|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
26.02.2020 11:22:36
|
|
|
Ma tulin S7 pealt tavalise S20 peale. Vahe on metsik. 120hz on väga kena. Iseenesest see, et reso on veits väiksem ei häiri mind. Ei näe kuskil karvaseid servu või piksliäärt. Avastamist on veel palju. Android autoga ühendab koheselt, eelmisega oli iga kord veits jamamist. Küll oli aeglane või ei saanud ühendust kohe vms. Peal oli kohe tehasest ekraanikaitsekile, tundub päris hea, võtab ka näpujälge läbi ekraani. Näpujälje lugeja töötab täitsa okeilt.
Kaamera on ikka väga väga hea, ka võrreldes naise s9-ga. Makro ja lainurk on huvitavad, zoomS20 suurus on meeldiv, saab ühe käega kasutada, samas kahega on ka mugav.
Ümber läks Spigeni Tough Armor. Zoomi mõttes on kõik üle 10x gimmic. 3x on veel native kvaliteet, 64mp pildi saab teha kuni 6x zoomiga. Ilmselt lainurgast teleni on see 6x, mis on hästi kasutatav. Seda siis siseruumis kasutades. Ultraga peaks see parem olema, seal neid läätsesid rohkem peal.
Värina feedback tundub väga hea. Tavaliselt olen selle väljas hoidnud. Kaameraga asjade mõõtmine, screen record jne. on asjad, mis uuemate telodega ilmselt tavalised juba.
Kogu telo majandus on usb c peal, mis mulle natuke raske, sest nii micro kui tavalisi otsi on palju. Sellel on seinalaadija ka c, kaasas oli c-c kaabel ja AKG kõrvaklapid. Peab mõned kaablid juurde ostma ja ilmselt selle akupank-laadija või lihtsalt võimsama juhtmevaba laadimisaluse. Spigeni kestaga juhtmevaba laadimine töötas autos. Otterbox stradaga ei töötanud S7'l.
viimati muutis Smati 26.02.2020 17:22:25, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
26.02.2020 11:50:30
|
|
|
| Smati kirjutas: |
Ma tulin S7 pealt tavalise S20 peale. Vahe on metsik. 120hz on väga kena. Iseenesest see, et reso on veits väiksem ei häiri mind. Ei näe kuskil karvaseid servu või piksliäärt. Avastamist on veel palju. Android autoga ühendab koheselt, eelmisega oli iga kord veits jamamist. Küll oli aeglane või ei saanud ühendust kohe vms. Peal oli kohe tehasest ekraanikaitsekile, tundub päris hea, võtab ka näpujälge läbi ekraani. Näpujälje lugeja töötab täitsa okeilt.
Kaamera on ikka väga väga hea, ka võrreldes naise s9-ga. Makro ja lainurk on huvitavad, zoomS20 suurus on meeldiv, saab ühe käega kasutada, samas kahega on ka mugav.
Ümber läks Spigeni Tough Armor. Zoomi mõttes on kõik üle 10x gimmic. 3x on veel native kvaliteet, 64mp pildi saab teha kuni 10x zoomiga. Ilmselt lainurgast teleni on see 6x, mis on hästi kasutatav. Seda siis siseruumis kasutades. Ultraga peaks see parem olema, seal neid läätsesid rohkem peal.
Värina feedback tundub väga hea. Tavaliselt olen selle väljas hoidnud. Kaameraga asjade mõõtmine, screen record jne. on asjad, mis uuemate telodega ilmselt tavalised juba.
Kogu telo majandus on usb c peal, mis mulle natuke raske, sest nii micro kui tavalisi otsi on palju. Sellel on seinalaadija ka c, kaasas oli c-c kaabel ja AKG kõrvaklapid. Peab mõned kaablid juurde ostma ja ilmselt selle akupank-laadija või lihtsalt võimsama juhtmevaba laadimisaluse. Spigeni kestaga juhtmevaba laadimine töötas autos. Otterbox stradaga ei töötanud S7'l. |
Tänud sulle, kui telefon mõnda aega olnud siis võid akupidavust ka arvustada. Mul endal s10+ ja ei tea, kas oleks vahetusel pointi. Just s20 suuruse poolest. Akud on enamvähe samasse auku, 4000 vs 4100 vist
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
26.02.2020 12:12:21
|
|
|
keimps1, https://www.techradar.com/news/the-samsung-galaxy-s20-ultras-120hz-display-is-a-huge-battery-hog
| tsitaat: |
The team conducted a series of tests that compared the beastly 6.9-inch handset’s battery life in both 60Hz and 120Hz refresh rate modes, measuring how long it would last on average while continuously surfing the web with a screen brightness of 150 nits.
Tom’s Guide found that the phone’s massive 5,000mAh cell would last on average about 12 hours in the 60Hz mode, but when the same was done in the 120Hz mode, the test results weighed in at just over 9 hours, representing almost 3 hours (or 25%) less battery life than in the default 60Hz mode
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
26.02.2020 12:15:11
|
|
|
Smati, mis laadija see sul autos on? Auto enda oma?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
26.02.2020 12:39:07
|
|
|
Sisse ehitatud, jah.
E. ilma kestata oleks see kaameramügarik häirivalt suur.
Minu jaoks on suur pluss ka ekraanikumerus või õigemini selle puudumine.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
26.02.2020 12:39:48
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Telia arvas, et saab mulle selle 25.02 tarnida, aga siis selgus, et ikka ei saa. Jälgimise leht jääbki näitama 25.02 nüüd. Küsimise peale, et miks kuupäev õigeks ei lähe, öeldi, et saad 02.03. Kui küsisin, et vale kuupäeva kuvamisega (mineviku kuupäev nüüd juba) on see leht kasutu ju. Vastati, et tarne on 02.03. Küsisin, et kui 02.03 äkki ei tule ja muudate näiteks 06.03 peale, et kuidas ma siis teada saan. Öeldi, et kui 02.03 pole saabumud, siis helistada neile ja uus tarnekuupäev küsida
Kasutu leht see jälgimise leht hetkel  |
Ma tellisin otse Samsungist, seal veel parem info juba algusest peale tehingu kohta- "Teostamisel" ja ei ühtki kuupäeva vms.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A5DK
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
26.02.2020 12:48:47
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Spoiler 
| olafsand kirjutas: |
Telia arvas, et saab mulle selle 25.02 tarnida, aga siis selgus, et ikka ei saa. Jälgimise leht jääbki näitama 25.02 nüüd. Küsimise peale, et miks kuupäev õigeks ei lähe, öeldi, et saad 02.03. Kui küsisin, et vale kuupäeva kuvamisega (mineviku kuupäev nüüd juba) on see leht kasutu ju. Vastati, et tarne on 02.03. Küsisin, et kui 02.03 äkki ei tule ja muudate näiteks 06.03 peale, et kuidas ma siis teada saan. Öeldi, et kui 02.03 pole saabumud, siis helistada neile ja uus tarnekuupäev küsida
Kasutu leht see jälgimise leht hetkel  |
Ma tellisin otse Samsungist, seal veel parem info juba algusest peale tehingu kohta- "Teostamisel" ja ei ühtki kuupäeva vms. |
Ma tellisin Euronicsist. Tellimise hetkel oli kirjas, et kulleriga jõuab kohale 26.02. Vaadates Euronicsist tellimuse infot näen ikka "Planeerimisel".
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
26.02.2020 12:55:22
|
|
|
| Telial tuli kõige täpsem info sealt meilist, mille nad tellimuse päeval saatsid. Jälgi oma tellimust siin oli kirjas seal. Ja lingil andis smardi numbri.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
26.02.2020 17:51:33
|
|
|
| Ei ole see 5000mAh aku miskit nii head. Ekraan sees olnud 1h31min ja aku järel 58%
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
26.02.2020 18:59:13
|
|
|
| Kas super fast charging võiks töötada ka macbooki USB-C laadijaga või peab ikkagi Samsung 45W laadija ostma?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
26.02.2020 19:07:59
|
|
|
| Tavaline S20 siis enam servade taha kumerduva ekraaniga pole?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
26.02.2020 19:54:27
|
|
|
| Selline hästi väike kumerus on servades. Aga mitte midagi väga suurt. Umbes nagu kui kaitseklaas oleks ekraanil.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.02.2020 20:11:05
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
| Kas super fast charging võiks töötada ka macbooki USB-C laadijaga või peab ikkagi Samsung 45W laadija ostma? |
Ei oska nende hüperdupergigalaadimiste kohta ütelda aga üldiselt on suvalise korraliku läpaka USB-C laadijaga saanud mobiile kiirelt laadida.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
26.02.2020 20:54:39
|
|
|
| S9-ga võrreldes pole pea üldse, S7 võrreldes veits on.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
27.02.2020 09:36:28
|
|
|
Samas kumerus on piisav, et sinna tervenisti katvat kaitseklaasi ei pane.
Juba S10E mis väidetavalt täitsa lame, on tegelt kerge kurv servades ja sellest tulenevalt klaasist ekraani kaitsed ka täpselt OLED-ekraani servani mitte üle terve ekraani katavad.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.02.2020 10:26:11
|
|
|
| S7 ja S10e kumerduvat klaasiserva ma siiski kumeraks ekraaniks ei loeks. iPhone 6 oli vist esimene, mille klaas oli niiviisi korpuse pinnale liimitud ja servad ümardatud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.02.2020 11:25:53
|
|
|
rex, S7E oli ikka väga kumer S10'ga võrreldes. Tegin selle vahetuse ja väga selgelt on vahet näha. Oluliselt lihtsam on fullscreenis telefoni hoida.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
27.02.2020 11:57:26
|
|
|
| Mulle lubati telefoni "alates 08.03" aga praeguseks hetkeks on telefon pakiautomaadis ootamas. Heal juhul jõuab täna DHL'i ja saab paari päevaga Maltale.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
27.02.2020 12:01:42
|
|
|
| softis kirjutas: |
| rex, S7E oli ikka väga kumer S10'ga võrreldes. Tegin selle vahetuse ja väga selgelt on vahet näha. Oluliselt lihtsam on fullscreenis telefoni hoida. |
Ma oma võrdluses mõtlesin tavalist S7, sest see mul kodus olemas. See oli ikka täitsa flat.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.02.2020 12:07:14
|
|
|
| softis kirjutas: |
| rex, S7E oli ikka väga kumer S10'ga võrreldes. Tegin selle vahetuse ja väga selgelt on vahet näha. Oluliselt lihtsam on fullscreenis telefoni hoida. |
Ei ole S7 Edge-ist mingit juttu olnud! Ilmselgelt on see puhas kumer-föön!
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
27.02.2020 17:15:44
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Ei ole see 5000mAh aku miskit nii head. Ekraan sees olnud 1h31min ja aku järel 58% |
Äkki võrgusätete all on 5g/4g/3g otsing sees. Saab valida võibolla 4g/3g only ka? Siis ei otsi 5g saatjaid ja aku säilib paremini?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
27.02.2020 17:30:52
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Jann1 kirjutas: |
| Ei ole see 5000mAh aku miskit nii head. Ekraan sees olnud 1h31min ja aku järel 58% |
Äkki võrgusätete all on 5g/4g/3g otsing sees. Saab valida võibolla 4g/3g only ka? Siis ei otsi 5g saatjaid ja aku säilib paremini? |
Tõsi, panin lte3g2g peale. vaatan mis nüüd saab.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
27.02.2020 17:31:13
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Jann1 kirjutas: |
| Ei ole see 5000mAh aku miskit nii head. Ekraan sees olnud 1h31min ja aku järel 58% |
Äkki võrgusätete all on 5g/4g/3g otsing sees. Saab valida võibolla 4g/3g only ka? Siis ei otsi 5g saatjaid ja aku säilib paremini? |
Mingit 5G saatjate otsimist ei toimu. Kogu praegune 5G on 4G võrgu peal ja 5g lisatakse telefonile ainult siis kui see on saadaval konkreetses mastis(vihje: eestis ei ole).
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.02.2020 18:06:04
|
|
|
| Liitiumaku mahtuvuse üle ei saa päris esimese tühjenemistsükli järgi otsustada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
28.02.2020 12:34:10
|
|
|
| Sain esimest korda päevavalges ka pildistama. 108mpix teeb ikka ebanormaalselt head pildid.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
28.02.2020 13:11:02
|
|
|
Vana telefoni kaasas ei kanna, seda võrdluseks tuua ei saa.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
28.02.2020 13:34:41
|
|
|
Parem serv on kohati veidralt moonutatud. Muidu üsna hea kuni sisse ei zoomi
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
28.02.2020 14:10:24
|
|
|
S20:
64mpix
Spoiler 
10x zoom, aga "tava" kvaliteediga
Spoiler 
30x zoom tava kvaliteediga
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.02.2020 14:14:13
|
|
|
Nice!
Ülevaadetes olen tähenldanud, et soovitavad mitte selle täisresoga teha vaid siis nö väiksemaga, et toimuks see pixel binning? Et siis saab veel parema tulemuse. Kuidas teile muidu tundub, et kas on vahet? Või tasub siiski täisresoga pildistada?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
28.02.2020 14:15:34
|
|
|
| Täisresoga ei saa läätsede vahel valida. Muidu ikka kadreeringu mõttes vaatan, kas 0.5x, 1x või 3x. 3x teeb makrosid paremini, 1x pildistab pimedas paremini. Vähemalt selline tunne on jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
28.02.2020 14:19:03
|
|
|
Kui enda oma kätte saan, siis teen kõik võimalikud resod ja variandid läbi ja jagan siia ka arvamuse
Et mis ja kus kõige mõistlikum on kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
28.02.2020 14:26:34
|
|
|
Pildi kuvasuhte järgi hoian fulli peal, siis on pildil rohkem infot ja saab croppida, kui vaja. Need näitepildid tegin 4:3 peal, et oleks võrdluskoht parem. Enamvähem samast kohast pilt, vähem päikest ja kadreeringuks valitud FULL:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
28.02.2020 14:51:16
|
|
|
| Tõenäoliselt saan homme rohkem aega kus kavatsen panna ta proovile igasse olukorda.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
28.02.2020 15:20:14
|
|
|
| softis kirjutas: |
Parem serv on kohati veidralt moonutatud. Muidu üsna hea kuni sisse ei zoomi  |
jah, väiksena on hea, muidu aga detaile ikka esile ei too.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
01.03.2020 21:03:23
|
|
|
| Sain siin juba veebruaris oma S20+ ka Elisast kätte. Ega see upgrade S9+ pealt parameetreid võrreldes eriti mõistlik ei tundunud. Mõne päevaga on selgeks saanud, et upgrade tasus ära küll. S20+ aku kestab kauem, laeb kiiremini. Galaxy Budsid oli plaanis niikuinii osta, kuid kuna S20+ saab need niisama kaasa, siis ei tundunud mõistlik neid eraldi osta. Kaamera vahe on päris selgelt tajutav. Eriti hea just ultrawide kaamera. Edasiminek ka selfi kaameraga. Poleks arvanud, et S20+ on tõesti kuidagi mugavam käes hoida kui S9+. 120Hz lihtsalt äge asi. Tõenäoliselt 5G võimekusega pole midagi peale hakata, sest selle aja peale, kui 5G igapäevaseks asjaks saab, tuleb ilmselt telefon välja vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
03.03.2020 11:33:11
|
|
|
Tellisin 26. 02 omale S20, täna sain karbi kätte ja budse ei olnud. Mis ma tegema pean või kuidas nood nüüd saaks, kui pidi eeltellimisega saama? Ostetud sai samsungi koduka kaudu.
Telia lehel nt paneb kohe korvi kaasa.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.03.2020 11:36:43
|
|
|
Metsjeesus, sa uuri kindlasti neilt üle! Teliast sain eile kätte ja budsid olid ilusti kaasas. Kellel huvi ära osta, siis kirjutab privas mulle (budsid on valged).
Karbist välja võttes oli kaamera kvali ikka õudus kuubis (Ultra mul). Aga eile pakkus ka kohe märtsi uuendust ja esireas oli kirjas kaamera parendamine. lasin peale ja asi läks hulka paremaks.
Üks info veel, et kes plaanib 45w laadijat osta. Ma ostsin ja no ma ei saa aru.
30% akut: kaasasolev 25w näitab täis saamiseni 53 minutit ja juurde ostetud 45w näitab 49 minutit. Olematu vahe.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
03.03.2020 11:41:08
|
|
|
No ei ole ju olematu. See on sama, mis Tallinnast tartusse 90 vs 110 kmh sõita. Ajavõit on täitsa olemas, egas muidu sõidetaks selliselt.
Miks telefoni laadimiskiiruse juures peaks teisiti olema?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
03.03.2020 11:44:31
|
|
|
Kaamera kohta on ülevaateid juba tekkinud päris mitmeid, pole midagi väga müstilist, numbrid peamiselt. Samas siiski uudne lähenemine jms, ei ole su tüüpiline 12mpix kaamerad ainult
Minuarust kusagil videos rääkis kah, et karbis olev 25w ja see ostetav 45w, pole väga mõtet.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
03.03.2020 11:46:24
|
|
|
Praegu on kodukal (juba?) S20+ ja S20U Budsidega, ehk justkui S20 välja jäetud. Ent ma olen üsna pagana kindel, et nii ei olnud varem - sai kodukal korduvalt seeditud plaane.
Saatsin neile meili, aga kui ei saa, siia ilmselt tuleb apelleerida 14p õigusele ja osta Teliast KOOS budsidega....
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.03.2020 12:09:49
|
|
|
| Telia näitab jah ka S20 juures Budse kingitusena kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
03.03.2020 12:47:37
|
|
|
Minuteada on ikkagi koguaeg Samsungi kodukal olnud kirjas, et Budsid tulevad kaasa vaid S20+ ja Ultraga.
Käisin seetõttu justnimelt Samsungi füüsilises poes eeltellimas ning seal öeldi mulle, et koduleht ja nende pood on juriidiliselt erinevad ettevõtted ning poes see tavalise S20 ja Galaxy Budside pakkumine toimib.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
03.03.2020 13:54:10
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Üks info veel, et kes plaanib 45w laadijat osta. Ma ostsin ja no ma ei saa aru.
30% akut: kaasasolev 25w näitab täis saamiseni 53 minutit ja juurde ostetud 45w näitab 49 minutit. Olematu vahe. |
Väga hea, siis tean, et ei osta seda 45w laadijat. Oli ka plaanis tellida.
Aga see 25w laadija laeb naise S10 ka oluliselt kiiremini täis kui s10 laadija. Umbes 20minutit on vahe.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
03.03.2020 15:01:59
|
|
|
45W laeb esimese otsa tunduvalt kiiremini. Sai võrreldud aga ei mäleta peast. Seega selleks et koju jõudes kiire dush ja edasi välja minna on see iga protsent ju hea.
Kas ja kuidas kes seda väärtustab, on iseasi. Reisidel hoian ma ise 45W laadijat kaasas juba Note10+ga.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
03.03.2020 15:38:57
|
|
|
RustyZ, numbriliselt ta nagu ei laeks kiiremini, aga reaalselt ma pole muidugi testinud ja aega võtnud.
Minu 45W laadijaga telfu näitab, et mingi quick charge 2.0 on kasutusel, äkki teema selles, et vahed nii väikesed. Kirjadi järgi Samsungi originaal muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
03.03.2020 18:02:41
|
|
|
| Aku all saab lülitada eraldi ülikiiret laadimist ka, kas see oli sees ikka? Kas laadijatel on ka vahet, või kõik 45w on power delivery 3.0?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.03.2020 18:20:05
|
|
|
Eks varsti saab 20V läpaka laadijatega telefone laadima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004

|
03.03.2020 18:53:16
|
|
|
| rex kirjutas: |
Eks varsti saab 20V läpaka laadijatega telefone laadima hakata.  |
Ma laengi Aukey PD laadijaga nii lenovo läpakat kui telefone.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|