B2 omab eelistusega lahingusobitajat ja seetõttu üle tier 4 vastaseid ei näegi. Oledki alati top tier. Selles suhtes jah päris OP...
Nullised mängijad teevad äkki vaid kokkupõrkeid vms? Need vist ei kajastu üldises statistikas, mingi teema oli nagu sellega.
Nullised mängijad on mõnes mõttes statpadimise strateegiate absoluutne tipp. Põhimõtteliselt on nad leidnud viisi, kuidas unlockida kõik tankid ja saada kõvad meeskonnad sinna peale, ilma ainsatki randomit mängimata. Seda tehakse siis tiimiformaatides, peamiselt Skirmishites ja Advancedes, varem osaliselt ka Team Battletes. Kuna neisse sisenemiseks on vaja ainult paari parasjagu heal tasemel tier 6 või tier 8 premium tanki, siis nendega mängitaksegi tuhandeid mänge. Tekkinud XP konverteeritakse kullaga (ei taha öelda, et nad kõik selle eest raha maksavad, kuna need mängijad on tihti aktiivsed ka WoTi turniiridel ja koguvad sealt kulda). 1000 mängu keskmise XP'ga 1K on 1M XPd ja selle eest saab lahti teha laias laastus ühe terve tankipuu tier I - X. Hõbedat tekib seal nagunii korralikult, eriti kui õige satsiga mängida (kes on pädevad ja oskavad käsku täita, aga ei ole nii head et dämm eest ära süüa).
Siis on valikute tegemise koht - olles mingi 6-7K mängu teinud väljaspool randomit, paljud neist ei oska enam randomis mängida (kui pole alt kontoga randomit sõitnud). Lisaks nad on hakanud nautima head tiimitööd, mida randomis on sisuliselt võimatu näha. Seetõttu oluline osa neist otsustab, et ei mängigi elus enam ühtegi randomit. Teised aga lähevad randomisse parimate tier 8,9,10 tankidega, millel on 5-6 skilliga meeskonnad peal, ja alustavad sisuliselt avg damage 3-4Kst oma uut karjääri.
Team battles formaat on vist üldse ära korjatud wot'ist. Sisult saad ainult stronghold teami formaadis crew + kreeda paddida. Mis teeb ka põhim sama välja.
Kes siin ütles et makske WG-le aga raha ja WR ning statid kasvavad: https://en.wot-life.com/eu/player/gounette_2010-542428986/
Tüübil on 51 tier 8 premmi! _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Kardan, et FastPotty peale oma viimast õnnetut mängust mittearusaamise momenti tükk aega siia arvamust avaldada ei julge. Aga vähemalt ta ehk loeb seda ja näeb, et rahaga ikka WRi ei osta.
Mängija mängib täpselt samadel kellaaegadel ja päevadel samades tingimustes 500 mängu sama tankiga (sama equip., samad consumabled, võimalikult sarnane meeskond). Siis mängib näiteks teise kontoga, kus pole premm tanke, kuhu pole osetut premm päevi samdel tingimustel sama tanki 500 mängu. Ja siis võrdleb statse. Muidugi 500 mängu nagu suht minimaanle kogus sellise testi jaoks. Aga noh sel juhul oleks mingi väike võrdlusmoment statistiliselt olemas..
Jah, tuleb öelda, et free 2 play accountidega ei saa lasta nii palju premm moona, kui üldse. Ning meeskonnad pole nii treenitud. Sellest tingitud wr erinevus igal juhul loogiline. Kui see vahelt välja võtta läbi selle testi, siis saaks reaalsemalt juba teada, et kas WG pakub free 2 play accountidele halvemat MM, halvemat rng'd jne...Huvitav test oleks, läbi viia ma ise ei viitsiks..
Mängija mängib täpselt samadel kellaaegadel ja päevadel samades tingimustes 500 mängu sama tankiga (sama equip., samad consumabled, võimalikult sarnane meeskond). Siis mängib näiteks teise kontoga, kus pole premm tanke, kuhu pole osetut premm päevi samdel tingimustel sama tanki 500 mängu. Ja siis võrdleb statse. Muidugi 500 mängu nagu suht minimaanle kogus sellise testi jaoks. Aga noh sel juhul oleks mingi väike võrdlusmoment statistiliselt olemas..
Jah, tuleb öelda, et free 2 play accountidega ei saa lasta nii palju premm moona, kui üldse. Ning meeskonnad pole nii treenitud. Sellest tingitud wr erinevus igal juhul loogiline. Kui see vahelt välja võtta läbi selle testi, siis saaks reaalsemalt juba teada, et kas WG pakub free 2 play accountidele halvemat MM, halvemat rng'd jne...Huvitav test oleks, läbi viia ma ise ei viitsiks..
See asi on tunduvalt lihtsam kui siin üritatakse selgeks teha. Ei ole siin mingit vandenõuteoorait taga. Ei ole võimalik et kõikidel on sama WR või WN8. Isegi kui selle 500 mänguga testi läbi viid nt enam kui kümme korda võid saada väga erinevad tulemused, sest igasuguseid pisikesi muutujaid on palju selle aja peale ning summaarselt mõjutavad need ka su mängu kulgu. Üldiselt kui tahad kindlasti head tulemust saada ja seda ka ise tunda ning silmaga näha siis on lihtsam hakata maratoni jooksma või jõusaalis käima - otseseid tulemusi ning arengut näed ja tunned ise enda peal, ilma kahtlusteta. _________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Mängija mängib täpselt samadel kellaaegadel ja päevadel samades tingimustes 500 mängu sama tankiga (sama equip., samad consumabled, võimalikult sarnane meeskond). Siis mängib näiteks teise kontoga, kus pole premm tanke, kuhu pole osetut premm päevi samdel tingimustel sama tanki 500 mängu. Ja siis võrdleb statse. Muidugi 500 mängu nagu suht minimaanle kogus sellise testi jaoks. Aga noh sel juhul oleks mingi väike võrdlusmoment statistiliselt olemas..
Jah, tuleb öelda, et free 2 play accountidega ei saa lasta nii palju premm moona, kui üldse. Ning meeskonnad pole nii treenitud. Sellest tingitud wr erinevus igal juhul loogiline. Kui see vahelt välja võtta läbi selle testi, siis saaks reaalsemalt juba teada, et kas WG pakub free 2 play accountidele halvemat MM, halvemat rng'd jne...Huvitav test oleks, läbi viia ma ise ei viitsiks..
See asi on tunduvalt lihtsam kui siin üritatakse selgeks teha. Ei ole siin mingit vandenõuteoorait taga. Ei ole võimalik et kõikidel on sama WR või WN8. Isegi kui selle 500 mänguga testi läbi viid nt enam kui kümme korda võid saada väga erinevad tulemused, sest igasuguseid pisikesi muutujaid on palju selle aja peale ning summaarselt mõjutavad need ka su mängu kulgu. Üldiselt kui tahad kindlasti head tulemust saada ja seda ka ise tunda ning silmaga näha siis on lihtsam hakata maratoni jooksma või jõusaalis käima - otseseid tulemusi ning arengut näed ja tunned ise enda peal, ilma kahtlusteta.
Need statsid on ju mingi suva ulme seal mängus. Ma tegin KV5-ga kaks mängu (VIII tier), täiesti ebaõnnestunud mängud mõlemad. Polnud muidugi ka mingeid skille ega perke ega meeskonda, aga mingi ülihädise 716 dämmi eest sain põhi XP-d 1287! T Et sellist XP-d saada E25 peal, tuleb rabeleda nii, et higimull otsaees.
Siis tegin võidumängu Scorpion G-ga, (VIII tier), topdämm 3180, 780 spotdämmi, 4 killi ja sain põhi XP-d 878..
P.S: Erick.. Müüsid oma konto mõnele tomatile maha või? Vaatasin juhuslikult su statse täna wot-lifes.. [/quote]
Need statsid on ju mingi suva ulme seal mängus. Ma tegin KV5-ga kaks mängu (VIII tier), täiesti ebaõnnestunud mängud mõlemad. Polnud muidugi ka mingeid skille ega perke ega meeskonda, aga mingi ülihädise 716 dämmi eest sain põhi XP-d 1287! T Et sellist XP-d saada E25 peal, tuleb rabeleda nii, et higimull otsaees.
Siis tegin võidumängu Scorpion G-ga, (VIII tier), topdämm 3180, 780 spotdämmi, 4 killi ja sain põhi XP-d 878..
P.S: Erick.. Müüsid oma konto mõnele tomatile maha või? Vaatasin juhuslikult su statse täna wot-lifes..
No XP'd mõjutavad peale puhta dämmi veel enamgi killid, cap/reset, first spots, assist nii läbi spoti kui trackimise, medalid (kui Steel Wall vms tuli) ja mitte kõige vähem ka see, mis tieri masinate vastu sa selle dämmi tegid - sinust madalamad tierid annavad vähem XPd, ja kõrgemad annavad rohkem. Ise pead siis aru saama, et kust see XP sulle kokku kogunes, aga WG valem on kõigile sama.
PS - ei müünud kontot maha, oli kolm sitta mängu ja neljandat teha ei olnud soovi too õhtu.
Ma pühapäeval sain 1. võidu alles 8. lahinguga. Koondtulemuks jäi 6 30-st (WR 20%). Enamus lahinguid (>20) sai tehtud "stock" AMX 50 120 peal. Ütleme nii et päris "huvitav" oli. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
Võin vaid öelda,et wot ei arvesta kas tiimi aitad või oled mängu juht või selle lahingu päästja :idea:Saad vaid punkte vastavalt tankile või oma tegevuse aktiivsusele
Sellegi poolest pelan seda edasi nii artiga kui ka premm dinoga kuigi vahel viskab üle aga ikka parem kui mitte midagi
Alates 0.9.19 patchist suudavad mehed ja naised koostööd teha tankimeeskondades ka BIA/SIA koha pealt. Ehk siis saad panna Santa rahulikult komandöriks.
Alates 0.9.19 patchist suudavad mehed ja naised koostööd teha tankimeeskondades ka BIA/SIA koha pealt. Ehk siis saad panna Santa rahulikult komandöriks.
Täna nägin veits Eesti huumorit ka. 10K mänguga mängija riputas üles after battle reporti ühte FB gruppi, pealkirjaga "Ei teadnudki, et selline märk ka olemas on".
Pakkuge, mis märgi seltsimees täna välja teenis esimest korda karjääri jooksul?
Mul väike anomaalia lag selle uue kahetorulise tankiga IS-2-II. Peale lasku tank liigub umb pool meetrit edasi või tagasi.
Interneti ja arvuti lag on välistatud, kuna kogetud kahe erineva arvuti ja asukohaga.
Samuti puuduvad modid. Ainuke, mida muuta sain.. camo maas ja peal... aga tulemus ikka sama - tank liigub peale lasku (ei kõigu lasu inertsist vaid läägivalt liigub edasi või tagasi).
Sama moodi nagy arny oli enda viimases videos jaganud. Kellelgi lastakse kuppel pealt ära ja siis on stardiplatvorm avatud
Pikemalt, kes tahab teada saada kuidas, võib daki streami vaadata 04.02.20
Osa tanke tuleb oksjoni süsteemiga müüki mustal turul
tsitaat:
- В этом году некоторые лоты в Чёрном рынке будет идти по системе ставок. Т.е. вы будете делать ставки, как на аукционе (пример, ГК), и первые N, кто больше поставил и заберёт X лот. Но данная схема распространяется опять же не на все лоты ЧР-2020 WoT.
Bunny, suhteliselt küüniline (aga efektiivne) viis kuidas vabastada player base ülelligsest kullast ja krediidist enne suurt laskemoona ja sissetulekute rebalansseerimist...
Bunny, suhteliselt küüniline (aga efektiivne) viis kuidas vabastada player base ülelligsest kullast ja krediidist enne suurt laskemoona ja sissetulekute rebalansseerimist...
BM on juba üsna mitmendat korda. Aja mõte muidugi sama, pärast jõuluhooaega kontodele tekkinud palju "üleliigset" nodi . Samas ma ei seostaks seda uue balansiga. Pakun, et enne kui see asi live serverisse kickib jõutakse uuesti sama palju nteenida ja ära kulutada
Hahaaaa. Lansen C on "otsas". Kui hea ikka see süsteem neil on, iga lapse petab ära. Homme rabavad kõik järgmist tanki, enne kui seegi "otsa saab" Respect wotile, tõelised ärigeeniused.
Ainult lastest on kahju.
Hahaaaa. Lansen C on "otsas". Kui hea ikka see süsteem neil on, iga lapse petab ära. Homme rabavad kõik järgmist tanki, enne kui seegi "otsa saab" Respect wotile, tõelised ärigeeniused.
Ainult lastest on kahju.
Ma logisin 18:02 sisse, siis oli juba otsas. Sõber ütles 12 000tk olla olnud. 8,5milku eest.
SilQ, Lansen C müüdi välja umbes 5 minutiga. Saada tier 8 premium hõbeda eest on muidugi atraktiivne pakkumine, eriti neile, kellel pole krediitkaarti...
Eelmise aasta leKpz M 41 90 mm GF 5M kreda eest oli siiski vist parim mida pakuti. _________________ Experience is what you get when you don't get what you want.
erick, Huvitav, minul oli 18:02 näitas "out of stock" ingame kella järgi. _________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.