Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2020 18:30:57 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
sm-g973f/ds
Ekraan ämblikus.
Palju vahetus.
Prism white


Hei
Originaal kasutatud ekraan (Kriimudega üsna 3/5 hindeks), kuid siiski terve ja toimiv. 145€ - tarne ca 5-9tp, olenevalt laotellimuse täitumisest. Tõenäoliselt nädala ringis võiks tarne jääda, kui tellida nüüd.
Originaal uus ekraan 235€ - tarne ca 5-15tp

Hinnad sisaldavad tööd.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2020 17:21:33 vasta tsitaadiga

Kindlustuse all asju teed ka?
_________________
joodan ja mõõdan
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2020 17:36:03 vasta tsitaadiga

AllanK20 kirjutas:
Kindlustuse all asju teed ka?

Akti saab. Pole probleemi ja aksepteeritakse.
Siis vaja vaid seadet, et defekteerimine teha akti jaoks.

thumbs_up.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Timmuk
HV kasutaja
Timmuk

liitunud: 03.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 11:03:47 vasta tsitaadiga

Tere,

Seadme mudel: Samsung S8
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil mõrad sees, alumine ekraani pool toimib aga ülemine pool mitte. Palju ekraani vahetus maksaks?

_________________
thumbs_up.gificon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2020 13:17:57 vasta tsitaadiga

Timmuk kirjutas:
Tere,

Seadme mudel: Samsung S8
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil mõrad sees, alumine ekraani pool toimib aga ülemine pool mitte. Palju ekraani vahetus maksaks?


Tere !
Originaal vähekasutatud must 155€ koos tööga. - KOHAPEAL
Uus originaal 189€ koos tööga. - Tarne ca 5-9tp
Originaal kasutatud tellimisega (mõningate sügavamate kriimudega) - 140€ - tarne ca 5-15tp

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Xstr
HV kasutaja
Xstr

liitunud: 18.10.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2020 18:05:54 vasta tsitaadiga

Tere!

Tootja: Xiaomi.
Mudel: Note 4.

Mõrad ekraanil, ekraanil kuvatav pilt triibuline ning värvid paigast. Telefon toimiv ja kasutatav.
Palju maksab ekraani vahetus?

Tänan
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2020 10:20:51 vasta tsitaadiga

Xstr kirjutas:
Tere!

Tootja: Xiaomi.
Mudel: Note 4.

Mõrad ekraanil, ekraanil kuvatav pilt triibuline ning värvid paigast. Telefon toimiv ja kasutatav.
Palju maksab ekraani vahetus?

Tänan


Tere
Must:
Originaal raamiga ning koos tööga 85€ - tarne 5-9tp
Kvaliteet Analoog koos tööga 60€ - tarne 5-9tp
Analoog koos tööga 45€ - tarne ca 3 nädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuuese
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2020 12:06:41 vasta tsitaadiga

samsung s9+ ekraani vahetus?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2020 12:08:38 vasta tsitaadiga

kuuese kirjutas:
samsung s9+ ekraani vahetus?

Tere
Seadme värv?

Siis saame vaadata, mis kohapeal kasutatud paneelidest oleks ming vajadusel mida tellida.


Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kuuese
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2020 12:14:53 vasta tsitaadiga

Sunrise Gold on seadme värv
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2020 19:18:15 vasta tsitaadiga

kuuese kirjutas:
Sunrise Gold on seadme värv


Antud ekraanile oleks pakkuda:
Uus originaal 225€ koos tööga - tarne ca 5-9tp

Kahjuks kasutatud antud tooni paneeli pole saada, kuid kõige ligilähedasem oleks purple sellele (raam koos ekraaniga)
Vähekasutatud originaal 175€ koos tööga - KOHAPEAL
Rohkem kasutatud 165€ (kriimulisem ekraan) - tarne ca 5-9tp

Tööajaks ca 1-2h , kui varuosa kohal, seega samal päeval saab seadme mõne tunniga kätte.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BL@q
HV kasutaja

liitunud: 27.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2020 19:33:10 vasta tsitaadiga

Tere!

iPhone SE-l aku vajaks vahetust, mis hinnaga oleks võimalik?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2020 19:45:20 vasta tsitaadiga

BL@q kirjutas:
Tere!

iPhone SE-l aku vajaks vahetust, mis hinnaga oleks võimalik?

Tere

Aku koos vahetusega 27.5€
Tööajaks ca 30 minutit
Aku kohapeal.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2020 14:44:43 vasta tsitaadiga

Samsung A7 ekraani vahetus?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2020 20:54:29 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
Samsung A7 ekraani vahetus?


Hei
Täpsusta palun seadme värv ja mudel (2017 või 2018 ?)

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 01:25:58 vasta tsitaadiga

Samsung S10+ ekraani vahetus?
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 11:03:49 vasta tsitaadiga

soulshaker kirjutas:
Samsung S10+ ekraani vahetus?

Tere
Mis värvi?

Hetkel teen mustale pakkumise.

Kasutatud, kriimudega originaal ekraan koos vahetusega 185€ - tarne nädal (Laos viimane)
Uus originaal 260€ - tarne ca 5-15tp

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2020 18:40:36 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
WerteX kirjutas:
Samsung A7 ekraani vahetus?


Hei
Täpsusta palun seadme värv ja mudel (2017 või 2018 ?)

Parimat,

Sinine ja 2017
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2020 10:43:19 vasta tsitaadiga

WerteX kirjutas:
mteachx kirjutas:
WerteX kirjutas:
Samsung A7 ekraani vahetus?


Hei
Täpsusta palun seadme värv ja mudel (2017 või 2018 ?)

Parimat,

Sinine ja 2017


Ps täpsustusega edastatud icon_smile.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jas
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2020 19:39:04 vasta tsitaadiga

Hei!
LG G6 kaamera klaas katki. Kas saab uut ja mis maksab?
https://www.upload.ee/image/11144496/1580744582351.JPEG
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2020 22:01:20 vasta tsitaadiga

Jas kirjutas:
Hei!
LG G6 kaamera klaas katki. Kas saab uut ja mis maksab?
https://www.upload.ee/image/11144496/1580744582351.JPEG

Tere
Odavaim oleks 9.90, tarne 3-4 nädalat
Originaal 19wir, tarne ca 5-9tp olenevalt laotellimuse täitumisest.

Kui kaamera hetkel musti laike ei tee, siis soovitan teibiga või millegagi ära katta, sest pole palju vaja, et välitingimuste tolm ja mustus kaamera silmale satuks ja siis on juba kaamerat vaja vahetama hakata.

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jas
HV kasutaja

liitunud: 12.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 07:33:38 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
Jas kirjutas:
Hei!
LG G6 kaamera klaas katki. Kas saab uut ja mis maksab?
https://www.upload.ee/image/11144496/1580744582351.JPEG

Tere
Odavaim oleks 9.90, tarne 3-4 nädalat
Originaal 19wir, tarne ca 5-9tp olenevalt laotellimuse täitumisest.

Kui kaamera hetkel musti laike ei tee, siis soovitan teibiga või millegagi ära katta, sest pole palju vaja, et välitingimuste tolm ja mustus kaamera silmale satuks ja siis on juba kaamerat vaja vahetama hakata.

Parimat,


Mis oleks kaamera hind? Teine kaamera küll toimib. Aga katkise klaasi all olevast pole kindel.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 10:39:27 vasta tsitaadiga

Jas kirjutas:
mteachx kirjutas:
Jas kirjutas:
Hei!
LG G6 kaamera klaas katki. Kas saab uut ja mis maksab?
https://www.upload.ee/image/11144496/1580744582351.JPEG

Tere
Odavaim oleks 9.90, tarne 3-4 nädalat
Originaal 19wir, tarne ca 5-9tp olenevalt laotellimuse täitumisest.

Kui kaamera hetkel musti laike ei tee, siis soovitan teibiga või millegagi ära katta, sest pole palju vaja, et välitingimuste tolm ja mustus kaamera silmale satuks ja siis on juba kaamerat vaja vahetama hakata.

Parimat,


Mis oleks kaamera hind? Teine kaamera küll toimib. Aga katkise klaasi all olevast pole kindel.


To kaamera kallim, 69eur plus vahetus 20eur

Parimat

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 18.02.2020 23:39:52 vasta tsitaadiga

Galaxy S8 esiklaasi ja tagumise kaane vahetus?

Värv sinine.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 23:53:41 vasta tsitaadiga

raull kirjutas:
Galaxy S8 esiklaasi ja tagumise kaane vahetus?

Värv sinine.

Hei
Vaatan homme kasutatud paneeli üle, mida kontoris on, mida mitte ning siis teen pakkumise täpsustuse.

Originaal uute juppide peale aga hinnad järgnevad
197€ originaal uus ekraan
41€ originaal uus tagaklaas
Hinnad tööga. Tarne ca 5-9tp

Kasutatud ekraani hind ca 135-155€ vahemikus, olenevalt kasutusastmest ja siis vastavalt, kas on sinise raamiga saada. Tagaklaas vist peaks olema kohapeal analoog uus, 10€

Tööde teostusajaks ca 1h, kui varuosad kohal.

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 16:16:43 vasta tsitaadiga

X Compact kogu esipaneeli? Ideaalis valget värvi (telefon valge)...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2020 16:38:27 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
raull kirjutas:
Galaxy S8 esiklaasi ja tagumise kaane vahetus?

Värv sinine.

Hei
Vaatan homme kasutatud paneeli üle, mida kontoris on, mida mitte ning siis teen pakkumise täpsustuse.

Originaal uute juppide peale aga hinnad järgnevad
197€ originaal uus ekraan
41€ originaal uus tagaklaas
Hinnad tööga. Tarne ca 5-9tp

Kasutatud ekraani hind ca 135-155€ vahemikus, olenevalt kasutusastmest ja siis vastavalt, kas on sinise raamiga saada. Tagaklaas vist peaks olema kohapeal analoog uus, 10€

Tööde teostusajaks ca 1h, kui varuosad kohal.

Meeldivat,


Kohapeal sinine nagu uus paneel 155€ ja analoog tagaklaas 10€





rmc kirjutas:
X Compact kogu esipaneeli? Ideaalis valget värvi (telefon valge)...

Hei
Originaal uus 89€ koos tööga - tarne 5-9tp
Analoog 45€ koos tööga - tarne ca 3-4 nädalat

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
abstainer
HV kasutaja
abstainer

liitunud: 19.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 14:22:35 vasta tsitaadiga

Samsung A8 (sm-a530f), klaas katki, palju maksab, klaas + vahetus?
_________________
nobody's perfect
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 15:33:13 vasta tsitaadiga

abstainer kirjutas:
Samsung A8 (sm-a530f), klaas katki, palju maksab, klaas + vahetus?

Tere
Originaal kasutamata paneel 95€ (must) kohapeal.
Originaal kasutatud paneel 75€ - kohapeal
Hinnad sisaldavad tööd ja 3 kuud garantiid.

Infoks veel:
Kindlasti peab arvestama, et tagaklaasil mikromõrasid pole, kuna ekraani vahetusel tuleb tagaklaas eemaldada ja selle käigus on väike oht ka tagaklaasi purunemisele. 1/10 lihtsalt puruneb pea mitte midagi tehes. Olla selleks lihtsalt valmis, omalt poolt anname parima, et seda ei juhtuks (kui klaas terve)

Parimat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
uugu21
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2020 17:02:21 vasta tsitaadiga

Sony xperia z2 tablet SGP521 must
digitizer puruks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2020 18:27:27 vasta tsitaadiga

uugu21 kirjutas:
Sony xperia z2 tablet SGP521 must
digitizer puruks.

Tere
Vajalik vahetada tervik moodul.

Analoog 75eur koos vahetusrga, tarme hetkel teadmata, ca 1-2 kuud võib minna tänu Coronale.
Originaal 185€, tarne ca 5-9tp olenevalt laotellimuse täitumisest.

Jaksu,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
portselan
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2015




sõnum 25.03.2020 15:25:28 vasta tsitaadiga

IPhone 6s ekraanis ämblik.
Aku nõrk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2020 17:42:29 vasta tsitaadiga

portselan kirjutas:
IPhone 6s ekraanis ämblik.
Aku nõrk.


Tere
Uus aku 25€ koos ekraani vahetusega

Uus taastatud ekraan 65€

Kaup kohapeal

Meeldivat,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
svitskar
HV vaatleja

liitunud: 05.04.2011




sõnum 29.03.2020 16:07:36 vasta tsitaadiga

Seadme mudel: Samsung A40
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Esiklaas katki, ekraan defektideta, puutetundlikus töötab.

Kas ainult esiklaasi vahetus on võimalik? Kui ei, siis palju kogu ekraani vahetus läheb maksma?
Telefon asub Tartus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 16:25:54 vasta tsitaadiga

svitskar kirjutas:
Seadme mudel: Samsung A40
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Esiklaas katki, ekraan defektideta, puutetundlikus töötab.

Kas ainult esiklaasi vahetus on võimalik? Kui ei, siis palju kogu ekraani vahetus läheb maksma?
Telefon asub Tartus.


Hei
Kahjuks vajalik moodulina vahetus. Kindlasti kriiiliselt vaja üle vaadata ka tagaklaas, et seal mikromõrasid poleks, vajalik eemaldada ekraani vahetusel see.

Uus ekraan koos vahetusega 92eur, tarne ca nädala ringis
Kasutatud väiksemate kriimudega ekraan koos tööga 74eur, tarne ca nädal.

Tervisi,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2020 14:57:23 vasta tsitaadiga

Seadmete remontijad,

Palun pakkumist Ipad pro 12.9 aku vahetuseks. Mudeli nr: MPA42LL/A

Aku ei ole otsas aga vōrreldes algusega on pidamine ikka langenud 2-30%.

_________________
Everybody dies, but not everyone gets to live!
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 10:57:18 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
Seadmete remontijad,

Palun pakkumist Ipad pro 12.9 aku vahetuseks. Mudeli nr: MPA42LL/A

Aku ei ole otsas aga vōrreldes algusega on pidamine ikka langenud 2-30%.


Tere,
Uus aku koos vahetusega 114€
Eeldused peavad olema, et ekraan on täiesti terve, mõrade/mikromõrade vaba, sest muidu on risk ekraani purunemisele väga suur.

Tarne ca 5-9tp akule.

Tervisi,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 11:35:56 vasta tsitaadiga

mteachx kirjutas:
rauli kirjutas:
Seadmete remontijad,

Palun pakkumist Ipad pro 12.9 aku vahetuseks. Mudeli nr: MPA42LL/A

Aku ei ole otsas aga vōrreldes algusega on pidamine ikka langenud 2-30%.


Tere,
Uus aku koos vahetusega 114€
Eeldused peavad olema, et ekraan on täiesti terve, mõrade/mikromõrade vaba, sest muidu on risk ekraani purunemisele väga suur.

Tarne ca 5-9tp akule.

Tervisi,



Tänud vastuse eest.

Hind on ok, ekraan terve ja kahjutusteta (kasutatud ainult kaitsekorpuse sees). Igaljuhul pean sind meeles ja võtan ühendust lähiajal.

PS: Kas akult võiks eeldada OEM pidavust peale vahetust?


Terv,
Raul S
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 14:56:57 vasta tsitaadiga

rauli kirjutas:
mteachx kirjutas:
rauli kirjutas:
Seadmete remontijad,

Palun pakkumist Ipad pro 12.9 aku vahetuseks. Mudeli nr: MPA42LL/A

Aku ei ole otsas aga vōrreldes algusega on pidamine ikka langenud 2-30%.


Tere,
Uus aku koos vahetusega 114€
Eeldused peavad olema, et ekraan on täiesti terve, mõrade/mikromõrade vaba, sest muidu on risk ekraani purunemisele väga suur.

Tarne ca 5-9tp akule.

Tervisi,



Tänud vastuse eest.

Hind on ok, ekraan terve ja kahjutusteta (kasutatud ainult kaitsekorpuse sees). Igaljuhul pean sind meeles ja võtan ühendust lähiajal.

PS: Kas akult võiks eeldada OEM pidavust peale vahetust?


Terv,
Raul S


Hei
Vastupidavust võiks eeldada sama, tegu on kvaliteet akuga, pigem mis võib olla, et eluiga võib väiksem olla mingis osas, ehk kui see on sul nt 2 aastat toimetanud kenasti ja nüüd kurdad, siis võib sama asi tekkida vb aastaga, vb pooleteisega.
Siiski on soovitus akut vahetada, kui see ikka vägaväga härivalt halb.

Tervisi,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
erxe
HV kasutaja


liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 17:50:48 vasta tsitaadiga

Lenovo Tab 2 A7-30 must
Pealmine klaas kukkus praguliseks. Puutetundlikkus alles ja tahvel kasutatav.
Mis variandid ja hind oleks?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UrMo20
HV vaatleja
UrMo20

liitunud: 25.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 20:50:01 vasta tsitaadiga

Tere

Must OnePlus 5T
Uue ekraani ja vahetuse kulu?
Info: Telefon korduvalt maha kukkunud ja kahjustused nii ülemises kui alumises nurgas ning lisaks mõned mõrad. Telefon töötas tavapäraselt kuni selleni, et oli vaja mingi hetk taaskäivitada. Peale seda enam tööle ei hakanud. Ehk siis tegelikult pole teada kas ekraani vahetus probleemi lahendaks.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 23:06:34 vasta tsitaadiga

erxe kirjutas:
Lenovo Tab 2 A7-30 must
Pealmine klaas kukkus praguliseks. Puutetundlikkus alles ja tahvel kasutatav.
Mis variandid ja hind oleks?

Hei

Analoog ekraan koos tööga 47.50eur, tarne ca 3-4 nädalat.

Tervisi,





UrMo20 kirjutas:
Tere

Must OnePlus 5T
Uue ekraani ja vahetuse kulu?
Info: Telefon korduvalt maha kukkunud ja kahjustused nii ülemises kui alumises nurgas ning lisaks mõned mõrad. Telefon töötas tavapäraselt kuni selleni, et oli vaja mingi hetk taaskäivitada. Peale seda enam tööle ei hakanud. Ehk siis tegelikult pole teada kas ekraani vahetus probleemi lahendaks.


Hei
Tõenäoliselt ekraani kahjustus. Kas laadima pannes helisid on?
Vajadusel diagnostika tasuta, kui seade töösse minema peaks. Muul juhul 15eur.

Ekraani pakkumised
Originaal ekraan koos tööga 175eur, tarne ca 5-9tp, olenevalt laotellimuse täitumisest.

Analoog ekraan koos tööga 77eur, tarne ca 3-4 nädalat

Tervisi,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kloux
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2020 08:02:28 vasta tsitaadiga

Tere,
Samsung galaxy s10e ekraan katki,aga puutetundlikus töötab.Mis mksaks ja kui kiiresti saaks.

Aitähh
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2020 08:33:30 vasta tsitaadiga

kloux kirjutas:
Tere,
Samsung galaxy s10e ekraan katki,aga puutetundlikus töötab.Mis mksaks ja kui kiiresti saaks.

Aitähh


Tere

Mis värvi seadmega tegu?

Kohapeal Hõbadease raamiga paneel, uus - 155€ koos tööga - See võimalik ootetööna 1-2h jooksul kasvõi teha.
Tellida võimalik muid värve, tarne 5-9tp, hind 175€
Kasutatud paneel, kriimudega, must 135€ koos tööga - tarne ca 5-15tp

Kindlasti peab vaatama, et tagaklaasil poleks mõrasid või mikromõrasid, muidu võib see puruneda avamisel.

Tervisi,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ka:rel
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2014




sõnum 10.04.2020 07:55:38 vasta tsitaadiga

Tere,

Küsin:
1) Galaxy s9, kuldne, ekraani servas on kukkumisest sügavad täkked, kõik iseenesest töötab. Mille peab vahetama ja mis see maksab?

2) Xiaomi Mi Max 3 - kaamera klaas on katki, kaamera tundub töötavat - mis lahendusi saate pakkuda ja mis need maksavad?

Jõudu!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2020 19:17:56 vasta tsitaadiga

Tere
icon_rolleyes.gif
Oneplus 7 Pro tagumine klaas läks mõraliseks. Annab miskit teha?
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2020 13:26:33 vasta tsitaadiga

ka:rel kirjutas:
Tere,

Küsin:
1) Galaxy s9, kuldne, ekraani servas on kukkumisest sügavad täkked, kõik iseenesest töötab. Mille peab vahetama ja mis see maksab?

2) Xiaomi Mi Max 3 - kaamera klaas on katki, kaamera tundub töötavat - mis lahendusi saate pakkuda ja mis need maksavad?

Jõudu!


Hei
S9
Kui töötab ja väga need mõrad ei häiri, siis ei tasu seda vahetama hakata. Muidu on moodul komplektne, ehk ekraan (klaasi, lcd ja raamiga) + töö
Hind 195€, uus.
Vähekasutatud paneel 155€

Hinnad sisaldavad tööd.

Sinu vana paneeli saaks maha müüa, ehk saab ca 100€ tagasi, olenevalt sellest täkkest..


Xiaomi Mi Max 3
Kaameraklaas vahetusega 25€

Tarned ca 5-15tp


Tervisi,



hentz kirjutas:
Tere
icon_rolleyes.gif
Oneplus 7 Pro tagumine klaas läks mõraliseks. Annab miskit teha?

Hei, uus klaas taha tellida. Mis värvi seadmega tegu?

Hinnad kvaliteet analoogidel (mis siiski pole võrreldavad originaaliga) 40-45€
Originaalide hinnad olenevalt värvist 105-125€

Sh töö

Tarneaeg ca 5-15tp

Tervisi,

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kloux
HV vaatleja

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2020 20:26:30 vasta tsitaadiga

Töö kiire ja korralik.Aitähh.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2020 22:31:51 vasta tsitaadiga

kloux kirjutas:
Töö kiire ja korralik.Aitähh.

check.gif
Kummardus !
bow.gif

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 587 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 477
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
v1per
HV kasutaja


liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2020 13:46:49 vasta tsitaadiga

Tere.

Lenovo Tab 4 10'' WiFi + LTE (Tootekood: ZA2K0035SE)

Ekraan katki ja laadijapesa ei tööta. Palju maksavad jupid ja palju töö? Tänades!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Töövahendus »  10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 45, 46, 47 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.