|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
09.12.2019 15:51:14
|
|
|
| Murdock kirjutas: |
| Ja märguandetuli on pop-up kaamera otsas, seega 90% juhtudest ei pane seda tähele. Muidu midagi häirivat ei ole. Aku veab päris hästi. |
Endal Mi 9T Pro, üldiselt rahul v.a see LED notification light (selfie kaamera küljes), aga selle lahendab mul Ambient display funktsionaalsus. Ekraanil vilgub kui mingi notification tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
09.12.2019 17:46:56
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Murdock, kui sa näiteks klahvistikul nr 5 pikalt all hoiad, siis ka ei paku, et lisa kiirvalik? |
Ei. Ei paku ta midagi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
09.12.2019 22:40:15
|
|
|
| kellelgi on sellele Xiaomi Mi 9 SE potsatanud juba Android Q ka ?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
10.12.2019 07:10:07
|
|
|
| Murdock kirjutas: |
| Chaza! kirjutas: |
| Kas kellelgi on Mi 9T/Redmi K20? Kuidas rahul olete? Kas on ok telefon? Midagi häirib? |
OK telefon. Häirib et ei saa eraldi kontaktide kiirvalimist üksiku klahvi alla panna. A'la et hoiad klahvi nr 4 alla ja helistad naabrimehele. Mix 2'l oli see vähemalt võimalik. See võib olla muidugi ka Android 10'ga seotud kiiks, mitte telefoniga.
Ja märguandetuli on pop-up kaamera otsas, seega 90% juhtudest ei pane seda tähele. Muidu midagi häirivat ei ole. Aku veab päris hästi. |
tundub olevat siis jah android 10 kala endal peal veel jätkuvalt 9-s versioon ja on see kiirvaliku võimalus täiesti olemas
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
11.12.2019 14:16:59
|
|
|
| tont23, pigem ikka telefoni tootjapoolne muudatus, sest muudel telefonidel 10-ga mul see toimib edasi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
16.12.2019 23:18:44
|
|
|
| Kui üle 6" ekraani väga ei soovi siis Xiaomi Mi 9 SE on vist suht ok valik, hinnapiir on ütleme ~350eur?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
18.12.2019 00:21:42
|
|
|
| Robska kirjutas: |
| Kui üle 6" ekraani väga ei soovi siis Xiaomi Mi 9 SE on vist suht ok valik, hinnapiir on ütleme ~350eur? |
Aku on nõrgake, sot 4-5h, aga see eest laeb marukiirelt. Aga ekraan on ilus, telefon on kiire. Ma olen rahul.
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
18.12.2019 00:35:38
|
|
|
| kurat. samas on aku ainuke koht, kus ma olen nõus natukenegi järgi andma versus suurus/ekraan/kaamera siis. Igatahes tellisin ära, 128gb must 275 eur. tele2 HV väitel müüs mingi aeg 64gb versiooni 239vms euriga aga täna uurides neilt siis pole ja eitea kas või kuna tuleb. kaalusin ka korraks kasutatud huawei p20, mille aku ilmselt oleks parem aga siiski vanem telefon ja natuke kehvem ekraani korpuse suhe. xiaomit pole varem omanud, vast ei pea väga pettuma.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlakass
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017
|
18.12.2019 01:57:42
|
|
|
| Oman Xiaomi Note 6 prod. Tulin S III pealt mis oli lõpuks mul ära rootitud Lineage OS iga. Keerasin need taustal toimetavad tegemised nii vähemaks kui sain ja ka need erinevate äppide soovitused sulle panin offi. Kuigi tervet päeva pidevalt ei netita siis mulle piisab akust ja ülesehitus on ka suht sarnane L Os iga. Kohendasin isegi Apple xs max kaaned talle. Suurus 1:1 kuid see kaamera ava tuleb terava ziletinoaga allapoole suuremaks teha kuna note6 l on kaamera nati all pool. Silikoon ümbrise, mis tuli kaasa teloga, sai kleebitud kahepoolse teibiga apple kaante oma asemele, selle eelnevalt sealt küljest eemaldades. Kaaned Insmat Exclusive nahast musta värvi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
27.12.2019 19:33:41
|
|
|
Hey.
Mõtlesin et uurin.
Kinkisin emale mi band 4 ja tal on telefoniks mate 20 pro.
Mingi selline piix on et kui programmi kinni libistan siis kaotab ühenduse ära.
Oneplust 7 prol võib app-i kinni panna.
P30 sama moodi võib kinni libistada ja kõik toimib.
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
27.12.2019 22:01:31
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Wusses, Ostsin kah hiljuti mi band 4 ja äpp toimib taustal edasi. Seda siis sastaid vana Sony X Compact telefoniga. Lambist pakun, et mate 20 pro rakendab äkki liiga agresiivset akuhaldust, et killib taustaprotsessid ära vms? |
Mõtlesin sama aga ma ei leidnud kohta kus saaks seda säästu värki lahjemaka teha
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Robska
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2006
|
29.12.2019 12:50:39
|
|
|
xiaomi käes paar päeva ja esimesed mõtted. näpuvahel tundub hea, ekraan kirgas, aku tundub hetkel pädev. aga juba esimesed tähelepanekud, telefon ei ühenda end auto bt lahti. seega kui tulen autost ja keegi helistab siis pean kõigepealt kas bt välja lülitama või manuaalselt valima, muidu on vaikus. ja notificationid on küll iga äpi kohal olemas, aga üleval ribapeal näiteks mitte. Olen juba omajagu seadeid lappand aga justkui piisavalt on lubatud, et ta võiks neid näidata.
viimati muutis Robska 29.12.2019 19:10:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
29.12.2019 15:14:03
|
|
|
| See notificationi asi hakkas mul mingi versiooniuuendusega (mitte viimasega) iseenesest tööle. BT töötab ka probleemideta (autoga toimetab nii, nagu peab).
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-vodafone-
HV Guru

liitunud: 26.04.2005
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
02.01.2020 22:51:13
|
|
|
Miks sellest peaks Xiaomi mingit ööki saama, kui tegemis on google home camera appiga mis siis vastavalt vigaselt töötab xiaomi mudelitele ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
04.01.2020 22:09:51
|
|
|
lopes39, tundub ikka et Xiaomi enda viga.
| tsitaat: |
Google spokesperson:
We're aware of the issue and are in contact with Xiaomi to work on a fix. In the meantime, we're disabling Xiaomi integrations on our devices.
Xiaomi:
Xiaomi has always prioritized our users' privacy and information security. We are aware there was an issue of receiving stills while connecting Mi Home Security Camera Basic 1080p on Google Home hub. We apologize for the inconvenience this has caused to our users.
Our team has since acted immediately to solve the issue and it is now fixed. Upon investigation, we have found out the issue was caused by a cache update on December 26, 2019, which was designed to improve camera streaming quality. This has only happened in extremely rare conditions. In this case, it happened during the integration between Mi Home Security Camera Basic 1080p and the Google Home Hub with a display screen under poor network conditions.
We have also found 1044 users were with such integrations and only a few with extremely poor network conditions might be affected. This issue will not happen if the camera is linked to the Xiaomi's Mi Home app.
Xiaomi has communicated and fixed this issue with Google, and has also suspended this service until the root cause has been completely solved, to ensure that such issues will not happen again |
Võib-olla imelik küsimus, aga miks üldse panna eluruumidesse ip-kaameraid? Imikukaamerast saan veel aru, aga turvakaamerad paneks siiski õue või esikusse äärmisel juhul...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.01.2020 23:21:58
|
|
|
Oskar.r, tegelikult on isegi ip imikukaamerad "kahtlane väärtus" osadele ja seetõttu ka ise neist loobunud. Muudest ip kaameratest rääkimata jah
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bjaka
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2007
|
08.01.2020 10:39:31
|
|
|
Karm hind Elisa poes.
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.01.2020 11:04:11
|
|
|
| bjaka kirjutas: |
Karm hind Elisa poes.
 |
Ei ole Xiaomi enam odavama otsa pill
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega
HV Guru

liitunud: 12.02.2004
|
08.01.2020 13:12:45
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| bjaka kirjutas: |
Karm hind Elisa poes.
 |
Ei ole Xiaomi enam odavama otsa pill  |
Aga nõutud pill, juba läbi müüdud!
_________________ - censored - |
|
| Kommentaarid: 270 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
237 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chmiltaras
HV vaatleja
liitunud: 10.01.2020
|
10.01.2020 22:07:00
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
Draqula,
Kui volte configa modem on edukalt laetud siis peaks *#*#4636#*#* phone info menüüs "VoLTE provisioned" olema sinine. Peale seda lubada androidi seadetest volte ja siis võib IMS service statust vaadata 4636 menüü alt. Kui IMS service status on ikkagi not registered, siis tasuks telefoni EFS-is (policyman kaustas) üle kontrollida carrier_policy.xml failis ei oleks "home plmn" väärtuseks on midagi muud peale kodu mnc ehk "248-02". |
muud salajased koodid
https://mobilespecs.net/phone/codes/OnePlus/OnePlus_6.html
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
15.01.2020 09:40:33
|
|
|
MI A2 sai igatahes android 10 ära. Just tiris alla. Osa seadistusets keeras tuksi ja mingeid tilbendusi kuvab - otsin kuidas saab kinni keerata.
Seesamune MI A2 kohandamine mis hüpleb kui seadete menüüsse minna ja siis tekitab menüü liikumist....
EDIT: Tundub, et Android Auto on nüüd vaikimisi kaasas ka eestis. Vähemalt peale android 10 uuendust tekkis menüüsse Android Auto ja mõni tund hiljem oli veel ka uuendus sellele.
Küll aga tahaks saada lahti viimati kasutatud äppide loendist mida ta äppide nimekirjas esimeses reas hoiab. Ma sain selle versioonis 9 ära kaotada aga enam krt ei mäleta.
EDIT2: Hetkel tundub, et laadimine on aeglasemaks jäänud. Samast kohast laadides näitas 50% laetuse peal varem täis laadimisajaks 1,5 tundi. Nüüd aga 4 tundi....
EDIT3: Mulle tundub, et isegi kui ma andmeside välja lülitan on ühendus koguaeg aktiivne.
See pilt mis üleval - 4G on pidevalt näha. Täna oli telefonikõne ja panin tähele, et see 4G muutus 3G - täpselt nii käitus android 9 all aga siis kui andmeside oli aktiivne. Hetkel aga oli andmeside välja lülitatud.
Hetkel vähemalt on MI A2 foorumis olnud sarnased probleemid teistel ka - pikk laadimisaeg ja see pildil olev mi a2 kohendamise asi. Lisaks veel äppide kiirkäivituse ikoonid mis ka teistel mureks.
Seega tasub oodata parandust sellele kui tuleb...
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
15.01.2020 14:23:41
|
|
|
Pole varem hiinakaid omanud, mõned nädalad nüüd Huawei P30 Pro-d kasutanud, üldiselt rahul aga hakanud närvidele käima telefoni helin kui keegi helistab, alati seadistanud selle vaiksest-valjenevaks, kui helisema hakkab siis alguses vaikselt ja aina lärmakamaks. EMUI-st sellist seadistusvõimaluse otsa pole komistanud - on selline variant üldse olemas?
Hetkel suht jama, kui olen mürarikkas keskkonnas ja telefonihelina nivoo maha keeratud, ei kuule telefoni helisemist ja toas vaikuses olles, kui nivoo kõrgeks seadistatud, ehmatab järsk telefonihelin toolilt maha
_________________ --------------- |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.01.2020 14:33:13
|
|
|
| H_K, ise samal põhjusel kasutan nutikella/aktiivsusmonitori - see väriseb käe peal kui kõne tuleb ning telefon ei pea üldse häält tegema.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
15.01.2020 22:11:19
|
|
|
| H_K, mul sama telefon ja ei paku sellist varianti kahjuks see jah. Mul ise tehtud mp3 mis siis alguses on vaiksem ja läheb valjemaks. Aga 99% kasutan ka nutikella ja telefon üldse hääletu peal.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
17.01.2020 00:39:48
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| ... kasutan nutikella/aktiivsusmonitori - see väriseb käe peal . |
läksin olude sunnil samsuni peale tagasi
aga sellel pole sõrmejälje ja grimassi lukku
vaja oleks mingit BT seadet , mille lähedus ekraaniluku maas hoiaks , nutikell võiks sobida
eelistus : lihtne, õhuke, aku aeg, odavamast otsat
soovitage midagi
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
17.01.2020 01:10:40
|
|
|
| kfl, Mi Band 2/3/4 ?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
17.01.2020 02:03:54
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| kfl, Mi Band 2/3/4 ? |
ka vist #1 oli vajalikud funktsioonid olemas
although kella polnud, aga 30-40 päeva akut, vägagi lihtne ning vägagi odav
edasi gramm nutikamad
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
21.01.2020 18:41:01
|
|
|
| mis see tänane best bang for buck on? MI 9T Pro?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
21.01.2020 18:46:00
|
|
|
//edit: minu viga, nendel pole jah notchi, mõtlesin midagi muud.
pmst Mi 9T (HV järgi odavaim pakkumine 314€) või Mi 9T Pro (HV järgi odavaim pakkumine 378€)
esimene kõlbab küll, aga kui oled "mängur", soovid veits etemat, siis Mi 9T Pro
viimati muutis maty 22.01.2020 01:04:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kagu
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2002
|
21.01.2020 23:42:41
|
|
|
| maty kirjutas: |
| Kui notch olemasolu ei häiri, siis Mi 9T. Kui notch olemasolu häirib, siis Mi 9T Pro. |
Mis notch? Mõlemad suht notchi vabad. Pidasid silmas ehk Mi9 ?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
22.01.2020 00:51:25
|
|
|
mi 9T ja mi9 Tpro peaksid jah ikka välimuselt täiesti identsed olema...ainult sisu vähe parem
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
23.01.2020 13:45:43
|
|
|
Best bang for buck tahta, siis peaks pisut ootama. Pocophone F2 peaks tulema 3 mudeliga see aasta välja ja arvatavasti kevadel.
Edit: Kuulujuttude järgi peaks see uus Pocophone tulema siin mõne kuu pärast ja samas teiste kuulujuttude põhjal pidi Poco süvenema ainult India turule ja globaalse versiooniga neil kiiret pole.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
C1rca
HV veteran

liitunud: 05.03.2006
|
29.01.2020 23:39:52
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Best bang for buck tahta, siis peaks pisut ootama. Pocophone F2 peaks tulema 3 mudeliga see aasta välja ja arvatavasti kevadel.
Edit: Kuulujuttude järgi peaks see uus Pocophone tulema siin mõne kuu pärast ja samas teiste kuulujuttude põhjal pidi Poco süvenema ainult India turule ja globaalse versiooniga neil kiiret pole. |
Siin räägitakse 4. veebruarist.
https://www.gsmarena.com/poco_x2_february_4_plenty_of_flagship_features-news-41217.php
Ma enda F1-ga ikka superrahul. Peaaegu 1,5 aastat täis, eks näis kas F2 võtan. Aku ja kõik täiesti tip-top peale seda 1,5 aastat.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
30.01.2020 13:29:15
|
|
|
Ausaltöeldes hetkel ei näe, et oleks põhjust seda pocot kellelgi ostma tormata
viimati muutis c4v6 31.01.2020 13:42:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
30.01.2020 15:42:23
|
|
|
| C1rca kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
Best bang for buck tahta, siis peaks pisut ootama. Pocophone F2 peaks tulema 3 mudeliga see aasta välja ja arvatavasti kevadel.
Edit: Kuulujuttude järgi peaks see uus Pocophone tulema siin mõne kuu pärast ja samas teiste kuulujuttude põhjal pidi Poco süvenema ainult India turule ja globaalse versiooniga neil kiiret pole. |
Siin räägitakse 4. veebruarist.
https://www.gsmarena.com/poco_x2_february_4_plenty_of_flagship_features-news-41217.php
Ma enda F1-ga ikka superrahul. Peaaegu 1,5 aastat täis, eks näis kas F2 võtan. Aku ja kõik täiesti tip-top peale seda 1,5 aastat. |
GSMA samal lehel üks varem uudis räägib et Poco pidi olema algul ainult India turu jaoks. Ja siis minetea millal see globaalselt saadavaks muutub.
https://www.gsmarena.com/next_poco_phone_incoming_in_february-news-41191.php
| tsitaat: |
| Currently, Poco is trying to make it work as a separate brand. It will have its own sales team, marketing division, and product department, but they will all focus on the Indian market, so an international rollout is currently off the table. |
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
03.02.2020 20:14:49
|
|
|
| Millist telefoni soovitate 200€ eest osta?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
03.02.2020 20:42:06
|
|
|
alpha, Poco F1 on vast siiani relevantne.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
03.02.2020 20:57:17
|
|
|
| jnt kirjutas: |
alpha, Poco F1 on vast siiani relevantne.  |
2/3 telost pole fun kasutada.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005

|
03.02.2020 21:37:56
|
|
|
| ricom2ger kirjutas: |
| jnt kirjutas: |
alpha, Poco F1 on vast siiani relevantne.  |
2/3 telost pole fun kasutada.  |
Ei saa aru...
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
04.02.2020 10:17:28
|
|
|
Kui ekraani reso ära ei ehmata siis jah, muus osas on täitsa pädev. Puhta Androidiga.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
09.02.2020 16:47:30
|
|
|
| Uutel Xiaomidel vibratsioon tõesti nii kehv (Note 8T)? Pole essugi kuulda, kui teated sisse tulevad. Muuta ka tugevust ei saa. Note 4 ikka väga decent selle kõrval. Mindi odavaks vibramootoritega?
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlakass
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017
|
09.02.2020 17:58:34
|
|
|
| ampsu kirjutas: |
| Uutel Xiaomidel vibratsioon tõesti nii kehv (Note 8T)? Pole essugi kuulda, kui teated sisse tulevad. Muuta ka tugevust ei saa. Note 4 ikka väga decent selle kõrval. Mindi odavaks vibramootoritega? |
Hiinas tõsteti "muude" vibramootorite tootmist kuna seal kõik karantiinis siis mida muud nad teha saavad kui turiste pole, üle jäänu pandi siis telodesse seepärast nõrgem sound ja touch.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|