KillFrenzy, noh, ta ilmselt teeb kõigest, mida käivitab. Mõned filmivad mööda sõitvaod ronge ja teised vaatavad.. sa tee ka mõni käivitamise video. Mul on kuskil kdiagnostiku lapsepõlvetrauma esimese käivituse video ka. (E39). _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Tahan kaaa popkorni. Kas automaadiga ka saab? Mul manual võimalus kah muidu. Karl sul manuaal vä?
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Vahepeal siin miinusega läksin hommikul poodi ja poest tulles käima ei läinud ja istusin tühja akuga parklas... Vahepeal laadida pole jõudnud, aga õnneks soe väljas ja venitab käima...
Sain akupanga kätte, proovisin, starter pole kunagi niikiiresti ringi käinud, ei teagi kas laadimisest aitab või ikka uut akut vaja...
Selline käivitusabi, tundub asjalik
https://s.click.aliexpress.com/e/FWkOZJni _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Pane dinitroli parem. Aga ikka on kasu kui plaan ennetada. Rooste peale lasta pole mõtet.
mihkel7 kirjutas:
Pätu kirjutas:
Keegi Krowniga oma auto põhja ka kokku on lasnud mäkerdada? On kasu ka?
Ma lasin seal teha ja valisin müraisolatsiooniga variandiga. link Ja olen rahul.
Kõik taolised asjad on mürasummutavad.. Lased ju tökatit põhja alla ja see summutab heli
fullmäda on siis tuleb eelnevalt metall tagasi panna. igasugu muudel juhtudel on tänapäeval lahedat keemiat ka rooste jaoks. igasugu uurded lased suruõhuga enne puhtaks. a noh. kui ise teha ei taha.. üldiselt on see selline sooja ilma töö. siis on kere soe ja kuiv. kui praegu aetakse õuest sisse, lastakse enne kuivamist kiht peale, pole tulemus suurem asi. uksed ja tiivaalused peaks ka asja sisse käima.
hea plaan. kui sa sellega plaanid hakata müttamas käima, tuleb regulaarselt uuendada. või noh, kui sa seda niisamagi teed, tuleks iga suvi korra pilk peale visata. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
ma teeks korra aastas, soojaga. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Vahepeal siin miinusega läksin hommikul poodi ja poest tulles käima ei läinud ja istusin tühja akuga parklas... Vahepeal laadida pole jõudnud, aga õnneks soe väljas ja venitab käima...
Sain akupanga kätte, proovisin, starter pole kunagi niikiiresti ringi käinud, ei teagi kas laadimisest aitab või ikka uut akut vaja...
Selline käivitusabi, tundub asjalik
https://s.click.aliexpress.com/e/FWkOZJni
uskumatult hea reklaam, aga ei julgenud sellist osta, kuna olen uskumatult skeptiline sellise asja võimekuses.
Aga iseenesest oleks hea kiire abi, kui vajadus tekib. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Ma ka ei uskund, videod ja ülevaated tundusid ausad igatahes... _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
millal sa akut vahetasid? mis laadimisvool on? sul oli ka mingi säästuprems, sinna peale mingeid 50 euroseid "autostar" e ja asju panna ongi selline ca 2 aastat teema. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
3 aastat vana.
14,7 - 14.9v umbes.
Äh mis?
Ei ole 50 eurtsine. 120.- Varta vist oli.
Sõidan hetkel vähe ja midagi pole teha... _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
mul on umbes 60 eurtsine aku peal autol. Aasta tagasi panin just uue, eelmine 5+ aastane, oli ka nagu, aga talvel hakkas väsima. _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Premium roigas tahab premium accut.. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Mul eelmine aku pidas paar aastat ainult ca 130 maksev varta aku.
Nüüd sai samma tuuri banneri aku pandud. Geneka pealt mõõtes 14 V tühikäigul, aku pealt umbes 13.7. Endale tundub veidi vãhe aga üks spetsialist ütles, et ok. Eks näis kaua kestab. _________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Golfil suri mul 3 aastat vana originaal aku ära lambist. Üks päev enam käiima ei läinud. Eelmine päev töötas ideaalselt. Ei olnud ka käivitamisel probleeme, et pidi ketrama. Garantii korras vahetati välja, kuigi akule garantii vist ainult 2 aastat, kui sedagi.
Keegi Krowniga oma auto põhja ka kokku on lasnud mäkerdada? On kasu ka?
Ei soovita, mäkerdavad suvalt õliga kokku, katteid ega midagi ära ei võta, ei puhasta ja ütlevad, et pole vajagi.
Mina olen oma autosi teha lasknud Logarid OÜ Tartus Aardla tänaval, hetkel konserveerivad minu neljandat autot - E38
Võtavad kõik põhjakatted, logarid eest. Puhastavad spets ainega põhja kenasti puhtaks. Kuivab päev aega ja siis hakkavad "mee" laadse tõrjega pihustama.
Iga autoga olen ülirahule jäänud. _________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Narmendav tuleks eemaldada. Uurded puhastada. Edasi on pritsimine. Pigi sisse segad vana õli. Jääb nätskem. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Ma olen endal lasknud nüüdseks 4 autot Krownis teha, seni pole ühtegi probleemi olnud. Küll aga mönda aega auto haiseb jubedalt. Muidu Mölleri ja Fordi tüübid käivad Krownist "üle-aia" nende vahendeid vötmas, et vööbata endal autod üle, sest asi pidavat toimima ning tehasest VAG autod pidid igasuguse kaitseta olema.
Ma küsin Aquacitys mille poolest nemad erinevaid Krownist siis nad väitsid, et nnendel on mitu kihti ja kasutavad paksemat materjali. Krownil pidi selline õli moodi olema.
osta pudel ja katseta. enne kui ära taheneb ongi see asi vedel. tahad põhja alt seda kinni saada, tee paarkümmend kilti tolmutõrjeta kruusateed. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
On sellel mäkerdamisel üldse mingit sügavat mõtet?
Kuue aastaga igatahes skodillaci põhi rooste ei läinud... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Etz, sõltub kui hoolega sa vaatasid. otsi nurgatagustest. otsi plastikute tagant.. igasugu kloriidide kasutamine läheb järjest suuremaks. siin on räägitud bussidest, mille alumine külg on sõna otseses mõttes hapu peale esimest aastat läbi talve.
sa ütled,et 6 talve. keskmine eestlane sõidab selle ajaga 90-110k. ja siis ongi 150 tuhat sõitnud pillid, mida enam tõsta kuskilt pole. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Winterwind, ei taha uskuda . _________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
vana pani 25 dets video. 21k+ vaatamist juba. _________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
On sellel mäkerdamisel üldse mingit sügavat mõtet?
Kuue aastaga igatahes skodillaci põhi rooste ei läinud...
no kui sa tahad et 16 aasta vanuselt ka mitte roostes, kõik ei vaheta oma autosid iga paari aasta tagant
Käsi püsti, kes sõidab ühe autoga 16a ? Ma olen vist üks väheseid, kes siin 10 künnise on ületanud ja roostega polnud probleemi. Kui seda aga teha, siis just uuest peast ja ka seespidiselt.
ma ka mõelnud, et äkki peaks ronge või rekkasi vms filmima kui mööda sõidavad ja siis juutuubi panema. kuidagi kahtlaselt palju vaatamisi saavad taolised videod _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
On sellel mäkerdamisel üldse mingit sügavat mõtet?
Kuue aastaga igatahes skodillaci põhi rooste ei läinud...
no kui sa tahad et 16 aasta vanuselt ka mitte roostes, kõik ei vaheta oma autosid iga paari aasta tagant
Käsi püsti, kes sõidab ühe autoga 16a ? Ma olen vist üks väheseid, kes siin 10 künnise on ületanud ja roostega polnud probleemi. Kui seda aga teha, siis just uuest peast ja ka seespidiselt.
14.5a, idanema hakkas kuskil peale 10a. ja 200kkm. Tehasest pmst null korrosiooni tõrjet, ise pole samuti midagi teinud, talvel korralikult kunagi pestud pole.
On sellel mäkerdamisel üldse mingit sügavat mõtet?
Kuue aastaga igatahes skodillaci põhi rooste ei läinud...
no kui sa tahad et 16 aasta vanuselt ka mitte roostes, kõik ei vaheta oma autosid iga paari aasta tagant
Käsi püsti, kes sõidab ühe autoga 16a ? Ma olen vist üks väheseid, kes siin 10 künnise on ületanud ja roostega polnud probleemi. Kui seda aga teha, siis just uuest peast ja ka seespidiselt.
Järgmine aasta täitub 14 aastat ühe autoga, uuena ostetud. _________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
mu autoo on 14 aastat vana ja ma ise ideaalis näeks end selle auto roolis veel 5 aastat kuna kere on kõva ja mootor sai ka kap remondi mõnikümmend tuhat kilomeetrit tagasi isegi teada tuntud dsg kast on vapralt 520000km vastu pidanud ja töötab täitsa sujuvalt
Sõbra golf5 695k kellal, ise sellest enamuse sõitnud. 2.0tdi ja dsg. Ta kasti remonti ega suuremat mootori remonti ei mäleta. Nüüdseks hakkab mootor otsa saama ja kere ka täitsa läbi
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.