|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
17.02.2020 17:29:18
|
|
|
Hindade üle arutamist on hea lugeda siis, kui sellel on sisu, mitte puhas vingumine.
S20 ja tema vendade tehnilist poolt vaadates ei näe ma muud erinevust kui ekraani suurus, kaamera, aku. Mis neist kõige enam mõjutab on ilmselt aku kestvus, kuigi ma ei ole kindel, kui palju siin omakorda ekraani suurus rolli mängib - usutavasti ikkagi Ultra kestab kauem kui tavaline mudel. Kaamera erinevus on selline asi, mida tõenäoliselt suurem osa tähele ei panegi. Niisiis jääbki lõpuks ekraani suurus, mis on peamiseks argumendiks S20 ja tema vendade vahel valimisel minu silmis. Selles seeria võiks S20+ ja S20 Ultra asemel olla hoopis üks telefon. Need 3 telefoni ei eristu nii palju, et peaks 3 erinevat telefoni olema.
Välimuse poolelt peab Ultra mudeli kaamera mooduliga silma harjuma, kuid keda ei häiri kest, siis võib selle ümber panna ja näeb ehk parem välja.
Ise võtaks tavalise S20, sest ei näe, mis õigustaks väga S20+ ja S20 Ultra suuremat hinda. Praeguste hindade juures on tavaline S10 päris ahvatlev.
Ainuke asi, mis paneks S10 asemel S20 seeriat valima, oleks 120Hz ekraan. Iseasi, kui äge see reaalselt on.
Arvestades tagasiostu kampaaniat ning seda, et klapid saab ühega kaasa, siis S20 tundub hea diil.
Mis mind S20 seeria puhul häirib, on see selfi notch, eriti loll paistab seal keskel. Refresh rate võiks samuti S20 puhul intelligente olla, mitte ei tulistaks kogu aeg 120Hz. Keegi niikuinii seda käsitsi ümber 60Hz peale lülitada ei viitsi aku säästmiseks - iseasi, kui palju see siin jällegi mõjutab.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
17.02.2020 18:50:36
|
|
|
| mario20031 kirjutas: |
Oskab keegi öelda mis moodi toimib www.tagasiost.ee kampaania?
Reeglites on öeldud järgnev:
| tsitaat: |
| 12. Tagasimakse saamiseks pärast Kampaaniatoote ostu peab klient külastama tagasimüügi veebilehte, mis asub aadressil www.tagasiost.ee Eestis, www.atpirkums.lv Lätis või www.senainauja.lt Leedus, märkima soetatud Kampaaniatoote IMEI-koodi või Seerianumbri (ainult SIM-kaardita tooted) ja ostu puudutavad andmed, hindama ise oma Vana seadme väärtuse ja registreeruma veebilehel 7 päeva jooksul pärast Kampaaniatoote soetamise kuupäeva. Klient mõistab, et tema poolt antud hinnang on illustratiivne, ligikaudne ja võib kõikuda. Täpse tagasiostuväärtuse määrab Partner. |
Kuna telefon pre-ordered, siis kust ma selle IMEI koodi peaks 7 päeva jooksul välja võluma? |
Olen vahepeal oma küsimusele vastuse saanud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
17.02.2020 21:57:55
|
|
|
| Käisin ülemiste Telias Ultrat näppimas. Esmapilgu tundus käes suur, aga kui s9+ kõrvale panin siis kadus see tunne ära, aga kaamera on üsna väljas ikka. Aga see hall värv on ilus. Kaamera poes pildistdes tundus tõesti päris hea.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
19.02.2020 09:57:52
|
|
|
õige ka teistel on kõikidel püsiv kõrgem Hz
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
19.02.2020 16:30:19
|
|
|
| wirx kirjutas: |
108 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.33", 0.8µm, PDAF, OIS
Periscope 48 MP, f/3.6, 102mm (telephoto), 1/2.0", 0.8µm, PDAF, OIS, 10x hybrid optical zoom
12 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1.4µm, AF, Super Steady video
Ehk siis kaamerad on 13mm, 26mm ja 102mm objektiividega. Kui me nüüd jagame ära 102/13 siis saame vastuseks 7.85, ehk siis reaalne zoom on 8x päris 10x pole, aga kindlasti mitte ka 4x. 4x saab siis, kui arvestada keskmisest kaamerast zoomi, aga miks peaks seda tegema? Siis võiks kõik zoom objega fotokad samas stiilis arvutada. |
Siit ( https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_ultra_hands_on-review-2062p2.php ) võib lugeda järgmist:
| tsitaat: |
| Looking at the zoom scale presets themselves, plus asking around some officials at the event as to what the "Hybrid" part in "Hybrid Optic Zoom" actually stands for, we think we mostly figured out the inner-workings. Apparently, the periscope camera natively offers a 4x optical zoom, which is then getting an AI-assisted digital bump up to 10x. |
Mida see AI abikäsi ikka muud teeb kui lahjendab pikslite segu? 10x optiline zoom ilmselt eeldaks korralikumat "kühmu" kui praegune on?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
19.02.2020 18:04:31
|
|
|
Kirjutada võib kõike, kui lainurk on 13mm ja tele on 102mm, siis on võimalik tuua 13mm objektiivist vaadatatuna kaugel asetsev objekt 7.84x lähemale, mis ümardatakse 8 peale ja seda kutsutakse zoom-iks. Lihtne matemaatika.
For example, a zoom lens with focal lengths ranging from 100 mm to 400 mm may be described as a 4:1 or "4×" zoom. https://en.wikipedia.org/wiki/Zoom_lens
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
19.02.2020 18:26:49
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| wirx kirjutas: |
108 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/1.33", 0.8µm, PDAF, OIS
Periscope 48 MP, f/3.6, 102mm (telephoto), 1/2.0", 0.8µm, PDAF, OIS, 10x hybrid optical zoom
12 MP, f/2.2, 13mm (ultrawide), 1.4µm, AF, Super Steady video
Ehk siis kaamerad on 13mm, 26mm ja 102mm objektiividega. Kui me nüüd jagame ära 102/13 siis saame vastuseks 7.85, ehk siis reaalne zoom on 8x päris 10x pole, aga kindlasti mitte ka 4x. 4x saab siis, kui arvestada keskmisest kaamerast zoomi, aga miks peaks seda tegema? Siis võiks kõik zoom objega fotokad samas stiilis arvutada. |
Siit ( https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_ultra_hands_on-review-2062p2.php ) võib lugeda järgmist:
| tsitaat: |
| Looking at the zoom scale presets themselves, plus asking around some officials at the event as to what the "Hybrid" part in "Hybrid Optic Zoom" actually stands for, we think we mostly figured out the inner-workings. Apparently, the periscope camera natively offers a 4x optical zoom, which is then getting an AI-assisted digital bump up to 10x. |
Mida see AI abikäsi ikka muud teeb kui lahjendab pikslite segu? 10x optiline zoom ilmselt eeldaks korralikumat "kühmu" kui praegune on? |
48MP telefoto sensorit annab croppida kenalt lisaks 4x-le ju
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
19.02.2020 20:35:51
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| 10x optiline zoom ilmselt eeldaks korralikumat "kühmu" kui praegune on? |
Periskoopobje point just selles ongi, et zoomimine käib piki korpust olevas osas. Ots keeratakse peegliga välja.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
20.02.2020 10:59:11
|
|
|
| Kogu optilise zoom'i trall ju käib 108 MP sensori peal?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
20.02.2020 11:04:42
|
|
|
Panen ka siia teemasse märgi maha kuna Ultra sai ära tellitud. Nüüd võiks see teine märts krt rutem tulla
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
20.02.2020 11:06:12
|
|
|
Mõttetu vaidlus tegelikult. Numbritena võib igasuguseid kombosid näidata.
Reaalset testid ja fotod näitavad lõpuks, kas on ka päriselt parem või lihtsalt promotekstiline tingel-tangel.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
20.02.2020 17:45:10
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| Kogu optilise zoom'i trall ju käib 108 MP sensori peal? |
Ei. Ultral ikka 48 telefoto obje.
Aga 108mp täiskvalis pildi croppimine annab ka hea tulemuse.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A5DK
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
20.02.2020 18:13:02
|
|
|
| Paistab, et telefone ikka ostetakse isuga. Telia e-poes enam Ultrat ei müüda...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.02.2020 18:18:55
|
|
|
| A5DK kirjutas: |
| Paistab, et telefone ikka ostetakse isuga. Telia e-poes enam Ultrat ei müüda... |
Millest sa seda järeldad, on kuskil olnud infot mitu neid üldse oli.
Telia suudab ipone max max vms. kohta ka eelmüügi ajal toota pressika, et kõige popim telefon oli kõige kallim ja jääb mulje, et kogu Eesti ostis ainult seda.
Pärast oligi pakkuda 17 isendit
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
20.02.2020 19:00:27
|
|
|
| Pigem vast jah Telia bläkk, et ei suutnud endale rohkem telefone välja rääkida või ette näha müüki. Ega keegi ei taha ju kalleid telefone lattu osta...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
20.02.2020 19:13:27
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| Pigem vast jah Telia bläkk, et ei suutnud endale rohkem telefone välja rääkida või ette näha müüki. Ega keegi ei taha ju kalleid telefone lattu osta... |
No minu jaoks on küll üllatus, et inimesed 900 - 1350€ maksvate kiirmoevidinate peale uksi maha jooksevad. Aga eks on erinevatel tarnijatel nüüd millest õppida.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tohoh
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2010
|
20.02.2020 19:44:09
|
|
|
| Huvitav millal mobiilioperaatorite juurde Z Flip ka müüki ilmub? Ja kas kusagil see ka proovimiseks väljas on?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
20.02.2020 21:41:09
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
| No minu jaoks on küll üllatus, et inimesed 900 - 1350€ maksvate kiirmoevidinate peale uksi maha jooksevad. Aga eks on erinevatel tarnijatel nüüd millest õppida. |
No odavaim viis näidata, et sa pole vaene. Ega järekalepingut näe ju keegi...
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
20.02.2020 22:53:53
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Baeskades kirjutas: |
| No minu jaoks on küll üllatus, et inimesed 900 - 1350€ maksvate kiirmoevidinate peale uksi maha jooksevad. Aga eks on erinevatel tarnijatel nüüd millest õppida. |
No odavaim viis näidata, et sa pole vaene. Ega järekalepingut näe ju keegi... |
Tänapäeval nutitelefoni ostmine järelmaksuga päris vahva. 0% intress. Elisa kodulehel kirjas lausa, et ilma teenuseta ja muid kulusid pole. Ma kunagi lolli peaga võtsin Teliast mingi paketiga uue telefoni ning kui pärast lepingu lõppemist summa kokku lõin ning vaatasin palju ma paketis kõnesid ja andmemahtu kasutasin, siis sain aru, et oleks pidanud kohe välja ostma. Ei kujuta muidugi ette, et mõnda telefoni järelmaksuga 48 kuud maksaks, kuid miks mitte lühemaks perioodiks, tänasel päeval võiks küll Elisast 6 kuu peale mingi telfari võtta, kui vaja oleks.
Huvitav, et Telial ja Elisal samade Samsungide tarneajad erinevad.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tohoh
HV kasutaja
liitunud: 08.12.2010
|
21.02.2020 18:45:50
|
|
|
| Elisa väitis, et neile Z Flip müüki ei tule. Sestap tellisin euronicsist , saab siis näha palju lubatud tähtajast (alates 28.02.2020) üle läheb. Ostsin kuna alati jama riietuse taskutega kuhu telefon ei mahu. Nüüd Z Flip ehk mahub. Aga hakkas huvitama, mida miinuskraadid selle volditavusega teevad?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
21.02.2020 19:05:26
|
|
|
Praguneb, mingil lehel keegi kurtis, et külmas lahti võttis ja keskelt oli piix majas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
21.02.2020 21:40:38
|
|
|
jeesus188, tegelt ka? Päris jama siis ju
Mul tuttav tellis oma naisele ka selle ära. Õnneks muidugi meil talvesid enam pole vist. Aga kui külmast jutt oli sellel lehel, mida sa nägid?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.02.2020 00:01:22
|
|
|
jeesus188, Razr nõrgem tundub. Ja -20c meie silmad nagunii ei näe rohkem
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.02.2020 00:14:59
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
jeesus188, Razr nõrgem tundub. Ja -20c meie silmad nagunii ei näe rohkem  |
Samsungi vennal läks soojemaga katki, temperatuuri kõikumise pärast arvatavasti.....eks paista kui rahval neid rohkem käes
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.02.2020 00:16:56
|
|
|
| jeesus188, kole värk. Garantiilakse (kui see ikka sinna alla läheb) hakkab siis hulgim olema.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.02.2020 00:20:10
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| jeesus188, kole värk. Garantiilakse (kui see ikka sinna alla läheb) hakkab siis hulgim olema. |
Esimene ekraan vahetatakse alla 200€ välja 1 korra kui ise katki teed ...kui see peaks lohutama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.02.2020 00:31:18
|
|
|
jeesus188, kui ise=külm, siis on joppenpuhh
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
22.02.2020 00:36:09
|
|
|
| Vaatasin esinduses ka selle S20 üle. See ikka kuramuse tillukese ekraaniga. Kui ma oleks e-poest eeltellinud selle, siis oleks pidanud selle pärast tagastama. Alla S20+ pole midagi teha, kui oled tihe videote vaataja.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
22.02.2020 09:22:11
|
|
|
| acer, võta kohe siis ultra.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
22.02.2020 09:29:44
|
|
|
tehke sellele puudritopsile eraldi teema - sel pole S20 seeriaga mingit pistmist
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
22.02.2020 09:55:26
|
|
|
| TElia saatis eile kirja, et liikus laost välja S20. Delivery on ikka 25.02. Äkki jõuab varem ikka, smartpost toob nädalavahetustel ka kohale.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
22.02.2020 11:29:52
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| TElia saatis eile kirja, et liikus laost välja S20. Delivery on ikka 25.02. Äkki jõuab varem ikka, smartpost toob nädalavahetustel ka kohale. |
Kui siis homme....muidu teisipäev
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
22.02.2020 13:04:55
|
|
|
Ultra tarne oli ka mul muidu 02.03, aga nüüd on liikunud 25.02 peale
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
22.02.2020 13:41:13
|
|
|
| Keegi teab põhjust, miks Samsungi enda poest ostes saab Galaxy Buds'id tasuta kaasa alates S20+ ostust, st tavalise S20'ga neid ei kaasne? Kõigil teistel on see pakkumine kõigile mudelitele.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
22.02.2020 13:54:02
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
tehke sellele puudritopsile eraldi teema - sel pole S20 seeriaga mingit pistmist  |
Pmst võiks siin edasi arutleda, põhi juba all:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=753089
| acer kirjutas: |
| Vaatasin esinduses ka selle S20 üle. See ikka kuramuse tillukese ekraaniga. Kui ma oleks e-poest eeltellinud selle, siis oleks pidanud selle pärast tagastama. Alla S20+ pole midagi teha, kui oled tihe videote vaataja. |
Nii ja naa - ma vaatan videoid päris tihedalt, aga eelistan selleks 55" ekraani. Taskuseadme puhul eelistan kompaktsust, seepärast vahetasin S9+ juba pärast poolt aastat S10e vastu ja rahul. Reisile võtan niikuinii lisaks läpaka ja/või tahvli kaasa.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
22.02.2020 14:17:59
|
|
|
| Mul ka just S20 meeldis, et ei ole liiga suur. Endale sobib piklik telefon rohkem, kui labidas.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
23.02.2020 20:37:45
|
|
|
jägaja, veidralt udused ja fookusest väljas pildid
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
25.02.2020 17:30:45
|
|
|
| Sain enda ultra tunnike tagasi kätte. Esmamulje on hea.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vesipühvel
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2011
|
25.02.2020 18:37:44
|
|
|
| Kui keegi soovib maha müüa enda Galaxy Buds+'id, mis nüüd uue S20ga kaasas, siis ostaksin sobiva hinnaga, PS.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mario20031
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2003
|
25.02.2020 18:45:44
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Sain enda ultra tunnike tagasi kätte. Esmamulje on hea. |
Kust nii kiiresti õnnestus saada?
| Vesipühvel kirjutas: |
| Kui keegi soovib maha müüa enda Galaxy Buds+'id, mis nüüd uue S20ga kaasas, siis ostaksin sobiva hinnaga, PS. |
Defineeri: "sobiv hind".
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.02.2020 18:56:00
|
|
|
45% poehinnast
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.02.2020 20:25:44
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
Ultra tarne oli ka mul muidu 02.03, aga nüüd on liikunud 25.02 peale  |
Pidin ka täna saama, jälgimine näitab siiani 25.02.2020 kell 16:00. Pakki aga ei saabunud Smarti ja Telia ütles, et täna hommikul on muudetud 02.03. peale uuesti. Peab veel kannatama siis
Jann1, Teliast ostsid või kuskilt mujalt?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
25.02.2020 23:24:14
|
|
|
Teliast ostsin jah. Tellisin 12.02 hommikul, ehk see mõjus.
9% akut järel. Laadija järele pannes näitab 63 minutit täis akuni... Üsna hea kiirus. Peab ikka 45w laadija ka tellima.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
26.02.2020 00:34:47
|
|
|
| Tellisin 13.02, sain täna kätte S20'ne 16:30 umbes oli smartpostis. Ikka päris vahva tundub. Koos Spigeni kestaga mahub suht täpselt auto juhtmevabasse laadijasse.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keimps1
HV Guru
liitunud: 27.10.2008
|
26.02.2020 09:36:35
|
|
|
Smati sul tavaline S20? Kes veel tellinud ja kätte saanud siis võiks julgelt muljeid jagada. Eriti põnev oleks kuulda, mis mudelilt üle tuldi ning mis vahed on märkimisväärt
_________________ www.asicom.ee |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
26.02.2020 10:36:45
|
|
|
Telia arvas, et saab mulle selle 25.02 tarnida, aga siis selgus, et ikka ei saa. Jälgimise leht jääbki näitama 25.02 nüüd. Küsimise peale, et miks kuupäev õigeks ei lähe, öeldi, et saad 02.03. Kui küsisin, et vale kuupäeva kuvamisega (mineviku kuupäev nüüd juba) on see leht kasutu ju. Vastati, et tarne on 02.03. Küsisin, et kui 02.03 äkki ei tule ja muudate näiteks 06.03 peale, et kuidas ma siis teada saan. Öeldi, et kui 02.03 pole saabumud, siis helistada neile ja uus tarnekuupäev küsida
Kasutu leht see jälgimise leht hetkel
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|