Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2020 01:13:37 vasta tsitaadiga

Vahet sel on?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2020 22:40:14 vasta tsitaadiga

paistab sellele sarnane jah

Link
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bAttery_
HV vaatleja
bAttery_

liitunud: 13.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2020 18:43:49 vasta tsitaadiga

On tekkinud PS5 ametlik lehekülg, kuhu saab sisestada emaili, et saada kõige uuemat infot.
https://www.playstation.com/en-gb/explore/ps5/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 09:37:29 vasta tsitaadiga

https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-02-14/sony-is-struggling-with-playstation-5-price-due-to-costly-parts
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2020 10:25:50 vasta tsitaadiga

Ma arvan nad tulevad ikkagi madala hinnaga.
Küll siis saab pärast plusi ja now hinnaga tagasi teha
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 15:52:22 vasta tsitaadiga

Taas lekkeid riistvara kohta:
https://mkuubis.ee/2020/lekkisid-ps5-ja-xbox-series-x-i-tehnilised-andmed-kumb-neist-on-parem/

Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 16:02:53 vasta tsitaadiga

PS5 ei saa mingil juhul võimsam tulla...ca 1,5-2TF võimsuse vahe peab alatiseks jääma Xboxile, kui tahetakse üldse konkureerida müüginumbritega.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 16:14:42 vasta tsitaadiga

Miks?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 16:20:15 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif aga onju veidi võimsam. Taktsisagedus prosel lausa 100mhz kiirem
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 16:45:44 vasta tsitaadiga

firemark, 2 kuud tagasi kõik leagid viitasid 9.2TF-le, nüüd järsku pandi ca 3.5TF juurde nagu oleks mingi lüliti, et kaarad palju tahad.
https://wccftech.com/ps5-gpu-6-teraflops-xbox-series-x-12-teraflops-leak/


viimati muutis virx 18.02.2020 16:46:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 16:46:08 vasta tsitaadiga

selle tabeli juures viide ütleb, et need on devkit numbrid ja seal otse kõrval on mainitud, et need veel muutuvad.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 18.02.2020 17:17:56 vasta tsitaadiga

momendil igal saidil sama jutt,et ps5 on riistvaraliselt võimsam,aga reaalselt silmaga niikuinii neil vahet pole ega palju aega pole peavad nad mõlemad oma hinnad ja tehnilised asjad reaalselt ette näitama icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 17:30:07 vasta tsitaadiga

Kõrvaga võib samas jälle olla...
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2020 16:44:02 vasta tsitaadiga

https://www.gematsu.com/2020/03/ps5-system-architecture-deep-dive-set-for-march-18
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2020 19:59:45 vasta tsitaadiga

CPU: 8x Zen 2 Cores at 3.5GHz (variable frequency)
GPU: 10.28 TFLOPs, 36 CUs at 2.23GHz (variable frequency)
GPU Architecture: Custom RDNA 2
Memory Interface: 16GB GDDR6/256-bit
Memory Bandwidth: 448GB/s
Internal Storage: Custom 825GB SSD
IO Throughput: 5.5GB/s (Raw), Typical 8-9GB/s (Compressed)
Expandable Storage: NVMe SSD Slot
External Storage: USB HDD Support
Optical Drive: 4K UHD Blu-ray Drive
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2020 20:38:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 19.03.2020 17:03:34 vasta tsitaadiga

Sellel pidi ka vanu mänge mängida saama. Kas need jooksevad ka kiiremini nagu parem fps? V6i peab patchi ootama?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2020 17:20:16 vasta tsitaadiga

Nad pidid "kõik" vanad mängud üle kontrollima, et kiiremini jooksutamine neid katki ei tee. Selleks ajaks kui asi välja tuleb lubati 100 populaarsemat mängu üle kontrollida ja fixida kui vajadus peaks olema
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2020 20:48:54 vasta tsitaadiga

Ja ps4 mängud installitakse välisele kettale ja ps5 omad vist ainult sisemise ssd peale? Võimalik on ka vist 4 mänge sisemisele installida, aga uusi välimisele ei saa.
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2020 21:26:24 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
Ja ps4 mängud installitakse välisele kettale ja ps5 omad vist ainult sisemise ssd peale? Võimalik on ka vist 4 mänge sisemisele installida, aga uusi välimisele ei saa.


eeldan ,et kui vanad panna sisemisele laevad kiiremini...
muidugi võiks nad tõsta FPS 30 pealt 60 peale ei näe mingit põhjust miks see toimima ei peaks.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.03.2020 10:54:03 vasta tsitaadiga

Kõik PS5d jooksevad ühtmoodi, et capped postitatud piirini ja pole nagu AMD Navi/zen temp\power sõltuvuses, vaid rohkem devide kätes\eraldi kiibi\algoritmi juhtida. Vahet ei tohiks olla, kas pistad kappi või rõdule talvel, perf peaks sama olema.
Mängude kohta DigitalFoundry ei kostnud midagi, ses suhtes igav teadaanne vs XSX.
Binaurial Audio pidi tulema, kus pmst arvestatakse isegi kõrva kuju, ainuke PS5 väärtus?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2020 20:41:51 vasta tsitaadiga

Why The PS5’s 10.3 TFLOPs Figure Is Misleading

On the other hand, the Sony PS5 has something called a variable clock rate. What that means is that the console will not run the GPU at 2.23 GHz all the time. Since Microsoft's clock is a static number, just because PS5's clock rate is variable makes the 10.28 TFLOPs number uncomparable to the Xbox Series X and misleading. This is because XSX is displaying the "sustained TFLOPs" figure while PS5 is displaying the "peak TFLOPs" figure. To give you some context, when the industry uses the term TFLOPs, it is usually referring to the sustained TFLOPs figure.

Sustained GPU Clock Speed 2.0 GHz [Estimated]
Sustained FP32 Performance 9.2 TFLOPs [Estimated]
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.03.2020 22:28:56 vasta tsitaadiga

Selles valguses kahvatub jah xsx ees, samas meenus veel 1 PS5 eripära- sihivad mitte kiireid laadimisaegu, vaid 1s, päris tähelepanuväärne.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2020 15:13:56 vasta tsitaadiga

Eks ole näha. Xbox x on samuti võimsam kui ps4 pro, aga kas populaarsem?

Praegu installin plaadilt rdr2, 115 minutit (ps4) icon_lol.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2020 16:51:45 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Eks ole näha. Xbox x on samuti võimsam kui ps4 pro, aga kas populaarsem?

Praegu installin plaadilt rdr2, 115 minutit (ps4) icon_lol.gif thumbs_down.gif


PS4/PRO-l on ketta vahetus lihtne (SSD vastu). Ei näe ühtegi põhjust miks keegi seda praeguste hindade juures tegemata võiks jätta.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2020 17:04:51 vasta tsitaadiga

Plaati ikka loeb 20MB/s? Numbri pakkusin puusalt ja see polegi oluline. On aeglane. Interneti kiirusedki suuremad ja kel pole, siis võiks poes "auk" olla, kuhu pistad oma konsooli ssd pulga sisse ja sooritad makse.
(Hiljem kodus ootab ikkagi 50-gigane day one patch alla laadimist icon_lol.gif )
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2020 23:46:16 vasta tsitaadiga

Saage tuttavaks. Ametlik PS5 pult:



https://www.theverge.com/circuitbreaker/2020/4/7/21212722/sony-dualsense-controller-playstation-5-ps5-announcement-hardware
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 08.04.2020 00:24:44 vasta tsitaadiga

Kujult on uus pult rohkem sarnane Xboxi omale ja endiselt on ka uuel samasugused pisikesed, ebamugavad ja arvatavasti sama "süldid" trigerid kui neljandal Dualshockil. icon_sad.gif Väidetavalt saab nende jäikust reguleerida, ehks see päästab veidi olukorda.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 10:11:50 vasta tsitaadiga

Loodetavasti on baaskonsool kah kahevärviline. Oleks äss värk. icon_biggrin.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 13:25:53 vasta tsitaadiga

potentsiaalselt win-win mulle thumbs_up.gif
Minule väga meeldib Xboxi pult, palju rohkem kui PS oma, eriti kuidas kätte istub, minu gorilla kätele mõnna(v.a. patarei teema ja triggerid seal kuidagi tunduvad "odavad").
Igaljuhul mulle ei sobi ja olen 4-5 erinevat pulti kasutanud, et pole et sattus see 1 kus asjad logisesid vms icon_razz.gif
Aga PS omal jällegi meeldib kangide asetus ja triggerid/bumperid.
PS5 pult tundub just xboxiliku kujuga/suurusega aga muu on omane PSile, et potentsiaalselt olen hyped icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 08.04.2020 14:47:39 vasta tsitaadiga

maddog, xboxi puldi trigerid on DS4 omadega võrreldes meistriteos. Dualshockil on nad pisikesed, nõrga vedruga, logiseva käiguga ja odava survetundliku lülitiga mis on tuim ja pole üldse täpne. Xboxi puldil on drigerid aga potentsiomeetrite peal ja tehtud arvestusega, et kogu "algusest lõpuni" vajutuse alal on rõhk sõrmele sama ja analoogsignaali muutumine kogu vajutuse vältel jaotub ühtlaselt ja täpselt. Dualshockide kõige suurem õnnetus on alati olnud kehvad trigerid ja bumperid. Sony puldil on bumperid silikoonmembraanidega, xboxi omal aga mikrolülitid mis on taktiilselt tunduvalt täpsemad ja kiiremad DS kummijunnidest. Loodan, et uue DualSense bumperid, trigerid ja aku kestvus tulevad paremad kui DS4-jal.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 14:57:04 vasta tsitaadiga

Võib olla, aga tunnetus on isiklik paljudes teemades, olen siiski 200-300h pelanud kokku Xboxi pultidega ja ei ole kuskil reaalselt midagi paremat tundnud, ainult minu jaoks ebamugavam vajutada ja kuidagi tunduvad sarnased nagu mul kunagi oli odav PC pult.
Ei vaidle vastu et vb vedur ja inseneri koha pealt palju paremad, aga reaalne asutus mängudes, minul ei sobi ja 100+h piisavalt suur hulk, et mind kahjuks see ei aita et inseneri töö seal parem.
Ma rohkem kommenteerisin kasutus mugavust ja mulle sobib PS puldi R/L 1/2 palju paremini. Olgugi et odavam vedru vms, olen 2000+h PSi pelanud, et kogemust on, mulle sobib. Õnneks/kahjuks, pigem õnneks sest mul hea olla icon_biggrin.gif ainult jah et käes hoimise kuju meeldib xboxil niipalju rohkem.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 16:53:55 vasta tsitaadiga

Õnneks on meil see võimalus, et kellele meeldib xbox pult rohkem, see võib ka omale vastava konsooli soetada icon_smile.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 17:20:33 vasta tsitaadiga

Xboxi pult lõdvalt. Kaks analoogi kõrvuti on debiilne...samuti triggerid ei kannata vajutamist DS4-l..tundub, et siin jätkub.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 18:14:02 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Õnneks on meil see võimalus, et kellele meeldib xbox pult rohkem, see võib ka omale vastava konsooli soetada icon_smile.gif


Puldi pärast küll kehvemat konsooli ei soeta icon_razz.gif Ja õnneks tundub et PS toob lõpuks parema puldi ka lauale, et kõik super !
Mul olid pikalt mõlemad konsoolid, ühega pelasin 2000h, teisega 200h, ainult pult ei aidanud icon_biggrin.gif lõpuks xboxi pult vajus PC taga pelamiseks, aga sealgi pigem mängin hiire ja klaveri mänge kui juba PC taga.
Eeldavalt uus genereatsioon ka ostan mõlemad konsoolid ja siis kui 1 seisma jääb, läheb kellelgi õnnelikule, kes saab hästi hoitud, vähe kasutatud konsoooli palju odavamalt kui poest beer_yum.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 19:06:57 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
pistyk kirjutas:
Õnneks on meil see võimalus, et kellele meeldib xbox pult rohkem, see võib ka omale vastava konsooli soetada icon_smile.gif


Puldi pärast küll kehvemat konsooli ei soeta icon_razz.gif Ja õnneks tundub et PS toob lõpuks parema puldi ka lauale, et kõik super !
Mul olid pikalt mõlemad konsoolid, ühega pelasin 2000h, teisega 200h, ainult pult ei aidanud icon_biggrin.gif lõpuks xboxi pult vajus PC taga pelamiseks, aga sealgi pigem mängin hiire ja klaveri mänge kui juba PC taga.
Eeldavalt uus genereatsioon ka ostan mõlemad konsoolid ja siis kui 1 seisma jääb, läheb kellelgi õnnelikule, kes saab hästi hoitud, vähe kasutatud konsoooli palju odavamalt kui poest beer_yum.gif

Xbox Series X-i küll pole mõtet osta kui gaming pc juba olemas. Xboxi mängud ju kõik pc-le saadaval.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 19:13:51 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
maddog kirjutas:
pistyk kirjutas:
Õnneks on meil see võimalus, et kellele meeldib xbox pult rohkem, see võib ka omale vastava konsooli soetada icon_smile.gif


Puldi pärast küll kehvemat konsooli ei soeta icon_razz.gif Ja õnneks tundub et PS toob lõpuks parema puldi ka lauale, et kõik super !
Mul olid pikalt mõlemad konsoolid, ühega pelasin 2000h, teisega 200h, ainult pult ei aidanud icon_biggrin.gif lõpuks xboxi pult vajus PC taga pelamiseks, aga sealgi pigem mängin hiire ja klaveri mänge kui juba PC taga.
Eeldavalt uus genereatsioon ka ostan mõlemad konsoolid ja siis kui 1 seisma jääb, läheb kellelgi õnnelikule, kes saab hästi hoitud, vähe kasutatud konsoooli palju odavamalt kui poest beer_yum.gif

Xbox Series X-i küll pole mõtet osta kui gaming pc juba olemas. Xboxi mängud ju kõik pc-le saadaval.


aga pult on ju parem:D ostke ikka xbox:)
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 19:39:48 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Dj-E kirjutas:
maddog kirjutas:
pistyk kirjutas:
Õnneks on meil see võimalus, et kellele meeldib xbox pult rohkem, see võib ka omale vastava konsooli soetada icon_smile.gif


Puldi pärast küll kehvemat konsooli ei soeta icon_razz.gif Ja õnneks tundub et PS toob lõpuks parema puldi ka lauale, et kõik super !
Mul olid pikalt mõlemad konsoolid, ühega pelasin 2000h, teisega 200h, ainult pult ei aidanud icon_biggrin.gif lõpuks xboxi pult vajus PC taga pelamiseks, aga sealgi pigem mängin hiire ja klaveri mänge kui juba PC taga.
Eeldavalt uus genereatsioon ka ostan mõlemad konsoolid ja siis kui 1 seisma jääb, läheb kellelgi õnnelikule, kes saab hästi hoitud, vähe kasutatud konsoooli palju odavamalt kui poest beer_yum.gif

Xbox Series X-i küll pole mõtet osta kui gaming pc juba olemas. Xboxi mängud ju kõik pc-le saadaval.


aga pult on ju parem:D ostke ikka xbox:)

Ma mängin puldi mänge pc-l XBONE puldiga. Ei pea selleks ostma konsooli. Põhikonsooliks on ikka PS4 Pro.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 08.04.2020 19:44:00 vasta tsitaadiga

siven, puldid on ka ilma konsoolideta saadaval... Mille jaoks on üldse vaja konsooli kui on olemas PC? icon_razz.gif
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 19:51:09 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
siven, puldid on ka ilma konsoolideta saadaval... Mille jaoks on üldse vaja konsooli kui on olemas PC? icon_razz.gif

Seda ma räägingi, et Xbox Series X-i pole mõtet osta kui gaming pc olemas. PS5 on veel mõttekas osta kui tahad eksklusiive mängida. Ja need mängud on konsooli väärt. Vahet pole kas 5a pärast tulevad pc-le või mitte. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 21:00:30 vasta tsitaadiga

kui keegi veel aru ei saand siis ilmselgelt ma tegin nalja.
xbox on dead on arrival kõik pelad tulevad PC peale ka nii ,et ma tõesti ei saa aru miks üldse keegi peaks xboxi enam ostma?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2020 21:33:53 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
kui keegi veel aru ei saand siis ilmselgelt ma tegin nalja.
xbox on dead on arrival kõik pelad tulevad PC peale ka nii ,et ma tõesti ei saa aru miks üldse keegi peaks xboxi enam ostma?


Mõned näited:

Arvuti 1000€
Konsool 500€

Mänge saab jagada ja samaaegselt mängida (maksad ainult 50% kõige eest)
Plaadipeal olevaid mänge saab ära müüa peale läbimist. Milleks SP mänge jätta igavesti...ala RE3:Remake?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2020 10:07:20 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
siven, puldid on ka ilma konsoolideta saadaval... Mille jaoks on üldse vaja konsooli kui on olemas PC? icon_razz.gif


No mul on ka switch ja ps4 exclusive mängude tõttu mida PC peal pole võimalik mängida.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2020 11:34:16 vasta tsitaadiga

Ise kasutan PCd ainult peamiselt battlefieldi, CSi ja mõne strateegia mängimiseks. Konsooliga aga kõiki teisi mänge. Eks see harjumus juba aastaid olnud ning ei ole viitsinud ümber kohaneda
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 13.05.2020 18:09:43 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.05.2020 11:20:00 vasta tsitaadiga

https://diktor.geenius.ee/rubriik/mangud/ekspert-playstation-5-on-kiirem-kui-koige-voimsamad-manguriarvutid/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.05.2020 06:08:18 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/IIdn6yNdHMY Digital Foundry lahkab juba.

XsX kohta ei olnud mingit vastukaja. PS5 tuli välja ühe mängudemoga ja kõik on sillas. PR win PS5le. Tahaks teada, kas XsX üle 30FPS ka jooksutaks;) RT sees min 30FPS pole ka just paha...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 12:31:28 vasta tsitaadiga

Vael, tegu ei olnud mängu vaid tech demoga icon_idea.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2020 13:34:53 vasta tsitaadiga

Vahet ei ole on see tech demo või päris mäng. Hästi tehtud, suurepäraselt esitatud. Kui päris mängud ka ligilähedaselt sellised tulevad, siis ostan PS5e kohe kindlasti.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.05.2020 16:00:50 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Vael, tegu ei olnud mängu vaid tech demoga icon_idea.gif

Pidavat siiski PS5 pealt otse jooksma... Kas päriselt mäng(ud) hakkavad nii head välja nägema on iseküsimus nagu alati.
Igaljuhul sai PS5 rohkem tähelepanu selle ühe demoga kui xsx 10ga.
Ja parem demo ikka kui 2a tagasi väljastatud Elders Scrolls;)

Kõige tähelepanuväärsem oli siiski viide nende mälu-ssd kasutuse suutlikkusele. Open world ma arvan jookseb PSl hästi, uus Spider Man ka välja vist tulemas, nii et esialgne pettumus TF väheses võimekuses paistab saama tasutud muudes aspektides.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.