|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.01.2020 09:36:40
|
|
|
Mis point on konto osta?
Et kõik asjad lahti ja ei pea lolli mängimist tegema... ?
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
03.01.2020 10:23:55
|
|
|
Vaata fastpotty, ära neid nr ja asju väga tõsiselt võta. Mingi aeg herr claus kah naeris oma videos, et peale lahingut t10 teenis 45 000.- kulutas 55 000.- ja puhas kasu tuli 10 000.-. Ta pakus selle vene matemaatika olevat. Mind ajab aeg ajalt naerma see mille järgi lahingu tulemustes keegi expi järgi esimeseks saab. Vahest on seal keegi kes ni kiilide kui dmg ja spot dmg järgi tegi 2x vähem kui keegi teine aga on esimene ikkagi. Mängid ikkagi enda äranägemise järgi.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
03.01.2020 14:13:45
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Protsentarvutus pidigi paljudele raske olema. |
@FastPotty Kui sa vaatad neis skriine mis bladerunner siia postitas siis näed, et pead E25 tankiga võitma järjest 26 lahingut et tõsta WR 0,09% võrra 56,5% peale.
Tankil, millel on all palju lahinguid, mõjutab üksik võit või kaotus tanki üldist võiduprotsenti väga vähe. (ja vastupidi)
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
04.01.2020 01:09:27
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| See on tal ostetud konto. "isiklikult" on tal sellega siis 20 mängu... |
Ei see on siiski see konto, kus ta ongi ise üle 10K mängu teinud E25ga. Täitsa tema oma.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
05.01.2020 02:38:31
|
|
|
Selle vene matimaatika kohta veel niipalju, et kunagi huvipärast vaatasin, kui näiteks oma tiimi mehele dämmi tegid, siis lahingu lõpus maksid nö kahjud kinni.
Sellest mis WG sinult ära võttis, sai kannataja umbes 2/3 , ülejäänu läks vist ida maffia musta kassasse
No tegelikult üldse loogikavigu selles mängus hulgim.
Näiteks kas või see, et grindid omale mingi tier X masina välja, tõstad mehed IX masinast sinna üle. Treenid kullaga välja. Ja kui siis mingi aja pärast mõtled et sitta kah, IX masin oli parem ja tõstad mehed sinna tagasi, siis pead nad jälle treenima! Et mehed ju siis mingid ajuhälvikud, et ei mäletagi kuidas see eelmine masin oli?
Puhas rahamasin arendajale!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
05.01.2020 10:24:35
|
|
|
Mõtle kui lahingus saab meeskonnas keegi pihta või hävineb kogu meeskond ja siis peale lahingut pead kõigile või aint kannatule siis uuesti õpetama tanki.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
05.01.2020 12:24:14
|
|
|
//
Saksa LT liini üldse pärast Luchsi on mõtet edasi mängida?
Mõtlen just tomati seisukohast
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
05.01.2020 14:28:16
|
|
|
| Magic kirjutas: |
//
Saksa LT liini üldse pärast Luchsi on mõtet edasi mängida?
Mõtlen just tomati seisukohast |
Mulle näiteks väga meldis HWK12. Kiire ja hea kahuriga.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
05.01.2020 17:38:32
|
|
|
| Magic kirjutas: |
//
Saksa LT liini üldse pärast Luchsi on mõtet edasi mängida?
Mõtlen just tomati seisukohast |
RU251 oli ka päris mängitav, kui hea meeskond peal ja masin lõpuni välja arendatud, X on ka enamvähem. Üldisel light tanke mängin harva.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thomak28
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2012
|
05.01.2020 20:51:56
|
|
|
| Magic kirjutas: |
//
Saksa LT liini üldse pärast Luchsi on mõtet edasi mängida?
Mõtlen just tomati seisukohast |
Eriti mitte, võib-olla tieri 5. Aga see tier-to-tier juba kehvem...
Midagi head seal ees ei oota, kogu see liin pärast tier 5'te ikaldus. Tier X kõige nõrgem light üldse..seda muidugi lahingutes praktisielt ei näe, seal tugev põhjus ka
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
05.01.2020 21:55:40
|
|
|
| thomak28 kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
//
Saksa LT liini üldse pärast Luchsi on mõtet edasi mängida?
Mõtlen just tomati seisukohast |
Eriti mitte, võib-olla tieri 5. Aga see tier-to-tier juba kehvem...
Midagi head seal ees ei oota, kogu see liin pärast tier 5'te ikaldus. Tier X kõige nõrgem light üldse..seda muidugi lahingutes praktisielt ei näe, seal tugev põhjus ka  |
Mul tervenisti saksa liin lahti grinditud muidu, aga jah lightide rida oli real pain in arse!
Ja vaadates selle tier X lighti tutvustusi, siis ei hakanud seda endale soetama. mõni närvirakk jäi seetõttu alles.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
06.01.2020 11:11:01
|
|
|
| pyroman11 kirjutas: |
| Ja vaadates selle tier X lighti tutvustusi, siis ei hakanud seda endale soetama. mõni närvirakk jäi seetõttu alles. |
Üldse on wheelerite tulekuga see asi väga muutunud. Pihta saada neile keeruline ja lisaks pidevad bounced. Need ratasmasinad võiks olla eraldi klassis, mitte koos teiste kergetankidega. Mängu alguses võib liiga sageli tulemuse ette ennustada selle põhjal milline on kaart ja kellele on jagatud wheelereid. Eile just oli grand battle Nebelburgis - vastastel kaks EBR-i ja meil AMX ja Sheridan. EBR sõitsid keskelt kenasti läbi, tõmbasid kõik lahti, paari minutiga oli seis 7:0 ja mäng oli otsustatud kohe algusest. Polnud eriti lõbus. See bounce teema on kummaline, eile rallitasin EBR90-ga ja kujutan ette kui pahased olid vastased nende kõikide bouncide pärast, mis selle masina pealt eemale põrkasid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
06.01.2020 11:23:04
|
|
|
| Õnneks paljud ei oska neid mängida ja on esimesed kes garaazi lähevad.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
06.01.2020 12:02:08
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
| Õnneks paljud ei oska neid mängida ja on esimesed kes garaazi lähevad. |
Paraku need kes oskavad, mõjutavad mängu ikka väga palju. Tulemuse määrab liiga sageli see millises meeskonnas on asjalik wheeler.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.01.2020 12:17:47
|
|
|
| Neile pihta saamine on ikka puhas vedamine. Selles suhtes tüütud... samas kui 1 arty on neist savi.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
06.01.2020 12:29:51
|
|
|
| pole eriti keeruline ebr-ile pihta saada. lükkan auto aim peale ja lasen siis kui ebr keerab otseks, enamus lasud pihta läinud.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
06.01.2020 17:38:21
|
|
|
| maty, see on hea taktika jah. Mõnikord saab ka ettesihtimisega, kui on mõni tank tagumiku all, millel mürsk lendab 1400m/s+. Aeglasemate mürskude puhul pole mõtet ette sihtida, sest nad raiped vingerdavad normaalselt.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
06.01.2020 17:43:51
|
|
|
sirgeks keeravad tavaliselt kuskil kivi taga
Kõik tabamused on olnud ikka joonelt ette lastes, aga see puhas vedamine
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
06.01.2020 22:49:58
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
| pyroman11 kirjutas: |
| Ja vaadates selle tier X lighti tutvustusi, siis ei hakanud seda endale soetama. mõni närvirakk jäi seetõttu alles. |
Üldse on wheelerite tulekuga see asi väga muutunud. Pihta saada neile keeruline ja lisaks pidevad bounced. Need ratasmasinad võiks olla eraldi klassis, mitte koos teiste kergetankidega. Mängu alguses võib liiga sageli tulemuse ette ennustada selle põhjal milline on kaart ja kellele on jagatud wheelereid. Eile just oli grand battle Nebelburgis - vastastel kaks EBR-i ja meil AMX ja Sheridan. EBR sõitsid keskelt kenasti läbi, tõmbasid kõik lahti, paari minutiga oli seis 7:0 ja mäng oli otsustatud kohe algusest. Polnud eriti lõbus. See bounce teema on kummaline, eile rallitasin EBR90-ga ja kujutan ette kui pahased olid vastased nende kõikide bouncide pärast, mis selle masina pealt eemale põrkasid. |
Amen on that!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
07.01.2020 00:06:04
|
|
|
| Mauno Lurbe kirjutas: |
| pyroman11 kirjutas: |
| Ja vaadates selle tier X lighti tutvustusi, siis ei hakanud seda endale soetama. mõni närvirakk jäi seetõttu alles. |
Üldse on wheelerite tulekuga see asi väga muutunud. Pihta saada neile keeruline ja lisaks pidevad bounced. Need ratasmasinad võiks olla eraldi klassis, mitte koos teiste kergetankidega. Mängu alguses võib liiga sageli tulemuse ette ennustada selle põhjal milline on kaart ja kellele on jagatud wheelereid. Eile just oli grand battle Nebelburgis - vastastel kaks EBR-i ja meil AMX ja Sheridan. EBR sõitsid keskelt kenasti läbi, tõmbasid kõik lahti, paari minutiga oli seis 7:0 ja mäng oli otsustatud kohe algusest. Polnud eriti lõbus. See bounce teema on kummaline, eile rallitasin EBR90-ga ja kujutan ette kui pahased olid vastased nende kõikide bouncide pärast, mis selle masina pealt eemale põrkasid. |
Ma igakord kui bounce panen EBR'ile siis vaatan BattelHits'i modiga kuidas ja mis moodi jälle. Olen ka seda täheldanud, et küljelt lastes saad tihti ainult sellele neetud rattale pihta ja siis saad kirja ainult critical'i ning seda on ikka suht tihti.
Üldiselt ootan pikkisilmi seda patch'i mis jätaks alles ainult 2 rattast (ah veel parem kui üldse ei oleks rattaid ja kohe alguses jääks telliskividele seisma ) või muudaks need rattada kandilisteks
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dollarstar
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2015
|
07.01.2020 01:46:19
|
|
|
eeem panther/m10 kampaania kestab kokku 24 päeva ning päevas saab 100 zetooni samas näitab,et tank maksab 3000 zetooni eelmised olid minu meelest 2000 kas mul näitab valesti või on wg mööda pand ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
07.01.2020 01:54:03
|
|
|
dollarstar, tier 2-7 mängides saad ju iga tier 1. võidu eest 10 zetooni ja tier 8-10 1. võidu puhul 20 zetooni. Ehk siis päevas max 220 zetooni kokku. Ajudele lihtsam on sõita ainult need 8-10 tier-d ära, 160 zetooni ja päev õhtal.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlakass
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017
|
07.01.2020 02:24:58
|
|
|
IVAN matemaatika siis ju. või on need compu mehed ja naised miskit kangemat manustanud noh vodkat, et sihuke rehnutt tuleb teha tavamängijal? Jood rohkem siis saad ka zetoone juure.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dollarstar
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2015
|
07.01.2020 02:47:59
|
|
|
| ah my bad peida täidetud missoonid linnuke oli peal a jep 220 max ning päevas 160 tundub mõistlik iseasi kas tank ära tasub a samas tier 8 max ja 135 kaupa tilgutamine sakasa kahuriga tundub fun
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
07.01.2020 03:54:02
|
|
|
| Tank sobib hästi maha müümiseks. Mingi 500 000 krediiti peaks vist äkki tulema? Või noh, 7p premmi on ka kasulik.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
08.01.2020 18:06:28
|
|
|
Albumist ainult üks suur veel puudu ja nagu needus rsk ei anna kätte ka! Ikka tuleb mõni olemasolev!
Need mingid X lillad ampullid ka ära raisatud....
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
08.01.2020 18:57:50
|
|
|
pyroman11, Ampulle tasub viimaseks päevaks jätta, need mis puudu teed ära. WG ongi asja nii teinud, et mõnda asja sa lihtsalt ei saagi ilma ampulli abita.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
08.01.2020 20:07:48
|
|
|
suur, mõtled neid nelja eraldi. Need tulid küll rivist ei mingit randomit. Mul siiani ka level 5 asjad ilma lilla pudelita õiget asja teinud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
08.01.2020 21:15:17
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| pyroman11, Ampulle tasub viimaseks päevaks jätta, need mis puudu teed ära. WG ongi asja nii teinud, et mõnda asja sa lihtsalt ei saagi ilma ampulli abita. |
Tead, mul oli omaarust need suured kõik olemas ja viimaste pudelite eest tegin viimaseid viieseid ära.
Ja siis avastasin, et krt...üks suur ikka puudu!
Vana pea on pe..ssele ikka nuhtluseks olnud
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
11.01.2020 06:13:13
|
|
|
Pidasin veel nädalakese järge statistika osas ja selgus tõsiasi, et minu juhuslik tähelepanek vastabki tõele. Osa mänge (enamasti suure dämmiga võidud) statistikas ei avaldu. Lihtsalt "pole olnud". Teed hea mängu, ilusa mängu, aga statistikas seda ei ole. XP küll lisandub, hõbe lisandub, aga tanki statistikas ei muutu midagi ja samuti ei muutu midagi mängude arvus. Pole olnud. Ei samal päeval ega ka järgmisel päeval - välistasin ka viivituse. WR on nii kindlalt paigas, et seda ei väära miski.
Nii ei ole kirja läinud ka minu Strv103B peal saadud rekorddämm 9900, sest seda mängu "pole olemas". Küll tegin ma loomulikult sellest 9900 dämmist ekraanitõmmise, sest mina iga päev sellist dämmi ei tee ja seda oli kena vaadata. Rekorddämm on aga woti andmetel hoopis E100 peal.
Harjumusest toksin ikka edasi. Tasuta mängides võib selle välja kannatada - ega see paar lisavõiduprotsenti mu elus midagi ei muuda.. Aga jah, mingit motivatsiooni selle mängu puhul küll enam ei ole. Ja maksma ma ei hakka - põhimõtteliselt. Väärikus maksab rohkem.
Aga nende albumitega on ju lihtne - pilte tuleb ostma hakata alles 13. jaanuaril (kui enne ei ole täis saanud). Sinnani tuleb lihtsalt kilde koguda ja "antiduplikaatorid" alles hoida..Ma ise olin eelmistel aastatel laisk ja täitsin alles see aasta ära eelmiste aastate albumid ja hetkel on ka uues albumis 300 pilti sees. Vaikselt tiksub iga päev neli-viis pilti juurde. Armsad albumid, lapsepõlv tuleb meelde. Midagi head ka woti juures
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
11.01.2020 11:32:42
|
|
|
| FastPotty kirjutas: |
| Pidasin veel nädalakese järge statistika osas ja ... |
Pole siin mingit müstikat. Grand battle osas on eraldi arvestus. Näed mängus, statistika alt.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
11.01.2020 11:36:41
|
|
|
| Ahto kirjutas: |
| FastPotty kirjutas: |
| Pidasin veel nädalakese järge statistika osas ja ... |
Pole siin mingit müstikat. Grand battle osas on eraldi arvestus. Näed mängus, statistika alt.
 |
Tüüp ikka täiesti lihtne peast
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
11.01.2020 12:51:57
|
|
|
Sinna ta statistika kaobki
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
11.01.2020 14:53:41
|
|
|
Väärikusest pole siin enam midagi kirjutada. Oleks pidanud kogu selle sousti kirjutamata jätma, siis oleks väärikusest veel midagi alles olnud.
| FastPotty kirjutas: |
Pidasin veel nädalakese järge statistika osas ja selgus tõsiasi, et minu juhuslik tähelepanek vastabki tõele. Osa mänge (enamasti suure dämmiga võidud) statistikas ei avaldu. Lihtsalt "pole olnud". Teed hea mängu, ilusa mängu, aga statistikas seda ei ole. XP küll lisandub, hõbe lisandub, aga tanki statistikas ei muutu midagi ja samuti ei muutu midagi mängude arvus. Pole olnud. Ei samal päeval ega ka järgmisel päeval - välistasin ka viivituse. WR on nii kindlalt paigas, et seda ei väära miski.
Nii ei ole kirja läinud ka minu Strv103B peal saadud rekorddämm 9900, sest seda mängu "pole olemas". Küll tegin ma loomulikult sellest 9900 dämmist ekraanitõmmise, sest mina iga päev sellist dämmi ei tee ja seda oli kena vaadata. Rekorddämm on aga woti andmetel hoopis E100 peal.
Harjumusest toksin ikka edasi. Tasuta mängides võib selle välja kannatada - ega see paar lisavõiduprotsenti mu elus midagi ei muuda.. Aga jah, mingit motivatsiooni selle mängu puhul küll enam ei ole. Ja maksma ma ei hakka - põhimõtteliselt. Väärikus maksab rohkem.
Aga nende albumitega on ju lihtne - pilte tuleb ostma hakata alles 13. jaanuaril (kui enne ei ole täis saanud). Sinnani tuleb lihtsalt kilde koguda ja "antiduplikaatorid" alles hoida..Ma ise olin eelmistel aastatel laisk ja täitsin alles see aasta ära eelmiste aastate albumid ja hetkel on ka uues albumis 300 pilti sees. Vaikselt tiksub iga päev neli-viis pilti juurde. Armsad albumid, lapsepõlv tuleb meelde. Midagi head ka woti juures  |
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
11.01.2020 21:28:50
|
|
|
Veel üks nipp nende ehetega on see, et viimasel päeval võta ehted kuuse küljest maha, tee kildudeks ja ehk saad veel mõne kollektsiooni kokku.
Enamikul on X tase käes ja nende V taseme ehete lõhkumiega saab kenasti kilde.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.01.2020 00:05:13
|
|
|
SilQ, XP boonus tavatankidele kaob nagunii 14.01 ära.
>> "I have decided to prolong the effect of the Holiday Ops Vehicles" - ehk ainult neile kehtib pikendatud XP, free XP ja meeskonna XP, "event" kui selline ise lõpeb.
Lisaks "... maximum credit bonus you achieve during the event will apply to the tanks that are placed in your Holiday Ops Vehicles slots"
Ehk mina loen siit seda välja, et see su senine kreda % jääb neile kehtima.
| tsitaat: |
| Finally, to make the holidays truly enjoyable for you, my faithful Snow Maidens and I have decided to extend the effect of the Holiday Ops Vehicles from January 14 (06:00 UTC) through January 28 (06:00 UTC), and apply to it the maximum credit bonus you will achieve during the event. |
https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/holiday-ops-2020-regs/#period
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
12.01.2020 00:15:10
|
|
|
bladerunner, Kas tankide 6 boonus slotti ei kao koos ehete korjamisega?
edit: tegin proovi ei kao, seega tasub 13 õhtul tõesti ära korjata.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sixkiller
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.12.2005
|
12.01.2020 11:45:56
|
|
|
Küsimus: Mis "Achievement" on "Fighter"?
Ei leia kuskilt loetelust seda.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
12.01.2020 16:07:18
|
|
|
E: pean ennast parandama..
"Fighter" on siiski 4-5 killi
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
13.01.2020 17:56:19
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
Eriti, mis see uus hobi on?  |
Märkasin alles praegu... disc golf.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
14.01.2020 00:41:25
|
|
|
Sain ka selle viimase kleepeka lõpuks kätte!
Kilde kuskil 5000 kanti üle ka, võin tasuta ära anda kui keegi tahab . Pluss need V kulinad mis laagris küljes.
Ise peate tulema ja kokku pakkima ja ära viima!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.01.2020 10:23:50
|
|
|
| mul läks see tuhin ka niisama ehteid taga ajada koos jõulupuu aknast välja viskamisega välja.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
15.01.2020 17:54:32
|
|
|
When the player has been repeatedly put into too many easy battles, the balancing is done in favor of harder battle sessions, thereby keeping the player challenged instead of letting the player become bored with easy games. A first possible algorithm is to divide the permissible battle levels evenly across a range from zero (0) to two (2), and place the vehicle into the battle level corresponding to the win/loss ratio, where any ratio greater than two (2) automatically results in the vehicle being placed in the highest possible battle level.
Woti reeglid ja mehhanika toimimine woti enda selgitusega.
Ilma, et ma neid reegleid oleksin varem lugenud, olen seda kogu aeg tunnetanud - võidad ühe mängu kergelt, teisega juba natuke pingutad, kolmanda võidad suure higi ja vaevaga ja siis neljas ja viies mäng tuleb 5-15 kaotus, sest rakendub justnimelt see reegel. Asi ei ole tomatites, poolakates, noobides ega idiootides sinu meeskonnas, vaid lihtlabases algoritmis. Ei ole nende õnnetute "poolakate" ja "noobide" süü, et nad sinu meeskonda kõik kokku korjatakse.
Põhimõtteliselt on see karistus sinu hea mänguoskuse eest ja ei paista kuidagi fair play moodi välja. Pigem on tegu sotsialismiga - kõik on võrdsed. Kui sul on liiga palju, võtame vähemaks. Kui on liiga vähe, anname juurde. Ja nii ongi. Ja kui keegi ikka väidab, et temast selles mängus midagi sõltub, siis tegelikult pole ka selles midagi halba. Tõstab vähemalt enesekindlust. Mina olen ju hea - aga näe, kuramuse "poolakad" igas teises mängus, ei lase võita..
Eriti masendav on selle asja juures see, et suurem osa mängijatest seda kuidagi ei mõista seda algoritmi - terve mäng on täis kirumist à la "idiots, noob, play tetris, imbecil, shit team" jne jne.. Asi pole ju meeskonnas, sest me ei saa seda ise kokku panna, vaid woti algoritmis.
viimati muutis FastPotty 15.01.2020 18:33:27, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
15.01.2020 18:08:31
|
|
|
FastPotty, see kirjeldab matchmakingut! Raske lahing on see, kus sa oled kõige madalamas tieris, ja kerge lahing on see, kus sa oled kõige kõrgemas. See oleks ju ebanormaalne kui sa saaksid pidevalt olla top tier ükskõik mis tankiga? See mehhaanika kirjeldabki, et kui sa peaksid juhuslikult mitmesse lahingusse järjest sattuma, kus sa oled top tier, siis matchmaker otsib sulle vastukaaluks lahinguid, kus sa oleksid low tier. Isegi tier X tankiga on suur vahe, kas oled tier VIII vastu või puhta tier X vastu, aga loomulikult Tier VIII tankis on veelgi suurem erinevus, kas mängid tier VI vastu või Tier X vastu.
Winratega siin pole midagi pistmist, selge et top tieris on raskem võita, aga väga head mängijad suudavad ka seal ikkagi WRi kõrgemal hoida kui teised.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FastPotty
HV kasutaja
liitunud: 12.03.2016
|
15.01.2020 19:47:28
|
|
|
| erick kirjutas: |
FastPotty, see kirjeldab matchmakingut! Raske lahing on see, kus sa oled kõige madalamas tieris, ja kerge lahing on see, kus sa oled kõige kõrgemas. See oleks ju ebanormaalne kui sa saaksid pidevalt olla top tier ükskõik mis tankiga? See mehhaanika kirjeldabki, et kui sa peaksid juhuslikult mitmesse lahingusse järjest sattuma, kus sa oled top tier, siis matchmaker otsib sulle vastukaaluks lahinguid, kus sa oleksid low tier. Isegi tier X tankiga on suur vahe, kas oled tier VIII vastu või puhta tier X vastu, aga loomulikult Tier VIII tankis on veelgi suurem erinevus, kas mängid tier VI vastu või Tier X vastu.
Winratega siin pole midagi pistmist, selge et top tieris on raskem võita, aga väga head mängijad suudavad ka seal ikkagi WRi kõrgemal hoida kui teised. |
B2. Olen kogu aeg TOP tier. Isegi justkui OP tank. Teen kümme mängu, 90% nendest top dämm, top XP, aga võidan ikka 60% mängudest. Kuust kuuse, aastast aastasse. See protsent ei muutu mitte karvavõrdki, see on kümnendikuga paigas..
Asi ei ole tieride tasemevahes, vaid RNG-s ja justnimelt WR tasakaalus. Sa tead seda ka ise väga hästi. Vaevalt, et sa oma WR silma peal ei hoia
Ma võin su X tieri tanki ka II tieri PzJag tankiga ära killida, kui minu kord võita on. See ei ole keeruline, ma olen seda ühe korra ka teinud. See oli siis, kui platooni said erinevad tierid ja ükskord mingis segadusega sattusin II tieri tankiga X tieri mängu. Õnnestus üks X tieri light külje pealt läbi peneda, tal mingi paar protsenti elu alles.. Nalja oli tookord nabani meeskonnal.
P.S. Mis värk nende mängijatega on, kes suudavad oma konto nullis hoida? Tanke on sadu, mänge on tuhandeid, aga ei mängus ega wot-life-s ei näe mängija kohta midagi? ping_control näiteks, NaBlia.. Pool meeskonda oli selliseid järsku täis..Pole varem sellist asja märganud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
15.01.2020 20:44:06
|
|
|
B2 omab eelistusega lahingusobitajat ja seetõttu üle tier 4 vastaseid ei näegi. Oledki alati top tier. Selles suhtes jah päris OP...
Nullised mängijad teevad äkki vaid kokkupõrkeid vms? Need vist ei kajastu üldises statistikas, mingi teema oli nagu sellega.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
16.01.2020 10:43:21
|
|
|
Jaaahhh...aga kes mäletab, kui mingit MM ei olnudki!
Mängisidki oma Tier III panniga Tier X vastu
Olid ajad....
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dud66
HV veteran

liitunud: 20.08.2007
|
16.01.2020 14:20:57
|
|
|
Igatsen aegu, kui sai Tier II platis olla T X-ga
| pyroman11 kirjutas: |
Jaaahhh...aga kes mäletab, kui mingit MM ei olnudki!
Mängisidki oma Tier III panniga Tier X vastu
Olid ajad....  |
_________________ Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata! |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
17.01.2020 00:19:06
|
|
|
Mingiaeg tuleb uus sisuloojate sündmus kus peaks muuhulgas olema võimalik saada omale ka Eestlasest (ja ka Leedukast) komandör. Rohkem infot esialgu mitte
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|