Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 557, 558, 559 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 12:11:31 vasta tsitaadiga

üks sai chryslerit 6milliga, ei tea kas keegi veel sai odavamalt
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 12:18:03 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Lihtsalt huvi pärast, keegi teab mis sellel Chrysleril miinimum hind millega inimesed said oli? icon_biggrin.gif


Räägitakse et, 4,5 milli oli umbes see alumine piir EU serveris... RU serveris lausa 9. milli
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 13:08:31 vasta tsitaadiga

Mulle üks mängus ütles et 4.5M oli tema pakkumine. Ise pakkusin 5M ja lootsin et ei saa. icon_lol.gif
Eks peab nüüd mõtlema mida sellega peale hakata. 198 pene on ikka väga lahja nüüdsel ajal. Samas tier 8 peal tundus see täitsa mängitav.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 07.02.2020 16:15:00 vasta tsitaadiga

Täna hommikune tank olla ka väga kiirelt ära läinud.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rayer155
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 16:30:49 vasta tsitaadiga

Saan aru, et iga päev on kell 6 ja kell 18.00 eesti aja järgi siis see black market jah?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 16:32:27 vasta tsitaadiga

Kell 08:00 ja 18:00
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 07.02.2020 16:38:06 vasta tsitaadiga

rayer155 kirjutas:
Saan aru, et iga päev on kell 6 ja kell 18.00 eesti aja järgi siis see black market jah?


Hommiku 6 ja õhtu 6 jah.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 19:00:57 vasta tsitaadiga

SU 76i - 15к kulda

***********

20 sek ja ongi otsas )))
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phljuh
HV kasutaja
phljuh

liitunud: 06.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 19:02:25 vasta tsitaadiga

ebanormaalne
_________________
müüsin oma naeratuse maha
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2020 19:26:11 vasta tsitaadiga

Müüdi hoopis SU-76G FT maha, mingi jama on sellega. See on ju arendav tier IV hiina p*sk
*******

UPD: WG poolne kommentaar "We're currently investigating this, as soon as there's more information, we will share it."
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.02.2020 21:30:14 vasta tsitaadiga

Black market ju. Mis te ostate siis mingilt kahtlaselt ärikalt tanke. Kõik on õige... icon_lol.gif

Sama asi nagu siin ostetakse õnnelikult autojarelmaks roikaid ja pärast imestatakse miks ost aia taha läks icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2020 16:11:30 vasta tsitaadiga

Oiijah, üks panustas 40k kulda Type 59 G peale ja ei saanudki icon_biggrin.gif Kõige rohkem panustati 100k+ kulda. Ulme...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.02.2020 22:26:09 vasta tsitaadiga

Keegi pani vist oma elusäästud huugama
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2020 22:33:29 vasta tsitaadiga

~1644€ selle tanki eest, WG teenib korralikult rahhi
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.02.2020 22:49:54 vasta tsitaadiga

Ega no tegelikult tegid tippklannid lihtsalt oma varahoidlas tühjendust ja jagasid liikmetele korralikult kulda... Seal on tegelikult üüratud kullahunnikud peidus kui ollakse maailmakaardil aktiivselt ja edukalt lahinguid teinud.

Et siis saada sellist asja teha:
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2020 23:50:35 vasta tsitaadiga

Ega rikkus ole häbiasi et seda peitma peaks. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2020 16:45:25 vasta tsitaadiga

Mis hommikusele miinimum bid oli? Panin 4.8mil, ei tea kas sain. Pääseb homme alles arvuti taha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 11.02.2020 03:26:51 vasta tsitaadiga

Sattusin täiesti juhuslikult vaatama täna mingit Youtube videot woti "ässadest".Ilmselt seetõttu, et mingi küpisis tuvastas mu arvutis woti mängud.
Vaatan siis seda "ässa" videot - teeb 12 killi ja on muidu väga äge mängija. Paljud kiidavad, ahhetavad jms. Aga kui hakkan seda kontot Wot-lifest vaatama, siis eda pole seal olemas. Polegi olemas.
Vaatan siis veel, teine äss.. 14 killi.. Kommentaarid ka enam-vähem samadelt inimestelt.. Kui vinge mängija, kiidetakse, ahhetatakse.. Vaatan siis wot-lifest - pole mängijat olemaski..
Kui kolmandaga sama asi juhtus, oli pilt selge icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2020 12:03:54 vasta tsitaadiga

FastPotty, äkki viskad mõne YT lingi kus need kadunud "ässad" näha on?

nt https://www.youtube.com/watch?v=_qJbiS9yqf8 - 1. mängija "Major_Kenway" pole ka Wot-life-st justkui leitav, samas kui vahetada server NA vastu on tema statid täiesti olemas!
Ehk ei maksa eeldada, et YT videod kõik EU serveris tehtud on. Seal on nii EU, RU, kui ka NA omi. Vastavalt tuleb ka Wot-life lehel server ise valida.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 11.02.2020 14:29:11 vasta tsitaadiga

kes on juba saanud omale obj 279, öelge, kaua aega läks teil selle kätte saamisega?
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 11.02.2020 17:39:01 vasta tsitaadiga

WZ-111 5A või 113? 20k veel minna icon_smile.gif
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2020 17:44:45 vasta tsitaadiga

WZ-111 5A

113 visatakse tulevikus tehnikapuust üldse välja. Praeguste plaanide kohaselt.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2020 00:38:53 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
113 visatakse tulevikus tehnikapuust üldse välja. Praeguste plaanide kohaselt.

Kogu nimekiri mis tankid jäävad välja ja nende hinnad tulevikus
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zNHSblwdKdUj6apM1zrfmRo59O8tr9lUjX7y_80ZotU/edit#gid=0
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 12.02.2020 19:00:06 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
WZ-111 5A

113 visatakse tulevikus tehnikapuust üldse välja. Praeguste plaanide kohaselt.

Aga mängu poolest? Mängin konsoolil, seega seda eemaldamist pole väga vaja seal karta.

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.02.2020 21:41:04 vasta tsitaadiga

5A on igatepidi parem valik.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 08:20:05 vasta tsitaadiga

uutest muudatusetest ja nalja nabani

Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 13.02.2020 18:04:14 vasta tsitaadiga

ei ole vahet mis muutused tulevad, see mäng jääb ikka võltsiks ja ebaausaks.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 18:14:18 vasta tsitaadiga

EBAAUS, tõsiselt või. Nende muudatusetega on ju kõik hästi, et kui he tankid saavad nerfi siis kv2 ei saa ju. See ju ainult hea. icon_razz1.gif
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 18:23:38 vasta tsitaadiga

Kui see muudatus live läheb siis kogu see "punaste" mass vajub Tier 6 peale...
Seal peaks mingi filter olema mis kasvõi PR järgi otsustaks, et kas saad edasi liikuda või mitte.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 13.02.2020 20:30:31 vasta tsitaadiga

Pisut sai testitud seda SB's. Nagu ikka muudatustega on võitjad ja kaotajad.

Seekord võtjateks:
1) arty, kui see jääb sellsiele kujule, Sisult on võimalik kuldmoonaga teha päris korraliku dämmi konsistentselt. Eeldab muidugi suurt rahakotti niiöelda (p2w)
2) Superheavyd või üldse tugeva soomusega tankid
3) Suure standardpenniga tankid (enamus TD's) eriti võidavad täpsemad TD'd
...
4) Lisaks võitjad on kõrgema tieri tankid, eriti tier 10 tankid (kui need saavad mängida madalamate tieride vastu), pennida madamala tieri tanke standardmoonaga.


Kaotajad on:
1) Enamus mediumtanke, va. obj. 430U, 907 jne või tugeva turretiga meediumid mida raske tavamoonaga pennida..
2) Light tankid
..
3) Madala tieri tankid, mis mängivad +1, +2 MM'ides tihti, kõrgema tieri tankid saavad neid pennida standardmoonaga, nemad peavad special ammot kulutama (väiksema alfaga), et vastu pennida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 13.02.2020 21:17:55 vasta tsitaadiga

muudatused võivad igasugused olla aga wg jääb kontrollima sind nii või naa
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 00:09:41 vasta tsitaadiga

vlat kirjutas:
muudatused võivad igasugused olla aga wg jääb kontrollima sind nii või naa


Kui tanki ei mängi, siis wg ei kontrolli niivõinaa mitte midagi enam. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vlat
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2005




sõnum 14.02.2020 01:19:24 vasta tsitaadiga

aga vot ei saa nii kergelt loobuda, oleks perma delete nupp, mis koheselt konto ära kustutab, siis oleks ammu selle ära teinud.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 17.02.2020 01:00:54 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga. Mängisin täna esimest korda elus ka mingit klannilahingut või mis iganes nimi sellel on. Ja ausalt noh, see tase, mis sealt vastu vaatas.. Kuidas need 9000+ reitingud on kätte saadud?
Alguses lõin ma ise kolm mängu, olin kapten või kuidas iganes. Alla 7000 ei võtnud kedagi mängu. Ja noh, kolm mängu, ma olin kõik TOP 1 dämmiga ja kõik surid nagu kärbsed. Masendav. Mingi yolo, kus 2 minutiga oli asi lahendatud.
Siis läksin teiste mängu, mingi Paffy või Daddy, igatahes 6. üldkoht. Kuus mängijat sees, mina ainus leegionär. Ei noh, vägev värk. Siit tulevad võidud.
Ja sama lugu. Kõik surevad nagu kärbsed, keegi ei mõtle, keegi kaarti ei näe. Mingi haige yolo käib, kolm minutit ja kõik surnud. Ma siis ikka pusin ka natuke, teen jälle top dämmi ja ei saa lihtsalt aru, kuidas kõik need supertomatid minust kõrgemat reitingut omavad ja klannilahingutes veel 6 kohta omavad?? kaotame 7-1, 7-3, 7-3.
Tegin kolm mängu ära, iga kord kolme parima seas, ja tulin vabatahtlikult ära, sest ma ei suuda lihtsalt nii rumalate inimestega koos olla.
Kuidas see WN8 süsteem toimib, ei tea, aga tõsiselt, mingit intelligentsust sealt ära küll oota.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 17.02.2020 10:21:58 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Ühesõnaga. Mängisin täna esimest korda elus ka mingit klannilahingut

Mis tieri mängisid?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.02.2020 12:28:48 vasta tsitaadiga

Need ei ole mingid klannilahingud vaid lihtlabased kokkupõrked. Seal ongi eesmärk kiiresti vastane mättasse lüüa ja uude.
Peamine taktika seal ongi "üheskoos otse peale sõita".
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 17.02.2020 14:00:32 vasta tsitaadiga

Tier 6 skirmish suht no brainer tõesti. Sest armorit selles tieris ei eksisteri. Keegi end sisse kaevata otseselt kuskile ei saa. Ainuke taktika mis töötab ongi yolo ja focusfire... 1-2 mintsa ja next....
Lisaks FastPotty teamiformaatides pole oluline kes kui palju dämmi teeb, vaid pigem see, et dämm võimalikult võdrselt jaotuks, shieldimne jne...aga noh, ega see ongi veits teine maailm vs random...sinna jõudmine võtab aega..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2020 15:04:29 vasta tsitaadiga

Tier 6 kindlust on lahe sõita kiirete medikatega, nt. Cromwell B, Type 64 vms.
Kiireim võiduga lõppenud lahing kestis vist kunagi 24 sekundit. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2020 15:39:25 vasta tsitaadiga

T6 on puhas lõbusõit jah. Pluss muidugi see, et kui keegi jääb kuhugi taha nahka hoidma ja isikliku tulemuse peale mõtlema, siis on tiim võitlusolukorras sisuliselt vähemuses.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.02.2020 18:32:57 vasta tsitaadiga

Offtopic, aga äge:


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 10:25:07 vasta tsitaadiga

päris huvitav kuidas mõnes kohas kõlas lask nagu püssist ja teises müristas mis hirmus.

Eile tahtis wg terve tiimi wr vist mõjutada. Minu tiim sai serverist kicki, et siis kogu tiim visati severist välja, lahingu tulemused suht paljastavad ka seda.
http://wotreplays.eu/site/5237804#redshire-ahvikeest-progetto_m35_mod_46

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 19.02.2020 11:36:58 vasta tsitaadiga

arny, täna hommikul tuli tehniline patch, niiet küllap tegu polnud sihiliku tegevusega, vaid bugiga.

PS - Ma ei kujuta ette, mis moodi sa elada saad - tuleb torm, siis ilmataat tahab just sulle ära keerata. Bensiinihind tõuseb just siis kui sul vaja paak täis lasta - Circle K tahab sind isiklikult pankrotti ajada. Eesti jalgpallikoondis kaotab 0:15 Udmurtiale - nimme sittusid mängu ära, et sul õhtu ära rikkuda. Terve maailm ainult nagu nuputakski välja viise, kuidas sul personaalselt elu keeruliseks teha. Nii või? icon_lol.gif

WG on force majeure nagu kõik need eelmainitudki, kainelt võttes tundub ju võimatu et nad panevad terve serveri ulguma lihtsalt selleks, et "sinu tiimi" tulemus ära rikkuda icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 18:03:26 vasta tsitaadiga

eks see oli rohkem ülekantud tähenduses mõeldud. Täna miski pärast viskas jälle lahingust välja niikui proghetto võtsin. Loodetavasti läheb see jama üle mingi aeg.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
priitr
HV kasutaja

liitunud: 17.06.2004




sõnum 19.02.2020 22:29:30 vasta tsitaadiga

Nojah, mürskude tehtava dammi ja arta rebalanss jäetigi ära. Tehnikapuude ümbertegemine ja HP skaleerimine lükati kah teadmata tulevikku. https://worldoftanks.ru/ru/news/updates/pesochnica-fevral-itogi/
_________________
Tšudes ne bõvajet.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 22:52:37 vasta tsitaadiga

Ingliskeeles ka sama jutt nüüd olemas: https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/sandbox-february-results/
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 08:19:36 vasta tsitaadiga

mis siis oli, et vene tankid ei olnudki teistest paremad ve.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.02.2020 12:01:37 vasta tsitaadiga

arny, suht palju negatiivset tagasisidet sai neil see plaan. Eriti nuteti HE nerfi üle, aga ega see WG meetod kuidas prem mürske nerfida ka palju parem polnud. Mõtlesin suht õudusega, et kuidas hakkavad mängima nt tier 8 tankid, millel APga alla 210mm pen, Tier X masinate vastu. Mausil ei lase 190mm penniga isegi flat küljest ega tagant usaldusväärselt läbi, täielik loterii.

No ühte peab ütlema - kui WG näeb, et mängijad pole rahul, siis nad vähemalt ei hakka suruma. Asi seegi. Äkki tuleb paremaid mõtteid ikka pähe. Mu enda arust kõige parem mõte, kuidas prem mürske nerfida, on lihtsalt piirata seda, kui palju neid kanda saab. See on ajaloolise reaalsusega samuti kooskõlas, need tugevdatud südamikuga või kumulatiivmürsud olid ikkagi haruldased ja reeglina antigi neid lahingusse kaasa vaid paar tükki.

Nt kui teha reegel, et ükski tier 8 medikas ei saa neid kanda rohkem kui ~1500 dämmi jagu (150 dam puhul 10tk, 240 dam puhul 6-7tk, jne), ja ükski tier 8 heavy mitte rohkem kui 2000 dami jagu (5-6tk) siis võiks päris viisakas olla. Eks igat tieri saab eraldi balansseerida, ilmselt siis selle järgi, et keda nad halvimal juhul kohata võivad. Mida kõrgem tier, seda rohkem prem moona kaasa, ja nii ta läheb.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2020 13:11:54 vasta tsitaadiga

EBR-d tuleks samamoodi eraldi kategooriasse MM poolt panna nagu SPG-d - võrdne arv mõlemil pool (ja max 1-3 per tiim).

Krt ühes lahingus oli 6! tier X kummalgi pool, f*** seal heviga midagi teha oli, pandi 500-seid lakse tagumikku igast suunast. icon_evil.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 20.02.2020 13:52:02 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
arny, suht palju negatiivset tagasisidet sai neil see plaan. Eriti nuteti HE nerfi üle, aga ega see WG meetod kuidas prem mürske nerfida ka palju parem polnud. Mõtlesin suht õudusega, et kuidas hakkavad mängima nt tier 8 tankid, millel APga alla 210mm pen, Tier X masinate vastu. Mausil ei lase 190mm penniga isegi flat küljest ega tagant usaldusväärselt läbi, täielik loterii.

No ühte peab ütlema - kui WG näeb, et mängijad pole rahul, siis nad vähemalt ei hakka suruma. Asi seegi. Äkki tuleb paremaid mõtteid ikka pähe. Mu enda arust kõige parem mõte, kuidas prem mürske nerfida, on lihtsalt piirata seda, kui palju neid kanda saab. See on ajaloolise reaalsusega samuti kooskõlas, need tugevdatud südamikuga või kumulatiivmürsud olid ikkagi haruldased ja reeglina antigi neid lahingusse kaasa vaid paar tükki.

Nt kui teha reegel, et ükski tier 8 medikas ei saa neid kanda rohkem kui ~1500 dämmi jagu (150 dam puhul 10tk, 240 dam puhul 6-7tk, jne), ja ükski tier 8 heavy mitte rohkem kui 2000 dami jagu (5-6tk) siis võiks päris viisakas olla. Eks igat tieri saab eraldi balansseerida, ilmselt siis selle järgi, et keda nad halvimal juhul kohata võivad. Mida kõrgem tier, seda rohkem prem moona kaasa, ja nii ta läheb.


Üldiselt nõus aga....
limiteeritud kuldmoonaga tekiks see probleem, et pärast seda oleks paugust kohe superheavyd (üldse tugeva soomusega tankid) palju tugevamad. Ehk, et oleks vaja hakata tankidele juurde ehitama weakspote, et neid forntally pennida. See nagu päris massiivne töö, muidugi see mõjuks hästi üldisele mängu tervisele (inimesed saavad rõõmu tunda jälle sihtimisest jne), paneks inimesed taktikalsielt rohkem kalkuleerima, kuna lasta kulda ja kuna mitte, võtma suuremaid riske, et flankida kui kuldmoon otsast jne.

Kõik on tore, aga praegu balance selline, et ei toeta väga seda üritust. Palju koridorkaarte, suur rng selles osas kuhu mürk lendab. Lisaks wg'le meeldivad kui inimesed konkurentsis püsimiseks on sunnitud ohtrasti kuldmoona kasutama...

Nii, et see on selline tore unistus mis kunagi live serverisse ei kicki...

bladerunner kirjutas:
EBR-d tuleks samamoodi eraldi kategooriasse MM poolt panna nagu SPG-d - võrdne arv mõlemil pool (ja max 1-3 per tiim).

Krt ühes lahingus oli 6! tier X kummalgi pool, f*** seal heviga midagi teha oli, pandi 500-seid lakse tagumikku igast suunast. icon_evil.gif


EBR'id on tore mõte WG poolt, fun mängida jne. aga see on jõhker katalüsaator turbomängudele. EBR'id nagu torpeedod järgmisest sajandist. Selleks, et neid asju balanseerida peaks kindlasti neid max 1 per battle olema mõlemas teamis. Lisaks sellele tuleks neid nerfida nii, et kui ikka lased rattad alt, siis see asi ei liigu 60-70 km/h. Vaid sõidab 20 km/h max. 3 artyd per game nagunii naljanumber. Seal sama moodi 1 arty per team max.

Järjekorrad kasvavad, aga see annabki märku inimestele, et mängigu mingeid muid tanke vahelduseks..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 20.02.2020 16:11:52 vasta tsitaadiga

thomak28, pole nõus. Ka tier X heavysid saab balanseerida sellega, palju neile premmürske kaasa anda. Reaalselt kui sul on piisavalt kuldmoona kaasas, et võtta frontaalselt maha Maus, siis mida sul tegelikult veel vaja on? Võibolla väike puhver ka, ütleme 4000 HP jagu prem moona, ja ongi korras. 99% playeritest ei suuda seda nagunii ära realiseerida.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 557, 558, 559 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.