|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
01.02.2020 18:30:57
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
sm-g973f/ds
Ekraan ämblikus.
Palju vahetus.
Prism white |
Hei
Originaal kasutatud ekraan (Kriimudega üsna 3/5 hindeks), kuid siiski terve ja toimiv. 145€ - tarne ca 5-9tp, olenevalt laotellimuse täitumisest. Tõenäoliselt nädala ringis võiks tarne jääda, kui tellida nüüd.
Originaal uus ekraan 235€ - tarne ca 5-15tp
Hinnad sisaldavad tööd.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AllanK20
HV Guru

liitunud: 08.02.2009
|
02.02.2020 17:21:33
|
|
|
Kindlustuse all asju teed ka?
_________________ joodan ja mõõdan |
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
02.02.2020 17:36:03
|
|
|
| AllanK20 kirjutas: |
| Kindlustuse all asju teed ka? |
Akti saab. Pole probleemi ja aksepteeritakse.
Siis vaja vaid seadet, et defekteerimine teha akti jaoks.
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timmuk
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2006
|
06.02.2020 11:03:47
|
|
|
Tere,
Seadme mudel: Samsung S8
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil mõrad sees, alumine ekraani pool toimib aga ülemine pool mitte. Palju ekraani vahetus maksaks?
_________________
  |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
06.02.2020 13:17:57
|
|
|
| Timmuk kirjutas: |
Tere,
Seadme mudel: Samsung S8
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Ekraanil mõrad sees, alumine ekraani pool toimib aga ülemine pool mitte. Palju ekraani vahetus maksaks? |
Tere !
Originaal vähekasutatud must 155€ koos tööga. - KOHAPEAL
Uus originaal 189€ koos tööga. - Tarne ca 5-9tp
Originaal kasutatud tellimisega (mõningate sügavamate kriimudega) - 140€ - tarne ca 5-15tp
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xstr
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2013
|
09.02.2020 18:05:54
|
|
|
Tere!
Tootja: Xiaomi.
Mudel: Note 4.
Mõrad ekraanil, ekraanil kuvatav pilt triibuline ning värvid paigast. Telefon toimiv ja kasutatav.
Palju maksab ekraani vahetus?
Tänan
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
10.02.2020 10:20:51
|
|
|
| Xstr kirjutas: |
Tere!
Tootja: Xiaomi.
Mudel: Note 4.
Mõrad ekraanil, ekraanil kuvatav pilt triibuline ning värvid paigast. Telefon toimiv ja kasutatav.
Palju maksab ekraani vahetus?
Tänan |
Tere
Must:
Originaal raamiga ning koos tööga 85€ - tarne 5-9tp
Kvaliteet Analoog koos tööga 60€ - tarne 5-9tp
Analoog koos tööga 45€ - tarne ca 3 nädalat
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuuese
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2005
|
11.02.2020 12:06:41
|
|
|
| samsung s9+ ekraani vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.02.2020 12:08:38
|
|
|
| kuuese kirjutas: |
| samsung s9+ ekraani vahetus? |
Tere
Seadme värv?
Siis saame vaadata, mis kohapeal kasutatud paneelidest oleks ming vajadusel mida tellida.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuuese
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.10.2005
|
11.02.2020 12:14:53
|
|
|
| Sunrise Gold on seadme värv
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.02.2020 19:18:15
|
|
|
| kuuese kirjutas: |
| Sunrise Gold on seadme värv |
Antud ekraanile oleks pakkuda:
Uus originaal 225€ koos tööga - tarne ca 5-9tp
Kahjuks kasutatud antud tooni paneeli pole saada, kuid kõige ligilähedasem oleks purple sellele (raam koos ekraaniga)
Vähekasutatud originaal 175€ koos tööga - KOHAPEAL
Rohkem kasutatud 165€ (kriimulisem ekraan) - tarne ca 5-9tp
Tööajaks ca 1-2h , kui varuosa kohal, seega samal päeval saab seadme mõne tunniga kätte.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BL@q
HV kasutaja
liitunud: 27.11.2006
|
11.02.2020 19:33:10
|
|
|
Tere!
iPhone SE-l aku vajaks vahetust, mis hinnaga oleks võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
11.02.2020 19:45:20
|
|
|
| BL@q kirjutas: |
Tere!
iPhone SE-l aku vajaks vahetust, mis hinnaga oleks võimalik? |
Tere
Aku koos vahetusega 27.5€
Tööajaks ca 30 minutit
Aku kohapeal.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
12.02.2020 14:44:43
|
|
|
| Samsung A7 ekraani vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.02.2020 20:54:29
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Samsung A7 ekraani vahetus? |
Hei
Täpsusta palun seadme värv ja mudel (2017 või 2018 ?)
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
13.02.2020 01:25:58
|
|
|
| Samsung S10+ ekraani vahetus?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
13.02.2020 11:03:49
|
|
|
| soulshaker kirjutas: |
| Samsung S10+ ekraani vahetus? |
Tere
Mis värvi?
Hetkel teen mustale pakkumise.
Kasutatud, kriimudega originaal ekraan koos vahetusega 185€ - tarne nädal (Laos viimane)
Uus originaal 260€ - tarne ca 5-15tp
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
13.02.2020 18:40:36
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| WerteX kirjutas: |
| Samsung A7 ekraani vahetus? |
Hei
Täpsusta palun seadme värv ja mudel (2017 või 2018 ?)
Parimat, |
Sinine ja 2017
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.02.2020 10:43:19
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| WerteX kirjutas: |
| Samsung A7 ekraani vahetus? |
Hei
Täpsusta palun seadme värv ja mudel (2017 või 2018 ?)
Parimat, |
Sinine ja 2017 |
Ps täpsustusega edastatud
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jas
HV kasutaja
liitunud: 12.06.2010
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
17.02.2020 22:01:20
|
|
|
Tere
Odavaim oleks 9.90, tarne 3-4 nädalat
Originaal 19wir, tarne ca 5-9tp olenevalt laotellimuse täitumisest.
Kui kaamera hetkel musti laike ei tee, siis soovitan teibiga või millegagi ära katta, sest pole palju vaja, et välitingimuste tolm ja mustus kaamera silmale satuks ja siis on juba kaamerat vaja vahetama hakata.
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jas
HV kasutaja
liitunud: 12.06.2010
|
18.02.2020 07:33:38
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
Tere
Odavaim oleks 9.90, tarne 3-4 nädalat
Originaal 19wir, tarne ca 5-9tp olenevalt laotellimuse täitumisest.
Kui kaamera hetkel musti laike ei tee, siis soovitan teibiga või millegagi ära katta, sest pole palju vaja, et välitingimuste tolm ja mustus kaamera silmale satuks ja siis on juba kaamerat vaja vahetama hakata.
Parimat, |
Mis oleks kaamera hind? Teine kaamera küll toimib. Aga katkise klaasi all olevast pole kindel.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.02.2020 10:39:27
|
|
|
| Jas kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
Tere
Odavaim oleks 9.90, tarne 3-4 nädalat
Originaal 19wir, tarne ca 5-9tp olenevalt laotellimuse täitumisest.
Kui kaamera hetkel musti laike ei tee, siis soovitan teibiga või millegagi ära katta, sest pole palju vaja, et välitingimuste tolm ja mustus kaamera silmale satuks ja siis on juba kaamerat vaja vahetama hakata.
Parimat, |
Mis oleks kaamera hind? Teine kaamera küll toimib. Aga katkise klaasi all olevast pole kindel. |
To kaamera kallim, 69eur plus vahetus 20eur
Parimat
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
18.02.2020 23:39:52
|
|
|
Galaxy S8 esiklaasi ja tagumise kaane vahetus?
Värv sinine.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
18.02.2020 23:53:41
|
|
|
| raull kirjutas: |
Galaxy S8 esiklaasi ja tagumise kaane vahetus?
Värv sinine. |
Hei
Vaatan homme kasutatud paneeli üle, mida kontoris on, mida mitte ning siis teen pakkumise täpsustuse.
Originaal uute juppide peale aga hinnad järgnevad
197€ originaal uus ekraan
41€ originaal uus tagaklaas
Hinnad tööga. Tarne ca 5-9tp
Kasutatud ekraani hind ca 135-155€ vahemikus, olenevalt kasutusastmest ja siis vastavalt, kas on sinise raamiga saada. Tagaklaas vist peaks olema kohapeal analoog uus, 10€
Tööde teostusajaks ca 1h, kui varuosad kohal.
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
19.02.2020 16:16:43
|
|
|
X Compact kogu esipaneeli? Ideaalis valget värvi (telefon valge)...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
19.02.2020 16:38:27
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| raull kirjutas: |
Galaxy S8 esiklaasi ja tagumise kaane vahetus?
Värv sinine. |
Hei
Vaatan homme kasutatud paneeli üle, mida kontoris on, mida mitte ning siis teen pakkumise täpsustuse.
Originaal uute juppide peale aga hinnad järgnevad
197€ originaal uus ekraan
41€ originaal uus tagaklaas
Hinnad tööga. Tarne ca 5-9tp
Kasutatud ekraani hind ca 135-155€ vahemikus, olenevalt kasutusastmest ja siis vastavalt, kas on sinise raamiga saada. Tagaklaas vist peaks olema kohapeal analoog uus, 10€
Tööde teostusajaks ca 1h, kui varuosad kohal.
Meeldivat, |
Kohapeal sinine nagu uus paneel 155€ ja analoog tagaklaas 10€
| rmc kirjutas: |
| X Compact kogu esipaneeli? Ideaalis valget värvi (telefon valge)... |
Hei
Originaal uus 89€ koos tööga - tarne 5-9tp
Analoog 45€ koos tööga - tarne ca 3-4 nädalat
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
abstainer
HV kasutaja

liitunud: 19.11.2002
|
27.02.2020 14:22:35
|
|
|
Samsung A8 (sm-a530f), klaas katki, palju maksab, klaas + vahetus?
_________________ nobody's perfect |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
27.02.2020 15:33:13
|
|
|
| abstainer kirjutas: |
| Samsung A8 (sm-a530f), klaas katki, palju maksab, klaas + vahetus? |
Tere
Originaal kasutamata paneel 95€ (must) kohapeal.
Originaal kasutatud paneel 75€ - kohapeal
Hinnad sisaldavad tööd ja 3 kuud garantiid.
Infoks veel:
Kindlasti peab arvestama, et tagaklaasil mikromõrasid pole, kuna ekraani vahetusel tuleb tagaklaas eemaldada ja selle käigus on väike oht ka tagaklaasi purunemisele. 1/10 lihtsalt puruneb pea mitte midagi tehes. Olla selleks lihtsalt valmis, omalt poolt anname parima, et seda ei juhtuks (kui klaas terve)
Parimat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uugu21
HV vaatleja
liitunud: 08.03.2006
|
06.03.2020 17:02:21
|
|
|
Sony xperia z2 tablet SGP521 must
digitizer puruks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
06.03.2020 18:27:27
|
|
|
| uugu21 kirjutas: |
Sony xperia z2 tablet SGP521 must
digitizer puruks. |
Tere
Vajalik vahetada tervik moodul.
Analoog 75eur koos vahetusrga, tarme hetkel teadmata, ca 1-2 kuud võib minna tänu Coronale.
Originaal 185€, tarne ca 5-9tp olenevalt laotellimuse täitumisest.
Jaksu,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
portselan
HV vaatleja
liitunud: 07.03.2015
|
25.03.2020 15:25:28
|
|
|
IPhone 6s ekraanis ämblik.
Aku nõrk.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
25.03.2020 17:42:29
|
|
|
| portselan kirjutas: |
IPhone 6s ekraanis ämblik.
Aku nõrk. |
Tere
Uus aku 25€ koos ekraani vahetusega
Uus taastatud ekraan 65€
Kaup kohapeal
Meeldivat,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
svitskar
HV vaatleja
liitunud: 05.04.2011
|
29.03.2020 16:07:36
|
|
|
Seadme mudel: Samsung A40
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Esiklaas katki, ekraan defektideta, puutetundlikus töötab.
Kas ainult esiklaasi vahetus on võimalik? Kui ei, siis palju kogu ekraani vahetus läheb maksma?
Telefon asub Tartus.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
29.03.2020 16:25:54
|
|
|
| svitskar kirjutas: |
Seadme mudel: Samsung A40
Seadme värv: Must
Mure/Muu info: Esiklaas katki, ekraan defektideta, puutetundlikus töötab.
Kas ainult esiklaasi vahetus on võimalik? Kui ei, siis palju kogu ekraani vahetus läheb maksma?
Telefon asub Tartus. |
Hei
Kahjuks vajalik moodulina vahetus. Kindlasti kriiiliselt vaja üle vaadata ka tagaklaas, et seal mikromõrasid poleks, vajalik eemaldada ekraani vahetusel see.
Uus ekraan koos vahetusega 92eur, tarne ca nädala ringis
Kasutatud väiksemate kriimudega ekraan koos tööga 74eur, tarne ca nädal.
Tervisi,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
04.04.2020 14:57:23
|
|
|
Seadmete remontijad,
Palun pakkumist Ipad pro 12.9 aku vahetuseks. Mudeli nr: MPA42LL/A
Aku ei ole otsas aga vōrreldes algusega on pidamine ikka langenud 2-30%.
_________________ Everybody dies, but not everyone gets to live! |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.04.2020 10:57:18
|
|
|
| rauli kirjutas: |
Seadmete remontijad,
Palun pakkumist Ipad pro 12.9 aku vahetuseks. Mudeli nr: MPA42LL/A
Aku ei ole otsas aga vōrreldes algusega on pidamine ikka langenud 2-30%. |
Tere,
Uus aku koos vahetusega 114€
Eeldused peavad olema, et ekraan on täiesti terve, mõrade/mikromõrade vaba, sest muidu on risk ekraani purunemisele väga suur.
Tarne ca 5-9tp akule.
Tervisi,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rauli
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.03.2006
|
07.04.2020 11:35:56
|
|
|
| mteachx kirjutas: |
| rauli kirjutas: |
Seadmete remontijad,
Palun pakkumist Ipad pro 12.9 aku vahetuseks. Mudeli nr: MPA42LL/A
Aku ei ole otsas aga vōrreldes algusega on pidamine ikka langenud 2-30%. |
Tere,
Uus aku koos vahetusega 114€
Eeldused peavad olema, et ekraan on täiesti terve, mõrade/mikromõrade vaba, sest muidu on risk ekraani purunemisele väga suur.
Tarne ca 5-9tp akule.
Tervisi, |
Tänud vastuse eest.
Hind on ok, ekraan terve ja kahjutusteta (kasutatud ainult kaitsekorpuse sees). Igaljuhul pean sind meeles ja võtan ühendust lähiajal.
PS: Kas akult võiks eeldada OEM pidavust peale vahetust?
Terv,
Raul S
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
07.04.2020 14:56:57
|
|
|
| rauli kirjutas: |
| mteachx kirjutas: |
| rauli kirjutas: |
Seadmete remontijad,
Palun pakkumist Ipad pro 12.9 aku vahetuseks. Mudeli nr: MPA42LL/A
Aku ei ole otsas aga vōrreldes algusega on pidamine ikka langenud 2-30%. |
Tere,
Uus aku koos vahetusega 114€
Eeldused peavad olema, et ekraan on täiesti terve, mõrade/mikromõrade vaba, sest muidu on risk ekraani purunemisele väga suur.
Tarne ca 5-9tp akule.
Tervisi, |
Tänud vastuse eest.
Hind on ok, ekraan terve ja kahjutusteta (kasutatud ainult kaitsekorpuse sees). Igaljuhul pean sind meeles ja võtan ühendust lähiajal.
PS: Kas akult võiks eeldada OEM pidavust peale vahetust?
Terv,
Raul S |
Hei
Vastupidavust võiks eeldada sama, tegu on kvaliteet akuga, pigem mis võib olla, et eluiga võib väiksem olla mingis osas, ehk kui see on sul nt 2 aastat toimetanud kenasti ja nüüd kurdad, siis võib sama asi tekkida vb aastaga, vb pooleteisega.
Siiski on soovitus akut vahetada, kui see ikka vägaväga härivalt halb.
Tervisi,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erxe
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002
|
08.04.2020 17:50:48
|
|
|
Lenovo Tab 2 A7-30 must
Pealmine klaas kukkus praguliseks. Puutetundlikkus alles ja tahvel kasutatav.
Mis variandid ja hind oleks?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrMo20
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2010
|
08.04.2020 20:50:01
|
|
|
Tere
Must OnePlus 5T
Uue ekraani ja vahetuse kulu?
Info: Telefon korduvalt maha kukkunud ja kahjustused nii ülemises kui alumises nurgas ning lisaks mõned mõrad. Telefon töötas tavapäraselt kuni selleni, et oli vaja mingi hetk taaskäivitada. Peale seda enam tööle ei hakanud. Ehk siis tegelikult pole teada kas ekraani vahetus probleemi lahendaks.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
08.04.2020 23:06:34
|
|
|
| erxe kirjutas: |
Lenovo Tab 2 A7-30 must
Pealmine klaas kukkus praguliseks. Puutetundlikkus alles ja tahvel kasutatav.
Mis variandid ja hind oleks? |
Hei
Analoog ekraan koos tööga 47.50eur, tarne ca 3-4 nädalat.
Tervisi,
| UrMo20 kirjutas: |
Tere
Must OnePlus 5T
Uue ekraani ja vahetuse kulu?
Info: Telefon korduvalt maha kukkunud ja kahjustused nii ülemises kui alumises nurgas ning lisaks mõned mõrad. Telefon töötas tavapäraselt kuni selleni, et oli vaja mingi hetk taaskäivitada. Peale seda enam tööle ei hakanud. Ehk siis tegelikult pole teada kas ekraani vahetus probleemi lahendaks. |
Hei
Tõenäoliselt ekraani kahjustus. Kas laadima pannes helisid on?
Vajadusel diagnostika tasuta, kui seade töösse minema peaks. Muul juhul 15eur.
Ekraani pakkumised
Originaal ekraan koos tööga 175eur, tarne ca 5-9tp, olenevalt laotellimuse täitumisest.
Analoog ekraan koos tööga 77eur, tarne ca 3-4 nädalat
Tervisi,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kloux
HV vaatleja
liitunud: 30.06.2007
|
09.04.2020 08:02:28
|
|
|
Tere,
Samsung galaxy s10e ekraan katki,aga puutetundlikus töötab.Mis mksaks ja kui kiiresti saaks.
Aitähh
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
09.04.2020 08:33:30
|
|
|
| kloux kirjutas: |
Tere,
Samsung galaxy s10e ekraan katki,aga puutetundlikus töötab.Mis mksaks ja kui kiiresti saaks.
Aitähh |
Tere
Mis värvi seadmega tegu?
Kohapeal Hõbadease raamiga paneel, uus - 155€ koos tööga - See võimalik ootetööna 1-2h jooksul kasvõi teha.
Tellida võimalik muid värve, tarne 5-9tp, hind 175€
Kasutatud paneel, kriimudega, must 135€ koos tööga - tarne ca 5-15tp
Kindlasti peab vaatama, et tagaklaasil poleks mõrasid või mikromõrasid, muidu võib see puruneda avamisel.
Tervisi,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ka:rel
HV vaatleja
liitunud: 06.11.2014
|
10.04.2020 07:55:38
|
|
|
Tere,
Küsin:
1) Galaxy s9, kuldne, ekraani servas on kukkumisest sügavad täkked, kõik iseenesest töötab. Mille peab vahetama ja mis see maksab?
2) Xiaomi Mi Max 3 - kaamera klaas on katki, kaamera tundub töötavat - mis lahendusi saate pakkuda ja mis need maksavad?
Jõudu!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hentz
HV Guru

liitunud: 12.10.2003
|
10.04.2020 19:17:56
|
|
|
Tere
Oneplus 7 Pro tagumine klaas läks mõraliseks. Annab miskit teha?
|
|
| Kommentaarid: 423 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
4 :: |
341 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
12.04.2020 13:26:33
|
|
|
| ka:rel kirjutas: |
Tere,
Küsin:
1) Galaxy s9, kuldne, ekraani servas on kukkumisest sügavad täkked, kõik iseenesest töötab. Mille peab vahetama ja mis see maksab?
2) Xiaomi Mi Max 3 - kaamera klaas on katki, kaamera tundub töötavat - mis lahendusi saate pakkuda ja mis need maksavad?
Jõudu! |
Hei
S9
Kui töötab ja väga need mõrad ei häiri, siis ei tasu seda vahetama hakata. Muidu on moodul komplektne, ehk ekraan (klaasi, lcd ja raamiga) + töö
Hind 195€, uus.
Vähekasutatud paneel 155€
Hinnad sisaldavad tööd.
Sinu vana paneeli saaks maha müüa, ehk saab ca 100€ tagasi, olenevalt sellest täkkest..
Xiaomi Mi Max 3
Kaameraklaas vahetusega 25€
Tarned ca 5-15tp
Tervisi,
| hentz kirjutas: |
Tere
Oneplus 7 Pro tagumine klaas läks mõraliseks. Annab miskit teha? |
Hei, uus klaas taha tellida. Mis värvi seadmega tegu?
Hinnad kvaliteet analoogidel (mis siiski pole võrreldavad originaaliga) 40-45€
Originaalide hinnad olenevalt värvist 105-125€
Sh töö
Tarneaeg ca 5-15tp
Tervisi,
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kloux
HV vaatleja
liitunud: 30.06.2007
|
15.04.2020 20:26:30
|
|
|
| Töö kiire ja korralik.Aitähh.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mteachx
HV Guru

liitunud: 23.03.2005
|
15.04.2020 22:31:51
|
|
|
| kloux kirjutas: |
| Töö kiire ja korralik.Aitähh. |
Kummardus !
_________________ Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ - Sinu isiklik nutipartner |
|
| Kommentaarid: 587 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
477 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v1per
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2004
|
19.04.2020 13:46:49
|
|
|
Tere.
Lenovo Tab 4 10'' WiFi + LTE (Tootekood: ZA2K0035SE)
Ekraan katki ja laadijapesa ei tööta. Palju maksavad jupid ja palju töö? Tänades!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|