Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 17:12:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Maxim Puente kirjutas:
mis pidu oli?

Ei tea, mind ei kutsutud

Katte pidu. Nüüd saavad kütusemüüjad endale lubada ka vorsti leivale icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2020 22:34:40 vasta tsitaadiga

Keegi Riiga viitsib täna sõita, teeme trippi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.02.2020 12:14:01 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
eestis pole hinnad sentigi muutunud juba päevi. kahtlane

Kartellil oli pidu, nüüd pohmakas...oota homset icon_lol.gif

Lükkavad 1,43 peale ära? icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2020 14:53:18 vasta tsitaadiga

eelmine esmasp. sai 98t vist oli 1,33ga circle k-st. Nüüd 40L otsa saanud - kas on täna mõtet minna kuskile tankima pealinnas icon_question.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 17.02.2020 15:11:18 vasta tsitaadiga

Ak_47, Krooningu tanklad, ma käin Hiiul kuna jääb tihedalt läbitava trassi kõrvale.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 10:21:37 vasta tsitaadiga

Bensiini järjekord Pirita teel..aasta oli siis 1990
phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.02.2020 13:30:51 vasta tsitaadiga

Lisaks ka meenutuseks icon_smile.gif

Link

tsitaat:
1990a avatud, esimene eratankla taasiseseisvunud Eestis.
Oli aeg kus riigitanklates müüdi bensiini 20L ÜHES KUUS auto kohta ja see märgiti sisse auto passi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 13:35:12 vasta tsitaadiga

Kütusekvoodid tagasi tuua saaks liikluse ülekoormuse ja autode omamise ka kontrolli alla thumbs_up.gif
_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 17:32:36 vasta tsitaadiga

Mul oli esimese siksi number п41-02EA. Sai kah bensiini ja diislikütust Venemaalt tonnide viisi veetud. Viiratsi mäe all ristmiku kolmnurgas sai bensiini mitmekordse hinnaga müüdud icon_razz.gif Äkki 27 - 28 rubla liiter icon_eek.gif

Samara vennal paistis pappi olema, taksojuht?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 23:12:09 vasta tsitaadiga

Leedu tanklas hinnad täna


icon_arrow.gif https://lounaeestlane.ee/piltuudis-leedus-kutusel-imehind-vorreldes-eestiga

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 23:21:46 vasta tsitaadiga

Kõik Leetu tankima
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 23:44:25 vasta tsitaadiga

Allpool on mingi kiri, et kampaania.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 23:49:33 vasta tsitaadiga

pühap riias oli selliselt
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2020 23:57:20 vasta tsitaadiga

Laupäeval kah. Tundub vist mingi tanklapõhine kampaania olevat, sest mujal Riia tanklates oli tunduvalt kallim.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2020 20:29:00 vasta tsitaadiga

tundub et kartell leidis üksmeele. Kaks nädalat juba sama hind postil. Pole kopikatki mutunud.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2020 20:49:05 vasta tsitaadiga

Sõitsin täna aurude peal koju, äkki homme langeb icon_razz.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2020 20:50:36 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
tundub et kartell leidis üksmeele. Kaks nädalat juba sama hind postil. Pole kopikatki mutunud.


Vaata, kui paigal on olnud nafta hind ja ilmselt leiti tasakaalupunkt, mis kõigile sobib. pole kellelgi vaja tõmmelda.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2020 20:57:41 vasta tsitaadiga

Esmasp võtsin Kiiu Jetoilist diislit postihinnaga 1.309€/l, Terminalis oli sama hind icon_cool.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2020 21:57:57 vasta tsitaadiga

commer kirjutas:
Sõitsin täna aurude peal koju, äkki homme langeb icon_razz.gif

Mul suht sama seis. Range näitas veel vaid 20km icon_razz.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2020 17:54:15 vasta tsitaadiga

Kütusepump on odavam kui mõned sendid säästu?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2020 17:59:37 vasta tsitaadiga

mikult saab kasutatud a-osa kütusepumba 20€ eest, saksa premium quality, pole hullu
_________________
HV kasutajatele suunatud Discordi server
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2020 18:03:06 vasta tsitaadiga

Betamax, see nii hull ei pruugi olla, bemmil arvutab reservi suht konservatiivselt ja oleneb kas sõidad linnas või maanteel.
Olen ka mõnikord sõitnud "nulli", ja kui paagi täis lasin, jäi täispaagist 5L puudu, ehk 5L oli veel sees.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2020 23:14:54 vasta tsitaadiga

Tartus TERMINALIS -5.1s
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2020 13:37:41 vasta tsitaadiga

võrreldes jaanuari algusega on nafta hind hea 10$ kukkunud, tanklas endiselt sama hind icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2020 15:12:30 vasta tsitaadiga

Biokomponendi nõuded vist selle taga?
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 24.02.2020 16:12:21 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Biokomponendi nõuded vist selle taga?

kindlasti, nagu ka lätis-leeduski.
Kuid Leedu 1koma€/l kütuseliitri hindu ei saa ka sealse tsipa väiksema aktsiisi kaela ajada.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2020 19:16:16 vasta tsitaadiga

Graafik on ju nii nunnu icon_lol.gif
https://www.1182.ee/kytusehinnad
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2020 20:11:35 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt ei ole seda see aasta kordagi uuendatud ju icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2020 10:45:19 vasta tsitaadiga

Kiiu Jetoili postil
D 1.314
95 1.329
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2020 17:43:16 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Kiiu Jetoili postil
D 1.314
95 1.329


Mitu senti postihinnast alla tuleb kliendikaardiga?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2020 17:46:11 vasta tsitaadiga

1 sent icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2020 19:02:54 vasta tsitaadiga

Kunas langema hakkavad kartellil hinnad ? Alla poole paagi juba ja terve nädala soodsat hetke oodanud icon_cry.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2020 19:04:41 vasta tsitaadiga

Sõitke Märjamaale, saate parimat premium CircleK ja Olerex diizlit osta 1,326 postihinnaga. Sooduskaariga odavam kui mingi kahtlane Jetoil. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 25.02.2020 19:06:32 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
Winterwind kirjutas:
Kiiu Jetoili postil
D 1.314
95 1.329


Mitu senti postihinnast alla tuleb kliendikaardiga?


Mis kliendihind ja kaart sul on ka?
D: 1,289 EUR/L mulle, kui kliendile, ehk siis 0.04€s alla eusa_think.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2020 09:34:43 vasta tsitaadiga

Hetkel B95 hind põlvas 1,389 - isegi siis kui maailmaturu hind langeb ei lange see hind tanklas. Aga kui taas kerkima hakkab siis tanklatel on lihtsam hakata sellele 1,389 hinnale otsa panema. Saab sama maailmaturu hinnajuures suuremat hinda tanklas küsida.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 16:05:11 vasta tsitaadiga

Öelge veel, et koroonaviirus halb on: https://www.err.ee/1057345/viirus-kukutab-nafta-hinda-hinnalangust-on-oodata-ka-eesti-tanklates bananadance2.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.02.2020 16:07:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Öelge veel, et koroonaviirus halb on: https://www.err.ee/1057345/viirus-kukutab-nafta-hinda-hinnalangust-on-oodata-ka-eesti-tanklates bananadance2.gif


Sealsamas tekstis:

tsitaat:
Olerexi logistikajuht Priit Põlluste sõnul on maailmaturu hind olnud languses viimase 48 tunni jooksul ning sama palju läheb veel aega hinna langetamiseks tanklates.

"Kuna kütused ostetakse sisse partiide kaupa, siis maailmaturu hinnalangus tanklates avaldab mõju mõnepäevase nihkega. Kui maailmaturu hind jätkab langemist või jääb juba langenud tasemele, siis tõenäoliselt kajastub see ka Eesti tanklates," ütles Põlluste.


Nii et ikkagi ei ole nädal-kaks vahet maailmaturu ja tankla hindade kujunemisel. icon_razz1.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 16:28:15 vasta tsitaadiga

Hea nali. Arvatavasti sai kolm nädalalt täis kus kõigis Keila tanklates on 1.389 postihind. Nafa hind on muutunud koguaeg ja sisseostud hinnad ka vast,.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.02.2020 16:36:23 vasta tsitaadiga

Ma millegipärast ei usu, et tanklahind kuigipalju langeks. Hiljem tõuseb kindlasti, kui maailmaturu hind tõusma hakkab uuesti. icon_lol.gif
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 16:43:57 vasta tsitaadiga

Circle K saatis kirja, Bolt Food hakkab nende hot doge koju vedama.
Varsti lähed tanklasse ja ootad millal "kokad" on töö teinud ja kullerid järjekorrast kadunud.
Tühja see bensiinihind.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 16:45:14 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Circle K saatis kirja, Bolt Food hakkab nende hot doge koju vedama.
Varsti lähed tanklasse ja ootad millal "kokad" on töö teinud ja kullerid järjekorrast kadunud.
Tühja see bensiinihind.

Tundub et oled spioon Alexela mees. Sirklis maksad väljas kaardiga tankuris.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 17:10:33 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
indrpo kirjutas:
Circle K saatis kirja, Bolt Food hakkab nende hot doge koju vedama.
Varsti lähed tanklasse ja ootad millal "kokad" on töö teinud ja kullerid järjekorrast kadunud.
Tühja see bensiinihind.

Tundub et oled spioon Alexela mees. Sirklis maksad väljas kaardiga tankuris.
x2
Pood ongi mugavusteenusteks. Vaja kiirelt miskit riiulitelt haarata või kerge eine teepeal teha. Kütuse eest saad ka vajadusel sees maksta kuid see pole poe eesmärk.

PS! Wolt on minuarust juba mõnda aega sealt koju transanud toitu ju?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 17:11:16 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
indrpo kirjutas:
Circle K saatis kirja, Bolt Food hakkab nende hot doge koju vedama.
Varsti lähed tanklasse ja ootad millal "kokad" on töö teinud ja kullerid järjekorrast kadunud.
Tühja see bensiinihind.

Tundub et oled spioon Alexela mees. Sirklis maksad väljas kaardiga tankuris.

Jap, ma olen multifunktsionaalne töömees, ükskõik mida kiidan laidan, lahterdatakse mind kohe vastavasse leeri icon_biggrin.gif
Aegajalt haaraks tanklast suitsupaki või veepudeli koos tankimisega aga no kui tanklatel on omad eesmärgid, eks siis tuleb nendest juhinduda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 20:26:18 vasta tsitaadiga

Jäta maha suitsetamine.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 27.02.2020 22:26:27 vasta tsitaadiga

Teate mis, hea uudis, koroonaviirus tõi mailmas nafta hinna languse, mis jõudis täna ka eesti tanklatesse rofl.gif
95 oli 1,38 nüüd on 1,369

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 22:50:32 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Pood ongi mugavusteenusteks. Vaja kiirelt miskit riiulitelt haarata või kerge eine teepeal teha.


Kiirelt sealt küll midagi ostetud ei saa. Iseteeninduskassadega kauplustes saab palju kiiremini hakkama.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2020 22:53:34 vasta tsitaadiga

On ju ka Circlek jaamades iseteeninduskassad olemas poes.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 01:11:07 vasta tsitaadiga

Mingi tädi kunagi tembeldas mind vargaks, kuigi olin seal CircleK iseteeninduskassas maksnud. Kui tšekki näitasin, punastas ennast peediks.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2020 10:21:55 vasta tsitaadiga

Kiiu Jetoili postil
D - 1.309
95 - 1.319
98 - 1.349
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.02.2020 20:35:05 vasta tsitaadiga

Võtsin Nestest 95E10 benssu 20L, postihind oli 1.362 €/L
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Kütusehindade vaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 127, 128, 129 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.