast kohast vana vs uue telefoni pilti näha.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 13:11:02 vasta tsitaadiga



Vana telefoni kaasas ei kanna, seda võrdluseks tuua ei saa.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.02.2020 13:34:41 vasta tsitaadiga

Parem serv on kohati veidralt moonutatud. Muidu üsna hea kuni sisse ei zoomi thumbs_up.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 28.02.2020 14:10:24 vasta tsitaadiga

S20:
64mpix
Spoiler Spoiler Spoiler

10x zoom, aga "tava" kvaliteediga
Spoiler Spoiler Spoiler

30x zoom tava kvaliteediga
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 14:14:13 vasta tsitaadiga

Nice! icon_smile.gif

Ülevaadetes olen tähenldanud, et soovitavad mitte selle täisresoga teha vaid siis nö väiksemaga, et toimuks see pixel binning? Et siis saab veel parema tulemuse. Kuidas teile muidu tundub, et kas on vahet? Või tasub siiski täisresoga pildistada?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 28.02.2020 14:15:34 vasta tsitaadiga

Täisresoga ei saa läätsede vahel valida. Muidu ikka kadreeringu mõttes vaatan, kas 0.5x, 1x või 3x. 3x teeb makrosid paremini, 1x pildistab pimedas paremini. Vähemalt selline tunne on jäänud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 14:19:03 vasta tsitaadiga

Kui enda oma kätte saan, siis teen kõik võimalikud resod ja variandid läbi ja jagan siia ka arvamuse icon_smile.gif
Et mis ja kus kõige mõistlikum on kasutada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 28.02.2020 14:26:34 vasta tsitaadiga

Pildi kuvasuhte järgi hoian fulli peal, siis on pildil rohkem infot ja saab croppida, kui vaja. Need näitepildid tegin 4:3 peal, et oleks võrdluskoht parem. Enamvähem samast kohast pilt, vähem päikest ja kadreeringuks valitud FULL:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 14:51:16 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt saan homme rohkem aega kus kavatsen panna ta proovile igasse olukorda.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 28.02.2020 15:20:14 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Parem serv on kohati veidralt moonutatud. Muidu üsna hea kuni sisse ei zoomi thumbs_up.gif

jah, väiksena on hea, muidu aga detaile ikka esile ei too.


_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 01.03.2020 21:03:23 vasta tsitaadiga

Sain siin juba veebruaris oma S20+ ka Elisast kätte. Ega see upgrade S9+ pealt parameetreid võrreldes eriti mõistlik ei tundunud. Mõne päevaga on selgeks saanud, et upgrade tasus ära küll. S20+ aku kestab kauem, laeb kiiremini. Galaxy Budsid oli plaanis niikuinii osta, kuid kuna S20+ saab need niisama kaasa, siis ei tundunud mõistlik neid eraldi osta. Kaamera vahe on päris selgelt tajutav. Eriti hea just ultrawide kaamera. Edasiminek ka selfi kaameraga. Poleks arvanud, et S20+ on tõesti kuidagi mugavam käes hoida kui S9+. 120Hz lihtsalt äge asi. Tõenäoliselt 5G võimekusega pole midagi peale hakata, sest selle aja peale, kui 5G igapäevaseks asjaks saab, tuleb ilmselt telefon välja vahetada.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 11:33:11 vasta tsitaadiga

Tellisin 26. 02 omale S20, täna sain karbi kätte ja budse ei olnud. Mis ma tegema pean või kuidas nood nüüd saaks, kui pidi eeltellimisega saama? Ostetud sai samsungi koduka kaudu.

Telia lehel nt paneb kohe korvi kaasa.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 11:36:43 vasta tsitaadiga

Metsjeesus, sa uuri kindlasti neilt üle! Teliast sain eile kätte ja budsid olid ilusti kaasas. Kellel huvi ära osta, siis kirjutab privas mulle (budsid on valged).

Karbist välja võttes oli kaamera kvali ikka õudus kuubis (Ultra mul). Aga eile pakkus ka kohe märtsi uuendust ja esireas oli kirjas kaamera parendamine. lasin peale ja asi läks hulka paremaks.

Üks info veel, et kes plaanib 45w laadijat osta. Ma ostsin ja no ma ei saa aru.

30% akut: kaasasolev 25w näitab täis saamiseni 53 minutit ja juurde ostetud 45w näitab 49 minutit. Olematu vahe.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 03.03.2020 11:41:08 vasta tsitaadiga

No ei ole ju olematu. See on sama, mis Tallinnast tartusse 90 vs 110 kmh sõita. Ajavõit on täitsa olemas, egas muidu sõidetaks selliselt.
Miks telefoni laadimiskiiruse juures peaks teisiti olema?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 11:44:31 vasta tsitaadiga

Kaamera kohta on ülevaateid juba tekkinud päris mitmeid, pole midagi väga müstilist, numbrid peamiselt. Samas siiski uudne lähenemine jms, ei ole su tüüpiline 12mpix kaamerad ainult icon_razz1.gif

Minuarust kusagil videos rääkis kah, et karbis olev 25w ja see ostetav 45w, pole väga mõtet.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 11:46:24 vasta tsitaadiga

Praegu on kodukal (juba?) S20+ ja S20U Budsidega, ehk justkui S20 välja jäetud. Ent ma olen üsna pagana kindel, et nii ei olnud varem - sai kodukal korduvalt seeditud plaane.

Saatsin neile meili, aga kui ei saa, siia ilmselt tuleb apelleerida 14p õigusele ja osta Teliast KOOS budsidega....

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 12:09:49 vasta tsitaadiga

Telia näitab jah ka S20 juures Budse kingitusena kaasa.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 12:47:37 vasta tsitaadiga

Minuteada on ikkagi koguaeg Samsungi kodukal olnud kirjas, et Budsid tulevad kaasa vaid S20+ ja Ultraga.

Käisin seetõttu justnimelt Samsungi füüsilises poes eeltellimas ning seal öeldi mulle, et koduleht ja nende pood on juriidiliselt erinevad ettevõtted ning poes see tavalise S20 ja Galaxy Budside pakkumine toimib.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 13:54:10 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:


Üks info veel, et kes plaanib 45w laadijat osta. Ma ostsin ja no ma ei saa aru.

30% akut: kaasasolev 25w näitab täis saamiseni 53 minutit ja juurde ostetud 45w näitab 49 minutit. Olematu vahe.


Väga hea, siis tean, et ei osta seda 45w laadijat. Oli ka plaanis tellida.
Aga see 25w laadija laeb naise S10 ka oluliselt kiiremini täis kui s10 laadija. Umbes 20minutit on vahe.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.03.2020 15:01:59 vasta tsitaadiga

45W laeb esimese otsa tunduvalt kiiremini. Sai võrreldud aga ei mäleta peast. Seega selleks et koju jõudes kiire dush ja edasi välja minna on see iga protsent ju hea.

Kas ja kuidas kes seda väärtustab, on iseasi. Reisidel hoian ma ise 45W laadijat kaasas juba Note10+ga.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 15:38:57 vasta tsitaadiga

RustyZ, numbriliselt ta nagu ei laeks kiiremini, aga reaalselt ma pole muidugi testinud ja aega võtnud.

Minu 45W laadijaga telfu näitab, et mingi quick charge 2.0 on kasutusel, äkki teema selles, et vahed nii väikesed. Kirjadi järgi Samsungi originaal muidugi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 03.03.2020 18:02:41 vasta tsitaadiga

Aku all saab lülitada eraldi ülikiiret laadimist ka, kas see oli sees ikka? Kas laadijatel on ka vahet, või kõik 45w on power delivery 3.0?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2020 18:20:05 vasta tsitaadiga

Eks varsti saab 20V läpaka laadijatega telefone laadima hakata. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.03.2020 18:53:16 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Eks varsti saab 20V läpaka laadijatega telefone laadima hakata. icon_smile.gif


Ma laengi Aukey PD laadijaga nii lenovo läpakat kui telefone.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S20 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 14, 15, 16  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.