Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 15:51:14 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Ja märguandetuli on pop-up kaamera otsas, seega 90% juhtudest ei pane seda tähele. Muidu midagi häirivat ei ole. Aku veab päris hästi.


Endal Mi 9T Pro, üldiselt rahul v.a see LED notification light (selfie kaamera küljes), aga selle lahendab mul Ambient display funktsionaalsus. Ekraanil vilgub kui mingi notification tuleb.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 09.12.2019 17:46:56 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Murdock, kui sa näiteks klahvistikul nr 5 pikalt all hoiad, siis ka ei paku, et lisa kiirvalik?


Ei. Ei paku ta midagi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 22:40:15 vasta tsitaadiga

kellelgi on sellele Xiaomi Mi 9 SE potsatanud juba Android Q ka ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2019 07:10:07 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Chaza! kirjutas:
Kas kellelgi on Mi 9T/Redmi K20? Kuidas rahul olete? Kas on ok telefon? Midagi häirib?

OK telefon. Häirib et ei saa eraldi kontaktide kiirvalimist üksiku klahvi alla panna. A'la et hoiad klahvi nr 4 alla ja helistad naabrimehele. Mix 2'l oli see vähemalt võimalik. See võib olla muidugi ka Android 10'ga seotud kiiks, mitte telefoniga.
Ja märguandetuli on pop-up kaamera otsas, seega 90% juhtudest ei pane seda tähele. Muidu midagi häirivat ei ole. Aku veab päris hästi.


tundub olevat siis jah android 10 kala icon_rolleyes.gif endal peal veel jätkuvalt 9-s versioon ja on see kiirvaliku võimalus täiesti olemas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 14:16:59 vasta tsitaadiga

tont23, pigem ikka telefoni tootjapoolne muudatus, sest muudel telefonidel 10-ga mul see toimib edasi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2019 23:18:44 vasta tsitaadiga

Kui üle 6" ekraani väga ei soovi siis Xiaomi Mi 9 SE on vist suht ok valik, hinnapiir on ütleme ~350eur?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 00:21:42 vasta tsitaadiga

Robska kirjutas:
Kui üle 6" ekraani väga ei soovi siis Xiaomi Mi 9 SE on vist suht ok valik, hinnapiir on ütleme ~350eur?

Aku on nõrgake, sot 4-5h, aga see eest laeb marukiirelt. Aga ekraan on ilus, telefon on kiire. Ma olen rahul.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2019 00:35:38 vasta tsitaadiga

kurat. samas on aku ainuke koht, kus ma olen nõus natukenegi järgi andma versus suurus/ekraan/kaamera siis. Igatahes tellisin ära, 128gb must 275 eur. tele2 HV väitel müüs mingi aeg 64gb versiooni 239vms euriga aga täna uurides neilt siis pole ja eitea kas või kuna tuleb. kaalusin ka korraks kasutatud huawei p20, mille aku ilmselt oleks parem aga siiski vanem telefon ja natuke kehvem ekraani korpuse suhe. xiaomit pole varem omanud, vast ei pea väga pettuma.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 18.12.2019 01:57:42 vasta tsitaadiga

Oman Xiaomi Note 6 prod. Tulin S III pealt mis oli lõpuks mul ära rootitud Lineage OS iga. Keerasin need taustal toimetavad tegemised nii vähemaks kui sain ja ka need erinevate äppide soovitused sulle panin offi. Kuigi tervet päeva pidevalt ei netita siis mulle piisab akust ja ülesehitus on ka suht sarnane L Os iga. Kohendasin isegi Apple xs max kaaned talle. Suurus 1:1 kuid see kaamera ava tuleb terava ziletinoaga allapoole suuremaks teha kuna note6 l on kaamera nati all pool. Silikoon ümbrise, mis tuli kaasa teloga, sai kleebitud kahepoolse teibiga apple kaante oma asemele, selle eelnevalt sealt küljest eemaldades. Kaaned Insmat Exclusive nahast musta värvi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 19:33:41 vasta tsitaadiga

Hey.

Mõtlesin et uurin.

Kinkisin emale mi band 4 ja tal on telefoniks mate 20 pro.
Mingi selline piix on et kui programmi kinni libistan siis kaotab ühenduse ära.

Oneplust 7 prol võib app-i kinni panna.
P30 sama moodi võib kinni libistada ja kõik toimib.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 20:48:25 vasta tsitaadiga

Wusses, Ostsin kah hiljuti mi band 4 ja äpp toimib taustal edasi. Seda siis sastaid vana Sony X Compact telefoniga. Lambist pakun, et mate 20 pro rakendab äkki liiga agresiivset akuhaldust, et killib taustaprotsessid ära vms?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2019 22:01:31 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Wusses, Ostsin kah hiljuti mi band 4 ja äpp toimib taustal edasi. Seda siis sastaid vana Sony X Compact telefoniga. Lambist pakun, et mate 20 pro rakendab äkki liiga agresiivset akuhaldust, et killib taustaprotsessid ära vms?


Mõtlesin sama aga ma ei leidnud kohta kus saaks seda säästu värki lahjemaka teha

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2019 00:34:04 vasta tsitaadiga

Wusses, Doze sätted pakun. Või siis tuleb developer settings sukelduda.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2019 12:50:39 vasta tsitaadiga

xiaomi käes paar päeva ja esimesed mõtted. näpuvahel tundub hea, ekraan kirgas, aku tundub hetkel pädev. aga juba esimesed tähelepanekud, telefon ei ühenda end auto bt lahti. seega kui tulen autost ja keegi helistab siis pean kõigepealt kas bt välja lülitama või manuaalselt valima, muidu on vaikus. ja notificationid on küll iga äpi kohal olemas, aga üleval ribapeal näiteks mitte. Olen juba omajagu seadeid lappand aga justkui piisavalt on lubatud, et ta võiks neid näidata.

viimati muutis Robska 29.12.2019 19:10:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004



Online
sõnum 29.12.2019 15:14:03 vasta tsitaadiga

See notificationi asi hakkas mul mingi versiooniuuendusega (mitte viimasega) iseenesest tööle. BT töötab ka probleemideta (autoga toimetab nii, nagu peab).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2020 20:40:28 vasta tsitaadiga

Xiaomi saab vist hoobi siit

https://www.reddit.com/r/googlehome/comments/eine1m/when_i_load_the_xiaomi_camera_in_my_google_home/?utm_medium=android_app&utm_source=share icon_eek.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.01.2020 22:51:13 vasta tsitaadiga

-vodafone- kirjutas:
Xiaomi saab vist hoobi siit

https://www.reddit.com/r/googlehome/comments/eine1m/when_i_load_the_xiaomi_camera_in_my_google_home/?utm_medium=android_app&utm_source=share icon_eek.gif icon_smile.gif


Miks sellest peaks Xiaomi mingit ööki saama, kui tegemis on google home camera appiga mis siis vastavalt vigaselt töötab xiaomi mudelitele ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 04.01.2020 22:09:51 vasta tsitaadiga

lopes39, tundub ikka et Xiaomi enda viga.

tsitaat:
Google spokesperson:

We're aware of the issue and are in contact with Xiaomi to work on a fix. In the meantime, we're disabling Xiaomi integrations on our devices.

Xiaomi:

Xiaomi has always prioritized our users' privacy and information security. We are aware there was an issue of receiving stills while connecting Mi Home Security Camera Basic 1080p on Google Home hub. We apologize for the inconvenience this has caused to our users.

Our team has since acted immediately to solve the issue and it is now fixed. Upon investigation, we have found out the issue was caused by a cache update on December 26, 2019, which was designed to improve camera streaming quality. This has only happened in extremely rare conditions. In this case, it happened during the integration between Mi Home Security Camera Basic 1080p and the Google Home Hub with a display screen under poor network conditions.

We have also found 1044 users were with such integrations and only a few with extremely poor network conditions might be affected. This issue will not happen if the camera is linked to the Xiaomi's Mi Home app.

Xiaomi has communicated and fixed this issue with Google, and has also suspended this service until the root cause has been completely solved, to ensure that such issues will not happen again


Võib-olla imelik küsimus, aga miks üldse panna eluruumidesse ip-kaameraid? icon_biggrin.gif Imikukaamerast saan veel aru, aga turvakaamerad paneks siiski õue või esikusse äärmisel juhul...
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2020 23:21:58 vasta tsitaadiga

Oskar.r, tegelikult on isegi ip imikukaamerad "kahtlane väärtus" osadele ja seetõttu ka ise neist loobunud. Muudest ip kaameratest rääkimata jah icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2020 10:39:31 vasta tsitaadiga

Karm hind Elisa poes.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2020 11:04:11 vasta tsitaadiga

bjaka kirjutas:
Karm hind Elisa poes.


Ei ole Xiaomi enam odavama otsa pill icon_lol.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2020 13:12:45 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
bjaka kirjutas:
Karm hind Elisa poes.


Ei ole Xiaomi enam odavama otsa pill icon_lol.gif


Aga nõutud pill, juba läbi müüdud! icon_smile.gif

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 10.01.2020 02:31:32 vasta tsitaadiga

Kas Vivo Nex 3 ka clobal tuleb? või jääb aasia inimestele?
On kellelgi kogemusi Vivoga?

https://www.gsmarena.com/vivo_nex_3-9873.php

https://www.youtube.com/watch?v=W5hBBZLjQzs
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chmiltaras
HV vaatleja

liitunud: 10.01.2020




sõnum 10.01.2020 22:07:00 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Draqula,
Kui volte configa modem on edukalt laetud siis peaks *#*#4636#*#* phone info menüüs "VoLTE provisioned" olema sinine. Peale seda lubada androidi seadetest volte ja siis võib IMS service statust vaadata 4636 menüü alt. Kui IMS service status on ikkagi not registered, siis tasuks telefoni EFS-is (policyman kaustas) üle kontrollida carrier_policy.xml failis ei oleks "home plmn" väärtuseks on midagi muud peale kodu mnc ehk "248-02".


muud salajased koodid
https://mobilespecs.net/phone/codes/OnePlus/OnePlus_6.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.01.2020 00:30:34 vasta tsitaadiga

https://www.gsmarena.com/pocophone_f2_is_happening_trademark_application_from_xiaomi_confirms-news-40997.php

Võib huvitav tulla
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2020 09:40:33 vasta tsitaadiga

MI A2 sai igatahes android 10 ära. Just tiris alla. Osa seadistusets keeras tuksi ja mingeid tilbendusi kuvab - otsin kuidas saab kinni keerata.



Seesamune MI A2 kohandamine mis hüpleb kui seadete menüüsse minna ja siis tekitab menüü liikumist....


EDIT: Tundub, et Android Auto on nüüd vaikimisi kaasas ka eestis. Vähemalt peale android 10 uuendust tekkis menüüsse Android Auto ja mõni tund hiljem oli veel ka uuendus sellele.

Küll aga tahaks saada lahti viimati kasutatud äppide loendist mida ta äppide nimekirjas esimeses reas hoiab. Ma sain selle versioonis 9 ära kaotada aga enam krt ei mäleta.

EDIT2: Hetkel tundub, et laadimine on aeglasemaks jäänud. Samast kohast laadides näitas 50% laetuse peal varem täis laadimisajaks 1,5 tundi. Nüüd aga 4 tundi....

EDIT3: Mulle tundub, et isegi kui ma andmeside välja lülitan on ühendus koguaeg aktiivne.

See pilt mis üleval - 4G on pidevalt näha. Täna oli telefonikõne ja panin tähele, et see 4G muutus 3G - täpselt nii käitus android 9 all aga siis kui andmeside oli aktiivne. Hetkel aga oli andmeside välja lülitatud.


Hetkel vähemalt on MI A2 foorumis olnud sarnased probleemid teistel ka - pikk laadimisaeg ja see pildil olev mi a2 kohendamise asi. Lisaks veel äppide kiirkäivituse ikoonid mis ka teistel mureks.
Seega tasub oodata parandust sellele kui tuleb...
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 15.01.2020 14:23:41 vasta tsitaadiga

Pole varem hiinakaid omanud, mõned nädalad nüüd Huawei P30 Pro-d kasutanud, üldiselt rahul aga hakanud närvidele käima telefoni helin kui keegi helistab, alati seadistanud selle vaiksest-valjenevaks, kui helisema hakkab siis alguses vaikselt ja aina lärmakamaks. EMUI-st sellist seadistusvõimaluse otsa pole komistanud - on selline variant üldse olemas?
Hetkel suht jama, kui olen mürarikkas keskkonnas ja telefonihelina nivoo maha keeratud, ei kuule telefoni helisemist ja toas vaikuses olles, kui nivoo kõrgeks seadistatud, ehmatab järsk telefonihelin toolilt maha icon_smile.gif

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2020 14:33:13 vasta tsitaadiga

H_K, ise samal põhjusel kasutan nutikella/aktiivsusmonitori - see väriseb käe peal kui kõne tuleb ning telefon ei pea üldse häält tegema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2020 22:11:19 vasta tsitaadiga

H_K, mul sama telefon ja ei paku sellist varianti kahjuks see jah. Mul ise tehtud mp3 mis siis alguses on vaiksem ja läheb valjemaks. Aga 99% kasutan ka nutikella ja telefon üldse hääletu peal.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 17.01.2020 00:39:48 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
... kasutan nutikella/aktiivsusmonitori - see väriseb käe peal .
läksin olude sunnil samsuni peale tagasi
aga sellel pole sõrmejälje ja grimassi lukku
vaja oleks mingit BT seadet , mille lähedus ekraaniluku maas hoiaks , nutikell võiks sobida
eelistus : lihtne, õhuke, aku aeg, odavamast otsat

soovitage midagi

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2020 01:10:40 vasta tsitaadiga

kfl, Mi Band 2/3/4 ?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2020 02:03:54 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
kfl, Mi Band 2/3/4 ?
ka vist #1 oli vajalikud funktsioonid olemas
although kella polnud, aga 30-40 päeva akut, vägagi lihtne ning vägagi odav

edasi gramm nutikamad
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2020 23:03:46 vasta tsitaadiga

https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/XIAOMI-SMARTWATCH-AMAZFIT-BIP-A1608-BLACK-XIAOMI-448700
_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 21.01.2020 18:41:01 vasta tsitaadiga

mis see tänane best bang for buck on? MI 9T Pro?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2020 18:46:00 vasta tsitaadiga

//edit: icon_redface.gif minu viga, nendel pole jah notchi, mõtlesin midagi muud.

pmst Mi 9T (HV järgi odavaim pakkumine 314€) või Mi 9T Pro (HV järgi odavaim pakkumine 378€)

esimene kõlbab küll, aga kui oled "mängur", soovid veits etemat, siis Mi 9T Pro


viimati muutis maty 22.01.2020 01:04:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kagu
HV kasutaja
kagu

liitunud: 10.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2020 23:42:41 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
Kui notch olemasolu ei häiri, siis Mi 9T. Kui notch olemasolu häirib, siis Mi 9T Pro.


Mis notch? Mõlemad suht notchi vabad. Pidasid silmas ehk Mi9 icon_smile.gif?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2020 00:51:25 vasta tsitaadiga

mi 9T ja mi9 Tpro peaksid jah ikka välimuselt täiesti identsed olema...ainult sisu vähe parem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.01.2020 13:45:43 vasta tsitaadiga

Best bang for buck tahta, siis peaks pisut ootama. Pocophone F2 peaks tulema 3 mudeliga see aasta välja ja arvatavasti kevadel.

Edit: Kuulujuttude järgi peaks see uus Pocophone tulema siin mõne kuu pärast ja samas teiste kuulujuttude põhjal pidi Poco süvenema ainult India turule ja globaalse versiooniga neil kiiret pole.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2020 23:39:52 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Best bang for buck tahta, siis peaks pisut ootama. Pocophone F2 peaks tulema 3 mudeliga see aasta välja ja arvatavasti kevadel.

Edit: Kuulujuttude järgi peaks see uus Pocophone tulema siin mõne kuu pärast ja samas teiste kuulujuttude põhjal pidi Poco süvenema ainult India turule ja globaalse versiooniga neil kiiret pole.


Siin räägitakse 4. veebruarist.
https://www.gsmarena.com/poco_x2_february_4_plenty_of_flagship_features-news-41217.php

Ma enda F1-ga ikka superrahul. Peaaegu 1,5 aastat täis, eks näis kas F2 võtan. Aku ja kõik täiesti tip-top peale seda 1,5 aastat.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.01.2020 13:29:15 vasta tsitaadiga

Ausaltöeldes hetkel ei näe, et oleks põhjust seda pocot kellelgi ostma tormata

viimati muutis c4v6 31.01.2020 13:42:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.01.2020 15:42:23 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Best bang for buck tahta, siis peaks pisut ootama. Pocophone F2 peaks tulema 3 mudeliga see aasta välja ja arvatavasti kevadel.

Edit: Kuulujuttude järgi peaks see uus Pocophone tulema siin mõne kuu pärast ja samas teiste kuulujuttude põhjal pidi Poco süvenema ainult India turule ja globaalse versiooniga neil kiiret pole.


Siin räägitakse 4. veebruarist.
https://www.gsmarena.com/poco_x2_february_4_plenty_of_flagship_features-news-41217.php

Ma enda F1-ga ikka superrahul. Peaaegu 1,5 aastat täis, eks näis kas F2 võtan. Aku ja kõik täiesti tip-top peale seda 1,5 aastat.


GSMA samal lehel üks varem uudis räägib et Poco pidi olema algul ainult India turu jaoks. Ja siis minetea millal see globaalselt saadavaks muutub.

https://www.gsmarena.com/next_poco_phone_incoming_in_february-news-41191.php

tsitaat:
Currently, Poco is trying to make it work as a separate brand. It will have its own sales team, marketing division, and product department, but they will all focus on the Indian market, so an international rollout is currently off the table.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2020 20:14:49 vasta tsitaadiga

Millist telefoni soovitate 200€ eest osta?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2020 20:42:06 vasta tsitaadiga

alpha, Poco F1 on vast siiani relevantne. icon_smile.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 03.02.2020 20:57:17 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
alpha, Poco F1 on vast siiani relevantne. icon_smile.gif

2/3 telost pole fun kasutada. icon_neutral.gif

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2020 21:37:56 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
jnt kirjutas:
alpha, Poco F1 on vast siiani relevantne. icon_smile.gif

2/3 telost pole fun kasutada. icon_neutral.gif


Ei saa aru...

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2020 10:07:31 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Millist telefoni soovitate 200€ eest osta?

Mi A3 on üsna pädev.
https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=XIAOMI+MI+A3&min_price=&max_price=
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2020 10:17:28 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
alpha kirjutas:
Millist telefoni soovitate 200€ eest osta?

Mi A3 on üsna pädev.
https://www.hinnavaatlus.ee/search/?query=XIAOMI+MI+A3&min_price=&max_price=


Kui ekraani reso ära ei ehmata siis jah, muus osas on täitsa pädev. Puhta Androidiga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 09.02.2020 14:21:33 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Millist telefoni soovitate 200€ eest osta?


https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_8_pro-9812.php
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2020 16:47:30 vasta tsitaadiga

Uutel Xiaomidel vibratsioon tõesti nii kehv (Note 8T)? Pole essugi kuulda, kui teated sisse tulevad. Muuta ka tugevust ei saa. Note 4 ikka väga decent selle kõrval. Mindi odavaks vibramootoritega?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 09.02.2020 17:58:34 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Uutel Xiaomidel vibratsioon tõesti nii kehv (Note 8T)? Pole essugi kuulda, kui teated sisse tulevad. Muuta ka tugevust ei saa. Note 4 ikka väga decent selle kõrval. Mindi odavaks vibramootoritega?

Hiinas tõsteti "muude" vibramootorite tootmist kuna seal kõik karantiinis siis mida muud nad teha saavad kui turiste pole, üle jäänu pandi siis telodesse seepärast nõrgem sound ja touch. icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 163, 164, 165 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.