Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 555, 556, 557 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.01.2020 09:36:40 vasta tsitaadiga

Mis point on konto osta?
Et kõik asjad lahti ja ei pea lolli mängimist tegema... ?
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 10:23:55 vasta tsitaadiga

Vaata fastpotty, ära neid nr ja asju väga tõsiselt võta. Mingi aeg herr claus kah naeris oma videos, et peale lahingut t10 teenis 45 000.- kulutas 55 000.- ja puhas kasu tuli 10 000.-. Ta pakus selle vene matemaatika olevat. Mind ajab aeg ajalt naerma see mille järgi lahingu tulemustes keegi expi järgi esimeseks saab. Vahest on seal keegi kes ni kiilide kui dmg ja spot dmg järgi tegi 2x vähem kui keegi teine aga on esimene ikkagi. Mängid ikkagi enda äranägemise järgi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2020 14:13:45 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Protsentarvutus pidigi paljudele raske olema.

thumbs_up.gif
@FastPotty Kui sa vaatad neis skriine mis bladerunner siia postitas siis näed, et pead E25 tankiga võitma järjest 26 lahingut et tõsta WR 0,09% võrra 56,5% peale.
Tankil, millel on all palju lahinguid, mõjutab üksik võit või kaotus tanki üldist võiduprotsenti väga vähe. (ja vastupidi)
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.01.2020 01:09:27 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
See on tal ostetud konto. "isiklikult" on tal sellega siis 20 mängu...


Ei see on siiski see konto, kus ta ongi ise üle 10K mängu teinud E25ga. Täitsa tema oma.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 05.01.2020 02:38:31 vasta tsitaadiga

Selle vene matimaatika kohta veel niipalju, et kunagi huvipärast vaatasin, kui näiteks oma tiimi mehele dämmi tegid, siis lahingu lõpus maksid nö kahjud kinni.
Sellest mis WG sinult ära võttis, sai kannataja umbes 2/3 , ülejäänu läks vist ida maffia musta kassasse icon_biggrin.gif

No tegelikult üldse loogikavigu selles mängus hulgim.
Näiteks kas või see, et grindid omale mingi tier X masina välja, tõstad mehed IX masinast sinna üle. Treenid kullaga välja. Ja kui siis mingi aja pärast mõtled et sitta kah, IX masin oli parem ja tõstad mehed sinna tagasi, siis pead nad jälle treenima! Et mehed ju siis mingid ajuhälvikud, et ei mäletagi kuidas see eelmine masin oli?
Puhas rahamasin arendajale!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2020 10:24:35 vasta tsitaadiga

Mõtle kui lahingus saab meeskonnas keegi pihta või hävineb kogu meeskond ja siis peale lahingut pead kõigile või aint kannatule siis uuesti õpetama tanki.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 05.01.2020 12:24:14 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
//
Saksa LT liini üldse pärast Luchsi on mõtet edasi mängida?
Mõtlen just tomati seisukohast
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 05.01.2020 14:28:16 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
icon_lol.gif thumbs_up.gif
//
Saksa LT liini üldse pärast Luchsi on mõtet edasi mängida?
Mõtlen just tomati seisukohast


Mulle näiteks väga meldis HWK12. Kiire ja hea kahuriga.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2020 17:38:32 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
icon_lol.gif thumbs_up.gif
//
Saksa LT liini üldse pärast Luchsi on mõtet edasi mängida?
Mõtlen just tomati seisukohast

RU251 oli ka päris mängitav, kui hea meeskond peal ja masin lõpuni välja arendatud, X on ka enamvähem. Üldisel light tanke mängin harva.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 05.01.2020 20:51:56 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
icon_lol.gif thumbs_up.gif
//
Saksa LT liini üldse pärast Luchsi on mõtet edasi mängida?
Mõtlen just tomati seisukohast


Eriti mitte, võib-olla tieri 5. Aga see tier-to-tier juba kehvem...
Midagi head seal ees ei oota, kogu see liin pärast tier 5'te ikaldus. Tier X kõige nõrgem light üldse..seda muidugi lahingutes praktisielt ei näe, seal tugev põhjus ka icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 05.01.2020 21:55:40 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Magic kirjutas:
icon_lol.gif thumbs_up.gif
//
Saksa LT liini üldse pärast Luchsi on mõtet edasi mängida?
Mõtlen just tomati seisukohast


Eriti mitte, võib-olla tieri 5. Aga see tier-to-tier juba kehvem...
Midagi head seal ees ei oota, kogu see liin pärast tier 5'te ikaldus. Tier X kõige nõrgem light üldse..seda muidugi lahingutes praktisielt ei näe, seal tugev põhjus ka icon_smile.gif


Mul tervenisti saksa liin lahti grinditud muidu, aga jah lightide rida oli real pain in arse!
Ja vaadates selle tier X lighti tutvustusi, siis ei hakanud seda endale soetama. mõni närvirakk jäi seetõttu alles.

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 06.01.2020 11:11:01 vasta tsitaadiga

pyroman11 kirjutas:
Ja vaadates selle tier X lighti tutvustusi, siis ei hakanud seda endale soetama. mõni närvirakk jäi seetõttu alles.


Üldse on wheelerite tulekuga see asi väga muutunud. Pihta saada neile keeruline ja lisaks pidevad bounced. Need ratasmasinad võiks olla eraldi klassis, mitte koos teiste kergetankidega. Mängu alguses võib liiga sageli tulemuse ette ennustada selle põhjal milline on kaart ja kellele on jagatud wheelereid. Eile just oli grand battle Nebelburgis - vastastel kaks EBR-i ja meil AMX ja Sheridan. EBR sõitsid keskelt kenasti läbi, tõmbasid kõik lahti, paari minutiga oli seis 7:0 ja mäng oli otsustatud kohe algusest. Polnud eriti lõbus. See bounce teema on kummaline, eile rallitasin EBR90-ga ja kujutan ette kui pahased olid vastased nende kõikide bouncide pärast, mis selle masina pealt eemale põrkasid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 11:23:04 vasta tsitaadiga

Õnneks paljud ei oska neid mängida ja on esimesed kes garaazi lähevad.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 06.01.2020 12:02:08 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Õnneks paljud ei oska neid mängida ja on esimesed kes garaazi lähevad.


Paraku need kes oskavad, mõjutavad mängu ikka väga palju. Tulemuse määrab liiga sageli see millises meeskonnas on asjalik wheeler.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.01.2020 12:17:47 vasta tsitaadiga

Neile pihta saamine on ikka puhas vedamine. Selles suhtes tüütud... samas kui 1 arty on neist savi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2020 12:29:51 vasta tsitaadiga

pole eriti keeruline ebr-ile pihta saada. lükkan auto aim peale ja lasen siis kui ebr keerab otseks, enamus lasud pihta läinud.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 06.01.2020 17:38:21 vasta tsitaadiga

maty, see on hea taktika jah. Mõnikord saab ka ettesihtimisega, kui on mõni tank tagumiku all, millel mürsk lendab 1400m/s+. Aeglasemate mürskude puhul pole mõtet ette sihtida, sest nad raiped vingerdavad normaalselt.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 06.01.2020 17:43:51 vasta tsitaadiga

sirgeks keeravad tavaliselt kuskil kivi taga icon_razz.gif
Kõik tabamused on olnud ikka joonelt ette lastes, aga see puhas vedamine
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 06.01.2020 22:49:58 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Ja vaadates selle tier X lighti tutvustusi, siis ei hakanud seda endale soetama. mõni närvirakk jäi seetõttu alles.


Üldse on wheelerite tulekuga see asi väga muutunud. Pihta saada neile keeruline ja lisaks pidevad bounced. Need ratasmasinad võiks olla eraldi klassis, mitte koos teiste kergetankidega. Mängu alguses võib liiga sageli tulemuse ette ennustada selle põhjal milline on kaart ja kellele on jagatud wheelereid. Eile just oli grand battle Nebelburgis - vastastel kaks EBR-i ja meil AMX ja Sheridan. EBR sõitsid keskelt kenasti läbi, tõmbasid kõik lahti, paari minutiga oli seis 7:0 ja mäng oli otsustatud kohe algusest. Polnud eriti lõbus. See bounce teema on kummaline, eile rallitasin EBR90-ga ja kujutan ette kui pahased olid vastased nende kõikide bouncide pärast, mis selle masina pealt eemale põrkasid.


Amen on that!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2020 00:06:04 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
pyroman11 kirjutas:
Ja vaadates selle tier X lighti tutvustusi, siis ei hakanud seda endale soetama. mõni närvirakk jäi seetõttu alles.


Üldse on wheelerite tulekuga see asi väga muutunud. Pihta saada neile keeruline ja lisaks pidevad bounced. Need ratasmasinad võiks olla eraldi klassis, mitte koos teiste kergetankidega. Mängu alguses võib liiga sageli tulemuse ette ennustada selle põhjal milline on kaart ja kellele on jagatud wheelereid. Eile just oli grand battle Nebelburgis - vastastel kaks EBR-i ja meil AMX ja Sheridan. EBR sõitsid keskelt kenasti läbi, tõmbasid kõik lahti, paari minutiga oli seis 7:0 ja mäng oli otsustatud kohe algusest. Polnud eriti lõbus. See bounce teema on kummaline, eile rallitasin EBR90-ga ja kujutan ette kui pahased olid vastased nende kõikide bouncide pärast, mis selle masina pealt eemale põrkasid.


Ma igakord kui bounce panen EBR'ile siis vaatan BattelHits'i modiga kuidas ja mis moodi jälle. Olen ka seda täheldanud, et küljelt lastes saad tihti ainult sellele neetud rattale pihta ja siis saad kirja ainult critical'i ning seda on ikka suht tihti.
Üldiselt ootan pikkisilmi seda patch'i mis jätaks alles ainult 2 rattast (ah veel parem kui üldse ei oleks rattaid ja kohe alguses jääks telliskividele seisma ) või muudaks need rattada kandilisteks icon_wink.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 07.01.2020 01:46:19 vasta tsitaadiga

eeem panther/m10 kampaania kestab kokku 24 päeva ning päevas saab 100 zetooni samas näitab,et tank maksab 3000 zetooni icon_biggrin.gif eelmised olid minu meelest 2000 kas mul näitab valesti või on wg mööda pand ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.01.2020 01:54:03 vasta tsitaadiga

dollarstar, tier 2-7 mängides saad ju iga tier 1. võidu eest 10 zetooni ja tier 8-10 1. võidu puhul 20 zetooni. Ehk siis päevas max 220 zetooni kokku. Ajudele lihtsam on sõita ainult need 8-10 tier-d ära, 160 zetooni ja päev õhtal. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 07.01.2020 02:24:58 vasta tsitaadiga

IVAN matemaatika siis ju. icon_lol.gif või on need compu mehed ja naised miskit kangemat manustanud noh vodkat, et sihuke rehnutt tuleb teha tavamängijal? Jood rohkem siis saad ka zetoone juure. beer_yum.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 07.01.2020 02:47:59 vasta tsitaadiga

ah my bad peida täidetud missoonid linnuke oli peal a jep 220 max ning päevas 160 tundub mõistlik iseasi kas tank ära tasub a samas tier 8 max ja 135 kaupa tilgutamine sakasa kahuriga tundub fun
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.01.2020 03:54:02 vasta tsitaadiga

Tank sobib hästi maha müümiseks. Mingi 500 000 krediiti peaks vist äkki tulema? Või noh, 7p premmi on ka kasulik.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 08.01.2020 18:06:28 vasta tsitaadiga

Albumist ainult üks suur veel puudu ja nagu needus rsk ei anna kätte ka! Ikka tuleb mõni olemasolev!
Need mingid X lillad ampullid ka ära raisatud....

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 08.01.2020 18:57:50 vasta tsitaadiga

pyroman11, Ampulle tasub viimaseks päevaks jätta, need mis puudu teed ära. WG ongi asja nii teinud, et mõnda asja sa lihtsalt ei saagi ilma ampulli abita.
_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2020 20:07:48 vasta tsitaadiga

suur, mõtled neid nelja eraldi. Need tulid küll rivist ei mingit randomit. Mul siiani ka level 5 asjad ilma lilla pudelita õiget asja teinud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 08.01.2020 21:15:17 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
pyroman11, Ampulle tasub viimaseks päevaks jätta, need mis puudu teed ära. WG ongi asja nii teinud, et mõnda asja sa lihtsalt ei saagi ilma ampulli abita.


Tead, mul oli omaarust need suured kõik olemas ja viimaste pudelite eest tegin viimaseid viieseid ära.
Ja siis avastasin, et krt...üks suur ikka puudu!
Vana pea on pe..ssele ikka nuhtluseks olnud icon_biggrin.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 11.01.2020 06:13:13 vasta tsitaadiga

Pidasin veel nädalakese järge statistika osas ja selgus tõsiasi, et minu juhuslik tähelepanek vastabki tõele. Osa mänge (enamasti suure dämmiga võidud) statistikas ei avaldu. Lihtsalt "pole olnud". Teed hea mängu, ilusa mängu, aga statistikas seda ei ole. XP küll lisandub, hõbe lisandub, aga tanki statistikas ei muutu midagi ja samuti ei muutu midagi mängude arvus. Pole olnud. Ei samal päeval ega ka järgmisel päeval - välistasin ka viivituse. WR on nii kindlalt paigas, et seda ei väära miski.

Nii ei ole kirja läinud ka minu Strv103B peal saadud rekorddämm 9900, sest seda mängu "pole olemas". Küll tegin ma loomulikult sellest 9900 dämmist ekraanitõmmise, sest mina iga päev sellist dämmi ei tee ja seda oli kena vaadata. Rekorddämm on aga woti andmetel hoopis E100 peal.

Harjumusest toksin ikka edasi. Tasuta mängides võib selle välja kannatada - ega see paar lisavõiduprotsenti mu elus midagi ei muuda.. Aga jah, mingit motivatsiooni selle mängu puhul küll enam ei ole. Ja maksma ma ei hakka - põhimõtteliselt. Väärikus maksab rohkem.

Aga nende albumitega on ju lihtne - pilte tuleb ostma hakata alles 13. jaanuaril (kui enne ei ole täis saanud). Sinnani tuleb lihtsalt kilde koguda ja "antiduplikaatorid" alles hoida..Ma ise olin eelmistel aastatel laisk ja täitsin alles see aasta ära eelmiste aastate albumid ja hetkel on ka uues albumis 300 pilti sees. Vaikselt tiksub iga päev neli-viis pilti juurde. Armsad albumid, lapsepõlv tuleb meelde. Midagi head ka woti juures icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2020 11:32:42 vasta tsitaadiga

FastPotty kirjutas:
Pidasin veel nädalakese järge statistika osas ja ...

Pole siin mingit müstikat. Grand battle osas on eraldi arvestus. Näed mängus, statistika alt.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2020 11:36:41 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
FastPotty kirjutas:
Pidasin veel nädalakese järge statistika osas ja ...

Pole siin mingit müstikat. Grand battle osas on eraldi arvestus. Näed mängus, statistika alt.


Tüüp ikka täiesti lihtne peast icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.01.2020 12:51:57 vasta tsitaadiga

Sinna ta statistika kaobki icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2020 14:53:41 vasta tsitaadiga

Väärikusest pole siin enam midagi kirjutada. Oleks pidanud kogu selle sousti kirjutamata jätma, siis oleks väärikusest veel midagi alles olnud. icon_cool.gif

FastPotty kirjutas:
Pidasin veel nädalakese järge statistika osas ja selgus tõsiasi, et minu juhuslik tähelepanek vastabki tõele. Osa mänge (enamasti suure dämmiga võidud) statistikas ei avaldu. Lihtsalt "pole olnud". Teed hea mängu, ilusa mängu, aga statistikas seda ei ole. XP küll lisandub, hõbe lisandub, aga tanki statistikas ei muutu midagi ja samuti ei muutu midagi mängude arvus. Pole olnud. Ei samal päeval ega ka järgmisel päeval - välistasin ka viivituse. WR on nii kindlalt paigas, et seda ei väära miski.

Nii ei ole kirja läinud ka minu Strv103B peal saadud rekorddämm 9900, sest seda mängu "pole olemas". Küll tegin ma loomulikult sellest 9900 dämmist ekraanitõmmise, sest mina iga päev sellist dämmi ei tee ja seda oli kena vaadata. Rekorddämm on aga woti andmetel hoopis E100 peal.

Harjumusest toksin ikka edasi. Tasuta mängides võib selle välja kannatada - ega see paar lisavõiduprotsenti mu elus midagi ei muuda.. Aga jah, mingit motivatsiooni selle mängu puhul küll enam ei ole. Ja maksma ma ei hakka - põhimõtteliselt. Väärikus maksab rohkem.

Aga nende albumitega on ju lihtne - pilte tuleb ostma hakata alles 13. jaanuaril (kui enne ei ole täis saanud). Sinnani tuleb lihtsalt kilde koguda ja "antiduplikaatorid" alles hoida..Ma ise olin eelmistel aastatel laisk ja täitsin alles see aasta ära eelmiste aastate albumid ja hetkel on ka uues albumis 300 pilti sees. Vaikselt tiksub iga päev neli-viis pilti juurde. Armsad albumid, lapsepõlv tuleb meelde. Midagi head ka woti juures icon_smile.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 11.01.2020 21:28:50 vasta tsitaadiga

Veel üks nipp nende ehetega on see, et viimasel päeval võta ehted kuuse küljest maha, tee kildudeks ja ehk saad veel mõne kollektsiooni kokku.
Enamikul on X tase käes ja nende V taseme ehete lõhkumiega saab kenasti kilde.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.01.2020 00:01:31 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Veel üks nipp nende ehetega on see, et viimasel päeval võta ehted kuuse küljest maha, tee kildudeks ja ehk saad veel mõne kollektsiooni kokku.
Enamikul on X tase käes ja nende V taseme ehete lõhkumiega saab kenasti kilde.


Ma ei tea kas see aasta on see hea mõte:
https://eu.wargaming.net/id/openid/redirect/?key=P6og04TXDj3ZvVIP1DEEyXYCFJTODTsj
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2020 00:05:13 vasta tsitaadiga

SilQ, XP boonus tavatankidele kaob nagunii 14.01 ära.
>> "I have decided to prolong the effect of the Holiday Ops Vehicles" - ehk ainult neile kehtib pikendatud XP, free XP ja meeskonna XP, "event" kui selline ise lõpeb.
Lisaks "... maximum credit bonus you achieve during the event will apply to the tanks that are placed in your Holiday Ops Vehicles slots"
Ehk mina loen siit seda välja, et see su senine kreda % jääb neile kehtima.

tsitaat:
Finally, to make the holidays truly enjoyable for you, my faithful Snow Maidens and I have decided to extend the effect of the Holiday Ops Vehicles from January 14 (06:00 UTC) through January 28 (06:00 UTC), and apply to it the maximum credit bonus you will achieve during the event.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/holiday-ops-2020-regs/#period

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 12.01.2020 00:15:10 vasta tsitaadiga

bladerunner, Kas tankide 6 boonus slotti ei kao koos ehete korjamisega?

edit: tegin proovi ei kao, seega tasub 13 õhtul tõesti ära korjata.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2020 11:45:56 vasta tsitaadiga

Küsimus: Mis "Achievement" on "Fighter"?
Ei leia kuskilt loetelust seda.

Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2020 16:07:18 vasta tsitaadiga

E: pean ennast parandama..
"Fighter" on siiski 4-5 killi

Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 13.01.2020 17:56:19 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Eriti, mis see uus hobi on? icon_rolleyes.gif


Märkasin alles praegu... disc golf. icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 14.01.2020 00:41:25 vasta tsitaadiga

Sain ka selle viimase kleepeka lõpuks kätte!
Kilde kuskil 5000 kanti üle ka, võin tasuta ära anda kui keegi tahab icon_biggrin.gif. Pluss need V kulinad mis laagris küljes.
Ise peate tulema ja kokku pakkima ja ära viima!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.01.2020 10:23:50 vasta tsitaadiga

mul läks see tuhin ka niisama ehteid taga ajada koos jõulupuu aknast välja viskamisega välja.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 15.01.2020 17:54:32 vasta tsitaadiga

When the player has been repeatedly put into too many easy battles, the balancing is done in favor of harder battle sessions, thereby keeping the player challenged instead of letting the player become bored with easy games. A first possible algorithm is to divide the permissible battle levels evenly across a range from zero (0) to two (2), and place the vehicle into the battle level corresponding to the win/loss ratio, where any ratio greater than two (2) automatically results in the vehicle being placed in the highest possible battle level.

Woti reeglid ja mehhanika toimimine woti enda selgitusega.

Ilma, et ma neid reegleid oleksin varem lugenud, olen seda kogu aeg tunnetanud - võidad ühe mängu kergelt, teisega juba natuke pingutad, kolmanda võidad suure higi ja vaevaga ja siis neljas ja viies mäng tuleb 5-15 kaotus, sest rakendub justnimelt see reegel. Asi ei ole tomatites, poolakates, noobides ega idiootides sinu meeskonnas, vaid lihtlabases algoritmis. Ei ole nende õnnetute "poolakate" ja "noobide" süü, et nad sinu meeskonda kõik kokku korjatakse.
Põhimõtteliselt on see karistus sinu hea mänguoskuse eest ja ei paista kuidagi fair play moodi välja. Pigem on tegu sotsialismiga - kõik on võrdsed. Kui sul on liiga palju, võtame vähemaks. Kui on liiga vähe, anname juurde. Ja nii ongi. Ja kui keegi ikka väidab, et temast selles mängus midagi sõltub, siis tegelikult pole ka selles midagi halba. Tõstab vähemalt enesekindlust. Mina olen ju hea - aga näe, kuramuse "poolakad" igas teises mängus, ei lase võita..

Eriti masendav on selle asja juures see, et suurem osa mängijatest seda kuidagi ei mõista seda algoritmi - terve mäng on täis kirumist à la "idiots, noob, play tetris, imbecil, shit team" jne jne.. Asi pole ju meeskonnas, sest me ei saa seda ise kokku panna, vaid woti algoritmis.


viimati muutis FastPotty 15.01.2020 18:33:27, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 15.01.2020 18:08:31 vasta tsitaadiga

FastPotty, see kirjeldab matchmakingut! Raske lahing on see, kus sa oled kõige madalamas tieris, ja kerge lahing on see, kus sa oled kõige kõrgemas. See oleks ju ebanormaalne kui sa saaksid pidevalt olla top tier ükskõik mis tankiga? See mehhaanika kirjeldabki, et kui sa peaksid juhuslikult mitmesse lahingusse järjest sattuma, kus sa oled top tier, siis matchmaker otsib sulle vastukaaluks lahinguid, kus sa oleksid low tier. Isegi tier X tankiga on suur vahe, kas oled tier VIII vastu või puhta tier X vastu, aga loomulikult Tier VIII tankis on veelgi suurem erinevus, kas mängid tier VI vastu või Tier X vastu.

Winratega siin pole midagi pistmist, selge et top tieris on raskem võita, aga väga head mängijad suudavad ka seal ikkagi WRi kõrgemal hoida kui teised.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FastPotty
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2016




sõnum 15.01.2020 19:47:28 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
FastPotty, see kirjeldab matchmakingut! Raske lahing on see, kus sa oled kõige madalamas tieris, ja kerge lahing on see, kus sa oled kõige kõrgemas. See oleks ju ebanormaalne kui sa saaksid pidevalt olla top tier ükskõik mis tankiga? See mehhaanika kirjeldabki, et kui sa peaksid juhuslikult mitmesse lahingusse järjest sattuma, kus sa oled top tier, siis matchmaker otsib sulle vastukaaluks lahinguid, kus sa oleksid low tier. Isegi tier X tankiga on suur vahe, kas oled tier VIII vastu või puhta tier X vastu, aga loomulikult Tier VIII tankis on veelgi suurem erinevus, kas mängid tier VI vastu või Tier X vastu.

Winratega siin pole midagi pistmist, selge et top tieris on raskem võita, aga väga head mängijad suudavad ka seal ikkagi WRi kõrgemal hoida kui teised.


B2. Olen kogu aeg TOP tier. Isegi justkui OP tank. Teen kümme mängu, 90% nendest top dämm, top XP, aga võidan ikka 60% mängudest. Kuust kuuse, aastast aastasse. See protsent ei muutu mitte karvavõrdki, see on kümnendikuga paigas..
Asi ei ole tieride tasemevahes, vaid RNG-s ja justnimelt WR tasakaalus. Sa tead seda ka ise väga hästi. Vaevalt, et sa oma WR silma peal ei hoia icon_wink.gif

Ma võin su X tieri tanki ka II tieri PzJag tankiga ära killida, kui minu kord võita on. See ei ole keeruline, ma olen seda ühe korra ka teinud. See oli siis, kui platooni said erinevad tierid ja ükskord mingis segadusega sattusin II tieri tankiga X tieri mängu. Õnnestus üks X tieri light külje pealt läbi peneda, tal mingi paar protsenti elu alles.. Nalja oli tookord nabani meeskonnal.

P.S. Mis värk nende mängijatega on, kes suudavad oma konto nullis hoida? Tanke on sadu, mänge on tuhandeid, aga ei mängus ega wot-life-s ei näe mängija kohta midagi? ping_control näiteks, NaBlia.. Pool meeskonda oli selliseid järsku täis..Pole varem sellist asja märganud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.01.2020 20:44:06 vasta tsitaadiga

B2 omab eelistusega lahingusobitajat ja seetõttu üle tier 4 vastaseid ei näegi. Oledki alati top tier. Selles suhtes jah päris OP...

Nullised mängijad teevad äkki vaid kokkupõrkeid vms? Need vist ei kajastu üldises statistikas, mingi teema oli nagu sellega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 16.01.2020 10:43:21 vasta tsitaadiga

Jaaahhh...aga kes mäletab, kui mingit MM ei olnudki!
Mängisidki oma Tier III panniga Tier X vastu icon_biggrin.gif

Olid ajad.... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2020 14:20:57 vasta tsitaadiga

Igatsen aegu, kui sai Tier II platis olla T X-ga icon_lol.gif

pyroman11 kirjutas:
Jaaahhh...aga kes mäletab, kui mingit MM ei olnudki!
Mängisidki oma Tier III panniga Tier X vastu icon_biggrin.gif

Olid ajad.... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 17.01.2020 00:19:06 vasta tsitaadiga

Mingiaeg tuleb uus sisuloojate sündmus kus peaks muuhulgas olema võimalik saada omale ka Eestlasest (ja ka Leedukast) komandör. Rohkem infot esialgu mitte icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 555, 556, 557 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.